X4 - Foundations
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ahogy a muszkák esküsznek a vodkára, mi magyarok a páleszra! Kis kupicával minden nap és a torokfájás enyhül.
Apropó, próbáld ki a játékot becsiccsentve, nekem többször is volt rá alkalmam, igazán élvezetes X-ezni részegen <#nyes>#nyes>
Sok minden nem működik. Pöllő; hogy a fenébe kérhetem meg valamelyik hajómat, hogy fáradjon már ide, vagy oda. Jelenleg egy módon tudom megtenni, ha az alap utasítását változtatom meg. De akkor mindig azt fogja tenni, ha magára hagyom!
Jövőhéten betegállományban leszek. Fáj is a torkom. A takony is folydogál az orromból. Nem, várhatja senki, hogy így fagyoskodjak egész nap a jólevegőn!<#awink>#awink>
A gond csak ott van, hogy a Boarding Seminar-t meg lehet venni (trainer), de még nincs funkciója 😄
Utoljára szerkesztette: tomonor, 2018.12.02. 14:48:47
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Most úgy elég is lett belőle. Úgy olyan érzésem van, mintha a Rebirth-öt összekeverték volna a 3. résszel.
Nekem még mindig beakad a zene harc után, ezért kikapcsoltam. Amúgy nem rossz, de valahogy nincs már meg a régi érzésem.
Persze, tök jó, hogy építem a kapcsolatokat, most a Teladikkal vagyok nagy jó viszonyban, kapom a küldetéseket,stb-t, de nem tudom, valami hiányzik.
Nekem ezúttal inkább a zenékkel vannak gondok. Bár látszik, hogy Alexei több időt fektetett most a hangeffektekre.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Hangokkal nekem is bajom van! A ribörszben álomszép motorhangok vannak ehhez képest. Volt olyan is, hogy csak azért akaszkodtam egy-egy nagy hajóra, hogy hallgassam kicsit. Ebben meg olyan gépies torz f.s!
Azon felül néha 5.1-ben összekeveredik az elöl és a hátul. (Amikor leváltom a helyettesítő pilótámat, akkor a hátam mögül hallom a hangját. Holott előttem áll!) Kicsire nem adunk!
Pares. Azt a boronos küldetést mindenképp el kéne vállalnod! Ha másképp nem visszatöltéssel. (Arról nincs infó, hogy esetleg újra felajánlaná...)
Szintlépés: Ilyen is van:
A Good Investment
Join a trade guild.
Ez egy acsívment a gőzön. Amikor ez történt: "Plusz ott valami kereskedelmi majommal is kellett konzultálnom külön!" Akkor csatlakoztam a "Teladi kereskedelmi ligához."
- 1920x1080 + ultra + adaptive vsync + fxaa(high) (nem vettem észre szinte semmilyen különbséget az msaa és fxaa között, az utóbbi pedig gyorsabb) beállítások mellett teljesen zökkenőmentesen fut az aláírásomban lévő gépen.
- a kb. 5 óra alatt egyszer sem omlott össze.
- kb. 3 órát töltöttem azzal, hogy megtaláljam a számomra legmegfelelőbb billentyűzet kiosztást, és kipróbáljam, hogy az irányítás hogyan működik. Nekem a megszokáson kívül komolyabb problémám nincs az irányítással, flight assist módban pontosan úgy működik, mint a korábbi részekben, a flight assist kikapcsolásakor meg átváltunk newtoni repülésmodellre, amit lényegesen nehezebb kezelni (dokkolni szinte lehetetlen vele), de "valósághűbb", de valójában a különbség annyi, hogy a vektor hajtóművek nem próbálnak korrigálni, és engedik, hogy sodródjunk.
- ami nyilvánvaló, hogy néhány collision model bugos, pl. ugye a landolásnál a gép a padló alá tud kerülni egy pillanatra, bár szerencsére még nem sikerült egyszer sem beragadnom a padló alá. De kísérleteztem, próbáltam szélsőséges eseteket létrehozni. Ha pl. travel módban, 2.5km/s sebességgel belerongyolunk egy aszteroidába, akkor szinte kivétel nélkül mindig benn ragadunk az aszteroida modelljén belül. Mondjuk szerintem ilyen esetben automatikusan game overnek kéne lennie, legalábbis a kisebb hajóknak azonnal fel kéne robbannia.
- karakter animációk Egosoftosak, itt-ott kicsit bugosak, pl. amikor azon mozgó járdán futnak, akkor felgyorsul a futási animációjuk is, elég vicces. Mondjuk az tetszik, hogy amikor elmennek egymás mellett, köszöntenek egymásnak.
- a dokkolás és a dokkok maguk nekem nagyon tetszenek. Főleg a belső dokkok, ahogy ki be repkednek a hajók.
- tartottam tőle, hogy a hajók útkeresése ezekben a "szűk" dokkokban problémákat fog okozni, de szerencsére mindenki le és fel tud szállni, mégha néha elég extrém manővereket is alkalmaznak. Ezen is van még mit finomhangolni, de jó lesz.
- a hangokon lehetne még finomítani, a hajtóművek hangja kicsit túl hangos szerintem (már az introban is), kicsit túlterhelő tud lenni, amikor sok hajó van a közelünkben, ettől függetlenül tetszik, hogy nem csak egy üres dobozban repülünk, hanem pl. travel módban, ha kanyarodni akarsz, akkor lehet hallani, hogy recseg-ropog az egész hajó a terhelés miatt.
- a szkennelés lényegesen gyorsabb lett, nem kell info pontokat keresni, elég csak elrepülni a modulok mellett. Érdekes megoldás ez a rádiójelek keresése általi küldetések/tervrajzok/kedvezmények keresése, egyelőre neutrálisan viszonyulok hozzájuk. Azt olvastam, hogy egyesek nehezen találnak küldetéseket, hát én jóformán csak a kezdő szektorban/zónában voltam, de station scan módban repkedve az állomások körül találtam akár mennyi küldetést.
- csináltam néhány taxis küldetést, meg megtaláltam a Boront is a kezdő állomás szkennelése közben, de nem tudom, hogy ez bug volt-e, vagy nem, mert véletlenül rányomtam az x-re, amikor feldobta a küldetés elfogadó képernyőt, elbúcsúzott tőlem, mint ha elutsítottam volna, és utólag már nem találtam meg, hogy hogyan lehetne elfogadni.
- ami legjobban tetszik, hogy végre érződik az, hogy az űrben vagyunk, és ehhez illően hatalmasak a távolságok. A Rebirth is nagy előrelépés volt ezen a téren az X3-hoz képest, de most léptünk még egy szintet. Lehet, hogy kisebbségben vagyok ezzel, de nekem tetszik ez az óriási játszótér, ahol több száz kilométerekre vannak egymástól a dolgok, és közben van mit felfedezni. Az X3-féle szektorokból szinte teljesen hiányzott a felfedezés élménye. Ezzel függ össze az is, hogy én nem vagyok a teleportálás híve, szeretem a lassú játékok, szeretek saját magam eljutni A-ból B-be. Kitudja mivel találkozok vagy mit látok út közben. A Skyrimben is egyszer sem használtam a fast travelt.
- szuper, hogy lehet saját logót tenni a hajóra.
- a térkép egyellőre super powerfulnak tűnik, az UI meg az X3-ra emlékeztet.
- összeségében nagyon jó a hangulata a játéknak, még nem tökéletes, vannak dolgok, amik javításra, finomhangolásra szorulnak, de a jelenlegi állapotát tekintve kitett magáért az Egosoft.
Utoljára szerkesztette: Pares, 2018.12.02. 12:32:49
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
Más: Nem vagyok már kispályás! Lett egy Osprey-m Meg kicsit később egy Vulture-om is. PErsze nem ingyen! Ki kellett hámoznom az aknamezőből őket!
És itt elérkeztünk két problémához is: Az egyiktől agyvérzést kapok, a másiktól agyérgörcsöt:
1; Az a tetves Boardingpod képes időtlen-időkig körbe-körbe repkedni az áldozat körül, mire hajlandó behatolni!
2; Amikor így ejnstandolunk valamit, akkor eltünteti róla a már fentlévő fejlesztéseket. Egyedül a motort hagyja meg, de az sem biztos, hogy az eredetit. Lehet, hogy lecseréli egy alapra. Így jártam mindkét "M"-essel. Direkt megnéztem a másodiknál, hogy mi a helyzet. Láttam ott virít rajta a pajzsgenerátor. Mire az enyém lett nulla pajzs! NETTÓ KÖCSÖGSÉG!
Közben magam is rájöttem erre a szintlépésdire. A Stelázsiak is megveregették a vállam. Plusz ott valami kereskedelmi majommal is kellett konzultálnom külön!
7850K
Utoljára szerkesztette: PepeLopez, 2018.12.02. 10:21:14
- Egy pult mögött beszélgettem egy láthatatlan valakivel.
- Beragadtam egy platform liftbe. Igazából félbe kellett volna vágnia a való életben.
- A hajó dokkoláskor ha kicsit lejjebb megyek beesek a padlóba.
Tegnap este nyomtam egy keveset, de nem sok creditet gyártottam. Küldetések szinte alig, lehet több szektort kéne megnéznem, de azt se tudom merre induljak el a nagy semmibe.
Az Ego fórumon találtam pár tippet, ezt kellene megpróbálnom legközelebb:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Step - 1 Go to Argon Prime
Step - 2 Fly to the asteroid belt
Step - 3 Look for glints on the various asteroids
Step - 4 The glints are valuable crystals
Step - 5 Shoot the crystals and hoover them up
Step - 6 Sell them at stations
More info:
Ignore the purple crystals...they are practically worthless.
Blue, yellow, orange are the main credit makers.
Grey crystals are super rare, but they have insane value.
I did this for less than 4 hours and made 10 mill.
Utoljára szerkesztette: Amaro, 2018.12.02. 09:06:30
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
A tengerészgyalogos claim-elést hamarabb is megtudhattam volna. Eddig elég ráérős módszerrel csináltam a magamévátevést, miszerint odamentem a hajómmal (mely már rendelkezik egy kapitánnyal) az újdonsülthöz, feljavítottam, beleültem, majd mindketten visszadokkoltunk egy állomásra.
Utoljára szerkesztette: tomonor, 2018.12.02. 06:34:23
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Valamint az sem igazán tetszik, hogy a javát kitakarják az információs lapocskák! Jobb lenne, ha nem látnánk őket és csak akkor kerülnének elő, ha rányomnánk, vagy fölévinnénk az egeret.
Nem tudom rájöttetek-e már, de k-lejmolni nem úgy kell mint az X3-ban, hanem mint a ribörszben. Csak itt nem pilótát viszel magaddal, hanem tengerészgyalogost! (Én meg zümmögtem a Diszkóveri körül űrruhában, mint egy idióta!)
Az emberkereskedelem sem a megszokott... Gazdasági igazgatónak a saját hajóm pilótáját/kapitányát neveztem ki.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hiába tudok teleportálni az egész univerzum bármelyik pontjára, amikor az volt a feladat, hogy fogadjak fel egy menedzsert, akkor leszálltam az első létesítményben, odaslattyogtam az első lényhez és mondtam, hogy itt és itt kellene dolgoznia "Az a helyszín elérhetetlen..." mivaaa'?
Nekem ez egyelőre zagyvaságnak tűnik!
Paranidok kineveztek! Nem tudom minek, de hozzáférek a hadihajókhoz és rendőrigazolványt is adtak mellé. Fogalmam sincs mivel érdemeltem ki. Épp egy küldetést fejeztem be, amiben egy felbecsülhetetlen értékű valamit kellett azáltal visszaszereznem, hogy szétlövök egy "M"-es hajót... Jött az üzenet, hogy fáradjak már (a fene tudja hogy hívják, de nála vannak a mindenféle jogosítványok. Nevezzük polgármesternek!) elé és vegyem át a rangom.
Az építkezésről azt gondolták a készítők, hogy a játék elején biztos nem fogunk, ami logikus is, de olyan mértékben bonyolították el, hogy kedvünk se legyen. Teszem, azt gyártani akarunk valami fegyvert és el akarjuk kezdeni az építkezést, és olyanba futunk, hogy kellene egy egy elem, legyen az akár csak egy összekötő folyosó, de nincs meg a tervrajza, (Már miért lenne?!?!) Akkor szintén a polgármesterhez kell elzarándokolnunk, hogy néhányszáz pengőért megvásárolhassuk!
Ami tetszik benne hogy az építész hajó megmarad és nem éktelenkedi a komplexum mellett. Lehet nyugodtam fullosra pimpelni! Nem is ahhoz dokkolnak a teherhajók, amik az építőanyagot hozzák, hanem egy "akármihez".
Pl. az általad említett mod is megvan külön, az Ego fórumban kérte valaki mert neki is GOG-os Rebirth van.
Persze ez nem az igazi, főleg, ha tényleg olyan jó a game mint mondják (a hibák ellenére), mert akkor várhatóan rengeteg mod lesz majd. De addigra eltelik annyi idő, hogy ha gondot is okoz, akkor maximum megveszem egy leárazáskor Steam-en is. :-)
X3-ban mivel nem volt steam workshop integráció, így nem is lehettek a modok ott fent.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Egyébként jött ki egy Patch, Steam-en olvastam most.
Többek között:
"• Fixed non-missile weapons assigned to an active secondary group shooting while the long range scan mode is active."
Tomonor
Én az X3-hoz is az összes Mod-ot az Ego fórumról szedtem össze, szerintem most is ott lesz a legtöbb modder majd megtalálható.
Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.12.01. 22:18:19
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Így újabb jó pár óra után még mindig vegyesek az érzéseim. A pénz a jön, lassan kéne vennem másik hajót is, de olyan nem tudom milyen az egész. A zene nem nagy durranás, leginkább alig hallom, állandóan beragad, ezért lehalkítom.
50 eurót nem ér meg, 30-at kb. Plusz tiszta bug. Az irányítás is elég gagyi, vagy 3 óra volt, mire beállítottam, még mindig nem értem, hogy megy, de majd így megszokom.
Az utazás...mintha Kenyában lennék. Ott sincs sok út, elég lassú. Már jártam a Teladi, Paranid, stb rendszerekben, de a SETA-hoz még csak egy alkatrészem van, azt sem tudom, hogy került hozzám. A highwayeket nem értem. Néha össze-vissza dobál, alig tudok kiszállni. A hajó néha irányíthatatlan...
Szóval kell még idő nekem.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Oda-vissza repkedsz az anomáliákon keresztül és egyszercsak szólni fog... (16 anomália van, nekem kb a 20. átkelésnél szólt)
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Szerintem pár napon belül megoldják.
Leszedtem a VGA drivert a DDU programmal, ahogy ajánlották, feltettem a legújabbat amibe integrálva van a Vulkan runtime lib is. De nem segített. Ellenőriztem a fájl integritást, a telepítési folder attribútumát -mert ilyen probéma is volt-, stb. stb, nem írok le mindent, de hozzám hasonlóan többeknek semmi nem segít, nem indul el a játék.
Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.12.01. 21:30:58
TokraFan, egy barátomnál ugyanez volt tegnap, együtt sem bírtuk megoldani. Ő gőzmeghajtást választott, én gőgöséknék vettem, nekem simán ment/megy... hajnalra adott volt a gondolat, hogy minden radír, és próbáljuk a gog változatot. Elsőre tökéletesen futott a gépén, tehát ha te is gőz/vulkán gonddal szenvedsz, próbáld meg a gog variációt, addig egy virágbolti is megteszi, amíg az Ego javítja a problémát.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Marad a várakozás, hátha csinálnak vele valamit. Elképzelni nem tudom, mi a t*köm baja van.
A legnagyobb különbség szembetűnően az fps mód, mely már a Rebirthös időkben is keserítette az életünket, viszont ott legalább volt annyi különbség, hogy volt értelme kiszállni a hajóból, hátha találsz eldugott cuccokat. Hát, itt most max annyira használod majd a funkciót, hogy felbérelhess legénységet a hajódra. Remélem Egosoft megintcsak kibővíti majd ezt a funkciót itt is.
A másik, ami nagy segítség, az a különböző módok (shift+1-4): travel, station scan, long range scan, seta mód. Az első és utolsó magáért beszél, a station scannel láthatod, hogy az állomások mely részét nem tapogattad még le, a long range scan pedig a másodlagos tűz gombbal szonárt bocsát ki, és amely tárgyról visszaverődik, arról jelzést kapsz.
Még amit tudni érdemes, hogy vannak autópályák már, melyek által 10.000 m/s sebességet érsz el.
Ha még valakinek valami eszébe jut, bővítsen ki.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Előnyére szól, hogy meglepően jól fut ősi gépemen (HIGH beállítások), ez az első X játék amiért nem kell bővítenem/újat építenem, csak el ne kiabáljam (I7 860; 16GB DDR3; GTX 750Ti). A látvány jó, hangokat szokni kell, ez a kakofónia néha idegesítő tud lenni, amikor amúgy is csak pillogok. Valaki, akinek van ideje és lelkiereje összefoglalhatná, mire figyeljen az a delikvens aki közvetlenül az X3-ból ült át 😄
Sajnálom Tokra, hogy nem megy. AZ van ezzel a vulkánnal, hogy régebben lehetett-kellett külön telepíteni. Illetve magában a drájverben is külön volt pipálhatóan. Most már nem kakiznak vele... "Felhasználóbarát" -módon egyben van.
Lehet, hogy akkora sztori van benne, hogy már a végére is értem? Vagy legalábbis megszűnt a küldetéslánc. Ugyan nem a történet viszi a játékot (vagy de) de jó lenne ha valami köré lenne fonva a mágnássá, vagy hadúrrá válásunk!
Boron(ok) márpedig van(nak)! De mostmár juszt sem árulom el miképp találkozunk vele, akár teljes valójában. Pedig amikor megláttam az vol az első gondolatom, hogy lefényképezem neked!
Építkezésbe is belekóstoltam! Ez tulképp semmiben - nemsokban különbözik a ribörszétől de vannak benne üdítően jópofa csavarok.
\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"
Ami kifejezetten idegesít, az a háttér-szövegelés, nem tudom érint-e a sok duma, nem figyeltem rájuk, vagy csak ez is egy "tegyük élettel telibbé az univerzumot" egos fogás.
Az irányítás elsőre szokatlan, de lehet fazonra igazítani, a régi bevált bill. kombinációkra, ez mondjuk alap dolog.
Pár Xenon hajót leszedtem, de egyszer-kétszer majdnem meglógtak, gondolom gyorsítót használtak (és nem hibára gyanakszom), mire pilláztam egyet, már jó 8-10 km-re eliszkoltak.
Én azt hiszem, nem lesz gond ezzel a résszel, ezek apró malőrök az elődhöz képest, Bernd-ék befoltozzák, csak idő kérdése, amilyen tempóban dolgoznak, megvárják míg lesz egy oldalnyi javítandó hiba. Erősen érik a vásárlás gondolata, az ünnepekre bespájzolok kaját, és magamra zárom a kecót.
X universe Home, sweet home
Nekem tegnap sikerült az egész gépemet kis híján hazavágni az X4 miatt, úgyhogy előtörtek régi szép emlékek.<#vigyor2>#vigyor2> Erre lassan már csak az Ego képes, nem is tudom, mikor szívtam ennyit utoljára azzal, hogy nem indult el egy játék...El is kapott a 90-es évek bájos nosztalgiája, éjjel mér Vulkan SDK telepítettem, hátha azzal elindul. Na de majd most, újult erővel, családot elzavartam karácsonyi vásárba, bár egyelőre maximum a desktopot nézegetm az X4 helyett. <#nevetes1>#nevetes1>
Én kipróbáltam egy órácskára, de mialatt a szerencsétlen billentyűkiosztást szoktam egyáltalán nem láttam, hogy lenne benne. Tutorial is elég érdekesen (megúszósan) lett megoldva, ennél még a Rebirthben is fényévekkel jobb volt a kezdés.
mást nem találtam egy magyar oldalt sem ahol dvd alpú lenne, vagy én hagytam ki pár lehetőséget.
A Rebirth-et is 3000 forinttért vettem, mikor más steam-en megvette 50-60 euróért.
Az nvidia driver viszont gáz. Nekem az újabbakkal gondom akadt pár másik játéknál. Most egy olyan 2017 év végi van fenn.
Warning! Cargo bay open, shields are down!
Nos én jelenleg egyetemet és melót is tolok párhuzamban, szóval tudatosan töreksze, a real life integritásom megőrzésére 😄
Így egy kicsit halasztom a játék beszerzését, de természetesen folyamatosan nyomon követem az írásaitokat, az elmúlt öt percben háromszol "F5"-öltem, és senki nem írt semmit. 😄 Lusta népség. 😄
Szörnyülködve gondoltam bele, hogy maga a sorozat már 20 éves annó az X-BTF ha jól rémlik 1997-ben, vagy 98-ban jelent meg.
Én ott fertőződtem meg.
Hát igen, mey az idő. Kedden betültöm a 41-t. 😊
No nem untatok senkit, úgy se fogom kibírni, hogy szülinapomra ne lepjem meg magam. 😄
Szóval kedden szerintem már én is tolni fogom ezerrel EVE Online ismerőseim homlokráncolása közepette. 😄
Szóval: Természetesen vannak hibák a játékban. Ilyenek, olyanok. Meg olyan is, amiről azt sem tudom egyelőre, hogy hiba-e?!?!?
A sztorit amire Tomonor is gondol (gondolom) egy boron nőszemély adja. Ezzel kapcsolatos az egyik bajom, ugyanis (k)lejmoltam VOLNA egy diszkóverit de az istennek nem adja. valami olyasmi üzenetet kapok, hogy nem jó az űrruhámban lévő szkenner (talán egyel jobb kell...) Igen ám, de sehol nem találok semmiféle útmutatót, hogy honnan hogyan szerezhetnék egyáltalán bármit is hozzá. Mondom mindezt úgy, hogy egyszer mintha már beszereltettem volna valamit. Szóval az információk, olyan Egoszoftosan hiányosak. Tanító rész is lehetne szájbarágósabb, de nálam nem csapta ki a biztosítékot.
Fárasztó az utazás. Tudtam, hogy ezzel bajom lesz, mert a ribörszben ugye mindenhova ugrottam. Most meg: "Kell egy műhold. Bakker! Szinte a szomszéd rendszerben van, de körbe kell menni..." Oda-vissza fél óra. Mindegy. van három zacskó csipszem. (Direkt erre az alkalomra spájzoltam)
Másik macera. Hát igen! A feltápolt hajóból a minimumba csöppenni... Meló lelőni egy "N"-et is! De nem lehetetlen a Queen Guard sem! <#awink>#awink>
Egyelőre még csak ugatom a játékot, szóval nagy okosságokat nem tudok írni. Ami jó így elsőre (szerintem) hogy csak a végén omlott össze a játék. (azért hagytam abba, úgyhogy hálás lehetek) Kb 12 óra játék után.
Ja igen. Halálra idegelt, hogy nem tudok rakétát kilőni, pedig van a csónakon rakéta a muníciók között, (tehát; Nem a raktérben!!!) Hát persze! (mondhatnánk) Mivel nincs dedikált rakétavető az Eliten. Mert vagy pjú-pjú, vagy hissss. Ez eddig nem így volt! Kicsit fájt.
Helyesbítenem is kell. Nem ugyanazok az eszközök vannak mindenhol a boltokban. Fajonként eltérőek a paraméterek. A hajtóműnél, (legalábbis az Eliténél) a Paranid verziójú ugyanolyan - ugyanannyiba kerülő motor gyorsabb Gyalog, Búsztolva, de kevesebb az utazási sebessége az Argonokénál. A pajzsoknál a paranid rosszabb. Mániákusoknak jó játék különböző fajok termékeiből összebarkácsolni a tutit!
Sajnálom, hogy Tokrának nem megy... Pont a vulkán miatt, aminek köszönhetően viszont elég szépen fut a játék. Jobban megy mint a Ribörsz!
Pont ezt akartam javasolni, amit a gőzön is írtak: 2. uninstall Nvidia driver with DDU(Display Driver Uninstaller) Nagyon fontos! Akár kétszer is futtatható. Ez volt az első, amit kínkeservesen megtanultam, amikor áttértem a zöld oldalra!
Természetesen csökkentett módban fusson és mindent szedjen le amit csak lehet!
Na nyomjuk tovább... Profitra fel!
Ezúttal nem érzed azt, hogy "hazaértél", amint belépsz a rendszerbe 😞
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Ez jobb, mint bármilyen comedy! <#nevetes1>#nevetes1> Ha már játszani nem tudok, jól elszórakozom itt a szövegeteken!