The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

molnibalage83
#15148
Sima változatot nem árulják tudtommal. 2015-ben is már csak az EE volt megvehető, akkor játszottam a W2-vel.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15147
Milyen verziód van? Dobozos? GOG-os? Csak, mert ingyen megkapod az Enhanced Editiont, ami sok mindent javít. Szóval remélem, h azt játszod és nem az alap verziót. 😊
#15146
Köszönöm a segítségeteket de.... HEURÉKA!!!
Miközben itt a gép előtt gubbasztottam fe telepítettem a gépemre jó pár Witcher 2 patch-et.
Ezek után ráindítottam a játékra, benéztem az arénába és minden szépen nézet már ki.
Bízok benne hogy a fő játéknál is minden rendben lesz.

Bocsánatot kérek ha hülyeségeket beszéltem.
molnibalage83
#15145
Használj külső helyet és az url linket betéve szúrd be. Az sg belső képfeltöltése valami 200 kb-os képet enged feltenni.

Pl ezt használd.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15144
Ide mekorra a maximum MB méret képeknél amit fel lehet rakni?
Az igazság az hogy egy kalóz verziónál legalább az oktató mód és az aréna rendes grafikával normálisan nézett ki, csak a fő játékot nem akarta betölteni. Most viszont az eredetivel elsőre minden pocsékul néz ki. Bár igaz engedne játszani de így ugyan minek...
Savaran
#15143
Hát ezen a konfigon betyár módon kéne futnia, 7 gen I3-ok nagyon jó kis procik, nem tudom mi lehet a baj, első körben egy átfogó driver frissítést csinálnék, radeon kártyával én is próbáltam a játékot még régebben(rx560) de azon kívül hogy nem volt elég fps, semmi kinézetbeli torzulást nem tapasztaltam, szóval nem tudom, esetleg ha csinálnál egy képernyőmentést?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15142
Intel(R) Core(TM) i3-7100 CPU @ 3,90GHz
12 GB RAM
GIGABYTE RADEON RX580
WIN 10 64bit
Savaran
#15141
Gép paraméterei?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15140
Tiszteletem.

Szerettem volna a Witcher 2 játszani mielött még belekezdek a 3. részbe erre a grafika olyan lebutított szinvonalon fut ( hiába van beállítva )
a gépemen hogy legszivesebben leverném a monitort. ( elméletben... drága volt a fenébe is )
Eredeti játékom lenne pedig. A gépem sem gyenge mert más játékok mint pld a Battlefield 1. szépen futnak.

Mi lehet a gond vajon. Nekem úgy tűnik mintha a Win 10 kavarna be.
#15139
Szerintem igen, de ha nem is ment felhőbe, akkor is a gépen meg kéne maradnia a mentéseknek, ha letörlöd a játékot.
McFrost
#15138
Nem tudom, eddig igazából nem volt gondom, de most, 160 óra környékén a B&W dlc-ben érzek zavart az erőben.
Nem mondom, hogy én nem vagyok néha balfasz, viszont szerintem valami nem klappol...a 3. legnehezebb fokozaton tolom, kell taktikázni a harc közben nem mondom, de 3-4 ködárny megvan egyszerre, vagy bármi csoportosulás, de a bankban levert bunyóban 2 ütésből a jampi, meg a 2 őr is utána, vagy 1 vaddisznó is képes lesz@p@tni, nem rég betig egy küldiben a megelevenedő tünde szobrok vertek le 2 mp alatt.
Lehet újra kellene tennem, mert az irányítás sem zökkenő mentes, már rég elengedtem a gombokat, de még mindig megy előre Geralt vagy fordul.....
Felhőbe ment ugye? Ha letörlöm, megmarad az állás?

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Savaran
#15137
Nekem kicsit mint az AC széria, jó időben véd visszatámad, baszó fejszések ellen elhajol és visszatámad, baszó szörnyek ellen elgurul majd visszatámad, erőset vagy gyorsat, nagyjából ennyi de szerintem jól néz ki, ha követed a szabályokat ritkán fognak megütni, esetleg a nagyon nagy bossok.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#15136
"A háromban viszont csak vagdalkozunk mint egy idióta." -Nézőpont kérdése, ha kellően begyakorlod a harcrendszert ami azért nem túl nehéz, és kellő időben hárítasz elhajolsz, elgurulsz szép mozdulat sorokat lehet össze legózni! Ha vadul kattingatsz akkor persze hogy csak csatarászik szerencsétlen.

Kimérten kell küzdeni benne, csak akkor nyomni bármilyen gombot, ha muszáj! Harcolj úgy mintha két sanaxot lenyeltél volna.
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.11.05. 19:26:59

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15135
Én utáltam a QTE bunyót a 2-ben. Örültem, h a 3-ból kivették.
#15134
De igazából ez elmondható a főzetekről is. A korábbi részekben csaták sorsát döntötte el hogy milyen cuccok vannak éppen nálad, és a játék rávett hogy légy kreatív és használd őket. Nem lehetett lépten-nyomon új fegyvereket és páncélokat szerezni, a főzetek és olajok pedig pont annyi bónuszt adtak ami kellett a túléléshez. Taktikázni kellett és gondolkodni, most viszont semminek sincs tétje, a jelek nagy része használhatatlan és mindenhez elég egy jó kard. A játék története, a küldetések és a nyílt világ zseniálisan van megcsinálva, de minden más téren jobbak voltak az előző részek.
#15133
Sajnálom hogy ennyire lebutították az ökölharcot a játékban. A második részben szerintem nagyon jól működött a QTE alapú bunyó. Oda kellett figyelni és volt egy jó kis ritmusa. A háromban viszont csak vagdalkozunk mint egy idióta.
McFrost
#15132
Akkor nem tudom mi történt, de megtörtént.

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Riddick21
#15131
Dehogy, legnehezebb fokozaton is könnyen verhető mindegyik, ne viccelj. Talán a novigradi dokkban van nehéz bunyó az egész játékban, meg a gwent bajnokság végén szintén Novigradban, a többi sima ügy.

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Savaran
#15130
#15095

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

McFrost
#15129
Tényleg úgy csinálták meg a B&W-ban, hogy a bankban összever egy bohóc sapkás jampi, utána meg az őrök? Mire felemeltem volna a kezem, már feküdtem is.

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

#15128
Milyen driver?
#15127
Mi nem világos? 😊
#15126
Jöhetne már az az nvidia driver....
molnibalage83
#15125
????

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15124
Én a 3.résznél vettem a könyveket kezembe..a két novellás után megnéztem a lengyel sorozatot és már az a Geralt is bejött kinézetre,pedig az is 30 körüli volt...aztán majd a sorozat után eldöntöm,mi az,ami esetleg nem tetszik benne,de addig örülök,hogy mozgókép lesz megint belőle 😊
Amúgy most Triss behozatalával már kezdem megint szűkösnek tartani ezt a 8.részt..vagy nagy ugrások lesznek benne,vagy nem betűrendben lesz a könyv lekoppintva..
Dante73
#15123
Én végig játszottam a trilógiát, olvastam a könyveket.
Él a fejemben egy kép Geraltról, Trissről, Yen-ről, Ciriről, stb. Ezért NÁLAM hátrányból indul a sorozat. Cavil am nekem se igazán jön be, szupermenként se igazán volt bejövős... (Az én fejemben Geralt egy a negyvenes évei végén, ötvenes elején járó, a kiöregedés alsó határát még épp át nem lépő faszi, aki már megcsömörlött, de ettől még ereje teljében van, viszont már a bölcsessége, értékrendje is beérett. Már nem fekete-fehérben látja a világot, már látja a szürke sok ezer árnyalatát, aki "mutáns" létére sokkal inkább EMBER, mint azok, aki a mellüket döngetve irtják a mókusokat, a másfajúakat, És sokkal inkább más fajú is, mint azok a mókusok, akik lesből támadnak a védtelenekre. Én Cavil-ben ezt a mélységet nem látom, bízom benne, hogy tévedek)

http://www.freetvmaci.info/

#15122
Na ez jó, itt legalább megvan a hasonlóság. Cavill pajtással viszont nem tudok megbarátkozni. Tudom, PC-s paraszt, takarodjak könyvet olvasni 😄
jarlaxxe
#15121
Nem hiszem, valszeg ez fog menni végig az ugy nevezett " rajongók " a büdös életben nem fogják elfogadni, hogy ez könyv adaptáció lesz és nem játék adaptáció, ergó soha semmi se lesz jó nekik, ennyi.

Count Adyn
#15120
Feka Ciri belengetése után már sokmindent lenyel az ember, lehet azért volt az egész😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#15119
#15118
ráadásul a csapón a cím...smink és ruhapróba...a 15.
...még variálhatnak ám..
Utoljára szerkesztette: xido, 2018.11.01. 23:11:37
molnibalage83
#15117
Meg lesz utómunka is.
Valahol egészen elképedek, hogy még egy kockát nem forgattak le, de egyesek köpködnek, hogy szar...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15116
Calvill még nem igazán játszott ebben a videóban, de amikor igen (amikor bejön és amikor végén issza a főzetet) az egész jó volt.

Szerintem nem lesz vele baj. A könyvekben sincs szakálla -említi hogy nem szereti- én meg játékban amúgy is folyton borotváltam. 😊
molnibalage83
#15115
Ez jobb minőségű, több minden látszik.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#15114
Azt csak akkor lehet minden kétséget kizáróan megállapítani, ha megnéztük! Bár lehet hogy hurr-durr lesz 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15113
Megtippelem a véleményeket: szar az egész szar lesz hurr-durr.
RatBaG
#15112
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

wedge31
#15111
A kinézete rendben van a sorozatból meg még egy kockát se láttunk úgyhogy korai még ez a savazás, szvsz.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

molnibalage83
#15110
Több borosta kell oszt csók. 😊

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Malakai
#15109
Túl sok és túl paróka szerintem.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#15108
Ez rosszabb mint a lengyel sorozat.
Palinko
#15107
Nem tudom nekem az eredeti lengyel sorozat ugrott be ami nem jó ómen 😄
jarlaxxe
#15106
Eddig nálam rendben van a srác a könyvek alapján kb igy kell kinéznie.

RatBaG
#15105
ez a Legolas de kigyúrta magát!

Per Aspera Ad Inferi.

Malakai
#15104
A haj nagyon gázos szerintem, ami még csak nem is Henry Cavill-en múlik...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#15103
Eddig ok. A játékbeli első részben nézett ki hasonlóan 😊
Dante73
#15102
Háááááát.......<#nemtudom>

http://www.freetvmaci.info/

wedge31
#15101

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#15100
Szerintem is.
Savaran
#15099
Milyen igaza volt!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)