26171
  • Mike
    #2725
    Ez mindig úgy van, hogy én megveszek vmit, akkor annak lemegy az ára, vagy csődbe megy a gyártó/forgalmazó

    2 hete vettem meg 6-ért (jóhogy a dobozost) erre nesze itt van 3-ért
  • Mike
    #2724
    ennyit mar mindenki ki tud fizetni

    ha meg már több éve játszik vele, illendő is lenne
  • Árnyvadász
    #2723
    Ja igen! Feltettem az egy . nulla kilences patch-t + magyarosítást! A magyarosítás szerintem NAGYON JÓL sikerült...

    Előszőr fura volt, de egy 2-3 óra játék után már mi sem volt természetesebb. A legaranyosabb Charsi üdvölési formája: - Szióka! (Annyira ari...)

    Legnagyobb meglepődésemre nem csak a quest-ek szövegei lettek magyarosítva, hanem MINDEN! tárgy és varázslat... Azért ez nem semmi munka lehetett. Mivel itt több ezer tárgy van... Külön gratula annak aki ezt lefordította, vagy ha többen csinálták, akkor a team-nek... Igényes munka!

    Rusnyaság karma kesztyű - Nem jól hangzik? Nagyon rulezz!:)
  • Árnyvadász
    #2722
    3000Ft? Az tényleg nagyon olcsó. Amikor én vettem, akkor még 7000FT volt a kettő együtt. Viszont nekem már akkor is megérte. Ráadásúl én nemrég vettem meg (januárban) és hogy mennyire fémjelzi a program nagyszerűségét és időtállóságát a tény, azt keresve sem tudnám jobban megfogalmazni: Már 3 éves a program! De még most is ugyanazt tudja nyújtani, mint annak a személynek illetve személyeknek, akik vadonásújan vették, vagy töltötték le a megjelenése napján. Ez pedig csak egyet jelent: Ez egy igazi sikerszéria a Blizzard darabjai közül. Bár azt hozzá kell tenni melyik világuk nem volt az? Egyértelműen jobb, mint a Warcraft világ, de szerintem a Starcraft-ot is üti, hiszen ez egy messzemenőkig kidolgozott, alaposan letesztelt szabályrendszerre épülő program, melyhez fogható nagyon ritka a játéktörténelem rögös palettáján.

    Hiába a Baldurs Gate, Icewind Dale, NOX stb... azok vagy már egy eredeti rendszer (AD&D) vagy kitalált rendszer alapján lettek kódolva, mégsem ennyire eredeti egyik sem, mint a Diablo. Egyrészt azért nem, mert lehet, hogy az AD&D világa összetettebb és RPG alapokra inkább építő, mint a Dio, de ott már egy készen kidolgozott szabályrendszert építettek bele a játékba. Kitalálni valami újat pedig sokkal nehezebb. És játékszinten, szerintem vetekszik a Dio rendszere az AD&D-vel... A NOX meg ehhez hasonlók, peidg igen felületes szabályokra épülnek, egyiknek sincsen meg ez az összetettsége. Természetesn azok is jók, de a Diablo a klikkelgetős kategóriában abszolult nyugalommal ülhet a trónján, őt onnan semmi nem fogja ledönteni jó ideig.

    Mivel ennyire megtetszett érdeklődéssel olvastam a hamarosan megjelenő Lionheartsról a neten. Remélem valami hasonlóan jót adnak ki a srácok, mivel a rendszer ott is nagyon szuper (Fallout) már csak a játékmenet és a megvalósítás lehet kérdés. Na meg a grafika. Mert a képek alapján szép, de akármennyire is szépek ezek a manapság megjelenő programok, a Dio grafikai csapata szerintem hatalmasat alkotott. Annyira odaillik ez a grafika amit a Diohoz csináltak, hogy lehet itt 3D-s forradalom meg egyéb nyalánkság, a Dio rettenet el lett találva vizuális megjelnítésben és ez komoly előny a számára. Talán a NOX volt még egy olyan program ahol: Hangulata volt a megjelenítésnek. De a BG, ID inkább csak a jó iparosmunka és steril művilágokat juttatja az eszembe. Hiába szépek, egyszerűen a Blizzardnál profi gárda dolgozik, akiknen van érzékük és tehetségük a rajzhoz, plussz ezt pixelbe történő átültetéséhez.

    Na eleget ömlengtem, csak nehéz ezeket a modatokat magamban tartani. Hétfőn már a játékról írok. Azt hiszem lesz miről:)
  • Crokin
    #2721
    Elég egy jó cd-key is :)
  • Árnyvadász
    #2720
    Ez igazán megtisztelő. Örülök neki, hogy belevágtál. Sőt! Belevágtál a javából! Hisz 26-os szint az már nem kevés játékidő.... Ez egy nagyon jó program.

    Talán egy mottóval tudnám legjobban jellemezni:

    "A fantázia világa határtalan, a Diablo egyszerűen csak határozottan jó. Világokat teremteni nem nehéz, de legendát alkotni már önmagában csodálatra méltó. Ami kis lépés Bill Roper csapatanák, az nagy lépése az emberiségnek."

  • gumininja
    #2719
    Telleg semmi aron lehet kapni mostansag, habar korabban sem volt egetveroen magas. Raer majd akkor megvenni, ha teccik neki a zartserveres jatekstilus.
  • Mike at home
    #2718
    nem igaz, hogy vkinek nincs 3 ezer forintja egy ilyen jatekra (alap+kiegeszito egyben 3e)
  • Mike at home
    #2717
    kizart
    se sufix, se prefix nincs olyan
  • gumininja
    #2715
    109es peccsben van ez a bug, 109b-c-dben mar kijavitottak. Az utobbi barmilyike jo jaccani zart serveren, kiveve persze a hivatalos bnetet.
  • Shongi
    #2714
    Ez nem igaz van egy kétkezeskard ami 6 ot ad a holy firere az pedig pala skill:)))
  • gumininja
    #2713
    gyere a landorra. ott nem leszel egyedul.. help a "mi-hogy-miert"re a http://landor.no-ip.org-on talalsz. jo jatekot!
  • Unknow
    #2711
    1.09 crack fent van..és a patch?:)Egyébként egyszerűbb ha hagyod a francba...fsgs-en tudtommal több cheater van mint a b.neten...pedig ott is vannak rengetegen.Sztem jobban jársz IP alapján csatlakozol pár "maszek" játékhoz:)
  • Unknow
    #2710
    Dehogy nem:)))Fellehet menni.Csak zárt b.netre nem:)
  • Unknow
    #2709
    Árnyvadász olyan jól eljátszottál ezzel a diablóval és olyan jól előattad magad,hogy most miattad én is belekezdtem:)))Már van is 26-os Malibu Barbim:)Ki van benne valamikor egy Dio partiban?:)Full kedvet kaptam a játékhoz:)
  • Mike
    #2708
    1.09d patch kell, aztán tudsz fsgs-re cstlakozni. De csak tényleg oda. Egyébként tegnap láttam a Westendes MediaMarktban a Dio2+ext dvd tokban össz 3e-ért árulni. Tessék szépem elmenni, és megvenni.
  • Árnyvadász
    #2707
    Mindjárt jön valaki és megmondja, de annyit tudok, hogy nem eredeti diabloval nem lehet battlenetre menni. Semmiképpen sem!
  • Árnyvadász
    #2706
    Igen. Előbb utóbb el kell adnom a pike-ot. Tegnap Nightmare-be jött egy csajszi az ACTI-ben és azt hittem ott pusztulok. Az a villámszórós fajta, egyik legkellemetlenebb. Na ugye mondani sem kell, hogy a pike-al a resistem az mínuszban volt, így rettentő sürgősen átkellett váltanom a pajzs+fegyver kombinációra. Plussz Salvation, de még így is kellemetlen volt a dög. Ott is hagytam, mivel a varázslónőmmel folytattam inkább az ACTIII-at. De majd ma ismt meglesem a csajt. Neki is feküdnie kell...:)
  • Árnyvadász
    #2705
    Volt az ACTIII, Flayer Dungeon-ben egy sámánka... Immunis volt a tűzre! Nevettem is rajta. Sebaj, kapott Glacial Spike-ot.:)

  • Árnyvadász
    #2704
    Nyárra meglesz szerintem. Előbb biztos nem.
  • Mike
    #2702
    neted mikor lesz?
  • Mike
    #2701
    csak a fire resistes szörnyek
    de azt hiszem normálom még nincs ilyen
    lesz olyan is, akire csak a physical damage hat, semmi más
  • Mike
    #2700
    az összes, palának skill pontot adó fegyver egykezes, érdemes erre berendezkedni. A védelem is nagyon fontos, szóval szerintem kell a pajzs.
  • Mike
    #2699
    A Holy shield azért kell, mert a fanaticizm mellett is használható. Másrészről régen még nem volt a 75%-os határ
  • gumininja
    #2698
    Maxolva, max firemasteryvel eleg jo, es gyors (nomeg van egy pici radiusa is). Fire imm. ellen persze gaz van. A hidrak ugyanezt csinaljak, csak ok multiplevel. De ha nem akar valaki hidrazni, maxolva a fireballal is eltud szorakozni egy ideig.
  • Árnyvadász
    #2697
    Ja igen.. Vettem egy botot még az ACTIII-ban Ormustól... Annyi pénzem volt már, hogy nem tudtam vele mit kezdeni.. Kb. 230.000 arany. És volt Ormusnál egy bot ami 216.000-ba került. Igy néz ki:

    +1 skill az összes cold varázslatra
    +1 teleport
    +2 tűzlabda

    Ezzel szoktam mászkálni. A másik egy orb meg egy pajzs, de az már nem olyan jó. Bár az ellenállások ilyenkor jobbak a pajzs miatt, de már szinte meg sem nyomom a w-t...
  • Árnyvadász
    #2696
    deviance nem jó... Defiance az Ellenszegülés- elnézést
  • Árnyvadász
    #2695
    Gyakorlatilag a tűzlabdával taroltam végig az ACT-okat. Jelenleg LVL28-as vagyok és mivel a blizzard már 4-es szintű nem nagyon szoktam használni a tűzlabdát. A mana is kevésbé fogy így. Hamarosan jön Diablo, aztán az ACTV... A High Council-t persze most is négyszer nyírtam ki, nekem ez nagyon bejön. Mephisto szépen feküdt tegnap este. Ahogy kell:) Tűzlabda záporban halt meg szegényke. Én egyébként nem mondanám, hogy nem jó a tűzlabda. Van egy gyűrűm ami 10%-al gyorsítja a varázslást és tűzlabdám sebzése 130 körüli. Namármost ha ebből kilövök 20-at, ami simán belefér a manalimitembe, még több is, szóval ha ebből kilövök 20-at ott nem áll meg a jóisten se a lábán. Lehet az fire charm vagy magic resinstance. De több pontot nem rakok rá. Majd jön úgyis a fire mastery, meg én is a tűzfalra szeretnék rakni, mivel nghtmare-be már az lesz a nyerő, de a tűzlabda jól fog jönni, mivel távolról pontosan kilehet vele szedni sok ellenfelet, nem beszélve a területi sebzésről. Ezek a szörnyek meg mindig csoportosan jönnek. Igy mindegyik kap a szeretetcsomagból. Most a blizzard az egyik kedvencem. ACTIV-be azt csináltam, hogy k9rbefutottam a pályán, erre minden szörny utánameredt. Amikor összegyült kb. 20 egy helyen, jött a blizzard. Senki nem ment át rajta. Egyébként a kesztyűm uniqe cucc. Tiszta kék és igen jó tulajdonságai vannak. +20 mana pl. de van neki több is...De az amulett is aranyos: +39 mana.... Pedig az sima darab.
  • Árnyvadász
    #2694
    Rendben. Az ellenszegülés egyébként a deviance ha jól emlékszem. Ez egy olyan skill, ami a védelmet növeli. Sokszor jól jött.
  • Árnyvadász
    #2693
    Smite-ra adtam pontot még a játék elején, de aztán nem láttam értelmét, mivel Duriel harmadszori megölésénél kidobott magából egy rare fegyvert, ami kétkezes pike és vengeanceal 200-460-at sebez. Ez pedig adta magát úgy hiszem. A másik fegyverem mellett volt pajzs. Mivel az egy unique pajzzsá avanzsálódótt a berakott rúnák miatt. És így az kellő védelmet adott mikor arra volt szükség. A fegyver pedig egy fokos ami szintén rare tárgy. De mivel az jóval kevesebbett sebzet kb. 100 körül, így inkább a pike-ot részesítettem előnyben. A Holy Shield pedig lehet, hogy szépen néz ki, de a legjobb védekezés szerintem a támadás.
  • Mike at home
    #2692
    kerdezd a blizzardot
  • Mike at home
    #2691
    kimaxolt vengeance es fanaticizm, illetve jo adag mana/life stolen mellett nem igazan kell a bash
  • Mike at home
    #2690
    Na majd amikor dupla lightingos santan vidamkodsz ennyire hellen, Baal elott, akkor szoljal :)
  • Mike at home
    #2689
    Orulnek ha a skilleket angolul is irnad, mert fogalmem nincs igy melyikrol beszelsz
  • gtom
    #2688
    1.10-es patch mikorra várható?
  • Hegylakolaci
    #2687
    A bash barbár skill,a pajzsos támadás a smite
  • Shongi
    #2686
    Tűzlabdára pontot rakni??? Hmm, talán a tűzfalra megéri de a labdára?
  • Shongi
    #2685
    Csak egy hozzáfezűzésem van. Ha egy bizonyos sokak álltal haszontalan skiler is adtál volna, ami nem más mint a bash akkor nem tudnának beszorítani mert azzal egy pillanat alatt ki lehet őket lökni ugyen nem öli meg öket de menekülésnek jó.( asszem a bash a pajzsal támadás ugye?:))
  • Árnyvadász
    #2684
    Egyszer volt egy jópofa dolog. Lovagommal LVL36-os szinten épp Baal minionjait gyaktam lefele, mikor azt hittem már nem lesz több és odamenten a trónhoz közel amin Baal bácsi ül. Na erre körémrakott vagy 10 demont. Azt hittem nekem annyi, de nem!!

    Bekaptam szép nagy ütéseket, de sokat el is vétettek. Magas defence miatt. Ellenszegülés rajtam volt. Persze sokáig nem húzhattam a dolgot így kikellett verekednem magam a tömegből ezért két démont lekelett ölnöm, hogy egyáltalán kijussak a körből. Ütöm már fél perce az egyiket, egyre jobban szorul a hurok, életem fogy, italom már semmi, mikor látom a főnőkön akarok kitörni! Ehh, mondtam magamban szép halál lesz, de végül sikerült likvidálni és a másik mellette levő alap szárnyas démon már csak 4-5 csapás volt, aztán húztam el onnan de gyorsan. A többieket már gyerekjáték volt leszedni a Charge, Vengeance, Zeal-el... Büszke voltam a lovagomra, hogy ezt túlélte. Nem semmi menet volt. :)
  • Árnyvadász
    #2683
    ÁÁÁÁ..... Lovaggal is szétcsaptam köztük hamar... Charge Rulezzz.... De a varázslőném kettétépi az egész bandát 5 másodperc alatt... Ezt ma ki is próbálom... Sánta szerzetek gyülekezete:)))