The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Elővettem újra ajátékot, hogy kijátszam a dlcket. De tök fura az egész, Geralt magától sétál/fut, össze vissza pörög, a létrára nem hajlandó felmászni. Ez valami bug?
"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8
Erre reagált Quintall, h ez hamis állítás és igaza van, mert hamis állítás. Nem szerepel ebben a két mondatban sehol az unió se az, h liberális. Szóval valóban hamis az állítás.
http://www.freetvmaci.info/
Svájc pedig a háborúiról híres... Hagyjál már, de komolyan.
http://www.freetvmaci.info/
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.10.15. 16:46:01
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
De a 15014-re reagálnék: olvass könyveket, csak egyet mondok: Jugoszlávia. Vagy pl. Svájc is talán 3x "hadat üzent" a szomszédnak. Az, hogy nem volt háború, az hülyeség, bár lehet még csak a 18. századnál jártok töriből.
Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2018.10.15. 10:40:17
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
http://www.freetvmaci.info/
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2018.10.14. 11:18:29
Amúgy szerintem Ciri nem hal meg, csak eltűnik abban a dimenzióban. Ugye ő a dimenziók vándora, tehát attól hogy nem jön vissza a kapun, még történhet vele bármi, és nem lett egyértelműen bemutatva, hogy meghal a fagyban. Eltűnt, és lehet nem jön vissza. Én legalábbis meggyőztem magam erről. 😄
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.10.14. 10:24:46
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Ha valaki nem a főszál befejezése után vág bele, hanem előtte, akkor is az a vége, hogy megjelenik Yennefer, hogy abbahagyja a politikát és letelepedik Geralttal? Csak mert ugye akkor még nem ért véget Ciri keresése, és ez immersion romboló.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Én a gyerekeim nem a migráncsoktól, hanem a Magyar oktatási rendszertől, egészségügytől, politikától féltem. Az én félelmem látható, kézzel fogható. A tied meg a messziről jött ember, azt mond amit akar kategóriába tartoznak. Ráadásul, 99%-ban már évekkel ezelőtt cáfolva lettek.
Lehet, én a saját kis álomvilágomban élek. De Te, valaki más rémálom világában. Nem tudom, melyik a rosszabb, de tippem azért van rá.
http://www.freetvmaci.info/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"I've won every battle, but I'm losing this war."
On: nemrég értem a játék végére, még hátra van a két dlc. Ciri mikor említi Night City-t? Mert kb. ennyi spoilert tudtam, és vártam rá, de valahogy ez kimaradt, hiába beszéltem Cirivel mindig, mikor lehetett.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Amúgy én lehet rossz vagyok matekból, vagy csak más a számítási metódusom, de ha én hülye vagyok matekból akkor te is, ugyanis 7,6 milliárd a Föld lakossága, ebből 15% a fehér ember(igen elírtam az előző hszben, lemaradt az 1-es) de valójában 14, valamennyi. 1950-ben még 28% volt ugyanez! Pár millió muszlimot nem veszünk észre? XD Jó vicc magyarázd meg ezt Svédországban ahol 50x-es a nemi erőszak aránya pl a miénkhez képest, pedig nálunk is van 1,5 millió indomagyar, és bűnöznek is rendesen. De képzeld Párizs sem olyan mint régen, bár régen nem voltam, csak akkor amikor már úgy nézett ki mint a "nyócker" öhhh miket beszélek a nyócker jobban néz ki!
A fehér családok 1,2 gyerekvállalási rátával rendelkeznek ahhoz hogy növekedés legyen el kéne érni a 2,1-et és ez az 1,2 is úgy jön ki hogy beleveszik a 4-5 ös mutatószámú afrikai és arab bevándorlókat..Ki lehet számolni egyszerűen 2100-ra mi lesz itt!
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Yennefer valóban fiatalka, de ő meg ha jól rémlik mágiával javította fel a saját kinézetét a könyvekben is, nem is kicsit.
Why so serious?
Nem tudom miért, de nekem valahogy Geralt egy idősebb ember benyomását kelti, valahol 45-52 év közt, már a leszállóág elején. Remélem, Geralton, és a "csajokon" is javítanak némi sminkkel. Nem pedig egy tini sorozatot kapunk. Simán beleférne az Özvegy Trissnek, számomra is. (Fekete hajjal pedig Yennek.)
http://www.freetvmaci.info/

Az a gondom, hogy itt van ez a mutációs labor, amit így szintén nem tudok kihasználni, mert vége a játéknak. Azt terveztem, hogy újrajátszom, és a Vörös Báró küldetések után lecsattogot Anna Henrietta királyságába, de most azzal hogy Yennefer a végén megjelent, és abba kívánja hagyni a politikát és velem akar ejtőzni, megöli a játék folytatását. Nyugtassatok meg, ha a DLC-t nem a játék végén játszom ki, hanem a játék közepén, akkor Yennefer se jelenik meg a végén, hogy akkor mostantól új életet kezd és nem csinál semmit.
Amúgy pornóhoz képest nagyon igényes alkotás és végtelenül vicces.

"A világ lakosságának mindössze 5%-a fehér" Mondd, Téged ki tanított számolni? 6,5 milliárd ember él a földön. Európa lakossága, amely jelentős részében fehér, 500 000 000 főt számlál. (Ha ide betelepítenek néhány millió muszlimot, észre sem veszed, olyan kisebbségben lesznek!) És akkor észak Amerikát, Ausztráliát nem számoltuk, ami azért még két földrésznyi FEHÉR ember... Jól hangzik, amit mondasz, az a kár, hogy az igazsággal köszönő viszonyban sincsen.
http://www.freetvmaci.info/
Említetted a népirtást: Nos tudtátok hogy, egy adott népcsoport számára demográfiai problémát okozó intézkedések, például erőszakos betelepítés, genocídiumnak minősül? Ilyenkor miért nem védik meg az érdekem a liberális kormányok? A világ lakosságának mindössze 5%-a fehér, kihaló félben vagyunk, ez a jogvédő liberálisokat nem zavarja? Csak az hogy az afrikai bevándorlónak csak egy szaros ifon-ra telik?
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Csak némi történelem, az illiberális gyökereknek;
Nagyjából a második világháború óta vannak hatalmon a libsi idióták, hellyel-közzel. Történelmileg kimutatható, hogy azóta sokkal békésebb, nyugodtabb az élet, mint VALAHA. Azaz, bármikor előtte.
A terrorizmust a hagyományos, jobboldali vezetésnek köszönhetjük, ahogy az azóta lezajlott népirtásokat is. De igazad van barátom. Az illiberális idióták mentik meg a világot... (A nyugalomtól, jóléttől, békétől.)
http://www.freetvmaci.info/
Edit: Csak nyitott szemmel kell nézni a világot és észreveszed mert a pofádba tolják.
Utoljára szerkesztette: Although, 2018.10.13. 08:17:08
Tematikailag egyébként meg pont a nemzeteket meghódító, agresszív Nilfgaard az, ahol jobban elképzelhető, hogy többféle emberek fordulnak elő, mint pl. az eléggé homogén északon.
Mindez lényegtelen, legyen jó a sorozat és kész.
Why so serious?
Na hát én amúgy nyilván hülye vagyok sőt hülye lipsi, de engem az érdekel egy színész vagy színésznő jó -e. Jól alakítja e a szerepét. A bőrszín másodlagos.
Mindegy ne nézd meg. Sőt, kimondottan MOZIBAN! ne nézd meg, mivel ez egy Netflixes sorozat. Kimondottan mivel MOZIBAN nem nézel ilyesmit, külön gratulálnék, mert látszik hogy okos vagy.
Jelentősége ugyan az. Egy nem rasszista ember számára SEMMI.
http://www.freetvmaci.info/
Nilfgaard meg elég nagy birodalom ugye, sok kis királyságot bekebelezett az évszázadok során.
(\__/) ( X.x) ( } . { )