The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Nyugis
#14948
szerintem igy láttatlanba azt mondom, hogy ez a mod kifejezetten hasznos lehet, hisz ha nem jelzi a térép mit merre akkor az sok kellemetlen csavargást tud generálni.
melyik mod volt az?

http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/

Dante73
#14947
Én ehhez egyetlen módot próbáltam ki. Hogy ne csak az aktív, hanem minden felvett küldetést jelezzen a térkép. Ízlés kérdése. Jó volt, hogy nem kellet 6x oda-vissza szaladni térkép egyik sarkából a másikba, de végül nem használtam, mégsem.

http://www.freetvmaci.info/

#14946
Skyrim az egy közepes játék 😄 Persze, hogy ahhoz kellett mod.
Nyugis
#14945
jó estét!

pusztán azért jutott ez eszembe, mert anno a skyrim-et ROMMÁ kellet moddolni, hogy
1 valahogy kinézzen
2 legeyen benne egy kis KHMM "plusz" tartalom
3 élvezhetöbb grafika etc.

és arra gondoltam, hogy ennél a játéknál is előfordulhat, hogy szükség lehet rá.
és ha igen akkor jobb erre felkészülni!
nézegettem a linket a NEXUSMOD oldalt amit a kolléga adott, hát döbbenet mennyiségü cucc van fent!!!

http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/

#14944
Ha már úgyis mémidő van...

Savaran
#14943
Osztom Daermon véleményét, ezt a játékot kár elba...öhöm elrontani modokkal.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14942
Felesleges modokkak elrontani az élményt 😊
RatBaG
#14941
Beindult a mémgyár...

Leaked photo of Sapkowski talking to his lawyer.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#14940
Jómagam nem használtam semmilyen modot. Szóval arról esetleg mások tudnak beszámolni itt. Esetleg a Witcher 3 Nexuson nézz körbe, hátha találsz valami szimpatikusat. Habár én azt ajánlom, h kezdd el mindenféle mod nélkül és aztán max, ha valami nem tetszik a játékkal kapcsolatban, akkor azokkal a dolgokkal kapcsolatban keress esetleg modokat.
Nyugis
#14939
nagyon szépen köszönöm a választ!

arra vagyok még kiváncsi, hogy a w3-hoz vajon kell e addon vagy bármi, hogy "szebb/jobb/játszhatóbb" legyen? erről esetleg van infód?:

http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/

#14938
Akkor főleg nem kell semmi net. Letöltöd és utána simán játszod. GOG-os játékokon nincs semmi védelem. Szóval nincs ilyen baromság, mint sok játéknál, h minden alkalommal leellenőriz valamit neten keresztül, mikor elindítod.
Nyugis
#14937
szia!

GOG-os ugy vettem meg neten. ezt irja nekem:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Please create an account or login on https://www.gog.com
Go to https://www.gog.com/redeem
Enter the code and then press "CONTINUE"
After a short amount of time you will see the details about the product, please press "CONTINUE" again.
Download and install the GOG.com downloader
Login to the software and get back to the product page
Go to https://www.gog.com/account and look for the "Games" tab.
Press the box of the product you want to download.
Activate the GOG.com Download Mode on the right side of product menu.
Choose the installation package from the list and save it with the GOG Downloader."


és nem tudta, hogy ha netröl töltöm le meg minden, akkor vajon utána-kell e neki a net.
mert ha igen akkor meg vagyok löve zeró netem van.

http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/

#14936
Steames? Elindítod a Steamet online, beállítod, h fusson offline. Aztán bármikor el tudod indítani offline a Steamet és a játékot is. Nem minden játéknál van így, de a Witcher DRM free. Ha GOG-os, akkor meg simán fut mindenféle kliens nélkül.
Nyugis
#14935
Szia mindenkinek

Az lenne a kérdésem, hogy ha nekem eredeti w3 goty van és be is regisztráltam, akkor tudom e úgy használni hogy semmi internetem sincs?
Vagy a játéknak kell:
1 állandó net
2 időközönként kell net
3 minden alkalommal amikor elinditom a játékot kell neki egy kis net

Nagyon köszönöm előre is ha valaki érdemben és még jobb lenne ha tapasztalatból tudna véleményt mondani.

http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/

molnibalage83
#14934
Epic.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#14933
Na ez ütős!<#worship>

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

RatBaG
#14932

Per Aspera Ad Inferi.

molnibalage83
#14931
Az.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Malakai
#14930
Az majd kiderül kinek van igaza a szerződés szerint, per pill "egyik ezt mondja, másik azt mondja" a szitu kívülről nézve.

Valaki persze így is úgy is szarrágó, Sapkowski, ha a semmire ugrál, CDP, ha tényleg csak egy játékra fizették ki a jogokat.

Csak vélemény, hogy CDP-t pártolom, mert ha most is lett Sapkowski-nak pénze, akkor is fura, hogy most említi először ezt az egy játék áll csak a szerződésben dolgot először. Vagy említette korábban is, csak nem terelte jogi útra? (Nem néztem utána.)
De objektív sem vagyok a témában, mert CDP-től még várok játékokat, míg Sapkowski-tól könyvet nem igen... 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

jarlaxxe
#14929
Attól, hogy az öreget szemétnek tartod azért az érdemeit felesleges elvitatni. A játékok nem csak utalnak hanem konkrétan teljesen átveszik a könyvek világát az ott szereplöket, stb az egész játék alapja maga Sapkowski ezt nem szabad megtagadni töle.

Az más kérdés, hogy most igaza van vagy sem.

Palinko
#14928
Csak hogy a Witcher nem Sapowski miatt lett jó, hanem a CDP csapat miatt. Ha nem vesznek jogokat és nem Geraltnak hívják a főhőst még ugyan olyan jó játékot hoztak volna össze... Persze jók a könyves utalások, de ez nem feldolgozás tehát nem a könyvbeli sztorit játszuk hanem maguk találták ki és látszik hogy értettek hozzá. Szóval Sapowki érdemei szerintem elenyészőek a játék sikerében, igaz azért 10 ezer dollártól többet megért Sapowski munkája ebben, de ha így egyezett meg akkor így egyezett meg. Továbbra is az a helyzet nem élték volna a könyvek reneszánszukat ha nincs a játék, a sorozatról nem is beszélve szóval csak hálás lehetne nem fog száraz kenyéren élni az öreg nyugodtak lehetünk. Gondoljunk bele a fejlesztők, meg történet írók valószínűleg még ennyit sem kaptak akik miatt tényleg jó lett a játék.
jarlaxxe
#14927
Ha tényleg csak az első részröl szólt a megállapodás akkor bizony a CDP is jó nagy szemét, azért illett volna adni az öregnek abból a rengeteg pénzböl elvégre mégiscsak ö álmodta meg ezt az egész világot.

Ha viszont frencsájz jogokat adott el akkor kusoljon Sapkowski.

#14926
Ezzel szemben..nem is tudom..Lucas volt talán az,akivel a stúdió nem akart nagy összegben kockáztatni,ezért ő csak ezt a járulékos részesedést kérte...aztán mit nem kaszál vele a mai napig is? 😊
lwb
#14925
A lengyel szerzői jog lehetőséget biztosít az aránytalan szerzői jogdíj utólagos korrekciójára. Egyébként ez a követelés csak alátámasztja azt, hogy Spakowski egy idióta seggfej. Amikor a CDP megkereste, akkor ők ajánlottak egy százalékot neki. Ezt kiröhögte és fix összeget akart, amit meg is kapott. Most, hogy dől a lé, éhes lett a vén szar. Az ilyen emberektől a gyomrom forog. Amikor hinni kell valamiben, kockáztatni, befektetni, akkor nyuszipöcsök vagyunk, amikor jön a lé, akkor vörös fejjel verjük az asztalt.

Tipikus keleti szarkupac.

Malakai
#14924
Ez nekem is megfordult a fejemben, hogy gyorsan említettek megegyezést, ugyanakkor CDP-ről van szó, akik PR-ra mindig sokat adtak és ha igazuk van, akkor is PR ügyileg szarul néz ki a dolog számukra, mivel valakinek csak az jön le, hogy ők profitálnak, az adaptáció forrását író pedig nem.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

wedge31
#14923
Nekem se szimpatikus mert rengeteget profitált ö a játékokbból de valszeg valahol igaza lehet az öregnek mert a cdp se küldi el öt a fenébe hanem meg akarnak egyezni vele.
Jó lenne látni azt a papirt amit írtak mert ha tényleg csak az első játékról van magállapodás akkor nyerni fogja a pert ha addig fajul a dolog és a cdp meg fizethet mint egy katonatiszt.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

molnibalage83
#14922
Tipikus szarrágó mentalitása van az öregnek.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#14921
Sőt, sokan a játék miatt kezdték el a könyv olvasását 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Mephike
#14920
Imádom a könyveket, nagyon szeretem a játékot, ha felnövök egyszer, akkor Witcher akarok lenni... de az öreget komolyan mondom egy péklapáttal agyon tudnám csapni. Nem az a bajom, hogy most kell neki a pénz, hanem ahogy nyilatkozott a játékról, amiből ő most a pénz akarja. Remélem valaki azért majd belemondja az arcába, hogy ezt azért ő ku*ta el.
Mennyivel másabb lett volna, ha anno támogatja a játékot, netán kicsit promózza is, és normális nyilatkozatot tett volna, biztos vagyok benne, hogy most a pénzkérése nem váltana ki ilyen visszhangot.

Dante73
#14919
Netflixnek ehhez max annyi a köze, hogy van miből perelnie.
Én sem értem a dolgot. Eladta, tudjuk, hogy nem részesedést kért, hanem fix összeget. Ha ez ebben a formában igaz, akkor engem perelhetne míg elkékül, lópikulát kapna a nemesebbik felébe, maximum. Még papír sem kell róla. Ha ezt egyszer lenyilatkozta valahol, az hosszú cici.

http://www.freetvmaci.info/

Savaran
#14918
Szerintem maradi az öreg, és egyszerűen nem tudja elviselni hogy a játékok is sikeresek lettek, főként a harmadik rész, ami bizonyára jóval lepipálja a könyvekből származó bevételt, nyilván magáénak érzi a szellemi produktumot, és a második résznél sem jutott eszébe hogy csak egy játékra van szerződés, hagyjuk már....be van az öreg b_szva.....

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Palinko
#14917
Nem tudom hülye ez a világ. Tételezzük fel hogy a netflixnél már komoly összeget kért el, miután a játékokkal megjárta, az miért nem elég? Minek még 70 évesen azon felül 16 millió? Gondolja majd szebb lesz a temetés, de most komolyan 😄
Malakai
#14916
Jó hát CD Projekt ugye mindig nagyon pozitív próbál lenni a nyilatkozataiban. 😊
Bármi is legyen a vége, kétlem, hogy túl jó kapcsolatot ápolnának majd. 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#14915
Monduk így a nyilatkozatai és megszólalásai alapján Sapkowski-vel elég nehéz jó kapcsolatot ápolni. 😊

Why so serious?

Malakai
#14914
Ráadásul önmaga bevallása szerint is ajánlottak neki egy százalékot és ő döntött a fix összeg mellett.

Jogdíjat alapvetően nem követelhetne, de most ő azzal jön, hogy csak egy játékra szólt az üzlet, ezért perel, most.. Hogy miért most? Ha tippelnem kéne a netflix pénztől felbátorodott.

Persze CDPR állítása szerint nem csak az első játékra szólt a megállapodás, de már most említettek olyat, hogy kölcsönösen előnyös megoldást szeretnének, merthogy jó kapcsolatot akarnak ápolni.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#14913
Attól függ mi alapján követel és mi volt a szerződésben.
jarlaxxe
#14912
Jogdíjat követel amit megtehet mert azt sose kapott, csak valami fix osszeget amikor megkeresték, hogy játékot csinálnának a könyvei alapján.
Viszont annyira nem hit a sikerben, hogy az a fix összeg nevetségesen alacsony volt.

wedge31
#14911
Ugy néz ki az öreg nem kapott eleget a Netflixtöl...

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#14910
Állítólag Andrzej Sapkowski 16 millió dollárt követel a játék fejlesztőitől... <#wow1>

"I've won every battle, but I'm losing this war."

Mephike
#14909
Igen, valami hasonló lesz, persze még rengeteg a kérdőjel a játékkal kapcsolatban, de jó cuccnak tűnik.

Daermon: Úgyszintén én is 😉

molnibalage83
#14908
Akkor ez olyasmi, mint az 1997-es Magic the Gathering?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14907
Én már órák óta megvettem 😊
Mephike
#14906
Single player játék lesz. Ha játszol Gwentet, akkor kapsz oda pár lapot.
Itt egy videó, nézd meg az első pár percet.
A játéktér kb olyan lesz, mint a Heroes of Might and Magic játékok. A csaták kártyázással lesznek megoldva, de a kártyázás sok esetben inkább logikai feladvány lesz. Több döntés, ez által story elágazás lesz.
Elő lehet rendelni, de ingyen is játszható lesz. Természetesen a Witcher univerzum világát ki fogja bővíteni a játék, hiszen Meve-t sokkal jobban megismerhetjük majd. Itt a hivatalos oldal: https://thewitcher.com/en/thronebreaker-witchertales
Utoljára szerkesztette: Mephike, 2018.09.27. 20:06:47

Savaran
#14905
Ááá tényleg, beugrott, köszi szépen 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

molnibalage83
#14904

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14903
Yennefer írt egy levelet Geraltnak, hogy találkozniuk kell. Vesemir még fel is olvassa. 😊 És azért kell keresniük, mert közben dúl a háború, és az eredetileg megadott helyen nem találják Yent. Így aztán követik a nyomait.
Savaran
#14902
Egy kérdésem lenne, ti emlékeztek arra hogy a Witcher 3 legelején, mikor a rémálomból felébredünk(Ciri elrablása), Vesemir ér Geralt úton van hogy megkeressék Yennefert, én már nem emlékszem hogy igazából miért is keresték Yen-t, és honnan tudták hogy keresni kell?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

RatBaG
#14901
Nem az, ha mond neked valamit, hogy Studio Ghibli.

Per Aspera Ad Inferi.

#14900
Ez. Béna 😊
RatBaG
#14899
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.