16775
banner
  • BoldiHUN
    #13693
    Ennek így mi értelme van? Mindenki leírhatta volna, hogy mivel nem ért egyet. Ehelyett....
  • molnibalage83
    #13692
    Ja, persze... :)



  • Although
    #13691
    Jó lenne ha nem többes számba beszélnél. Mert nekem nyomhattad, de ő nem tényt közölt, véleményt.
  • DantesHUN
    #13690
    Na jól van trollkodjatok most már máshol A W2 még szebb is. Na tényleg elég már a hülyeségből. Ez nem vita, vagy vélemény kérdése ez már szándékos trollkodás részetekről.
  • molnibalage83
    #13689
    A TES V open worldsége ellenére egy rakás szar volt a W2-höz képest. Nemcsak élményben. Igazi élmény volt vele úgy játszani, hogy több héten keresztül a rezisztancia rész bugos volt és nem működött. A sztori lapos, karakterek 0. Egyetlen karaktern nevére sem emlékszem belőle. A Gothic II-ből 13 év után is tucatnyira.
  • molnibalage83
    #13688
  • Madi92
    #13687
    "A történet értelmetlen (nem sok köze van az előző játékokhoz vagy a könyvekhez) és nincs befejezve. A döntések nagy részének semmi hatása nincs a világra. Rengeteg karakternek semmi haszna nincs és nem csinálnak semmit."

    Ne haragudj, de egy ilyen mondat után, kár veled vitatkozni. Valószínűleg rossz topikba keveredtél, mással is megesett. : )
  • Although
    #13686
    Jó nem kell bántani, neki a W2 az etalon. Nekem is jobban tetszik, de tudomásul vettem a CD Projekt is pénzből él. Keserves élmény lehetett nekik amikor egy középszernél kicsivel jobb TES5 nyert az év legjobb rpgjével szemben amit ők csináltak. Tanultak belőle. És az élet visszaadta, hiába csinált a Beth jobbat mint 2011-ben, most már nem ők a mesterek. CD Projektnek hívják.
  • Evoluti0N
    #13685
    Ez fáj.
  • Madi92
    #13684
    Hát azért ezt ki ne találd. :D
    Vicc.

    Még olyanra is figyeltek, hogy a kipucolt kérdőjeles helyekre, beköltöznek az NPC-k, ezt mostanában vettem észre, hogy nem annyira használom a gyors utazást.
  • molnibalage83
    #13683
    Ne szórakozzál már, a 2012-ben vett vasamon erőlködés nélkül ment fullon. A W3-at azon med fölé alig lehetett tolni 0 hariworkssz-el. Azzal is szép volt, de azért nem egészen a ultra közeli élmény...

    Witcher 3 üres? Be vagy baszva...? A W2 estén volt a csőszerű pálya esetén tök üres a map, perceking mentem úgy, hogy szar sem történt főleg a 2. nagy fejezet pájályán.

    Ember, te fullba tolod..
  • BoldiHUN
    #13682
    A grafika szép de semmi különös nincs benne, a W2 még a mai gépeket is megizzasztja.
    A voice-acting néhány karakter kivételével sokkal rosszabb.
    Az open world semmit nem ér, a világ nagy része üres és semmi nem történik. Semmi értelme nincs bejárni a sok ? jelet. A W2 megoldása sokkal jobb volt.
    A történet értelmetlen (nem sok köze van az előző játékokhoz vagy a könyvekhez) és nincs befejezve. A döntések nagy részének semmi hatása nincs a világra. Rengeteg karakternek semmi haszna nincs és nem csinálnak semmit.
    Utoljára szerkesztette: BoldiHUN, 2017.01.26. 17:34:11
  • Although
    #13681
    Szerintem ő is így gondolta, de ha a teljesen sztori vezérelt játékokat szereti akkor bizony neki a W2 volt a csúcs megmondom őszintén a W2 azon nagyon kevés játékok egyike amit 3...de már írtam. Az biztos a W3 jelenkorunk etalonja. bizonyíték lehet normálisan megcsinálni játékot úgy is ha az a cél, hogy mindenki megvegye, és itt értem minél több akciójátékos ami az eladásnál nem mindegy.
  • molnibalage83
    #13680
    Minden? Ezek szerint grafikailag gyengébb..? Rosszabb a vocie acting? Kisebb a bejárható terület? Kevesebb a tartalom? Open world vs. csőjáték?

    Rosszul fogalmaztad meg a kommentet..? Mert ez legfeljebb a harcrendszere igaz.
  • BoldiHUN
    #13679
    A Witcher 3 kb minden szempontból visszalépés a W2-höz képest. Minden le lett butítva, hogy bárki tudjon vele játszani.
  • Although
    #13678
    Nem mondanám van abba tény bizony bárhogy töröd magad :) , az hogy harc közben nem tudtál inni, az hogy kazamatákban kellett a macska ténylegesen, az hogy minimálisan taktikázni is kellett. Ezek tények. Nem érdekel ha kisebbségben vagyok és talán Madi is egyetért velem. Ennyi. Az, hogy ehhez képest a W3 visszalépés az is tény. Mert már harc közben is tudsz inni ami nem mindegy. Persze tudom ez nem számít. Edit: Ráadásul ez tényleg nem koherens a könyvekkel. Még illúzió sincs akkor a te szavaiddal mondom. Neked nem számít nekem igen, és ez bizony tény. Csak téged nem érdekel.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.26. 16:50:56
  • DantesHUN
    #13677
    A W2-ben soha egy percig nem gondolkodtam hogy mikor milyen főzetet kell meginni. Fecske és ennyi minden harc előtt.

    Szarozni én semmit se szaroztam, te állítod, hogy a W3 mekkora visszalépés, és ezzel a véleményeddel bizony egyedül vagy. Azt is mondtam, hogy nekem, illetve nem csak nekem, egy RPG nem a nehézségtől lesz jó vagy rossz, nem ez számít, ha ez érdekelne akkor Dark souls 3.

    És újra elmondom azt is, ez csak a te véleményed, és nem egy tény, nem valami kinyilatkoztatás. Érthető-ez? És a véleményeddel te vagy kisebbségben. Ez nem egy objekív igazság amit el lehet dönteni. Neked is csak egy véleményed van.
  • molnibalage83
    #13676
    Mire gondolsz itt? Arra, hogy az alapjáték teljes körítése a skillektől kezdve a craftingig dísz és lényegében jelentéktelen és a potik közül is a gyógyításra és a sötétben látásra van csak szükség? Tudom. Az EE ezen változtat.. A Sc.o R-t nem próbáltam ki és talán sosem fogom, mert csak az alapjátékkel megy és kétszer kitoltam már, harmadjára legfeljebb nyugdíjasan fogom...

    (Az EE meg nekem valamiér már nem működik és csak ezért nem telepítem most újra a gammát. Inkább leszedtem a modot, repair és újra legyártom a tárgyaiat. Van miből és úgy is csak vizális tuning...)
  • Although
    #13675
    Molin ne kelljen belinkelnem amiket te írtál a W3 harcrendszerről jó.
  • molnibalage83
    #13674
    Folyamatosan siránkozik, mert szerinted könnyű és a W2 jobb volt. Akkor azt nem vágom, hogy az EE vagy a Scool of Roach modot miért nem próbálta ki. Asszem összes is fosná magát...
  • Although
    #13673
    Igen ki lehet forgatni mindent meg le lehet szarozni azt is. :) Ez itt ebben az országban jól működik. El lehet bagatellizálni de megvolt, elkészítetted a főzetet elgondoltad hova fogsz menni, mit kell meginnod. És számolnod kellett esetleg nem lesz elég. AA három út mindegyikével tudtál jó karaktert készíteni, de el is lehetett rontani. Visszaadta a könyvek érzését, egy szinten, akkor úgy mondom nekem meg keveseknek. A W3 már színtiszta akció rendszer erről többen írtak, többek közt Molin is. Buta egyszerű semmitmondó rendszer. A W2-é mint ahogy Madi is írta immersion szinten sokkal jobb volt. És örülnék ha a 3-hoz megcsinálnák, opcionálisan.Akkor a W3 korszakokkal összehasonlítva is az egyik legjobb lenne.
    Edit: Többet a W2 rendszerénél egy ilyen játékhoz szerintem felesleges elvárni.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.26. 16:34:19
  • DantesHUN
    #13672
    A könyvekben Geralt ha megsérült napokig hevert utána vagy akár még több ideig a képességei ellenére. Tök jóó játék lenne ha megsérült, és akkor egy hétig nézzük amint Geralt fekszik...ha már a könyvekez hozod fel.

    Mert az kéne megérteni minden adaptáció esetében: nem lehet 100%-s hűséggel megcsinálni akár film könyv, játékról van szó, mert az az élmény rovására menne.

    És nem, a W2 se adta vissza. Most az hogy harc előtt lekellet ülni meginni? Ja, egy méterrel odébb nem engedett mert harc van, de egy méterrel távolabb az ellenféltől már nyugodtan meditálgatott Geralt..de ezzel nincs gond mert ez videójáték.

    Ha meg a objektív-szubjektív dolgot hozod fel...mi van? A te véleményed az objektív mert a te véleményed? Ne röhögtess már. Jó akkor szerintem meg az én véleményem objektív és pont és kész és mindenki téved aki másképp gondolja.
    Na ennyit erről.
  • Although
    #13671
    Vitatkozni rajta? A könyvekben se csak úgy toltad magadba a cuccot. Hatóideje volt. A W2 egy az egybe visszaadta én se konkrétan a nehézséget tartottam szupernek, sőt írtam az nekem nehéz volt. Kidolgozott ötletes rendszer volt. És szerintem karakterek sztori szinten sincs szégyenkezni valója a W3-hoz képest. A válaszokból azt látom szubjektíve ezt érzitek az meg nem objektív dolog.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.01.26. 14:12:14
  • Prof William
    #13670
    Pontosan így gondolom én is. Elsődleges történet és hangulat. A nehézség csak másodlagos.

    És ilyen csodálatos hangulatú RPG-vel már régen játszottam.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2017.01.26. 10:59:35
  • DantesHUN
    #13669
    Engem nem érdekel a nehézség, nem attól lesz jó egy játék. Akinek a nehézség a kihívás kell, ott a Dark souls 3. Nekem fontosabb a történet, a hangulat, a világ részletessége. Ebben pedig a Witcher 3 mindent ver.
  • molnibalage83
    #13668
    Neked is mondom, EE mod. Ennyi.
  • Madi92
    #13667
    Abban viszont egyet kell értenem vele, hogy a harcrendszer igen is visszalépés. Értem ezalatt az alkímiát. Tudom, így is van mivel elcseszni az időt a játékban, de azért ennyire leegyszerűsíteni nem kellett volna. Számomra az első rész volt a tökéletes. Animációstól, meditálóstól, mindenestől.
    Jelenleg nálam úgy van felmódolva a játék, hogy az első rész alkímiája van benne, a második rész potion időtartamával megspékelve(még animáció is van, harc közben is). Ha lenne hozzá egy másik UI, akkor iszonyat jó mód lehetne, így viszont kicsit macera tud lenni egy idő után. Ennek ellenére az immersion hatalmasat dob és költeni is kell a pénzt, ha nem rámoljuk ki minden paraszt ládáját.

    +mikor kicsücsensz egy hegy tetejére meditálni, gyújtasz egy tűzet, majd elkezded pörgetni az időt, hát... Szépen tud kinézni.
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2017.01.26. 00:56:04
  • TomStorm
    #13666
    Nem kisebbségben hanem egyedül van ezzel a véleménnyel:)
    Én még mindig játszom Witcher 3-at ennyi idő után is.Anno második részt végigtoltam aztán annyi.

    Itt már a Tech.iszonyat nagyot dob rajta és minden más is.Számomra ez a rész megunhatatlan idáig!!Aztán ki tudja még meddig..
  • Rafanir
    #13665
    Köszönök minden választ!
    Ezt akkor majd kipróbálom.
  • molnibalage83
    #13664
    Az EE-ben annyira visszavették, hogy én semmiféle kihívást nem tapasztaltam. Letho volt nehéz és múltban játszódó csata fővezérét tudtam csak mediumon legyakni, de kb. ennyi.
  • Daermon
    #13663
    Hát azért nem volt olyan nehéz a W2 se, ha figyelt az ember. Első napos vètel volt, úgyhogy EEig bőven kijátszottam párszor.. Késöbb a Dark Mode volt, ami kihívást adott. A harcrendszere jó volt, de a W3 jobb lett.
  • molnibalage83
    #13662
    Nem kicsit. Az alap W2-ről hallottam, hogy űber nehéz volt, de én az EE-t hardon is röhejsen könnyűnek találtam egy főbosst leszámítva, ahol le kellett venni mediumra.

    Én még nem láttam olyan RPG-t, ahol a harcrendszernek vagy a craft rendszernek komoly szerepe vagy értelme lett volna...

    Sztori tekintetében a W2-őt mérni a W3-hoz meg a hülyeség csúcsa. A W2 Roach lapos volt, hogy nézem is, hogy ez mi...? Hiányérzetem volt, Iorveth oldalán mintha egy egészen más játékot játszottam volna...

    Egyébként akkor kipróbálhata volna az EE modot - sanos már nem működik, legalábbis nálam - na azon beszarna. De az sem tudott n+1 dolgot kijavítani...
  • DantesHUN
    #13661
    Ööö...visszalépés? Oké. Igen. Hogyne. azért ezzel a véleménnyel ügye tudod hogy te vagy kisebbségben?
  • NiGhTM4R3
    #13660
    ööö, oké
  • molnibalage83
    #13659
    Nekem meg a hosszú haj és szakáll tetszett, soha nem szedtem le.
  • NiGhTM4R3
    #13658
    http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/216/?

    Hogy jó-e az passz, én kibírtam, hogy nagy ritkán elmenjek a borbélyhoz :)
  • molnibalage83
    #13657
    Csak az alapséróval nő Geralt szakálla tudtommal, a borotvált állapotokban nem, azok statikusak.
  • Although
    #13656
    Hát nem tudom, de ha találsz valami koreai cuccot a nexuson az biztos segít, nekik nem szokott nőni. Hátha van, a skyrimhez rengeteg, ilyen koreai szar van, lehet ehhez is találsz egyet.
  • Rafanir
    #13655
    Én még nem kezdtem bele a játékba, de az érdekelne, hogy azt meg lehet oldani valahogy, hogy Geraltnak egyáltalán ne nőjön a szakálla?
    Tehát miután az első adandó alkalommal megborotválkozok vele, onnantól maradjon is olyan az arca.
  • Although
    #13654
    Pont ez verte ki a biztosítékot, egy normális világban a TESV a büdös életben nem nyer a W2 ellen ami az utolsó, tényleg az utolsó volt a "hivatalos " piacon évekkel a DA:O után kicsit más de tökéletes minden téren.