19801
  • Bullitt
    #26
    Mondom, a szürke hátteresek a "garázs/menü" képek. Az SMS legalább ekkora részletességet akar pályán is, de még sok víz lefolyik a Dunán, mire lesz valódi ingame felvétel valszeg.
  • pxxl
    #25
    6990 crossfire-nek nem sok értelme van. 4 vga-t összekötni? :D
    ha egy 6990 nem bír el vele akkor ott baj van :D
  • GPx8
    #24
    Igen.
  • SzirmosSzisza
    #23
    a, az még in progress
    b, nem lehet mozgatni
  • atila4
    #22
    Ez nekem új. Nem hallottam még erről a részecske alapú dologról (utána olvasok)
    De ha ez így van ahhoz nem kellenek új vga-k amik azokat jelenítik meg?
  • LeWyTy
    #21
    Van az új játékmotor... ami nem polygoonokon alapul hanem részecskéken... az még lehet.
    Ami arról szól hogy a kör tényleg kör alakú és nem sokszög.

    Am ha jobban megnézd még is vannak vonalak az ívekben, de nem mindenhol.
  • atila4
    #20
    100% hogy nem a játékból vannak a képek :D Csak szép render képek
  • Prézli
    #19
    Egyre gondolunk?
    Mikor ezt elkezdtem figyelni már halott volt, pedig anno Gamestar is írt róla...
  • bakkerman
    #18
    vagy kurvajó grafika normál fizikával,vagy normál átlagos grafika,realisztikus fizikával. a kettő együtt eddig még egy játéknál se működött,ennél se fog.
  • GPx8
    #17
    Más kérdés, hogy iRacing, rFactor2, Lfs mellett csak valami forradalmi dologgal lehetne labdába rúgni a nem túl nagy szimulátoros közösségben.
  • Bullitt
    #16
    Ha nem is hal be a projekt, a profit tuti nem lesz annyi, amennyit ők elképzelnek maguknak. Mert aki "befektet", az már nem veszi meg a játékot, mert megkapja ingyen. Elsőre ráadásul csak PC-re jönne ki, ami újabban nem az a platform, ahonnan a legnagyobb bevétel származik.

    A gépigényt pedig nem éri még találgatni szerintem, bár nyilván lesz neki éhsége.
  • GPx8
    #15
    Kár, hogy nem lesz belöle semmi. :(
    Kisértetiesen hasonlít egy behalt projectre, aminek nem jut eszembe a neve, de ott is gyönyörű előzetes képek voltak és az utolsó szegcsnek is lett volna fizikája...
  • Bronx South
    #14
    Hát fizika számolás, extra ilyen grafika, vmi kemény proci + 6990 crossfire-el majd elfut
  • WinStar
    #13
    ha ezek játék képek akkor a paksi atomerőmű se fog elbírni vele.....
  • Bullitt
    #12
    Az első két kép a szürke háttérrel a garázs/menü. Ian Bell azt mondta a Nogripen, hogy a pályán is ilyen részletességet akarnak.
  • LeonSilver
    #11
    Nagyon tetszik, az ötlet is jó. Csak nehogy a FighterOps sorsára jusson ez is. Ott is van iylen, hogy ha fizetsz akkor hozzájuthatsz oylan infókhoz, képekhez, videókhoz amihez más nem. Csak ott az a baj, hogy már hosszú-hosszú évek óta ez megy. Szerintem a FOPS lehúzás, semmi más.
  • pxxl
    #10
    azta mocskosdurva képek :O ezek ingame készültek?
  • bardocz
    #9
    Hát reméljük a legjobbakat. Csak ha jön pár ember, akik nagyobb pénzt fektetnek bele, és azt mondják legyen árkád, akkor kénytelenek lesznek azt csinálni.
  • Bullitt
    #8
    Szimulátor lesz egyértelműen, bár a közösségen múlik ez is. De az SMS hardcore cuccot akar.
  • bardocz
    #7
    Ezt én akartam nyitni!:D

    Érdekes próbálkozás lesz. A megjelent képek eddig gyönyörűek, és a két autó is pont az ízlésemnek megfelelő. Kíváncsi vagyok, hogy végül szimulátor lesz-e, vagy árkádosabbra veszik. mindenesetre ki fogom próbálni.
  • sublimaze
    #4
    Jónak tűnik... :D
  • Bullitt
    #2
  • Bullitt
    #1
    A C.A.R.S. a Slightly Mad Studios brit fejlesztőcsapatának (GTR2, NFS: Shift, Shift2: Unleashed) új játéka, amely nem csak a kínált tartalommal és annak minőségével egyedülálló a PC-s szimulátorok között, de a fejlesztési módjával is: ezúttal bárki beleszólhat a fejlesztésbe, aki egy csekély összeget befektet a programba.

    Ezúttal a Slightly Mad keze nincs megkötve egy gazdag kiadó miatt, egy hardcore szimulátor építésébe kezdtek, melynek fejlesztésébe a közösséget is bevonják. A jelenlegi tervek szerint több kategória is szerepelni fog a végleges változatban, ám a tartalom nagy részéről a közösség dönt, így korai bármit is említeni (GT és open wheel sorozatok egyaránt várhatóak), s természetesen a licenszelés is szükséges.

    Az itt látható képek közül a két utolsó egy korai build-ből való, már a garázsban/menüben ilyen részletesség várható, hála a DirectX11-nek és a legújabb technológiáknak.

    Pontosan hogy is néz ki a \"befektetés\"?

    Mindenki, aki pénzzel járul a projekt létrejöttéhez, kap egy jelszót a fejlesztés oldalára (WMDportal.com), ahol ha minden igaz várni fogja egy fórum a véleményének kifejtésére, szavazásokra, illetve egy letöltési oldal, ahonnan a legfrissebb build-et szerezheti be, s próbálhatja ki. Aki fizet, az nem csak a szavával dönthet a tartalomról, irányításról, stb.-ről, de a profitból is részesedik.

    A gyakorlatban több \"részvénycsomag\" is lesz.
    - 5$ és 10$ magánszemélyek számára
    - 250$ kisebb csoportoknak
    - 1000$ kisebb cégeknek
    - 100,000+$ a nagy cégeknek

    A két éves fejlesztés 5 millió $, amelyből ha 25 milliós nyereséget sikerül kicsikarniuk, minden 10$-t fizetett 35$-t kap vissza. Az SMS a profit 30%-át kéri csak magának. A nyereség a konzolokra átportolást követően akár tovább is nőhet, de elsősorban PC-re készül a játék.

    World of Mass Development-re (WMD) lett keresztelve a fent említett módszer.

    Az biztos, hogy forradalmi a dolog, a kérdés, mennyire fog működni a gyakorlatban, elég lesz-e a közösség közreműködése a játék fejlesztéséhez.

    Fontos linkek:
    C.A.R.S. a VirtualR.net-en

    Nogripracing fórum

    WMDPortal (hivatalos honlap- még nem elérhető)

    Slightly Mad Studios hivatalos oldal