The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14998
popcorn.gif
#14997
A világról beszéltél, nem az USA-ról...
molnibalage83
#14996
Mert miért is...? Motoko nem távol keleti arcberendezéssel bírt de egy pillanatig se zavarjon össze.
Kép

Mandelánál a karakterének és egész identitásának a lényege, hogy fekete. Geralt, ha sárga vagy fekete lenne, akkor is azért utálják, mert witcher.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.10.12. 14:56:42

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14995
Szeretem Scarlett Johannsont, de GitS-be akkor is ázsia szinésznő kellett volna. Egyszerüen nem szeretem, ha adaptálnak valamit, de azt nem karakterhűen.
Egy Mandela filmben se szeretném, ha Mandelat fehér színész játszaná.
#14994
Látod, engem ott se zavart. A Doctor Strange és a Ghost in the Shell is egy röhejes hiszti volt, mert 2010-es években erról szól az internet, hogy mindenki hisztizzen. Fun fact: A Ghost in the Shell esetén a japánok röhögtek a legjobban azon, hogy egyesek milyen hisztit csaptak Scarlett Johannson kapcsán.

Why so serious?

#14993
Ez sima piszi érdek, semmi több nem volt.
A baj mindig az, ha egy eredetileg xy rasszú embert átmásítanak. Itt Fringillanál is ez a baj. Jogosan.
De ugyan úgy jogos volt a Ghost in the Shell filmnél is, vagy a Doctor Stangenél Tilda Swinton ázsiai helyett választása. Női Thor, stb...
Találjanak ki új karaktert, ne meglévőket másitsák, abból nincs baj.
#14992
Igen. Ti is. "Fúj néger, mocskos PC, szar lesz".
Utoljára szerkesztette: MrAndree, 2018.10.12. 14:28:09

Why so serious?

RatBaG
#14991
egyszerűbb lenne ha csak a korábbi kommentjeid sorszámát linkelnéd, ugyanazokat a köröket futod már vagy negyedjére.

Per Aspera Ad Inferi.

Dante73
#14990
Én azt mondom, NEM TUDOM. Lehet, jól fekszik az egyik producernél, lehet a szereplőválogatáson egyszerűen Őt találták erre a szerepre a legalkalmasabbnak, lehet a rendező így gondolja, lehet simán sokszínűvé akartak tenni, egy amúgy sokszínű világot... De mindenbe a piszi-t látni... Ha nem akarom azt mondani, hogy rasszizmus, akkor is minimum üldözési mánia.

Érdekes. engem valahogy nem zavar a bőrszíne. Észre sem vettem. Ugyanis pont nem izgat a dolog...

http://www.freetvmaci.info/

#14989
Szerintem USA-ban kicsit több fekete él, mint kínai vagy pakisztáni...

Why so serious?

#14988
Ha ez ilyen egyszerűen működne, akkor kellene bele még egy kínai, meg egy pakisztáni szereplő is, rögtön megduplázódna a nézettség 😊
#14987
Azért csinálnak belőle feketét mert egy nemben/bőrszínben szétosztott szereplőgárdával szélesebb réteget lehet elérni. Mert nem csak fehér ember létezik a világon. Ennyi. Nem tudom mennyi adaptációt láttál már, de kb ezer éve divat, hogy egy könyvhöz képest a filmváltozatban ezer kisebb vagy nagyobb dogot megváltoztatnak, na most ezek után a bőrszínen hisztizni nyilván nem rasszizmus, kicsit se. Elárulom valószínűleg némely karakternek a személyisége is teljesen más lesz mint a könyvben/játékban. Ettől adaptáció és nem szolgai másolat.
Utoljára szerkesztette: MrAndree, 2018.10.12. 14:11:22

Why so serious?

#14986
Ja, mindig ez van. Star Warsnál is ez volt. "Engem nem zavarnak a négerek, de néger rohamosztagos, miazmár?" Ott mondjuk még arra se foghatták, hogy eredetileg fehér volt.
Plusz, érdekes, hogy mennyire szörnyű lett mindenkinek a "PC" mert "erőltetik" bele a más bőrszínű/nemű karaktereket, de valahogy az senkit se zavart amikor a 80as években mindenben izzadó kigyúrt fehér férfiak voltak.
Meg a nagy anti PC harcosok nyilván nem hallottak még arról, hogy más bőrszínű emberek is léteznek akiknek mondjuk nem árt ha azonosulnak valakivel, ezért minimum egy fekete szereplőre szükség van. Mert ugye azt szeretnénk ha nézettség is lenne és nem kaszálnák mondjuk 1 évad után.
Illetve nyilván nem rasszista aki a feketére azt írja, hogy "négus". 😄

Why so serious?

molnibalage83
#14985
Ha a karakter környezetében a bőrszín mindegy, akkor ez csak kb. annyira jellemző, mint a szeme színe. Lényegtelen. Ettől még egyesek számára lehet zavaró.

Geraltot sem a bőre színe miatt veti ki a társadalom...
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.10.12. 14:07:03

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14984
Mert Te komolyan azt mondod, hogy azért csinálnak fehér karakterből feketét, mert az egyéni látás mód, művészi szabadság?
Dante73
#14983
És ezt a következtetést miből vontad le? Abból, hogy EGY karakter néger lett? Olyanról, hogy művészi szabadság, egyéni látásmód, stb nem hallottál még? lol.

http://www.freetvmaci.info/

#14982
A gond még mindig az, hogy felesleges piszi erőltetés van 😊
Ha egy eredetileg néger kari néger, az teljesen ok.
Amugy semmi bajom a négerekkel. Voltam is egy néger nővel szerencsére 😊
Dante73
#14981
Érdekes. Még sose hallottam olyat, hogy egy rasszista azt mondta volna; rasszista vagyok. Mindig azt mondják, ez az igazság, így van, csak ez, meg az...

Az cseppet se zavarjon, hogy a hetvenes évek óta kell minden filmbe egy aktuális jófej néger... sírjatok nyugodtan a "mai lobby" miatt... Csak megsúgom, már ez is rasszizmus...

Mindezt természetesen úgy mondom; AKINEK NEM INGE....

(ezek a mai libsik. Micsoda borzalom! Egy a játékban, könyvben fehér karakterből négert csináltak! Most dől össze a világ! Ráadásul egy olyan mű alapján, ami amúgy a rasszizmust járja körbe, erőteljesen. Fujj, rohadt libsik! - Ja, én sem vagyok rasszista, csak úgy mondom. - )

http://www.freetvmaci.info/

#14980
Gondolom kellett az érdekcsoportoknak. Ma már nem készűlhet film/sorozat kötelező néger nélkül (csoda, hogy a Trónok harcába nem erőltették bele), még, ha ezt a sztori nem is kivánja. De itt Vigo kis asszonynál sajnos látszik az eröltetés.
És ennek semmi köze a rasszizmushoz.
#14979
Semmi köze a rasszizmushoz 😊 A hülyeség az más kategória. Fringilla

#14978
Gondolom/reméllem kezdik az elején. Ebbe a 8 részbe sztem lazán belefér egy kis karakterbemutatás, egy kis világépítés és Ciri "eredetsztorija".

Szóval nagyjából az ami novellákban is benne van.
Utoljára szerkesztette: Prof William, 2018.10.12. 08:36:54
#14977
Én a nemre tippelnék...bár már azt se tudom,mit akarnak 8 résszel..a nagyregényt feldolgozni ennyiből nem lehet 😊
#14976
Igen, de rasszistának lenni, az az aztán milyen szar... 😄

Why so serious?

molnibalage83
#14975
Lehet, hogy hülye kérdés, de Triss nem lesz benne a sorozatban?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14974
Csak becsempésztek egy négust. Legyünk polkorrektek. Gáz nagyon amikor csinálsz valamit és azért rettegsz ne legyél céltábla a szélső liberálisoknak.

#14973
Yen színésznője szép, bejön. De szerintem túl fiatal. És tapasztalatlan is.
RatBaG
#14972

Per Aspera Ad Inferi.

Savaran
#14971
Szubjektív véleményem az az, hogy Ciri ok, Yen nekem nem jön be, de csak azért mert a játék miatt az a kép él bennem, és ez a gracil-mediterrán színésznő, aki egyébként szép, számomra nem illik bele mint Yennefer.
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.10.10. 20:05:46

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14969
Mégis csak szerepel benne egy néger...3...2...1-...HISZTI!

#14968
Majd a ruhák és maszkmesterek után meglátjuk, hogy hogyan néznek ki. Szerintem ok bár Yen-re kíváncsi leszek majd kibodorítva...

Viszont ITT VANNAK A TÖBBIEK!
Dante73
#14967
Elfogadhatók. Remélem, kissé kifehérítik azért Yen bőrét - hiszen az öltözködése is a fehér bőrét, így az ellentétet hangsúlyozza.
Én azért várom, ki lesz Triss, (Ha lesz, egyáltalán) nekem Ő a kedvencem...

http://www.freetvmaci.info/

#14966
Ciri és Yen a sorozatban
Vélemény?
Külsőre ok, bár Yen csak szo-szo. Meglátjuk.
Utoljára szerkesztette: Daermon, 2018.10.10. 18:12:19
Savaran
#14965
Értem már mire gondoltatok, bár szubjektíve nekem ez nem okozott gondot, az AC Origins-nek hasonlatos a rendszere ehhez.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

molnibalage83
#14964
Megkérdezték, válaszoltam. Ennyi.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14963
Jajj ne kezdjétek megint ezt 😄
molnibalage83
#14962
Minden külsősége ellenére primitív, egyszerű ritmusjáték, ami még auto segítséggel van kombózva. A skilleknek kb. semmi jelentőség nincs, kb. tökmindegy mit csinálsz. A legnagyobb probléma a szörnyek vs te lvl difid. Tök ugyanazzal a felszereléssel 27 vs 33 szint esetén meg sem sebzed a szörnyet, de magasabb szinten meg levered.

Ennek kb. semmi értelme, mert csak a szinted a meghatározó a tárgyaid és skillek semennyire. A W3 voice acting, graf és történetben vert le mnident, de technikailag pont olyan átlagos vagy pocsék, mint minden más játék. Csak ezzel is hülyére pofozta a mezőnyt.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#14961
Mert mi a baj vele?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14960
Hát nem a harcrendszere miatt szeretjük ezt a játékot.
molnibalage83
#14959

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#14958
Esetleg pár játékmódot nehezítő mod, hogy kihívás is lehet. Volt valami Scool of Roach MOD, de nem tudom, hogy él-e még az.

Vagy ez. De ezt is jó régen próbáltam.
Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.10.07. 22:39:18

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14957
Nincs. 3 éve jelent meg a játék. Nem patchelik végtelenségig. 😄
Nyugis
#14956
Köszönöm nekem is ennyi.
Nem létezik akkor hozzá semmilyen frissítés? Ez már vagy 2 éves verzió.

http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/

#14955
v 1.31

Nyugis
#14954
Üdv

Akinek megvsn eredetiben a w3 gotye annak mennyit ir ki a játék verzió számának?

http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/

Nyugis
#14953
Ez a video szuper!
Nagyon jó kis promo!
Egyetlen dolgot hiányoltam a csajokat.
Ugy lett volna az igazi és abszolút teljes.

http://www.gamesmagyaritas.atw.hu/ érdekesség: http://www.reikilap.hu/

Savaran
#14952
Ezt láttátok már?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14951

"Az, hogy ki-kinek köszönhetően lett sikeres, teljesen indifferens, innentől a szerzői jogok, és a szerződések beszélnek."

Ez a baj, a törvényeket is emberek alkotják, embereknek. Az erkölcs, mint fogalom már senkinek nem mond semmit.

Más: A hazai törvények szerint, ha otthon dolgozol, és fogadsz ügyfeleket, akkor a tv és rádió után jogdíjat kell fizetned, ha van a lakásban. A buszon sem szólhat rádió, csak ha az üzemeltető fizet az artisjusnak... komolyan mondom ebbe fog az emberiség belehalni.
Voltan
#14950
Azért ebben nincs igazad. Kicsit analóg az eset a Blizzard és a Games Workshop vitájával anno. Ott, és akkor a Blizzard Warhammer Fantasy és Warhammer 40k játékokat akart kiadni. Erre nem adott engedélyt a tulaj Games Workshop. Megcsinálták tehát kicsit megváltoztatva, kicsit átírva az egészet a licensz nélkül. Viszont támadhatatlan volt, mert csak hasonló karaktereket és világot építettek. Volt ennek ellenére pereskedés is bőven. Itt azonban arról van szó, hogy a komplett lore-t, és karaktereket vitték át a játékba. Ha anno volt egy szilárd szerződés, akkor nincs miről beszélni, csak menni fog az értelmetlen pereskedés. Ha viszont a szerződésnek voltak hiányosságai annak idején, akkor bizony nagy bajba kerülhet a CD banda.

Az, hogy ki-kinek köszönhetően lett sikeres, teljesen indifferens, innentől a szerzői jogok, és a szerződések beszélnek.
Utoljára szerkesztette: Voltan, 2018.10.04. 01:23:01

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

genndy
#14949
A térkép pontosan jelzi mit merre, nincs kellemetlen csavargás. Viszont mindig csak az aktuális küldetést jelzi, a mod meg minden felvettet, csak kevésbé láthatóan, így az egymáshoz közelieket egyszerűbb végigjárni. Viszont a játék annyira szép meg hangulatos, hogy simán elbámészkodik az ember akkor is ha valahová többször kell visszamenni. Hasznos lehet aki igényli, nekem is fent van. All Quest Objectives on Map.
Utoljára szerkesztette: genndy, 2018.10.03. 21:42:06

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.