The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15398
Ha Trisst elkukdtem a hajoval buktam mindent? Illetve a kodszigetes kuldinel nimcs idolimit? Riadoztattam a bajtarsakat attol meg ugye nem kell egybol az a kuldit kezdenem?
RatBaG
#15397
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

RatBaG
#15396

Per Aspera Ad Inferi.

#15395
A redanianintellegence oldal hatalmas (már a név is), köszi a linket!

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

RatBaG
#15394

Per Aspera Ad Inferi.

SzirmosSzisza
#15393
Tatai várban 100%, hogy voltak, onnan nincs messze.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15392
Heh, a komáromi erődrendszerben vették fel ?

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

#15391
Inkább csak “olyan döntéseket”, mert egyik se jó 😄
#15390
Nem csak abban. Alapból is, ha jó döntéseket hozol.
Savaran
#15389
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
New Game+-ban meg lehet menteni a Bárót és feleségét

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

wedge31
#15388
Nem tudom ki mit várt de szvsz a trailer alapján nagyon rendben lesz ez a sorozat.
Ami a legfeltünöbb, hogy Cavill milyen jó a szerepében. Majd még cgi lesz érdekes mert abból még csak pillanatokat láttunk.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Mephike
#15387
Teljesen rendben van ez így első látásra. Persze lehetne benne hibákat keresni, de messze jobb a látványvilág és a kosztümök, mint azt vártam. Illetve nagyon tetszett, hogy pár jelenet visszaköszönt a filmből/játékból.

#15386
Geralt minden jelenetben jó, ez már sokkal jobb, mint vártam. Kritizálni most nem fogom, mer reggel van.
#15385
Hát olyan közepes így. Fene tudja.
SzirmosSzisza
#15384
Picit furák (még) a szereplők, 1-2 rész után kiderül meg lehet-e szokni.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15383
#15382
Hát szerintem sem.. 😄

Ui: Megkövetem magam. Csak gyorsan megnéztem a Bárónál a a téglafalat, közelről tényleg elég ocsmány. 😄
Utoljára szerkesztette: Madi92, 2019.07.19. 17:10:46
Savaran
#15381
Lehet rossz a szemem, de tuti ultra textúra van beállítva az alapjátéknál? Mert szerintem nem ennyire ronda a játék.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

RatBaG
#15380
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#15379
Kijött a játékhoz a legújabb HD textúra mod. Összehasonlító videó:



Link a modhoz.
#15378
Amúgy a nagy képelemzők elméletileg kiszúrták az ezüstkardot a képen. Roach jobb oldalán alul sokak szerint az egy markolatgomb.
#15377
Meglátjuk milyen atmoszférát sikerült csinálni, lehet az összkép baromi jó lesz. Meg lehet mocsokbéna. 😄 Meglátjuk.
#15376
Kicsit olyan 80-as évek fantasy filmjei ez a szerelés.
#15375
A könyvekben az ezüstkardot poggyászában hordja.Ha bemegy egy városba akkor jó neki a sima kard is.

Amikor szörnyvadászatra készül akkor veszi elő az ezüstkardot.

Sőt a regényfolyam jó 60%-ban ilyen-olyan okok miatt csak egy kardja van.
Utoljára szerkesztette: Prof William, 2019.07.17. 16:15:08
Savaran
#15374
Én csak a játékokkal játszottam, nem tudhatom.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#15373
Egy kard sem praktikus a háton. 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15372
Mi két kard?
Esélyen egy lesz neki - eleinte biztos -, ahogy a könyvekben is. Vagy Keszegre szíjjazta.
Malakai
#15371
Oldalán valszeg. A két kard a háton valójában nem túl praktikus.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Savaran
#15370
két kard?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15369
Egész jó. 😊 Anno régi Witcher/Hexer sorozat már itt elbukott. 😊

Emlékszem rögtön kb az első jelenetnél , ahogy Geralt lovagolt, már ott lefordultam a székről 😊
Utoljára szerkesztette: Prof William, 2019.07.16. 21:04:23
RatBaG
#15368

Per Aspera Ad Inferi.

#15367
Mellék már nem lesz.

"I've won every battle, but I'm losing this war."

#15366
Ha hagyom Trisst felszallni a hajora nem is lesz vele tobb kuldi?
Savaran
#15365
Életed egyik legjobb döntése lesz, ha megveszed 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15364
Köszönöm DantesHun .
#15363
Magyar Ps4-en is.
#15362
Üdv.Skacok lenne egy kérdésem.PS4-en is szeretném megvenni a játékot de a storba nem ír magyar felíratot ,hogy lenne a játékhoz.Valóban nincs hozzá vagy csak nincs feltüntetve? Előre is köszönöm a segítséget.
RatBaG
#15361
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#15360
Keresgéltem a nexus-on hogy milyen módokat tudok telepíteni a goty változathoz
Egy videó alapján ezeket találtam:
Auto-Loot Mod
Over 9000 Weight Limit (ez mindenképpen kellene)
Debug Console Enabler
Fast Travel from Anywhere
Kérdés, hogy ezek felmennék még?

Uplay: Rakkimcer_HUN Steam: Rakkimcer

#15359
TE JÓ ÉG!



Amúgy ha úgyis csak alapul veszik a művet, akkor Ciri lehet akár idősebb is a találkozás idején.
#15358
Plusz 1 kardja van Geraltnak, ami jó esélyel a Zoltantól kapott Sihil. Ekkor Ciri már bőven 15-16 (pontosan nem emlékszem).
#15357
Ahhoz túlkoros. Ciri 8 volt mikor Brokilonban volt és találkozott Geraltal.
#15356
Végre valami...


És persze szemből



Szerintem egész jó.


Yennefer

És persze Ciri

Nem akarok Ciri hátteréből messzemenő következtetéseket levonni, de szerintem tényleg az elejétől a Driádok erdejétől kezdik a sztoriját.
#15355
#15353
6:33-tól érdekes számomra. Szerelmes lettem. Holnapra elmúlik, remélem.
Savaran
#15352

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15351
Az a probléma, a Witcher univerzum az szinte csak a játékokat és azon belül a Witcher 3-at jelenti. Na most, ami egy játékban ,vagy egy fanboy cosplay-en , vagy egy rajzon jól néz ki, az nem biztos hogy jó a filmvásznon is, a valóság meg realisztikusság megint egy más dolog.

A sorozatból meg még mindig nem láttunk egy képkockát se. Mármint nem kiszivárgott képeket, hanem egy előzetest, amiből lehetne következtetni hogy is fog kinézni

Egyébként meg, ha nagyon akarnám hozok a Trónok harcából olyan képet, ami alapján úgy tűnne, az egy igénytelen fos, szar jelmezekkel. Például ha kikockázom Havas Jon gumi kardját.
#15350
Ne folytasd mert hülyeségeket beszélsz. Az Egri csillagok bár magyar szempontból nagy költségvetésű volt, de nem lehet összevetni fiatalabb vagy drágább filmekkel.

Aztán az Egri Csillagok nem dokumentum film, hanem egy romantikus történelmi regény film változata, és romantika itt nem a szerelmi szálat jelenti, ez egy művészettörténeti korszak, amikor a szerzők visszanyúltak a múltba és az a valóságnál sokkal szebb, heroikusabb, romantikusabb módon mutatták be. Tehát ez nem egy realista dolog.

A török haderő egy része meg igenis lehetett akár félmeztelen is, ugyanis, a nem reguláris haderő szedett-vedett csapatokból állt, olyan fegyverrel és ruházattal amit épp magukkal hoztak. Ez történelmi tény.
A török seregnek a janicsár és szpáhi egységei voltak jól felszereltek. Az igaz, ebből sem látszik sok a filmben, de mint mondtam ez nem egy relista film.

A maga korában a maga lehetőségeihez mérten, nagyon jól megcsinálták. Sokadjára mondom: hogy a kort, és rendelkezésre álló pénzt is figyelembe kéne venni.
Palinko
#15349
A játék meg a fan dolgok is a könyv alapján készültek... Pl az a szárnyas cucc amit beraktam nagyon ott van, igaz az a különleges egységé volt nem sima nilfgardi talpas katona.