16775
banner
  • molnibalage83
    #13733
    Meglátogat? Mármint cutscene szinten feltűnnek? A kiegekt még mindig nem kezdtem el, de akkor ennek fényében akkor majd nézhetem, hogy milyen jelenetek vannak...

    Viszont a W1 vége után akárkivel csajozol be a Shani féle lehetséges románc nekem valahogy furán veszi ki magát. Sanszosan megnézem, de igennek fog tűnni a W3 core lezáró képsorai után.
  • krisztajo
    #13732
    Köszi, ezt jó tudni akkor megnyugodtam.
  • Palinko
    #13731
    A kiegészítő beli románcok nem befolyásolják a fő románcot ami vagy Yen vagy Triss. Rajtuk kívül csak Ciri vagy Dandelion látogathat meg. Pedig érdekes lett volna egy Shanis rész mindig is szimpi volt, igaz csak Triss után és sokkal inkább tartozik Geralthoz mint Shani, aki a játékokban nagyobb szerephez jutott mint korábban.
  • krisztajo
    #13730
    Ha az esküvő végén összejövünk Shani-val az befolyásolja az alapjátékban folytatott románcunkat?
    Most főleg arra gondolok, hogy ki látogat majd meg a Birtokon a legvégén.
    Vagy erre nincs hatással?
  • berczy #13729
    Próbáld fix 30-ra venni az FPS-t. Tudom miről beszélsz, nekem az szüntette meg. Szerintem nem annyira észrevehető a 30 FPS- viszont simábban fog menni, nem fog stutterezni.
  • robi3
    #13728
    Nekem a Riva tuner jött be ilyen jellegű gondra, játék korlátlanra, Riva meg 60-ra korlátozva.
  • NiGhTM4R3
    #13727
    Szerencsére még nem, SSD-n van? próbálgattad 30-60-korlátlanra lockolni az fpst? passz
    Utoljára szerkesztette: NiGhTM4R3, 2017.02.02. 00:39:01
  • blackcalibra
    #13726
    Menüben nem csak akkor csinálja, amikor mozgatod az egeret?
  • Niflheim87
    #13725
    Hali! Volt már valakinek olyan problémája, hogy ahogy az angol irja microstutter ahogy futsz vagy mész a lóval vagy hajózól akkor látszik a leginkább hogy egy secre igy beakad a mozgás de még ha a menüben vagyok a tábortűzből szálló kis szikráknál is látszik meg a cutsceneknél kerestem már minden féle megoldást állítgattam nvidiacontrollert meg minden félét de sehogy se sikerül kivenni ezt az idegesítő kis akadozgatást. ha tud valaki valami fixet erre azt meg köszönném!
  • Palinko
    #13724
    Azért a céheknél nagyon jó sztorik szoktak lenni, Skyrim ilyen téren is botladozott kicsit, de sztem is jó játék volt a maga módján.
  • Voltan
    #13723
    Sajnos ez valószínűleg így van.
  • lwb
    #13722
    A TES egész más játék. Gyenge sztori, nincsenek történetek, ellenben van nagy szabadság, lehet fejlődni, mint egy JÓL megcsinált akció-rpgbeen vagy mmo-ban. Hihető, élethű a körítés, nem felkiáltójeles mmo-figurák ácsorognak, hogy questet adjanak vagy craftoljanak. A TES-nek van helye az rpg-k között, de egészen más stílus, mint a W3 vagy a W2.

    Nekem egyébkén bejött mindkettő. A TES sorozatból az Arenat gyűlöltem, annak idején egy 486 DX2 kellett hozzá, hogy valahogy fusson és ehhez képest minden egyforma volt és dögunalom. A Daggerfall sokaknak mai napig etalon, pedig az inkább egy rogue-like, random rpg. Az egész stílus ne az én világom, ezért felejtős is volt. A Morrrowind nagy kedvenc a mai napig, ezért is volt csalódás a harmatgyenge Oblivion. A Skyrim ehhez képest egy lépés a jó irányba.
  • lwb
    #13721
    Egyetértek. Nem is várom tőlük. Én már annak is örülök, ha nem DA:I in space lesz a vége.
  • molnibalage83
    #13720
    A mennyiség nem egyenlő a minőséggel. Attól, hogy nagy volt a Skyrim nem volt minőségi. Mondom úgy, hogy belettem vagy 100+ órát, de egyetlenegy karakter nevére se emlékszem, még a legnagyobb város neve sem ugrik be.

    Ennyire "mély" nyomot hagyott bennem a Skyrim....
  • András77
    #13719
    Onnan kell kiindulni, hogy a Skyrim-et a W2-höz kell hasonlítani, mert a W3 több évvel későbbi játék.

    Összeségében nagyon sok játékidőt beleraktam és jól szórakoztam közben, úgyhogy részemről a fikázásokat nem értem. Minden játékban lehet találni kritizálható részt, van a Skyrim-ban is bőven, de nagyon sok tartalom és játéklehetőség van benne.

    Azzal meg, hogy a moddolást engedték, kitolták a játék határait. Szerintem jó húzás volt és még elmentem kalandozni a modokkal később. A mai napig megvan az a mentésem, amikor a játék legvégén teljes fegyverzetben leülök a házamban a székre és gondolom nekilát a srác az asszonnyal az ebédnek :) Voltak benne érthetetlen részek, például az a brutálisan nagy barlang, ahol cuccokat lehet szerezni, meg nagyon jól néz ki, de különösebben és semmilyen küldetéshez nem tudtam igazítani.

    Szerintem fölösleges ezeket a dolgokat túlragozni, hogy melyik játék a jobb vagy rosszabb. Egy biztos, a Skyrim, a W2, W3 mind megugorja a jó játék szintjét nálam. Sok időt beléjük lehet rakni és jól szórakozom. Gondolom ezzel más is így van.

  • ratgab
    #13718
    Nem vagyok Bio ellenes, sőt én továbbra is kedvelem a játékaikat, de kizártnak tartom, hogy az ME: A akár csak megközelítse a Witcher 3 minőségi szintjét.
  • Daermon
    #13717
    Akkor én is véleményezek, ha már mindenki :D A Skyrim: egy gyenge, semmilyen, félkész játék, amit a Bet úgy csinált, hogy majd a modderek befejezik, ha kedvük van. De igazából ez se segített rajta.
  • barret
    #13716
    A többséghez tartozom,aSkyrim egy nagyon jó játék! Holtverseny gyanúsan jó :)
  • barret
    #13715
    Megy.
  • MrAndree
    #13714
    Már akinél, én megelőlegezek neki egy év játéka címet. Tőlem a Da:I is megkapta anno. Meg a witcher 3 is persze.
  • Evoluti0N
    #13713
    DAI után nem várok sokat.
  • Daermon
    #13712
    Megtudjátok nézni? Mert elvileg ezt egyszer letiltotta Youtube, de most meg mintha fel lenne oldva.
  • molnibalage83
    #13711
    Nem szar, csak semmi különleges. Ez 10-es skálán 5-6. A W3 10-es skáéán 9.5. Azért fél, mert lust a köcsögök voltak megcsinálni értelmesre a craftolás, a loot rendszert, a loás figyelés és a szintezett fegyverek vannak benne.
  • MerlinW
    #13710
    Semmi jóra nem számítok. EA és Bio is eljátszotta a bizalmat már hosszú évek óta.
  • Anonymus11234
    #13709
    Azért attól ,hogy neked nem tetszik a Skyrim, nem szar, én ugyanannyi időt öltem módok nélkül az alapjátékba+kiegekbe mint a Witcher 3-nál kiegekkel együtt és akkor utána jöttek a módok és a végtelenség... :)
  • Anonymus11234
    #13708
    Várjuk azért ki a Mass Effect új részét. :)
  • MerlinW
    #13707
    Lehet szidni, hibát keresni a W3-ban, de azt vegyétek figyelembe, hogy baromi sokáig nem fogtok játszani ilyen kaliberű és minőségű játékkal. A többi cég még a közelében sem jár annak, mint amit a CDP letett az asztalra. Na nem azért, mert nem tudnának, hanem mert nem akarnak. Ha lesz is hasonló az is valszeg a CDP következő játékai. Nyugati cég tuti nem vág bele ilyenbe.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.01.27. 18:08:15
  • xido
    #13706
    Ha ez könyvalapú lenne és a trendeket is figyelné,Brokilonban lehetne egy rohadt jó főszálakon kívüli túlélő mód...gyakorolni,tápolni,relaxálni...Ha ez könyvalapú lenne,nem mindig egyedül lennénk,lennének váltott szereplős küldetések,mindig a másik társ képességeihez alkalmazkodva...
  • molnibalage83
    #13705
    Mert szénné moddolható survivor szimulátorrá is. Ami day0 és bekacsolható opcióként jó lenne, de X évvel az első totál érdektelen végigjátszás után kb. a "kit érdekel" kategória.

    A W3-at meg kipróbálás szinten talán a Sch. of. R moddal is kipórbálom, mert kurvajó.
  • MerlinW
    #13704
    A Skyrim szerintem is gáz lett, de a többség szereti valamiért. Van ilyen.
  • MerlinW
    #13703
    Te melyik játékkal játszottál? Mert hogy nem a W3-al az tuti. Viszont hatalmas troll lehetsz.
  • DantesHUN
    #13702
    Mi? Mit nem tudok alátámasztani? Mi nem volt igaz? Miről beszélsz? Mit támasszak alá? Ez nem egy olyan téma amiben bizonyítékok kellenek. Te csak a saját véleményedet mondod, és nem tényt. Ezt nem kell alátámasztani semmivel. Nem bírod felfogni? Vagy hiszed a te véleményed mérvadó, a te véleményed egy kőbevésett TÉNY mert te mondod? Kicsit gondolkodj már.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2017.01.26. 20:06:37
  • Although
    #13701
    Egy sorod sem volt igaz, és alá sem tudod támasztani, attól még, hogy folytatod így van. Van értelme? Ez nem a Denuvo rovat ami elbírja.
  • DantesHUN
    #13700
    Vesztettem? Mit vesztettem? És te mit nyertél? Röhejes vagy.
  • Although
    #13699
    Ha van valami amit igazán gyűlölők az az EA. Edit A régi Bio nekem is a kedvencem volt. Mit kedvenc. Az EA meg elvette, nem azért vette meg, hogy felemelje és segítsen rajta. Miért lenne nekem kedvenc az ME ??? Rakd már be hol írtam ilyet. Pont az a baj részről részre szarabb a sztori az egyetlen ami még él. De az se sokáig.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.26. 18:45:13
  • Although
    #13698
    Te szerintem hagyd abba mert most vesztettél, rajtam te nem tudsz kifogni, figyu legyen béke, megértem neked a W3 a minden és lelkedbe gázoltam de ne folytasd mert hidd el most vesztettél.
  • DantesHUN
    #13697
    Olyan ember véleménye, aki szerint a Witcher 3 visszalépés! mert vacak szar harcrendszer és lebutított játék de a Mass Effectnek örül ami gyakorlatilag egy TPS lett...te csak trollkodsz itt ennyi. Innentől fogva nem érdekelsz se te se a másik .
  • Although
    #13696
    Figyu hol írtam ezt???
  • DantesHUN
    #13695
    Hagyjuk. Ti direkt a vitát generáljátok itt semmi egyebet.

    Véleményt. Szebb a W2? Meg jobb? Meg tartalmasabb? Ilyen hülye akinek ez véleménye nincs a világon. Hagyjuk már. És igen, jogos a többesszám, mert te se véletlenül nem bírsz leállni.. Felfogtuk a Witcher 3 szar.- Akkor töröld le. Haladjunk. Csak a W2 jó mert az jó nehéz meg olyan mint a könyv. Unalmasak vagytok.
  • Although
    #13694
    Ja sajnos sokan nem értették miért dühített a TES V győzelme, mert irányt szabott ha elvileg szakemberek egy középszerű mmo-t választanak győztesnek azzal irányt szabnak a pályának is onnantól nem a minőség lesz a lényeg hanem mit vesznek meg többen. A CD Projekt pont ezért veri a Biot meg a Bethet mert nem áldozz fel mindent a győzelemért. Ezt megjelenés előtt is tudtam mert, Mateusz Tomaszkiewicz elmondta, bármi történik is a karakterekből, a történet színvonalból soha nem engedünk. Reméljük ezt betartják.
    Edit: Középszernél kicsit jobbat mert voltak benne jó sztorik is ha karakter nem is sok.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.26. 18:39:50