The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14898
Nekem azt hiszem végül 180 óra lett mindennel (kiegészítők) együtt de egy pillanatra sem unatkoztam. Életem egyik legjobb, leghangulatosabb RPG-je volt.
#14897
grat, én 226 óránál vagyok és jó pár kérdőjel figyel a mapon
Savaran
#14896
Minden küldetés és minden DLC kivégezve, (pár lootolandó kérdőjel maradt), 169 óra a játékban. Minden percét élveztem, még tuti kijátszom majd valamikor!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14895
Jó, mondjuk én is csak nézegetem 😊. A zsetonok sincsenek kinyomva a helyükről...
#14894
Én azokat sajnálnám használni 😄
#14893
Ezt most nem tudom pontosan hogy érted, a kiegészítőhöz adott paklik éppen papír alapú teljes értékű játékok, 2 paklival (2x75 kártya), játékszabállyal és zsetonokkal. Persze kereskedelmi forgalomban külön nem kapható.
Savaran
#14892
Igazán sajnálom, jó lett volna baráti összejövetelekre.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#14891

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14890
Tévedés, láttam már fanmade kinyomtatott Gwent: TWCG lapokat, jó minőségben ráadásul. Lehet, hogy venni nem, de csinálni biztos lehet! Viszont mivel a képességek változtak össze-vissza, szerintem felesleges vele vesződni. (HC előtt meg pláne)

"I've won every battle, but I'm losing this war."

#14889
Ott csak azok a paklik vannak, amik a kiegekhez jártak ajándékba. De a Gwent, mint játék nincs “papír” alapúban.
#14888
Ebay a barátod. <#awink>

"I've won every battle, but I'm losing this war."

#14887
Nincsen, csak az online.
Savaran
#14886
Nem tudja valaki, hogy gwent kártya játékot lehet valahonnan rendelni? Nem találtam sehol.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#14885
Ja igen, arra nem gondoltam, hogy nagy nőcsábász, ahhoz meg nem kell sisak <#nyes>
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.09.16. 06:37:29

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Dante73
#14884
Mert Geraltnak nem kell. Jó fej, a pali... <#crazya>

http://www.freetvmaci.info/

Savaran
#14883
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nincs minden effekt bekapcsolva, de még így is szép a játék. Sokkal másabb a hangulata ennek a térképnek mint a többinek, kifejezetten felüdülés volt a búskomor Velenből kiszabadulni. Egy szépséghibája van a dolognak, Geraltnak soha nincs sisakja 😞

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14882
Ez jó lett!
RatBaG
#14881
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#14880
WTB mobilos szerkesztés.
De azért várjuk meg még hivatalosan is mondanak majd valamit.
#14878
Uh, még mindig libabőr. Amikor először meghallottam... 😊 Valahogy időt kéne szakítani egy 3. végigjátszásra. 😄
RatBaG
#14877
egyébként konkrétan erre gondoltam. mikor megszólal az ének, meghasad a sííívem.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


velenből nekem leginkább a szutykos, mocsaras részek ugranak be elsőre.

Per Aspera Ad Inferi.

molnibalage83
#14876
Én napnyugtakor imádtam besétálni kocsmába.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14875
Amúgy skelligén csak nekem hiányzott a velen-i szép napfelkelte? 😄
molnibalage83
#14874
És ez még csak a kezdet. 😉

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

RatBaG
#14873
*fuck yeah <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

Savaran
#14872
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Végeztem a Hearts of Stone-al, elkezdtem a Blood and Wine-t, Elnézést a vulgáris szövegért, de amikor a két gótikus páncélzatú lovag elkísér az országukba, az nem a "bazdmeg" hanem fuck you bazdmeg XD, ilyen nincs is, látványtervező tízből 11 pont

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

molnibalage83
#14871
Skelligén vannak durván jó zenék, amik persze a hivatalos OST-re rá sem kerültek...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

RatBaG
#14870
jó, igaz. én csak az első mondatra reagáltam, szerintem az is szép. 😊
az egyik csúcspont hangulatilag nekem a hajótörés utáni percek voltak, mikor skellige partvonalát pásztázva megszólalt a zene...

Per Aspera Ad Inferi.

molnibalage83
#14869
De az is rideg. Az egyik háború miatt lelakott egy kicsit - meg hát egy nagy része mocsaras - Skellige Zord, szinte lakatlan az egész, ehhez képest a B&W világa szó szerint gazdag, jólét. Borászatok, dús földek, kellemes éghajlat stb. A béke szigete, amit azért felborzol majd ez-az. 😉

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

RatBaG
#14868
azért skelligét se felejtsük el, az is teljesen más.

Per Aspera Ad Inferi.

molnibalage83
#14867
A B&W környezet annyira szép, hogy veszel a kezedbe egy üveg borst és csak nézelődsz. Üdítően színes a W3 alap háború sújtotta vidéke és Novigrad között, aminek a fele amolyan kikötőváros / nyomornegyed. Ez piszok fejlett mediterrán vidéket képzelj magad elé, ahol jólét tombol nagyjából.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#14866
Akciósak voltak a dlc-k, beütöttem mindkettőt, a HofS tolom, de majdnem még jobban tetszik mint az alap, a Blood and Vine ról meg mindenki ódát zeng, alig várom.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#14865
Akkor bocsánat, kicsit arrogánsnak éreztem a hozzászólásodat, én beismerem ha tévedek. Ha valóban így gondoltad, akkor egyetértek.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

molnibalage83
#14864
Gratulálok megint...
Egyáltalán nem vagyok sztár. Azért nem értem "nehézség" kérdését, mert én kb. fakezű játékosnak tarom magam. A Witcher 2 és 3 előtt két TPS játékkal játszottam összesen, a Tomb Raider (2013) és Alan Wake. Ennyi.

Ennek ellenére semmiféle kihívást nem jelentett a játék nagy része pár boss-t leszámítva. Dark Souls-t sem tolom, szóval nem vagyok egy HC gémer.

És ez csak a harcrendszer, mint nehézség, a másik része a tápolási része lenne, kéne csinálni...

A craft rendszernek sincs értelme, nincs semmi, ami komoly előnyt adna és meg kellene küzdeni érte. Írtam már, hogy hiába vanegy fantasztikus craft "engine", ha olyan szarul van paraméterezve a környezet, hogy teljesen értelmetlen az egész. Mintha két eltérő banda készítette volt a játék egyes részeit. Az egyik no1. a másik meg teljesen átlagos, semmilyen, amit megszoktam máshol is.

A skillek is színesítő elemek. Nem tudsz úgy nagyon karaktert összerakni, hogy játszhatatlanul szar legyen kivéve, ha kretén módon szándékosan nem összeillő dolgokat csinálsz.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.09.13. 15:13:06

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#14863
Mi bénák vagyunk, ő meg sztár mit nem értesz ezen? 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

molnibalage83
#14862
Mert az....

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14861
Vártam már, h megjelenj és leírd századszor, h milyen könnyű a játék. 😄
molnibalage83
#14860
Érdekes ez a nehézségi szint kérdés. Az egész W3-ban legnehezebb szinten játszva a B&W-ig nem emlékszem, hogy lett volna igazi kihívás. Talán még valamelyik első kieges szörny volt, az "elátkozott ház" kertjében asszem, de kb. ennyi. Úgy, hogy végig önkorlátozással toltam és nem lootoltam semmit, csak a természetből és dungon szerű helyeken...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14859
Ott az elején az nekem is nehéz győzelem volt. Valahogy erősebb volt mint a többi abba a szintbe tartozó szörny.
Voltan
#14858
Ó, én emlékszem, hogy az elején lóhátról küzdöttem, odalovagoltam, keresztüllovagoltam, megvágtam valakit, és vissza. Kicsit ilyen Mount n Blade jelleggel, mert leszállva mindenki lekaszabolt azon a szinten. Élveztem amúgy nagyon. Így aztán a fél területet felfedeztem mielőtt még oda kellett volna menni. Day 1 vettem meg a játékot anno, azóta sokkal jobban telítve van tartalommal. Viszont a Mount n Blade módszer is nagyon jól működött, szóval elismerésem ezúton is a fejlesztőknek. Zseniális volt.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

RatBaG
#14857
én deathmarchon toltam, de pl a páncélos katonák megfingattak az arénában...

Per Aspera Ad Inferi.

Savaran
#14856
Az elején én olyan béna voltam, hogy bármi gondot okozott 😄, lassan kb. 120 óra után terminátor halálosztó lettem 😄

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Voltan
#14855
Igen, az bitangosan néz ki, de amúgy úgy vettem észre, hogy a fegyver sokkal fontosabb, mint a páncél. Onnantól meg Barbie baba öltöztetés a dolog, ami tetszik a szemnek 😊 Igaz, normalon játszottam, lehet, hogy nehezebb fokozaton már más a leányzó fekvése.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az egyetlen harc, ahol komolyabb gondom volt, a Jenny of the Woods, vagy milen vadász küldetés kísértet ellensége, az pedig még eléggé a játék elején volt.

Utoljára szerkesztette: Voltan, 2018.09.12. 20:22:53

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Savaran
#14854
Szubjektíve a medvepáncél mester fokozata nagyon baszó kinézetű, főként a sodronying mivolta miatt 😊 Én azt használom.
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.09.12. 20:17:16

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Voltan
#14853
A könnyű-ill közepes jött be nekem, főleg a későbbi játéknál. Lesz olyan kard technikád, hogy gyakorlatilag gombnyomás közben folyamatosan kombózik Geralt, ezzel a kisebb mobok fekszenek rögtön, a nagyobbakat pedig jól körbe lehet táncolni vele.

Eleve Geralt karakteréhez szerintem sokkal jobban passzol a mozgékonyabb harc, minél agilisebb maradsz, annál hatékonyabb. Nagyon rövid ideig próbáltam nehéz vértet a játék közepe felé, de az a stílus nekem nagyon idegen volt itt, annak ellenére, hogy pl. a Dark Souls szériában nagyon kedvelem a lassabb, tank jellegű buildeket. Itt nem éreztem igazán passzentosnak. De ahogy előttem is írták, ízlés kérdése a dolog.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Zegi Norbi HUN
#14852
Ha megszerzed az Eufória mutációt és rágyúrsz picit az alkímiára, akkor onnantól mindegy lesz, mert pár kardcsapás lesz minden. 😊 Amúgy szerintem nincs olyan, hogy legjobb páncél, inkább hogy melyik harci stílust kedveled jobban.
Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2018.09.12. 11:07:49

&#10084;The Witcher 3&#10084; &#10084;Batman&#10084 &#10084;Bioshock Infinite&#10084; &#10084;Linkin Park&#10084; &#10084;Ford Mustang&#10084; &#10084;Assassin's Creed Rogue&#10084;

#14851
Játékstílus és build függő. Amelyik jobban bejön. Van talent is páncél tipusra. 1000-ért meg van reset főzet, úgyhogy tudsz módosítani, ha nem jön be.
Dante73
#14850
Én a könnyűt szerettem. Gyorsabb mozgás, nagyobb teherbírás, ha jól rémlik. Igaz, kisebb védelem. De valamit valamiért.
Ez, szerintem egyén, és játékstílus függő.

http://www.freetvmaci.info/

Palinko
#14849
Nekem a közepes jött be, de szerintem játék stílustól, meg buildtől függ főleg, de nem vagyok valami nagy szakértő.