The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15097
Ha új játék+al játszok akkoris megkapom a játék végén az achivementet? Ami a legnehezebb fokozaton való végigjátszásért jár. Vagy csak akkor ha teljesen előről kezdem a gamet?
Savaran
#15096
The Witcher 3 Wild Hunt: Flicker during gameplay (vettem észre)
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.10.28. 16:04:55

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#15095
Tudtam hogy elb@szták enn-viledáék. 416.64 jön a hotfix<#falbav>

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#15094
Kicsit langyi valószínűleg!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

RatBaG
#15093

Per Aspera Ad Inferi.

#15092
Alexandriában mértem 7 giga felett is, de általában 6 és 7 között mozog. Ami a procit illeti, az fps limitet lockolni kell a játék menüjében 30 vagy 45-re akkor nem pörög 100-al. Nekem az i5 8400 olyan 60% körül megy 45 fps mellett.
Utoljára szerkesztette: caps lock, 2018.10.22. 16:22:43
Savaran
#15091
I7-7700k-t eléggé megdolgoztatja, nem ritka a 80% körüli érték amiket asszem akkoriban mondtak a fórumozók, biztos úgy van mert nálam is ez a játék a legnagyobb proci gyilkos, néha 50%-körülire is felmegy a kihasználtság, ami az 1700-mál eddig sohasem volt pl Battlefield1 esetében is ilyen 25%-körül mozog. Szóval kell vas neki.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15090
Meg még a procira is panaszkodtak hogy az is 100%on pörög törtnél.
Savaran
#15089
MSI Afterburnerrel mérve, 1080p-ben ultra beállítások mellett, 6,5giga a teljes rendszer ram igénye binbówzal eggyütt.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15088
Ne haragudjatok hogy itt teszem fel a kérdést, de ac fórumba ahogy láttam nem biztos egyhamar fognak válaszolni.
Szóval az Origins eredetibe is zabálja a ramot? mert a törtnél erre panaszkodnak...
Utoljára szerkesztette: stalker001, 2018.10.22. 12:56:12
Savaran
#15087
Ez a kérdés bennem is felmerült már párszor <#confused>

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15086
Köszönöm szépen, majd kipróbálom ha úgy van, csak akkor meg lehet a forza fog szórakozni mivel arra is csináltak külön drivert... 😄
Nem értem hogy tudnak elrontani egy játékot ami már xy éve jelent meg azzal hogy kiadnak egy új drivert.
Utoljára szerkesztette: stalker001, 2018.10.21. 18:39:49
SzakYy
#15085
Nekem ugyanez volt a probléma, egy régebbi 399.24-es driverrel tökéletesen működik.

Savaran
#15084
Egy stressz tesztet azért nem árt csinálni, GPU-Z vagy valamivel, nekem régen döglött úgy meg kártyám hogy csak bizonyos játékoknál csinált kékhalált, rá 2 hétre kuka.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15083
Forza Horizon 4-nek semmi baja.
#15082
Nézted más játékokban is? Nem a kártyád a rossz?
#15081
Visszaraktam a 416.16-os nvidia drivert de nem jobb a helyzet, ha nézek egy falra pl, és forgatom a kamerát akkor néha bevillan még mindig ilyen fekete kockás textúra. 😄
Savaran
#15080
Driverre gyanakszom, mert a legújabb "enn-vileda" <#vigyor3>driver lefrissítése után kíváncsiságból elindítottam a játékot, és nálam meg az árnyékok néha így bevillannak vagy nem tudom jobban leírni, fene megeszi már, lassan elérik hogy ha lesz jobb kártyája amd-nek, újra vissza megyek hozzájuk.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15079
Egy kis segítség kellene informatikai részről. 😄
Kártyámat lecseréltem GTX1050TI-re és újra lett rakva a gép a játék minden, megy is minden szépen, viszont ez a játék kicsit fura, ha egy bizonyos szögbe fordítom a kamerát akkor néha van textúra hiba, meg átvezetőkön, mintha folyton villámlana az égbolt, tehát ilyen halvány csíkok jellenek meg a falon stb.
Valaki nem tudja hogy ez driver probléma vagy mentés visszarakástól lett valami baja? 😄
#15078
McFrost
#15077
Köszi, úgy is oda indulok.

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Mephike
#15076
Ezt itt hagyom, hátha valakit érdekelni fog.

Savaran
#15075
Igen, de tőlük Toussaint-ban van még egy aki a leg leg jobb 😊
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.10.18. 20:23:51

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

McFrost
#15074
Ki a legjobb páncélkészítő? Hirtelen nem jut eszembe, Hattori a fegyver kovács az egyből beugrott. A lány a Véresbárónál?

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

#15073
Sikerült sajnos, bocsánatot kérek mindenkitől!
Savaran
#15072
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

molnibalage83
#15071
Sikerül jól szétcseszni a topikot. Gratulálok.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15070
Folytatva:
Miért fontos hogy hány % a fehér ember? A fehér talán különb? Vagy mi van? Engem rohadtul nem érdekel...
Hogy újfent a Witcher-re hivatkozzak: a különböző egymást gyűlölő fajok, is hogy úsristen hát tündéből egyre több van ! Sőt keverednek velünk tiszta vérű emberekkel! FÚJ!

Szóval a fejem fogom ekkora gyökérség láttán. De tényleg mi lenne ha egy kicsit gondolkodnátok? Vagy ti amikor olvastok, vagy játszotok a Witcher-el gondolatok nem születnek? Csak úgy az információ be és ki, és nem marad semmi?

A téma különben nagyon is aktuális a Witcher kapcsán, hiszen ezek a kérdések szerves részei a Witcher univerzumban, épp ezért beszarás, hogy ennyire nem hatott mindez egyesekre.

A bevándorlók vagy a négerek helyére tökéletesen behelyettesíthetők a tündék törpök félszerzetek. Mert igaz vannak emberek vagy másfajúak akik rossz dolgokat tesznek, de az általánosítás hamis.
Nilfgaard sem a gonosz birodalma. Az Északi királyságok sem jók. Viszont a gyűlöletnek erőszak a vége, és a háborút, az erőszakot mindig a legszegényebbek, és általában az ártatlanok szívják meg, legjobban felheccelni a gyűlöletre pedig a tudatlan embereket lehet.

És akkor ezek után úristen! NIGGER van a sorozatban?! Meg juj hány % fehér ember él a világon? Teljesen felesleges, semmi hatása nem volt akkor a Witchernek az ilyen emberekre.

Megjegyzem: Geralt egyik legjobb barátja egy vámpír, egy olyan lény, aminek az elusztítására hozták létre Geraltot. Mégis túl lép ezen. De gondolom, itt néhányótok soha nem barátkozna egy színesbőrűvel. Még a végén ő is színesbőrű lesz. Vagy pláne liberálissal nem barátokna. Még a végén megbuzul. Nem?
#15069
A Witcher regényekben, és játékokban többek között az is nagyon jó, hogy olyan aktuális kérdéseket is feszeget mint a rasszizmus, szegények -gazdagok szembenállása, háború, társadalmi problémák.

Na hát, ebből is látszik, a Witcher nem való mindenkinek. Hogy ezeket a részeit is felfogja valaki kell egy bizonyos fokú érettség, értelmi szint.
Sapkowski zseniálisan nem annyival intézi el a dolgot hogy rasszizmus= rossz , hanem hogy lássuk be, nincs egyetemleges igazság nincs olyan jó vagy rossz. Például kinek van igaza, másfajúaknak, vagy az embereknek? Az emberek sokszor rasszisták a másfajúakkal szemben. A másfajúak egy része, ezért mint terrorista áll bosszút az embereken, miközben titokban a nilfgaardiak pénzelik a Mókusokat, hogy zavart keltsenek a Északi Királyságokban.

Na már most...vetítsük már ezt ki , a mostani életünkre. Aki ezek után brüsszelezik...hát...kurvára felesleges neki a Witcher könyveket olvasni, vagy a játékokkal játszani.
#15068
Ha jól értem le lettem buzizva. Hűha. Micsoda sértés. Kemény vagy jólmegmondtad.
Dante73
#15067
Oh nem.
Erkölcsi magas lovon akkor vagyok, mikor az ellenkező álláspontot képviselő azt sem tudja, miről szólt a vita, csak hozzászól, és lényegtelen szempontokon lamentál.
Ismerem ezt a vita stílust, és nem eszem meg, sajnálom. Nálam nem jön be, hogy egy apróságot kiragadok, és addig csűröm-csavarom, míg a végén a vita már valami egész másról szól.
Velem lehet beszélni. Van is egy két pont, ahol lehet tárgyalási alap. Én sem tartom szentnek a bal, és ördögnek a jobb oldalt. Egyik sem maradéktalanul igaz. Énszerintem erre, szerinted arra dől a mérleg. Tiszteletben tartom az álláspontod. Ugyan akkor nem értek vele egyet, és ez engedtessék már meg nekem.
Quintall.
Egyetlen adatot közöltem. Azt meg tartom. Az utóbbi 70 év volt Európa történetének legbékésebb 70 éve. Sajnálom, ebben semmi pontatlanság nincsen. Ez ténykérdés.
Tarzan?????? Fringilla mint Tarzan. Se a könyvből, se a játékból nem is emlékszem rá, olyan jelentős. És az én adataim pontatlanok. Ha jól rémlik, vagy 4x jelenik meg az egész trilógiában. (Játék) És 6 napja ezen megy a déta.
Na jó. Én most megyek, ezt kipihenem.
És hogy tudd. Én is előreengedem (ismert helyen, úriember ismeretlen helyen előre megy) a hölgyeket az ajtóban. Engem is így neveltek. Kár, hogy ez nem píszí, hanem feminizmus...

http://www.freetvmaci.info/

#15066
Undorító ami ebben a topikban megy, miért nem törli vagy helyezi át az illetékes az ide nem illő hozzászólásokat?
#15065
A pontatlan adataid pontatlanok, akárhogy is nézzük, bocsi.
A "liberális" jelzőt pedig úgy használod, ahogyan az neked tetszik, ettől liberális, és ezért
1. nem lehet belekötni
2. minden ponton bele lehet kötni

Itt mindössze annyiról volt szó, hogy egy Tarzan-t (tudod, fehér angol a dzsungel mélyén) ne próbáljanak meg másnak ábrázolni a "korrektség" nevében, míg egy Gyökereket se fehérekkel játszassák el. Vagyunk akik vagyunk, ha ezt nem tudjuk elfogadni, akkor azon egy mozi/sorozat/játék sem fog változtatni.
A túlzott pc szerintem inkább árt, mint használ, sokszor idéztem már, de tényleg lassan én leszek a f***, ha előreengedek egy nőt az ajtónál. Ha ez baj, akkor én bajban leszek, mert így neveltek, sajnálom.
#15064
Vicces, hogy leírod mennyire nem fontos a politikai oldal, majd szemrebbenés nélkül folytatod, amit elkezdtél: az egyik oldal vég nélküli pocskondiázását, és a másik egekbe magasztalását. Sajnálom, láthatóan műveltnek érzed magad, de sajnos valójában ugyanolyan egyszerű végletember vagy, mint ebben az országban a népesség 95%-a. Akik miatt esélytelen a konstruktív diskurzus, mert olyannyira erkölcsi magaslaton érzik magukat a másik oldallal szemben, hogy pusztán a másik nézetei miatti jogos felháborodásból előbb mennek ölre, minthogy leüljenek beszélni. A te, és hozzád hasonlók juttatták arra a szintre a politikai "párbeszédet", ahol ma tart. Oldaltól függetlenül.
Dante73
#15063
"Történelmileg kimutatható, hogy azóta sokkal békésebb, nyugodtabb az élet, mint VALAHA. Azaz, bármikor előtte."
Erre tettem rá, hogy Európa területén nem volt háború, 70 éve. Egy népirtás zajlott le, de ez abból a szempontból, amit bizonyítani akartam, irreleváns. Ugyanis nem a liberális oldal rendezett népirtást. Azt is Európa igencsak keleti szélén, mondhatni a Balkánon, ami megítélés kérdése politikailag, mennyire tekinthető Európának.
Ennyit a pontatlan adataimról.

http://www.freetvmaci.info/

Dante73
#15062
Ezek szerint elolvastad két hozzászólásom, és annyi. Véleményt alkottál. Semmi gond, a legjobbakkal is megesik.
Ellenben, ha végig olvastad volna, értenéd a gondolatmenetem, és nem irkálnál hü... elnézést. Elhamarkodott dolgokat.
Hogy igazam van-e? Nem tudom. Eddig ellenérvet nem igazán olvastam. Az pedig, hogy nem az enyém az abszolút igazság, egész biztos. Quintall jól írta, nem az a lényeg, hogy melyik politikai oldalon állsz. Mindig egyes esetek döntenek. (Halkan teszem hozzá, hogy van olyan oldal, ami a közösség szempontjából általában rossz döntéseket hoz, még a legnagyobb jó indulattal is, mivel a kiinduló pontja hamis, nem korszerű, és van amelyik többnyire jókat, bár időnként túllő a célon, és olyan fasságokat csinál, hogy az értelmes ember csak pislog) Egy dologban biztos vagyok, és ez volt a mondandóm lényege; Gyűlöletből jó még nem született. És az itteni négerezést valamilyen szinten a ma divatos gyűlölet szüli. (píszí folyamatos emlegetése, szidása. Ugyanis, egyrészt fogalma sincs itt senkinek, miért lett a csaj néger, másrészt, a píszínek is van létjogosultsága, sajnos.)

http://www.freetvmaci.info/

#15061
Ezt benézted, inkább valld be, van ilyen, nem szégyen ha téved az ember. Pont ezért nem lehet kategorizálni embereket, hogy "lipsi", konzervatív, kommunista, náci stb. Ne állj be a sorba, valamikor az egyik megoldása jobb, valamikor pont azé a legrosszabb. Gondolkozni kell megtanulni, és a lehető legjobbat választani mérlegelés után, ennyi. Ezért utálom a politikai pártokat, mert én arra fogok szavazni, aki helyi szinten szerintem megérdemli, a többit őt harcolják le egymás közt, ov vagy gyf még egyszer sem mutatkozott be személyesen.
Savaran
#15060
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Jó úton haladsz hogy náczi-trapista legyél<#wilting> UI: üdv a klubban

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15059
Nekem inkább úgy tűnik, hogy pontatlan adatokat durrogtattál kész tényként a vitában, amiket aztán megpróbáltál utólag költői túlzásnak beállítani. Az azért kemény, hogy megpróbálsz itt verbálisan lebulldózerezni mindenkit, aztán mikor felhívják a figyelmed az állításaid pontatlanságára, jön, hogy "ejj, csak túloztam picit, nem is látjátok, hülyék vagytok". No de kinek mi. Ami viszont tényleg túlzás, az az agresszió. Ki bántott, hogy ilyen dühödten vagdalkozol a legminimálisabb kritikai észrevétel hatására? Egy kívülálló szemlélő még azt hinné, mélyen érzed, hogy nincs igazad...
Dante73
#15058
Örülök, hogy megmosolyogtattalak.
Az a baj ezzel, hogy mint az 10. átolvasás után is nyilvánvaló, az írásom szándékoltan túlzó. (Gyengébb trollok kedvéért; elsőre is...)
Aki ezt szó szerint értelmezi, és úgy próbál kianalizálni, anélkül, hogy a mondandóm egyáltalán az agyáig eljutna...

Mindegy, én vagyok a hülye. Abba is hagyom a vitát, mielőtt legyőznétek rutinotokkal.

http://www.freetvmaci.info/

Dante73
#15057
Érdekes, hogy a néger, nem néger csaj vita mennyire el tud menni politikába.

http://www.freetvmaci.info/

#15056
A vitában való állásfoglalás nélkül mondhatom, hogy aki ennyire feketén-fehéren látja a világot, annak 100%, hogy nincs igaza. A világnézeted legjobb esetben is gyermeteg, a történelem idealizálása pedig minimum megmosolyogtató. Egy kezemen nem tudnám megszámolni például, hogy a liberalizmus fellegváraként emlegetett Amerika csak a 20. században hány demokratikusan megválasztott rendszert döntött meg személyes hatalomszerzés céljából, legtöbbször véres rémuralmakat életre hívva. Ez persze nem szükségképp a liberalizmust mint olyat minősíti, csak azért ne tegyünk úgy, mintha a történelem és a világ fekete és fehér lenne, mert semmi sincs távolabb a valóságtól.
Dante73
#15055
Nem kijavítotok, okoskodtok.
Ukrajnának kivel van baja? Csak nem az "ultraliberális" oroszokkal?
"És a liberális nagyhatalmak keze mindegyikben ott volt" Ó, hogyne. Vagy önvédelmi céllal, vagy jobboldali vezetés által kezdeményezett háborúban. 100 háborúból, jó ha egyet kezdeményezett egy liberális hatalom, liberális vezetés alatt. Úgyhogy ne démonízáljunk már.
Alap dolgokkal nem vagytok tisztában.
Háborúkat MINDIG hódítok, hatalomvágyó emberkék indítanak. Sokszor félreértelmezett nacionalizmusból. Ez meg elsöprő többségben NEM A LIBERÁLISOK jelzője. Eleve, ez ELLEN lép fel a liberalizmus. Azzal együtt, hogy a liberalizmus is tele van fasságokkal.

http://www.freetvmaci.info/

#15054
A Balkán is Európában van. Sőt Ukrajna is, akik gyakorlatilag ebben a pillanatban is hadban állnak. És azért javítunk ki, mert ha valaki ilyen nagy arccal osztja az észt mint Te, akkor nem árt ha legalább az alap dolgokkal tisztában van.

De igen, Európában valóban jórészt béke volt az elmúlt 70 évben, de azért olyan évet elvétve találunk, amikor a világban valahol ne tombolt volna véres háború. És a liberális nagyhatalmak keze mindegyikben ott volt, szóval ne idealizáljunk.
Dante73
#15053
Mindig tanul az ember... ;D
Viccet félretéve.
Most nyilván helyi villongások, stb mindig is vannak, voltak, és sokáig lesznek. Tüntetések, vagy éppen mostanság elszakadási törekvések spanyolhonban. Ez a lényegen nem változtat. Történelmének legbékésebb 70 évén van túl Európa.

http://www.freetvmaci.info/

#15052
😄 Jó, h kianalizálsz a 2 hozzászólásom alapján. Én csak a történelmi tévedésed javítottam. Ennyi. Ennyi az egész. Nem álltam egyik oldalra sem. Sőt, ez a 2 hozzászólásom volt az első a témával kapcsolatban. Azt azért jó tudni, h én okoztam trianont. 😄
Dante73
#15051
És ezt a libsizés kapcsán írtam.
Am, a volt jugó területek nem inkább balkán, mint Európa?
Marha unalmasak vagytok, szavakon, kiragadott félmondatokon lovagoltok, mert más ötletetek nincsen, ugyanis sületlenségeket beszéltek. És kézzel lábbal próbáljátok a magatok igazáról meggyőzni a többieket.
A szomorú TÉNY:
A TI gondolkodásmódotok okozta trianont, a második világháborút, a népírtásokat, a terrorizmus mai formáját.
Ezzel szemben a liberalizmus BESZÉLNI akar. Legjobb példa erre, ami most történik szerény kis hazánkkal. 7-es cikkely. Évek telnek el, mire azt mondják; ejnye. A Ti gondolkodásmódotokkal, már a tankok is elmentek volna innen...
Politikát ezzel részemről offolom. Priviben se keressetek az idióta részigazságaitokkal, mert már hallottam, és nem érdekel.

http://www.freetvmaci.info/

#15050
Igen igen, én is gondoltam, hogy menjünk nekkernek, fel is hívtam pár hete néhány ügynökséget, hogy lehet-e már jelentkezni, de még akkor nem tudtak semmit. Ha van infó a statisztáskodásról, rakjátok ám ki!
McFrost
#15049
Nincs, egér + billentyű van. A játék újraindítás javította, de a létrán nem akar felmászni továbbra sem, és hát ez gáz, mert egy pincében vagyok 😄

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8