The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15048
Próbáltad kiválasztani a másik fajta futást, közlekedést? Nem tudom, h mi a különbség de valamelyik patch-csel beraktak egy alternatív módot. Esetleg nincs gamepad bedugva, csatlakoztatva a géphez?
McFrost
#15047
H!
Elővettem újra ajátékot, hogy kijátszam a dlcket. De tök fura az egész, Geralt magától sétál/fut, össze vissza pörög, a létrára nem hajlandó felmászni. Ez valami bug?

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

#15046
Elolvastam. Ezt írtad: "A második világháború óta Európa területén nem volt háború. Több, mint 70 éve. "

Erre reagált Quintall, h ez hamis állítás és igaza van, mert hamis állítás. Nem szerepel ebben a két mondatban sehol az unió se az, h liberális. Szóval valóban hamis az állítás.
Dante73
#15045
Tényleg hagyjál már. Mióta volt Jugoszlávia vezetése LIBERÁLIS? Elolvasod, amire válaszolsz, vagy csak írsz bele a vakvilágba?

http://www.freetvmaci.info/

#15044
Európáról beszéltél. Nem Európai Unióról. A kettő nem egy és ugyanaz.
Dante73
#15043
Jugoszlávia mióta az unió tagja? Na ugye.
Svájc pedig a háborúiról híres... Hagyjál már, de komolyan.

http://www.freetvmaci.info/

Savaran
#15042
Meg buknak az egyenruhára 😊 Szóval Touassaint-i gárdistának megyek 😊 Vagy ha az nem opció, akkor Redániai, vagy Nilfgárdinak 😊
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.10.15. 16:46:01

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15041
A telefonomon állandóan a lista aljára ugrik, így válaszolni nem tudok: kéretik javítani.
De a 15014-re reagálnék: olvass könyveket, csak egyet mondok: Jugoszlávia. Vagy pl. Svájc is talán 3x "hadat üzent" a szomszédnak. Az, hogy nem volt háború, az hülyeség, bár lehet még csak a 18. századnál jártok töriből.
#15040
Az index szerint H.C. egy magyar kertesházban megtalálta a békét, és itt forgatják a Witcher sorozatot. Megyek rémsáskának, most állítólag az jön be a csajoknak :-)
#15039
Jó gondolat, viszont a valóság az pont a fordítottja. 😊 A Yennefer sokkal régebbi név.
Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2018.10.15. 10:40:17
Savaran
#15038
Erre nem is gondoltam, de tényleg lehetséges 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15037
Jah, véletlenül jól döntöttem akkor, és megmaradt egy kapcsolatom. 😄 Egyébként tegnap félálomban ugrott be, hogy a Yennefer az valószínű a Dzseniferből van származtatva. 😊
#15036
Pedig ha jól emlékszem az egy igen fontos küldetés, szerintem elég döntő lehet a viszonyotokban. (Ha az, amire gondolok, akkor az első Witcher könyv címe a küldetés címe is)
Savaran
#15035
Amúgy én jól jöttek ki Yenn-el, nagyon jól 😊 De mégsem jelent meg úgy emlékszem, sejteni vélem hogy miért, mert Skeligén elszalasztottam egy melléküldit, hogy keressem fel Yent a házánál, lehet az volt a baj.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15034
Egy bizonyos szint elérése kell hozzá, de akármikor fel lehet venni.
Dante73
#15033
Yen, vagy Triss jelenik meg, attól függően, kit választottál, mikor választás elé állítottak. Ha a hármasra szavaztál, akkor jön Ciri. Ha nem hógolyóztál Cirivel, nem ápoltad a kis lelkét, akkor eltűnik a fagyvilágban, és akkor jön Dandelion, meg Zoltan. (És a fagy általi világvége, a próféciák szerint, igaz, azt nem látjuk) Lehet, tévedek, de úgy rémlik, a Blood & Wine csak a főszál lezárása után nyitható meg. (Vagy egy bizonyos pont után? Már nem emlékszem pontosan)

http://www.freetvmaci.info/

#15032
Viszont szerintem akkor figyel a játék arra, hogy ki mikor hogyan jut el a Blood & Wine végére. Persze ez alapvetés, csak mégis az ember aggódik. Mert most kedvem van újra kezdeni, de úgy hogy Geraltból csinálok egy 40. szintű witchert az elején, hiszen nem illeszkedik ehhez a sztorihoz, hogy ismét kezdő szintről induljon, na és akkor azt csinálom, hogy szinte csak a fő szálon haladok, megcsinálom a bárós részt, és utána mikor mennék keresni a lányát Oxenfurtban, akkor beugrom a macskás fogadóba és felveszem a DLC nyitóküldijét, és visszafelé el is ugrom akkor Olaszba. Mégis ott lesz nekem a Dr. Moreau génmanipulációs izémizéja, amit felhasználhatok a játék legnagyobb részében utána, meg nem árt ha ebben a káosszal sújtott világban van egy menedékem. Meg akkor megpróbálom megmenteni Henrietta hercegnőt. Meg Cirit a végén. Meg a császárt. Csak a főküldetésen haladok végig, és amikor kész, akkor marad kismillió szörnyvadászós küldetésem, és akkor bejárom a világot és élvezkedem. Vázoltam a következő 2 év programját. Közben elkészül a Star Citizen, és akkor belecsapok abba is. 😄

Utoljára szerkesztette: lonvard, 2018.10.14. 11:18:29
#15031
Na jó de te ezek szerint a főszál végén játszottál vele, ahogy én is. Na de az érdekes, hogy megjelentek Dandelionék. Te biztos hogy jól kijöttél Yenneferrel? Mer nekem az egyetlen sikerélményem ebben a játékban kapcsolati szinten, hogy legalább ez a nő életben maradt, és úgy döntött, hogy akkor együtt élünk egy darabig. 😄

Amúgy szerintem Ciri nem hal meg, csak eltűnik abban a dimenzióban. Ugye ő a dimenziók vándora, tehát attól hogy nem jön vissza a kapun, még történhet vele bármi, és nem lett egyértelműen bemutatva, hogy meghal a fagyban. Eltűnt, és lehet nem jön vissza. Én legalábbis meggyőztem magam erről. 😄
Savaran
#15030
Nekem nem jelent meg Yen, csak az "idétlen" Dandelion, és Zoltán 😊 Ciri sem, mivel rossz befejezés sikerült ezért meghalt 😞 Amúgy szerintem akkor nem jelennek meg, legalábbis az lenne a logikus!
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.10.14. 10:24:46

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15029
Visszatérve Blood & Wine-ra.

Ha valaki nem a főszál befejezése után vág bele, hanem előtte, akkor is az a vége, hogy megjelenik Yennefer, hogy abbahagyja a politikát és letelepedik Geralttal? Csak mert ugye akkor még nem ért véget Ciri keresése, és ez immersion romboló.
#15028
Witcher 3 teljesen jó iránymutatónak ilyen kérdésekben is szerintem. Arra kell gondolni, hogy akármilyen szar a helyzet, azt kell csinálni, amit Geralt csinált abban a világban, amiben Temeriát megszállta a nilfgardi császár, és ráadásul meg még szörnyek jobbról-balról. Mit csinált Geralt? A lakossággal ellentétben mozgásban maradt, át tudott kelni a határokon, így függetlenítette magát a politikai helyzettől, ott vállalt feladatokat, ahol éppen megfizették, minden királlyal kiegyezett. Miközben körülötte mindenféle erők csatáztak egymással, lázadók próbáltak valamit tenni, szkojatelek, meg mindenféle náció igyekezett csinálni valamit, ő mindezek fölött állva oda ment ahova akart. Az ilyen kozmopolita világpolgári ember az, aki ki tudja játszani az elnyomó rendszereket, mert vagy üzletet köt a diktátorral, vagy tovább áll és máshol szerez munkát. A rönkhöz kötött lakosság az, aki szenvedésre van ítélve.
Dante73
#15027
Politika. Akit nem érdekel, ne olvassa el. Ígérem, ebben a topikban, ez az utolsó részemről.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A számaid légből kapottak, alapból nem vagy tisztában tényekkel, messziről bűzlik rólad a rasszizmus.
Én a gyerekeim nem a migráncsoktól, hanem a Magyar oktatási rendszertől, egészségügytől, politikától féltem. Az én félelmem látható, kézzel fogható. A tied meg a messziről jött ember, azt mond amit akar kategóriába tartoznak. Ráadásul, 99%-ban már évekkel ezelőtt cáfolva lettek.
Lehet, én a saját kis álomvilágomban élek. De Te, valaki más rémálom világában. Nem tudom, melyik a rosszabb, de tippem azért van rá.

http://www.freetvmaci.info/

#15026
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Miután megtaláltad és a tűz mellett ültök.

"I've won every battle, but I'm losing this war."

#15025
Túl nagy... mivel a propagandagépezetük megcsappant látogatottságban, ezért mindenhol próbálják terjeszteni az "igét". Egyszer tényleg ki kellene menniük svédbe, Párizsba stb. és talán rájönnének, hogy ez a migráncsosdi csak figyelemelterelés a valós problémákról. Baj lehet belőle, de már most sokkal nagyobbak vannak, főleg hazánkban, nem a bevándorlást kell megállítani, mert a kutya se jönne ide, hanem a kivándorlást előbb, na mindegy. A pc-be meg mindenki azt magyaráz bele, amit akar, lassan beperelhetnek azért is, mert egy terhes kismamának átadom a helyem a buszon, vagy férfiként a férfimosdót használom. Beteg.

On: nemrég értem a játék végére, még hátra van a két dlc. Ciri mikor említi Night City-t? Mert kb. ennyi spoilert tudtam, és vártam rá, de valahogy ez kimaradt, hiába beszéltem Cirivel mindig, mikor lehetett.
lwb
#15024
Mi lenne ha a Svédországozó - migriző - négerező - píszíző idióták elhúznának a topikból a halál retkes faszára? Nagy kérés lenne?

#15023
Igen igen, szerintem az Anson Mount lett volna minden tekintetben a tökéletes Geralt. De Cavillnek is örülök, mert vele meg rangot kap a sorozat. Szerintem is az van, hogy tudatosan lejjebb viszik az életkorokat, hogy a fiatalabb nézőket jobban bevonzzák, de ha így van akkor ez hiba, mert a Witcherből nem valami kosztümös tűzlabdadobálós merlines hülyeséget kell csinálni, hanem Trónok harcát.

Savaran
#15022
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

molnibalage83
#15021
Szerintem ezt nem itt kéne kitárgyalni főleg úgy, hogy a számaid is ökörségek.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#15020
Te is tudod hogy egy idealizált álomkép után rohansz, és nem így van a valóságban! de mivel ez off téma így hagyjuk!
Amúgy én lehet rossz vagyok matekból, vagy csak más a számítási metódusom, de ha én hülye vagyok matekból akkor te is, ugyanis 7,6 milliárd a Föld lakossága, ebből 15% a fehér ember(igen elírtam az előző hszben, lemaradt az 1-es) de valójában 14, valamennyi. 1950-ben még 28% volt ugyanez! Pár millió muszlimot nem veszünk észre? XD Jó vicc magyarázd meg ezt Svédországban ahol 50x-es a nemi erőszak aránya pl a miénkhez képest, pedig nálunk is van 1,5 millió indomagyar, és bűnöznek is rendesen. De képzeld Párizs sem olyan mint régen, bár régen nem voltam, csak akkor amikor már úgy nézett ki mint a "nyócker" öhhh miket beszélek a nyócker jobban néz ki!
A fehér családok 1,2 gyerekvállalási rátával rendelkeznek ahhoz hogy növekedés legyen el kéne érni a 2,1-et és ez az 1,2 is úgy jön ki hogy beleveszik a 4-5 ös mutatószámú afrikai és arab bevándorlókat..Ki lehet számolni egyszerűen 2100-ra mi lesz itt!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15019
Na, nekem meg csak őt ne. 😄 Geralt szerepe elég sok ugrálást+rohangálást követel, nyilván egy fiatalabb, amúgy is edzett férfi (mint Cavill) alkalmasabb rá mint valaki aki mondjuk most 50. Némi smink és nyilván idősebbnek fog kinézni.
Yennefer valóban fiatalka, de ő meg ha jól rémlik mágiával javította fel a saját kinézetét a könyvekben is, nem is kicsit.

Why so serious?

Dante73
#15018
Nekem már eleve Cavil korával is bajom van.
Nem tudom miért, de nekem valahogy Geralt egy idősebb ember benyomását kelti, valahol 45-52 év közt, már a leszállóág elején. Remélem, Geralton, és a "csajokon" is javítanak némi sminkkel. Nem pedig egy tini sorozatot kapunk. Simán beleférne az Özvegy Trissnek, számomra is. (Fekete hajjal pedig Yennek.)

http://www.freetvmaci.info/

#15017
Nekem a korukkal van problémám. Ciri oké, mert játszódhat a sorozat kislány korában, de a varázslónőkre, Geralt partnereire, akikkel szót tud érteni nem diáklány fejű csajokat, hanem femme fatale jellegű nőket kellett volna castingolni. Olyasmiket mint az Into the badlands Özvegye. Ez a nő például tökéletes lenne szerintem Yennefernek. Vörös hajjal természetesen Trissnek. 😊

#15016
Hát én most fejeztem be a Blood and Wine DLC-t. Ilyen minőségű és mennyiségű dialógus és szinkron nincs még egy játékban, imádtam. Játéktechnikailag millió kihasználatlan és elbénázott dolog van a Witcher 3-ban, de a párbeszédekkel messze kiengesztelt. Sajnos a főjátékban és a DLC-ben is mindent a legtragikusabb befejezéssel zártam, ezért kissé fel is basztam magam, de már lenyugodtam. Ebben a világban ritkán happy end a vége. És legalább Yennefer meglepett.

Az a gondom, hogy itt van ez a mutációs labor, amit így szintén nem tudok kihasználni, mert vége a játéknak. Azt terveztem, hogy újrajátszom, és a Vörös Báró küldetések után lecsattogot Anna Henrietta királyságába, de most azzal hogy Yennefer a végén megjelent, és abba kívánja hagyni a politikát és velem akar ejtőzni, megöli a játék folytatását. Nyugtassatok meg, ha a DLC-t nem a játék végén játszom ki, hanem a játék közepén, akkor Yennefer se jelenik meg a végén, hogy akkor mostantól új életet kezd és nem csinál semmit.
#15015
Aki nagyon sír a sötét bőrű színészek miatt annak ajánlom figyelmébe: The Bewitcher: A DP XXX Parody
Amúgy pornóhoz képest nagyon igényes alkotás és végtelenül vicces.

Dante73
#15014
A második világháború óta Európa területén nem volt háború. Több, mint 70 éve.
"A világ lakosságának mindössze 5%-a fehér" Mondd, Téged ki tanított számolni? 6,5 milliárd ember él a földön. Európa lakossága, amely jelentős részében fehér, 500 000 000 főt számlál. (Ha ide betelepítenek néhány millió muszlimot, észre sem veszed, olyan kisebbségben lesznek!) És akkor észak Amerikát, Ausztráliát nem számoltuk, ami azért még két földrésznyi FEHÉR ember... Jól hangzik, amit mondasz, az a kár, hogy az igazsággal köszönő viszonyban sincsen.

http://www.freetvmaci.info/

Savaran
#15013
Nyugodtabb mint valaha? Maradjunk annyiban világháború az éppen nincs, tehát igen nyugodtabb, mert nem dübörögnek a tankok a kertemben, viszont a liberális Brüsszel miatt nemsokára Tusken rablók, meg Evokok fognak piknikezni, és annak nem fogok örülni!
Említetted a népirtást: Nos tudtátok hogy, egy adott népcsoport számára demográfiai problémát okozó intézkedések, például erőszakos betelepítés, genocídiumnak minősül? Ilyenkor miért nem védik meg az érdekem a liberális kormányok? A világ lakosságának mindössze 5%-a fehér, kihaló félben vagyunk, ez a jogvédő liberálisokat nem zavarja? Csak az hogy az afrikai bevándorlónak csak egy szaros ifon-ra telik?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Dante73
#15012
Az a baj a primitív emberekkel, hogy nem is tudják, mennyire primitívek.
Csak némi történelem, az illiberális gyökereknek;
Nagyjából a második világháború óta vannak hatalmon a libsi idióták, hellyel-közzel. Történelmileg kimutatható, hogy azóta sokkal békésebb, nyugodtabb az élet, mint VALAHA. Azaz, bármikor előtte.
A terrorizmust a hagyományos, jobboldali vezetésnek köszönhetjük, ahogy az azóta lezajlott népirtásokat is. De igazad van barátom. Az illiberális idióták mentik meg a világot... (A nyugalomtól, jóléttől, békétől.)

http://www.freetvmaci.info/

#15011
Kurvára tévedsz. Ha Tamás bátyából fehéret csinálnának akkor az is zavarna. És igen kurva egy piszi ez a kurva nyugati világ ha egyszer azért ment a balhé miért nincs fekete a horvát válogatottban. És minden féle módon erőltetik Hollywoodban is. Itt van ami Kevin színésszel történt kiírjuk a sorozatból mert valamikor elkövetett valamit és mindezt ő bevallotta. Már bírósági ítélet se kell elég ha a piszi azt mondja ez nem jó? Nem a nácikat idegesíti ez a szar már hanem engem is.
Edit: Csak nyitott szemmel kell nézni a világot és észreveszed mert a pofádba tolják.
Utoljára szerkesztette: Although, 2018.10.13. 08:17:08

lwb
#15010
Engem teljesen hidegen hagy, hogy FV szerepére egy fekete színésznőt választottak. Ha 100%-ig másolni akarták volna Sapkowskit, akkor nyilván mindenki hófehér. De nem akarták. Ebben szerepet játszik persze az is, hogy szélesebb réteget akarnak elérni, meg az is, hogy el akarják kerülni a hisztit, ami nyilván jönne, ha az egész gárda fehérekből állna.
Tematikailag egyébként meg pont a nemzeteket meghódító, agresszív Nilfgaard az, ahol jobban elképzelhető, hogy többféle emberek fordulnak elő, mint pl. az eléggé homogén északon.

Mindez lényegtelen, legyen jó a sorozat és kész.

#15009
Teljesen igazad van. Sokszor ugy erzem, hogy rossz korba szulettem, mert most ebben az ourult vilagban 33 evesnek lenni neha agyzsibbaszto...

#15008
Húha. Van baj...

Why so serious?

#15007
Én megértem hogy a nigger barátoddal az Andrássyn felvonulsz minden évbe TE nagyon OKOS. Attól még te vagy a kisebbség.Bárhogyan is akarod meggyőzni magad és ahogy te írtad lipsi, ami ugye libsi embertársaidat(te okos) ! Ha egyszer fehér bőrű Csiri ,akkor az fehér, nem fekete, nem tarka, nem sárga, FEHÉR. Valószínűleg találnának olyan színésznőt aki jól tudná játszani a karakterét.Elég nagy a a paletta belőlük is. Beteg a világ, és ki kell fordítani önmagából mindent ,hogy a LIBSI zombik fürdőzhessenek a fossba amit megteremtenek.Ez járja át a filmeket ami az egyenes agymosás példaképe. KB ennyit tudtam még hozzáfűzni mint értelmileg korlátozott,buta ember.
#15006
Na mit mondtam hogy lesz niggerezés és hiszti...na? Így már azért jó.

Na hát én amúgy nyilván hülye vagyok sőt hülye lipsi, de engem az érdekel egy színész vagy színésznő jó -e. Jól alakítja e a szerepét. A bőrszín másodlagos.

Mindegy ne nézd meg. Sőt, kimondottan MOZIBAN! ne nézd meg, mivel ez egy Netflixes sorozat. Kimondottan mivel MOZIBAN nem nézel ilyesmit, külön gratulálnék, mert látszik hogy okos vagy.
#15005
Ügye világos az, hogy ez egy kitalált karakter egy kitalált világban és a sorozat a könyv és nem a játék alapján készül?
ewuk
#15004
Az igaz, meg elég délen is vannak. Ha párhuzamot vonunk a saját világunkkal. Amúgy nyilvánvalóan azért színesítik a palettát a színészek által, hogy minél nagyobb réteget tudjanak leültetni a sorozat elé, és jöjjön a pénz. Ebben annyira nagy kivetnivalót nem látok azért.
Dante73
#15003
ATYA Úr Isten! Nem zöld a szeme, hanem kék a Potternek!
Jelentősége ugyan az. Egy nem rasszista ember számára SEMMI.

http://www.freetvmaci.info/

Malakai
#15002
Tippre csak ő. 😊 Kétlem, hogy azt szeretnék belerakni, hogy a fekete birodalom háborúzik a fehér királyságokkal. 😛
Nilfgaard meg elég nagy birodalom ugye, sok kis királyságot bekebelezett az évszázadok során.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#15001
UH, ebből a hozzászólásból sugárzik az értelem. 😄
#15000
Kell a néger........... akkor csak nézzék a retedék szarjukat a Hollywood butitott zombija.Olyan réteget céloznak meg akik olvasták,és vagy, játszották a történetét. Na ők azok akiknek ez az egész ellenszenves lesz,Lehetne mindjárt buznyák is Geralt,szerintem semmi kivetni való nincs abban. ha lóháton megy az anál egy nigger varázslóval......Elvből meg sem nézek ilyet se nigger , se buzi.... Ha valami jó azt miért kell elb.szni ?????? Felejtős lesz, az ilyenek érdemlik meg hogy feketén megnézze, letöltse az ember ,de a MOZIba a kutya sem ül be rá ,és bukta a film)!!!
ewuk
#14999
Viszont Fringilla nilfgardi, akkor minden nilfgardi fekete lesz, vagy csak ő?