The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Kép
Mandelánál a karakterének és egész identitásának a lényege, hogy fekete. Geralt, ha sárga vagy fekete lenne, akkor is azért utálják, mert witcher.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.10.12. 14:56:42
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Egy Mandela filmben se szeretném, ha Mandelat fehér színész játszaná.
Why so serious?
A baj mindig az, ha egy eredetileg xy rasszú embert átmásítanak. Itt Fringillanál is ez a baj. Jogosan.
De ugyan úgy jogos volt a Ghost in the Shell filmnél is, vagy a Doctor Stangenél Tilda Swinton ázsiai helyett választása. Női Thor, stb...
Találjanak ki új karaktert, ne meglévőket másitsák, abból nincs baj.
Utoljára szerkesztette: MrAndree, 2018.10.12. 14:28:09
Why so serious?
Per Aspera Ad Inferi.
Érdekes. engem valahogy nem zavar a bőrszíne. Észre sem vettem. Ugyanis pont nem izgat a dolog...
http://www.freetvmaci.info/
Why so serious?
Utoljára szerkesztette: MrAndree, 2018.10.12. 14:11:22
Why so serious?
Plusz, érdekes, hogy mennyire szörnyű lett mindenkinek a "PC" mert "erőltetik" bele a más bőrszínű/nemű karaktereket, de valahogy az senkit se zavart amikor a 80as években mindenben izzadó kigyúrt fehér férfiak voltak.
Meg a nagy anti PC harcosok nyilván nem hallottak még arról, hogy más bőrszínű emberek is léteznek akiknek mondjuk nem árt ha azonosulnak valakivel, ezért minimum egy fekete szereplőre szükség van. Mert ugye azt szeretnénk ha nézettség is lenne és nem kaszálnák mondjuk 1 évad után.
Illetve nyilván nem rasszista aki a feketére azt írja, hogy "négus". 😄
Why so serious?
Geraltot sem a bőre színe miatt veti ki a társadalom...
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.10.12. 14:07:03
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
http://www.freetvmaci.info/
Ha egy eredetileg néger kari néger, az teljesen ok.
Amugy semmi bajom a négerekkel. Voltam is egy néger nővel szerencsére 😊
Az cseppet se zavarjon, hogy a hetvenes évek óta kell minden filmbe egy aktuális jófej néger... sírjatok nyugodtan a "mai lobby" miatt... Csak megsúgom, már ez is rasszizmus...
Mindezt természetesen úgy mondom; AKINEK NEM INGE....
(ezek a mai libsik. Micsoda borzalom! Egy a játékban, könyvben fehér karakterből négert csináltak! Most dől össze a világ! Ráadásul egy olyan mű alapján, ami amúgy a rasszizmust járja körbe, erőteljesen. Fujj, rohadt libsik! - Ja, én sem vagyok rasszista, csak úgy mondom. - )
http://www.freetvmaci.info/
És ennek semmi köze a rasszizmushoz.
Szóval nagyjából az ami novellákban is benne van.
Utoljára szerkesztette: Prof William, 2018.10.12. 08:36:54
Why so serious?
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.10.10. 20:05:46
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Viszont ITT VANNAK A TÖBBIEK!
Én azért várom, ki lesz Triss, (Ha lesz, egyáltalán) nekem Ő a kedvencem...
http://www.freetvmaci.info/
Vélemény?
Külsőre ok, bár Yen csak szo-szo. Meglátjuk.
Utoljára szerkesztette: Daermon, 2018.10.10. 18:12:19
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Ennek kb. semmi értelme, mert csak a szinted a meghatározó a tárgyaid és skillek semennyire. A W3 voice acting, graf és történetben vert le mnident, de technikailag pont olyan átlagos vagy pocsék, mint minden más játék. Csak ezzel is hülyére pofozta a mezőnyt.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Vagy ez. De ezt is jó régen próbáltam.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.10.07. 22:39:18
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Nem létezik akkor hozzá semmilyen frissítés? Ez már vagy 2 éves verzió.
http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/
Akinek megvsn eredetiben a w3 gotye annak mennyit ir ki a játék verzió számának?
http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/
Nagyon jó kis promo!
Egyetlen dolgot hiányoltam a csajokat.
Ugy lett volna az igazi és abszolút teljes.
http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
"Az, hogy ki-kinek köszönhetően lett sikeres, teljesen indifferens, innentől a szerzői jogok, és a szerződések beszélnek."
Ez a baj, a törvényeket is emberek alkotják, embereknek. Az erkölcs, mint fogalom már senkinek nem mond semmit.
Más: A hazai törvények szerint, ha otthon dolgozol, és fogadsz ügyfeleket, akkor a tv és rádió után jogdíjat kell fizetned, ha van a lakásban. A buszon sem szólhat rádió, csak ha az üzemeltető fizet az artisjusnak... komolyan mondom ebbe fog az emberiség belehalni.
Az, hogy ki-kinek köszönhetően lett sikeres, teljesen indifferens, innentől a szerzői jogok, és a szerződések beszélnek.
Utoljára szerkesztette: Voltan, 2018.10.04. 01:23:01
"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"
Utoljára szerkesztette: genndy, 2018.10.03. 21:42:06
Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.
