16775
banner
  • lonvard
    #15655
    Jah. Legjobb karácsony előtt szakítani. :D
  • caps lock
    #15654
    Egyszerre. Legalább meglesz a hétvégi program estére, felét szombaton, felét vasárnap fogom megnézni.
  • Prof William
    #15653
    Csak 8?

    Gondolom hasonló lehet mint a Into the Badlands az első 6 részes évadával. Azt azért remélem itt inkább a Trónok Harcás 45-50 perces részek dominálnak majd. :)

    Netflixes szokás szerint egyszerre kerül fel az összes rész?
  • Savaran
    #15652
    Úgy is csak a pénzt viszik :)
  • lonvard
    #15651
    Ez az Élet. Picsába a csajokkal! :D
  • Daermon
    #15650
    Én ma munka után gyorsan letudom a Mandaloriant, és irány SW premier. :D
    Pénteken meg már mehet a Witcher sorozat, be is fizettem a Netflixet, remélem nem csalódok.
  • Evoluti0N
    #15649
    Gugli a barátod (8).
  • Prof William
    #15648
    Más: Tudom, hogy Star Wars meg minden de én akkor is pénteki Witcher premiert várom. :)

    Hány részes lesz az évad?
  • Prof William
    #15647
    Gerald kb egész életfilozófiája arra épül, hogy ő NEM akar belefolyni ilyenekbe. A könyvekben egyetlen egy jelenet van, amikor -akarata ellenére- részt vesz valami csatafélében aminek az a hozadéka hogy sebtében lovaggá ütik és tulajdonképpen akkor kapja meg a Ríviai Geralt nevet.
    A Witcher 3-ban amikor címert kell választani, akkor utalnak is erre a jelenetre.
  • Daermon
    #15646
    Kedwen vs Felső-Aedrin volt a 2-ben, amibe Geralt is ugye belekényszerült. Amúgy ez az, hogy az ilyenekből mindig próbált kimaradni. Így nekem nem hiányzott a 3-ból.
    Könyvekben is csak egyszer került - szintén véletlen - ilyen helyzetbe, amikor a folyónál ugye segitett Meve Királynénak. Be is lett sorozva emiatt, ahonnan hamar “dezertált” is, mert nem szereti ezt.
    Cöen witcher volt, aki volt nyilt ütközetben, Brennanal és meg is halt. A Witcher 1-ben az ő ezüst kardját kapja meg Geralt majd.
  • molnibalage83
    #15645
    A cselekményed dönti el, hogy mi lesz. Ha megölöd R-t, akkor győz a másik. Ennyi.
    Én nagyon megvoltam a csata nélkül. Pont azt mutatta be, amit a sakkozó R. Levered a királyt és vége a játéknak. Pont ezt történt.
  • lonvard
    #15644
    3-ból szerintem nagyon hiányzott az ütközet nilfgaard és redania között. Azt vártam, hogy a végén ezek egymásnak esnek Novigrádért, és abban a csatában Geralt is részt vesz egyik vagy másik oldalon. Szerintem bele is akarták rakni, csak meggondolták magukat. Valahogy a sztori szerint erre volt kihegyezve. A második részben ami tetszett, az pont az, hogy magas szinten avatkozunk bele az eseményekbe, állandóan valami király körül kell ténykedni, és van is ott a végén (no meg az elején) egy nagy csata (már nem emlékszem). Ez a 3. részben elnagyolt, mert csak dumálgatunk a királyokkal, de nem veszünk részt ütközetben. Witcher 3-ba kellett volna egy komplett nyílt mezei csata is. Annyi csatamezőn kódorgunk, egyszerűen kijárt volna nekünk egy csata is hozzá. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.18. 08:33:10
  • molnibalage83
    #15643
    Mivel én az W2 EE változatával játszottam, az szénné volt már könnyítve. A W2 története meg sajnos tényleg whatever R. oldalán tolva. Ezt az élményét más is leírta. A szép grafika meg önmagában nem elég egy ilyen listához.
  • Although
    #15642
    Maradjunk annyiban ez a ti véleményetek. halálra untam a semmi kihívást nem tartogató 3. rész harc rendszerét.
    Komolyan csak a sztori semmi más. Miközben a sárkányos harcnál easyre kellett levennem a szintet a kettőben.
    Mert elbasztam a karakterfejlesztést. Nem érdekel azt is nerfelték a 3 szintjére. Volt amikor a Dark szint az a dark soul fanok kiegészítő játéka volt. Ma is emlékszem egy tag volt aki leírta vegigcsinálta mentés nélkül. Jó volt annyit mondott.
    A történet meg tele volt ilyennel. Kafa volt nagyon nagyon az.
  • Palinko
    #15641
    Szerintem is a kettő az alja a dolgoknak, de még így is sokkal jobb mint aminek Molni próbálta beállítani, de egyszerűen a 3 meg az 1 annyival jobb hogy tényleg a 2. a leggyengébb rész bár kurva jó az is.
  • Although
    #15640
    Most viccelsz ugye? A kieggekkel a W2 sztori szinten pont ott van ahol a W3 sokaknak lehet jobb is volt a fejtörős részekkel.
    Nem tudom milyen az agyonnerfelt mert 3 végigjátszásom mind kellően nehéz volt. A sztori meg mai napig a best 10-ben.
    Ha meg hozzá veszem akkor mindent használnom kellett még normálon is, hogy be tudjam fejezni. Szembe a teljesen konzol W3 harcrendszerrel.
    Hagyjuk inkább.
    Edit: A 3. résznek már tényleg csak a sztorija jó.

    Utoljára szerkesztette: Although, 2019.12.17. 21:25:36
  • molnibalage83
    #15639
    Elég vicces lista. A nagy részével nem játszottam, de pár játéknak semmi keresnivalója nincs rajta.

    MGS V? Hogy a f*szba lehet egy játék ott, ahol játékmenet az, hogy újra megcsinálod az összes küldit, csak nehezebben, mint amit megcsináltál a normál játékmenet részeként...? MEGLAOL...

    XCOM2? Ami egy remake és egy első remakenek kb. egy DLC szintű átszabása, ami olyan szarul volt optimalizálva, hogy azon, mint a Witcher III jól futott az akadt...?

    Skyrim? Egy teljesen középszerű RPG. Nagy, szép. De ettől még nem jó. A MOD-ok meg senkit nem érdekelnek, az nem a készítők érdeme.

    Fallout 4? Úgy, hogy a NV ott van a listán? Ez be van rúgva...

    Shadow of Colossus? Egy remasterelt játék? Na ne má...

    Civ V? Amikor az MI-n semmit sem tudtak csiszolni észben kb. az első játék óta? Akkor miért nem a CiV? Az is pont olyan buta, de legalább (szerintem) a mechanikája jobb volt az alapjátéknak és több is volt a tartalom benne...

    Őszintén szólva Witcher II is túlzás. R. vonalát játszva egy tök átlagos TPS RPG volt. Csak a III rész miatt ne tegyük már rá...

    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.12.17. 16:46:17
  • RatBaG #15638
  • jarlaxxe
    #15637
    Persze, hogy jöhet.
  • Prof William
    #15636
    Szerintem jöhet majd ide a sorozat kibeszélője. Mit gondoltok?
  • Prof William
    #15635
    Henry Cavill Witchert olvas.

  • wedge31
    #15634
  • wedge31
    #15633
  • Savaran
    #15632
    Novigrad.....nyertél
  • caps lock
    #15631
    Novigrad. Az összes többi elferdített vagy régi magyar helynév.
  • Savaran
    #15630
    Hmmm....most viccelsz?
  • Daermon
    #15629
    Palota? Danubius? Bacon Sylva? :D
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2019.12.11. 18:12:09
  • Savaran
    #15628
    Nem nyert :)
  • Daermon
    #15627
    Pest :D
  • Savaran
    #15626
    Keresd a hibát!

  • caps lock
    #15625
    A film nem követi a játékok eseményeit, hanem egy alternatív történetet mesél el. A karakterek is mások mint amilyennek ismerjük őket. Tetszett hogy mennyire figyeltek a részletekre, a statiszták, a díszletek, a ruhák, hűen közvetítették azt a tipikus witcher életérzést. A harcok kissé esetlenre sikeredtek, de a vizuális effekteket egész jól megoldották. Több lett mint egy fan film, de kevesebb is mint egy rendes mozi, mert hiányzanak belőle az igazán kreatív ötletek, a forgatókönyv vérszegény és színészek sem hozzák le a csillagokat az égről. Az operatőri munka viszont remek! Ha nincsenek nagy elvárásaink akkor szórakoztató alkotás, főleg egy rajongónak. Én élveztem és nem bántam meg hogy láthattam.
  • Evoluti0N
    #15624
    Witcher fan film. 1 óra 47 perces. Lengyel szinkronnal és színészekkel, angol felirattal. Majd csak este tervezem megnézni, szal nem tudom, h milyen lett, de az értékelések jók.

  • caps lock
    #15623
    Geralt, Yen, Ciri karakter bemutató. Spoileres!





  • lonvard
    #15622
    Az hogy egy pár fős újságírói csapat nekilát összeválogatni 50 játékot, aminek jelentős része friss játék, illetve 1-2 éves, az egyrészt gyanakvásra ad okot, hogy fizettek nekik ezért, másrészt ha nem, akkor is ez csak az ő véleményük, szóval annyit ér, mint bárkinek a top 50-es listája. Szerintem is a Total War mint széria, benne kell hogy legyen az évtized játékai közt.
  • Savaran
    #15621
    Minden viszonyítás kérdése
  • Madi92
    #15620
    Kevesen játsszák? Total war warhammer 2 20k emberke szokta nyomni állandó jelleggel.
  • lonvard
    #15619
    Starcraftot se rakták bele. Starcraft 2 nekem mindig fel van telepítve. Ha semmihez nincs kedvem, akkor is tudok vele játszani. Antiga Shipyard térképen terrannal vagyok, és két darab medium-hard fokozatú zerg támad. Ezt a felállást én 10 év alatt nem untam meg. Ma is játszottam egy ilyet.
  • Savaran
    #15618
    Én elhiszem, néztem róla videókat, de nem tudok mit tenni nem érdekel a warhammer világa, egy Gyűrűk Urát hamarabb befogadnék.
  • Daermon
    #15617
    Pedig hidd el a Warhammerek a legjobbak TW-ben. Helye lenne az 50-ben.
  • mike01010101
    #15616
    Nálam ugyanez a három játék a top3 csak más sorrendben:
    1. RDR2
    2. W3
    3. ME2
    és a negyedik a Fallout 4
    Ilyen kaliberű játékból két havonta jöhetne egy. Nem 10 évente 4-5.
    Sajnos a RDR2-t ma befejeztem, pontosabban a fősztori véget ért, most az epilógust játszom. Még erősen a hatása alatt vagyok, nehéz feldolgozni, annyira jó volt.