3248
QBYTW0tvAwMDBVxLFAVR
  • zolcsika080104
    #3168
    Sziasztok!
    elég szépen fejlődök és köszönöm a segítségeteket.50 óra van eddig a játékban,vittem a fő és mellékvonalakat ahogy tudtam.Atremis megmentésén fáradozok,és tiszta para lettem amikor megtudtam hogy már nem él.Elvittem Nadi anak a Mind arcot polo előkészítette a szimulátort.Rámbízták hogy telepítem e a tudatát vagy nem hagyom szenvedni.Naida termináljához küldtek,ott is van a piros félhold,de a terminál nem működik azt írja hogy idegesítő életerő hangot d,és csak elhagy opció van.ez bug?ennyi szenvedés éls küzdelem után egy bug miatt nem támad fel Artemis.Szomorú vagyok.Van megoldás?
  • Infrath
    #3167
    egyébként elég úgy is hogy okostellon twitch app, keresel egy streamet ami kell
    leveszed a fényét meg a hangerejét azt el van vhol a házban :D
    akár munkában stb.
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2022.07.22. 11:57:42
  • RJoco
    #3166
    Próbáltam, nem ment.
    Egyedül új fiókot nem hoztam létre.
    Annyira nem érdekel, amúgy is csak egy volt kolléga miatt regisztráltam, de miután láttam a stream-jét, többet nem néztem fel hosszú ideig. Aztán az Elite miatt akartam nézni, de már nem ment. Most is ránéztem, most sem megy.
    Másik böngészőt most nem néztem. Ha nem megy az általam használttal (chrome), akkor nem érdekel.
  • RJoco
    #3165
    Köszi!
    Akkor ez nem annyira lényeges.
  • Alanw
    #3164
    Proba másik böngészövel esetleg?
  • PiszkosFred
    #3163
    A tipusu multit tudsz venni a jatekban random bazisokon, vagy az allomasokon, ha szerencsed van, vagyis ezek inkabb csak amolyan kezdeti pluszok a szezon elejen. Hozzateszem, hogy amig nincs fejlesztve a multitool es nincs sok upgraded, addig mindegy a minosege. Hajoknal ugyanez a helyzet, kezdesnek egy kis loket, de tudsz ilyet venni, szerezni, stb. barhonnan. Ha skinre nem is pontosan ugyanezt, de mivel millio szamu "fegyver" es hajo van a jatekban, igy az is lehet, hogy talalsz hasonlot is.

    Twitchcsel nem tudom mi lehet a gond, en evek ota hasznalom es huzom be a dropokat tucatnyi jateknal, sosem volt gond. Itt is csak egy ingyenes fiok kell twitchen (amivel nezed a streameket), azt osszekotod a steammel es kesz is, a dropok mar be is kerulnek az anomaly vendorhoz (aki a landing pad mellett all a korabbi szezonalis jutalmakkal)
  • RJoco
    #3162
    Nagyszerű! Kár, hogy twitch kell hozzá, meg még hozzákapcsolt játék fiók is.
    Nálam a twitch valamiért nem is működik. Belépek, de mindig a főoldalra dob. Akkor is, ha van linkem egy bizonyos streamhez. És emellett nem is jelzi, hogy beléptem volna.
    Kikapcsolt reklámblokkolóval is. Már régóta.

    Amúgy ezek a tartalmak megszerezhetőek játékon belül vagy csak így? Most elsősorban a hasznos dolgokra gondolok, mint a multi-tool, meg a hajók. A poszterek, meg tűzijátékok és hasonlók nem érdekelnek.
  • MerlinW
    #3161
    Na, te is ki tudod ragadni a lényeget a szövegkörnyezetből.
  • PiszkosFred
    #3160
    Kimaradt, hogy minden nap behuzhato egy-egy csomag 5 napon keresztul.
  • PiszkosFred
    #3159
    Az uj kontent oromere Twitch drop aktiv egy napig, 3 ora alatt behuzhato:
    Atlas Cake Poster
    Atlas Firework Pack
    Blistering Mushroom
    Artemis Decal
    Iteration: Ares Visage
    A-Class Multi-Tool
    A-Class Hauler

    Utobbi ketto jol johet azoknak, akik most kezdtek a karriert es nincs meg ilyen "orokolheto" (ertsd, az anomalyban lehivhato) cucca rewardokbol vagy dropokbol.
  • Alanw
    #3158
    Szerintem Carlos teljesen korrekt,nem boomer....
  • Alanw
    #3157
    Endurance update
  • BenedekFeco
    #3156
  • Carlos
    #3155
    e!
  • MerlinW
    #3154
    Élvezd. Carlos kicsit túl-boomerkedte a témát, ne foglalkozz vele :)
  • zolcsika080104
    #3153
    sikerült hát külön befizetnék ha másodpercek alatt be tudja valaki goglézni amit a kis űrlények mondanak stb fenomenális élményt nyújt a magyarítás.Óriási szövegmennyiség lehetetlen lenne fordítózni.
  • eddie999
    #3152
    Szia! Szerintem mindegy, hogy hol a mods mappa. A lényeg, hogy abba másold be.
    Utoljára szerkesztette: eddie999, 2022.07.19. 12:33:17
  • zolcsika080104
    #3151
    44 vagyok,régebben fordítóztam eleget de ebben a játékban annyi szöveg van hogy ne is haragudj el kell dönteni játszom vagy fordítózok máés is kérte nem csak én ,úgyhogy a segítség jobban jönne mint amit ajánlottál.azt én is ismerem semmi kedvem annyit fordítózgatni ha nem muszáj
    Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2022.07.19. 10:11:00
  • Carlos
    #3150
    no offense!!!
    Hány éves vagy? Szerintem egy kis basic angol nyelvtudással és egy mobilon megnyitott google fordítóval sokkal jobban jársz, mint egy hülye magyaritással.
    Tudom, mi már öreg szarok vagyunk itt sokan, de mi annó még fizikai szótárral (papirból készült) nyomtuk a játékokat a 90-es években.
    Én a legtöbbet ezekből és a classic cartoon network-ből tanultam meg angolul.
    Szerintem sokkal többet ér, ha kiszótárazod. Igy legalább tanulsz is játék közben. És ez a játék nem a cifra hardcore plot twist-es RPG cucc.
  • zolcsika080104
    #3149
    sziasztok sokat segítene ez a magyarítás de nekem nem úgy vannak a mappák ahogyan a zip file súgójában van steames a játékom.nekem a mods mappa nem a pcbank mappában van hanem előtte,pontosan hova másoljam hogy működjön?
  • zolcsika080104
    #3148
    kössz mindenkinek,most ki is próbálom,így meló után
  • Infrath
    #3147
    "Y" gomb vagy talán "Z" az építés menü ( PC )
    sok sikert
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2022.07.18. 15:42:57
  • PiszkosFred
    #3146
    Fogod a multitoolt ("fegyvert") es banyaszol vele vasat (ferrite-t). Abbol csinalsz 1 darab metal platingot az inventorydban. Aztan keresel hozza oxigent (eddigre mar megjavitottad, igy nyomd be a szkennert, az kijelzi egy kis idore a kozelben talalhato nyersanyagokat), par tucatnyit es meg is vagy. Lerakod a portable refineryt a foldre es raksz bele "fuelt" - szen/carbon erre tokeletes -, meg tovabbi vasat, aztan meg is van a pure ferrite. Kesobb majd, ha lesz adv. mining lezered, akkor tudod banyaszni direktben is a pure ferritet, de egyelore muszaj vagy a finomitot hasznalni.
  • zolcsika080104
    #3145
    oksa köszi mindenkinek..hátha meg is találom valahol
  • PiszkosFred
    #3144
    Kozben megneztem, igen, a portable refivel kevertem, az lett annyira konnyen beszerezheto (1 plating es nemi oxigen, plusz funkciojat tekintve csak egyszer kell osszerakni), hogy az mosodott ossze a personal refivel. Sorry.
  • PiszkosFred
    #3143
    Ahogy leirtam a kommentet, belem is belemcsapott, hogy lehet rosszul emlekszem. En csak expediciokat csinalgatom es ugy emlekszem, hogy legutobb mar automatikusan az exosuit resze volt. De, benne van a pakliban, hogy rosszul emlekszem es naniteert vettem kesobb, csak annyira az elejen a jateknak, hogy osszemosodik? A fene se tudja mar, lehet a portablet volt konnyu megszerezni es azt keverem a personallal? :D
  • Caliph
    #3142
    hmm,kb egy hónapja toltam akkor még az elején portable refineryt kelltt csinálni(asszem egy metal plating meg oxygen kell hozzá). később az anomalyban lehet megszerezni azt a modult,amit bele lehet építeni a táskába
    vagy most nem esik le hogy mit nem kell gyártani ? :D
    bár azóta jött megint valami új kiegészítő,akkor ott változhatott valami
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.07.18. 11:38:47
  • PiszkosFred
    #3141
    Annyi kieg, hogy mar nagyon nem is kell gyartani, a felszereles resze lett (vagy a bevezeto kuldetesek soran kapod?), csak uzemanyag kell hozza (szen megteszi boven, az meg van minden novenybol es allatbol) es lehet rakni bele a vasat (ferrite) es kesz is.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.07.18. 11:32:49
  • Caliph
    #3140
    lehet gyártani portable refineryt(hordozható finomító) és abba raksz üzemanyagot és ferritet akkor pure ferritet finomít belőle
  • zolcsika080104
    #3139
    sziasztok!
    Sikerült elindítanom a játékot,viszont az űrhajó javításnál elakadtam.pure ferrit kellene neki ,ahhoz viszont gyenge a multi tool eszközöm.hogy lehetne erősebbé tenni?
  • hillman
    #3138
    Nagyon köszönöm
    Működik. Még csak újra se kellett indítani.
    Pedig már jártam itt csak akkor nem találtam meg a letöltés "gombját".
  • PiszkosFred
    #3137
    Itt nezz utana, sajnos ismert hiba ez is.
  • hillman
    #3136
    Köszönöm a segítséget. Igazából értelmezni volt nehéz. Ha azt is írták volna, hogy úgy kell csinálni ahogy az atlasz pecs előtt az ugrást akkor hamarabb megértem. Abból indultam ki, hogy azt elvetették. Oszt mégsem.
    Viszont újabb megoldhatatlanba futottam:

    Az egyik tavalyi pecs óta nem müködik az "online discovery service" nálam; és odáig ment. Nem tud csatlakozni hozzá a játék. Pár dolgot már próbáltam. Amik nem működtek, hisz azért sírok már megint itt. ODS nélkül féljáték. Kaptam ajándékba tojást, de az élőhajós küldetés ods nélkül el sem indul. (normálban már szinte mindennel fullosan voltam, mert korábban működött az ods , azután a karanténban újrakezdtem nehezebb fokozaton és mostanra szívemhez nőtt az állás. (az első 1-2 órát leszámítva nem érezhető, hogy nehezebb). )
    Idáig kevésbé zavart az ods hiánya de most nem tudok továbblépni miatta. Pedig nevelgetném az élő hajót.

  • Alanw
    #3135
    DDU
  • zolcsika080104
    #3134
    igen már többször is próbáltam ,de ahogy neten keresgéltem a témában ,úgy látszik ez egy nagyon gyakori probléma.Lehet pont az hgy rengtegen csak átfrissítettek win 10 re,ezt viszont a grafikus kártya illesztő nem tudja hova sorolni.
  • Infrath
    #3133
    biztos úgy töltötted le ahogy Caliph írta a #3129 ben?
    tehát nem az auto search funkciót használtad hanem manuálisan írtad be majd töltötted le amit kell?
    geforce gt 630 windows 10 64bit diver ez itt?
    de valóban egy format-újrarakás csodákra képes olykor..
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2022.07.04. 05:52:51
  • Caliph
    #3132
    akkor valszeg az lesz amit Carlos mond
  • zolcsika080104
    #3131
    hiába szedtem le amit mondasz maga az nvidia telepítő írta hogy nem jó a windows verziója neki
  • Carlos
    #3130
    Lehet, hogy azért nem találta meg, mert a win7-win10 upgrade szétbaszott valamit.
    Rákeresett a win10-re de valamiért az nvidia azt gondolta win7 van.
  • Caliph
    #3129
    nvidia oldalám májusi a legfrissebb driver a kártyádhoz.
    nvidia.com
    kiválasztod a kártyád: azaz geforce
    600as széria
    gt 630as kártya
    win 10 64 bit
    game ready driver
    keresés.
    letöltöd
    telepíted
    örülsz :)

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.07.03. 18:07:40