3249
QBYTW0tvAwMDBVxLFAVR
  • Caliph
    #3129
    nvidia oldalám májusi a legfrissebb driver a kártyádhoz.
    nvidia.com
    kiválasztod a kártyád: azaz geforce
    600as széria
    gt 630as kártya
    win 10 64 bit
    game ready driver
    keresés.
    letöltöd
    telepíted
    örülsz :)

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.07.03. 18:07:40
  • zolcsika080104
    #3128
    köszönöm a választ ,hátha sikerül
  • Carlos
    #3127
    Ha egy mód van én tolnék egy win 10 reinstall-t ha megoldható.
    Feleségem win7-ről 10-re ugrása se sikerült túl jól a régi laptopon, szóval lehet ott baszódott el valami. Aztán mindenből a legfrissebb driver.

    Ha ezután is vacakol, akkor lehet új videókari kell (nem kell legújabb, csak újabb, mint a mostanid)
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2022.07.03. 16:51:15
  • zolcsika080104
    #3126
    sziasztok!

    Ma vettem meg a játékot,de nem tudtam elindítani mert grafikus driver frissítés hibaüzenettel meg hibakóddal kilép.Win10 pro 64 bites op rendszerem van.Win 7 ről lett átfrissítve.A hibaüzenetben szereplő vulkan oldalról letöltöttem a win10 64 bit ophoz való grafikus illesztőprogramot.A gépemhez való nvidia geforce gt 630 asat.A graf illesztő telepítője azt írja hogy nem kompatibilis a windowsom ezen verziójával.szóval kapufa.Most mit tegyek?Van valami megoldás?A farm sim 2022 ugyanez az is graf driver shader modell 6.0 át kér. kér.Viszont nem tudom frissíteni a videokarit.Csak 381.35 ig engedi az kb 4 éves lehet .Ha újabbra szeretném frissíteni, mindig azt írja hogy nem kompatibilis a windowssal,Kérlek segítsetek nekem...
    Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2022.07.03. 16:02:59
  • DrBrown5
    #3125
    Ez jól működik, köszi szépen! :)
  • Nickel77
    #3124
    Közvetlen Link hozzá (ki kell másolni a linket nem rákattítani)
    https://mega.nz/file/lHB1iYDD#D8we5lwd7ZhHaYOaPz3joiHI1A3RZDeLAvKB0HHFYHk
  • DrBrown5
    #3123
    Volt egy gépi magyarítás hozzá, de már nem találom sehol. Nem tudjátok, van hozzá esetleg honosítás?
    Utoljára szerkesztette: DrBrown5, 2022.06.23. 11:43:37
  • PiszkosFred
    #3122
    Passzolok sajnos, azt hittem a jatekban kerdezed, hogy mi ertelme atmenni egy masikba :)
  • Carlos
    #3121
    Én arra gondoltam, hogy az euclid galaxisban elmenni a közepére és átmenni a 2-es galaxisba.
    Az ok, hogy a leviathan-ban inkább survival (szerű) permadeath van.
  • PiszkosFred
    #3120
    Mert az elozo Blighted expedicionak ez volt az egyik reszfeladata, amelyet teljesiteni kellett a (vegso) jutalmakert, vagyis ha emiatt kezdtel bele anno az expedicioba, akkor ugrottal. Egyebkent persze, semmivel sem masabb, mint egy uj rendszer a milliobol, ugyanaz a kornyezet vesz korbe ott is.

    Pl evek ota nem haltam meg az NMS-ben - szerintem utoljara egy Derelict hajon szivtam, amikor kiurult a fegyver es bent ragadtam a hajo melyen, kellett a reload es vittem tobb skulot - a mostani Leviathanben viszont konkretan muszaj lesz, elolrol kezdve az egeszet az Expedicio egyik "ujra es ujra es ujra" ujdonsaga miatt.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.05.26. 13:40:46
  • Carlos
    #3119
    Mi "értelme" új galaxisba menni? Ott kezdheted elölről a dolgaidat. Plussz ott mi a cél? ugyanaz, mint az elsőben és onnan miért lenne jó továbbmenni?
  • PiszkosFred
    #3118
    Ebbe a bugba en is belefutottam. Billentyuzettel mozgasd a "celt" a terkepen, es hirtelen megjelenik majd a warp to new galaxis vagy ilyesmi felirat, akkor ratapadsz az "E"-re es kesz is. Alapbol nem tudod kijelolni az uj celpontot, csak a vilagterkepen a "iranyt" kell eltalalnod. Egy napig szenvedtem vele, aztan a redditen valahol belefutottam egy ilyen magyarazatba es utana mar siman megvolt :)
  • PiszkosFred
    #3117
    Igen, minden korábbi twitchen szerzett drop (hajok, dekor cuccok, skinek, stb) vagy expedicioban szerzett kozmetikai cuccok (joszagok, kiegeszitok, dekor cuccok, stb.) elerheto/lehivhato ingyen minden karaktered/mentesed szamara a space anomalyban.
  • Alanw
    #3116
    Leviathan expedició
  • Carlos
    #3115
    Köszi.
  • Alanw
    #3114
    Elvileg igen
  • Carlos
    #3113
    Jött egy új Expedition.
    Az lenne a kérdésem, hogy ha külön save-et inditok az expedition-nek, akkor a másik save-emmel amiben soksok órám van fel tudom venni a nyereményeket az anomaly-nál?
  • hillman
    #3112
    Sziasztok. Segítség!
    A második galaxis közepén a maghoz ugrás előtt állok és nem enged be/tovább. Se hajóval se freigtherrel. hajtóművek feltöltve. Az atlasz meg ugyan azt mondja újra ami már megvan. Szeretnék átjutni és nem értem mit ronthatok el.
  • Alanw
    #3111
    No Man's sky Outlaws
  • RaeApofisz
    #3110
    Köszönöm segitséget. Kicsit sokáig tartott de meglett végül. Sajnos sem a living shiphez se a fregatthoz nem találok fejlesztést de annyi baj legyen.

  • RaeApofisz
    #3109
    Köszönöm, megpróbálom ezzel újra
  • Infrath
    #3108
    https://www.gfinityesports.com/no-mans-sky/no-mans-sky-portals-how-to-unlock-portal-glyphs/
  • RaeApofisz
    #3107
    Üdv ismét.
    Sikerült a küldetéssel addig eljutni,hogy megkaptam azt a tojáshéjat amin a szimbolumok nevei vannak de sehogy nem találom azt a portalt. Valaki tudna abban segiteni,ezt hogyan lehetne megtalálni ? Már nagyon sok helyen kerestem de nem találom. Egyszer már jártam ott de hol fogalmam sincs.

    Utoljára szerkesztette: RaeApofisz, 2022.03.07. 15:46:39
  • RaeApofisz
    #3106
    Köszönöm a linket.
  • Norbertboy
    #3105
    Itt egy link
  • RaeApofisz
    #3104
    Sziasztok.
    Láttam egyes videókban illetve képeken,hogy van a játékban ilyen különleges kinézetü hajó. Nem a megszokott szögletes meg cső alakú hanem olyan bionikus kinézetü. Bocsi nem tudom mi a neve. Olyanokat honnan lehet szerezni ? Már próbáltam hogy fajt váltok hátha megváltozik de akármelyik űrbázisra megyek be mindenhova tök gagyi kinézetü hajók jönnek be.
    Ilyenekre gondolok.

    Utoljára szerkesztette: RaeApofisz, 2022.02.28. 10:20:12
  • MerlinW
    #3103
    "Ez egy felfedező szimulátor, nem akció game"

    Ezt majd eldönti a fejlesztőcsapat :) Pont azokon dolgoznak, amit leírtál, ezeken akarnak változtatni.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.02.21. 10:15:35
  • TokraFan
    #3102
    Ez egy felfedező szimulátor, nem akció game. A harc egy felesleges marhaság, csak feltart és gátol. Ráadásul ahogy elnézem, most sem lett jobb. Teljesen értelmetlen. Az egyetlen előnyös változásnak azt látom, hogy végre szanálni lehet egy bolygóról a sentineleket és nem fognak az idők végezetéig respawnolni, de ehhez meg kell keresni a bázisukat, és ott végezni az összessel + a bázissal. Ez egyrészt csomó idő, másrészt minden egyes bolygón ezzel szórakozni minden csak nem élvezetes.
    És ugye a hajók irányítása egérrel maga a dedikált kínzás, úgyhogy nem látom át, mitől lenne jobb élmény a harc, ha az irányításon nem változtatnak. Mindegy, bizonyára lesz majd mod ehhez is amivel tiltani lehet az egész sentinel rendszert. Eddig is tiltottam.
  • MerlinW
    #3101
    "Pont a combat rész szerintem senkit nem érdekel ebben a játékban."

    Mert béna és nincs értelme. Pont ezen kezdenek el változtatni. Ha jó lesz a harcrendszer és értelme is lesz, akkor mindenkit érdekelni fog :) WOAH_LOGIC! :)
  • TokraFan
    #3100
    Pont a combat rész szerintem senkit nem érdekel ebben a játékban. Én a sentineleket modokkal tiltottam eddig is, mert azon kívül, hogy faék egyszerűen reagáltak bármire, igazából csak zavartak a felfedezésben és az építkezésben. Cserébe a velük folytatott harcnak gyakorlatilag semmi értelme nincs. Kinyírom, respawnol, kinyírom, respawnol...végtelenségig. A "space combatról" nem is beszélve, ott meg ugye joy/hotas vezérlő támogatás híján inkább a kínszenvedés a legjobb jelző az élményre.

    Azért persze így is szép, hogy még mindig ingyen osztogatják az updateket. De azért inkább fizetnék egy rendes DLC-ért, amiben ennél sokkal fontosabb hiányosságokat pótolnáanak.
  • BenedekFeco
    #3099
  • robicarlos6
    #3098
    Akkor neked is jól jön, hogy most készült el a deepl-es gépi magyarítás. A topikjában megtalálod a linket
  • TokraFan
    #3097
    No Man's Sky Expedition 4: Emergence
  • Rae Apofisz #3096
    Köszönöm.
  • Infrath
    #3095
    írja ez itt a smeremon kolónia
    már van itt egy bázis építkezz máshol
    (én beszoktam pötyögni a fordító -ba, ha vmit nem értek.)

    ha hajó slot kell
    olcsóbb hajókat venni és lebontani
    olcsókat keress és főleg A és S osztályt
    és ez jó nanite farm is

    a karakter inventory slot ját meg egy exocraft scan boost jával érdemes farmolni
    drop pod drop pod drop pod és így tovább
    már javították is nem dob vissza ugyan oda és jelöli az összeset
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2021.10.14. 14:58:09
  • Rae Apofisz #3094
    A base computerben csak egy gomb van a Leave,ahogy a képen is. De akkor lehet az lesz a baj,hogy ez egy falu amit küldetés formájában épitgetek. Már van pár db ház amit a küldiben épitettem fel. De akkor megpróbálok távolabb épitkezni. Az elöző bolygó egy másik naprendszerben volt. Az biztonságosabb volt de itt bár néha +60 fok van vannak olyan anyagok amiket jó pénzért el lehet adni. Kicsit felfejlesztettem a karakterem,hogy jobban birja, hideget, meleget stb. Igy egész jól elvagyok. Egy S osztályos fegyvert már sikerült megvenni, 3,7 milláért. Most még jobb űrhajóra gyüjtögetek.
    Biztos van ennél jobb fegyver is,de ennek is örülök :) Csak a hiányzó slotokat lenne jó feloldani űrhajóban is és az inventorimban is. Sokszor kevés a hely.
    Köszönöm a válaszokat.

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2021.10.14. 12:26:31
  • MerlinW
    #3093
    Régen egy bug volt, nem tudom ez az-e.
    Vagy közel vagy az előző bázisodhoz / bármelyik generált NPC bázishoz, 1000 unit-ra kell lennie az újnak. Ha a bug, akkor a base computer-ben upload base, save/load game és próbáld újra.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.10.14. 11:09:32
  • Rae Apofisz #3092
    Lehet elszúrtam mert én az első választottam, extract nanites.
    Most egy újjabb rejélyt kell megoldanom. Megtanultam pár db épitő elemet,generátort,teleport kaput stb. Épitettem is egy bázist egy barlangban. Egy másik bolygon is szerettem volna épiteni, a settlers missio területén,hogy közelben legyek. De nem adja be azokat miket megtanultam a másik bolygón. Ezeket minden naprendszerben újra kell tanulni ? Az elöző bázist lebontottam,arra gondolva talán csak egyet enged épiteni de ugysem.

    Utoljára szerkesztette: Rae Apofisz, 2021.10.14. 10:40:07
  • Infrath
    #3091
    https://nomanssky.fandom.com/wiki/Secure_Sites/Puzzles
  • Rae Apofisz #3090
    Köszönöm. Azt hittem azok fix helyeken vannak. Amugy sikerült vennem egy manótól aki leparkolt az űrbázison. Nem emlékeztem hány db kell a küldetéshez hát megvettem tőle mind az 52 db-ot. Aztán csak 3 db kellett :)