7903
Space Engineers

Katt a képre
  • laci4321
    #3660
    Úgy látom a vassal nincs baj (az a GTX 980 befigyel :D )
    Én nagyon sok ötletet merítettem a youtube videókból, amiken új alkotások vannak bemutatva. Mindig öröm látni milyen ötletek pattannak ki az emberek fejéből.
  • RJoco
    #3659
    Szia!
    Legyen erős vasad, sok kitartásod, figyeld a fórumot, használd a wikipedia-t, kérdezz, ha valami nem megy. Ha tudunk, segítünk.
    A tutorialok sokmindenre megtanítanak, sok jó ötletet tartalmaznak, én anélkül kezdtem, de ez nem baj.
  • Viper26
    #3658
    Üdv Mindenkinek!

    Negyedik tutorial után vagyok, jól jönne minden tanács, akár közös játék, amiből lehet tanulni.

    Köszi előre is! :-)
  • RoboKutya78
    #3657
    Hm végre valami értelmes cuccli:)
    Cargo Container with Fill Level Bars
  • tom36
    #3656
    A DX9-et megoldottam, de nem segít, ránéztem a bugra és még 01.106-nál jött be de elvileg javították is. (elvileg)
    amúgy ránéztem de nem műkszik úgy sem, egyszerüen nem tudom mi lehet a gond = várok még az új gépemig azt akkor megint belevetem magam és akkor legalább már tényleg ki is tudom majd használni.
    jelen gépemmel még az RJoco szétszerelőjéhez hasonló méretű dolgokat se lenne értelme megépíteni mer eléggé belassítaná a gépem, és így nemigazán happy.
    azér kösz a segítséget.
  • RoboKutya78
    #3655
    Én még kitartóan ötletelek (a mechanikon)ha lesz eredménye úgy is postolom majd:)

    Most kipróbálom én is ezt a dx 9 es verziót bár ennek az a hátránya ha 11 ben toltad eddig akkor azokat a munkáidat nem engedi betölteni:(
    Bár ez érthető is.
    Ma csak belekóstolni volt időm mert a kölcsönkölyök kikészített:) 5 órában sikeresen lefárasztott amiből másfelet alukált Kemény egy gyerekkor ez a 0 és 1 év közötti állapot:) Hugica lepasszolta a gyerkőcöt:)Most jön rá hogy hú de érdekes a világ két lábon tántorogva:)
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.05.04. 19:57:26
  • RJoco
    #3654
    Szerintem nem. De lehet, hogy csak mi voltunk ügyetlenek. Én ügyetlenebb, mert nekem még a sínre sem sikerült a blokkot tenni.
  • i robot
    #3653
    Aha erre gondoltam. Azt mondjátok nem érdemes kínlódni vele?
  • RJoco
    #3652
    Fejlesztettem még egy kicsit a szétszerelőt, meg szépen le is festettem. A pistonokkal egy vonalban van 2 sárga blokk. Azok blast door-ok, az alsó a tetőn van, a felső az oszlopon. Így, ha nagyon nekinyomok egy hajót a tetőnek, akkor a blast door-ok nem engedik tovább menni, mint kellene. A legfelső pistonok 6.5 méterre vannak beállítva, azoknak is van még mozgásterük elvileg.
    A lentebbi képeken látható, ahogy szétszedem a 2 Al'kesh-t. Az automatikán van még mit dolgozni, főleg, hogy valamiért elmentek a szenzorok konfig beállításai és hirtelenjében megvicceltem magam egy kicsit. A sebességet is párszor állítom, mert míg az első hajó blokk nem ér a flexhez, addig bírja a nagyobb sebességet, utána meg már csak 0.05 m/s a megengedett. Nagyon szépen bontotta is szét a hajókat, csak hát a sérült blokkokkal így is gond van. El is küldte az egyik flexet és volt egy nagyon durva hintázása is, gondolom mikor felrobbant a flex. Rendesen meg is ilyedtem, hirtelen 5 és 5 között mozgott le/fel a cucc. Gyors bekapcsoltam a hajtóműveket, meg a pistonokat ki, így stabilizálódott a dolog.
    Ha ez így marad, akkor jó lesz ez. Még van némi finomhangolás, de már működik.
    Majd elfelejtem, egyszercsak volt egy akadása a játéknak, kb mint kreatívban, csak most nem tartott olyan sokáig és utána visszaesett a szim.sebesség 0.10-re. Mindent kikapcsolva meg 0.3 lett. Mentés/visszatöltést követően megint jó lett a sebesség. Kicsivel utána volt a nagy hintázás, de szerintem sokkal több idővel, hogy arra gondoljak, emiatt volt.

    Jó lenne egy script, ha lehet írni ilyet. Gombnyomásra szeretném egy bizonyos sebességre beállítani a pistonokat. Az sem lenne rossz, ha időzítő vagy akár szenzor is képes lenne kezelni. Tudom, hogy van gombnyomásra lehetőség, de nekem konkrétan olyan kell, hogy megnyomom a gombot és az adott pistonok beállnak -5 m/s-ra. Érzékel egy érzékelő, adott pistonok sebességét visszaveszi -2-re, másik szenzor -0.05-re, majd a végén kapnak egy +5 m/s-os sebességet, amit szintén egy szenzor kapcsolna, bár ide lehet, hogy tennék egy időzítőt és az kapcsolná.

    Még gondolkodom a szenzoros be/kikapcsoláson is, mikor hajó van a flexnél, de van kb 350 flexem és mindegyik alá kellene tenni egy szenzort. Akkor talán jól működne, de még így sem biztos, hogy a szenzor hatósugarát elég kicsire össze tudjam húzni, hogy minden elég közel érjen a flexhez.

  • laci4321
    #3651
    tom36: Supertrabi megoldását próbáltad?
    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.05.04. 17:37:01
  • tom36
    #3650
    Egy korábbi verzióval sikerült megoldanom a DX-es problémát, de sajna az eredeti gond megmaradt (aszteroida textúra bug) ami miatt még a gépet is újra raktam hátha.
    1-2 dolgot még megpróbálok, de ha nem lesz jó akkor vége.
    amúgy az én VGA-m 10.1-ig jó, de ezzel sajna a játék lényegéről még lemaradok.
    azér kösz a segítséget.
  • RJoco
    #3649
    Épp nemrég olvastam valamelyik játéknál, hogy tudták valahogy úgy futtatni, hogy nem DX9 volt. A játék nem támogatta a DX10-et, de a DX11-et igen és a kártya támogatta a DX10.2-t. Nem néztem meg, hogy mit kellett csinálni hozzá, mert nekem ilyen gondom nincs, de gondoltam is a dx9-ben SE-t futtató társakra.
    Ha jól emlékszem valamelyik CoD lehetett.
    Érdemes lenne utánakeresni, hátha lehet valamit csinálni vele. Bár valószínű az a kártya, amelyik nem képes a DX11-re, túl kicsi, hogy értelme legyen a dolognak. Érdemesebb lenne befektetni egy DX11-es kártyába. Mondanám, hogy van egy EAH4770 FORMULA/DI/512MD5 kártyám elfekvőben, de sajnos csak dx10.1-et támogat.
  • RJoco
    #3648
    "a stabli verzióval nem fog meglepetés érni minket minden update után"
    Hehe :))) várjuk ki a végét. De látom te sem gondoltad komolyan :D

    Amúgy tényleg jó dolog, kérdés, hogy lehet e váltogatni a dolgot, hogy azért tudj játszani is vagy ha a dev lefrissített (és kaptál egy bughalmazt), akkor a stabillal már nem tudsz játszani és akkor bízhatsz benne, hogy a következő hétre kijavítják és tudsz majd játszani?
  • tom36
    #3647
    Thx ránézek
    amúgy közbe törtekkel is megpróbáltam hátha, de eddig ott is csak a 01.127 volt jó, az afölöttiek mind csak a 64bit-es verziót tették fel, és a DX9 et nem engedték. (mellékesen nekem a 64-es kell DX9 mellett)
  • SUPERTRABI
    #3646
    Steam-könyvár-baloldalon Space Engineers-re jobb klikk-Tulajdonságok(Properties)-A megnyiló ablak utolsó füle a Béták(Betas) arra katt- és ott a legördülő menüben kiválasztod a dx9-32bit-comaptiblity branch... -et
    Elvileg innentől kezdve támogatni fogja a DX9 et, csak asszem a legutóbbi verzióval ahol volt még DX9. Lehet tévedek, még nem próbáltam.

    De ha már leirtam akkor hozzáfűzöm az előző hozzászólásomhoz hogy itt lehet majdan beállitani hogy a stabil vagy dev verzióval akarsz játszani.
  • tom36
    #3645
    Kicsit olvasgattam közbe és igazad van, és úgy néz ki, hogy nem tudok mit kezdeni ezzel
    max törtben leszedek valami régebbit és ott talán jó lesz.
    ha ott se akkor most nem hónapokra jegelem a játékot hanem vagy 1 évre míg jobb gépem nem lesz.
  • laci4321
    #3644
    tom36: Én úgy tudom a Win 7 automatikusan rak fel valami DX9 vezérlőt is, nem csak 11-et. Nálad pedig a Space Engineersben nincs DX9-es opció?
    A játék DX10-et soha nem is támogatott, azzal ne foglalkozz. Vagy DX9-ben, vagy DX11-ben lehet futtatni.
  • tom36
    #3643
    Üdv all
    korábban még írtam az aszteroidák textúra hibája végett, ami még máig nem oldódott meg teljesen hiába raktam újra a gépet, viszont lenne egy kérdésem:
    - hogyan lehet azt megcsinálni hogy a grafikai beállításoknál DX 9 v 10 legyen, mer jelenleg csak a DX11 es opció van amit viszont nem visz a VGA, és annó amíg jó volt, volt lehetőségem is DX9 alatt futtatni, viszont most próbáltam és fel se tudom tenni Win 7 re
    tudtok esetleg valami megoldást ? vagy valahogy törölnöm kellene a DX-et majd egy korábbit felraknom és imádkozni hogy ne a rendszert vágja haza és telepíthessek megint újra mindent. (a Win7 alapból 11 et telepít)
  • SUPERTRABI
    #3642
    Na aki még nem olvasta annak mondom hogy a KSH főfője(Marek Rosa) közétett egy bejegyzést amiben leirja, hogy az SE-nek és az ME-nek 2 verziója lesz, egy development verzió, amit a megszokott módon hetente frissitenek és bugos, kifagyós stb. Lesz egy stabil változat amit 2-3 havonta frissitenek a dev verzió működő részeivel. + leirja hogy mit terveznek még az ME-vel.

    Örülhetünk, a stabli verzióval nem fog meglepetés érni minket minden update után XD
  • RJoco
    #3641
    @laci4321: annyira nem vagyok elkeseredve, kicsit életszagú, de legalább van kihívás. Az X3 Reunion-ba rengeteg órát beleöltem, és igencsak meg tudott viccelni, de én mégis élveztem. És az befejezett játék volt, nem korai hozzáféréses.
    Visszamehetnék oda, amikor még egyben volt a szétszerelőm, de akkor elvész a Daniel Jackson és az Argentavis is. Inkább kijavítottam az állomást, igaz, hogy az egyik Al'kesh fele is odalett, de nem lényeg.
    Visszamehetnék oda is, amikor úgy nézett ki a piston-os megoldás, mint kreatívban. Kreatívban gond nélkül ment, de se automatika nem volt és jobban is hullámzott. Nem tetszett neki, mikor leszedtem a 2 alsó sor piston-t. Valamiért instabil lett az egész. Utána még meg is deformáltam kicsit a rossz beállítással, nem csodálom, hogy terhelés mellett szétesett később.
    Visszatöltöm az utolsó mentést, ott még elvileg ép volt minden és a hajók sem voltak rögzítve a tetőn. A megoldás szerintem az lesz, hogy leválasztom a tetőt a piston-okról, mivel összekapcsoló blokkal van megoldva amúgy is. Így helyreugrik elvileg minden és jó lesz. Nem az első eset lenne. És legalább a futóműveket is meglesem, hogy ki-kicsoda.
    A géplefagyasztást nem értem, nekem sosem fagyott meg az egész gép. Igaz, én ablak módban futtatom és nem teljes képernyő szélességben. Egyszer volt, mikor vártam kb 5 percet, hogy továbblépjen és továbblépett. Hiába, ha valamiből sok van lerakva és te össze vagy szétválasztod azokat, akkor ott rendesen kell számolnia. Ilyenkor szokta elcseszni a sorszámozást. Mondjuk amúgy is szereti elcseszni. És akkor tudd, hogy a kettő 2-es közül melyik volt az első vagy épp a negyedik, hol a vége és hol az eleje. Ha én átnevezem őket és megsorszámozom, akkor azt nem szokta szétzilálni. Legalábbis még nem tűnt fel.

    @i robot: A piston-ok mostanában nem olyan rosszak. Csak valószínű úgy kell a tetőre dokkolnom a hajókkal, hogy a tető nincs összekapcsolva a piston-nal. Mert szerintem ma is az volt, hogy jól megtoltam a tetőt mikor a hajót jól nekinyomtam a futóműveknek, hogy mindenhol rögzítve legyen. Ezért eltolta a piston fejét a testétől. Kérdés, hogy a hajó rögzítése után, hogy fogja kezelni az összekapcsolást a játék.
    A fogaskerekes cuccot próbáltam. Nem tudom hány féle van, de szerintem te is azt próbáltad, amit én és @robokutya. Nekem sem sikerült működésre bírnom. Elég macerás. Én is jobban szeretem a vanilla megoldásokat.

    Azt el is felejtettem írna, ha valami bebugzik, akkor minden visszatöltésnél másképp reagálnak a bugos dolgok. Nem nagyon, de éppen sokat számíthat. Mikor jött a szétszerelős bug, a tetőt nem tudtam megmozdítani, míg rögzítve voltak a hajók. Mikor leválasztottam őket, akkor meg minden repült szanaszét. De egy alkalommal sikerült elfogadható sérüléssel leválasztanom őket és onnan folytattam a játékot.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2016.05.03. 23:16:29
  • RoboKutya78
    #3640
    Egy oldalnyit lejjebb lapozol és ott lesz a moddal kapcsolatos összes félelműnk elmesélése:)
    A módot [DX11] Mech's Mods: Gears & Things hívják ha erre gondolsz.
    A szétszerrellő állomás platformjának a vele való mozgatásánál az a hiba vele hogy meglepetésszerűen ugrik ki a fogasléc a tartósínből és esélytelen visszatolni csak az ujraszerellés jöhet szóba.
    A lerakása némi fejfájást okozott nekem is elösször egy blokkal kell kezdeni és arra rakni a fogaslécet és mellé teheted a csuszósínt is.
  • RoboKutya78
    #3639
    Nem fekete hanem az a zöldszínű csíkos háló van helyette meg amit felsoroltál:)
  • laci4321
    #3638
    Na jó, nekem a mai 15 perces játéktapasztalatom:
    Az előző komment után indítottam is el a játékot. Hátrafordulok a mérnökkel és mit látok? A bázisom oldalát letarolta 122k magnéziumból álló nagy szikla, ami valószínűleg a fölötte parkoló szép nagy bányászhajóm egyik fúrójából származik. Amely fúró, valamilyen rejtélyes oknál fogva ahelyett hogy leadta volna a tartalmát (sorterek, és a TIM szkript is kiveszi a fúróból automatikusan, nem maradhat benne), inkább szétrobbant (mert az sokkal menőbb :D) és lepottyantotta magából a sziklát. Nem tudom mikor történhetett, amikor leparkoltam a bányásszal akkor tuti nem, azt észrevettem volna. Na mindegy, elkezdtem felmérni a kárt egy flexeléssel, elég is volt neki, úgy lefagyasztotta a gépet, hogy a restart gombért kellett nyúlni

    A játék csak azért volt 15 perces, mert még 2-szer visszaléptem képeket csinálni (az ép bázist tartalmazó világba és a letaroltba)
    Íme a képek az esetről:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    eredeti állapotban:




    az eset után:





    Kész rejtély számomra hogy mi történhetett! Miért robbant szét az a fúró, amikor közel s távol nem volt semmi aminek nekiütközhetett volna? Miért van a magnézium mellett egy ugyan akkora uránium szikla is? Talán az a Refineryből származik amit megsemmisített a lezuhanó magnézium, csakhogy 2 db Refinery is megsemmisült, és mindkettő tele volt, mégsem 3 szikla van, hanem kettő. A bányászhajóról pedig csak 1 db fúrófej hiányzik, és pont az alatt a magnézium, és pont annyi magnézium amennyi belefér egy fúrófejbe. De miért nem vevődött ki a magnézium azonnal a konnektorhoz csatlakozás után, amikor már vagy 20-szor megtette ezt a duplán biztosított automatika? És mondom, nem történhetett a dokkolás után közvetlen, mert azon a feljárón jöttem le ami megsemmisült a magnézium lezuhanása miatt (szóval az automatikának lett volna rá ideje). Tehát az a "kis" Mg beleszorult a fúróba, ami valamikor valamiért, amíg nem figyeltem, szétrobbant.

    Mindenesetre az biztos, hogy nekem mára ennyi elég is volt a játékból , majd ha legközelebb belépek, akkor megnézem mennyi követ gyűjtöttem az ép világban (kb. 1 órával korábbi mentés) levőhöz képest, abba Space Masterben beírom az azóta legyártott alkatrészeket és összegyűjtött köveket és csókolom. A bázist meg a kis bányászhajómat tuti nem kezdem el újraépítgetni :D
    Utoljára szerkesztette: laci4321, 2016.05.03. 21:56:07
  • i robot
    #3637
    Az biztos a piston-ok adnak elég fejfájást! Én folyamatosan töröm őket...
    Nem szoktam mod-okat használni de tegnap találtam 1-2 jófajtát.
    Többek között egy fogaskerekes pakkot. Próbálta esetleg valaki? Mert nekem nem sikerül működőképeset építenem.
  • laci4321
    #3636
    JAAAAA hogy te "betöltő ablak" szó alatt a főmenüre gondoltál?
    Azért van különbség a főmenő és a betöltőképernyő között :D Akkor most neked a főmenü egy nagy üres feketeség + a bal alsó gombok + jobb alsó update tájékoztató?
    (Én a töltőképernyő alatt mást értettem, ha elolvasod még egyszer a 3633-as hozzászólást. Azt az ablakot, ami akkor jön elő miután a betöltés gombra rákattintottál, és a világ betöltése előtti várakozáskor van. Az én olvasatomban az a betöltő ablak, nem a főmenü :D )

    RJoco most tudom mit érzel. Ez gyakori érzés nálunk :D
  • RJoco
    #3635
    A mai 2 órányi játékom termése:
    Először elbontottam 2 piston-nyit a szétszerelő mozgató részéből. Érdekes mód a piston-ok neve megjelent a bolygó középpontjában villogva majd eltűnt. De csak a legalsó soré. Aztán a fölötte lévő piston-okat rögzíteni is kellett valahogy. Ezt meg is oldottam merge blokkal.
    Később kiderült, hogy a legalsó piston-ok csoport neve valamiért üres. Először azt, hittem, hogy 1 órányi játékomnak annyi, mert a kis ablak mutatta, hogy behúzza, meg kitolja, de tényleges mozgás nem történt. Új csoport megoldotta a dolgot, bár volt egy kis baki, mert az egyik piston minimális távolságát 3m-re sikerült megadnom, de a többit elfelejtettem és 0.7 méterig behúzódtak. Szerencsére fej nem szakadt le sehol, kitoltam az összeset és nem volt gond.
    Állok be az egyik Al'kesh-sel a tető alá, akkor látom, hogy megint hiányzik egypár futómű róla és maga a tető is lyukas. De jó, korábban már javítottam valahol, most kijavítottam még egyszer. Szépen ráparkolok a hajóval, hozom a következőt, azt is ráteszem és akkor eszembe jut, hogy fogom én ezeket rögzíteni? Mivel elég sok futómű leszakadt az oszlopoknál is, így a fene tudta, hogy a majd 400-ból miket zárjak le. Nem gond, kb sakkoztam és rögzítettem a hajókat. Meg a tetőt is. Még mindig nem gond, megflexelem azt, aminek nem kell rögzülnie és akkor látom a listában, hogy melyik nincs befejezve, az fog nekem kelleni.
    Az első oszlopnál nem is volt gond, a másodiknál látom, hogy a piston feje igencsak el van távolodva a rúdtól. Ehh. Nézem a piston-t, nem tudok új fejet csinálni, vagyis a fej még 'rajta van'. Ezen az oszlopon 2 talp is rögzült. Amikor nekiálltam a második flexelésének valami történt, elpattant valami, a piston rendszer darabokra hullott, az oszlopok és a tető sérültek.
    Úgyhogy kiléptem a játékból, ami kb ott volt elmentve, hogy az első hajót a tetőhöz vittem. Azt nem tudom, hogy a hiba akkor keletkezett vagy már megvolt-e, talán még tudom orvosolni.
    Pedig a behúzó automatikát is megoldottam, egyik piston követi a másikat és nem egyszerre mozog az összes, ha meg teljesen leért a tető, akkor időben meg is áll, hogy ne darálja be a futóműveket.
  • RoboKutya78
    #3634
    hm édekes.
    Nekem a főmenü alatt ott díszeleg egy rakat háttérvideo:) most már nem.Lehet te már régebben megmókoltad a video mappáját a játéknak:)
    Vagy jó 400 megányi videó van ebben a mappábanD:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\SpaceEngineers\Content\Video
    és inenn tölti be háttérnek
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.05.03. 19:00:19
  • laci4321
    #3633
    "a betöltő ablak alatt futó mozgó háttér videók"
    még mindig nem tudom mire gondolsz, a betöltőképernyőn nálam az egyedüli dolog ami mozog az ahogy az a 3 körgyűrű forog ellentétes irányokba. Ezen felül a töltőképernyőn egy kép és egy idézet van, nincs videó.
  • RoboKutya78
    #3632
    Valamelyik modder kitalálta hogy a kis blokkos összekötő szélére felaplikált egy modos fegyverarzenált.
    Fene pedig még tegnap fent volt úgy látszik leszedte a srác.
    Vagy csak látszat terv volt és nem is volt összehegesztve a dolog csak rápattintotta az összekötő szélére a cuccost.

    A videok pedig a betöltő ablak alatt futó mozgó háttér videókra gondolok és tényleg mintha egy hajszállal gyorsabban töltene a progi befele.
  • laci4321
    #3631
    Ja várj már látom a hajó orrán, oldalt és felül a fehér és türkiz négyzeteket, gondolom azok lesznek majd az oldalirányú hajtóművek.

    De mi az a „mergés fegyverrendszer”?
    És milyen háttérben futó videókról beszéltél, amik zabálják a ramot?? (Ezt már harmadjára kérdezem :D )
  • RoboKutya78
    #3630
    Lehetnek rajta rejtett meghajtó elemek is a srácból kinézem hogy tudja mit csinál az eddigi melói nagyon ütősek voltak.
    Eddig ugye azt hittük hogy nem lehet két különböző elemet egybe építeni
    Most meg ott van pl a mergés fegyverrendszerek amit kitaláltak ez is két funkció egyben. Ennyi erőből simán lehet monitort összekapcsolni egy kislámpával vagy mással szerintem.
    A fülke tényleg kicsit praktikusabb is lehetne de kamerával már megoldható ha programozható lesz a monitor előttem.
    Tény nem sokat látni:)
  • laci4321
    #3629
    Szerinte elég gáz az a pilótafülke, a belső nézetnek konkrétan búcsút lehet inteni benne.

    Annak a vadásznak meg kell legalább egy kis oldalirányú meghajtás, mert az űrben így nem lesz túl praktikus. A hajtóművekből úgy látom ion és légköri, szóval az űrben is kellene vele manőverezni valahogy.
  • RoboKutya78
    #3628
    Sektan készül valamire ismét alkotó kedve van:)



    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.05.03. 00:26:30
  • laci4321
    #3627
    i robot elég volt megemlítened hogy van egy ilyen kifagyás bug, nem is váratott sokat magára és előjött nálam is :D
    Magára hagytam a gépet (tehát nem csináltam semmit!) elmentem dolgomra, addig hadd dolgozzanak az összeszerelők. Erre mire visszaértem kb. 10 perc múlva a géphez, már ki volt fagyva a játék :D
  • RJoco
    #3626
    Megépítettem túlélőben a szétszerelő fejlesztését, a tetőt mozgatja, de a szétszerelés még várat magára.
    Megoldottam, hogy a piston-okat szintenként lehessen mozgatni, így mindegyiket 0.5 m/s sebességre állítottam és elég jól bírják. A hullámzás is sokkal kisebb lett és sokkal hamarabb meg is áll a tető. Automatikát még nem tudom hogyan fogok rászerkeszteni, addig marad a kézi vezérlés. És esélyes, hogy az aljából 2 piston-t ki is fogok szedni, mert így azoknak az összehúzására egyáltalán nincs szükség és csak a hullámzást erősítik.
  • RoboKutya78
    #3625
    Elvben megoldottam hogy a Gondolák leváljanak illetve külön távirányítást kapott mind a két oldal Külön hajóként is navigálhatóak.
    A háttérben ha igaz ott maradt a Gondola tartó platformom.
    Kicsit furcsa hangja van a hajónak így ezért lett ez a neve:)
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.05.02. 14:21:40
  • RoboKutya78
    #3624
    ÉSS bakker fejjel lefele fotóztam apám.
  • RoboKutya78
    #3623
    Na javítva desingelve Blueprintelve
    http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=677209847
  • RJoco
    #3622
    Most már én sem értem az űbersok memóriát zabáló háttérvideókat.
    Azt hittem, hogy a főmenü videójára gondolsz. De az miért zabálna sokat?
  • laci4321
    #3621
    RoboKutya milyen háttérvideókra gondolsz?
    Nem értem.