26171
  • Árnyvadász
    #3035
    Tudom, de semmi baja nem lesz neki, mivel engem nem igen szoktak megütni, ha mégis akkor sincsen baj, mivel a sisak durabilityje gyakorlatilag változatlan marad. Egy harcosnál már meredekebb lenne.

    Egyébként valamit nem értek. Azt mondtátok, hogy Larzuk bármely tárgyba beletesz egy foglalatot. De nekem csak akkor tette be amiko megcsináltam a küldit és kész. Direkt visszamentem hozzá tegnap este, de már meg sem jelent az opció. Ezekszerint csak egyszer socketel, mint Charsi aki egyszer imbue-ol egy nehézségi fokozaton? Mert én úgy vettem ki az itt leírtakból, hogy Larzukhoz bármennyiszer visszalehet menni és socketel.
  • Árnyvadász
    #3034
    Ez az év poénja lett nálam! :)) Szuper vagy!
  • Laalee
    #3033
    etherallal vigyazz nemtudod javitani... ha ugy gondolold hogy megeri socketezd meg es egy zod kavicsot bele
  • Davidus
    #3032
    Lssan nem csak a C&C Generals-t lehet elővenni de a Fallout 2-t is:)
  • Laalee
    #3031
    csak mondjuk utod 3* annyi ideig es kapsz 8*annyi xpt
  • Árnyvadász
    #3030
    Nahhh... Léptem egy szintet és volt néhány érdekes dolog is. Közben persze megindult egy amerikai támadás Irak ellen. Lehet elővenni a C&C: Generals-t, mivel újra időszerű lett. De nem akarok viccelni a háborúval, mert az komoly dolog. Véresen az.

    Hell ACTI történetek:

    És lőn teremtve jeges medve, aki fagyra immunis és egy ütéséből karakterem halálát okozá. Mi történt? Csak annyi, hogy egy cold immune mackó egy hanyag "menjél már innen" mozdulattal röpke 560-at levitt az életemből:) Kicsit morci lettem, de legközelebb óvatosabb leszek. Taktikáztam a meteorral, túl közel engedve hideg medvét és DEAD.

    Na meg a Gonosz Grófnő... Az 1 méteren 4-et megy, olyan gyors, bár ritka nagy szerencsémre csak beijesztgetve felém rohan, aztán vissza a vérrel teli áldozati edényéhez, ahol előbb utóbb a meteor zápor halálát okozza. Mivel ő is immunis a hidegre. De közben azért rendesen MSLE a leányzó, viszont az oszlop az oszlop és mögötte megbújva kevésbé megy fel az adrenalin.

    Na meg ez a Kovács gyerek! Ez csak fizikai immunis, de nagyon édes a fickó. Mivel a pályagenerátor épp úgy gondolta, hogy hátúlról lehet megközelíteni a szobát, ahol a Horardic Malus van, így Kovács Pistát előszőr észre sem vettem. HOL VAGY PISTA? Aztán megláttam, hogy bújik egy sarokban mozdulatlanul. Remek. Gyorsan felvettem a Malust, erre megindult, DE HOGY! Carl Lewist megszégyenítő sebessége persze édes kevés volt, hiszen a jól bevált FO letakarította a szinről eme gonosz teremtményt is.

    Persze a boci feeling sem maradhatott ki (ennek köszönhetem az egy szintet) és meglepő módon, azért kaptam elég jó cuccokat is.

    Bár ezeket nem ott találtam de nézzétek csak:

    -Amulett mely +3-at a Paladin Harci Képességeihez. Combat Skills... Ez nagyon jó!

    -Szintén egy amulett ami +22-öt ad az Erőhöz!! Nagyon tuti!

    -És Charsinál Imbue-tam egy olyan sapkát ami etheral és lett neki egy 180-as defense:) Ez is dögös. Meg plussz egyéb tulajdonságai.

    Ezen a szinten csak Andariel van még hátra, de ő még itt hellen is -50% fire resintance, szóval mehet kapálni a csaj.

    Gyűjtöm az aranyat, van most 500.000, de kell is mivel ha felélesztem a lökött barbáromat az kapásból majd 50 rúgó, meg gazdag akarok lenni. Kell a pénz.

    Amúgy megöltem a boci királyt, mert kétszer nekem elég volt kitakarítani a Moooo Farmot. Harmadik már unalmas lett volna. Egyébként is nightmareben voltam bocizni, majd Baal leölése után nem ölöm meg és akkor lehet lépkedni. Aztán irány a Bnet ezzel a Sorcival, hiszen single-ben én 70-80-ál nem akarok továbbmenni. Ha ez megvan, jöhet az amazon karakter, meg a lovagot is talán végigviszem, de ezt majd még meglátom. Inkább rámozdulok az Enclave-re, kell egy kis más is, nemcsak Diablo állandóan. De ettől még ez a legjobb.
  • Road Lee
    #3029
    1ébként nagyon teccik a multi !! a landoron.........köszi a tippet ninja!
  • Road Lee
    #3028

    le ne killezd a kinget !!!
    mert nem mész vissza bocira többet!!
  • Laalee
    #3026
    amugy asszem legalis lett a 8player mod is mar joregota 1,08?
    players8 vagy palyers 8 beirod, es a szornyek ugy tapolodnak mintha 8 an lennenek, nagyobbat nem utnek csak a hp nő, es az xp :D
  • Laalee
    #3025
    hell en bocizz :D a boci csak xp gyujteshez jo, a cowkinget meg ne gyilkold le.
  • Árnyvadász
    #3024
    Akkor ezt buktam:)

    Este megyek bocizni... Remélem kidobnak valami értelmes cuccot a tehenek... Királyt egyenlőre még nem gyakom le. Az első bocizás nem volt valami nagy kunszt. Dőltek sorba az FO-tól... Mondjuk ez most is így lesz:)
  • Davidus
    #3023
    Már nyomnám én is a D2-t de nem vagyok hajlando nyomni amig nem lesz 1.10. Csak felidegelném magam:)
  • Laalee
    #3022
    esetleg vidd be a melohelyre a gepedet :D

    64 MB ram nagyon keves fel napot swap el 384 kell minimum hogy egyaltalan ne nyuljon a winyohoz
  • G. Joe
    #3021
    Diablo az külön kategoria. Akit egyszer elkap a Dio szelleme, az honapokig nem szabadul! Olyan mint egy kábitoszer! Nekem hihetsz, héhány karit feltoltam 99-esre. :))
    Nehéz abbahagyni, és ha jo társaságot találsz akkor nincs is miért... Egyszerüen ilyen összetett, ennyi féle lehetöséget tartalmazó változatos játék nem létezik más....és ezek az értékek igazán multiban jö9nnek elö, realm karakterekkel. A single élmények még csak halvány kostolot adnak neked abbol, hogy milyen lesz a game egy igazi partyban.



    Enclavet ha kiprobálod, nem fogod uninstallálni . :)
    Isteni az a game! Nem részletezem, a topicjában már dicsértem eleget.
  • Árnyvadász
    #3020
    Van benne valami. Ez a játék tök jó, mert nem kell azon rágódni, hogy na már megint ennyi ram, meg ilyen vga kártya, meg olyan processzor kell, mert ez nem fut, meg az nem fut. Ez az egyik jó dolog. A másik meg a hosszú és tartalmas játékórák. Nekem ezek a játékok jönnek be a legjobban. Annak nem sok értelmét látom, hogy fent van egy progi 2-3 napig és ennyi. És ebből kipróbálok mondjuk 10-15-öt.

    Amikkel éveket játszottam, de még ennyire nem is voltak jók: Panzer General 1-2, UT (Single és LAN), Red Alert, Fifa 96, NBA és NBA98, CS (de ezt csak LAN-ba)...

    Diablo a legjobb. Még a Warcraft III is "csak" 1-2 hónapig tudott lekötni. Érdekes mert régebben én is ettem a játékokat. Minden újat egyből kipróbáltam, de egy idő után meguntam. Szeptember óta pedig csak a Diablo létezik... Érdekes egy játék.... Full függő lesz aki belemerül az egyszer biztos... De én örülök neki. És nagyon remélem, hogy majd lesz harmadik rész is, de ráér 2 év múlva is, csak legyen és remélem az is ennyire igényes lesz.. Lehet akár 3D-s is csak tényleg ott legyen a szeren. Bár a 2D-s is jó lenne, szerintem azok sokkal jobbak. Enclave-t igaz nem próbáltam... Csak olvastam róla. Ha abba beletettek volna egy Dio szerű rendszert, akkor most az lenne az etalon. De a cél egy egyszerű üsd - vágd játék készítése lett és annak jó. Grafika miatt kifogom próbálni, de lehet hogy 1-2 óra múlva uninstall és folytatom a Diot... :)
  • Davidus
    #3019
    Vagy tovább:)
  • Árnyvadász
    #3018
    Mondjuk single-ben egész tűrhetően elfutott itt is. Egyszer kipróbáltam. Néha-néha megröccent, de ettől még játszható volt. A netelérés abszolult nem számít? Mert az itt nagyon jó. Van úgy, hogy magyar oldalakról pl. hardwired, hcgamer stb... akár az 1MB/Sec-et is eléri. De átlag 600-700Kbyte/sec az megvan... Esetleg így nem számíthatok jobbra?
  • Árnyvadász
    #3017
    Ajjaj :( Ez nem túl biztató... Max. egy próbát megér és ennyi.

    Otthon nem lesz gond. Ott van vas.

    Érdekesség:

    Egyébként tavaly szeptember 11-én kezdtem el életembe először Diablozni. Azóta két programot próbáltam ki: NBA2003, C&C... De azokkal kb. ha játszottam vagy 1-1 hetet akkor sokat mondok. De nem is hiányzik más. Nekem ez nagyon bejött. Szerintem év végéig ezt fogom nyomni.:)
  • G. Joe
    #3016
    Hááát tul sok jora ne számits.....
  • Árnyvadász
    #3014
    Mike! Holnap behozom és feltelepítem. Nekem 16:00-ig van a munkaidőm, de bent tudok maradni utána akár 20:00-ig is. Szóval ez nem gond. De talán arra is van esély, hogy napközben kirpóbáljuk, csak úgy nem lesz valami hosszadalmas. Ez a szabadság ötlet nem rossz:)))

    Itt csak az a baj, hogy 14-es a monitor... Szemkifolyás garantált:)

    De a gép megfelel legalábbis remélem:

    -233MMX Intel Pentium
    -64MB Ram
    -1MB S3 VGA

    Netkapcsolat az nagyon jó... Jobb mint az ADSL, azzal nem lesz gond.

    Végül is egy a lényeg: Holnaptól ide is fel van telepítve a Dió, behozom lemezen a LvL 60-as varázslónőmet, de akár kezdhetünk új karit is, majd megdumcsizzuk és akkor lehet már holnaptól is Diozni... 16:00 után meg abszolult.

    Ez is jobb mint a semmi. Az otthoni gépen mondjuk jobb lenne, de belekostólni ez is meg fogja tenni..
  • Mike
    #3013
    bár végülis, t'ok diablózni itt is
  • Mike
    #3012
    Akkor én meg kiveszek szabadságot :)
  • Árnyvadász
    #3011
    Ezzel kapcsolatban arra gondoltam, hogy itt bent feltelepítem a Diablo-t és kipróbálom a netes játékot. Legalábbis belekostolok. Bár ez csak amolyan csöppnyi játékra lesz elegendő, de legalább kitudom próbálni a Diot addig amíg otthon nincsen netem. Kiváncsi leszek milyen lesz így.

    Tegnap olvastam a leírást és nagyon megörültem. Open játékban a single varázslónőmmel is tudok játszani. Ez remek, mivel így nem kell kezdenem előlről egy csirke karaktert és a kedvencemet a neten is és otthon is tudom fejleszteni. De azért feltétlenül indítok realm karaktert, akinek az adatai kizárólag a blizzard szerveren lesznek tárolva.
  • Árnyvadász
    #3010
    Akkor jól sejtettem. Hiszen éreztem a hatását. Tök jó, hogy még erre is odafigyeltek a blizzardnál. Köszi!
  • Laalee
    #3009
    a pancelok 3 osztalyba vannak sorolva konnyu kozepes nehez, a konnyure semmi, a kozepesre -5% a nehezre -10% stamina es sebesseg jellemzo
  • gumininja
    #3007
    Nem. Ugyanis az is szamit, hogy mennyi a szintkulonbseg kozted es a monszt kozott akit levertek neked.(minden monsztnak van egy szintje, altaban a normal szintje +30 a najt, +60 a hell) Ha meg mas uti le, az is bekavar. 10 szint kulonbseg eseten mar csak apro %t kapod a teljes xpnek. Nezd meg errol egy tablazatot. Ergo ha egy lev90+ amazon ledaralja neked, mondjuk egy 20-30as karinak az egesz hellt a1-a5ig, akkor xpt szinte semmit sem kapsz. Max a bossoknal, akik "sokat ernek", igy a sok keves szazaleka is "sok" ;] Na ez hulyen hangzik, de remelem ertheto.
  • Mike
    #3006
  • Árnyvadász
    #3005
    Nyárnál előbb semmiképpen. Jelenleg úgy áll, hogy május végén betudunk költözni az új házba, de még akkor is van pár teendő bőven. Ha ez megvan, lehet netről szó. És akkor már isten sem állíthat meg:)
  • Mike
    #3004
    mikor lesz már neted végre?
  • Árnyvadász
    #3003
    Okés:)) Köszi az infót....
  • Mike
    #3002
    2. véleményem szerint hülyeség :)
  • Mike
    #3001
    1

    mondjuk van egy páncél aminek 170 str kell
    no ha van rajta -25% (nem -15% a legtöbb?) akkor értelemszerüen 128 str-rel már hordható
  • Mike
    #3000
    az xp, és életerő számítások pontosan le vannak írva a www.battle.net/diablo2exp -en
  • Mike
    #2999
    embere válogatja

    volt olyan is, hogy haver odaadta a kariját
  • Árnyvadász
    #2998
    Köszi! Egy másik kérdés is eszembe jutott. Van egy olyan, hogy requirements -25%, azaz követelmények -25%... Bizonyos cuccoknál. Ez pontosan mit jelent?

    Két dologra tudok gondolni, ezzel kapcsolatban.

    1. Nem kell hozzá akkora erő, ügyesség vagy karakter szint...

    2. Lassabban fáradsz ki ha ez a cucc van rajtad. Most lehet hülyeséget írok, de én úgy vettem észre, hogy amikor a paladinommal rajtam volt egy sima páncél és azt lecseréltem egy sokkal jobbra, de az full plate mail volt, akkor sokkal hamarabb elfáradt a karakter a futásban. Ilyen van a Diabloban vagy ezt csak én képzelem így. És akkor a követelmény -25% azt teszi lehetővé, hogy akkor is tovább bírod (stamina) ha nehezebb cucc van rajtad. Lehet, hogy ez hülyeség azért kérdezem-
  • Crokin
    #2997
    Az élete 620.000 lesz az érte járó exp pedig 4.5 millió 8 játékos esetén. Szvsz lehet több lvl up-ja.
  • Árnyvadász
    #2996
    Lenne egy kérdésem:

    Most néztem, hogy Izual hell fokozatban majdnem 100.000-es életerővel rendelkezik és az érte járó XP majd 1 millió.

    Nos, ha multiban 8-an gyakják Izualt, akkor 800.000-es élete van és 8 millió az XP is?

    És lehetséges e, hogy egy alacsony szintű karakter ott legyen ennél a csatánál és mikor kap az XP-ből akkor kapásból lép mondjuk 5 szintet?

    Ennyi lenne.
  • Árnyvadász
    #2995
    Ebben nagy igazság van. És ez a trade dolog pontosan, hogy működik? Egyszerűen adsz neki egy olyan tárgyat, ami az ő kasztjának megfelelő vagy még külön pénzt is kér érte? Tehát csak a cucc, vagy mellé azért perkálni is kell?
  • Árnyvadász
    #2994
    Igen, ettől félek én is. Nekem már 6-7 rush is elég, utána már megyek tovább... De csak Mephistonal eljátszok mondjuk egy 20 rusht csak lesz valami. Csak tényleg azt vettem észre, hogy az 5-ik rush után már csak pénz jön. Az első rush jó, a második jobb, a harmadik is egészen jó, a negyedik már átlagos, ötödik már semmi különös, hatodik ugyanez. Volt olyan is, hogy az ACTV jégbarlangjában volt 12 rush-om, a rejtett kincses oszlopnál, de egy idő után már szörny se jött. Tehát azért be van ez lőve... Meg annyi unique tárgyat találtam ott, hogy a progi egy jó ideig (Baal-ig) nem adott semmi érdemlegeset. Szóval van korlát, ami véleményem szerint jót tesz a játékmenetnek. Menned kell tovább, hogy jobb cuccokra lelj... HELL DURIELTŐL nagyon tartok... 48000 élete van. SF-el lemegy a felére, de utána a Blaze-el egy halál unalom lesz mire kifekszik. :( Vagy full Rejupotion és meteor.... De utálom azt a dögöt. Sorcira érvényes.... De ha amazont választok, azzal is nagyon ideges leszek már látom....:( DURIEL! Oda mindig nagy levegővel megyek le... Lehet barbárra kéne váltani majd? :DD
  • Mike
    #2993
    mondjuk az is igaz, hogy palámnak nagyjából olyan cuccai vannak, aminéljobb mmár nem igen létezik (eddig) a játékban