16775
banner
  • lonvard
    #15377
    Meglátjuk milyen atmoszférát sikerült csinálni, lehet az összkép baromi jó lesz. Meg lehet mocsokbéna. :D Meglátjuk.
  • lonvard
    #15376
    Kicsit olyan 80-as évek fantasy filmjei ez a szerelés.
  • Prof William
    #15375
    A könyvekben az ezüstkardot poggyászában hordja.Ha bemegy egy városba akkor jó neki a sima kard is.

    Amikor szörnyvadászatra készül akkor veszi elő az ezüstkardot.

    Sőt a regényfolyam jó 60%-ban ilyen-olyan okok miatt csak egy kardja van.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2019.07.17. 16:15:08
  • Savaran
    #15374
    Én csak a játékokkal játszottam, nem tudhatom.
  • Savaran
    #15373
    Egy kard sem praktikus a háton. :)
  • Daermon
    #15372
    Mi két kard?
    Esélyen egy lesz neki - eleinte biztos -, ahogy a könyvekben is. Vagy Keszegre szíjjazta.
  • Malakai
    #15371
    Oldalán valszeg. A két kard a háton valójában nem túl praktikus.
  • Savaran
    #15370
    két kard?
  • Prof William
    #15369
    Egész jó. :) Anno régi Witcher/Hexer sorozat már itt elbukott. :)

    Emlékszem rögtön kb az első jelenetnél , ahogy Geralt lovagolt, már ott lefordultam a székről :)
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2019.07.16. 21:04:23
  • RatBaG #15368
  • Szerzetes89
    #15367
    Mellék már nem lesz.
  • Arsenal95
    #15366
    Ha hagyom Trisst felszallni a hajora nem is lesz vele tobb kuldi?
  • Savaran
    #15365
    Életed egyik legjobb döntése lesz, ha megveszed :)
  • komiki
    #15364
    Köszönöm DantesHun .
  • DantesHUN
    #15363
    Magyar Ps4-en is.
  • komiki
    #15362
    Üdv.Skacok lenne egy kérdésem.PS4-en is szeretném megvenni a játékot de a storba nem ír magyar felíratot ,hogy lenne a játékhoz.Valóban nincs hozzá vagy csak nincs feltüntetve? Előre is köszönöm a segítséget.
  • RatBaG #15361
  • npolos
    #15360
    Keresgéltem a nexus-on hogy milyen módokat tudok telepíteni a goty változathoz
    Egy videó alapján ezeket találtam:
    Auto-Loot Mod
    Over 9000 Weight Limit (ez mindenképpen kellene)
    Debug Console Enabler
    Fast Travel from Anywhere
    Kérdés, hogy ezek felmennék még?

  • Prof William
    #15359
    TE JÓ ÉG!



    Amúgy ha úgyis csak alapul veszik a művet, akkor Ciri lehet akár idősebb is a találkozás idején.
  • Daermon
    #15358
    Plusz 1 kardja van Geraltnak, ami jó esélyel a Zoltantól kapott Sihil. Ekkor Ciri már bőven 15-16 (pontosan nem emlékszem).
  • Daermon
    #15357
    Ahhoz túlkoros. Ciri 8 volt mikor Brokilonban volt és találkozott Geraltal.
  • Prof William
    #15356
    Végre valami...


    És persze szemből



    Szerintem egész jó.


    Yennefer

    És persze Ciri

    Nem akarok Ciri hátteréből messzemenő következtetéseket levonni, de szerintem tényleg az elejétől a Driádok erdejétől kezdik a sztoriját.
  • Daermon
    #15355
    Első hivatalos képek!
  • Daermon
    #15354
    40 millión túl a Witcher széria
  • lonvard
    #15353
    6:33-tól érdekes számomra. Szerelmes lettem. Holnapra elmúlik, remélem.
  • Savaran
    #15352
  • DantesHUN
    #15351
    Az a probléma, a Witcher univerzum az szinte csak a játékokat és azon belül a Witcher 3-at jelenti. Na most, ami egy játékban ,vagy egy fanboy cosplay-en , vagy egy rajzon jól néz ki, az nem biztos hogy jó a filmvásznon is, a valóság meg realisztikusság megint egy más dolog.

    A sorozatból meg még mindig nem láttunk egy képkockát se. Mármint nem kiszivárgott képeket, hanem egy előzetest, amiből lehetne következtetni hogy is fog kinézni

    Egyébként meg, ha nagyon akarnám hozok a Trónok harcából olyan képet, ami alapján úgy tűnne, az egy igénytelen fos, szar jelmezekkel. Például ha kikockázom Havas Jon gumi kardját.
  • DantesHUN
    #15350
    Ne folytasd mert hülyeségeket beszélsz. Az Egri csillagok bár magyar szempontból nagy költségvetésű volt, de nem lehet összevetni fiatalabb vagy drágább filmekkel.

    Aztán az Egri Csillagok nem dokumentum film, hanem egy romantikus történelmi regény film változata, és romantika itt nem a szerelmi szálat jelenti, ez egy művészettörténeti korszak, amikor a szerzők visszanyúltak a múltba és az a valóságnál sokkal szebb, heroikusabb, romantikusabb módon mutatták be. Tehát ez nem egy realista dolog.

    A török haderő egy része meg igenis lehetett akár félmeztelen is, ugyanis, a nem reguláris haderő szedett-vedett csapatokból állt, olyan fegyverrel és ruházattal amit épp magukkal hoztak. Ez történelmi tény.
    A török seregnek a janicsár és szpáhi egységei voltak jól felszereltek. Az igaz, ebből sem látszik sok a filmben, de mint mondtam ez nem egy relista film.

    A maga korában a maga lehetőségeihez mérten, nagyon jól megcsinálták. Sokadjára mondom: hogy a kort, és rendelkezésre álló pénzt is figyelembe kéne venni.
  • Palinko
    #15349
    A játék meg a fan dolgok is a könyv alapján készültek... Pl az a szárnyas cucc amit beraktam nagyon ott van, igaz az a különleges egységé volt nem sima nilfgardi talpas katona.
  • Savaran
    #15348
    Nem értem a problémádat, nagy költségvetéssel is készültek rossz filmek, kis költségvetéssel is jó filmek, az Egri Csillagokban nagyon látszik a spórolás, konkrétan egy török sem néz ki töröknek, legalábbis az öltözékük, aztán a várvédők ruházata is fenomenális, kb kettő szereplőn van igazi láncing, a többin láncinget imitáló szürke szövet, borzalom! A törökök fele félmeztelen....soroljam?
  • DantesHUN
    #15347
    Aha...tehát fiatalabb nagyobb költségvetésű filmet akarsz egy öregebb kisebb költségvetésű filmmel összehasonlítani. Legközelebb mi lesz?
    Rá jössz ,hogy a mondjuk...a Tizedes meg a többiek szar ,mert fekete-fehér?
  • Savaran
    #15346
    már hogyne volna, pl a lengyel történelmi filmek, százszor autentikusabbak, igaz asszem azok a 70 80 ad években készültek de akkor is
  • DantesHUN
    #15345
    Az Egri Csillagok 50 éves magyar film. Ahhoz képest semmi gond nincs vele.
  • DantesHUN
    #15344
    Szarul néz ki. De nem lehet tudni, hogy most statiszták vagy ez a végleges páncél-e vagy mi ez?

    Azért nehezen hiszem hogy ennyire olcsó vacakkal oldja meg a Netflix

    Viszont a neten lévő fan cuccokat pláne a játékot felejtsük már el! A sorozat a könyv alapján készül.

    Egy másik dolog a fantasy filmek, játékok tényleg menőn kinéző páncéljai amúgy szart érnének a valóságban, de nem is a lényeg, hogy funkcionálisan jók legyenek, hanem hogy jól mutasson a vásznon.
  • Savaran
    #15343
    Mátranováki jelmezkészítő BT. Ez az a kategória hogy nem tudom eldönteni nevetve sírjak, vagy sírva röhögjek, ennél még ez Egri Csillagok fim is színvonalasabb, pedig annál pocsékabb jelmeztervezést ritkán lehet látni. Tehát van aki tudja alulmúlni!
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.05.31. 16:24:40
  • Ainz
    #15342
    Szerintem simán elfér ide is az a kevés cucc ami jön : D
  • Palinko
    #15341
    Lassan már kéne nyitni a sorozatnak is topicot nem? Mert nem szeretném tovább spammelni ezt és ha tényleg idén bemutatják egyre több hír meg kép is érkezik. Mint 2 napja jött, de csak ma jutott el hozzám a nilfgardi páncél, hát nem is tudom, kár hogy egy vizes bulldog volt az inspiráció:



    Valahogy továbbra sem bizalomgerjesztő a sorozat és ami folyik körülötte. Mintha félig vad falka lenne félig nilfgard nem tudom nem jön be. A játékban egyébként annyira jól el volt találva minden és nem is azt mondom hogy copyzták volna le pixelre, de valami hasonlót kihozhattak volna. Meg nem is az, ha csak random beírom a googleba hogy Nilfgaard ott is mennyi jó fan art meg minden van ami olyan kibaszott jól néz ki például:


    Nem akarom elhinni hogy ez a ráncos, funkció nélküli akármicsoda volt a legjobb amivel elő lehetett állni meg az a fura pokol kapuján átrángatott rövid kard.
  • JonasSandor
    #15340
    Mentéseit hova rakja?
  • Daermon
    #15339
    A Vadakról alig van infó, csak keveset tudni róluk, főleg mende mondák vannak róluk. Egy kicsit jobban csak a Vipera Iskola witcherjei foglalkoztak velük, de alig tudnak valamit.
    Akik tudják, hogy kik is a Vad Falka:
    - a regény olvasói
    A játékban:
    - Ciri, aki elvan tünve és ugye nem tud segiteni
    - Geralt, aki tudja, hogy találkozott velük régebben is, de nem tud emlékezni
    - Avallac’c, aki meg ugye Aen Elle Elf, de egy darabig ugye Uma, tehát szintén nem tud segiteni
    Vesemir, Lambert, Eskel pedig nem foglalkozott a témával.
  • Palinko
    #15338
    Jaja és ezt a játékba jól át is hozták itt is mindent megtett hogy felkutassa Cirit és sokszor előttünk járt és a könyvekben Triss azért jelentéktelenebb. A játékban viszont nekem szimpatikusabb Triss mint Yen vagy a könyvekben szereplő Triss.

    Egyébként ezt a milyen karddal verjem agyon dolgot nem is igazán értem, mert a vas kardos ellenfelek életcsíkja piros volt az ezüst kardosoké meg ezüst vagy szürke kinek hogy tetszik szóval csak rá kellett nézni az életcsíkra ha bizonytalanok voltunk.