16775
banner
  • Daermon
    #13855
    Erre mérget ne vegyél azért :) Kitalálhatnak egy másik witchert is... Biztos, hogy lesz, kérdés, hogy mikor. Túl nagy potenciál és pénz van ebben, hogy csak hagyják.
  • molnibalage83
    #13854
    Nem lesz több Witcher játék a CD Projekttől... Volt kép is róla, hogy isten veled G. Geralton kívül a többi karakterrel semmi értelme nem lenne.
  • Although
    #13853
    Érdemben sok időt ölnek egy játékba, és annyira nem nagy cég még szerintem, folyamatosan hirdetnek, vagy hirdettek jelentkezőkért. Jól meg kell gondolják mibe ölik az időt, mivel sok munkát ölnek a sztoriba meg a megjelenésbe, aprólékosak, az is biztos ki akarnak szakadni a CD Projekt-Witcher emblémából. A Cyberpunk talán a legvárósabb cucc a hivatalos piacon amire várok. Remélem kicsit komolyabb harcrendszer karakterfejlesztés lesz mint a W3-ba, és akkor akár a 10/10 is meglehet. Ráérünk utána gondolkodni a következő W játékon, ha tippelnem kellene Cirivel fogják folytatni :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.04.02. 10:09:43
  • TBTPumpa
    #13852
  • bunny
    #13851
    Kb. ez lenne az egyetlen opció, ha a netflix vagy amazon ellen kardozós-ba**ós sorozatot szeretne saját brand-el. Egyébként semmi esélye, hogy valami értelmesebb kijöjjön, mint ami már eddig is megjelent lengyel barátainktól film gyanánt. A got iszanyat költségvetéssel dolgozik, annál gagyibbat kihozni meg kár, így kell valami cashcow aki állja a számlát.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2017.03.31. 13:45:55
  • Daermon
    #13850
    Szerintem elférne egy jó Witcher sorozat. Pénz forrásnak ott van pl a Netflix. De ugye most az Amazon is bele akar tenyerelni a bizniszbe. Pénz meg van ezeknél. Csak R kategória és kreativ szabadság az alkotóknak és mehet.
    Gondolom, ha a készülő film sikeres lesz, akkor a sorozatta is megnőne az esély (de filmről sincsenek hírek egy ideje :/)
  • Daermon
    #13849
    Ne is mond. A Targaryen hódítást nézném meg szívesen.
  • Anonymus11234
    #13848
    Nemlesz vége a GoT-nak, lesz még egy 8. évad jövőre, az lesz az utolsó, de ha vége is, szinte 100%, hogy lesz belőle spin-off sorozat, ami valószínűleg hasonló nézettséget produkál majd az ismertség miatt.
  • Palinko
    #13847
    Igazad van, de idén annak vége, szóval ha idén elkezdenék forgatni jövőre válthatná a GoT-ot.
  • DantesHUN
    #13846
    Pénz pénz és pénz. Egy ilyen sorozat nagyon sokba kerül, kevés társaságnak lenne rá pénze. Ki fizetné? Az HBO? Házon belül nem csinálnak konkurenciát.
  • molnibalage83
    #13845
    A probléma a GoT. A népnek egy sorozat elég.
  • Prof William
    #13844
    Ha már sorozat...

    A Witcher univerzumból szerintem tökéletes GoT vagy Rome féle harcos és intrikás ismertebb nevén "Kardozós Baxós :)" fantasy sorozatot lehetne csinálni. Jó színészekkel, rendezővel és persze pénzel szerintem még a GoT -ot is verhetné.

    A könyvek már be vannak fejezve és játékokkal együtt elég alapanyag van bennük egy jó pár évados minőségi fantasy sorozathoz.
  • BoldiHUN
    #13843
    Martin kiállt a sorozat mellett, mert tudta, hogy sosem fogja befejezni a könyveket. Ha be is fejezi valaha ( nem valószínű) az már nem sok embert fog érdekelni.
    Utoljára szerkesztette: BoldiHUN, 2017.03.31. 10:56:19
  • wedge31
    #13842
    Hát igen Martin papának bezzeg volt esze és a GoT mellet kiállt az elejétöl fogva mert tudta, hogy ebböl csak proifitálhat.
  • jarlaxxe
    #13841
    Szerintem az szimplán csak irigység részéröl mert annak idején nem hit a saját maga által alkotott zseniális világ sikerében most meg mikor döl a pénz neki semmi se jut belöle.
    De azért nem kell sajnálni mert mindenképp jól járt így ismert író lett belöle.
  • molnibalage83
    #13840
    Ez így igaz. Ha nincsa a CRP én az életben nem hallottam volta a Witcherről.
    (A GoT-ról meg az HBO sorozat nélkül...)
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.03.31. 10:21:37
  • Daermon
    #13839
    Ha már A.S. A téma, akkor ezt is olvassátok el
  • wedge31
    #13838
    Még régen a redditen írták lengyel srácok, hogy még a rajongoival is finoman szólva furcsán viselkedik és nem mellesleg szereti az öreg a piát is.
    Az mondjuk szimpatikus, hogy belátja hülye volt, de ideje lenne ha a játékokat is a helyén kezelné és nem nyilatkozná mindenhol azt mennyire utálja öket.
    Mert legyünk öszinték a játékok nélkül a kutya se ismerné öt nemzetközileg, ezek az általa lenézet alkotások tették öt fel a fantasy térképre és megint csak szintén idióta ha erre nem jön már rá végre, mert már ideje volna.
  • genndy
    #13837
    CDP-sek is nyilatkozták még az első Witcher játéknál (persze finomabban fogalmaztak).
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2017.03.31. 10:07:24
  • Prof William
    #13836
    Olyan ez a fazon mint egy megöregedett kiégett cinikus Witcher. :)
  • molnibalage83
    #13835
    Ezt miből lehet leszűrni?
  • jarlaxxe
    #13834
    Nem is kell, mint író remek de mint magánember ritka nagy búnkó.
  • wedge31
    #13833
    Valahogy nem tudom sajnálni...
  • Daermon
    #13832
    A Witcher szériából több, mint 25 millió példányt adtak el a 2007-2016 időszakban. Az nem rossz :D
  • TOMSILENT
    #13831
  • Niflheim87
    #13830
    Egyetértek veled és elfogadom mindazt amit írtál.Én is kezdem érezni, hogy a szerelmi szál kicsit még korai vagy valóban átcsapna tini-s be ahogy írtad, úgyhogy nem fogom egy ideig most erőltetni. Igyekszem kicsit dolgozni a párbeszédeken is. Az tény hogy az elfogadás részét kicsit gyorsan szerkesztettem, de valahogy megpróbálom kompenzálni. Köszönöm az észrevételeket!:)
  • --deathstroke--
    #13829
    Hmm valaki meg tudta innen csinálni a steames Marksman/Mesterlövész achit ? Vagy csak nekem nem sikerül? Már kb 150 headshot-ot osztottam ki embereknek, (kb 100-ig striguláztam is) de még mindig nem kaptam meg.. Valami ötlet vagy tipp hogy hogyan kéne?
  • Madi92
    #13828
    Az egészet. Mondjuk személy szerint a szerelmi részt nem eroltetném, mert az ilyen tini blogba fog átcsapni, de amúgy érdekes dolgokat lehet kihozni a szitúból.
    Párbeszédeken viszont még lenne csiszólni való, illetve szerintem a főszereplőnk kicsit gyorsan elfogadta a szitúációt. Ennyi belekötésem van. De ezek mind az én preferenciáim. :) Csak így tovább.
  • Niflheim87
    #13827
    Köszi!:) az egészet vagy csak az elsőt?
  • Madi92
    #13826
    Elolvastam, egész jó! : )
  • Niflheim87
    #13825
    Sziasztok! Sajnos én úgy voltam, hogy előbb játszottam a játékkal mint sem kiolvastam a könyveket amit nemrég sikerült is megtennem és alig várom a Fecsketornyot meg is rendeltem előrendeléssel. Egy két dolog így utólag kiderült karakterekkel, helyszínekkel stb. és örülök, hogy rávettem magam és megrendeltem a könyveket. Viszont annyira beszippantott a sok olvasás, hogy csináltam egy blogot Cirivel a központban. Még nem írtam sokat, de majdnem minden nap bővítem. Ez most nem ilyen nézettség növelés vagy ilyesmi inkább a véleményetek érdekel róla. Aki szereti Ciri karakterét bár nálam jobban talán nemsokan(csináltattam már tetkót is vele, és már készül is a kardja :P) na de tényleg nem felvágni akarok vagy ilyesmi sose csináltam még blogot abban is biztos vagyok hogy nem valami népszerűt választottam, de tényleg aki kicsit witcher fan vagy ilyesmi és bele olvasna kicsit kíváncsi vagyok, hogy mit gondol. bírom a kritikát és igy is ugyis folytatom.
    itt a link a blogomról: (alulról felfelé megy valamiért, de épp ezért megszámoztam a részeket)
    Elderblood Blogja
    Előre is köszi, ha valaki beleolvasgat!:)
    Utoljára szerkesztette: Niflheim87, 2017.03.27. 23:24:52
  • Danton12
    #13824
    De, értettem, problémám sem volt, sikerült Witchert faragnom belőle első endingnek :) Azt is hogy azért akarta Avalach becsapni mert azt hitte hogy ez csak Ciri halálával lehetséges, de azért mert pozitív érzései voltak képes volt túlélni, amikor fájdalmat érzett (lelki, mielőtt jönne a parasztkodás) láthattuk mi történt Kaer MOhrennél (és a könyvekben meg a HExerben)

    Értem azt is hogy miért olyan érzékeny. Kifejezetten tetszett a sötét kiégett Geralt amikor nem sikerült túlélnije Cirinek a Frostot.
  • molnibalage83
    #13823
    Ezek szerint nem érted...
  • Danton12
    #13822
    Legelőször azt hittem hogy választani fog Avalach és Gerlat között kb, lehet hogy ez is túl klisés lett volna :) Elégedett vagyok nagyon, de abból indultam ki, hogy egy olyan lény aki dimenziók között ugrál és párhuzamos világok léghatalmasabbjai üldözik felül tud kerekedni ilyen emberei hülyeségeken, mint pl hogyan viselkedik vele a player, nem azon fog múlnia világ sorsa, hogy Geralt elmegy vele szegény gyerek holttestéért stb.
    PErsze ettől függetlenül hangsúlyozom, hogy nagyon jó a sztori, csak ezt tartom kicsit hülyeségnek. A heart of stoneban meg gyűlölöm ezeket a kozák köcsögöket, legalább annyira mint a ladies of the woodsékat. :D
  • Daermon
    #13821
    Miért min kellett volna, ha nem a saját érzelmein? Kellett volna itt is egy kék-zöld-piros tartály és egyet kilyukaszt és ending? :) Te milyet szerettél volna akkor?
  • Danton12
    #13820
    Amúgy azon gondolkoztam, hogy a "sad" ending talán annyira nem is rossz. Most kolyoman, CHild of the Elder Blood ugyanmár, aztán azon múlik a sorsa hogy a "parenting" hogy ment neked? Le van szarva minden, csak a kis lelkét meg ne sértsük :D röhej azért, de ezt leszámítva a legjobb akció open world RPG amivel valaha játszottam (a Morrowind és társai megsértésének szándéka nélkül).
  • beef
    #13819
    Akkor lehet én leszek a kivétel, mert nekem elég középszerűnek tűnnek az eddig megjelent könyvek.
    Mindezt úgy, hogy a Witcher 1-3-at szerettem.
    Bár lehet, hogy már túl sok fantasyt olvastam és nem igazán tud újat/érdekeset mutatni :)
  • Rannah
    #13818
    Itt találsz egy részletes leírást a lehetséges befejezésekről, és hogy melyikhez mi kell.

    Erősen spoileres:

    Witcher 3 Endings
    Utoljára szerkesztette: Rannah, 2017.03.23. 19:49:50
  • molnibalage83
    #13817
    A fő befejezésr változtatja meg. Az egyik jó befejezést kapod, ha elmész hozzá. A nem, akkor a másikat. Ha hülye dolgokat csinálsz, akkor meg azt, amit láttál. A Kear Mohre csata előtt menteni kell és akkor csak az utána levő eseményeket kell újra játszani.
  • horthy
    #13816
    A császárhoz nem vittem el egyböl ment velem a " Boszorkánynapokra " ! Ha elviszem az gond életben marad mi történik ? Mert megvan még a ködsziget elötti kimentésem csak betöltöm és kész . Javasoljatok egy menetrendet ! Ja és másik kérdés ha végigjátszom az alapjátékot és Ciri életben marad akkor is ugyemlékszem Kaen Moerbe rak vissza mint Ciri halálakor ? Mert még a Blood and Wine-t nem játszottam végig és a Hearts of Stone-t sem .