19801
  • lac coo
    #10804
    En ami olyan fikazom, ami jo lesz benne az nem, ez nalam minden jatek eseteben igy van :))))
    Akinek nem tetszik majd, igy jart ...
  • Gadfly13
    #10803
    Korai lenne azt kijelenteni, hogy bajnokságot kéne szervezni (nem is tudom honnan vetted, én ilyet "még" nem írtam). Persze nem lenne rossz ha ilyen célra is lehetne majd használni a szoftvert, de azzal még várni kell.
    A grafika igazából számomra nem döntő tényező, viszont ha ténylegesen érdekel, hogy miért vettem meg, akkor azért, mert az általad leminősített verziók is már olyan dolgokkal kecsegtettek, melyek várandóssá tették számomra a szoftvert.
    Remélem, hogy igazad lesz és a fizika is jobb lesz a jelenlegi hivatalos verzióban, mint amiket korábban próbáltam.
  • endy papp
    #10802
  • endy papp
    #10801
    Értem én hogy szerinted nincs egy súlycsoportban,de ettől még beszélhetünk róla,természetesen kulturáltan,már akinek megy.
    Aki csak fikázni tudja az inkább meg se szólaljon ennyi.
    Mindenki tudja melyikben mik a potenciálok ,hibák,de nyilván mindenkinek más tetszik és mások az elvárások.
    Ezért van a fórum ,hogy megvitassuk ezeket,persze míg értelmes keretek között folynak a beszélgetések.
    Nem úgy mint a múltban,mert azt tényleg ne kezdjétek el,arra semmi szükség nincs.
    Vissza térve az össze hasonlításra ,ez úgy is elkerülhetetlen ,nincs ezzel gond ,csak annál jelentkezik "fóbia" aki már ha valami nincs ott abba is valós problémát lát.
    Én szeretném legjobban ha ez a fórum a mostani új megnyitás utáni normális kerékvágásban és diskurzusban folyna nem úgy mint a lámpa oltás előttiben.
    Nyilván minden hibát és problémát le lehet írni és meg lehet vitatni,csak normális és kulturált hangnemben,nem a sárdobálásra és egyébre kihegyezni a mondani valót.
    Így előre is köszönöm mindenkinek a türelmét és megértését.
    A béke legyen mindnyájunkkal


  • barcalaci84
    #10800
    nem olyan rossz ez fizikában sem...speciel R3E-t mérföldekkel veri nálam és azért AC-tól se marad el annyira ilyen téren sem, bár az speciel nekem jjobban bejön ha csak a vezetési élményt nézem...de több mint korrekt a PC fizika terén is
    esti funokra meg gyakorlatilag mindenképpen tökéletes lesz...
    simán privát lobbyban vagy steamfriendes lobbyban szerintem teljesen jó lesz esténként...
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.06. 12:03:19
  • lac coo
    #10799
    Mondjuk ezt a szokasos Ac vs PC dolgot el se kezdjetek, egyik nem egy sulycsoportban jatszik grafikaban, masik meg fizikaban.....
  • lac coo
    #10798
    Azert `kar szervezni, mert masok mennenek, masoknak megfelel, de gonddolom neki is megfelel ha halyen kezeli a jatekot !
  • sertrex
    #10797
    http://store.steampowered.com/search/?filter=topsellers&os=win#sort_by=_ASC&sort_order=ASC&filter=topsellers&os=win&page=1

    Már a második helyen van van a CARS, Steam összesített legtöbb eladás listán!
  • endy papp
    #10796
    Az Ac-ban mióta irtják de még mindig van benne....
    A késznek kikiáltott 1.0 meg szinte használhatatlan volt...
  • endy papp
    #10795
    Az első mondatod azért "érdekes"...."fizikát leszámítva"
    Akkor miért akarsz rá bajnokságot szervezni,ha szerinted a fizika nem üti meg az általad elvárt szintet?
    Vagy te is csak a grafika miatt vetted meg
    Mellesleg amiket te kipróbáltál "verziókat"korábbról köszönő viszonyban sincs azzal amit most vettél.
    Gondolom ezért is vetted meg nem a rossz fizika miatt.
    Habár, erről még fogalmad sincs milyen......
    Nincs jelentősége csak úgy kikívánkozott.
  • lac coo
    #10794
    Ket evig kell bugotirtani, az klassz lesz ! :))
  • SityiSXT
    #10793
    Bocsi a dupláért, de így lesz jó a láncolat.
    Szóval a Project Cars 1-et 2 évig támogatni fogja az SMS úgy bugfixekel, mint új tartalommal. Ezek között vegyesen lesz ingyenes és fizetős is.
  • SityiSXT
    #10792
    A Project Cars PC-s verziója Steamet használ, a kódodat be kell oda regisztrálni. A mellékelt lemez csak söralátét.
  • Gadfly13
    #10791
    Még nem!

    Project Cars 06/05/2015 10:25 Preorder
    Expected delivery between 06/05/2015 afternoon and 07/05/2015 23h59.

    Pre-orders are usually delivered the day before the official release date to allow you to pre-download the game but we cannot always guarantee it.
  • barcalaci84
    #10790
    kódot is kaptál már?lehet preloadolni a játékot?
  • GeriDoc
    #10789
    A dobozos egyébként hogyan működik? Mint régen, magamnak kell majd letölteni az esetleges frissítéseket és telepíteni? Nem tudom milyen online élet lesz itt, de az ugyanúgy fog működni, mint a steameseknek? Mert más gameknél van, ami a dobozosnál nem működik, csak a stemesnél.
    Utoljára szerkesztette: GeriDoc, 2015.05.06. 10:57:37
  • Gadfly13
    #10788
    Megvettem! itt
    Köszi a helpeket.
  • lac coo
    #10787
    En tudom milyen nagy megllepetesre nem szamitok,
    Meg aztan nalam ugye asszony soha nem tudja meg, higy ilyenre koltottem ! :))
    Ez az elonye a kp vizetesnek :))
  • barcalaci84
    #10786
    ha minden jól megy akkor reggel vagy még ma éjszaka már tolhatom a digitálisat:) ha rossz lesz akkor lehet törlöm mire neked viszi a futár:)
    mondjuk az asszony még közbeszólhat, mert így esküvő előtt nem nagyon érzi h erre most fontosabb költenünk:)
  • lac coo
    #10785
    Futar a labam ele rakja munkahelyen, dvd meg nem kell, ugyanugy letoltom :)
  • Pitti
    #10784
    Gadfly:
    Team member vagyok, gondolom ezért van a store-omban 50%-os kedvezménnyel, :)
    Laccoo:
    24.99-et fizettem érte, de nem tudom milyen verziót kaptam most melóban nem nagyon tudom megnézni, majd este ... :)
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.06. 09:57:39
  • barcalaci84
    #10783
    amúgy az ukránoknál 6000 Ft körül van az ára:)kár h azt már tényleg ellenőrzik és nem lehet onnan venni:(
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.06. 09:44:55
  • barcalaci84
    #10782
    mert el kell menni a boltba, vagy várni a postást aki nem csenget be csak egy értesítőt hagy:)
    meg nem kell lomnak DVD:)

    GADFLY
    még nem vettem meg...estig eldöntöm h melyik legyen...vagy az instantgamingen a sima verzió 9500-ért vagy a limited 11200 FT a G2A-n ha kupont is használjuk (ALLKEYSHOP a kuponkód)
    bár az 5 autó annyira nem vonz így is rengeteg van benne
  • Gadfly13
    #10781
    Köszi a válaszokat! Igen vmi ilyesmi "akciókra" gondoltam SityiSXT, amit a többiek írtak.

    Még 1 kérdés: Érdemes megvenni a Limited verziót? Gondolok itt arra, hogy a jövőben több tartalom érkezhet ehhez v. ez csak annyit jelent, hogy most ennyivel többet kapok a standarhoz képest és ennyi?

    @Laci
    Te az általad linkelt oldalon vetted meg a kulcsot?
  • BooMiller
    #10780
    Ezek EU kulcsok nem gift. Mint írtad is dobozosban is megveheted ennyiért akkor mért lenne drágább a digital:)
    Utoljára szerkesztette: BooMiller, 2015.05.06. 09:30:09
  • lac coo
    #10779
    Sima 9990. Ft os , lemezes miert nem jo ?
    Amugy nem tudom, de nem ugy van mar, higy ezeket az olcso ukran, kirgizisztani kulcsokat kiszuri a steam, valami remlik, higy nyilatkoznom kellett higy magyarorszagon elek, pont emiatt....
  • BooMiller
    #10778
    38 euroért van limited amiben ez van pluszban.

    Limited Edition includes:

    Ford GT40 Mk IV: winner of 1967 Le Mans 24H
    BMW M1 Pro Car: driven by legendary pilots such as Niki Lauda and Nelson Piquet
    McLaren F1: the legendary supercar from the historic manufacturer
    Sauber C9: the late 80s dominant prototype
    Mercedes-Benz AMG C-Coupe DTM: one of the most competitive DTM cars today
    Modified Car Pack includes:

    Ruf CTR3 SMS-R: Created by the talented engineers at veteran developers Slightly Mad Studios
    Pagani Zonda Cinque Roadster: The 678bhp V12 open-top hypercar is the perfect companion for a drive along the Azure Coast
    Ariel Atom 3 Mugen: The ultimate track day car will take you from 0-60 in just 2.9s
  • BooMiller
    #10777
    50%-os ár a team membereknek van.
  • barcalaci84
    #10776
    másik fórumban ezt linkelték nekem, itt egész jó áron van
    [URL=https://www.instant-gaming.com/en/456-buy-key-steam-project-cars/][/URL]
  • BooMiller
    #10775
    Itt válogathatsz kedvedre:) 31.35 most a legolcsobb EU!! steam key ami 9500 forint napi árfolyamon, és nem kell várnod a postást:)
  • lac coo
    #10774
    Neked akkor mennyibe kerul es milyen verziot adnak ?En simat vettem, konzolboltban 10 ropi, de igy olcsobb volt , kiszedtem a penzem, es kevesebbe kerult, nemhogy rafizessek meg .
    Igaz asszem dlc nincs, de az nem is erdekel, ha az alapban talalok 5 db hasznalhato autot mar orulni fogok :))
  • SityiSXT
    #10773
    A megjelenés előtt vagyunk 1 nappal - milyen akcióra gondoltál?
  • Gadfly13
    #10772
    Sziasztok

    Mindenképpen várandós a game, eddig korábban csak "virágbolti" verziókat próbáltam, de már ott sem tűnt rossznak (fizikát leszámítva).
    Kérdésem az lenne (bocs, ha már volt róla szó, de nincs időm visszaolvasni), hogy fogják e esetleg ezt akciózni v. mindenképp ki kell csengeti az 50 eurós árat Steamen?

    A dedicated szerver opciókat nemrég átnyálaztam és ha úgy alakul, akkor ahogy AC-ban , itt is terveznénk FUN futamot szervezni e közösségen belül.

    @Pitti
    Ezt az 50%-ot mire írtad?
  • Pitti
    #10771
    Tegnap már nekem se ment, de ezt írták is, hogy előtte egy nappal lezárják. Egy offline steam-el meg lehetett volna szívatni szerintem, de elfelejtettem én is. :)
    Amúgy az 50% kedvezményt most már látom a store-ban
  • macleody
    #10770
    Ja akkor azért megy nálad gondolom, mert 45-öt fizettél. Én csak 25-öt.
  • endy papp
    #10769
    Most toltam vele azért írtam. az előbbi hsz.
    Jól be is ...na ha nem menne.
    Anno 45 eurót kicsengettem érte várok rá több évet a cél előtt meg lehúzzák a roló.
  • macleody
    #10768
    Nálad még megy?
  • endy papp
    #10767
    Eszméletlen mik vannak ebben a játékban.
    Sajna még itt ott bugzik.....
    Az imént online futamok, formula rookie,időmérő, leszakadt az első kerék,irány a box ,majd vissza ,de sajna a szerelők nem tettek előre kereket,no de semmi gond ,vissza és ugyan ez megint,na mind 1 így is 2. legjobb időt futottam,.
    Na de a versenyre megemberelték magukat már kaptam vizuális kereket is....
    No de ettől függetlenül nagyon jó versenyt mentem.
    Előtte nord 3 kör GT3 ,indulás lenyugvó napnál majd, teljesen besötétedett,valami eszméletlen hangulatot tud kölcsönözni ez a dunamikus napszak és időjárás.
    Majd a nürdb.ring sprit pályán villanyfényes verseny csillagfényes holdvilágnál...
    Jó tudom ezek csak vizuális elemek ,de akkor is.
    Nem mellesleg ha valakinek nem elég a ffb ,tudok kölcsönbe adni,nordon a GT3-at elégvolt megtartani,majd leszedi a cokpitről a kormit,még jó hogy oda van csavarozva.
    Most így hirtelen csak ennyi......
  • macleody
    #10766
    Mióta kijött a GTA5 nem toltam a Cars-t. Hazajöttem melóból, gondoltam megyek pár kört, erre már nem lehet. A zannyukat.
  • lac coo
    #10765
    Az Micsubicsu ! :)