26171
  • Árnyvadász
    #2949
    Az előbb válaszoltam erre. Megszakadt a kapcsolat-- A lényege az volt, hogy ez nagyon szuper és azt a páncélt ami ezt tudja, plussz a life-stolenes kardot odaadom majd az ACTV-ben bérelhető barbárnak és akkor én mehetek nyugdíjba is, mert megfordul a szerepem. Én leszek a kísérő.:) Már csak az érdés, vajon a barbi alapszintje mennyi lesz, de ha 30, akkor vége mindenkinek.... 574-es damage 4 másodpercen belül az kegyetlen jó. Én meg elkezdem gyakorlni a gyűjtögető életmódot... Max. asszisztálok hátulról egy varázslatot:) Rulez! éS thx info!
  • G. Joe
    #2948
    NA, megkerestem neked, remélem nem baj hogy nem forditom le:

    Open Wounds A type of physical damage, it has a poison-like effect, causing "uncontrollable bleeding" and steady hit point drain. The damage is poison, so physical resistance works against it, and it will stack with poison so both can drain at once. It also stops healing for the duration.
    Diablo II: The damage is very low, around 2 per second, and it lasts from 3-11 seconds and does from 7-21 damage, sliding scale based on level of the attacker.
    Expansion: Much improved, the new formula is:
    (Attacker level * 9 + 40)/256 pts of damage per frame over 4 seconds

    There are 25 frames per second in the Diablo II engine. Examples of damage:
    Clvl 10: 47.9 per second for 4 seconds for a total of 191.4 damage.
    Clvl 30: 143.6 per second for 4 seconds for a total of 574.2 damage.
    Clvl 50: 239.3 per second over 4 seconds for a total of 957 damage.
    Clvl 70: 335.0 per second over 4 seconds for a total of 1339.8 damage.
    Clvl 90: 430.7 per second over 4 seconds for a total of 1722.7 damage.

    All items with Open Wounds have a percent chance of inflicting it with every hit. Like poison, it is not stacked, but reset with each new application.

  • Árnyvadász
    #2947
    Huhh.. Ez igen szép leírás lett! Azt hiszem akkor az FW-t elfelejtem. Marad a meteor tápolása. És a Frozen Orb-é. És elkezdem rakni a pontokat a Static Fieldre. Ha egyet rárakok, kapásból kettő lesz, mivel +1 to all skill-es a botom. :) Egykezes persze. Másikban pajzs van. A fireball-ra ment el sok pontom, de a játék normal szintjét azzal takarítottam ki. Csoportos sebzése, és a delay nélkülisége nagyon jó volt. Bár most is lehetne használni, mivel azért 160-at besebez, de sokáig kell lőni vele az ellent és rohadt sok manát eszik így, bár az is igaz, hogy ez most nem lenne akadály. Mivel 525 körül mozog a jelenlegi mana mennyiségem. Az meg elég:) Jelenleg. Az életerőm meg 412... Dexterityre egy pontot sem raktam. Erőm meg 70-es. Az kb. jó is. Amit kell azt fel tudom venni.

    2-3 nap alatt az azt jelenti egy nap egy fokozat. Ezt meg lehet csinálni. Régebben én is szörnyülködtem, hogy az istenbe lehet ez megcsinálni, mikor én már majd egy hete nyomom a Diot és csak ACTIV-be vagyok:)

    ACTV először pl. majd 10 órámba telt. Másodszori nekifutásra már csak 2,5 --- Tudja az ember mit merre hova és lehet haladni. 3 nap, napi 18-19 óra Diablozással meg lehet csinálni. Mondjuk én maradok egyenlőre az egy hét egy fokozatnál. Munka mellett ez elegendő...
  • G. Joe
    #2946
    2,pont a firewallra vonatkozik
  • G. Joe
    #2945
    helyesirás elenörzés kimaradt :P
  • G. Joe
    #2944
    ELöre mondom, amiket irok azok kész karira vonatkoznak. NEm 40-50-es lvl-re. Az számomra, lvl 75-töl fel felé értendö. Ez ha már van némi rutinod, és tapasztalatod, akkor 2-3 nap munakaja. Az éretékeket pedig értsd ugy hogy cuccokkal együtt, mive lsok olyan cuccot találsz, föleg socnál, ami skilleket ad.

    1,Warmth, 12 felett legyen mindneképp. Bár függ az általad használsz skillektöl. Aminek magas a delaye (késleltetés) ahhoz kevesebb is elég. fw-hez elég sok kell, igy nem árt ha van rá paolva rendesen. Magasabb szinten 50 manába is lazán belekerül egy fw, és folyamatosan nyomhatod ha egy huzosabb helyre mész. NOvához kell a legtöbb mana, és igy warmth is. Novás sorcomnak 22 asszem. :P

    2, El kell dönteni hogy ez lesz e a fö skilled, amennyiben igen akkor maxold. Cuccal együtt, nem baj eléri a 30-at :P multiban lehet joval több is.

    3, fireball: 1 pontot kell rá, mivel szükséges a tovább haladáshoz :P Minden tovabbi pont pazarlas.

    4, Meteor vagy fw vagy meteor!!!! Mindkettöre ne tegyél.

    5. shiver armor

    6. Blizzard. 1 pont rá, a többi felesleges.(orb teljesen lenyomja)

    7. Frozen orb. Maximumot.

    8.Cold masteryre 1 pont. Egyrészt piercing attackot az az orbhoz, másrészt csökkenti a szörnyek cold resistjét.(immunját nem)

    Charged bolt: Verd ki a fejedböl. :))) semmit nem ér.

    Az energy shield nagyon hasznos ha kiegyensulyozva hasznalod, ami azt jelenti hogy 50%-ot szed a életböl és annyit a manábol, ha belegondolsz, azt jelenti hogy felezi a sebzödésed.
    Sajnos ugy látom, hogy a sorcod, nájton talán még megállja a helyét, de sok pontot raktál haszontalan dolgokra, és hellre már ez lehet hogy nagyon kevés lesz.

    Az fw-dnek hellre minimum 4-5000-et kellene sebeznie.

    Tippek: lájt és fire skilles sorc=biztos halál, mivel nincs semmi amivel lassithanád a szörnyeket. Átfognak gázolni rajtad. A cold szinte kötelezö. OTt pedig egyértelmüen a frozen orb a dominans.

    NOva, és ts páros jo együtt, de ahhoz überfasza cuccok kellenek, mert a nova ahhot hogy normalisan sebezzen 30 fölötti lvl-t el kell érni minimum. Novasorcom 35-ös novával rendelkezik, az már használható. Természetesen 35-ös light masteryvel.

    Elöbb amit irtam, az nem barbár csicskára vonatkozik. HAnem barbár melletti csicskára, mégpedig a nájt fokozaton kaphato offenses csicskára, ami might aurát ad, igy növelve a saját sebzését, és a te sebzésedet egyaránt(természetesen közelharc sebzést csak). A nála lévö fegyverek pedig elég brutálisak. pl olyan etheral rare ogre axe van nála aminek vagy 100-al nagyobb az alapsebzése mint a spire of honornak, és very fast attackos, továbbá egy shael runával, +20%increased attack speed, meg még van rajta 15% ias jewel.

  • Árnyvadász
    #2943
    G. Joe! Erre az ACTV második küldetésére nem tudod mi lehet a megoldás? Miért nem tudja megcsinálni a küldetést a srác? 2927 és 2925-ös hozzászólásomba írtam róla.

    A mási kérdésem az az Open Wounds lenne... Az mi a szösz, mit csinál? Jobban sebzel, ha közelharcban harcolsz? Ez meg a 2924-es kérdésem volt. Ha ezekre tudod a választ szívesen olvasnám. Köszi!
  • Árnyvadász
    #2942
    Hamarosan ott leszek.... :) Nagyon várom már.
  • Árnyvadász
    #2941
    Értem. Akkor a barbárt választom. Ijászt egy kicsit meguntam. Tény, hogy úgy sokkal könnyebb. És sok klikktől kímél meg:) Okés rábeszéltél.

    2500-as sebzés.... Nagyon durva... RULEZ!!
  • Árnyvadász
    #2940
    Oké rendben! Feltétlenül kérdezek ha van valami.

    Amúgy a következőkre tettem:

    Warmth 6 pont /majd teszek még rá...
    Firewall 2 pont /erre rakok feltétlenül.
    Fireball 12 pont /erre nem.
    Meteor 14 pont /erre még egy párat.
    Shiver Armor 3 pont ez elég. Mindig ez van fent.
    Blizzard 5 pont /erre egy párat még.
    Frozen Orb 6 pont /ezt maxra kinyomom.

    Nem szórtam el a pontokat. Igazából a FireWall-t hanyagoltam, de a meteort jobbnak éreztem, egészen idáig. Most jöhet az FW. Meteor már így is elég erős, hiszen 600-at sebez a becsapódás és másodpercenként 200 fölötti a tűzsebzés. Szépen kigyakorlotam már, és az FO-val halálos elegy.:)

    Villám ágat egy az egyben kihagytam, de a Static Fieldre teszek hamarosan és elkezdem tápolni. Igazából a villám ágon ez és a TS ami felkeltette az érdeklődésemet. A Nova-t sajnálom, mivel a Frost Nova nagyon bejött a játék elején, de annyira gyenge a sebzése, hogy már a normal közepénél is hanyagoltam. A Nova meg elég erős, hozzá képest. Daráló, ahogy nevezik. Az Energy Shield nem egy nagy szám. Néha esetleg jól jöhet, de csak Duriel az aki az egész Diablozás alatt közel kerül úgy isten igazából az emberhez és akkor jól jöhet a manából való levonás, bár ott meg nem azt kell használni és a Blaze meg eleve kizár mindent, mivel ott az 100%-os taktika. Mégha hosszadalmas is. Amúgy nem éreztem a villámág hiányát és amúgy sem tetszik, hogy a villámsebzés minimuma 1... Ez elég aggasztó. Bár megy ez feljebb, de Hell-en véleményem szerint a Static Fieldre mindekképen szükség lesz, a többit nem éri meg már most tápolni. Az megy úgyis az FO, FW.. stb-re...

    Én jég-tűz mágust akartam csinálni. Eddig bejött. Baal-ig most megint sétagalopp jön, hell-re meg felkészülök.

    Fire Mastery 3 pont erre rakok még.
    Cold Mastery 2 pont erre nem rakok többet.

    Ha indítok legközelebb varázslónőt, akkor rámegyek a Charged Bolt-ra és a Nova-ra, plussz Static Field és TS-re. Másik meg lesz a tűz ág. Mondjuk. Igy nem lesz annyira monoton sem az újra végigvitel egy varázslónőkarival.
  • G. Joe
    #2939
    Nincs intenretje otthon
  • G. Joe
    #2938
    Rosszul tudod , és rosszul teszed!!!!!!!!!!!!!!
    A csicska kap az általad megölt ellenfélért xp-t, DE NEM VESZI EL A TIEDET!!!!
    Sőt!!! TE IS KAPSZ AZ ÁLTALA MEGÖLT ELLENFÉLÉRT XP-T!!!!!
    A csicska nagyon fontos segitő! TEssék ezt komolyan venni!
    SOrcnak javaslom a csak nightmaren kapható, defenses csiucskát, ami holy freeze aurával rendelkezik, és jelentösen lassitja az ellenfelet.De jo lehet még az act5-ben kapható barár is. aki viszont villámgyosan üt, és távoltartja az enemyt töled. NE sajnáld fejelszteni és jol felöltöztetni. Jo cuccokkban, és magyas szinten, olyam mintha igazi társ lenne melletted! lvl 70-en hc-ben, mightos csicskám adatai, barbár mellett! 2000 life, 7000 defense, 2500 sebzés, és very fast attack!
  • Davidus
    #2937
    Azt nem tudom hogy ha ekkora fan vagy miért nem a b.neten nyomod?:)
  • G. Joe
    #2936
    assa a legnehezebb karakter, ha kezdö vagy fejlessz barbárt vagy sorcot, esetleg paladint. Legutoljára hagyd az assát.
    De ha már belekezdtél.... 2 irányba fejlesztheted. Csapdás, vagy közeharcos. HA kevesett akarsz haln iakkor csapdás. Itt a lighting sentry, és a death sentry amit ajánlani tudok. közelharcos skilleknek nézz utána a www.dablo.hu-n most nem irnám le öket. A lényeg hogy közeharcosként fogsz párszor feküdni :)

    Mf-re egyértelmüen legjobb a sorc, mivel mindehova pillanatok alatt el tud jutni, a teleport segitségével, és mert nem kell közel mennie senkihez, igy tengernyi mf-et tud magára rakni. A landoron vagy olyan sorcom amelyik lazán 750 feletti mf-el lofrál és ez mellet nagyon durván sebez is. Teheti hiszen hiszen lvl 99-es :p
    Amazon is nagyon jo mf-elésre, mivel szintén távolrol támad, ij, vagy jevelin(titán) sgitségével. és jo fegyverrel brutálisat tud mészárolni.
  • Árnyvadász
    #2935
    Tudom, de én annak veszem. Én alapból becsületes gyerek vagyok:) Inkább megtalálom a lovaggal ami neki kell, de ha nem jön semmi, akkor lehet róla szó, hogy átadom amit Elda-val találtam.
  • Árnyvadász
    #2934
    csicska :DD Én elhagytam a csicskát, mivel elszedi az XP-t. Én akarom begyűjteni mindet. Normal ACTII-ig velem volt és remek társammá vált. De simán megállom a helyem egyedül is, íhy miután Duriel kifektette nem élesztettem fel újra. Lovagommal egészen a Normal ACTV-ig velem volt és nightmare-be is vittem magammal. Amúgy az ACTI íjásza jön be a legjobban. Nagyon ritkán ütik meg, és mindenkit hamar kiszed. Míg ő tevékenykedik én szedegettem a hullák tárgyait. De mivel XP-t szed el, ezért a Sorcimmal hagytam a fenébe. Lovagnál meg az aurák miatt és a nehezebb játékmenet miatt jól jött. Sorcikám meg elvan egyedül is. Killer csajszi:)
  • G. Joe
    #2933
    a karakterek közötti trade, vagy csere nem cheat!!!!!!!!!!!!!!!!
  • G. Joe
    #2932
    sc-ben nem jelent gondot duriel. Hc-ben már rázósabb. Jonéhány alkalommal kellett lenyomni hc-ben hellen, különböző karikkal. Na oda már fel kell készülni rendesen. Szerencsére eddig sosem haltam be ott. Sorcinak alapvarázslat a static. Azt mindenképp pakold rendesen. Csak 3 föskillt fejlessz. Annak nincs értelme ha, mindenre raksz pár pontot. Akkor lesz sok , gyenge varázslatod. A lényeg hogy legalább 2 ágbol legyen egy-egy maxolt skilled. A frozen orb szinte kötelezö skill. Nyomd fel maxra. Ez mellé kell még egy skill a fire ágrol. Itt 3 hasznalható skill van. Az fw a meteor és a hydra. A hydra és a meteor használatához kell némi tapasztalat, és ügyesség, de mindkettö pusztitó tud lenni. A hydrát single modban csalás nélkül nem tudod olyna erössé tenni hoyg ütös legyen, mert oda kell vagy 34-35 skillpont hogy tényleg szakitson, azt singleben lehetetlen összeszedni. A meteornál komolyan kell kalkulálni a becsapodás késésével, ha ezt megszokod elég jo kis varázslat. LEgegyszerübb az fw, azt könnyen feltornazhatod, singleben is elég ütősre. Ami az jelentni hogy 6000 feletti mp-enkénti sebzés. Multiban jo cuccokkal fel lehet vinni ezt 10 k fölé is. Amennyiben elsö sorcod javaslom az fw hasznalatát. Fontos hogy a staticot ne feledd. ha még maradnak skill pontok, akkor nyomasd a ts-t esetleg. fw mellé természetesen a fire masteryt is fel kell tornazni. cold masteryre csak 1 pontot rakj. részemröl 2 védö skillt szoktam hasznalni, az energy shieldet, és a shiver armort. Hirtelen ennyi. Kérdezz nyugodtan ha vmivel nem vagy tisztaban.
  • Árnyvadász
    #2931
    Ilyen cuccokat kereskedőknél is lehet venni. Én pl. a kesztyűmet meg a lábbelimet is ott vettem. Egyik 29%, másik 13%-os MF-el rendelkezik. Sisakot, azaz maszkot meg találtam. 3 socketes és tettem bele topázt. Az ad MF-et. Érdemes azt csinálni, hogy 3 ugyanolyan csiszoltságú fokú topázt beleteszel a Horardic Cube-ba és transmutálod őket. Kapsz egy egyel jobb csiszoltságú topázt. Ha ez eléri a flawled vagy a perfect szintet, akkor belehajítod a sisakba, páncélba (lehetőleg három seocketes legyen!) és már van is egy rendes MF-ed. Aztán így már van esély, hogy egy unique cucc, amit találsz alapból ad mondjuk 40-50MF-et. Bár egy druidánál nehezebb ügy, mivel ott a közelharc miatt az attack rating és az életerő, meg az ellenálások is fontosak. Jól meg kell gondolni melyik követ, vagy rúnát mibe pakol az ember. Sorceresnél ez annyira nem vészes. Ott jobban lehet menni az MF-re. Nekem most 100 körüli, amivel már elég jó eséllyel találok unique cuccokat, persze rare és set is jön dögivel. Magasabb szinten meg egyre több MF-em lesz. De azért ettől függetlenül is fogsz találni nagyon tápos cuccokat is. Unique-ba az a gáz, hogy nem mindig tudom használni igazán. Inkább a harcos karaktereknek lenne jó amiket kapok, de azért hordom egy darabig őket. Eddig egy kesztyű volt a legjobb... Meg találtam pont ahol most járok az ACT III-ban egy nagyon zsír kardot, sajnáltam is, hogy varázslónővel vagyok. Life stolen 13% és sok egyéb nyalánkság. Na lehet felteszem majd azt a dll file-t, ami karakterek közötti tárgycserére jó single-ben. Már leszedtem, csak nem akarok nagyon cheat-elni. Azt odaadom a lovagomnak:) De majd alszom rá egyet.
  • Árnyvadász
    #2930
    Semmit nem turkált. Ez 100%-osan tudom. Nemrég megvette a 3ezerforintos D2+LOD-ot és azzal nyomja.
  • Laalee
    #2929
    a sebessegnek semmi koze hozza ilyenekkel nem kell foglalkozni.

    lehet valamit turkalt a karakteren valami editorral
  • Árnyvadász
    #2927
    Meg három rúnakövet: Amit ha Ral, Ort, Tal sorrendbe raksz bele egy három foglalatos pajzsba, akkor minden ellenállásra ad 54%-ot, ami már nagyon jó!

    Egyébként utánaolvastam és azt írja a Blizzard hivatalos oldal, hogy el lehet rontani a küldetést és akkor újra meglehet próbálni. De azt nem írja, hogy mitől lehet elrontani.

    1. Gondolom időre megy. Hamar ki kell szabadítani őket...
    2. Szörny bejut a cellába és legyakja a barbárok egyikét? Ez csak gondolat.

    Viszont azt is írja a hivatalos oldal, hogy nem kötelező megcsinálni a küldetést. Azonban a három rúnakő szerintem ér annyit, hogy érdemes foglalkozni vele.

    Nem tudom mit ronthat el a barátom, de már egy szintet is lépett annyiszor próbálta megcsinálni és mindig elbukta. Ilyenkor ment és újra beadja neki megcsinálandó feladatként. Megint kiszabadítja őket, de megint semmi. Bár mondta, hogy volt olyan mikor egy szörny bement a cellába... Szerintem a gyorsaságon lehet a hangsúly. Minél előbb kell kivinni őket, mert egyébként nem adja meg, de igazából fogalmam nincs mitől függ. Nekem sikerült megcsinálni eslőre. Aki esetleg találkozott ezzel a problémával az írja meg. Előre is thx..

    Laale neked is thx.. De ezzel még nem lettünk teljesen okosabbak. Azért köszi:)
  • Laalee
    #2926
    ez multiban szokott lenni amikor olyan csinal jatekot akinek mar megvan a quest.

    amugymeg szarni ra kapsz egy idiota barbart ami semmire sem jo
  • Árnyvadász
    #2925
    Másik kérdés: Egyik barátom, akiről már szóltam itt, jelenleg az ACTV normalt járja Barbárjával. És van a második küldetés, ahol ki kell szabadítani a Barbárokat a börtönökből. Azt mondja, nem tudja megcsinálni, pedig kiszabadította az összes barbárt. Valami olyasmit ír ki neki, hogy az előző játékban már megcsinálta, kezdjen új játékot, vagy valami ilyesmi, de nem szürkült el neki a quest logja. Pedig már visszament a pasihoz, meg újra elkezdte és megcsinálta, de semmi. Ez vajon miért lehet? 3 helyre kell elmenni, azt mondja volt mind a három helyen. Nem igazán értem. Én azért nem tudtam egy darabig megcsinálni, mert a harmadik helyet kihagytam, de aztán bepótóltam és minden oké volt. Valami olyasmit magyarázott, hogy közben mentett is. De akkor sem értem. Mi lehet a gond?
  • Árnyvadász
    #2924
    Kérdés: Mit jelent pontosan az Open Wounds, azaz magyarul nyílt seb? Mert a páncélom +25%-ot ad erre.
  • Árnyvadász
    #2923
    Gyerekek! Megvan a megoldás Duriel ellen!!!!

    Varázslónővel a következőt kell tenni:

    (Én is kételkedtem benne de aztán beváltotta a hozzáfűzött reményeket.) És ezuton is szeretném megköszönni az internetcímet G. Joe-nak! //www.diabloii.net-en volt a leírás//

    Tehát: Blaze-t varázsolunk és GYALOGLUNK! Igen gyaloglunk és nem futunk! Hiába fagyaszt le Duriel és hiába megyünk az orra előtt szinte, NEM TUD MEGÜTNI! Ő pedig folyamatosan a Blaze (Tűzvész, ami a lépéseid nyomában keletkezik) vonalában halad. Folyamatosan sebződve. Igaz hosszú az idő amíg kifekszik (Blaze szintjétől is függ), de gyakorlatilag 100%-os biztonságban vagyunk és ha esetleg el is talál (nagyon ritka) máris gyógyítsuk magunkat. Ez tuti nyerő taktika! Ráadásúl úgy is bejött, hogy egyszer meghaltam (mert egyszer leCHARGEolt a rohadék és kapásból feküdtem, majd 330-as sebzést bekaptam vagy többet) és utána mentem le úgy, hogy fel sem vettem a testemet és a teljesen csupasz karimmal Blaze-el megfektettem! Tehát abszolult biztos a dolog.

    Az előző taktikám a következő volt és ment, de kicsit körülményes:

    4 soros öv és minden slotjában Regeneráló Elixír. Ez viszont sok idő mire összeszedi az ember és a Horardic Cube-ban is állandóan transmutálni kell a 3mana+3healing, esetleg egy gem, akkor full italt kapunk.

    Mikor ez megvolt, lementem és odaálltam elé, gyorsan elé, nehogy leCHARGE-oljon. Ezután meteor, aztán amíg késlekedik a következő, gyorsan tűzfal, aztán megint meteor és így tovább. Ez is megoldás, de a Blaze sokkal jobb. És nekem nincs is tuningolva nagyon, mivel a Blaze-en 2 pont van, a fire mastery-n 3. kb. 45-50-et sebez, de még így is a legbiztonságosabb megölési módszer a varázsónőnek a Duriel elleni harcban.

    Kipróbáltam jégvarázslatot is Duriel ellen, de az hatástalan, ahogy írtátok lejebb. Ezt köszönöm is.

    Megint találtam egy Unique tárgyat. Ez egy páncél aminek 243-as a defense, plussz találtam egy etheral csontpajzsot is, aminek 173-as! a defense. Gyorsan fel is vettem őket és így a 440-es védelmem felugrott 741 körülire. Gondoltam most überfasza csaj vagyok, DE amikor a kis fúvókások is simán megütöttek, úgy gondoltam vissza az egész és továbbra is ejtem a defense témát. Varázslónőnek valóban nem igazán kell. Eddig sem ütöttek meg, ezután sem fognak. Csak már jól esett látni egy normálisabb defenset rajtam, de nem ér semmit.

    Duriel-t kétszer öltem meg, mind a kétszer kidobott set tárgyakat. Köszönhetően a 100 feletti MF értékemnek. De sajnos nem igazán hasznosak, pedig nem rossz egyik sem. De egybe lenne az igazi, de azt meg single-ben szinte lehetetlen kikeresni.

    Most a főtanácsosokkal harcolok. Normálon egy fantasztikus élvezet volt velük harcolni és könnyen is ment. Nightba már mazohizmus:) Durvák, pláne ha befigyelnek a még ki nem írtott jégvarázsázslónők is, akik Blizzardot nyomnak előszeretettel. Én attól meg fekszem, mint a borz, mivel mínusz 10-en van a cold resistem. Szépeket haltam ott meg. A játékban ezidáig meg sem haltam... 1-2 szer figyelmetlenségből. Itt 4-szer is. Mind1... Tapasztalat persze ugrott, majd felveszem a jégellenállást adó pajzsomat. De az ott akkor is nagyon durva... És milyen gyorsak is! Rohadékok...

    Jelenleg 44-es szinten vagyok, Mephisto és a Durance of Hate van előttem. Keményedik a játszma. FO, FW, Blaze, Static Field, ezekre akarok most pakolni. Meteor egyre lasúbb, de azért igen jól jön, bár én szinte kizárólag a Frozen Orbot használom. Az takarít ahogy kell...

    Ja igen talátam egy gyűrűt is... Végre! Mondhatnám. +68 mana, ez önmagáért beszél.. :)
  • G. Joe
    #2922
    alapban 1,2,3,4 az övedben lévö ital elfogyasztasa. Ha noymod mellé a shiftet, akkor a csicska kapja.

    Ennyi.
  • G. Joe
    #2920
    Láttam már közelröl párszor :P
    NEm kell bemutatni.
  • [HUN]PAStheLoD
    #2919
    hellen duhajkához ne menny közel !!
  • G. Joe
    #2918
    A cold masteryt felejtsd el durielnél, csak akkor csökkenti a cold mastery a szörnyek cold resistancet, ha csak %-osan ellenálloak. Immunis esetén hatástalan.
  • G. Joe
    #2917
    najton és hellen Duriel Cold immunis. Felejts el minden cold alapu varázslatot ellene. Söt egy Holy Freeze szerü aurával rendelkezik, ami tutira lefagyaszt. NEm használ ellene se, a Cold resistance, sem a cannot be frozen cuccok.
    Minden kari más stratégiát igényel ellene. Ahogy Fred barátunk emlitette, sorc esetébe nfontos egy izmos csicska(hireling) azonban ez általában nem bir 2 ütésnél többet Duritol. DUriel 2 skillel támad, felváltva: Jab, Smite, Charge Attack.
    Az utolso a legveszélyesebb, azzal brutalisat üt, szerencsére elsö ütést mindig a csicska kapja. Addigra eltud mászni onnan, vagy teleportalni. Azonnal itasd a csicskádat, Durielt staticold le, ha van ts-ed az itt nagyon hatásos, de mindenképp füz alapu skillel tudod lenyomni rendesen. Firewall vagy meteor a tuti.
  • Árnyvadász
    #2915
    Kérdés: Nightmare-en Durielnek ugye alapból 100%-os cold ellenállása van, azaz immunis a hidegre. De ha nekem van cold mastery-m, akkor már nem! Ugye? Teszem azt, ha nekem van 44%-os cold masterym, akkor neki 56%-os lesz a hidegellenállása, vagy valami ilyesmi... Ezt majd valaki írja meg, mert akkor FO-val nyírom a dögöt ki újra és nem tűzalapú varázslatokkal.

    De az is lehet, ha immunis, akkor sanyi és nem lehet cold varázslattal megölni.... Várom! Thx előre is...

    Ja igen. A diabloii.net tényleg a legjobb oldal... BEST.
  • Árnyvadász
    #2914
    Nemrég beszéltem az egyik barátommal és ő egy barbár karakterrel játszik. Normal ACTV-ben jár az attack ratingje most 1200-1400-ig terjed-

    Már alakul neki:)) 3000 még messze van, de ez határozottan jó.
  • G. Joe
    #2913
    ilyen alacson szinten (50 alatt) angelic ring és amu konbinaciojat probald felvenni.
    Iszonyatos attack rate bonust ad. NAgyobb szinten nem lesz rá szükség, de egy raven frost ring jol jön minden karinak aki közelharcos.
    AMugy a werevolf is nagyon jo attack rate bonust ad. AMugy 3000 alatt még nem mondanam jonak az attack ratet :))
    Még a 3000 is elég gyenge hellen.
  • Árnyvadász
    #2912
    Csak Mike-ot tudom idézni: A Drudia varázslatai Hellen nagyon gyengék! Ami igazán jó ebben a kasztban az a vérfarkassá átváltozás, mivel az bár gyengébb, mint a maci, de sokkal gyorsabban üt. Igy azt érdemes kimaxolni.

    Saját véleményem: Az attack ratinged nagyon kicsi! Annak legalább 900-ön kéne mozogni, hogy megüss valakit. Nekem egy 36-os Pala-val, mikor "csak" 700-as attack rating-em volt (mert a védőaura volt fent és nem élveztem a +attack rating előnyeit), kb. négyszer kellett megütnöm egy szörnyet, hogy egyszer betaláljon. És mindez ACT I-ben volt az elején! Persze Nighton.

    Szerezz olyan socketes (foglalatos) páncélt vagy sisakot amibe beletudsz rakni drágakövet, rúnát, így növelve az attack ratinget. Nagyon meghálálja magát a dolog.

    Pill.
  • G. Joe
    #2911
    kezdj ujat. Ez egy elbaltázott druida.

    MAxold a Lycantropyat, a Werewolfot,

    Támadoskilled legyen a fury, feral rage jo lesz életcsapolasra.

    Summoning skillek közül az Oak Sage vagy a Heart of WOlverine, egyiket nyomd fel jol. Elsö az életed nyomja fel (meg aki a közeledben van), második pedig sebzés bonuszt ad elég durvan.

    MAci idézésre elég egy pont általában, ö csak arra kell hogy távoltartsa az ellenfelet néhány esetben. NAgyobb szinten a sebzése nem sok vizet zavar.
    Elemental skilleket felejtsd el. Mindet.

    Az sem árt ha utána olvasol kicsit egy egy kari fejlesztésnek, sok feleslegesen eljatszott oratol mented meg magad.

    Magyar Diablo, sok infoval, kari fejlesztési tippekkel
    Arreat Summit egyik legjobb küföldi Diablo oldal
    Talán a legjobb Dios oldal
  • Road Lee
    #2908
    nahhh csak sikerült :o)
    mááá nyomtam is egyet
  • gumininja
    #2907
    Nem nevettem, csak nem ertem mi lehet a gond. Ha leszedted a reg filet, es addoltad is az adatbazishoz, akkor elvileg a battlnet gombbal eljutsz a loginhoz. Ott krealsz egy accot, vagy beirod a meglevonek a passt, majd create new.. es kesz is, mehetsz lev.1.el jaccani. Az hogy open karit mutat, vagy azt jelenti, hogy a server azonnal ledobott login utan, vagy valami modon openbattleneten esetleg fgsg connal akarsz jaccani open karival. De joe is irta, szarakszik a server mostansag, illetve nem a server, hanem az aramellatasa, lehet az kavart be. Mindenesetre passz, nincs otlet.
  • Road Lee
    #2906
    nem ér ám a kisebbet kinevetni!
    nem megy az istennek sem :(
  • gumininja
    #2905
    hmhm