16775
banner
  • molnibalage83
    #13815
    3 jó döntés is elég az ötből, ha elvitte a császárhoz.
    Igazból mindig is pislogtam, hogy kik azok, akik annyra gyengén játszanak, hogy nem tudták a jó véget összehozni...
  • Evoluti0N
    #13814
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudod megakadályozni a végén, h bemenjen. Előtte kell megfelelő döntéseket hoznod, h túlélje a fehér fagy ellen.
    Mégpedig: Hógolyózz vele; hagyd neki, h maga beszéljen a két varázslónővel (Philippával és Fringillával); hagyd neki, h szétverje Avallach laboratóriumát; utazz el vele Skjall sírjához. Ha ezeket így csinálod, akkor életben marad.
  • horthy
    #13813
    Mit kell tennem ahoz hogy Ciri életben maradjon mert Eredin-t legyőztem ? Cirit nem szabad beengednem a Fehér Fagy ellen ? Milyen kérdésekre hogyan válaszoljak ? Beengedtem a fehér fagy ellen , utána jött valami vérfarkas annak megmentettem egy farkast a parasztok ellen és a végén kinyirtam az utolsó boszorka nővért állitolag ez a rossz vég ( mindenféle szörny körbevett ) .
  • molnibalage83
    #13812
    Nekem még az.
  • Although
    #13811
    Talán már nem beszélhetünk spoilerről.
    Sokak kedvence Triss. Még nem láttam.
  • MerlinW
    #13810
    Ahogy jól esik. Megcsinálhatod 30-as szinten is.
  • 6600GT
    #13809
    jah igen GoTY bocs:D oké köszi,de végülis mind a kettőt meg kell csinálni?! nem azért mert nem akarnám mert nagyon jó,ó,ne hogy vagy vagy legyen úgy értem
  • molnibalage83
    #13808
    A kettő összefügg, csak már ezért megéri újrajátszani.

    A Steam-en a GoG verzió jelentése meg számomra homályos... Mármint GoTY gondolom. Attól meg nem függ semmi.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.03.17. 17:38:57
  • 6600GT
    #13807
    Sziasztok! nem rég vásároltam meg steamen a GOG verziót! Nos az lenne a kérdésem,hogy van e jelentősége hogy meilyk küldetést csinálom meg elsőnek úgye van a erdő asszonyai és a véres báró mind2 javasolt szint 6os! köszönöm
  • Prof William
    #13806
    Még szép. Had szórakozzon a gyerek. :)
  • MerlinW
    #13805
    33-as szinten mindegy mit viszel, OP vagy mindenhol.
  • horthy
    #13804
    Másik kérdés Eredin ellen harcolok ! Milyen kardot vigyek 33-as szintű karater-el ( vérzés , égetés , mérgezés stb ) ? És milyen páncélzatot használjak milyen runákat rakjak fel rá ?? Milyen taktikát használjak eredin ellen stb
    ?
  • horthy
    #13803
    Szoval akkor rombolja le Ciri Avalach laboratoriumát ??
  • bunny
    #13802
    Mondjuk az nézőpont kérdése, melyik a "legjobb" befejezés. Számomra, felnőtt fejjel és reálisan nézve pl. nem az, amit a játékosok klasszikusan annak hívnak, nekem elsőre a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    császárnős jött ki, és szerintem az az igazi jó választás, még ha Ciri nem is lehet witcher, mert úgy a világ számára több jót hoz, mint a szörnyek ölésével, amire spec akad még elég jelentkező.
    Második végigjátszásra én is a witcheres vonalat vittem végig, örüljön a lány, de ugye pont a kieg végi beszélgetés mutat rá, hogy azért a witcher életnek is lehetnek árnyoldalai. Már ha Ciri jött el a fa alá, nálam igen, mert a szerelmi szálon én mindkét picsát dobtam, éljen az agglegény lét :D


    No de ez már tényleg egyéni preferencia.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2017.03.14. 07:34:30
  • Zegi Norbi HUN
    #13801
    Pont linkelni akartam én is :D Elég badass :D
  • molnibalage83
    #13800
    Az ötből én hármet kimelekedően fontosak éreztem, egyet közepesen és egyről nem gondoltam volna, hogy számít.
  • Prof William
    #13799
    Nekem se tűnt történeti alapból fontosnak.

    A
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bosszú a Falka ellen meg hogy ne vigyük el a császárnak
    az logikus hogy milyen irányba viszi a sztorit de ki gondolta volna hogy a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hógolyózás a rombolás, vagy éppen az hogy nem megyünk be vele tárgyalni
    az ilyen fontos lenne.
  • Daermon
    #13798
    Mivel Ciri alaból központi karakter, ezért minden vele kapcsolatos dolog volt nekem, ahogy Triss él, Yennél is. Elsőre simán össze is jött a legjobb befejezés. Ott láttam csak, hogy amúgy mikent múlt.
  • bunny
    #13797
    Lásd amit palinkó ír spoiler-be. Ne mond, hogy elsőre fontosnak tűnt neked bármelyik is?!
  • molnibalage83
    #13796
    ???

    Jelentéktelen...?
  • bunny
    #13795
    Igen, az biztos, hogy "aljas" egy kicsit ilyen szempontból a W3, látszólag jelentéktelen dolgokon múlik sokminden. Lehet ezzel ösztönöznek a többszöri végigjátszásra ;) A ME esetében valóban jobban hangsúlyos, hogy itt azért most nem csak next-next-next beszélgetés jön, hanem komoly.
  • molnibalage83
    #13794
    Hát, egyszer az ME-t is végig kéne tolni, de még a két W kieg sem volt meg és egy rakás klasszikus RPG. BG I-II pl... Meg van egy rakás jó NWN mod...
  • Palinko
    #13793
    Persze, sarkítottam, ezt a végén el is ismertem :D Én is szeretem mindkét sorozatot, de az elfogultságomból is látszik, hogy melyiket kedvelem egy kicsit jobban. Meg tényleg csak a ME 2 uccsó küldetésére értettem, azért az egész játékban tényleg voltak durva dolgok amik visszaütöttek, bár inkább az 1. meg főleg a 3. részben jött át.

    Ezt is nehéz megfogalmazni, de megpróbálom, a ME dialógusai olyanok voltak, hogy mindig megadták azt az érzést, hogy hű most aztán az univerzum sorsa dől el minden válaszodon... Szóval ott mindig úgy érezted, hogy na ez most elágazási pont lehet jobb ha odafigyelek. A Witchert meg abban érzem másnak, hogy bár majd később megmutogatja hol voltak az elágazási pontok, de mikor ott vagy olyan lazán és természetesen kezeled, hogy eszedbe sem jut hogy fontos lehet.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolok itt, hogy soha nem mondtam volna meg, hogy egy hógolyózásnak ekkora szerepe lesz, csak szerettem volna a kedvében járni, meg, hogy megengedtem, hogy szétverje a kócerájt. Abszolút nem tűntek fontos dolgoknak, csak aztán láttam a visszaemlékezéskor hogy ezeken is múlott a pozitív befejezésem :)
  • bunny
    #13792
    Az egész játék azért barokkos túlzás, Itt is megvannak a sarkallatos pontok, azon felül tökmindegy mit csinál az ember. ME-ben is azért egy-egy korábbi félrelépés később csúnyán belekever a sztoriba.
    Egyébként érdekes, mennyiszer hasonlítjuk a két játékot, hiába, mindkettő nálam az etalon kategóriát képviseli :)
  • Palinko
    #13790
    Egyetértek, bár pl volt hogy én is utánanéztem már, pl hogy a Mass Effect 2-ben szerettem volna mindenkit élve a játék végére :D Witchernél viszont érdekesebb látni a játék hogy reagál a döntéseidre, mert nem olyan mint a Mass Effectnél, ott kb az volt hogy megvoltak a tánclépés sorrendjei és ha jó sorrendben küldted az embereket túlélték. Itt meg az egész játék alatt figyeli a játék a cselekedeteket és az alapján kalkulál. Persze itt is megvannak a fix elágazások meg ilyenek de organikusabbnak érzem a rendszert.
  • Anonymus11234
    #13789
    Nem azért, de mi értelme így játszani, hogy megkérdezed másoktól, hogy mi a jó, mi lesz a legjobb. Játsz ugy, ahogy te gondolod, ne mások véleményétől függj, főleg egy ilyen játékban.
  • RatBaG #13787
  • Prof William
    #13786
    Ha jó endinget akarsz akkor az a első lépés
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy Cirit nem viszed el a Császárhoz , hanem mentek bosszúra. Valamint a jövőben is mindig Ciri mellé állj minden ügyben. Hagyd meg az önállóságát, ugyanakkor támogasd ahol tudod. Így kaphatod meg a legjobb eninget. Ha gondolod leírom konkrétabban is.
  • horthy
    #13785
    Mit javasolsz mert én egyből mentem a bosszura ! Kinyuvasztottam két boszorkát meg egy vadfalka tábornokot ! Ez jó választás volt ? Vagy vigyem le Ciri-t a császárhoz és ne fogadjam el a császár jutalmát mit csináljak ( lehet utána menni boszorkákat irtani ) ? Még vissza tudok kimentést tölteni !
  • Prof William
    #13784
    Van és nem is kevés.
  • Evoluti0N
    #13783
    Van.
  • horthy
    #13782
    Van-e jelentősége a főtörténet szempontjából hogy a nem emlékszem pontosan hogy a Ködsziget vagy Kaer-Morhen után viszem-e a császárhoz Ciri-t ? Vagy válasszam Ciri bosszuját egyből ( boszorkányok , vad falka tábornok stb ) vagy lehet utána is menni Ciri bosszujára ?
  • Daermon
    #13781
    Csak egy laza Keszegelés :)
  • Prof William
    #13780
    Ötletes...

  • Prof William
    #13779
    Kötelező vétel lesz!
  • molnibalage83
    #13778
  • Daermon
    #13777
    Ha lehetne már elő is rendeltem volna :D
  • --deathstroke--
    #13776
    Instant vétel lesz, a borítója nagyon tetszik, bár a tűzkeresztségé a legjobb :D
    Utoljára szerkesztette: --deathstroke--, 2017.03.06. 19:06:15
  • Daermon
    #13775
    2017. 04. 22. Vaják - Fecsketorony
  • Zegi Norbi HUN
    #13774
    Azért durva. Ilyen iszonyat sok munka, ilyen szoros határidő és mégis milyen fantasztikus lett mindkét kiegészítő. Elképesztő ez a CDPR