19801
  • Screenracer #10190
    Még annyit, hogy a Shiftekhez képest ez már a harmadik Madness motor. Vagyis teljesen újra lett írva. Vagyis teljesen fölösleges a minőségi összehasonlítás, mert az a motor már a múlt. Amúgy érdekes módon a GTR, GTL dolgokat finoman kihagytad. Vagyis szelektálsz, annak érdekében hogy igaznak tűnjön az állításod. Ezt szokták még csúsztatásnak is nevezni. :)))
    De ha valóban tesztelted a progit akkor ez fel se merült volna, mert már az első kormány elfordításnál érezni, hogy a CARS-nak semmi köze a Shiftekhez, csak a fejlesztő ugyanaz, de gondolom megengeded, hogy azt feltételezzük, hogy a fejlesztő is fejlődhet. ;)
  • Screenracer #10189
    Le van modellezve. Vagyis le van írva digitálisan. Tök mindegy, hogy lézer által lett beszkennelve vagy egyéb más módon. Az ugyanúgy 11110001111-ből áll. Tehát a valósághoz mérten kamu. A valóság analóg, a játék digitális. Tehát semmi fizikális nincs benne csak a fizikát utánzó, ha úgy tetszik, KAMU effekt. De ezzel nem is lenne baj, mert aki tudja hogy ez csak a valóság utánzása, az elfogadja és nem rugózik ezen sokáig. Itt inkább az a baj ha valaki már akkora fanboy, hogy ezt már valóságnak éli meg. Itt szokott előjönni, hogy egyesek azt képzelik magukról, hogy a monitoruk elöl felállva simán hoznának egy F1 bajnokságot, stb...

    Valószínü hogy nem voltam világos, azért ráz a sima kerékvető a játékban, mert a fejlesztő lusta volt különböző kerékvető modelleket megírni. Így egyfajtát használ mindenhol. :)))
  • Screenracer #10188
    Te véleményed és az én véleményem a te véleményedről. ;) Ki nem engedte hogy leírd, esetleg törölve lett vagy az utókor nem fér hozzá a kandidátusi értekezésedhez? És te megengeded, hogy én leírjam, hogy mi a véleményem a véleményedről?

    Nem öcsém, az volt itt a bajom, hogy úgy adod itt elő magad mintha már túl lennél legalább tíz top 5 játékon. Nem a minőség miatt hoztam fel az eddigi munkájukat, hanem azért mert már többet is elkészítettek, tehát nem hiszem, hogy te leszel a nulla teljesítményeddel az, aki megmondja mit hogyan kellene. Még akkor is ha te csak személyeskedéssel próbálod tomptaní azt hogy igazam van. Milyen fanatizmus? Mondtam azt hogy ez már hibátlan és teljesen jó és azt hogy ez a világ legjobbja. Neeeeeeeem!!!! Csak azt unom már hogy tele ez fórum is és a net is az olyan figurákkal, akik leírják hogy ezt játékot, filmet, zenét, akármit hogy kellett volna a szerzőjének megcsinálni, megírni, stb...
    Modjuk itt meg is szokott állni a dolog mikor a "kibicek" "továbbgondolják" a dolgokat. Se az nem szokott kiderülni, hogy hogyan, se az hogy minek. Ugyanis az alapokat ne te és a hozzád hasonlók rakják le, csak más szellemi termékét fikázzátok folyamatosan, ezzel kompenzálva, hogy bármit is képtelenek vagytok alkotni, amit vécén csináltok reggelente, az nem számít alkotásnak. :DDD
    És azzal bizonyítod, hogy csak egy troll vagy, hogyha valóban értenél ehhez a szakmához, akkor tudnád, hogy mekkora munka van benne és eszedbe se jutna fikázni. Tehát hanyagolhatod az építészeti példáidat, mert te se fogsz építeni még egy budit se, amíg nem teszed le az alapjait.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 14:51:54
  • paj01
    #10187
    Ez az én meglátásom, személyes véleményem. Megengeded, hogy leírjam ugye? Te beteg ember lehetsz, hihetetlen ez a fanatizmus.
    SZERINTEM megállapítható, hogy 1 hónappal kiadás előtt egy játéknak nem így kéne állnia mint ahogy ez. Ők is belátták ezt, nem kell magyarázni a bizonyítványt meg kozmetikázni. Shift 1-2-t TDF-t inkább most itt nem minősíteném. Ez is ugyanazokon a rossz alapokon nyugszik. Csúcs grafika, profi hangok, ígéretes kontent, minden megvan csak a legalapvetőbb dolog szar benne. Futóhomokra üvegpalotát...
    De bizakodom én is, jövőre meglátjuk.
  • lac coo
    #10186
    Vagy nemmmm ! :)Majd este kifejtem, de butaságot beszélsz.
    Addig annyit, hogy igen AC-ban le van fizikailag modellezve a huplis pálya....


    Azért ráz a sima kerékvetőnél, mert kamu effekt, ahogy az úton lévők is . Egy sima kerékvetőn mitől is rázna annyira mint egy 20 centis recésen.....
  • Screenracer #10185
    És az ami utasítja a futóművet az nem egy digitális parancs, amit bármilyen digitális programba, digitálisan be lehet vinni?
    Olyan az út alatta? Milyen? Valódi út van alatta? Nem mondod komolyan, hogy AC-ban lézerpálya valóságosabb, mint CARS-ban a lézerpálya!!!
    Kerékvető kamu effekt? Okéééé. És valóságban miért ráz a kerékvető? És ha egy szimben azt az érzést akarjuk elérni, hogy rázzon a kerékvető, vagy az út, vagy ha fűre mész ki az nem csak kamu effekt mindegyik???? Azért ráz a sima kerékvetőnél is, mert csak egyfajta kerévető típust modelleztek le és minden kerékvetőnél azt használja. Vagy neeeeem? Lehet, hogy a két játék más motorra épül, de minkettő nullákra és egyesekre épül. Tehát amit tapasztalunk bennük az mind kamu, mert fizikailag nincs alattunk autó, út, stb...

    Mellesleg meg azért nem szeretsz ideírni, mert van ellenérv és az neked nem igazán tetszik. :DDD
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 13:59:45
  • lac coo
    #10184
    Nem szeretek ide irni, mert nincs ertelme, de azaert kami mert kamu :)
    Ac ban azert pattog az auto, mert olyan az ut alatta, carsban meg azert mert van egy kamu parancs a palya pontjain,ami utasitja a futomuvet, ffb t, hogy itt pattanni kell.Peldanak okaert a kerekvezo is kamu effekt.....Ott egy razasra ad parancsot.
    Ugyan az a kamu effekt ami ac ban is van, a ratolhato kerb effekt, ott is raz ahol sima a kerekveto .....
  • Screenracer #10183
    Etikai szempontból nem kéne egy adminnak pártatlannak maradni vagy nem is hallotál még az etikáról?
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 13:38:24
  • Szabi #10182
    de ma még nem volt..
  • Screenracer #10181
    Milyen NFS? Épp kapóra jön, hogy admin vagy, simán tudod magad bannolni. :DDD

    Ráadásul ez a videó már volt a #10146 -os hszben. :((
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 13:28:58
  • Screenracer #10180
    A CARS-ban is van négy lézerpálya, tehát egy játékon belül simán kipróbálható a "kamu", "nem kamu" effekt. ;) A nézetem szerint mindenképpen kamu az összes, mivel nem valódi gumikkal, nem valódi aszfalton megyünk egyik játékban sem. Tehát csak a készítőkön műlik, hogy mennyi időt és fáradságot fecölnek abba, hogy minél élethűbb legyen a pálya talaja. Lézerrel legfeljebb kevesenbb munkával előállítható ez az érzés mert a jobban érezhető huplikat letapogatja. De azt senki ne mondja, hogy ha van ilyen mintám, akkor azt nem tudom olyan pályára is reprodukálni, ami nem lézerszkennelt. ;) Pesze ez az én véleményem, amúgy fogalmam sincs hogy hogyan, mi módon oldják meg, valójában nem is igazán érdekel. Csak ez a kamu, nem kamu dolog, ahogy látom úgy működik, hogy a kedvencemben nem kamu, amit nem kedvelek vagy csak símán le akarom húzni, abban meg kamu. :DDD
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 13:22:38
  • Szabi #10179
    NFS létére viszont meglepően gagyi az SLS hangja :D
  • Screenracer #10178
    Egy újabb érdekes videó, a bekapcsolt és a kikapcsolt assistal való vezetésimodell összehasonlítása. Alatta, a videó készítőjének a megjegyzései.



    "For this video I decided to compare no assists to all assists. Personally, I always drive with no assists, or real assists (with everything turned off) but decided I wanted to show people the difference between the two.

    Many people seem to think Project CARS is an arcade game, or a simcade, but that's simply not the fact if you drive it as intended. Yes, the game does have a very dumbed down version of driving to make it accessible to everyone (I was actually quite surprised how easy the assists make everything) but when you turn them all off, it's a whole other ballgame.

    I chose this track because I'm very familiar with it. I chose the car because I find the Caterhams to be the hardest cars in the game to drive with zero assists. If you brake too hard, you will wipe out, guaranteed. And that's exactly what I like to do... brake too hard at the last second. So it's quite a challenge without ABS. With all assists turned on, it might as well be a Civic Si. Driven by your grandmother.

    So anyway, next time you think Project CARS doesn't look very realistic, just remember, not everyone drives with the pro settings. I'm no pro... but that's still how I choose to roll.

    PS. The input monitor's were a nice touch, but they track the cars inputs, not the user inputs. So on the All Assists side, most of the time that it shows me modulating the gas or the brakes, I'm actually just holding the go pedal down to the floor. And of course, I'm never using the clutch, which the game shows. Kinda wish they only showed the user input, not the assists input."

    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 13:08:41
  • lac coo
    #10177
    De van ahol megvannak, csak ugye azt már nem látod egy matt texturán .....Esetleg ha nagyon távolról nagyon alacsonyan nézed ....
    De ahol az autó halad, az viszont tuti , ott nem kamu FFB bumpok vannak :)
  • Szabi #10176
    látványba nincsenek megcsinálva huplik, csak a kormányon lehet érezni :)
  • lac coo
    #10175
    Most hallom emlegettek ... :)

    Dehogy nincs megcsinálva. Rohadt aprólékos a pálya egyenetlenség . a videó szar, itt egy másik gyorsan összecsapott.... az ékszíjas FFb nem hiszem , hogy át tudná adni a sok apró huplit, volt nekem is, kicsit kisimít mindent. És ez még egy "puhább" autó. Lotus GTC folyamatosan pattog, látványban is és FFB-ben is . Szívesen ! :))



  • Screenracer #10174
    És van egy videó a tisztesség kedvéért, hogy CARS-ban se különb a helyzet, abban is elég simának látszik a pálya. :)) De ahogy nézem a kamera menüben elfelejtette engedélyezni az autó rázkódást és ilyenkor elég vicces ahogy a tükör lifeg magában. Ha engedélyezve van akkor a ksztnival együtt rázkódik a tükör és úgy egy kicsit jobban is néz ki. :))


    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 12:40:58
  • Screenracer #10173
    Reméljük, hogy van. ;) ...............................
    ........................................................................
    ........................................................................
    .........................................................................
    A remény hal meg utoljára. :))
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 12:26:21
  • SityiSXT
    #10172
    Nem személyeskedésnek volt szánva. ;) Ennyi humorérzéke csak van neki is...
  • Screenracer #10171
    Kerüljük a személyeskedést. Nem hiányzik ide a "hater" tábor. :))

    Egyébként vezetni nem sínautó, csak látványban nem igazán látszik a lézerszkennelt pálya előnye és nincs olyan érzésem vezetés közben se, hogy a pálya annyira egyenetlen lenne.
    De hozzátenném, hogy nem sok mai szupermodern pályán vezettem már Merci GT-t. :DDD Szóval gőzöm sincs milyen a valóságban. :)
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 12:21:46
  • SityiSXT
    #10170
    "a real videón majd szét rázódik az autó, AC-ban viszont mintha sínen menne." - SÍNAUTÓ!!! ERETNEK!!! Szóljunk Lacc coonak?
  • Screenracer #10169
    Természetesen ezt úgy értettem, hogy három év után se tudnék nekiállni egy saját játékot fejleszteni és eszembe se jutna, hogy én mondjam meg a fejlesztőknek, hogy mit hogyan kellene csinálniuk. :DDD

    A lézerpálya dologhoz meg itt egy videó.



    Én nem látom, hogy annyira követné a valódi pálya egyenetlenségeit, legfeljebb a nyomvonal garantáltan pontosabb, mint az egyéb pályakészítéseknél. Mondjuk AC-ban piszkosul mozog a fejtámla, a realben meg megse mozdul. Viszont a real videón majd szét rázódik az autó, AC-ban viszont mintha sínen menne. :)

    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 12:06:14
  • SityiSXT
    #10168
    "Megmondom őszintén nem lett sokkal több rálátásom, mint előtte volt. :)))" - Azért annyi csak nyilvánvaló lett a számodra, hogy milyen nehéz a fejlesztés (és hogy a hőbörgőknek miért nincs igazuk, csak ők ezt nem látják / nem akarják látni).

    Az AC-val történő összehasonlítás pedig elkerülhetetlen, mert ugyan más a két játék, de elég nagy az átfedés a megcélzott közönség tekintetében - természetesen PC-n. És én nem is mondanám messzeállónak a kettőt egymástól, pont emiatt. Mind a kettő szimulátor, mind a kettő szeretne mind az egy-, mind a többjátékos módra építeni, platformot nyújtani a ligáknak. A Carsnál erre pluszban ott a konzolos jelenlét is. A fejlesztés és a publikummal való kapcsolat az, ami totál eltér a két csapat esetében. Az AC-nál akkor, és csak akkor kapunk hibajavítást, új tartalmat, ha azt Kunosék elég érettnek tartják arra, hogy a nagyközönség ne morogjon nagyon a hibák miatt (tehát az alap már stabil). SMS-ék viszont minden nap a képünkbe tolják a játékot úgy, ahogy az aznap az adott pillanatban van. Talán ezért tűnik úgy, hogy az AC mennyit fejlődik, és a Cars meg mennyire nem vagy csak lassan (holott ez nagyon nem igaz).
    Ahogy a Cars fikatopikban is írtam, az AC mellett szól az, hogy jelenleg picit jobb vezetni, illetve az FFB-je jobb valamivel. A laserscannelt pályákkal nekem csupán annyi a bajom, hogy emiatt mindössze negyedannyi pálya került a játékba, mint a Carsnál - és ha nagyon őszinte akarok lenni, nem sok különbséget érzek a két Spa/Nürgburgring/Silverstone között (a brit pálya ráadásul a Carsban is laserscan). Márpedig ez a pár pálya nem is olyan sok idő múlva unalmassá teheti a játékot. Az autóválasztéknál az egyetlen problémám az AC-nál a Lotusok túlsúlya, ami szerintem egyhangúvá teszi - bár nagy panaszra nem lehet okom, hiszen akad számos nekem való járgány is. Az egyjátékos mód pedig egyértelműen az AC gyenge pontja - a karriermódja fapad a Carséhoz képest. Értem én, hogy az online a fő scapásirány a mai játékoknál, de azért ne akarjunk egy autószimulátort a CoD-hoz vagy a BF-hez hasonlítani: arányaiban lényegesen több játékosnak fontos itt a single játékélmény, mint ott. Az pedig, hogy az AC moddolható, kétélű fegyver. Ugyan a Cars szebb, de az AC sem csúnya - pont emiatt több meló igényes tartalmat alkotni hozzá, legyen szó akár autóról, akár pályáról (utóbbinál ráadásul ahogy olvasom, sokan nem csinálják meg rendesen, mert hiányzik az AI, a versenyívek, nincs beállítva a felgumizódás se - láthatóan lényegesen munkaigényesebb, mint mondjuk az rFactor); ebből következően kevés az igényes, jól használható mod és rengeteg a szemét. A játékosok többsége meg nem fog sok időt/energiát feccölni a kísérletezésbe, csípőből le fogja szarozni a játékot még akkor is, ha ezt a reakciót egy pocsék mod váltja is ki. A Carsnál csak autófestések lesznek, de az legalább a Steam Workshopon keresztül, ami rendkívül leegyszerűsíti mind a mod beszerzését/telepítését/eltávolítását/frissítését, mint a válogatást is (hála a beépített értékelőnek).
  • Screenracer #10167


    "I'm not a big fan of FWD cars, and as such, I haven't uploaded many videos with FWD cars. So I figured it was about time to upload one. For some reason this car and track combination killed my framerate, which made it that much harder to stay on the track, but oh well.

    To make it more interesting, I decided to play with the AI some. The AI used to not work well below about 70%, but I set up the AI in this race for 50%, and they worked quite well... I was the craziest driver on the track. :)

    I was going to record more views of this race, but the game crashed during the first replay, so this is all you get of this race."
  • Screenracer #10166
    iR az egy más dimenzió. Abba nem lehet belepiszkálni, moddolni. Ami tartalmat kiadnak, az nem félkész, rögtön minden trükközés nélkül használható, persze hibák ott is előfordulhatnak. :) Szóval az profi cucc, viszont elég komolyan meg is kérik érte az árát. :( Ha időm engedné és ez lenne az egyetlen hobbim, akkor befizetnék rá, minden tartalmat begyüjtenék és minden egyéb más szim fölöslegessé válna, legalábbis szerintem nem kellene más cuccal foglalkozni iR mellett, mert azzal aztán tényleg sokat kellene foglalkozni, ha komolyan versenyben szeretnék lenni. De én eleve nem is törekszem ilyesmire. Ha időm engedi leülök és megyek online, TT vagy amihez kedvem van. Már egy kicsit lusta vagyok arra, hogy setupolgatással töltsem a napom nagy részét és azután esténként menjek egy 5 körös versenyt. :DDD
    Inkább szórakozásból és élvezetből csinálom, ha éppen kedvem van hozzá. Mondjuk ez az ami még tetszik az iR-ben, hogy tíz percen belül csatlakozhatok valamilyen online futamhoz, amin mindenki egyfajta beállítással megy és tényleg a vezetésen és gyakorláson múlik, nem a varázssetupon meg egyéb cheaterkedésen, és az tizen x körös általában, tehát az élvezeti faktora is sokkal jobb. :) És ha valaki nem győzelem megszállott, akkor élvezetes az ilyen instant verseny is. :) Szóval iR-t semmiképpen nem gondolom, hogy kukázni kellene. :)))

    CARS-ra visszatérve, működik a karier mód, működik az online, lehet jó kis versenyhétvégéket csinálni és aki tényleg tesztelte az utóbbi időben az észrevehette, hogy az AI is komolyabb, pozitív változáson ment át. Tehát már szó sincs arról hogy a CARS félkész lenne, legfeljebb még hiányos és nem kiadható még így, lagalábbis egy magára adni akaró fejlesztőcsapat biztosan nem adná így ki.
    A CM lehet, hogy kiadná így is az előre beharangozott időpontban. :DDD
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 11:23:05
  • endy papp
    #10165
    Ha akarjuk ha nem akkor is "párhuzamba" lesznek állítva,ha nem is mi, de más megteszi,jó példa rá a spa-i pálya vidi máris ott van.
    No meg jó néhány hasonló.
    Igazából mindig az van hogy összehasonlítják a kettőt-hármat.
    Az egyik ebben a másik abban "jobb vagy rosszabb" de talán a legjobb szó rá hogy más....
    Az ac-t én is megvettem az elején ,nagyon sokat fejlődött és fejlődik most is.
    Ahogy a pCars is de ez másként.
    Nekem is bejön mind kettő játék.
    Picit off.De azért még az iRacing se megy a kukába.... egy jó darabig.
    Vagyis ahogy írtad is itt (cars)sokkal több mindenre kell figyelni megoldani,sokkal szerteágazóbb funkciói lesznek,no és ugye ezeket összehangolni rendesen ,nem kis idő.
    Kicsit más de természetesen a cars.
    A minap kipróbáltam a gokartot is ,nagyon bejövős volt a régebbi verzióhoz képest.
    Ahogy a játék optimalizálása is sokat javult ,de még van hova fejlődni.
    Ugye itt eleve rengeteg pálya van,a kocsikról nem is beszélve és ezeket nem csak pc-re de a konzolokra is jól kell megcsinálni.
    Minden esetre azért bizakodó vagyok ,hogy a végén nagyon is "ott lesz a szeren a játék"
  • Screenracer #10164
    Ha valakinek hiányoznak a dev funkciók, Steamen beírhatja a parancssorba, hogy "-gold" és visszakapja őket. De arra fel kell készülni, hogy sokszor hibaüzenetekkel megáll a játék. Én például, mivel gőzöm sincs a programozásról, most jöttem rá, hogy ezek nem szimpla fagyások, hanem hibaüzenetek a fejlesztők felé. Tudom noob vagyok. :D
    Amúgy meg van némi félreértés ebben a csúszásban. Nem azért tolták el csupán, mert nem áll sehogy a játék, hanem mert felmerült egy csomó dolog amit még beleakarnak pakolni, csak arra meg már nem elég ez a hátralévő egy hónap. Ilyen például a grafikus felületen elérhető FFB Tweaker. Az elmúlt hónapban kitalálták, hogyan lehet összekötni úgy a carsetupot az FFB-vel, hogy amit változtatunk az autó beállításain, az megjelenik majd az FFB-n is. Nem tudom, hogy más progikban lehet ez már régen így van, de a CARS motorja ezt nem tudta eddig. Most úgy néz ki sikerül ezt is összehozni. És akkor még ott a gumifizika, ami szintén nem tökéletes még. Számomra már ez a két dolog megér egy fél év csúszást és szerintem mindenki sajnálná, ha ezek kimaradnának.
    Meg ha már csúszás, akkor volt szó némi tartalom bővítésről is. És még "polírozni" kell a pályákat is. Gondolom még nem készültek el mindegyikkel teljesen. :)
    Egyáltalán nem tartom offolásnak az AC felhozását, csak teljesen felesleges a CARS-szal párhuzamba állítani. Két künböző játék, más motorra épülnek és más szempontok alapján kezdtek el készülni. SMS-ék mindig is szélesebb piacot céloztak meg, multiplatformra. Az AC-t menetközben kezdték el kiszélesíteni, gondolom a vártnál nagyobb bevétel meghozta Kunosék étvágyát is. Részemről mindkét progi nyerő. Azért is vettem meg AC-t már az első napon. :) CARS-ba meg a kiváncsiság vitt bele, hogy milyen egy progit már a gyártás alatt használni. Megmondom őszintén nem lett sokkal több rálátásom, mint előtte volt. :)))
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 10:24:50
  • endy papp
    #10163
    Nos igen teljesen helytálló amiket írsz.
    Én is úgy vagyok vele legyen minden a helyén a játékba,minimális hibákkal,amik elenyészőek,de emiatt használható a játék.
    Ha ehhez az kell hogy várjunk még fél évet hát legyen.
    Március körül (vagy kitudja mikor jelenik meg) nem lesz ekkora szimes konkurencia az biztos
    Ahogy írtad is nekünk semmi nem fog változni.
    Akik meg várták a mostani megjelenést hát így jártak.
    Tudom picit off lesz,de azért ,nem szerettem volna olyat se,mint most a ac-nál.
    Hamar beledobálták az "új" tartalmakat és tele hibákkal.
    A lényegen meg nem változtattak,sokat.
    (Legalább is nekem lényegesen)
    Így számomra az is félkész még,nem is fogom többet használni ,mint eddig ,ha csak össze nem kalapálják ,jobban .
    Nem akarok semmi összehasonlítást,csupán oda akartam kilyukadni ,inkább várok még,de legyen jól használható és ne ütközzek gyermeteg hibákba.
    Remélem véleményemmel nem sértettem semmit és senkit.
  • GPx8
    #10162
    Az, hogy kapsz valamit, ami össze van úgy drótozva, hogy tesztelni lehessen, nem jelenti azt, hogy az egész projektre rálátsz...
  • Screenracer #10161
    Na ne már!! Tényleg? És te pontosan hány ilyen projectet is csináltál már meg? Tudod SMS-ék már túl vannak két Shiften, a Test Drive Ferrarin és korábban csináltak két GTR-t meg egy GTL-t. A te portfoliód miből áll? Szájkaratéból?
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.18. 00:42:57
  • paj01
    #10160
    Én se értettem hogy akarnak ebből novemberi megjelenést. Csak belenézegettem én is. Azt hittem csak a junior tagság miatt kapok ilyen félkész cuccot de akkor ezek szerint nem. Kicsit mintha rosszul lenne managelve ez a projekt. Valahogy természetellenes a sorrend ahogy a dolgok belekerülnek, elkészülnek. Kicsit ilyen mekk mester fíling. A tető alá akarnak falazni.
  • Screenracer #10159
    Amióta kivették belőle a dev funkciókat egyáltalán nincs vagy nagyon ritkán van fagyás. Ahogy kerülnek bele új vagy fejlesztett dolgok, néha bele-bele futok bugba, de nem is állította senki, hogy már kész van. Sőt ezt bizonyítja az is, hogy belátták, a hátralévő idő nem elég, kell még néhány hónap. Az utóbbi időben már lehetett érezni, hogy csúszni fog, csak az volt a kérdés mikor jelentik be. Azon felül megnézték, hogy milyen játékokat terveztek novemberre és látták, hogy túl nagy a konkurrencia, nem csak szim, hanem egyéb más húzónév is. Nem kell semmi összeesküvés elméletet gyártani, a CARS egy új bejáratlan név nem kellene össszerereszteni a nagyágyukkal és ráadásul az se lett volna jó, ha a sietség miatt egy "csupahiba" játékot adnak ki. Speciel ez azoknak nem jött jól, akiknek nincs meg és szerették volna még idén kipróbálni, számunkra nem változott semmi. :))
  • endy papp
    #10158
    Nem csodálkozom rajt egyáltalán hogy csúszik ,a megjelenés.
    Ebben az állapotában ....és az elkövetkező 1 hónapban sem tudtam volna elképzelni hogy egy használható játék lesz belőle.
    Persze valahol érthető is ,mivel ha jobban belegondolok túl komplex egy játék ez ahhoz hogy oly egyszerű legyen pik-pak összekalapálni,viszonylagosan bugmentesre.
    De igazából nem tudni pontosan mi is áll a háttérben,mi a valós ok.
    No mind egy is ,majd kész lesz amikor elkészül,ha március akkor az, ha jövő Karácsony akkor az.
    Nekem eddig sem voltak "elvonási tüneteim" ha nem indítottam el hetekig és ezután is csak így lesz .
    Néha ránézek hol is áll a készültségi szint azt annyi.
    Nyilván azért jobban örültem volna ha megjelenik,de talán így még jobb lesz mire kijön,legalább is remélem......
  • Screenracer #10157
    Meglepő, hogy Twitteren milyen kultúrált, sőt pozitív a késéshez való hozzállása az embereknek. Csalódottak, de emelett látják ennek a dolognak a pozitív oldalát is. Egy csúszás szinte minden megjelenés előtt álló játékban benne van. Van olyan játék, ami már harmadik csúsztatáson is túl van mégis várjuk, vártuk, szeretjük. Tényleg nem örömteli, ha egy várt játék nem akkor jelenik meg, amikorra igérték, de az nagyobb csalódás lenne, ha a várva várt játék egy bughalmazként látna napvilágot. Láttunk már ilyet F1 játéknál. :))
    Azokat sajnálom akik régóta szeretnék a CARS-t kipróbálni, de nekik is az a jobb ha először rendesen megvan csinálva és úgy jutnak hozzá. Akik meg benne vannak a fejlesztésben, azoknak a szokott módon, napi szinten meglesz az új fejlesztés továbbra is. Igazából ez az öt hónap hamar elröpül nem is hiszem, hogy ezt túl kellene spilázni, ahogy néhány "hater" teszi különböző fórumokon vagy fikatopikokban.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.10.17. 18:13:21
  • Screenracer #10156
    És itt elolvasható a hivatalos nyilatkozat is.

    "Slightly Mad Studios and BANDAI NAMCO Games Europe S.A.S today announced they will be moving the release of Project CARS for the PlayStation 4, Xbox One and PC to March 20th 2015 in Europe and Australasia.

    The move positions the title away from the competitive holiday scene dominated by household names while affording the team at Slightly Mad Studios additional time to extend and polish their ground-breaking and accomplished next-gen racing experience that’s been created alongside a community of over 85,000 racing fans and real-life professional drivers.

    “Our goal has always been to deliver a landmark title that encompasses the wishes and desires of racing fans from all around the world; something with features and content powered by the community that provide a truly unforgettable and pioneering experience” said Ian Bell, Head of Studio at Slightly Mad Studios. “Whilst a tough decision to make, the change in release date allows the game the greatest chance of success and visibility, and the opportunity to polish the game even further to the high standards that both ourselves and our community demand and expect. We’re eager for you all to see what we’ve been working on in just a few months.”

    Project CARS aims to deliver the most authentic, beautiful, intense, and technically-advanced racing game on the planet. Crowd-funded by a passionate community that has been involved in the development process from day-one to create their ultimate racing experience, Project CARS includes the largest track roster of any recent racing game, a huge variety of motorsports to play, a freeform and authentic career mode, world-class graphics and handling, dynamic time of day & weather, and a suite of community features and connectivity that leave the competition behind in the dust."

  • Screenracer #10155
    Most már hivatalos. Legalábbis a twitteren megjelent.

    "The release date of Project CARS has now moved a few months to March 17th in the US, and March 20th across Europe."
  • mester1987
    #10154


    SityiSXT: Köszi!
  • Screenracer #10153
  • Screenracer #10152
    USA március 17. Európában március 20. De addig nem akartam kiposztolni amíg meg nem jelenik hivatalosan. Tegnap külön kértek mindenkit WMD fórumon, hogy várjuk meg a hivatalos bejelentést.
  • Totti5
    #10151
    Project CARS Apparently Delayed Until March 2015 For All Formats