The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

molnibalage83
#15248
Lista.

Érdekes gyűjtemény. És nem csak clickbait a cím. Tényleg olyan dolgok vannak benne, amit fel sem tűntek, 2 videót megnéztem már.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.04.10. 17:09:58

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#15247

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

molnibalage83
#15246
Igen, erre. A 10 éves videót természetesen ismerem. A csoportkép ami készült belőle a falon otthon lóg. 😉

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15245
Vagy ha az az utánira gondoltál
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"I've won every battle, but I'm losing this war."

#15244
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"I've won every battle, but I'm losing this war."

molnibalage83
#15243
3:39-nél az a videó honnan jön? Nem emlékszek ilyen részletre.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#15241
Detto nekem meg a 3. 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15240
Én eddig 3szor, de érik lassan a 4 😄
Savaran
#15239
Kétszer vittem fullra végig, a kiegekkel együtt, azóta hiányzik az életemből 😄 Utoljára akkor éreztem ilyet mikor véget ért a csillagkapu sorozat 17 évada XD

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15238
RatBaG
#15237

Per Aspera Ad Inferi.

#15236
Kinek mi. Szerintem nagyon gagyik ezek a "vendégszereplések".
Zegi Norbi HUN
#15235
Szerintem kihagyott ziccer lenne a részükről, akárcsak Gaunter O'Dimm mellőzése. 😊 Szóval ha azt akarják, hogy sok rajongó maga alá csináljon akkor be kell rakniuk őket. 😄 Lehet csak azért tagadnak ennyire, mert nem akarják lelőni a meglepetést, de persze majd meglátjuk.
Egy Ciri, Ada Wong, Femshep nő karaktert tuti megpróbálok majd összehozni meg természetesen egy Rozsomákot is. 😄

❤The Witcher 3❤ ❤Batman&#10084 ❤Bioshock Infinite❤ ❤Linkin Park❤ ❤Ford Mustang❤ ❤Assassin's Creed Rogue❤

wedge31
#15234

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#15233
Most meg a steamen február 11-ig!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

RatBaG
#15232
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#15231
ja a többit láttam azok "alapok", eddig stlm és phoenix lightningot próbáltam, meg se közelítik ezt a látványt

Malakai
#15230
Van egy ilyen, gondolom nem kívánják támogatni mások számára, azért sincs pl nexus-on. És semmi readme sincs pl, tehát nem tudni, hogy milyen mod-okkal kompatibilis, vagy éppen kellhet mellé. Mivel Real Lighting-on alapul, úgyhogy talán abból érdemes kiindulni.

Plusz a videó leírásában ott egy rakat egyéb mod, amit használt még.
Utoljára szerkesztette: Malakai, 2019.02.02. 19:49:33

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#15229
van valakinek ötlete honnan lehet leszedni ezt a Atmospheric Lighting MOD-ot? betyárosan kurva jól néz ki

#15228
Ismerőst akartam rászerkeszteni az arcra, de nem figyeltem oda, és kihagytam egy lépést, ezt generálta helyette a Photoshop:


😄
Olyan mint egy túlkoros szenilis witcher:



molnibalage83
#15226
Abban egy kritikában pont azt láttam, hogy a sok felsoroltból nagyon kevés van benne. Vagy ezt azóta pótolták?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#15225
70% sale van a GoG-on. Aki nem vette meg, most vagy soha.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15224
Nem sok esélyt látok rá, hogy feltűnik. Azonban biztos vagyok benne h a CP 2077 is tele lesz dögös karakterekkel. Sőt, ott majd még akár a saját karaktered is lehet dögös, ha olyanra csinálod 😄
Zegi Norbi HUN
#15223
Azt a leborult...<#szeret>

Daermon: Most mond hogy nem dögös? 😄 Amúgy én azért még mindig bízom benne, hogy feltűnik a játékban. 😊 Szerintem szuper lenne. Ha véletlenül mégsem, akkor viszont a következő Witchert mindenképp vele szeretném játszani! 😄
Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2019.01.25. 21:06:14

&#10084;The Witcher 3&#10084; &#10084;Batman&#10084 &#10084;Bioshock Infinite&#10084; &#10084;Linkin Park&#10084; &#10084;Ford Mustang&#10084; &#10084;Assassin's Creed Rogue&#10084;

#15222
Szia! Utána is lehet, mert az alapjátékba nem szólnak bele, amíg el nem kezded a kiegészítőket. Egyébként ha jól emlékszem, olyan magas a kiegek szintkorlátja, hogy csak az alapjáték befejezése után kezdhetsz bele.
Mondjuk vannak olyan dialógusok, melyeket becsempésznek a kiegek az alapjátékba... de ezek általában New Game+ során jönnek elő.

"I've won every battle, but I'm losing this war."

#15221
Sziasztok! Új játék kezdetekor a két kiegészítőt aktiválni kell/érdemes, vagy előbb jobb végigvinni az alapjátékot, utána aktiválni?

ELőre is köszi a válaszokat!

intel Core i3-3220@3,3 GHz, Asus P8B75-V, 8 GB DDR3, Radeon HD 4890 1 GB

#15220
Még mindig erőltetett, jó, hogy CDPR megmondta, hogy Cirire ne számítsunk a CP-ban 😊
RatBaG
#15219
Cyberbooty 2077

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#15218
Lengyel bélyeg. 😊

RatBaG
#15217

Per Aspera Ad Inferi.

#15216
Az a baj, hogy ennyi mindent egy játék se mer vállalni, de ha mégis, akkor vagy nagy bukta szokott lenni belőle, vagy komoly kompromisszumokat kell kötni az egyes játékelemek kidolgozottságán. Szabad, sandbox stílusú RPG-k műfajában szerintem még mindig a Skyrim és a Kingdom Come viszi a prímet, de még ezekben sem jelennek meg az általad felsorolt dolgok olyan részletességgel, ahogy lefestetted, és még ennyiért is fel kellett áldozni mindkét esetben a kidolgozott, igényes történetszálat, ami mondjuk a Witcher-féle sztoriorientált RPG-k sajátja.

Az mondjuk más kérdés, hogy egy szénné moddolt Skyrimből mit lehet kihozni, szerintem a fanbase már mindenre csinált modot, amit az ember csak el tud képzelni.
Savaran
#15215

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#15214
A nap fénypontja ☺

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

RatBaG
#15213

Per Aspera Ad Inferi.

#15212
A Kingdom Come Deliverencet próbáltam, bár nem mélyültem bele. A Mount and Blade-et meg már kijátszottam, de abba nincs meg az amit keresek.

Köszönöm a tippeket és a segítséget, meglesem ezt a KENSHI-t még. 😊

Oltred
#15211
Meg esetleg még nézz rá a Kingdom Come: Deliverance-re.
#15210
Ezt nézd meg:
KENSHI
https://lofigames.com/

Ronda, de szerintem valami ilyesmit keresel. Ki vagy rakva egy végtelen nagy kihaló világba, és túl kell éljél. Ahogy erősödsz, hozzád csapódnak társak, fejleszted a karaktered, idővel várost/erődöt/falut építhetsz magadnak és harcos terminátoraiddal leigázhatod a világot ami eddig kiszúrt veled.

Nagyon dicsérik - ha túl tudod tenni magad a rondaságán (egy srác csinálja 10 éve).

Savaran
#15209
Mount and Blade ami neked való akkor, csak abban nincs történet, valamint a nyílt világ nem úgy teljesül mint a pl a Witcher 3 ban, van egy taktikai térkép is viszont a csatákat te vezényled le, valamint te is harcolsz mint vezér.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15208
Értem, esetleg tudnál valami infót mondani erről a játékról?

Sejtettem sajnos, évek óta vadászok az elképzeléseimhez foghatót, az mmohoz meg nincs időm bár ott se találni ezekkel a perifériákkal játékot. 😄

Oltred
#15207
A Witcher 3 több pontnak tényleg megfelel, de azért nem teljesen (plusz az előző 2 részt illik elötte letolni).
A Skyrimre meg nem csodálom, hogy nem az, amit keresel 😄
Olyan játék nincs, amit te keresel. Egy ilyet túl összetett lenne megcsinálni technikailag.
#15206
Sziasztok!

Nem ismerem a sorozatot, olvasgattam itt is és máshol is erről a játékról, de nem találtam kielégítő információt.

Olyan játékot keresek ami a nyitott világ, arra mész ahova akarsz és abba kötsz bele vagy segítesz akinek akarsz, varázslat, harc, pénz, sexualitáson kívül lehet saját birtokom, a gazdálkodáson felül ( amibe bele értem az alkímiához szükséges növények termesztésétől kezdve a kenyér sütésig, esetleg üzletet nyithatok, stb ) adóztathatok, ha akarok saját katonaságot állíthatok fel és fosztogathatom a településeket, ha mondjuk legyőzöm, megölöm a település vezetőjét akkor én leszek az Úr a birtokon, ( vagy felesketem ) ilyenek. Persze mindennek következménye van s ahogy láttam ennek a The Witcher 3 Wild Hunt Blood and Wine talán már fedezi azt amit keresek. Jelenleg a Skyrimet nyúzom, újra elővettem, de nem az amit keresek, ennél még szabadabbra gondoltam. Megtaláltam azt ebben a játékban amit keresek?

Ha mégse valaki találkozott már olyannal amit leírtam?

Köszönöm előre is a segítséget!

Oltred
MerlinW
#15205
Final Fantasy: The Spiriths Within
Final Fantasy VI
Tomb Raider 2018 sem volt olyan rossz ill az első Jolie-s is kellemes popcorn volt.
Resident Evil 1-2
Rampage
Prince of Persia
Mortal Kombat
Silent Hill

Anyagilag kiemelkedő egyik sem volt, de a játékadaptációk átka, hogy csak az foglalkozik velük / értik teljesen akik játszottak az adott játékkal.

[merlinw.org]

blackcalibra
#15204
Az lehet, csak már emlékszik a ...öm arra, hogy mikor mi meg hogy volt a második részben. 😊
molnibalage83
#15203
Sőt, a párbeszédek sokkal jobbak, mint csak importálni az eredményt.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

RatBaG
#15202
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#15201
Ezzel tisztában voltam, már korábban utánajártam.

Savaran
#15200
Egy rövid ideig a szíved választottja szerepelni fog a Blood and Wine-ban

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15199
Dehogyis. 😄