X4 - Foundations
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Főleg, ha ilyen agyhalottak játszanak vele. Belenéztem megint az István által linkelt landolásos részbe, hát fenomenális. Percekig keresgéli, hova kell leszállni, amikor egy láthatóan faék egyszerű és kiváló guidance rendszer van a játékban, ami egyértelműen mutatja, hova kell landolni. Ott villog az orra előtt a leszállófény, mutatja még a hajót is holografikusan, hogy "ide kell leszállni te szerencsétlen", erre nem leszáll az állomás másik végében lévő piros leszállópadra, aztán értetlenkedik, hogy mi a gond...? Parádés tényleg.
Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.11.29. 15:02:10
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
Holnap jelenik meg, bírjuk már ki.
Ez egy hosszú távú játék és ritkább az izgalom benne.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Ezt nézni mentális kínzással volt egyenértékű, és én nem gondolom, hogy ez azért volt, mert konkrétan az X-eket nem ismeri. Bármilyen szimulátorban az elős dolog amit meg kell tenni, hogy az irányítást, a vezérlőket belőjük, és az adott feladathoz megnézzük, milyen hotkey-ekre lesz szükség és azt -jobb esetben-, rátesszük a joy-ra, hogy ne kelljen randon menükben turkálni már élesben.
Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.11.29. 13:20:20
Én üdvözlöm a lehetőséget, végre nem egy ikonra kell kattintani a leszálláshoz. De a videókat elnézve, ezen még lesz mit javítani, mert a hajó mozgása landoláskor jelenleg egy féltéglához hasonlatos. NUlla tehetetlenségi erő/nyomaték, gyakorlatilag elmozdítja a vezérlőt, a gép pedig X pixelt halad XYZ irányba, majd gázlevételkor azonnal megáll, egyetlen pixelnyi "túlfutás", imbolygás, billegés, csúszás nincsen. Mintha egy kurzort mozgatna az ember. Látszik egyébként, hogy sokat "merítettek" <#buck>#buck> az Elite-ből, ami nem feltétlenül baj, de ezzel még kezdeni kéne valamit, mert így eléggé kiábrándító a landolás. De legalább már van!
Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.11.29. 13:06:53
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
Több frakció,kereskedelem diplomácia. Az előző részhez képest most te is bármilyen hajót irányíthatsz,felszerelhetsz. röviden ennyi lenne,hosszabban meg próbáld ki,több óra játékidő alaphangon.
Az előző rész elég bugosan érkezett sajnos,de nem engedték el,szépen játszhatóra javítottak mindent + ajándék dlc toltak hozzá. pénteken jelenik meg,meglátjuk itt mi lesz a helyzet.
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2018.11.29. 10:26:01
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Ha "mutassunk mindent" PR streamet akart volna az EGO, akkor erdemes lett volna egy fejlesztoi streamet csinalni egyik devvel, aki szepen vegigmutat mindent. Biztos, hogy informativabb lett volna. Bar mondom, szamomra pont ez volt a meggyozo, hogy kvazi viszontlattam "magamat" (nyilvan a fasorban sem vagyok Obsidian kollegahoz kepest) 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2018.11.29. 09:06:45
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
Viszont most X4 esetében teljesen el volt veszve az X világában. Csak a nagyon alapokat tudta összehasonlításképpen megemlíteni és azt is az X3AP-ból. Ráadásul olyan alapvető funkciókon akadt fent és tökölt rajta több 10 percig, mint a tutorial elvégzése, vagy a landolás.
Ehhez a streamhez egy olyan youtuber kellett volna, mint mondjuk Metalvenom (vagy akárki), akiről köztudott, hogy van több évnyi tapasztalata több X játékkal és angol anyanyelvű, de legalábbis nem veszlik el a játék fikcionális nyelvezetében.
Komolyan, akkora információ áradatot lehetett volna átadni ezzel a streammel, végigmutogatni a hajókat amiket talál, esetleg kipróbálni néhány komolyabb fícsört a játékból, de neeeem. Repkedjünk véletlenszerűen miközben 5 percenként ismételgetem, hogy Intel Core i7-en játszok.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Az ESO elerte a celjat ez esetben, en speciel pont a tegnapi streamje miatt rendeltem elo a humblin a jatekot (ott volt kedvezmenyem), egyebkent nem akartam csak majd jovore valamikor, az elso 4-5 hibajavito patch utan 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Hogy a bánatba fordulhat elő, hogy két olyan ember készít béta gémpléj videókat, akik szemmel láthatóan soha semmilyen X játékkal nem játszottak és/vagy debilisek? Gondoltam; Megtudok néhány dolgot aminek úgyis utána kell járnom és talán megspórolok néhány perc játékidőt. De képtelen vagyok 5-6 percél tovább nézni őket, mert agyvérzést, agylobbot, agyérgörcsöt, agyhúgykövet, idegrohamot, etc. kapok.
Azt viszont látom, hogy kicsit belepancsoltak az irányításba, ami ránézésre nem igazán jött be, de talán majd holnap este...
Mindegy, a játék ezzel együtt úgy tűnik, nagyon jó lesz!
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Konklúzió: A játék nagyon szép, hangulatos, összességében amit ebből a bénázásból ki lehetett venni, annak alapján végre megcsinálták amit vártam!! A térkép egyszerűen szuper, és végre megvan az X3 hangulat!!!!!
Jövő héten nem dolgozom, azt hiszem...
Nézem a stream-et, eszméletlen jól néz ki! Edding inkább X3, mint XR, ahogy nézem. A csövek sem zavaróak így, egész jól oldották meg szerencsére.
Csak kár, hogy nem hivatalos Ego stream, Obsidiantól hidegrázást kapok, ráadásul játszani se nagyon tud. Most is ahogy "landol"...Na mindegy.
A landolásnál egyébként szinte nem volt flight model, ezen még lehetne csiszolni majd, mert így darab tégla érzetet kelt a hajó. A térkép ultra jó lett! Kezd viszketni a kezem a buy gombon...<#nevetes1>#nevetes1>
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB
x4 live
Pre-Launch Gameplay Preview Livestream
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2018.11.28. 22:28:11
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Az egész X4 Soundtrack Alexei Zakharov-tól
Utoljára szerkesztette: tomonor, 2018.11.27. 22:36:37
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Utoljára szerkesztette: Although, 2018.11.27. 18:40:55
Hogy tolom-e? Nem jellemző. Néha, amikor a fene megesz az unalomtól, vagy csak simán gondolok egyet, akkor futok egy kört.
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Itt nem lesz hajófoglalás? Vagy máshogy lesz? Persze tökmindegy, de lopni jó volt! Ja és nem a tisztességesektől "vetted kölcsön" a hajót. A TC-ra már nem is emlékszem, pedig asszem írtam róla...vagy valami kiegészítőjéről.
Minap csináltam egy kartell bossz küldetést, mert a fődíj egy Aranka volt. Bónusz is járt hozzá; Egy Taranis. Hálistennek jó messze voltak egymástól, így mindkettő a flottámat ékesíti. (Azt nem kell mindenkinek tudnia, hogy egyszer a taranis kihegesztett a világból a jet-lr-el)
Mindegy is a végső kiforrott rendszer szerintem jó volt. Tetszett, hogy a hajón munka közben edződtek a tengerészgyalogosok. Vagy hogy lehetett biztosra menni; Nem kellett visszatöltögetni, ha ramatyul sült el a balhé.
Persze nem gond, mert úgyis záros határidőn belül mágnás leszek, tehát meg is vehetem amire szükségem van. De azért csak hiányozni fog.
Vásárlással kapcsolatban is tolulnak az emlékek:
Egyik általam favorizált hajó a Terran Kyoto volt. Volt egy kis huncutság a megvásárlásában. Ha csak simán elmentem érte (Rendszerint a Hold zónába. Valszeg ott jobb volt az ellátás) akkor hibásan jelent meg a textúrája. Nem vicc. Most jön a java: Ha megrendeltem és csak a terrán szektoron - rendszeren kívül találkoztam vele, akkor semmi baja sem volt. De ha csak egy pillantást is vetettem rá amíg ki nem ért, akkor bebugzott. Ezt oda-vissza többször is kipróbáltam, tehát tény!
Másik a Megalodon volt, aminek szintén volt valami baja (talán a fegyvereivel) de azt javították. Ezeket a hajókat arra használtam, hogy egyet-egyet odaállítottam egy xenon zóna kijáratába kívülről, mondjuk a 101-hez és nem jutott át rajtuk semmi! Így nálam az argon szektorban - rendszerben nem járt xenon hajó!
Kicsit csapongó iromány lett. Tehát; Semmi rendkívüli.
Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2018.11.27. 06:58:04
Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.11.27. 01:06:20
A biztonság kedvéért, hétvégére elzavartam mindenkit ide+oda programokra, nekem sajnos fáj a hasam, így kénytelen leszek a gép előtt ülni. <#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.11.26. 21:19:51
Igen, most pénteken jelenik meg.
Pares
Ezért máris jár egy plusz piros pont nekik...Ha érdemes lesz, ott veszem meg, az DRM free...
Van ott 1-2 ütős kép...pl. ez
Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.11.26. 21:06:20