16775
banner
  • Holaaf
    #13895
    Ja és akár úgy is felfoghatnád, hogy sokan hálásak Geraltnak ha már megtett ezt meg azt. Biztos feltűnt, hogy akkor az őrök is mindig köszöntenek és hálálkodnak. Elvégre megoldottam amire ők képtelenek voltak. Aztán így már föntről sem cseszegetik őket, mint dologtalan semmirekellőket. Az emberek szintén hálásak vagy akár előre is remélhetik, hogy előbb vagy utóbb az ő bajuk is megoldódik. Elvégre Geralt folyamatosan végzi a dolgát, járja a vidéket és a híre messze megelőzi őt! Nem? Francot se foglalkoznának vele, hogy elvettem valami pótolható semmiséget, az őrök úgyszintén. Felfogás és "értő olvasás" kérdése. Miért kellene mindent betonba önteni, attól akár még feleslegesen idegesítő is lehet és stoppolná a gördülékenységét a játékmenetnek. Mindegy te ezt nem érted.
    Utoljára szerkesztette: Holaaf, 2017.04.04. 19:59:54
  • Daermon
    #13894
    És megkérdeznéd, hogy a villát nem viszi-e el? :D
  • Madi92
    #13893
    Amúgy nem tudom ki hogy van vele, de ha egy nagydarab emberke bejönne a házamba, hátán két kardal, majd elvinne 1-2 fonalat, meg fakanalat, hát isten úgy-segítse, még egy almával is megkínálnám kifelé menet.
  • Holaaf
    #13892
    Ez csak komolytalan kukacoskodás, fszom se foglalkozott ezzel a marhasággal. Lényegtelen semmiség de hatalmas nagy problémáid vannak!
    Ez már tényleg a kánkán is csomót keres szindróma. Nekem nincsenek illúzióim a Witcherrel kapcsolatban és ha a házinéni rám kiabálna, mert elvettem az üres borosüveget vagy a madzagot a sarokból az se hatna meg. Különben is inkább örülhet, hogy látott engem Riviai Geraltot a legendát. Hogy lehet ezen, ekkorát megfeszülni?.
  • Madi92
    #13891
    Van ilyen mód, nem is egy.
  • Holaaf
    #13890
    Értelek de nekem alaposan fel kellett készülnöm a farkasemberre. Lelkileg, gondolatban, nagy levegő minden érzés ott volt. Nem úgy, mint a könyvben és nem is úgy mint a második részben. Azt nagyon eltalálták. De ez a rész sokkal pörgősebb is, más az egész. Szerintem ezért is indokolt a megváltoztatása. Most kapásból nem tudom elképzelni, hogyan lehetne hangulatra jobban belőni úgy, hogy mechanikailag és minden hogyan passzoljon a többi jellemzőjéhez a rendszernek.
  • molnibalage83
    #13889
    Az értő olvasást gyakorold....

    Sehol nem írtem, hogy tolvaj guildet akarok. A probléma az, hogy minden elvehetsz bárhonnan gyakorlatilag. Totálisan illúzióromboló...

    Az első két résszel is játszottam...

    Mondom, a leveles részem az 2015 nyári állapot. Kuvára nem figyelsz, de a bill. klimpírozása az megy...
  • Although
    #13888
    Fura szerzet vagy :D Ennyire mélyen nem mentem bele, ismét, nekem tetszett, nem volt poti hanem előre fel kellett készülni mint a regényekbe. Ha van ilyen mód a W3-hoz le fogom tölteni!! Tiszta feeling nem elmélkedés :D
    Edit: Egy ilyen móddal ez a játék nekem 10/10 lesz 10/9-ről :D
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.04.04. 19:09:43
  • Holaaf
    #13887
    Elolvastam tisztességgel az írásodat, nehezen de elolvastam. Viszont legegyszerűbben megfogalmazva olyan érzésem van most, mintha nem is ugyan azzal a játékkal játszanánk. Tovább ezt nem részletezném, mert így a pontos.
    De azért... Geraltal akarsz tolvaj buildet meg ilyenek? Pff.. olvastad a könyveket? Gondolom az előző részekkel csak csak játszottál. Mert azok tükrében rajtad kívül nem sokan erőltetnék ezt a témát ha egyáltalán felmerül valakiben. És az összes többi okfejtésed ehhez hasonlóan ingoványos.
    Egyébként csak egy darab konkrét ellenpélda: Legnehezebb fokozaton játszok és a farkasembert meglehetősen nagy hátrányból, messze az ajánlott szint alatt legyőztem! Reggel 8-kor értem oda, délután 3 óra körül megpadlóztattam. Félreértés ne essék minden percét élveztem az eltöltött időnek! Elmentem közbe-közbe, gyakoroltam, találtam recepteket, főztem és szép lassan rájöttem a gyenge pontjára. Általában hajszálon múlt a dolog a vége felé, aztán egyszer csak alul maradt. Később másutt a szörnyvadászatokon hiába voltam az ajánlott szint felett, mindig minden körülmények között megvolt a kihívás és kellett gondolkodni is. Manapság nem divat annyira a legnehezebb fokozat, én csak ezt hagynám benn a játékban, mert nekem így volt meg a kellő egyensúly. Ez már egyéni dolog és nem erőltethetem rá másokra. Ettől függetlenül ez csak random reagálás az egyik pontodra de a többit sem tudtam összeegyeztetni az általam megtapasztalt valósággal.
  • Holaaf
    #13886
    Elsőre is értettem de most végképpen nem tartom összehasonlíthatónak a rendszert. A könyvek világával!? Hát a történetet sem igazán de a játék rendszerét a könyvekhez? Az első könyvben az ismertebb mesék motívumai között (A Hófehérke, A Szépség és a szörnyeteg stb.) járva vagy akár, hogy Iorveth alig szerepel ellenben Yarpen Zigrinnel, aki meg pont többet érdemelt volna a játékban(hatalmas arc) semmiképpen nem tartom szerencsésnek hasonlítgatni. De újra kérdem, a rendszert?? Nem is volt mit. A Baldurs's Gate-be gyönyörűen ültették bele az AD&D rendszerét, volt egy komplett szabálykönyv. De a Witchernek hol volt? Megcsinálták és szerintem ilyen(nagyon jó), más szerint amolyan de legagyizni az azért semmiképpen nem helytálló. Nem kéne. Neked keményebb, még inkább a hagyományos, keményvonalas rpg irányába feküdt volna a helyzet, ezt megértem. De szerintem a stílust, a változásokat a korábbiakhoz képest és a teljes összhatást-összképet is figyelembe véve nem lóg ki a rendszer és nem a gagyik között mozog. El kell ismerned a Witcher 3 így vagy úgy de "kakukktojás", egy meglepetés a mostani korszakban(ebbe ugye a rendszere is beletartozik szét nem választhatóan)!
  • molnibalage83
    #13885
    Bízd mérnökre a fejlesztést, aki ír egy optimalizáló algoritmust, ami megoldja ezeket az eltéréseket... :)
  • Palinko
    #13884
    Nekem is volt hasonló mondjuk a vérfarkassal, meg más is panaszkodott rá akkoriban, de sztem ez ízlés kérdése. Úgy is nézhetnénk, hogy milyen jó, hogy a tapasztalatot ennyire nagyra értékeli a játék. Valóságban is sokszor pl nem a cipőt kell lecserélni, hanem gyakorolni kell valami sport tevékenységet, hogy jobban menjen :D Mondjuk az igaz, hogy ha eléred a szintjét néha túl gyorsan megölhető, bár én könnyű-n játszottam, mondjuk a talált cuccokat tényleg skálázhatták volna jobban, mondjuk hogy megnézte volna egy algoritmus mi van rajtad, meg mekkora volt a szörny ami védte, meg kb hány szintig szánja hogy rajtad legyen és aszerint állította volna be az attribútumokat. Vannak hasonló játékok, ott meg az az illúzióromboló, hogy minden lépésben cserélheted a felszerelésed, azt később az utolsó paraszton is jobb felszerelés lesz mint rajtad, persze ugyan úgy két ütés, mert a többi tulajdonságát nem húzták fel. Lásd TES és a glass armoros útonállók :D


    Persze kákán is csomót keresés ez szerintem, hány játék járt már úgy mint itt Skelligén, mikor hypolták cutscenekben azt a kardot aztán ahogy megkaptad vitted is eladni, mert nem ért semmit :D Volt is erről mém.

    Sztem egy ekkora RPG-ben elkerülhetetlen, hogy a játékos nem akkor, úgy, olyan felszerelésben ér oda mint ahogy a fejlesztők elképzelték, annak meg ilyen sztorik a vége.
  • molnibalage83
    #13883
    Az alapjátékot 2015-ben toltam végig kiadás után kb. 1-2 hónappal. Akkor így volt.

    24. szinten KM-ben az egyik barlangban asszem egy W set darabot egy kőgólem vagy mi őrzött. 24 szinten nem tudtam megsebezni sem. Tök ugyanazzal a fegyverrel odamentem 28. szinten és szétcsaptam. A talált darab gyengébb volt, mint ami rajtam volt. Tök sok értelme volt ennek így...

    A természetben is volt valami gyíkszerű repülő lény, a nevére nem emlékszem. 15. szintű volt asszem (így két év távlatából) és 9 szinűként megsebezni sem tudtam. Magsabb szinten dettó szétvertem kicsivel erősebb fegyverekkel. Kiadás után a the szinted volt a meghatározó, minden más irreleváns volt lényegében.

    Lehet, hogy késébb ezen változtattak, csak a 2. végigjátszást azt én az EE moddal toltam le, tehát nem láttam a változást.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.04.04. 12:39:11
  • molnibalage83
    #13882
    Talán olvashatnád további is...

    Az ezekhez való hozzávalód megveszed. A Witcher set-ek meg olyanok, hogy mire megszerzed őket táposabb cuccaid voltak, mint azok.
  • Evoluti0N
    #13881
    Na jó. Random kiragadott részre még.

    "A harcrendszer a szörnyek és a közötted levő szint túl sokat számít. Kb. 4 szitn difinél 0 sebzést osztasz ki."
    Akkor magyarázd már el, h hogy a francba öltem meg én is, meg valszeg kismillió másik játékos a griffet, ami 15 szinttel nagyobb tőled, akkor is, ha mindent megcsinálsz előtte az alapjátékban?
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.04.04. 12:26:40
  • Evoluti0N
    #13880
    Nincs kedvem végigolvasni az összes pontot és mindre egyesével válaszolni. Azonban látom, h elég az elsőre is, mert már rögtön hülyeséggel kezdesz. Mi az, h bármit megvehetsz? Vannak olyan dolgok (witcher armorok és kardok pl.), amiket nem lehet megvenni csak craftolni.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.04.04. 12:23:39
  • Although
    #13879
    Jó legyen érthetőbben. A könyvekben kitalált világhoz képest gagyi. Mert ez nem az a fantasy ahol nyomod a potit magadba. Bár szerintem elsőre is érthetően írtam. Játékmechanikailag gagyi vagy sem nem véleményezem most. Ez fontos szerintem.
  • jarlaxxe
    #13878
    No offenz de ez még mindig ugyanolyan marhaságnak tünik nekem mint évekkel ezelött de max tiszteletben tartom a véleményed bár nem hiszem, hogy rajtad kivül sokan gondolkodnak még ilyen nyakatekerten.
  • wedge31
    #13877
    Ez többnyire tényleg értelmetlen kötözködés tünik a játékosok 90°%-nak az általad leírt problémák nem problémák mert gyak az összes rpg sajátosságai / pl én még nem láttam olyan rpg-t ahol sok értelme lett volna a craftnak /.

    Ha nehézséget akarok elmegyek Dark Soulst játszani ha játékélményt, hangulatot, storyt, stb akkor arra ott a W3.
  • molnibalage83
    #13876
    Akkor lássátok újra, kicsit rövidített formában...

    Nem én, hanem többn is megjegyezték, hogy a játékban a loot és pénz értéke kicsit vicces. A (könyvekben) a W világában a Witcherek azért vállalnak el minden szörnyölést, mert állandóan szegények és nem veti fel őket a pénz. Ez nem jelenik meg a játékban semmilyen szinten.

    A másik az, hogy a W3 eleje egy "senki földjén" látszik, amit kicsit lezúzozott a háborúskodás, ehhez képest itt sem látszik az erőforrás hiány.

    Ebből lehetne kihozni azt, hogy a játéknak van egy elég részletese és összetett craft rendszere, hogy miből mit lehet csinálni, szét lehet kapni dolgokat elemkre és új dolgokat megcsinálni. A baj az, hogy erre nincs szükség a következő okokból.

    1. Pénzbőség. Minek craftolni, ha bármit megvehetsz? Pénzed annyi, mint a szemét...
    2. Annyi nyersanyag lootolható és vehető, hogy szétszedni sem kell soha semmit... Ha kell valami item, akkor megveszed...
    3. A játékban gyakorlatilag nincs lopás, csak mutatóba kb. a játék eljén mikor megérkezel a nilfgaardi poszhoz... Kicsit néz csak ki hülyén, hogy lakásokból és az utcán lootolgatsz... (Minden RPG-nél ordas hiba ez.) Érdekes módon 10+ éve a Gothicban ilyen ökörségek nem voltak. Még azt is zokon vették, ha a privát lakrészbe tévedtél be...
    4. A craftolás is hülyeség, mert sajnos a mezei ellenfelektől is szintezett fegyverek esnek ki. Volt olyan még az első végigjátszásban, hogy a talált fegyver jobb volt, mint az akkor craftoltam... Ez a dinamikus szintezés az RPG játékok egyik legnagyobb ökörsége. Az egész fejlődést teszi értelmellenné.
    5. Emiatt nincs semmi értelme sem a Witcher geareknek. Mire megszerzed őket, hatásuk semmi. Nem mintha korábbi megszerzés esetén lenne...

    Tehát van egy craft renszer, amibe sok erőforrást öltek bele, de értelmetlenül, mert használatára lényegében nincs szükség.
    A potionok nagy része felesleges, a legnehezebb szinten is a fecske a használt poiton 90+ százaléka a maradék az éjjellátás.

    A harcrendszer a szörnyek és a közötted levő szint túl sokat számít. Kb. 4 szitn difinél 0 sebzést osztasz ki. Hiába vagy ügyes és nem tud az ellenfél hozzád sem érni, te nem tudod megölni a csak azért, mert a szöny lvl értéke 30, te meg 26. vagy. Lépsz négy szintet és 1:1-ben ugyanazzal a cuccal meg levered, mint vaka poharat. Ez mit jelent....?

    1. Teljesen mindegy, hogy milyen fegyvered van. ---> Craft rendszer sem számít, meg a világ legistencsászárabb fegyverével sem sebzed meg.
    2. Teljesen mindegy, hogy milyen skileld van.--> Skill rendszer sem számít, meg a max skillű skilell sem sebzed meg.

    Az egész játékban csak arra kell figyelni, hogy hanyadik szintű vagy, semmi másra. Ha 1-2 szint difi van kb. akkor nem is számít, hogy mi van rajtad vagy milyen skilleket használsz, stb.. A tökátlagos fegyverrel is lehentelsz akárkit. A felszerelésnek gyakorlatilag csak optikai tuning kinézete van. Annak az illuzióját adják, hogy számít azt, hogy mit csinálsz.

    És miért szomorú ez? Mert szipmlán más mennyiségű loot és pénz beállításával és pusztán az adatbázis finomhangolásával elérhető lenne az, hogy a fentieknek legyen hatása. A Witcher gearkek megszerzése legyen nehéz és lehetne hatása főleg teljes szett esetén.

    A craft rendszer kaphatna értelmet, hogy ha nem találnál csak úgy jó fegyvert csak úgy, az alapanyagok egy részéért vagy sokat kell túrni vagy sokat kell fizetni, mikor kevés pénzed van, stb. Egészen más lenne a játékmechnaika így. Ez azért bocsátható meg, met a játék többi része fantasztikus, ezért ez elsikkad. De letagadni ezeket a hibkat elég muris.

    Ezen hibák azért is megbocsáthatóak részben, mert az eddig általam összes játszott RPG-ben is léteztek ilyen-olyan súlyosággal.

    Az EE MOD meg ráadásjul átalakítja az egész poti rendszer W2-es jellegűre, amiért meg annyira odavan Altough.

    Ezek után talán jó lenne kicsit elgondolkozni azon, hogy ki mit és hogyan reagál le...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.04.04. 11:33:22
  • Daermon
    #13875
    Dat komment :DDDD
  • Madi92
    #13874
  • jarlaxxe
    #13873
    Nem kell majd az új gyerek vissza keresi ha akarja, egyébbként is marhaság amit írtál nem hagy ki semmit.
  • molnibalage83
    #13872
    Akkor most visszakeressem neki...? Legyen ennyire gáláns...?
  • Malakai
    #13871
    Azt gondolom nem várod el valakitől, hogy a korábbi összes hozzászólást elolvassa ilyen mennyiség esetén? A kereső meg gyenge, még ha mostmár tudja is, hogy korábban mindezt kifejtetted, akkor is nehéz utána keresni. Te minden bizonnyal pontosan tudod, hogy mikor írtad, hát linkeld a hozzászólásaid, ahelyett, hogy kakaskodsz egy regisztráció időpontjával, ami semmit nem jelent. És ha most arról van szó, hogy neked is fáradtság kikeresni, akkor gondolj bele, hogy annak milyen aki azt se tudja azt mikor írhattad.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2017.04.04. 10:54:18
  • molnibalage83
    #13870
    Az EE MOD egész jó munkát végzett. Lehetett dinamikus szintezés és fix is, customizálható egy rakás téren, stb. Írtam arról is. Láthatólag azt sem olvastad.

    Mondom, jó nagy szád van annak ellenére, hogy láthatólag nem követted a topikod...
  • molnibalage83
    #13869
    Mert korábban már leírtam, hogy mi a baja a W3 rendszerének és amit összehoztak. Az, hogy te 1-2 éve nem olvastad, az nem az én hibám... Ja, hogy sanszosan korábban írtam le, minthogy te ide regeltél...

    Most a te kedvedért gépeljem le újra vagy veszed a fáradságot és visszaolavsol? Kicsit nagy a szád ahhoz képest, hogy kb. 2 másodperce vagy itt.

    Minden eszközük megvolt egy sokkal jobb végeredmény eléréséhez, de nem csinálták meg. Gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy milyen cuccod van. A fő ami számít a szörny és közted levő level difi. Ha 3-4-nél több, akkor sebezhetetlen. Ugyanazzal a gear-rel 4 szinttel később meg szétverem az ellent, csak azért, mert Geralt 4 lvl-el magasabb. Na, akkor szerinted mi a fasz értelme van így az egész harcrendszernek és craftolásnak? Kb. semmi. Mennyire hosszan folytassam még?
  • Holaaf
    #13868
    "Az szomorú igazság az, hogy a W3 sztori, grafika és voice acting vitte el a hatán. A játékmechanika egyszerűen nevetségesen szar. Gyakorlatilag semminek nincs jelentősége, hogy mit csinálsz... A harcrendszer nagy része semmire sem jó, nem releváns..." Ezek után te egy moddertől várod a megváltást?. Pfff Sőt mit mi több még témázol is róla, sőt még játszol, játszanál is vele. Feleslegesen de azért szólok, hogy ellentmondásba kerültél saját magaddal. Egy átlagos ember amit ennyire legyaláz, azt messze kerüli a továbbiakban és vissza se néz. Megkérdem azért, érted amúgy? Ez olyan viselkedés, mintha épp a kedveseddel lennél és közben porig aláznád a háta mögött. Mondjuk sajnos a szennyezett élelem és a rossz levegő miatt nem mindenkinek fejlődik ki a gerince sem rendesen, hanem gumiból van és lábon kihordja az agyhalált.
  • Holaaf
    #13867
    Szerintem semmivel sem rosszabb a 3. rendszere, mint a 2.-nak. Pont, hogy maga a tartalom követelte meg a "gyorsítást", ami a főzetek felhasználását is megilleti. De gagyinak mondani erős túlzás és téves gondolkodás viszonyítani, szembeállítani egy azon játék történetét a rendszerével! Eleve azért sem lehet gagyi, mert jól működik. Az ember belerázódik és egyre jobb lesz a választott fejlődési út szerint. Mondjuk megértem, hogy manapság már minden neki nem tetsző változásba rögeszmésen az eladhatóságot látja bele az ember. Visszatérve a rendszer nem csak pusztán megváltozott de fejlődött a játék minden porcikájával együtt. Találhatunk hibákat de azért ahhoz túl nagy mérföldkő a W3 és nagyon szeretjük, hogy konkrétan legagyizzuk. Ebben a stílusban túlságosan messze amúgy sem mehettek volna. Hova? Vissza a kettőhöz vagy lett volna teljesen más, esetleg nehezebb a rendszer és a remélt bevétel miatt döntöttek a végleges mellett? E szűklátókörűség szerint is lett volna 15 millió euro(vagy dollár már nem is tudom) a tiszta haszon, a 18 helyett. Valaki lentebb írta: "Az szomorú igazság az, hogy a W3 sztori, grafika és voice acting vitte el a hatán. A játékmechanika egyszerűen nevetségesen szar. Gyakorlatilag semminek nincs jelentősége, hogy mit csinálsz... A harcrendszer nagy része semmire sem jó, nem releváns..." és mind ezt, mint szomorú igazságot fogalmazza meg. Sz.r érzés lehet, akiben ilyen igazság alakul ki. Persze az ilyen véleményező azt már nem írja le, hogy mit és hogyan kellett volna meg miért. Semmi konkrétum csak a duma de ha mondana is valamit nem tesz le semmit az asztalra, nem állít példát. Pedig ilyen gyalázatos osztás után a gerinces ember kiáll és megmutatja, hogy nézzétek meg itt van, én megcsináltam a tutit! Ja de kicsoda, a depressziós proli az internet elé guggolva, szemben a CD Project Red fejlesztő csapatával.? Még jó, hogy vannak emberek akik tesznek is, mint akár a Conan Exiles egyszemélyes honosítója és nem kínjukban vergődnek az alagsorban.
  • Malakai
    #13866
    Csak úgy mellesleg: CyberPunk nem lesz "űr-RPG". :)
  • molnibalage83
    #13865
    Nem próbáltam és asszem csak alapjátékhoz jó. Az EE menne kieggel is, csak nálam meghülyült és le kellett szedni. Emiatt majd újra kell craftolnom az összes tárgyamat...
  • Although
    #13864
    Nem szapulom, csináltak jobbat mint akció rpg, a W2. A witcher világa nem teljesen fantasy, olyan értelmemben alapvetően jelenkorunk szatírája is. A w világban nincsenek potionok, az emberek többsége vedel azt kész, a gyerekkorában mutációkon átesett witcherek meg főzeteket isznak harc előtt. A W2 erről szólt a w3 meg egy gagyi rendszer lett a sztorihoz a világhoz képest. :) pont azért, hogy jobban eladható legyen. Korrektek voltak. Tomaszkiewicz célzott rá a sztori és a karakterek amiből nem engednek.
  • Palinko
    #13863
    Remélem más tudni fogja a választ én 1 mod-ot sem próbáltam, de nem látom akadályát, hogy miért ne implementálták volna az alapjátékhoz készülteket. A School of Roachot végül próbáltad? Már nem emlékszem tisztán.
  • molnibalage83
    #13862
    A két kieghez van értelmes játékmechanikai MOD?
  • Palinko
    #13861
    10 év múlva valóban emlék lesz, de épp a rebootok időszakát éljük film és játék terén is, ezzel a címmel miért ne érné meg ha minden más címmel megéri? Van hogy 80-as 90-es évek játékait élesztik fel.

    A mod-okkal kapcsolatban igazad van teljesen, arra mégsem hagyatkozhat az átlag gamer, meg milyen a támogatásuk, meg sok csak ígéret marad, de a kiadó nézőpontját is megértem és ha fenntarthatóság szempont akkor továbbra is a casual játékosokat szolgálják ki.
  • molnibalage83
    #13860
    Csak az átlag játékosnak és nekem sincs időm arra, hogy várjak 3 évet és mégegyszer végigtoljam csak ezért. Vagy nem város 3 évet, hogy TALÁN valaki csinál MOD-t. Sajnos.
  • molnibalage83
    #13859
    10 év múlva a W3 egy szép emlék lesz. Addigra egy új game generáció lesz ,akinek semmit nem mond a W3 lehet, hogy addigra elavult lesz.
  • Palinko
    #13858
    10 év múlva reális, a Cyp. idén szerintem nem jön 2020-ig fog ideérni, 2019-re várom én, esetleg jövőre. Nem ugyan azok készítik a két címet, van jelentős átfedés, de új embereket is vettek fel akik már dolgoztak a játékon a W3 kieg ideje alatt is. Szerintem járható út lesz a Rednek ami a Bethesdának, ott is van egy Elder Scrolls meg egy Fallout és ezt a két vonalat viszik, elképzelhető hogy itt is lesz egy Witcher meg egy Cyberpunk vonal, mert nagyon el kell basszák a Cyberpunkot, hogy ne legyen nagy siker. Főleg azok után, hogy felemásra sikeredett a Mass Effect, ki van éhezve a nép egy jó űr rpg-re.

    2025-ig ideérhet az új Witcher. Tudom beláthatatlan az még most.

    Szerintem felesleges szapulni a mechanikát, pont olyan a harcrendszer ami egy mainstream játékban megszokott, nem akartak merészet húzni és jól tették. Most lenne egy Dark Souls? Hány játékostól esett volna el? Ráadásul ott se sokkal jobb, csak egyszerűen nehezebb, újat nagyon nem találtak ki azok sem. Pénz meg a többi is detto, ment volna a sírás, ha nem lenne mindenből bőséggel mint az összes mainstream RPG-nél megszokott. Ezért jó hogy modolják aki kihívást keres megcsinálják a modderek.
  • molnibalage83
    #13857
    Akkor bocs. Viszont mikor lenne? 10 év múlva? W3 két éves. A Cyp. idén talán jön. Ha annak is lesz kiegja, akkor +1 év és még 3 év. Ha meg nem ugyanazok készítik, akkor minőségi oldalról lehetnek bajok.

    Az szomorú igazság az, hogy a W3 sztori, grafika és voice acting vitte el a hatán. A játékmechanika egyszerűen nevetségesen szar. Gyakorlatilag semminek nincs jelentősége, hogy mit csinálsz... A harcrendszer nagy része semmire sem jó, nem releváns, de nem is kell, a craft rendszer dettó, pénznek nincs értéke, mindenhol van minden. Nem érzed azt, hogy egy Witcher szegény lenne és küzedni kell a dolgokért...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.04.02. 21:12:09
  • DantesHUN
    #13856
    A fejlesztők többször elmondták nem kizárt hogy legyen Witcher játék de Geralt nélkül. Persze te jobban tudod mint ők.