3249
QBYTW0tvAwMDBVxLFAVR
  • hitman1028
    #3049
    meg ugye a megidézett űrállomáson(anomaly)futhatsz össze játékosokkal,még akkor is ,ha nem multiplayerbe játszol
  • Carlos
    #3048
    Valami megváltozhatott bennem...
    Nem értem.
    Másfél óra után elkezdtem unni a játékot. Megjavitottam a hajót elkezdtem kolbászolni a bolygón, találtam bazi nagy úúúúállomást amit még nem láttam és egyszerűen untam. Tanultam a Korvax szavakat, de valahogy ez sem volt már izgalmas. (egy 40 órás mentésem is van de ott meg azt se tudtam mit csináltam 2019-ben, hogy mi az a nagy kerek teleporter ami köré bázist építettem, mi hol van az anyahajómon és mire jó.)
    Fura de már nem köt le a játék.
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2021.09.10. 11:36:22
  • Carlos
    #3047
    köszönöm szépen. épp generálja az univerzumot. :)
  • MerlinW
    #3046
    "You can bring up the Utilities menu via X on the keyboard to change your camera view in No Man's Sky."
  • Carlos
    #3045
    Nincs kontrollel, egér klav van. :)
    Azt irja hogy a simába is összefuthatsz a multinál meg hogy csatlakozz a barátaidhoz... Mindegy, jó lesz a sima.
  • MerlinW
    #3044
    Kamera: kontrolleren le a d-pad-en, ott utilities, majd toggle camera.
    Multiplayer: Kb annyi hogy látsz játékosokat itt-ott - többnyire a Nexus-on (hub), beléjük futhatsz a kezdő területeken, valamint barátokkal tudsz játszani.

    Azt nem tudom, hogy az új patch változtatott ezeken bármit is, még nem volt időm ránézni.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.09.10. 10:02:03
  • Carlos
    #3043
    Na települt a játék.
    Pár alap kérdés:
    - Hogy lehet kamerát váltani? (TPS-ből FPS-be és külső űrhajó nézetbe cockpit nézetből)
    - Mi a különbség a Sima és a Multiplayer játékmód között?

    Köszi.
  • TomStorm
    #3042
  • Csokma60
    #3041
    Sok fejlesztő ennyi erővel már a 6. részt dobta volna piacra....mindig egy kicsit több pénzért, mint az előző...
    Köszönet és tisztelet érte, hogy évek óta ezt gyúrják ...a mi nagy megelégedésünkre.
  • lammaer
    #3040
    Ezért tényleg respectet érdemelnek.
  • Csokma60
    #3039
    Visszatértem hosszú idő kihagyása után...
    Nem semmi, amit beletettek ebbe a gamebe!

    Kérdésem:

    A Settlers várost építem,...
    már a leszállópálya építését is 3x-os nekifutásra tudtam megcsinálni...
    3x kérte ugyanazt...valami...Aronium-ot...

    most a dokkolónál tartok és ugyancsak többször kéri ugyanazt...ráadásul 4 órás építési időkkel...


    Ez így normál, vagy valami boog?
  • TokraFan
    #3038
    A mai nappal történelmet írnak! A Steam értékelés elérte a 70%-ot, mostantól "Mostly Positive"!
    5évbe telt, mire sikerült ezt elérni a kezdeti mélyrepülséből. Perfect!
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.09.05. 23:12:16
  • TokraFan
    #3037
    Vagy a Mass Effect trilogy
  • Carlos
    #3036
    Azt nagyon szerettem... szeretem... kúl atmoszféra.
    Lassan előveszem NMS-t is. csak be kéne kapcsolni a gépem és lusta vagyok összedugni (lakásfelújítás óta szét van húzva)
  • Zoel_
    #3035
    Igen,azokat már végigvittem :)
  • Caliph
    #3034
    Subnautica a te játékod :)
  • Zoel_
    #3033
    Köszi! Sejtettem :) Abban reménykedtem hogy van rendes története is,de akkor ez tényleg nem az én játékom :(
  • MerlinW
    #3032
    Van két lájtos sztori vonal, (Atlas és Artemis), de ez nem az a játék amit keresel. Viszont van 18 milliárd bolygó amit felfedezhetsz, millió mini quest/task, fejlődési lehetőség, kalandozás és relax.

    TL;DR

    Nincs.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.09.04. 19:44:21
  • Zoel_
    #3031
    Sziasztok!
    Ennek a játék van valami története is? Tehát van rendes befejezése? Most steamen 50%-os akcióban van ha valakit esetleg érdekel...
  • Hexex86 #3030
    Lényegében egy Fortnite lett az a játék...Én jobban élveztem volna, ha nem rugaszkodnak el a sebezhetetlen/repülő motoros irányban, hanem egy kicsit realisztikusabb vonalat raknak bele. De már nagyon off sorry.
  • MarkBlade
    #3029
    Igen sajnos.. szégyen amit azzal a jó játékkal művelnek.
  • Caliph
    #3028
    és ahogy tolják a gta5öt,úgy hanyagolják a red dead onlinet :D
  • Hexex86 #3027
    Hát ezen lehetne vitatkozni szerintem. :D Nekem (és sok más embernek) nem tetszik amit csináltak az online részéből, de ez csak az én véleményem. Rockstar inkább rájött arra, hogy kevés erőfeszítéssel tudnak jó sok pénzt keresni (már kb mindenkinek megvan a gta 5). Ennyi évre rá már rég lenne egy új rész vagy minimum 2 single dlc. :D
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.09.03. 10:42:01
  • Carlos
    #3026
    Kb csak a rockstar van aki ilyen "böcsülettel" tolja a kontentet egy "régi" játékukba.
  • Hexex86 #3025
    Lehet egyszer az is elérkezik.
    Mindenesetre sok más játék tanulhatna tőlük ezen a tartalom pumpálás terén.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.09.02. 23:30:00
  • TokraFan
    #3024
    Azért lenne még ötletem. Pl. az űrállomások proc.gen. variálása, lehetőleg belső terekkel együtt. Amire az új csomagot látva szerintem van is esély, mert gyakorlatilag azonos lenne a kód a városokéval, és ehhez innentől tulajdonképpen semmi más nem kell már, csak sok-sok grafikai asset az űrállomásokhoz tervezve. Ultra bónusz lenne, ha a városokhoz hasonlóan, a space station-okat is lehetne bővíteni, vagy akár újakat építeni. Ez már álom kategória!


    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.09.02. 19:30:59
  • Hexex86 #3023
    Lassan már nem lesz mit belerakjanak max játékmechanikát átalakítani. :D
    Le a kalappal előttük mindenképpen! Az meg csak plusz, hogy csekély a csapatnak a létszáma.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2021.09.02. 01:23:10
  • TokraFan
    #3022
    Nagyszerű!! Végre. És ami a legjobb, hogy felturbózták az építési rendszert, fejleszthetőek lesznek a városok is, tovább építhetőek. Ez nekem innentől több száz óra gameplay lesz, már ha marad időm rá az X4 mellett. Elképesztő ez a team!
  • Carlos
    #3021
  • Hexex86 #3020
    Bekerültek a városok:
  • TokraFan
    #3019
    Arra céloztam, hogy a kontrollerre optimalizáltság ellenére, még nem lehetetlen a HOTAS támogatás. De sorolhanám azokat a címeket is, melyek arcade játék létükre támogatják a joystick-et PC-n. Ha direkt Hotas support nincs is, minimum alap kéne legyen egy "repülős" játéknál -még akkor is, ha nem dedikált szimulátor-, hogy lehessen joystick-el irányítani.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.08.25. 21:23:13
  • MerlinW
    #3018
    MS Flight Simulator... nos benne van a nevében :) NMS pedig mindig egy casual árkád kalandjáték volt :) Kb mintha a mario kart-hoz szeretnénk kormány támogatást :)
  • TokraFan
    #3017
    Igen, sajnos ez már így marad. Tudok nélküle élni, nem erről szól a játék, de éppen ezért nem is lenne jó ha az űrharc túl lenne tolva. Egérrel önkínzás "repdesni"...Még az arcade élménynél is gyengébb. Maradjon csak chill game.

    Az, hogy kontrollerre optimalizálták nem jelent semmit egyébként, ha az MS Flight Simulator képes HOTAS támogatásra annak ellenére, hogy konzol verziója is van és kontrollerrel is irányítható, akkor itt is megoldható lenne. Szerintem ezzel egyszerűen nem akarnak foglalkozni, vélhetően túl sok meló lenne. Egyebekben, a kontroller sokkal inkább hasonlít egy jojstick-hoz, mint egy egérhez. A repülős játékok 99%-ka támogatja minimum a joyokat, még az arcade verziók is, nem kell ahhoz szimulátornak lennie. De amúgy a szimek is, Elite Dangerous is a már említett MSFS mellett pl.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.08.25. 03:29:02
  • Carlos
    #3016
    Én csak egérrel játszom, számomra nem volt gond.
    A városok nekem is hiányoznak kicsit olyan spore lény fázisra emlékeztet.
  • MerlinW
    #3015
    "amíg nincs HOTAS támogatás, mert egérrel"

    HOTAS nem lesz, ez nem szimulátor (ezt a Hello is írta az egyik Steam topikban), a játékot pedig 100% kontrollerre optimalizálták. Egyébként egérrel sincs gond vele, próbáltam.
  • TokraFan
    #3014
    Űrharc nekem addig nem hiányzik, amíg nincs HOTAS támogatás, mert egérrel már most is menekülök minden harc elől, annyira tré az egész űr-irányítás. Űrállomásokat valóban nem ártana proc.genelni, mert minimálisan változik csak (van kb. 4 féle alap geometriai elem és azok egyes pontjain esetleg random megjelenő pár extra objektum, + a bevezető alagút hossza változó, és a station felső részének "bútorzata" pöttyet változik), de kb. ennyi. Ezt jelentősen fel kéne turbózni, mert immerziót nagyban csökkenti, hogy ilyen faék egyszerű az egész. Továbbá szívesen látnék már városokat legalább nagyon ritkán, a bolygót uraló fajnak megfelelő lakókkal és némi élettel az utcákon. Nem túl valószerű, hogy űrutazásra képes fajok csak outpostokat képesek építeni, nincs egyetlen bolygó sem, ahol városaik is vannak (mondjuk extra küldetésekkel, hogy valami érdekes is legyen ott). De egy spaceship upgrade station se lenne rossz, ahol saját hajót lehetne összeállítani.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2021.08.23. 19:59:42
  • mike01010101
    #3013
    Én személy szerint annak örülnék, ha a harc rész egy kicsit komolyabb, animációban, fegyverekben, ellenségekben jobban kidolgozott lenne. Konkrétan arra gondolok, mikor az űrben elhagyott csillagrombolókat találunk és fedezünk fel. Meg persze sokkal több változatoságot szeretnék. Most ha egy űrbázist láttam, láttam mindet :(
  • TokraFan
    #3012
    Nem tudni, de nagyon várjuk! Ebben a játékban még most is giga potenciál van, pedig már belepakoltak 5 év alatt ezt+azt. Hatezer irányban lenne még fejleszthető.
  • Carlos
    #3011
    Köszi, azt hittem már kint van.
  • MerlinW
    #3010
    Lesz és nem tudni semmit. Csak találgat mindenki:

    "No Man's Sky: Frontiers will be adding to the game, although Murray describes it as a "missing piece" of its sci-fi fantasy elements. This could perhaps indicate that Frontiers will introduce more magic-esque elements to its gameplay. It could also be a story update, allowing players to experience additional narrative plotlines or quests. There are, after all, many questions about No Man's Sky's universe that have yet to be answered."
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2021.08.22. 15:00:00