The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.10.28. 16:04:55
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Utoljára szerkesztette: caps lock, 2018.10.22. 16:22:43
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Szóval az Origins eredetibe is zabálja a ramot? mert a törtnél erre panaszkodnak...
Utoljára szerkesztette: stalker001, 2018.10.22. 12:56:12
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Nem értem hogy tudnak elrontani egy játékot ami már xy éve jelent meg azzal hogy kiadnak egy új drivert.
Utoljára szerkesztette: stalker001, 2018.10.21. 18:39:49
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Kártyámat lecseréltem GTX1050TI-re és újra lett rakva a gép a játék minden, megy is minden szépen, viszont ez a játék kicsit fura, ha egy bizonyos szögbe fordítom a kamerát akkor néha van textúra hiba, meg átvezetőkön, mintha folyton villámlana az égbolt, tehát ilyen halvány csíkok jellenek meg a falon stb.
Valaki nem tudja hogy ez driver probléma vagy mentés visszarakástól lett valami baja? 😄
"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.10.18. 20:23:51
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Miért fontos hogy hány % a fehér ember? A fehér talán különb? Vagy mi van? Engem rohadtul nem érdekel...
Hogy újfent a Witcher-re hivatkozzak: a különböző egymást gyűlölő fajok, is hogy úsristen hát tündéből egyre több van ! Sőt keverednek velünk tiszta vérű emberekkel! FÚJ!
Szóval a fejem fogom ekkora gyökérség láttán. De tényleg mi lenne ha egy kicsit gondolkodnátok? Vagy ti amikor olvastok, vagy játszotok a Witcher-el gondolatok nem születnek? Csak úgy az információ be és ki, és nem marad semmi?
A téma különben nagyon is aktuális a Witcher kapcsán, hiszen ezek a kérdések szerves részei a Witcher univerzumban, épp ezért beszarás, hogy ennyire nem hatott mindez egyesekre.
A bevándorlók vagy a négerek helyére tökéletesen behelyettesíthetők a tündék törpök félszerzetek. Mert igaz vannak emberek vagy másfajúak akik rossz dolgokat tesznek, de az általánosítás hamis.
Nilfgaard sem a gonosz birodalma. Az Északi királyságok sem jók. Viszont a gyűlöletnek erőszak a vége, és a háborút, az erőszakot mindig a legszegényebbek, és általában az ártatlanok szívják meg, legjobban felheccelni a gyűlöletre pedig a tudatlan embereket lehet.
És akkor ezek után úristen! NIGGER van a sorozatban?! Meg juj hány % fehér ember él a világon? Teljesen felesleges, semmi hatása nem volt akkor a Witchernek az ilyen emberekre.
Megjegyzem: Geralt egyik legjobb barátja egy vámpír, egy olyan lény, aminek az elusztítására hozták létre Geraltot. Mégis túl lép ezen. De gondolom, itt néhányótok soha nem barátkozna egy színesbőrűvel. Még a végén ő is színesbőrű lesz. Vagy pláne liberálissal nem barátokna. Még a végén megbuzul. Nem?
Na hát, ebből is látszik, a Witcher nem való mindenkinek. Hogy ezeket a részeit is felfogja valaki kell egy bizonyos fokú érettség, értelmi szint.
Sapkowski zseniálisan nem annyival intézi el a dolgot hogy rasszizmus= rossz , hanem hogy lássuk be, nincs egyetemleges igazság nincs olyan jó vagy rossz. Például kinek van igaza, másfajúaknak, vagy az embereknek? Az emberek sokszor rasszisták a másfajúakkal szemben. A másfajúak egy része, ezért mint terrorista áll bosszút az embereken, miközben titokban a nilfgaardiak pénzelik a Mókusokat, hogy zavart keltsenek a Északi Királyságokban.
Na már most...vetítsük már ezt ki , a mostani életünkre. Aki ezek után brüsszelezik...hát...kurvára felesleges neki a Witcher könyveket olvasni, vagy a játékokkal játszani.
Erkölcsi magas lovon akkor vagyok, mikor az ellenkező álláspontot képviselő azt sem tudja, miről szólt a vita, csak hozzászól, és lényegtelen szempontokon lamentál.
Ismerem ezt a vita stílust, és nem eszem meg, sajnálom. Nálam nem jön be, hogy egy apróságot kiragadok, és addig csűröm-csavarom, míg a végén a vita már valami egész másról szól.
Velem lehet beszélni. Van is egy két pont, ahol lehet tárgyalási alap. Én sem tartom szentnek a bal, és ördögnek a jobb oldalt. Egyik sem maradéktalanul igaz. Énszerintem erre, szerinted arra dől a mérleg. Tiszteletben tartom az álláspontod. Ugyan akkor nem értek vele egyet, és ez engedtessék már meg nekem.
Quintall.
Egyetlen adatot közöltem. Azt meg tartom. Az utóbbi 70 év volt Európa történetének legbékésebb 70 éve. Sajnálom, ebben semmi pontatlanság nincsen. Ez ténykérdés.
Tarzan?????? Fringilla mint Tarzan. Se a könyvből, se a játékból nem is emlékszem rá, olyan jelentős. És az én adataim pontatlanok. Ha jól rémlik, vagy 4x jelenik meg az egész trilógiában. (Játék) És 6 napja ezen megy a déta.
Na jó. Én most megyek, ezt kipihenem.
És hogy tudd. Én is előreengedem (ismert helyen, úriember ismeretlen helyen előre megy) a hölgyeket az ajtóban. Engem is így neveltek. Kár, hogy ez nem píszí, hanem feminizmus...
http://www.freetvmaci.info/
A "liberális" jelzőt pedig úgy használod, ahogyan az neked tetszik, ettől liberális, és ezért
1. nem lehet belekötni
2. minden ponton bele lehet kötni
Itt mindössze annyiról volt szó, hogy egy Tarzan-t (tudod, fehér angol a dzsungel mélyén) ne próbáljanak meg másnak ábrázolni a "korrektség" nevében, míg egy Gyökereket se fehérekkel játszassák el. Vagyunk akik vagyunk, ha ezt nem tudjuk elfogadni, akkor azon egy mozi/sorozat/játék sem fog változtatni.
A túlzott pc szerintem inkább árt, mint használ, sokszor idéztem már, de tényleg lassan én leszek a f***, ha előreengedek egy nőt az ajtónál. Ha ez baj, akkor én bajban leszek, mert így neveltek, sajnálom.
Erre tettem rá, hogy Európa területén nem volt háború, 70 éve. Egy népirtás zajlott le, de ez abból a szempontból, amit bizonyítani akartam, irreleváns. Ugyanis nem a liberális oldal rendezett népirtást. Azt is Európa igencsak keleti szélén, mondhatni a Balkánon, ami megítélés kérdése politikailag, mennyire tekinthető Európának.
Ennyit a pontatlan adataimról.
http://www.freetvmaci.info/
Ellenben, ha végig olvastad volna, értenéd a gondolatmenetem, és nem irkálnál hü... elnézést. Elhamarkodott dolgokat.
Hogy igazam van-e? Nem tudom. Eddig ellenérvet nem igazán olvastam. Az pedig, hogy nem az enyém az abszolút igazság, egész biztos. Quintall jól írta, nem az a lényeg, hogy melyik politikai oldalon állsz. Mindig egyes esetek döntenek. (Halkan teszem hozzá, hogy van olyan oldal, ami a közösség szempontjából általában rossz döntéseket hoz, még a legnagyobb jó indulattal is, mivel a kiinduló pontja hamis, nem korszerű, és van amelyik többnyire jókat, bár időnként túllő a célon, és olyan fasságokat csinál, hogy az értelmes ember csak pislog) Egy dologban biztos vagyok, és ez volt a mondandóm lényege; Gyűlöletből jó még nem született. És az itteni négerezést valamilyen szinten a ma divatos gyűlölet szüli. (píszí folyamatos emlegetése, szidása. Ugyanis, egyrészt fogalma sincs itt senkinek, miért lett a csaj néger, másrészt, a píszínek is van létjogosultsága, sajnos.)
http://www.freetvmaci.info/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Az a baj ezzel, hogy mint az 10. átolvasás után is nyilvánvaló, az írásom szándékoltan túlzó. (Gyengébb trollok kedvéért; elsőre is...)
Aki ezt szó szerint értelmezi, és úgy próbál kianalizálni, anélkül, hogy a mondandóm egyáltalán az agyáig eljutna...
Mindegy, én vagyok a hülye. Abba is hagyom a vitát, mielőtt legyőznétek rutinotokkal.
http://www.freetvmaci.info/
http://www.freetvmaci.info/
Ukrajnának kivel van baja? Csak nem az "ultraliberális" oroszokkal?
"És a liberális nagyhatalmak keze mindegyikben ott volt" Ó, hogyne. Vagy önvédelmi céllal, vagy jobboldali vezetés által kezdeményezett háborúban. 100 háborúból, jó ha egyet kezdeményezett egy liberális hatalom, liberális vezetés alatt. Úgyhogy ne démonízáljunk már.
Alap dolgokkal nem vagytok tisztában.
Háborúkat MINDIG hódítok, hatalomvágyó emberkék indítanak. Sokszor félreértelmezett nacionalizmusból. Ez meg elsöprő többségben NEM A LIBERÁLISOK jelzője. Eleve, ez ELLEN lép fel a liberalizmus. Azzal együtt, hogy a liberalizmus is tele van fasságokkal.
http://www.freetvmaci.info/
De igen, Európában valóban jórészt béke volt az elmúlt 70 évben, de azért olyan évet elvétve találunk, amikor a világban valahol ne tombolt volna véres háború. És a liberális nagyhatalmak keze mindegyikben ott volt, szóval ne idealizáljunk.
Viccet félretéve.
Most nyilván helyi villongások, stb mindig is vannak, voltak, és sokáig lesznek. Tüntetések, vagy éppen mostanság elszakadási törekvések spanyolhonban. Ez a lényegen nem változtat. Történelmének legbékésebb 70 évén van túl Európa.
http://www.freetvmaci.info/
Am, a volt jugó területek nem inkább balkán, mint Európa?
Marha unalmasak vagytok, szavakon, kiragadott félmondatokon lovagoltok, mert más ötletetek nincsen, ugyanis sületlenségeket beszéltek. És kézzel lábbal próbáljátok a magatok igazáról meggyőzni a többieket.
A szomorú TÉNY:
A TI gondolkodásmódotok okozta trianont, a második világháborút, a népírtásokat, a terrorizmus mai formáját.
Ezzel szemben a liberalizmus BESZÉLNI akar. Legjobb példa erre, ami most történik szerény kis hazánkkal. 7-es cikkely. Évek telnek el, mire azt mondják; ejnye. A Ti gondolkodásmódotokkal, már a tankok is elmentek volna innen...
Politikát ezzel részemről offolom. Priviben se keressetek az idióta részigazságaitokkal, mert már hallottam, és nem érdekel.
http://www.freetvmaci.info/
"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8
