16775
banner
  • CrashBoostZoom
    #15577
    Látom beleírták a trailer-be, hogy a könyvek alapján készült de rengeteg helyen megint előjött a sírás, hogy a játékban nem így meg úgy :D Jó lesz ez, majd ha unatkozom szilveszter este akkor majd megnézem.
  • lonvard
    #15576
    Szerintem Geraltnak jobban áll egy érettebb arc, de amit láttunk belőle az alapján Cavill is jól megoldja. Mountnak is jó a fizikuma, de erre a könnyed vÍvásra nem tudom hány színész lenne alkalmas.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.10.31. 20:13:13
  • lwb
    #15575
    Mármint a játékbeli Geralthoz, igen. Egyébként Mount fizikuma nem olyan jó, mint Cavillé, ráadásul 10 évvel idősebb is nála. Szerintem Cavill jó választás volt. A többieket még próbálom szokni, de egyelőre jónak néz ki a sorozat.
  • lonvard
    #15574
    Anson Mount lett volna arcra és alkatra a tökéletes Geralt szerintem, de nézve hogy milyen akrobatikus mozgásra van itt szükség, látszik hogy a Cavill a jó választás. Yennefer is egyre jobban tetszik. Az a csábító kuncogása... :) Ja, és nem tudom hosszútávon mennyire elviselhető, de elsőre nagyon oké a Geralt érzelmmentes stílusa. Van egy olyan hatása, hogy ez az ember átment egy olyan átváltozáson, hogy ez lett belőle. Ezt a játék nem igazán adta vissza szerintem.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.10.31. 19:30:11
  • Daermon
    #15573
    Hu azért a nilfgaardiak páncélja maradt az a redős gagyi. Ezen kívül jónak tűnik.
  • jarlaxxe
    #15572
    Voltak kétségeim mikor bejelentették, hogy Cavill lesz Geralt de minél többet látok a sorozatból annál inkább tünik ugy, hogy tökéletes választás volt.
  • wedge31
    #15571
  • MrAndree
    #15570
    Érdekes. Abból már nincs sok hátra szóval akkor lassan be kell jelenteniük a pontos dátumot. Vagy fogják és áttolják 2020ra.
  • Prof William
    #15569
    Pont tegnap néztem az oldalukat és ott a 2019-es dáum van mint a megjelenés éve.
  • MrAndree
    #15568
    Szerintem a 2019 sose lett hivatalosan kommunikálva a Netflix részéről szóval simán lehet még belőle 2020 is.
  • Prof William
    #15567
    Mivel 2019-van megjelölve mint bemutatási év, ezért olyan sok lehetőség már nincs a sorozat megjelenésére.
  • Malakai
    #15566
    Mégis szivárgásról van szó, persze, hogy ezt mondják. Ha még változik is, a legvalószínűbb, hogy max pár nap ide-oda.
  • CrashBoostZoom
    #15565
    De azért beleírták 2019 Q4 várható bevételeinek a listájára.

    A Mandalorian pedig nov. 12.-én kezdődik. Karácsonyra szinte véget is ér.
  • Daermon
    #15564
    Ezt már a Netflix félig meddig cáfolta. A Netflix szerint csak hiba volt a szivárgás
  • Prof William
    #15563
    Sűrű Karácsonyunk lesz. Jön a Mandalorian is.
  • Mehee
    #15562
    A Whatnext szerint dec 17-én jön az 1. rész, 20-án pedig a többi.
  • Daermon
    #15561
    Még nem.
  • Prof William
    #15560
    Lehet már tudni, hogy körülbelül mikor jön a sorozat?
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2019.10.25. 09:49:09
  • wedge31
    #15559
    The Witcher: Új képek érkeztek a főbb szereplőkről és egy titokzatos szörnyetegről
  • Savaran
    #15558
    Ahogy nézem ezeket a Nintendo Switch witcher3-as bemutatókat, annyira nem gáz az a lebutított grafika, még mindig jobb mint az ultragagyi dedós mobil játékok, aki sokat utazik, és Witcher fan, lehet megéri beruházni rá, AC4 black flag is van már rá!
  • Daermon
    #15557
    Nincs és nem is lesz.
  • steweee
    #15556
    az első v. második résznek van már a három motorja alatt modja vagy átirata ? úgy még most is jók lennének újra
  • Daermon
    #15555
    Ments elötte és próbáld ki.
    De emlékeim szerint a barlangban lesz utána ismét.
  • Sheltem
    #15554
    X év után újrakezdtem a játékot (3. végigjátszás).
    Megmosolyogtat, hogy 2019 évvégénél járunk és még mindig a legjobb játék ami létezik(számomra).
    Viszont lenne egy kérdésem...ha valakinek jók az emlékei.
    Belefutottam egy olyan problémába, hogy gyűjtögetem ugye Novigradban a kártyákat, megcsináltam a Zoltános küldetést és el kéne nyernem egy kártyát Roche tól.
    Igen ám de aktív a Radovid meggyilkolásának küldetése és Roche nincs a helyén a kis barlangjában.
    Kérdésem: Radovid megölése után (nem is emlékszem végül kinyírjuk e vagy máshogy alakul a sztori, ezirányban ködösek az emlékeim) tehát a quest után visszamegy Roche a barlangjába és el tudom nyerni a kártyáját?
    Vagy ezen a ponton az a kártya mindenképpen bukta?
  • RatBaG #15553
    Ez most jött szembe facebookon. Van még pár Witcher témájú videójuk a csatornájukon.

  • molnibalage83
    #15552
    Ez kurvajó.
  • RatBaG #15551
    80s
  • molnibalage83
    #15550
    Okas.koszi
  • CrashBoostZoom
    #15549
    Semmilyen kapcsolat nincs a Fallout-ot között csak annyi, hogy ugyanazokkal a frakciókkal találkozol. Nyugodtan kihagyhatod és ugorhatsz a 3. részre.

    Úgy látszik, hogy Ionvard kolléga a párbeszédekkel olyan helyzetbe került ahonnan nem tudta cheat-ekkel kivágni magát :D
  • lonvard
    #15548
    Biztos ezért történt minden. :(
  • Savaran
    #15547
    Ne haragudj, nem bántásból írom, de olyan mintha nem is olvastad volna el a játékban a párbeszédeket!
  • Palinko
    #15546
    Ugyan már, jól feltalálta magát egyedül mint a könyvekben mint a játékban és fogalmunk nincs sok más dimenziós kalandjáról sem.
  • lonvard
    #15545
    Pontosan tudja, hogy Geralt és a többi witcher kábé az egyetlen biztos pont az életében. Akármi van, Geralttal kellene maradnia, tőle csak bizalmat és szeretetet kapott, hógolyózás-nyakláncozás ide, vagy oda.
  • molnibalage83
    #15544
    Csudaszép eltúlzása annak, hogy hány döntés van még a játékban. Ezen felül Ciri egy nagyranőtt gyerek kb. 20 éves. Neki azon érzelmi töltet és támogatások fontosak, amiket sok sok év után kapott a gyak. pótapjától.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy, ha egyáltalán elviszed az uralkodó elé, akkor miért is viszed.
    Hogy Vesemir elvesztését hogyan dolgozza fel.
    Hogy az, hogy csak eszközként tekintette rá Avallach az mekkora törtést okozott benne, mikor valójában kvázi utálja Cirit.
    Hogy az első férfi, aki iránt gyengéd szálak fűzték egy árulónak lett bélyegezve és megadhatja-e neki a tisztességet ott, ahol ennek valóban túlvilági követezménye van.


    Bocs, de te minek RPG-zel...?
  • Palinko
    #15543
    Nekem minden Fallout játszhatatlan, szerintem a Mass Effectek sokkal játékosbarátabbak és a környezet is sokkal inspirálóbb.
  • molnibalage83
    #15542
    Akkor az lesz. Most azon dilemmázok, hogy megpróbáljam -e az Fallout 1-et újra és a 2-őt a 3 előtt vagy akkor csak sztori összefoglalás 1+2 és azután 3. Anno próbálkoztam az első résszel, de olyan szinten kezelhetetlen mai szemmel a játék (meg az időlimit mai szemmel túl HC), hogy hagytam a fenébe. A FO NV-t letoltam és tetszett. Csak, ha már óccért megvan a telje széria...

    Mondjuk az Enderalt illene már letolni...

    A nagy kérdés az, hogy mikor, mert annyi RPG van a listámon, hogy arra szavak alig vannak...
  • lonvard
    #15541
    (ok, Yenneferbe azért szerelmes maradok, ő az elérhetetlen nő, aki után még Geraltnak is hajtania kell)
  • lonvard
    #15540
    Hagyjá' a megszerettetéssel!! :D Ez egy értelmes játék, Geralt meg Ciri szeretik egymást, mindentől függetlenül. Bazmeg érte harcolunk az egész játékban, és akkor a végén lefalcol, mer kellett volna az arcába dobni egy hógolyót. Hát elmegy a francba. Dobom Yennefert is, megyünk Olaszba Trissel. Ő legalább egy érett agyú nő, nem olyan szexmániás bohóc mint Yennefer, meg nem bipolárzavaros, mint Ciri.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.09.13. 13:17:42
  • lonvard
    #15539
    A játéktörténelem sztoriközpontú játékainak top 3-ban lévő szereplőjét ignoráltad valami kurta-furcsa indokkal. Te döntésed. Ha idáig nem játszottál vele, akkor lemaradtál róla. Nem mi fogunk meggyőzni. Nem tudod miről maradtál le, így könnyű nem foglalkozni vele, ne is gondolj rá. Mi tudjuk miről maradtál le, és szomorúak vagyunk miattad, te nem tudod, és élhetsz boldog tudatlanul. Bár mi tudjuk, hogy lényegében értelmetlen így leélni egy életet. Te meg nem tudod, és így éled le az életed. Na akkor mindenféle fölösleges agyalás nélkül most fogod magad és letöltöd/megveszed a Mass Effect 2-őt és elkezdesz játszani vele. 1-2 óra játék nem fogsz törődni vele, hogy mi lehet majd a vége amit úgy elbasztak, hogy juj de el. (amúgy hozzáállás kérdése, én nem éreztem a történet végét elbaszottnak, csak zagyvának meg kevésnek de ez téged ne zavarjon meg)
  • Palinko
    #15538
    Miért nem? Ő dimenziókat vált, nem tudjuk mi történt vele pontosan a toronyban, de lehet ott vagy valami másik síkon volt egy kedvesebb helye és inkább azt választotta, de ha megszerettettük vele magunk és a kedvében jártuk akkor nem hagy ott minket.