16775
banner
  • Daermon
    #13773
    Kiss érdekesség :)
  • horthy
    #13772
    Kiváló elátkozott olaj recept-et honan lehet beszerezni ? Kitöl lehet megvásárolni vagy hol van elrejtve ? Már csak ez hiányzik az olajak közül !
  • TBTPumpa
    #13771
  • Palinko
    #13770
    Na de előtte úgy lehet, hogy ő ad egy olyan karaktert aminek már megvan a megfelelő szintje. Azt beleképzeltem magam a helyébe, hogy most kezdem a játékot és belekezdtem majd elmegyek a kieggel szórakozni, hát nem lenne élvezet tudni, hogy máshol is vár a sok küldi és kihagytam őket mert nem kronológiai sorrendben haladok :D Ettől félt ő is, meg azt gondolta előbb történik a két kieg, de most már látja, hogy nem így van. Sok játékgyártó össze vissza dobálja ki a dlc-ket az időben ugrálva itt szerencsére ilyenről nincs szó és szépen illeszkedik és csak annyi a dolgunk hogy megjelenési sorrendben játszunk.
  • lwb
    #13769
    Elvileg lehet előtte is, de én azt ajánlom, hogy megjelenési sorrendben érdemes végigmenni az egészen. A narratíva is ezt támogatja. Tehát: alapjáték, HoS, B&W.
  • Evoluti0N
    #13768
    Akkor játszod végig őket, amikor akarod. Annyi, h a Blood and Wine esetén el kell jutni egy bizonyos pontig az alapjátékban, h feloldódjon. Azért az ajánlott szintet is vedd figyelembe. Igazából a Ködsziget után, valamint a főszál egy másik pontja után bizonyos mellékküldetések elérhetetlenné válnak az alapjátékból, de azok közül se mind. A kiegészítők teljesen függetlenek ettől.
  • Palinko
    #13767
    Előtte ha akarnád sem tudnád mert túl gyenge lenne a karakter hozzá.
  • horthy
    #13766
    A Heath of Stones-t és Blood and Wine-t lehet-e végig lehet-e játszani az alapjáték végigjátszása után ? Vagy elötte kell végignyomni ( Ködsziget ) ??
  • molnibalage83
    #13765
  • molnibalage83
    #13764
    A GoG-on 50%-os akció van a GoTY-re és 1-2 EUR-ért vihető az 1 és 2. rész.
  • Daermon
    #13763
    Új Dark Horses szobrok jönnek decemberben. Új Geralt valamint Dandelion és Shani.
    Az új Geralt nem tudom miért, de helyette lehetett volna mondjuk Zoltan. Meg egy Rochet és Irovethet, Ves szombrot is elviselnék :)
  • Evoluti0N
    #13762
    Éppen most néztem meg. Youtube-on fent van, de nem ingyenes. 8 font volt. Ennyit nem sajnáltam kiadni érte. Gondolom, h torrentékára is felkerül majd hamarosan, ha vki nem akar fizetni érte.


    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.02.16. 01:13:55
  • xido
    #13761
    lehet még fokozni az élményt?

    "We're excited to announce the digital release of the Video Game Show — The Witcher 3: Wild Hunt concert from the 9th Film Music Festival in Kraków."
  • Although
    #13760
    Annyi a különbség, hogy a végére kiadtak egy dark modot, arra lehetett, az kb Dark soul volt. Volt egy emberke a topikba aki DS-es volt az bevállalta annyit mondott megvan, végigment rajta. Arra a rendszerre rátettél egy hard modot, akkor azt nekem ki se kellett próbálnom. Mert ha menet közben nem tudsz inni és menteni se és még az ellenfeleid is durvábbak na az tényleg dark mod.
  • Although
    #13759
    Ne kezdjük előröl jó. Tudom apróságok a különbségek. Annyi a különbség az egy az egyben a könyvek voltak. Nem tudtál harc közben inni, volt egy feelingje mint a könyvekbe előre fel kellett készülnöd tudom persze el lehetett szaladni, a fákat is el lehetett szarni, nekem sikerült, tudom béna vagyok és akkor hardon már esélyem se volt a sárkány ellen. Le kellett vennem a szintet. Ebből semmi nem maradt a W3-ra. Nem véletlenül. végignéztem a folyamatot ahogy már a W2-n elkezdték a "lágyítást" itt meg már tudtam mi lesz mert Mateusz elmondta bármi történjék sztori és a karakterek színvonala marad. Ebből levontam a harcrendszer nem. Feeling volt. Pedig az is kőkemény akció volt már a W1-hez képest. Mégis az, hogy lemásolták a könyvet az tetszett, olyan volt mintha a regényt olvasnám. A W3 már nem.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.02.15. 19:19:16
  • molnibalage83
    #13758
    Továbbra sem értelek. A W2 és W3 harcrendszere között semmi difit nem találtam. A W2-ben sem volt semmi kihívás egy helyet leszámítva.
  • Although
    #13757
    Figyelj :) nem kötöttem össze a nyelvtudást a harcrendszerrel. Nekem a PoE harcrendszere élvezhetőbb mint a W3-é.
    De ne kezdjük újra. Számomra a W3 harcrendszere a W2-höz képest sima kaszabolás nem több. Tudom leírták már apróságok a különbségek. Nekem az pont elég volt a jó és a rossz közé :) A W3 pontosan azért jó amiért az ME is jó nekem csak sokkal jobb minőségben a karakterek és a sztori. A harcrendszer az felejtős.
    Edit: A W3 a W2 harcrendszerével benne lenne a valaha volt legjobb rpg első 10-be, de ez az én meglátásom. :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.02.15. 19:09:09
  • molnibalage83
    #13756
    Mi köze a nyelvtudásnak az IQ-hoz. Nem a játék harcrendszere miatt HC a PoE...
    A Witcher 3 rendszere azért primitív, mert a benne rejlő lehetőségek nincsenek kihasználva. Ebből is lehetne survivor szerű túlő részt faragni, de legalább olyat, hogy legyen értelme gyűjtögetni, craftolni és legyen benne lopás és nem az, hogy bármit bárhonnan lootolsz.
  • Although
    #13755
    Általánosan volt szó rpgről. Nem is hasonlítom össze. Pont azért amit írsz. 2011 óta jött ki egy-két hangulatos rpg ami mérhető azért a W3-hoz. Legfeljebb egyéni ízlése kérdése. A+ szinten az igaz, nem igazán.
  • wedge31
    #13754
    Egy hc rpg-t hasonlitasz egy akció rpg-hez, nem sok értelme van, két külön kategória, szvsz.
  • Although
    #13753
    Nem leírni akarom a W3 mert nagyon jó. Ami nem tetszik már leírtam. Ők is megtanulták amit a Beth. Hülyékre kell szabni a rendszert. Ez viszont nekem nem tetszik. Így nálam a PoE nyer.
  • molnibalage83
    #13752
    Elhiszem, hogy W3 szintű karakter és arcanimáció helyett fillérekben kerül felsőfokú angollal leírni az érzelmeket, arcrándulást és egybeket, csak ezze a nem native speakereket helyből elveszti az Obsidian. És a világon nem az angol anyanyelvű többség az úr, a többségnek tanult idegen nyelv...
  • Although
    #13751
    Ez lehet, mondjuk ehhez volt nagyon jó, hogy régen még volt mmo rpg amiben meg lehetett tanulni rendesen angolul. Mert használták amit a PoE-ben látsz.
    Edit: Nem szépítem sokszor fárasztó mindenre visszaemlékezni, miközben olvasod ezt az ódon angolt.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.02.15. 17:45:56
  • molnibalage83
    #13750
    Még úgy sem megy, mert csomószor van az, hogy minden szó szótári jelentése ismert mégsem értem, hogy mi van...
    A PoE félsznob RPG játék. Ez van...
  • Although
    #13749
    Kell hozzá szótárazni az biztos.
  • molnibalage83
    #13748
    New game + helyett inkább ajánlanék valami MOD-ot. Az EE mod asszem már nem megy, de a School of Roach még talán.
  • molnibalage83
    #13747
    A PoE Eternity lehet akármilyen jó, ha a világ egy részének az angolja miatt élvezhetetlen játék. Én is beleadtam, felraktam és 2 óra után inkább leszedtem. Egyszerűen nem native ENG speakernek kurva nehéz.

    A Witcher 3-ban is vannak olyan részek, ahol bizony le kellett néznem a magyar feliratra, de a PoE elejéből sokszor semit nem értettem...
  • Sheltem
    #13746
    Én meg sose játszottam Witcherrel a 3 előtt...talán egyszer "felraktam" a 2. részt de nem igazán jött be az eleje valamiért...volt ott valami várostromos rész aztán inkább ment a kukába mert valami más játék jobban cseszegette a fantáziámat akkoriban.
    Viszont az RPG ket mindig is imádtam és ezekben az -igazán jó rpgben szegény -időkben(mert a Dragon Age1 óta nem játszottam jó "új" rpgvel a Pillars of Eternityt leszámítva de az mégis más...) egyik munkatársam hozzámvágott egy ilyen kupont...
    Na hát mondanom se kell, hogy az állam leesett nem hittem el amit látok...(nem csak a grafikára gondolok hanem az egészre, hangulatra , zenékre, karakterekre, szörnyekre, küldetésekre...(mai napig nem értem, hogy volt ennyi fejlesztési idő/munka arra, hogy minden mellékküldetés olyan igényes(sőt!) legyen mint más játékban a főküldetés(se)).
    2 szer toltam végig(másodszor a kiegészítőkkel miután megvettem azokat is) de lassan érik egy New Game+ végigjátszás is :)

    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2017.02.15. 15:34:35
  • Although
    #13745
    Ne túlozunk azért ez egy szuper akció rpg. Ott van a PoE lehet csak egy szűk réteg akit megkérdezel azt mondja mint rpg nekik jobb hangulatban mint a W3.
  • molnibalage83
    #13744
    Én azt sem tudtam, hogy lesz, a W2 végigjátszás után véletlen olvastam, hogy jön. Nem vártam többet, mint a W2 és letaglózott, amit kaptam (többnyire.)
  • Prof William
    #13743
    Egyetértek a W3 óta nem jött ki olyan rpg ami akár csak megközelítette volna a W3 hangulatát.

    Anno amikor néztem fejlesztői meg egyéb bemutató videókat még volt hogy kételkedtem de a W3 azon ritka játékok közé tartozott ahol pontosan azt kaptam amit vártam.
  • Evoluti0N
    #13742
    Nem csoda. Az utóbbi években AAA RPG kategóriában egyik fejlesztőcsapat sincs rajtuk kívül igazán a toppon. Ilyen maximum "ok" kategóriájúak jelennek meg.
  • molnibalage83
    #13741
    OFF

    Itthon is itt lehetne nagyon szakítani. Ehhez szinte csak szellemi tőke kell.

    ON

    Minden erénye ellenére a W3 játékmechnanikai szinten borzalmasan összecsapott. És még ezzel is röhögve minden idők egyik legjobb játéka lett...
  • Evoluti0N
    #13740
  • wedge31
    #13739
    A legnagyobbak között a CD Projekt RED.
  • molnibalage83
    #13738
    Én szerintem csak videó fogom megnézni vagy azt a részt kétszer csinálom meg. Még nem döntöttem el, hogy lesz-e a kiegekből is videó széria...
  • Palinko
    #13737
    Hát még azt valahogy kimagyarázom, hogy most kezdve a játékot elméletileg előbb is fel lehet oldani (gyakorlatilag meg ugyanúgy kell a szint amit nem ér el az ember, ha nem játszotta végig a játékot :D). Viszont az utolsó kiegben a szerelmi szálat már sehogy sem lehet kimagyarázni.

    Legalább ezzel is reálisabb, hogy hűségesként is játszhat az ember és a megcsalás lehetőségét is beletették. Gondolom lett volna lázongás ha valamelyik kiegben kimarad a szerelmi szál :D
  • molnibalage83
    #13736
    Tudom, hogy nem csak az egész Shani románc furcsa azután, hogy W3 végén Gerált már választott...
  • Palinko
    #13735
    Igen ahogy Evoluti0N írja.

    W1-ben is lehetett már Shanival, de ott nem jött össze mert sehogy sem tudtam rábízni a gyereket mert nagyon nem volt logikus, talán csak visszatöltésben néztem meg, vagy neten a Shani kártyát :D Igen furcsán venné ki magát ha W3-ba ő lenne a nagy szerelem ezért sem lehet, Shani semmiképp nem jöhet elő az említett cutsceneben csak azok és úgy ahogy Evoluti0N írta.
  • Evoluti0N
    #13734
    Bizony.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kieg végén a házadban. Mindenféleképp meglátogat valaki. Triss vagy Yen, ha egyik se jött össze, akkor Ciri, ha Ciri meghalt/eltűnt, akkor Dandelion.