16775
banner
  • DantesHUN
    #15257
    2019--re már lehet kész lehet, azt olvastam előre hozták.

    Már most nagyon sokan utálják hiszen lesz benne ,,nigger" meg nem minden szereplő úgy néz ki a könyvből készült sorozatban mint könyvek után játszódó játékban, és ez méltatlan szentségtörés.
    Pl: Triss haja barna lesz nem vörös. Így már most szar. Jó hát könyvben mondjuk pont barna.
  • Prof William
    #15256
    Van már valami fejlemény a készülő sorozatról? Lehet tudni róla valamit?
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2019.05.03. 15:32:23
  • DantesHUN
    #15255
    Farkas felszerelés: Én is megakadtam valahol, kikerestem a neten, hol vannak tervrajzok. És annyi.
  • csab2
    #15254
    Sziasztok!
    PS 4-en tolom ezt a remek játékot, és belefutottam három problémába.
    Nekem az alapverzió van meg, ehhez vettem meg/töltöttem le a különböző DLC-ket, kiegészítőket.
    Van a játékhoz (PS 4) néhány ingyenes küldetés. A Farkas felszerelések nevű kincsvadászattal van gondom. Át kellene néznem a Kaer Mohen közeli jelzőtoronyot, azonban itt nem tudom teljesíteni a feladatot, mert egy ládában nálam nincs benne egy levél, ami kellene. Így nem tudok tovább menni.
    A másik gondom szintén ezzel a kincsvadászattal van. Kaer Mohen térképén: egy barlangban miután kinyírok egy elementált, feldobja a játék, hogy van egy új küldetés (Witcherek kohója), de nem tudom "felvenni" és nincs benne a küldetések között sem.
    A harmadik bugba, a Hearts of Stone kiegészítő, Ofier távoli partjairól nevű küldetésében futottam bele: át kell fésülni a banditák földalatti rejtekét, de nekem nem nincs benne egy ládában egy levél, ami kellene a továbbjutáshoz.
    Másnál is voltak ilyen hibák?
  • Savaran
    #15253
    Csak az elsőt néztem meg
  • Evoluti0N
    #15252
    Ami azért is nevetséges, mert az eredeti népdal. Szóval nem nagyon áll meg a lábán ez a vád.
  • wedge31
    #15251
    Plágium vád.
  • molnibalage83
    #15250
    Melyik videóból a listából?
  • Savaran
    #15249
    5 ből 4-nálam megvolt
  • molnibalage83
    #15248
    Lista.

    Érdekes gyűjtemény. És nem csak clickbait a cím. Tényleg olyan dolgok vannak benne, amit fel sem tűntek, 2 videót megnéztem már.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.04.10. 17:09:58
  • Savaran
    #15247
  • molnibalage83
    #15246
    Igen, erre. A 10 éves videót természetesen ismerem. A csoportkép ami készült belőle a falon otthon lóg. ;)
  • Szerzetes89
    #15245
    Vagy ha az az utánira gondoltál
  • Szerzetes89
    #15244
  • molnibalage83
    #15243
    3:39-nél az a videó honnan jön? Nem emlékszek ilyen részletre.
  • RatBaG #15242


    https://thehardtimes.net/harddrive/netflixs-witcher-series-delayed-as-method-acting-henry-cavill-wont-stop-accepting-side-gigs/
  • Savaran
    #15241
    Detto nekem meg a 3. :)
  • Daermon
    #15240
    Én eddig 3szor, de érik lassan a 4 :D
  • Savaran
    #15239
    Kétszer vittem fullra végig, a kiegekkel együtt, azóta hiányzik az életemből :D Utoljára akkor éreztem ilyet mikor véget ért a csillagkapu sorozat 17 évada XD
  • Daermon
    #15238
  • RatBaG #15237
  • Daermon
    #15236
    Kinek mi. Szerintem nagyon gagyik ezek a "vendégszereplések".
  • Zegi Norbi HUN
    #15235
    Szerintem kihagyott ziccer lenne a részükről, akárcsak Gaunter O'Dimm mellőzése. :) Szóval ha azt akarják, hogy sok rajongó maga alá csináljon akkor be kell rakniuk őket. :D Lehet csak azért tagadnak ennyire, mert nem akarják lelőni a meglepetést, de persze majd meglátjuk.
    Egy Ciri, Ada Wong, Femshep nő karaktert tuti megpróbálok majd összehozni meg természetesen egy Rozsomákot is. :D
  • wedge31
    #15234
  • Ironman2
    #15233
    Most meg a steamen február 11-ig!
  • RatBaG #15232
  • NiGhTM4R3
    #15231
    ja a többit láttam azok "alapok", eddig stlm és phoenix lightningot próbáltam, meg se közelítik ezt a látványt
  • Malakai
    #15230
    Van egy ilyen, gondolom nem kívánják támogatni mások számára, azért sincs pl nexus-on. És semmi readme sincs pl, tehát nem tudni, hogy milyen mod-okkal kompatibilis, vagy éppen kellhet mellé. Mivel Real Lighting-on alapul, úgyhogy talán abból érdemes kiindulni.

    Plusz a videó leírásában ott egy rakat egyéb mod, amit használt még.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2019.02.02. 19:49:33
  • NiGhTM4R3
    #15229
    van valakinek ötlete honnan lehet leszedni ezt a Atmospheric Lighting MOD-ot? betyárosan kurva jól néz ki

  • dregnarr1 #15228
    Ismerőst akartam rászerkeszteni az arcra, de nem figyeltem oda, és kihagytam egy lépést, ezt generálta helyette a Photoshop:


    :D
    Olyan mint egy túlkoros szenilis witcher:



  • Daermon
    #15227
    Úgy néz ki nem gyerek barát lesz a sorozat. Reméljük ez nem változik.
  • molnibalage83
    #15226
    Abban egy kritikában pont azt láttam, hogy a sok felsoroltból nagyon kevés van benne. Vagy ezt azóta pótolták?
  • molnibalage83
    #15225
    70% sale van a GoG-on. Aki nem vette meg, most vagy soha.
  • Evoluti0N
    #15224
    Nem sok esélyt látok rá, hogy feltűnik. Azonban biztos vagyok benne h a CP 2077 is tele lesz dögös karakterekkel. Sőt, ott majd még akár a saját karaktered is lehet dögös, ha olyanra csinálod :D
  • Zegi Norbi HUN
    #15223
    Azt a leborult...

    Daermon: Most mond hogy nem dögös? :D Amúgy én azért még mindig bízom benne, hogy feltűnik a játékban. :) Szerintem szuper lenne. Ha véletlenül mégsem, akkor viszont a következő Witchert mindenképp vele szeretném játszani! :D
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2019.01.25. 21:06:14
  • Szerzetes89
    #15222
    Szia! Utána is lehet, mert az alapjátékba nem szólnak bele, amíg el nem kezded a kiegészítőket. Egyébként ha jól emlékszem, olyan magas a kiegek szintkorlátja, hogy csak az alapjáték befejezése után kezdhetsz bele.
    Mondjuk vannak olyan dialógusok, melyeket becsempésznek a kiegek az alapjátékba... de ezek általában New Game+ során jönnek elő.
  • EM64T
    #15221
    Sziasztok! Új játék kezdetekor a két kiegészítőt aktiválni kell/érdemes, vagy előbb jobb végigvinni az alapjátékot, utána aktiválni?

    ELőre is köszi a válaszokat!
  • Daermon
    #15220
    Még mindig erőltetett, jó, hogy CDPR megmondta, hogy Cirire ne számítsunk a CP-ban :)
  • RatBaG #15219
    Cyberbooty 2077

  • Prof William
    #15218
    Lengyel bélyeg. :)