19801
  • Screenracer #10684
    Így szól a teljes felhívás.

    "Project CARS Members Copies Distribution

    Dear Members,

    Project CARS is moving quickly towards being released and we would like to thank all of you for your continued support during the past three and a half years.

    We're happy to announce that we are ready to distribute the WMD member copies of Project CARS. Please make sure to read the information below carefully:

    Members eligible to receive a copy of the game, will be receiving the Digital Edition of Project CARS via Steam, including both the five Limited Edition cars as well as the Modified Car Pack, so you'll be getting the full load of content available at release.

    Due to a variety of organizational reasons, we're unable to offer a choice of platform for the free copy. Instead, all members will be receiving the PC version of Project CARS, the Steam beta key of all members with Full Member level and above will be converted into the full retail version free of charge.

    As announced before, Junior Members & Team Members will be receiving a rebate or discount based on their initial commitment. Due to the way Steam handles rebates/ discounts, we will not be able to offer the fixed rebates (10€ for Junior Members, 25€ for Team Members) we originally planned. Instead, members will be receiving a percentage-based rebate (20% off for Junior Members, 50% off for Team Members) based on the Steam retail price in your region. Since Steam prices differ from country to country, the actual amount of the rebate can vary between members.

    We trust that this solution is satisfactory for the vast majority of members and we hope you understand that, all things considered, this is our only viable course of action.

    Members who are unhappy with this solution are of course free to take advantage of a full refund by clicking here.
    For anyone who asks for a refund after they have received a copy of the game or the discount coupon, their refund will be the full amount less the current retail price of the game.

    From today (April 24th, 2015) we have started to distribute the game and the discount coupons to the WMD members, hence the refunds for the Junior, Team Members and Full Members will not be available from now on, they will receive (according to their Tool Pack type) the discount coupons or the full game. Refunds for Senior members and above are still possible, their refund will be the full amount less the current retail price of the game (50€), in this case your Steam key will continue to work, but you will lose any other WMD perk a/o benefit.

    Those of you who unfortunately decide to leave us should be aware that taking advantage of the refund results in the end of your membership and therefore both the access to WMD being terminated as well as losing out on your share of the game's sales returns.

    With the release of Project CARS closing in, everyone should make sure they're set up to receive both the Steam version and their share of the game's returns:



    Project CARS Release Checklist:

    1. Make sure your Project CARS Steam installation is working

    Your Project CARS beta key will be converted into the retail version or discount coupons so players should make sure their Steam installation is up and running. Those of you who haven't installed the Steam version yet can find detailed instructions here.

    2. Set up your Paypal account to receive returns

    Please make sure to have a valid Paypal address associated with your account, your Paypal info can be changed via the "My Profile" page ("About Me" section).
    Also, please make sure your Paypal account is set up to receive money as your share of the game's returns will be sent to your Paypal account.
    Alternate money transfer methods (ie: Bank wire transfer) may be available for higher tiers (Managers+) with a fixed handling cost.

    3. Keep in touch

    Please make sure to regularly visit the World of Mass Development forums after the game's release to keep up with the latest developments regarding your membership and Project CARS. "


    Bővebben itt.
  • lac coo
    #10683
    Pedig mikor en kivettem a penzemet, akkor is azzal traktaltak, hogy vigyazzak mert igy elesek a jutalektol :)
    Ha nem lesznek benne az addigi idegesito dolgai, ami miatt ot perc utan kikapcsoltam akkor jo lesz lazulos jateknak, bar AC csabitobb, annyi idom meg nncs akar csak kettovel is foglalkozzak.
    Meg aztan fene tudja mi lesz Codemasterses cuccokkal, mit csinalnak vegul, F1 2015 is erdekel meg, majd meglatom milyen lesz vegul .......
    Szoval en tuti nem veszem ezt meg :) Kezdetben biztos hogy nem .
  • Screenracer #10682
    MAI:
    "Hey all,

    So we're now just a day or two away from global Steam release. I Am Excite.

    One of the things that's expected these days is a pre-load, so that people that have preordered the game download it prior to release, and it's there ready and waiting Day One.

    It's something we're wanting to do, but it means that we're gonna have to lock out the current 'default' branch of pCARS once we flip the switch for pre-load. That means that you lovely WMD members aren't going to be able to play the game for a day or so prior to its official global release.

    I know it's a pain in the arse, but it's for the greater good. We want people new to pCARS and its community to have a great first experience.

    All cool? "


    Bővebben itt.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.04. 12:38:48
  • Screenracer #10681
    Nem múlt el. Persze meggazdagodni nem fogunk rajta, de tartják, amit igértek.

    "2. Set up your Paypal account to receive returns

    Please make sure to have a valid Paypal address associated with your account, your Paypal info can be changed via the "My Profile" page ("About Me" section).
    Also, please make sure your Paypal account is set up to receive money as your share of the game's returns will be sent to your Paypal account.
    Alternate money transfer methods (ie: Bank wire transfer) may be available for higher tiers (Managers+) with a fixed handling cost."

    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.04. 12:37:18
  • Alexease
    #10680
    A logikat ertem, nincs vele gond, de azert jo lett volna elotte egy garazs resz;) De ez nem eletbevago, jo ez igy, megoldhato.
  • Screenracer #10679
    "- QuickRace-nel betolt aztan start. Se garazs, se allitasi lehetoseg se semmi."

    Ha rögtön versenyre állítod, akkor tényleg így van, de ha beállítasz modjuk 15 perc warm up-ot vagy quali-t, akkor van garázs és még a versenytaktikát is be tudod állítani. Gondolom olyan logika szerint állították ezt így be, hogyha rögtön versenyezni akarsz, akkor már előtte beállítottál mindent. ;)
  • Alexease
    #10678


    Az valszeg elmult, amikor megtalalta oket a ado (vagy akarmilyen) hivatal, es be kellett csukjak ezt a lehetoseget. Nem olvastam utana (annyira mar nem erdekelt a dolog), de gondolom tartalmakkal, DLC-vel kompenzaljak vagy sehogy;) De gondolom, senki nem gondolta komolyan, hogy a befizetett 10-40EUR-bol fog meggazdagodni vagy ertelmes reszesedest kapni?!:DDD

    De a Full Memeber felettieket, foleg akik tobb 10/100 ezeret csngettek be, es azokat akik a tartalmakat gyartottak, tuti "kompenzaljak".

    Nekem 45EUR-t megert, foleg hogy mar majd' 4 eve kifizettem, de foleg az utobbi napok tesztje alapjan.
    Ha mar csak ezekkel a kis tura, utcai vagy egyeb kv-daralokkal normalis verseyeket tudok menni offline, ilyek kornyezetben es dinamikaval, mar boven jo. Es ha lesz valami online mozgolodas neha, jo lesz a karrier, akkor megjobb.

    Ilyen gyors, offline, realistic/driving game jellegu versenyekre eredetileg az AC-t terveztem, attol vartam hogy jo lesz. De nagyon steril lett mukodesre, vezetesre es kinezetre is. Online funra teljesen jo (lenne). Vagy a steril korites miatt "hotlap-szeru" bajnoksagokhoz sem rossz.
  • lac coo
    #10677
    Es mi van meses jutalommal amit igertek a befizetett penzen felul ? :)))
  • Screenracer #10676
    Még jött egy kis javítás, meg miegyéb.

    Build 999-1001 (03/05/15) - The last MBs
    Render:
    * Integration of DX11 ambient shadows bug fix

    Build 998 (01/05/15) - This time the "ACTUAL" Last GBs
    Render:
    * Fix for GroundCover performance issues on NVIDIA GPUs
    * Further optimisation of VB/IB sizes, to improve SLI performance.
    * Change to how the special effect system fixes up headlights. WMD-6752
    * Add NVIDIA Titan X to list of very high end cards (for first run settings).
    * Predefined settings tweaks - change prerendered frames to 1 for high/very high configs
    * PitsequenceController: Switch off automatic switch to CockpitCam when using Oculus Rift
    * DX11: Fix for tracking issues with Geometry shader constant buffers (fixes performance / hack previously required)
    API:
    * WMD-6741: Added basic LED support (tilde through to backspace for revs) for Logitech gaming keyboard. : rob
    * Shared Memory fixes: Added states "GAME_INGAME_RESTARTING", "GAME_INGAME_REPLAY", "GAME_FRONT_END_REPLAY". New mGameState states required. I've now added "GAME_INGAME_RESTARTING", "GAME_INGAME_REPLAY", "GAME_FRONT_END_REPLAY". mCurrentSector3Time always invalid, This now works identical to the HUD display. This also means now that mCurrentSector1Time & mCurrentSector2Time will display valid values, even when not in their sectors (as the display does). For the current current-sector-time... this can always be checked for app-side against the mCurrentSector attribute. The mCurrentLapDistance also increments at relatively coarse intervals of ca. 5m (is this normal?) [Resolved] Yes (well due to ease of access in-game!) This is due to the fact that the 'best waypoint' is being fetched, and they are placed approx 5m apart from each other... this is how the current lap distance is determined in much of the game-side code. That said, I've pulled a snipped of code from the physics which calculates the distance between the current waypoint, and the next best one, which now produces a linear result. When starting a new lap the current sector and current lap are not always synchronised. When starting a new lap the lap distance is sometimes still on the old lap [Resolved] I ran into the same issues with the lap distance overlaps in the achievements, in which I've pulled some code over from there which was use to sort that out.
    Controllers:
    * Fix for centre spring being active during driving.
    * WMD-5727: Fanatec force mixing set to software to remedy steering jolt issues.
    Dedicated Server:
    * WMD-6658: Support for dedicated server gameplay stats and logging: Implemented protocol to send stats and events to DS. Added hooks to send multiplayer stats and events to DS all over the place (session setup and status, player status, various participant events including sector/lap times, results, impacts and cutting the track). Updated ping call to send the server RTT to DS, and fixed issue where pinging could break disconnection timeout if the server still responded to ping (which is allowed even when not in the session) but not to anything else. Bumped protocol version to 50

    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.04. 11:01:45
  • Screenracer #10675
    "That day has arrived... since we started to distribute the Steam Discount coupons (see the above message), Juniors and Team Members will find Project CARS to be removed from their Steam Game Library, they will also find the discount coupons (20% for Juniors and 50% for Team Members) that can be used to purchase the game at the discounted price.
    Because of this Juniors and Team Members will not being able to play Project CARS until the release day (May 7th), Full Members, Seniors, Managers and Senior Managers will still able to use it, since their keys will turn into the retail version transparently.

    Some more information:

    - To purchase the game, you must not have Project CARS into your Steam game library already. So if you receive the discount coupon but the game still there, wait until it will be removed (there could be hours or days of difference) before attempting to purchase it;

    - I will update this post once all the coupons are sent, so you can verify if you received yours. Please do not ask: "where's my discount????" ...until we confirmed that all of them have been sent (it could take days, but it will happen before the release date). "


    Forrás
  • Alexease
    #10674
    Vagyis aki Junior/Team, es hasznalni akarja a megjelenes utan, annak mar most erdemes utanaolvasgatni a WMD oldalon, ne akkor legyen belole kavaras vagy ertetlenseg. Tuti valami kavaras vagy fennakadas lesz az utolagos befizetesek miatt.
  • Alexease
    #10673
    A Full Member "elofizeteseket" csak "konvertaljak", megmarad minden, nem lesz uj kulcs. Ehhez eleve jar a Limited Edition es a Pre-Order Extra is.

    A Junior es a Team "elofizetesekkel" lesz valami kavaras. Ott kikerul a Steam konyvtarbol a progi. Mivel az csak negyed/fele arat tartalmaz, valahogy utolag fizetni kell (aki szeretne hasznalni a veglegest is), es azutan kap uj kulcsot (vagy a regit aktivaljak ujra).

    Az hogy lesz-e a megjeleneskor valami brutal update, ami kipucolja es nullazza az installt, az nem tudom. Mivel a jelenlegi beta/teszt verzio, talan kicsit atrendezodik, kikerulnek dolgok vagy funkciok vagy mittudomen;D De lehet, semmi nem fog tortenni, es igy marad.
  • Timbu
    #10672
    Egyébként fogunk új steam kulcsot kapni, vagy eltűnt a weekly felirat és kész?
  • endy papp
    #10671
    Közbe figyelmesen átnéztem mindet és van vagy egy tucat gokart pálya
    De itt aztán tökön babon keresztül mennek az AI-k leginkább a sok kanyaros kanyargósok állítják nagy kihívás elé őket,így eléggé esélytelen a verseny ellenük.
    Biztos nem ismerik a pályákat XD.
  • Alexease
    #10670
    Olyan autoval nem mentem vagy nem figyeltem. Vagy elnyomta a brutal szelzaj;D
  • lac coo
    #10669
    Működést, mikor még néztem nem is turbó volt, hanem egy az egyben a gázpedál állását használta a töltéshez ...
    Van róla videóm YT-on, nem rakom be ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.03. 22:17:51
  • Alexease
    #10668
    Nem tudom, ezt a "reszt" meddig tervezik "tamogatni", es mikor kezdik a CARS2-ot (mar hirek/tervek/pletykak vannak;P), de ha van eszuk, a kovetkezo reszt fizikalisan szetbontjak PC-s es minden egyeb konzolos egysegre. Legalabbis ami a kezelofeluletet es annak mukodeset erinti.
  • Alexease
    #10667
    Hangot vagy mukodest? Amugy nem tudom:)
  • lac coo
    #10666
    turbot végül megcsinálták normálisan ?
  • Alexease
    #10665
    250W a kartya, ~100 a proci, memoriak, 2 vinyo, alaplap, hangkartya, ventilatorok, led-ek, kuszoaramok:D
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2015.05.03. 21:59:11
  • lac coo
    #10664
    Nem elég ez 500 W? mitől ...?

    Vissza ne add bárki is adta kölcsön :)
  • Alexease
    #10663
    Ja, es a tapom is gyenge (500W), ha full HD-ben indul el valami, lekapcsol a gep:DDDDD
  • Alexease
    #10662
    Valami olyasmi:) Kolcsonszeruseg;P
    Ez annyival jobb, hogy elondulnak a DX11 cuccok, meg persze sajat izombol gyorsabb. De a negyede sincs kihasznalva, mert nem tudja kihajtani a regi alaplap, regi a PCIE csatolom, lassu az FSB, a proci is gyenge, es memoriam sincs hozza;)
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2015.05.03. 21:48:17
  • lac coo
    #10661
    szereztél új videókártyát ?
  • Alexease
    #10660
    Tesztelgettem meg egy kicsit, egyre jobban tetszik:D Persze sok bene a lehetoseg (szolgaltatas, tartalom), igy csak korlatozottan, de amit neztem, az jo volt.

    Erezheto rajta a "kozosseg altal fejlesztett kissebb kaosz": sokmindent tud, ami folyamatosan valtozott (GUI, rendszer, mukodes), igy kicsit olyan, mintha nem lenne kesz:) PC-n jo ez, de a konzolosok nem ilyenhez szoktak (ha ott is ilyen a korites). De ez nem izgat, max az eladasok miatt lehet erdekes...

    Azert vannak benne meg "erdekes" dolgok, hianyossagok, problemak:
    - A hangkeveres meg mindigt szornyu, de mar elviselheto :)
    - 1-2 autonal el van csuszva a cockpit nezet oldalra (2-3 cm)
    - Eliminaltak a feligsemkesz options menut a PitBox-bol (gfx, snd, ctrl, gui, ai allitasok es hasonlok). A ki-belepegetes azert ezen a szinten fajdalmas. Az hogy Kunos nem tudja megcsinalni, az egy dolog. De ezen a szinten azert illett volna.
    - QuickRace-nel betolt aztan start. Se garazs, se allitasi lehetoseg se semmi.
    - Nem lattam kormanyszog allitast, bar lehet eppen olyan autokat neztem, ahol nem is lehet. Bar azert elfert volna, a GroupA Sierra kicsit erzekeny...

    De a lenyegi resze (mukodes, kormanyzas, FFB) mar teljesen hasznalhato.

    Vegyes (low/med/high) beallitasokkal teljesen jol megy (fps), valtozo korulmenyek kozott is (Q9950 2,8GHz, 4Gb DDR2 333MHz, 1280x720px, 285GTX/780GTX). Bar multiclass-t es extrem kozulmenyeket nem neztem:D

    Test race (felvetel kozben is +50fps, nV ShadowPlay)

  • Screenracer #10659
  • Screenracer #10658
    Volt még egy dubai-i kartdrome és volt egy willow springsi(ez lehetett Summerton) is. Azokat most nem találom. Bár van Willow Springs Horse Thief Miles. Az egy 1 mérföldes(1.6 km) pálya, azon egész jó gokartozni. :) És gyanítom, hogy ez amit most elérünk verzió, nem biztos, hogy egyezik a véglegessel, legalábbis, ami a tartalmat illeti. Itt a Car List, a lap alján látható, hogy van 6 kérdőjel az autók között, ami "coming soon", hamarosan jön, plusz a Lycan.
    A pályák között is van olyan írva, ami a mi verziónkban nincs benne.

    Korábban már összegyűjtöttem itt, közel két tucatnyi autót, amik esélyesek a végleges verzóban való landolásra. Akkoriban így álltak:

    2011 Ariel Atom 3 (Beta2)
    1959 Aston Martin DBR1 (WIP)
    2009 Aston Martin DBR1-2 LMP1 (Lola B09/60) (WIP)
    Aston Martin V8 Vantage GTE (WIP)
    2014 Audi R18 e-tron Quattro (WIP)
    2003 Bentley Speed 8 (PreAlpha)
    2013 Audi A1 Quattro (PreAlpha)
    2014 Bentley Continental GT3 (WIP)
    2002 Audi R8 LMP900 (WIP)
    1989 Audi 90 IMSA GTO (Alpha1)
    1999 BMW V12 LMR (Beta2)
    1974 BMW 2002 Turbo (Beta1)
    2012 BMW 320TC WTCC (Alpha1)
    1966 Ford Mustang 2+2 Fastback (Beta1)
    2015 Ford Mustang GT (Beta1)
    2012 Ford Focus ST BTCC (not started yet)
    2013 Ford Falcon FG (V8 Supercar CotF) (not started yet)
    2012 Ford Fusion NASCAR (not started yet)
    1997 McLaren F1 GTR "Long Tail" (Alpha1)
    1952 Mercedes-Benz 300SL W194 (WIP)
    1998 Mercedes-Benz CLK-LM (Beta1)
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.03. 17:26:50
  • endy papp
    #10657
    Köszi a választ.
    Ja akkor lehet,de szerintem a karrier miatt csak bele kell hogy tegyék ha már gokarttal kell kezdeni.
    De lehet neked lesz igazad.
  • Screenracer #10656
    Kart pályák: Greenwood, ez van Spa-ban, Chesterfield és Glencairn vannak és némelyiknek van több nyomvonala.
    Nem az én világom a kart, de úgy tudom nem is igen volt több pálya. Ha volt, akkor lehet, hogy az is egy DLC-ben kerül vissza.
  • endy papp
    #10655
    Köszi
    Már korábban írtad csak én felejtettem el.
    Megint csupán saját tapasztalatból írom és saját érzésekre hagyatkozva,összehasonlítás szkennelt és nem közözött ha már így szóba került.
    Suzukánál ott azért tényleg több helyen is figyelnem kell mert nem "úgy kerek" mint pl,az iracingbe de ahogy írtad érthető okokból.
    De pl(ha bármely pályának nem jól írom a nevét bocsi nézzétek el nekem ,aki ment rajta úgy is tudja miről beszélek) Wattkins Glent ,Road Amerika , Monza, Nord,hogy csak a nagyobbakat emeljem ki,nem nagyon találok kivetni valót köztük ,még a huplik is egyeznek a szkenneltel itt-ott.
    Mellesleg amiket nem írtam ,mert ugye pályából aztán van választék dögivel,azok is teljesen a helyén vannak.
    A "minap", pár hete mikor elkezdtem megint elővenni a pCarst,úgy indítottam ,hogy iRacing Monza BMW Z4 .
    Majd itt ugyan ez.
    Na mondom ha jó akkor mehet a többi.
    Igaz itt nincs setupom a kocsira,de hamar rá kellet jönnöm hogy biza itt dolgoztak a fiúk a háttérben nem keveset ,mióta pár hónapja nem mentem komolyabban.
    Persze ezután már nem volt megállás,minden nap ,toltam vele valamennyit.
    Még az lenne a kérdésem tudsz é valamit arról a 2 gokart pályáról infót amik eltűntek,nekem hiányoznak most hogy ilyen jól lehet terelgetni a vasakat jó lett volna menni kart-al rajtuk.
    Az egyik az Spa mellet volt a másik ha jól emlékszem külön álló volt.
    Jó lenne ha a véglegesben benne lennének...
  • Screenracer #10654
    Az megy a Legends Pack-ba. Még nem tudni, hogy ingyenes vagy fizetős DLC lesz-e. Legalábbis, én nem tudom.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.03. 12:12:44
  • Alexease
    #10653
    Es Rouen-nel mi tortent? Vagy csak en benazom megint?:)
  • Screenracer #10652
    Brands Hatch, Cadwell, Oulton Park és Snetterton pályák lézerszkenneltek.
    Már csak kettő olyan pálya van a játékban, amik nem saját néven szerepelnek. Suzuka az egyik. Sajnos nem sikerült megegyezni a japánokkal a licenszről időben, így Sakitto néven lesz a játékban és meg kellett változtatni némileg a nyomvonalát is. A másik Monaco, de mivel az egy utcai pálya és elvileg nem is kellene licenszdíjat fizetni érte, de GP pályaként csak az F1 idején létezik, tehát valami módon Bernie-é a jogdíj. Tehát, az marad Azure Circuit.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.03. 10:59:32
  • Timbu
    #10651
    Ez furcsa. Én pár hete próbáltam Thrustmasterrel, de továbbra sem tetszett az FFB. Valóban érződik, ha megcsúszik az autó, de valahogy nagyon steril az egész. Majd ha kijön a végleges, akkor újra előveszem és megpróbálom jóra beállítani.
  • endy papp
    #10650
    Most megint mentem párat online és AI ellen is némely kocsinál a FFB majd szétszedi a kormit elég megtartani.
    Mentem Formula A-val.
    Mit mondjak a codi ilyenre csinálná az irányítását az f1sorozatának,egy szavam se lenne
    A kis renault clio igazi túra autósan megy.....
    stb,stb..
    Amiről még nem ejtettem szót de lényeges lehet.
    A törés modellnél is úgy érzem megtalálták az egyensúlyt.
    Nem sérül minden kis koccra,persze autója válogatja.
    Kipróbáltam formula A-val, nekimentem egy út széli gumi bálának ami a rázóra van téve,na ugrott is az első futómű ahogy kell,persze mentem vagy 120-al
    De egy kisebb túraautós test-test elleni tili-tolitól még nem kell a boxba menni.
    Ha versenyen szembe mész és baleset okozol hamar megkapod a DQ
    Kár hogy nem jobb az angolom mert jó lenne érteni,és vagy elolvasni mit is mond a spotter,jól, tolja,talán sokszor picit sokat is ,de aki érti annak biztos nem okoz gondot,de ez már az én gondom...
    Vissza térve az össze hasonlítgatásra,bármilyen kritikus szemmel is nézem ,nem tudom azt mondani hogy nem szim,nem mondom hogy olyan szim mint az AC,vagy az iracing,mert nem egy kategória de árkádnak se tudom nevezni.
    Ha az időjárást és napszakot így le tudták szimulálni,már komolyan kell venni.
    A gumiknál is mindig érezhető változás.
    Pl ha szárazra való gumi van fenn,esik egy pici eső és már látni is hogy vissza hűlt és kezd is csúszkálni.
    A slick soft és médium között is van időbeni különbség.
    A hardot még nem raktam fel ,nem kellet.
    Biztos nem ezen játék fogja megváltani a gumi szimulációt de igazából amire kitalálták azt hozza,nincs túlspilázva,de mégis van valami.
    Ugyan ez van a setup-al is, lehet tolni default-al is de aki tud és akar setupolni sok mp-el előbbre jár időbe.
    Az üzemagyag szimulációt is jól eltalálták,kb úgy fogyasztanak mint az iracinben,már amivel össze tudtam hasonlítani,lehet nem annyira pontosan egyforma,de igazából ez már nem oszt szoroz.
    A pályák állapota huplik hasonlók.
    Nos itt nem tudom melyek scanneltek,de gondolom amelyeknek az eredeti,nevei vannak azok azok,de itt is össze hasonlítva az iRacing pályáival ,nem találok nagy különbséget köztük,nekem ezek is teljesen megfelelőek,még néhol a huplik is ugyan ott vannak és ott rázzák a kormit.
    A legtöbb pályán megbosszulja ha komolyabban rámész a rázóra ,jobb esetben csak vissza lassulsz,de hamar el lehet dobni a vasat,nyilván vannak pályák és pálya részek ahol át lehet rongyolni büntetlenül,de ez a kevesebb.
    A gumikról ,jobban mondva a hangjukról és ennek a lemodellezéséről,még annyit hogy itt is nagyon ott van.
    Sokszor a hangból is ki lehet venni hogy állóra fékeztem ,vagy már kezd túlcsúszni,a a hátulja vagy az eleje.
    Eléggé együtt van a hang a, fizikális,vizuális effektekkel,nem érzem úgy hogy becsapna,inkább segít a vezetésben.
    Hogy rosszat is mondjak a hangoknál sokszor úgy hallani mint ha az ellenfél ott lenne melletted de néha közeledben sincs ,de lehet csak nálam ilyen vagy túl kritikusan figyeltem,néha picit zavaró.
    Mivel az online részét nem hiszem hogy warezba sikerül kipróbálni ,így ejtenék pár szót erről is.
    Bármelyik versenyre ,akár hol is tart be lehet csatlakozni,ha nem jelszavas,mindenki csinálhat maga kedvére hostot,akár milyen beállításokkal,elég nagy a választék.(akár AI-at is betehetsz online ellenfelek mellé)
    Elég jók a szerverek alig találkozni ugráló kocsikkal de ez is inkább a gyenge pingek miatt van.
    Az utóbbi hetekben 20-ból talán egyszer dobott le.
    Akár online verseny előtt is be tudod tölteni a setupot,de ha már benn vagy egy adott hoston akkor is beállíthatsz mindet.
    A replayt egy picit egyszerűnek érzem ,de igazából csak az hiányzik hogy nem lehet minden kocsiból végig nézni a versenyt,csak a te szemszögedből ,de itt több kamera állásból .
    De mentségére szóljon a készítőknek hogy van pozitívum is .
    Úgy online mint AI elleni versenyt egy kattintással menti a játék nem kell sehova ki-be lépni, átírni.
    Igaz a replayt magába a játékon belülre menti (én nem találtam máshol helyét) de ez nem akkora gond,de persze lehetne másképp is de itt így oldották meg,jó vagy rossz mindenki eldönti magának.
    Remélem nem gond hogy "tele írtam a topikot" csupán segítő szándék vezérelt,hogy némi betekintést lásson a kívülálló játékos aki nem tudta kipróbálni de gondolkodik a vételén.
    Jó tudom úgy is lewazerolják majd gondolom ha lehet,de ettől függetlenül ha most én látatlanul és kipróbálatlanul megvenném nem verném a fejem a falba hogy úristen mekkora nagy ....st vettem.


  • Alexease
    #10649
    En is multkor teszteltem, jo sok kihagyas utan, es valoban jo lett.

    Hasonlitgatni nem is lehet/erdemes a tobbiekhez (AC, iR, rF2), "jatek" szempontbol messze elottuk van. Az AC/iR ehhez kepest (jatekos szolgaltatasra) fapad. Az iR online cucc, mas az erossege, az AC meg "egyemberes", csoda hogy mukodik. Az AC-ban tuti 10 soros az FFB kod, de Kunos ismet megtalalta a tutit, ahogy szikta:D
    Az rF2 az, amiben meg jo az AI, valodi a dinamizmus es az idojaras, jo lenne az online, de az meg inkabb techdemo-engine.

    Ha hivatalosan megjelenik, majd nekiesek (ennek is:P). Bar a 7 eves gepemmel es a 9 eves RAM-jaimmal nem legnagyobb erossegeit fogom tesztelni:)
  • endy papp
    #10648
    Az AI soha nem lesz tökéletes egy játékban sem ,de én együtt tudok vele élni így is ,de szerintem majd még ezen is reszelnek ,mert miért ne tennék....igaz majd karrierben lesz nagy szerepük ,de ahogy írtam is lejjebb veszem az erősségüket 70-80%-ra ott már talán normálisabbak,de lehet én látom rosszul, igazából jobb szeretek online menni,persze a karrierben nem tudom majd hogy lesznek belőve,vagy én lövöm magam főbe...
    Mint írtam is a FFB nálam alap beállításnál is teszi a dolgát G27.
    Pár hónapja ugyan ezt írtam volna én is mint te a a FFB-ről de most más a helyzet.
    De ha nem lenne elég még autónként külön is állíthatod akár verseny alatt is ,(nyilván csak a boxból)
    Igazából nekem erre nem volt szükségem pedig sok típust meghajtottam.
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2015.05.02. 22:35:24
  • endy papp
    #10647
    A renaultot azt nem próbáltam de focussal mentem online versenyt totál utcai volt pedig igazából asszem nem is az hanem a versenyzősebb van a játékban .
    Jól viselkedett sodródott keresztbe állt aha picit is bevállalósabb voltam,érezni lehetett hogy nem tapad be úgy mint egy GT.
    Dülöngél rendesen,ha túlvállalod a kanyart.
    De ez pl igaz egy Gt4-es osztályúra is .
    Azért is írtam hogy most az utóbbi 3 hétbe nekem olyan mint ha kaptam volna egy új pcarst.
  • paj01
    #10646
    Összességében vállalható a cucc.
    Grafika,/látvány/effektek nagyon rendben
    Tartalom rendben
    Multi mondjuk h rendben, bugok azért vannak szép számmal.
    Ai nincs rendben, elütnek lenyomnak a pályáról,óriás féktávot vesz vagy hirtelen fékez le, kigyorsításokon túl erős, esőben végképp.
    FFB nincs rendben nálam, az én thurstmasteremen ez a játék még sosem működött, alig mocorog valamit. de legalább már irányíthatóak a vasak.
    Nem forradalmi a cucc de eljutottam odáig h néha szivesen belépek egy-két multi körre. Ezelőtt mikor próbáltam mindig delete is lett belőle:) Ahhoz képest most ok.
    Ha idővel kipofozzák, patchelgetik még lehet kiemelkedő alkotás. Most még nem az.
  • lac coo
    #10645
    A kis utcai autókat tudták javítani valamelyest ? Focus, Renault ....