16775
banner
  • Savaran
    #15615
    Sajnos a total war, eléggé rétegjáték, kevesen játsszák, holott egyedülálló a maga nemében, nem sok kihívója akad.....én a kezdetektől fogva játszom minden résszel, lassan 20 éve, mondjuk számomra az Attilával bezárólag véget ért egyenlőre a total war, majd ha kiadnak megint egy normális részt akkor talán beruházok rá, de véleményem szerint, szubjektíven a warhammer meg a kínai cirkusz teljességgel érdektelen.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.11.28. 15:40:18
  • MarkBlade
    #15614
    Egy az izlésünk. :) én még a warhammer total war t odatenném a stratégiákhoz.
  • lonvard
    #15613
    Ezek nem játszottak a Subnauticával, úgy nézem. :)

    Szerintem is a legtöbb tartalom a Witcher 3-ban van. Az egy olyan monumentális történet, ami mellett nem lehet labdába rúgni. A második a Mass Effect széria, nekem is az adta a legtöbbet, közvetlen a Witcher után. Harmadik helyre a Subnauticát tenném. És valahol az első 30-ba beleférne a Mount & Blade, amivel rengeteget játszottam. Szerintem a legjobban elkészített single player homokozó.
  • Daermon
    #15612
    Eszerint Witcher 3 az évtized játéka Egyetértek. Meg a 2. helyezettel is.
  • Prof William
    #15611
    Nem tudom többé nem látni. :)

  • Savaran
    #15610
    Ja sajnos igen, ps4-en bugos szokott lenni, egy barátom is így járt, pc-n még nem találkoztam a problémával
  • DantesHUN
    #15609
    Óh kurva anyát! Most PS4-en akartam kijátszani, össze szedtem az összes farkas cuccot, de a superior ezüst kardot nem tudom egy bug miatt. oda megyek felveszem, a ládából eltűnik, de nálam az ábra nem jelenik meg, így elkészítettni se lehet. Hát ez nagyon fasza.
  • MrAndree
    #15608
    Bíznak benne, valószínűleg akkor elégedettek az első évad minőségével, meg gondolom úgy látják, hogy a nézői érdeklődés a sorozat iránt se rossz.
  • bajgunar
    #15607
    Én is felraktam. Szembetűnően szebb lett. Ellenben? Abszolút nem lett kevesebb az fps. Szinte ugyanannyi.
  • Daermon
    #15606
    Berendelték a 2. évadot.
    Bátrak :D
  • Savaran
    #15605
    2080TI-nél az lett volna a furcsa ha észrevettél volna valamit is :D
  • caps lock
    #15604
    Én úgy látom hogy a távoli dolgok lettek élesebbek, kevésbé elmosódottak, a növényzet és a sziklák textúrája részletgazdagabb lett. Nekem mindenképp előrelépés, mert legutoljára még a 750Ti-s korszakomban játszottam vele, ott mindent le kellett venni minimumra és örülhettem a 40+ képkockának.
  • Evoluti0N
    #15603
    Én felraktam csak kíváncsiságból. Előszörre annyira nem szembetűnő a változás, de egy idő után észreveszed. Azt nem vettem észre, h rontott volna a játék futásán.
  • caps lock
    #15602
    Nekem is 1060 van és bőven elég hozzá. Csak minimális fps csökkenést okoz. Magas beállításokkal, hairworks kikapcsolásával az átlag 80 fps megvan. Überen is próbáltam, de ott már bemegy 50 alá, amúgy nincs óriási különbség, gyönyörű lett a játék.
  • Savaran
    #15601
    Én játszanék így vele, de egyenlőre a videókártyám kevés lenne hozzá! Majd akkor ha meglesz az új XT
  • caps lock
    #15600
    Az alábbi grafikai csomagot használja itt valaki? Most gondolkodom egy újrajátszáson, és akkor már egy kis grafikai tuning beleférne.

  • lonvard
    #15599
    Profi. Beraknák a sorozatba, simán elfogadnám. :) Tetszik hogy kicsit olyan vadóc, mint a játékban a kis Ciri volt. A játékbéli felnőtt Cirinél van is egy kis diszharmónia szerintem, hogy a viselkedése és a kinézete és a hangja is egy komoly nőé, miközben meg úgy járja a világot, mint egy vándorcigány, és például ráveti magát arra a mafla vikingre ott Skelligén, csak mert az egy szépet mondott neki. Szóval elfogadtam volna egy kicsit szertelenebb Cirit, kicsit hedonistábbat, kicsit vagányabbat.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.11.08. 08:18:11
  • Palinko
    #15598
    Nemtudom nekem egyik ismerősömnek a lánya Ciri cosplayt nyom, nem akarom betolni facebookját de itt van pár kép

  • lonvard
    #15597
    Megijedtem, hogy ez a casting. :D
  • RatBaG #15596
    1-2 mérettel nagyobb Shani.

  • Daermon
    #15595
    Nem, egy könyv volt Viharidő címmel.
  • xido
    #15594
    nem 5+3?..az utoljára megjelent tudtommal megint novellás volt..
  • Daermon
    #15593
    6 könyv, 2 novellás kötet :)
  • Prof William
    #15592
    Hét évadosra tervezik a Witcher sorozatot.

    Hét könyv is van szóval kis szerencsével feldolgozzák mind a hét könyvet.
  • RatBaG #15591
    https://www.reddit.com/r/witcher/comments/dqyal9/deadly_massaging/
  • SzirmosSzisza
    #15590
    DLC-ben én is megszívtam sajnos, rendesben viszont a jó vége jött ki (bár valaki szerint más a jó vég, szóval ez eléggé objektív)
  • Palinko
    #15589
    Nekem is ez volt az érzésem a trailer láttán, de már a castingoknál láttuk hogy nem a játékot fogjuk képernyőn látni, a zene meg a vágás amúgy jó volt olyan minőségi darabnak néz ki, de hogy a teljes részen pláne hogy az éavadon keresztül megtartja-e a minőségét az kérdéses.
  • lonvard
    #15588
    :-D Úúú, inkább gamer kislányt kellett volna írnia.
  • lonvard
    #15587
    Nem úgy öregednek, de úgy érzésre azért egy érettebb férfiarc jobban passzol Geralthoz is. De jó lesz a Cavill, szóval nem érdekes már.
  • Prof William
    #15586
  • Prof William
    #15585
    Az egyik könyvben Geralt megemlíti hogy Vesemir konkrétan öregebb mint Kaer Mohren vára. :)

    Kb az építés idején lehetett "fiatal" Witcher.
  • CrashBoostZoom
    #15584
    Szerencsére a Witcher-ek nem úgy öregszenek mint az emberek. Vesemir még öregebb mint Geralt mégis vígan kaszabol Ő is.
  • caps lock
    #15583
    Én mondjuk rendszeresen jártam borbélyhoz a játékban, jobb szerettem a sima arcbőrt, nagyon öregített az a szakáll. Igaz Geralt sem mai gyerek, olyan 100 év körül van...
  • DantesHUN
    #15582
    Amikor szakállas, a könyvben az szerepel hogy megborotválkozik. A sötétben. A szakáll dolgot csak a játék hozta be.
  • Prof William
    #15581
    Amikor Geralt az elején Yennefer kérdésére benyögte hogy mit csinált az "agyaraival" ott nagyon masszív Witcher érzésem lett. :)

    + a trailerben egészen jól átjön, hogy egy átlag kardforgatónak mennyire nincs esélye egy Witcherrel szemben.

    A szakáll meg... több évadosra tervezik, szóval Geralt növeszthet még szakállat. Esetleg onnantól kezdve lehet szakállas, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a súlyos sérülése után hópadokig Driádok gyógyítják és onnan indul el megmenteni Cirit.
  • lonvard
    #15580
    Jah. Jó volt az, csak kevésbé adta vissza, hogy a witcher érzelmileg ki van lúgozva. Mondjuk Kaer Morhenben Yennefer hülyét kapott volna ha 4 leszedált witcherrel kellett volna iddogálnia a nagy csata előtt. Képzeljük el azt a bulit. :DD
  • caps lock
    #15579
    Az első részben jobban megvolt az érzelemmentesség, ott végig faarcot vág amire rátesz egy lapátot a szintén közönyös hangzású magyar szinkron. A 2. és 3. játékban már sokkal emberibb és sajátos humora is megmutatkozik.
  • Ainz
    #15578
    Nekem egyedül a szakáll ami kicsit hiányzik, na meg a nilfgaridak páncélja is kibaszott ronda, de majd kiderül.
  • Probatbicol
    #15578
    Azért a látványvilág erősen merít a játékból - szerencsére.
  • Probatbicol
    #15578
    Azért a látványvilág erősen merít a játékból - szerencsére.