The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
melyik mod volt az?
http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/
http://www.freetvmaci.info/
pusztán azért jutott ez eszembe, mert anno a skyrim-et ROMMÁ kellet moddolni, hogy
1 valahogy kinézzen
2 legeyen benne egy kis KHMM "plusz" tartalom
3 élvezhetöbb grafika etc.
és arra gondoltam, hogy ennél a játéknál is előfordulhat, hogy szükség lehet rá.
és ha igen akkor jobb erre felkészülni!
nézegettem a linket a NEXUSMOD oldalt amit a kolléga adott, hát döbbenet mennyiségü cucc van fent!!!
http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Leaked photo of Sapkowski talking to his lawyer.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.
arra vagyok még kiváncsi, hogy a w3-hoz vajon kell e addon vagy bármi, hogy "szebb/jobb/játszhatóbb" legyen? erről esetleg van infód?:
http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/
GOG-os ugy vettem meg neten. ezt irja nekem:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Go to https://www.gog.com/redeem
Enter the code and then press "CONTINUE"
After a short amount of time you will see the details about the product, please press "CONTINUE" again.
Download and install the GOG.com downloader
Login to the software and get back to the product page
Go to https://www.gog.com/account and look for the "Games" tab.
Press the box of the product you want to download.
Activate the GOG.com Download Mode on the right side of product menu.
Choose the installation package from the list and save it with the GOG Downloader."
és nem tudta, hogy ha netröl töltöm le meg minden, akkor vajon utána-kell e neki a net.
mert ha igen akkor meg vagyok löve zeró netem van.
http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/
Az lenne a kérdésem, hogy ha nekem eredeti w3 goty van és be is regisztráltam, akkor tudom e úgy használni hogy semmi internetem sincs?
Vagy a játéknak kell:
1 állandó net
2 időközönként kell net
3 minden alkalommal amikor elinditom a játékot kell neki egy kis net
Nagyon köszönöm előre is ha valaki érdemben és még jobb lenne ha tapasztalatból tudna véleményt mondani.
http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Valaki persze így is úgy is szarrágó, Sapkowski, ha a semmire ugrál, CDP, ha tényleg csak egy játékra fizették ki a jogokat.
Csak vélemény, hogy CDP-t pártolom, mert ha most is lett Sapkowski-nak pénze, akkor is fura, hogy most említi először ezt az egy játék áll csak a szerződésben dolgot először. Vagy említette korábban is, csak nem terelte jogi útra? (Nem néztem utána.)
De objektív sem vagyok a témában, mert CDP-től még várok játékokat, míg Sapkowski-tól könyvet nem igen... 😊
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Az más kérdés, hogy most igaza van vagy sem.
Ha viszont frencsájz jogokat adott el akkor kusoljon Sapkowski.
Tipikus keleti szarkupac.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Jó lenne látni azt a papirt amit írtak mert ha tényleg csak az első játékról van magállapodás akkor nyerni fogja a pert ha addig fajul a dolog és a cdp meg fizethet mint egy katonatiszt.
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Mennyivel másabb lett volna, ha anno támogatja a játékot, netán kicsit promózza is, és normális nyilatkozatot tett volna, biztos vagyok benne, hogy most a pénzkérése nem váltana ki ilyen visszhangot.
Én sem értem a dolgot. Eladta, tudjuk, hogy nem részesedést kért, hanem fix összeget. Ha ez ebben a formában igaz, akkor engem perelhetne míg elkékül, lópikulát kapna a nemesebbik felébe, maximum. Még papír sem kell róla. Ha ezt egyszer lenyilatkozta valahol, az hosszú cici.
http://www.freetvmaci.info/
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Bármi is legyen a vége, kétlem, hogy túl jó kapcsolatot ápolnának majd. 😛
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Why so serious?
Jogdíjat alapvetően nem követelhetne, de most ő azzal jön, hogy csak egy játékra szólt az üzlet, ezért perel, most.. Hogy miért most? Ha tippelnem kéne a netflix pénztől felbátorodott.
Persze CDPR állítása szerint nem csak az első játékra szólt a megállapodás, de már most említettek olyat, hogy kölcsönösen előnyös megoldást szeretnének, merthogy jó kapcsolatot akarnak ápolni.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Viszont annyira nem hit a sikerben, hogy az a fix összeg nevetségesen alacsony volt.
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
"I've won every battle, but I'm losing this war."
Daermon: Úgyszintén én is 😉
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Itt egy videó, nézd meg az első pár percet.
A játéktér kb olyan lesz, mint a Heroes of Might and Magic játékok. A csaták kártyázással lesznek megoldva, de a kártyázás sok esetben inkább logikai feladvány lesz. Több döntés, ez által story elágazás lesz.
Elő lehet rendelni, de ingyen is játszható lesz. Természetesen a Witcher univerzum világát ki fogja bővíteni a játék, hiszen Meve-t sokkal jobban megismerhetjük majd. Itt a hivatalos oldal: https://thewitcher.com/en/thronebreaker-witchertales
Utoljára szerkesztette: Mephike, 2018.09.27. 20:06:47
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

