The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Savaran
#15348
Nem értem a problémádat, nagy költségvetéssel is készültek rossz filmek, kis költségvetéssel is jó filmek, az Egri Csillagokban nagyon látszik a spórolás, konkrétan egy török sem néz ki töröknek, legalábbis az öltözékük, aztán a várvédők ruházata is fenomenális, kb kettő szereplőn van igazi láncing, a többin láncinget imitáló szürke szövet, borzalom! A törökök fele félmeztelen....soroljam?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15347
Aha...tehát fiatalabb nagyobb költségvetésű filmet akarsz egy öregebb kisebb költségvetésű filmmel összehasonlítani. Legközelebb mi lesz?
Rá jössz ,hogy a mondjuk...a Tizedes meg a többiek szar ,mert fekete-fehér?
Savaran
#15346
már hogyne volna, pl a lengyel történelmi filmek, százszor autentikusabbak, igaz asszem azok a 70 80 ad években készültek de akkor is

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15345
Az Egri Csillagok 50 éves magyar film. Ahhoz képest semmi gond nincs vele.
#15344
Szarul néz ki. De nem lehet tudni, hogy most statiszták vagy ez a végleges páncél-e vagy mi ez?

Azért nehezen hiszem hogy ennyire olcsó vacakkal oldja meg a Netflix

Viszont a neten lévő fan cuccokat pláne a játékot felejtsük már el! A sorozat a könyv alapján készül.

Egy másik dolog a fantasy filmek, játékok tényleg menőn kinéző páncéljai amúgy szart érnének a valóságban, de nem is a lényeg, hogy funkcionálisan jók legyenek, hanem hogy jól mutasson a vásznon.
Savaran
#15343
Mátranováki jelmezkészítő BT. Ez az a kategória hogy nem tudom eldönteni nevetve sírjak, vagy sírva röhögjek, ennél még ez Egri Csillagok fim is színvonalasabb, pedig annál pocsékabb jelmeztervezést ritkán lehet látni. Tehát van aki tudja alulmúlni!
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.05.31. 16:24:40

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Ainz
#15342
Szerintem simán elfér ide is az a kevés cucc ami jön : D
Palinko
#15341
Lassan már kéne nyitni a sorozatnak is topicot nem? Mert nem szeretném tovább spammelni ezt és ha tényleg idén bemutatják egyre több hír meg kép is érkezik. Mint 2 napja jött, de csak ma jutott el hozzám a nilfgardi páncél, hát nem is tudom, kár hogy egy vizes bulldog volt az inspiráció:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)




Valahogy továbbra sem bizalomgerjesztő a sorozat és ami folyik körülötte. Mintha félig vad falka lenne félig nilfgard nem tudom nem jön be. A játékban egyébként annyira jól el volt találva minden és nem is azt mondom hogy copyzták volna le pixelre, de valami hasonlót kihozhattak volna. Meg nem is az, ha csak random beírom a googleba hogy Nilfgaard ott is mennyi jó fan art meg minden van ami olyan kibaszott jól néz ki például:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Nem akarom elhinni hogy ez a ráncos, funkció nélküli akármicsoda volt a legjobb amivel elő lehetett állni meg az a fura pokol kapuján átrángatott rövid kard.
#15340
Mentéseit hova rakja?
#15339
A Vadakról alig van infó, csak keveset tudni róluk, főleg mende mondák vannak róluk. Egy kicsit jobban csak a Vipera Iskola witcherjei foglalkoztak velük, de alig tudnak valamit.
Akik tudják, hogy kik is a Vad Falka:
- a regény olvasói
A játékban:
- Ciri, aki elvan tünve és ugye nem tud segiteni
- Geralt, aki tudja, hogy találkozott velük régebben is, de nem tud emlékezni
- Avallac’c, aki meg ugye Aen Elle Elf, de egy darabig ugye Uma, tehát szintén nem tud segiteni
Vesemir, Lambert, Eskel pedig nem foglalkozott a témával.
Palinko
#15338
Jaja és ezt a játékba jól át is hozták itt is mindent megtett hogy felkutassa Cirit és sokszor előttünk járt és a könyvekben Triss azért jelentéktelenebb. A játékban viszont nekem szimpatikusabb Triss mint Yen vagy a könyvekben szereplő Triss.

Egyébként ezt a milyen karddal verjem agyon dolgot nem is igazán értem, mert a vas kardos ellenfelek életcsíkja piros volt az ezüst kardosoké meg ezüst vagy szürke kinek hogy tetszik szóval csak rá kellett nézni az életcsíkra ha bizonytalanok voltunk.
#15337
Yennefernek az a bája, hogy olyan mint egy főiskolás csaj, leszar mindent, ugyanakkor meg nagyon okos és mikor koncentrálni kell, akkor odafigyel. Volt egy ilyen barátnőm, egy dolog érdekelte, amit tanult, egyébként pont ilyen leszarom stílusa volt. Engem is leszart persze. 😄 De amikor csinálta a dolgát, akkor mindenkinek kussban kellett lenni mert fontos és alkot!
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.05.28. 22:02:27
#15336
Nem volt ilyen dialógus egészen a végéig, sőt akkor sem Vesemirtől tudtunk meg valamit, hanem a Ciri elf cimborájától, miután kivakartuk a szarból. Ha jól emlékszem. Ami azért hiba szerintem, mert odáig már többször megütközünk velük, és az enciklopédiában nincs semmi használható róluk.

Más:

Yennefert egyszerűen imádom. Feleségül Triss-t venném, ez egyértelmű, mert ő szeretni is tud, Yennefer viszont az az igazi femme fatale, akiről a Billy Joel dala is szól, Zorán fordításában.

Na akkor szóljon Yennefer dala

#15335
Így van, eléggé ellenszenves Yen az elején. De az ő karakterfejlődése a leglátványosabb. Sőt, leginkább csak ő az, akinél tényleg van fejlődés. Ok, Geralt sem akar a végére witcher-kedni. Ciri-ből felnőtt lesz
De Yeneffer? Az elején ellenséges Ciri-vel, majd látni ahogy megszereti, és anyja helyett anyja lesz, és tudni azt is Yenefernek nem lehet saját gyereke bár nagyon vágyott rá.
A könyvekből egyébként az egyik kedvenc részem, mikor Yen elkezdi Cirit tanítani épp ezért a változásért.
Palinko
#15334
Lehetett volna róluk több szó a 3. részben akár úgy hogy Vesemir mesél valamit? Persze, talán, de akit a lore érdekel azért kicsit elvárható hogy másba is nézzen bele a világgal kapcsolatban. A könyvekben van róluk szó, meg nem igen tudok más játékot ahol már első részben megpillantjuk a fő ellenségünket sőt harcolunk is ellenük. A második részben nem tudom hol voltak de ott is volt valami dimenzió zavar a 2 város között talán ahhoz lehetett közük. Oké a mass effectet lehetett volna mondani mert ott is az első játék végén ismerjük fel hogy kik lesznek az ellenfelek és csak a 3. végén győzzük le, de ott arra az ellenfélre lett felépítve az egész történet meg trilógiának lett tervezve stb, a witcher viszont úgy oldotta meg hogy fogalmunk nem volt mire fog ez az egész kifutni és annyi főbb történetet éreztünk hogy sokszor dönteni sem tudtam mert a mellékküldetés is mindig baromi fontosnak számított és csak a végén derült ki hogy Cirinek kell megtörni ezt a veszedelmet és erre futott ki az egész játék.

DantesHUN #15324
Igazad van, csak mikor a pökhendi stílusát veszi elő mindig a könyv elei nem szimpatikus Yennefer ugrik be és valahogy mintha az lenne az alap és a 3. részben meg eldönthetjük, hogy igaz volt-e a szerelem vagy a Djinn műve. Én a Djinnes magyarázat mellett döntöttem 😊
#15333
Elvileg valós...a gamestaron azt írják. Nem tudom, elég furcsa, de lehet csak statiszták vagy fene tudja. Felesleges bármilyen következtetést levonni,

És! Kiemelném, hogy az is felesleges, hogy bárki azt várja, hasonlítson a játékra. A könyv alapján készül. Ezt nem árt leszögezni mert mindenki a harmadik részhez fogja hasonlítgatni.
#15332
Nem maradt ki semmi. A könyvben is leírják mik ezek. A játékban is elhangzik. a második részben is, és emlékeim szerint a harmadikban is.
#15331
Szerintem kimaradt ott egy vaskos dialógus, amiben Geralt, Vesemir, meg a többiek azt találgatják, hogy ezek mik is tulajdonképpen. Mer ugye nem mindegy miféle lények, van egy csomó eszközük, és ki kellene találni, hogy mi ad ellenük bónuszt. Egyáltalán vaskard vagy ezüstkard kell rájuk? Mert szerintem a vaskard is elég, ismerve a fajtájukat. Kinézetre viszont démonok.
#15330
Mert van róla egy komplett könyv 😉

http://www.kurfurst.org - Kurfürst - The Messerschmitt Bf 109 performance resource site MA970-UD3, AMD FX-8350, 16 GB DDR3, GB nvidia 960 4 GB

Savaran
#15329

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

molnibalage83
#15328

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Ainz
#15327
XD
Savaran
#15326
ZS kategória

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15325
Hát ööö.... De ugye kamu?! Ugye az...?!
#15324
Hát Yeneffer a könyvben eég durva fejlődésen megy át. Abból ,hogy kihasználja Geraltot, eljut oda, hogy elárulja és elmenekül a varázslónők szövetségéből, és a végén meg is hal Geraltért.
#15323
Épp ez az, hogy pontosan a witcherek se tudták. Jobban csak a Vipera Iskola witcherei foglalkoztak a témával. De szerintem bőven időben kiderül, hogy Aen Elle elfek.
#15322
Ja, egy hiányosság: a vad falkáról a lore az mintha nem is lenne. Tiszta abszurd, hogy van egy úgymond főellenségem, és a játék végéig nem tudom, hogy miféle entitás, miközben a witcherek érezhetően tudták mifélék ezek, de a játék a gamernek nem árulta el. Nekem az volt a meggyőződésem, hogy démonok valami másik létsíkról. Végén derül ki, hogy egy párhuzamos világból valami elf-szerű hús-vér lények, csak képesek utazni a világok között. Én meg játék végéig kentem a varázslények meg démonok ellen használt kellékeimet a fegyverekre. 😄
Palinko
#15321
Triss, Ciri, Zoltan, Shani, Roche, Vesemir. Unszimpatikusból meg van egy csomó, szinte bármelyik varázslónő vagy uralkodó, vagy mondjuk Gaunter O'Dimm akire egész dlc épült, de igazából Everec se túl szimpatikus igaz én mindig megmentettem a végén mert O'Dimm nagyobb szarkeverő és ártalmasabb.

Egyedül Yennefer lett sokkal szimpatikusabb a játékban mint a könyvekben, bár azért a játékban is idegesítő sokszor, de a könyvekben sokkal nagyobb kibaszásokat megenged magának és sokkal jobban kihasználja Geraltot.
#15320
Nektek kik a legszimpatikusabb ipletve a legjobban utalt karakterek?:d
#15319
Triss, Yen és Ciri egy kádban akkor már 😄
Dante73
#15318
De régen vártam!
Azért, megvárom a Trisses verziót, esetleg Cirit. Yen se lenne rossz.
A legjobb Geralt, Yen, ÉS Triss együtt, egy kádban....
<#taps>
Utoljára szerkesztette: Dante73, 2019.05.27. 12:26:41

http://www.freetvmaci.info/

RatBaG
#15317
#15316
Márminr belwmész, hogy pl tárgykészités ès ott fent tudsz lapozni.
#15315
Belemész az opcióba, és felül tudsz lapozni.
#15314
Nekem csak olyan opcio van hogy vasarlas meg hogy el e keszitene nekem valamit..😞
Savaran
#15313
A kovácsnál van olyan opció hogy tudod javítani, vagy lootolni lehet páncél és fegyver javító készleteket, amelyek egyszer használatosak.
Pénzszerzést én úgy oldom meg, hogy minden fegyvert/páncélt összeszedek eladok, vásárolni bármit a játékban teljességgel felesleges, mert ha valamely iskola witcher felszerelés tervrajzait megszerzed, és az addig gyűjtött dolgokat felhasználva a kovácsnál, némi pénz fejében elkészítteted, (majd később 4 szinten keresztül fejlesztheted őket) semmi szükséged nem lesz bármit is vásárolni, sőt találni is jobb cuccokat lehet mint amiket megvásárolhatsz uzsora áron a kovácsnál, csak sokat kell bóklászni, ebben a játékban ez alap mert gyönyörű...
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.05.22. 08:23:48

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15312
Kovácsnál pont, hogy van javitás lehetőség. Ott van fent az opció. Valamint vannak javitó készletek is. Csak nem figyelsz eléggé 😊
Pénz: loot eladás, küldetések, ilyesmik. Az majd gyűlik lassan, ne stresszelj. 😊
#15311
Ha mar piros a kardom meg a pancelom(magyarul javitani kene) azt hol tudom? Odamegyek akarmelyik kovacshoz a jatekban es nincs olyan opcio hogy javitas? Masik kerdesem ti hogy szereztek penzt a jatekban? Lootolok mint allat, mindent osszegyujtok megis gyorsan fogy.
Savaran
#15310
Én csak a közelharcra mentem rá, első három oszlop telibe, a kaja buff perk az kellett, mert nem kell harcközben nyomkodni, nagy sebzés esetén meg fehér raffi párlat és kész a halhatatlan karakter! 3000-4000 körüli kétkezes sebzéssel, két ütés egy nagyobb szörny 😊
(ha jól emlékszem)
Az egykezes örvénylő sodrás kard kombó meg mindent is visz 😊
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.05.21. 10:07:23

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15309
Pl nekem ez volt nagy kedvenc buildem.
#15308
Van kaja bőven, meg poti, szerintem felesleges arra pazarolni 1 helyet. Legalább is nekem fontos a jó build 😊
Savaran
#15307
Van egy barna színű perk, amelytől a megevett étel 20 azaz húsz valódi percig folyamatosan tölti az életet, 3 pogácsával leversz vele bárkit!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Palinko
#15306
Kocsma, random árusok piacon, de fő forrása sztem a lootolás.
#15305
Kajat hol tudok venni? Alig van es sok kuldi miatt folyton meghalok mert nentudom heallelni magam.
Savaran
#15304
Ezért jó ez a játék, mindenki úgy teljesedik ki benne ahogy akar.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15303
Persze, mindenki abban nyomja, amiben jól érzi magát. Nekem a medvepáncél túl nehéznek tűnt Geralt párduc könnyedségéhez. De nem mondom hogy nem volt az jó, csak kicsit sok volt. Északon használtam, mert ott hideg van. 😊
Savaran
#15302
igazából ízlések és pofonok....
Én ilyan "bad ass" stílusban nyomom

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15301
Nem kell hogy jó legyen bármire, a többi páncél hülyén nézett ki Geralton. Ennek is megvolt a megfelelő védettsége, plusz úgy néztem ki benne, mint egy terepen dolgozó witcher. A többi az vagy túl tiszta volt, túl elegáns, túl páncélozott, től csicsás, túl sok. Macskapáncélban meg a csuklya miatt volt idegesítő. Még a farkaspáncélon méláztam, mert az még egy olyan cucc, ami áll valahogy Geralton, csak az is túl tiszta.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.05.16. 16:28:58
Savaran
#15300
Hát olyan jó páncélokat nem ad a játék a Grandmaster szintű medve páncélnál meg társainál csak Touissaint ban találsz jobbat! Kicsit olyan mintha nem is ezzel a játékkal játszottál volna! Vipera páncél? Mire jó az? Semmire.....

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15299
Ettől még értelmetlen. Kétszer kezdtem nulláról, harmadjára nem voltam hajlandó. Tökéletesen fejlett witcherként játszottam végig. Oké a harc nem volt komoly kihívás, de azt játszottam, hogy én vagyok a világ legjobb witchere, szóval nem fog egy útszéli katona megruházni, bazmeg! 😄

Jut eszembe azzal, hogy az aktuális képességfát pakolászhattuk, lényegében csak a taktikai repertoár volt több, ami illeszkedett ahhoz, hogy kifejlett witcher vagyok, nem fogok dedózni alapképességek megszerzésével, viszont akkora istennek sem érezhettem magam, mert bár a legtöbb képességem alapból megvolt, limitált számban használhattam.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.05.16. 16:26:06