16775
banner
  • genndy
    #15417
    Nem tudod megcsinálni. Fősztoriban el kell jutni Dandelion kiszabadításáig, csak azután jelennek meg a lovagok.
    Miért nem New Game+ -al csinálod? Akkor viheted a feltápold karidat.

    A két DLC-t el lehet indítani a főmenüben külön is, akkor kapsz egy kész valahányas szintű karaktert, de úgy nem tudsz visszamenni az alapjáték helyszíneihez.
  • lonvard
    #15416
    De azt hogy gondolod, hogy csak azt indítom el? Elindítom a játékot, és azon belül az első alkalommal mikor szabad kezet kapok, átmegyek a Pontaron és megyek felszedni a küldit.

    Palinko

    Nem 1. szintű karakterrel fogom kezdeni. Ebben a játékban különben is értelmezhetetlen már a legalsó szintről való fejlődés, ez a Witcher 1-ben volt csak értelmes alap. Csinálok egy 34. szintű karit, az a feltétel, de még hozzá a képességfát is úgy alakítom, ahogy nekem jó, de még hozzá még felszerelést is válogatok, persze nem a legjobbakat, de a legszebbeket :D, és mindezt konzolparancs segítségével. :)
  • Palinko
    #15415
    Azok magasabb szinthez való küldetések, azt hogy oldod meg hogy ne halj meg? :D
  • Savaran
    #15414
    Persze tudom, én úgy értettem ha csak a bw-t indítod el
  • lonvard
    #15413
    Blood and Vine egy küldetés tulajdonképpen, amit bármikor fel lehet venni a játékban egy bizonyos szint fölött egy kocsmai hirdetőtábláról, szóval persze hogy utána visszaenged. Világtérképen gyorsutazol egyet, vissza a dzsuvába.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.08.13. 21:37:04
  • Savaran
    #15412
    Ha elindítod külön a Boold and Wine-t attól még velenbe is lehet menni?
  • Saaba
    #15411
    Igen, ha elment Triss a hajóval, akkor Ő már csak mellékszereplő lesz.
  • lonvard
    #15410
    Na jó gyerekek, ideje installálni a cuccot. Eltelt úgy 1 év, hogy kijátszottam, hiányoznak a veleni hétköznapok. Akarok egy olyat, hogy magas szinten kezdve egyből Olaszba megyek, ott megszerzem a mutagén preparáló kütyüt meg a villát, és onnan megyek bele a veleni dzsuvába. Azért mégis jobb saját birtokkal a háttérben kezdeni. A sok csóri witcher mellett. Lambert meg fog őrülni, hogy van egy villám, hehe. Én nem a szarért robotolok a gazban srácok, megmentem a királynőt, és kapok egy birtokot! Lambertet meghívom majd, de csak hogy megőrüljön. Jut eszembe Trisst fogom becélozni, ő kell nekem oda, mint a birtok úrnője. Tök jól áll neki a mediterrán környezet. Yennefer a fekete szerelésében csak megsülne a Napon. Olyan mint egy emós. Különben is megérdemli, hogy ezúttal én dobjam. :P

    Tényleg már nem emlékszem, illetve meg se próbáltam, szóval mi van ha bárói engedély hiányában akarok átkelni a Pontaron? Mondjuk úszva. Vajon engedi a játék? Engednie kell, nincs lezárva a térkép elvileg.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.08.13. 19:36:34
  • Prof William
    #15409
    A könyvekben azért változik Yennefer nem is kicsit. De ennek nagy részét valahogy elfelejti a játékra, pedig az a könyvek után játszódik.
  • Savaran
    #15408
    Igen ez így van szerintem is, a való életben sohasem választanám Yent én sem...de a badass Geralt az igen :)
  • lonvard
    #15407
    Yennefer ahhoz a nőhöz hasonlít, akit sosem kapunk meg igazán,akinek mindig máson jár az esze, és végül lelép. Ő az, aki mellettünk várja a nálunk jobb pasit, és ezt folyamatosan ki is mutatja. Akit felhívunk mobilon, nem veszi fel, és nem hív vissza. De ha unatkozik, akkor hív, és ha méltatlankodunk, akkor kinevet. :D Triss meg az a jó nő, aki kapcsolatot akar, akit megkaphatunk, aki biztosan szeretni fog, de pont emiatt egy fokkal kevésbé érdekes. Viszont Triss annyira jó nő és annyira értékes, hogy tényleg egy vadbaromnak kell lenni annak, aki nem vele jönne össze. Viszont a Witcher 3 Yennefer felé lökdös, Triss mellékszereplő mellette, és szívesebben választjuk. A való életben 100% hogy Trist választom. Játékban kb. 100% hogy a Yennefert. Azér zseniális jelenetei vannak. Amikor kipusztítja a szigeten a valami ősfát, tönkremegy a komplett közösség, és akkor ott sírnak, Yennefer meg legyint egyet, hogy leszarja. :D Meg amikor a viking kocsmában arra nyitunk be, hogy cirkuszol a vikingekkel és röpködnek a székek (lehet nem jól emlékszem erre a jelenetre, de valami ilyesmi). Aztán berángat szexelni, majd lelép. Tulajdonképpen szerelmes is, csak annyival alatta vagyunk, hogy rohadtul nem elégítjük ki a társ iránti igényét, egyszerűen primitív a Geralt hozzá.
  • caps lock
    #15406
    Évek óta nem játszottam vele, illetve tavaly a kiegészítőket újra elővettem. Sajna a mentéseim már nincsenek meg, pedig sokat szaladgáltam anno a nagymesteri cuccok után. Nemrég játszottam végig az első részt, most a másodikat nyúzom, de majd ez is sorra kerül valamikor.
  • Savaran
    #15405
    New Game+

    Ha végeztél a játékkal újrakezdheted a karaktereddel, minden cuccod átviszed az új játékba, az ellenfeleket felkonvertálja a szintedre, én 54-es szinten végeztem a játékot, és úgy kezdtem újra, tehát 54-számított az egyes szintnek. Így lehet igazán kimaxolni a karaktert.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.08.12. 19:37:28
  • SzirmosSzisza
    #15404
    New Game+ alatt magasabb a maximum.
  • caps lock
    #15403
    Nem 50 a maximum szint? Ez valami mod?
  • Savaran
    #15402
    Lvl. 100 kardforgató


  • Savaran
    #15401
    A fekete hosszú haj megbabonáz XD ezért a Yen. Én sem olvastam a könyvet/könyveket, de ha jól emlékszem Geraltnak Yen volt a nője Trisz előtt, még az előtt hogy megölte a parasztfiú Geraltot
  • caps lock
    #15400
    Én meg mindig Trisst választom hiszen az első két játékban ő a társunk végig, így furának találtam mikor hirtelen megjelent egy új nő Geralt életében. A könyveket nem ismerem ott gondolom Yen fontosabb szerephez jut. De amúgy nekem Shani a favorit meg a szajhák
  • Savaran
    #15399
    Trissről nem tudok nyilatkozni, elküldtem a francba a kis vöröst a hajóval, mert én mindig Yent választom :) A ködszigetes küldetésnél nincs semmiféle időlimit! Viszont sok mellékküldetést nem tudsz megcsinálni ha túl korán kezded el, szóval a ködsziget előtt a mellékküldetéseket érdemes megcsinálni!
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.08.12. 08:01:32
  • Arsenal95
    #15398
    Ha Trisst elkukdtem a hajoval buktam mindent? Illetve a kodszigetes kuldinel nimcs idolimit? Riadoztattam a bajtarsakat attol meg ugye nem kell egybol az a kuldit kezdenem?
  • RatBaG #15397
  • RatBaG #15396
  • Kurfürst
    #15395
    A redanianintellegence oldal hatalmas (már a név is), köszi a linket!
  • RatBaG #15394
    meg itt is.
  • SzirmosSzisza
    #15393
    Tatai várban 100%, hogy voltak, onnan nincs messze.
  • Kurfürst
    #15392
    Heh, a komáromi erődrendszerben vették fel ?
  • Daermon
    #15391
    Inkább csak “olyan döntéseket”, mert egyik se jó :D
  • Evoluti0N
    #15390
    Nem csak abban. Alapból is, ha jó döntéseket hozol.
  • Savaran
    #15389
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    New Game+-ban meg lehet menteni a Bárót és feleségét
  • wedge31
    #15388
    Nem tudom ki mit várt de szvsz a trailer alapján nagyon rendben lesz ez a sorozat.
    Ami a legfeltünöbb, hogy Cavill milyen jó a szerepében. Majd még cgi lesz érdekes mert abból még csak pillanatokat láttunk.
  • Mephike
    #15387
    Teljesen rendben van ez így első látásra. Persze lehetne benne hibákat keresni, de messze jobb a látványvilág és a kosztümök, mint azt vártam. Illetve nagyon tetszett, hogy pár jelenet visszaköszönt a filmből/játékból.
  • lonvard
    #15386
    Geralt minden jelenetben jó, ez már sokkal jobb, mint vártam. Kritizálni most nem fogom, mer reggel van.
  • Daermon
    #15385
    Hát olyan közepes így. Fene tudja.
  • SzirmosSzisza
    #15384
    Picit furák (még) a szereplők, 1-2 rész után kiderül meg lehet-e szokni.
  • Evoluti0N
    #15383
  • Madi92
    #15382
    Hát szerintem sem.. :D

    Ui: Megkövetem magam. Csak gyorsan megnéztem a Bárónál a a téglafalat, közelről tényleg elég ocsmány. :D
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2019.07.19. 17:10:46
  • Savaran
    #15381
    Lehet rossz a szemem, de tuti ultra textúra van beállítva az alapjátéknál? Mert szerintem nem ennyire ronda a játék.
  • RatBaG #15380
  • Evoluti0N
    #15379
    Kijött a játékhoz a legújabb HD textúra mod. Összehasonlító videó:



    Link a modhoz.
  • Prof William
    #15378
    Amúgy a nagy képelemzők elméletileg kiszúrták az ezüstkardot a képen. Roach jobb oldalán alul sokak szerint az egy markolatgomb.