19801
  • lac coo
    #10724
  • Ra1n
    #10723
  • Alexease
    #10722
    Screenshot-ot csinalni nem jo, de menetkozben ugy sem latszik;)
  • Alexease
    #10721
    "Sajnos" ez a "valos" FOV:) Keves a monitorom, ez van:) De meg mindig jobb, mint "hatso ulesen ulve", felkor panoramaval, "urhajot" vezetni beallitasok:D
  • haflac
    #10720
    ez nagyon ott van

  • endy papp
    #10719

    Még hogy nem bírja a géped és min beállításokat használsz.
    Nálam full grafon,sem fut ilyen simán és nem ilyen szép....de komolyan.
  • haflac
    #10718
    azért az durva,hogy a videóban a 70 és a 170 közti sebességérzet az nulla,ez a FOV kemény
  • Alexease
    #10717
    Race Test #2.
    Valtozo idojaras es napszak esovel, este/ejjszaka, 60× idogyorsitas, "multi" class (utcai Clio/Focus).


    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2015.05.04. 20:23:36
  • lac coo
    #10716
    Barhogy vannak , a kettonel nincs kozepso ! :P

    Amugy szerezz egy harmadikat, ha mar van ketto !
  • Alexease
    #10715
    Asszimetrikuan vannak:D Munkara van a masik.
    Bar mentem mar ket monitorral is, csak vicces kozepen a dupla kava;D AC-be vagy az iR-be egy fokkal jobb, mert ott el lehet oldalra is tolni a poziciot, es egy monitort neztem, a jobboldali az auto tobbi resze volt. Ig lattam a visszapilantot meg volt egy kicsit tobb sebessegerzet.
  • lac coo
    #10714
    Kettobol a kozepso ? :)
  • Alexease
    #10713
    Az otlet jo volt es hasznos!
    A tema cseren nem valtoztatott, de kiszurtam, hogy az egyik monitor (eppen ami kozepen van a kettobol) rosszul van beallitva:D Azert volt ennyi pixeles minden:DDDD Legalabbis a menuben, bent menetkozben mar nem latszott semmi.1280x720px-ben tolom a cuccokat, es a monitor skalazott, az meg nem egeszseges:)
  • lac coo
    #10712
    Dirtet is megvettem, meg ezt is , csak itt volt penzvisszafizetesi garancia :))
    En warezban kiprobalom a focust , vagy megane t, ha olyan vacak amilyen volt akkor nem kell :)
    Illetve megnezem az idegesito dolgait , sikerult e javitani ( hang, lassu kanyarban fura kormany, elso korben utolerhetetlen ai stb....), ha javitottak talan :)

    De AC ugy is elcsabit mindentol, szoval ha meg is veszem ebben nem lesz tobb szaz oram :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.04. 19:39:56
  • Screenracer #10711
    Próbáld meg az nvidia vezérlőpulton, az asztalméretezéseknél, a teljes képernyőre állítani és a méretezés elvégzésének a helyét GPU-ra rakni. Nálam úgy van. Talán segít.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.04. 19:05:15
  • Screenracer #10710
    Mentségükre legyen mondva, soha nem is igértek demót. ;) Viszont tervben van valamikor majd egy amolyan Steames ingyenes hétvége. Gondolom a megjelenés után, ha már lecsengett az újdonság varázsa, vásárlói láz. :))
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.04. 18:53:54
  • Alexease
    #10709
    Nalam total butara veszi a dolgot, es ugy is marad a vegen. Nalam csak az utobbi nehany honapban csinalja.
  • Screenracer #10708
    Nekem is csinálta egy időben, hogy eggyel butábbra vette vissza az asztalt, de kilépéskor visszaállt normálra, csak az üzenetből tudtam, hogy valami nem tetszik neki. Mostanában nem csinálja.
  • Totti5
    #10707
    Kösz!
  • Alexease
    #10706
    Win 3.1/XP szinture lebutitott sajat temat hasznalok mindig: minden effekt kikapcs, mulla animacio, fekete hatter, semmi hang;) Ez valami egyeb okossag lesz:)
  • Screenracer #10705
    A Steamnek. Kapsz egy kupont, azt beírod, ahova kell és csak a különbözetet kell fizetni.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.04. 18:44:14
  • Alexease
    #10704
    #10675
  • Screenracer #10703
    A gyenge videókártya miatt csinálja, mert sok neki az Aero+CARS. :DDD
  • Totti5
    #10702
    Namost akkor nekem mikor és hova kell fizetnem a másik felét a cuccnak? hogy van ez.
  • Alexease
    #10701
    Amit tegnap elfelejtettem, es eleg agyrem, nem is ertem, miert jo:)
    Inditas utan atallitja a Windows Desktop temamat High Contrast Black-re:D
    Ha jol emlekszem, mar a Shift is ezt csinalta, ez ugy nez ki, SMS specialitas:D
  • Adam Jonas
    #10700
    Pfffff, gratulálok az SMS-nek.
  • Screenracer #10699
    Nem lesz demo.
  • Screenracer #10698
    https://www.konzolvilag.hu/pc/project-cars-limited-edition
  • AnuluWork #10697
    Lehet még valahol kapni előrendelésben PCre limited változatot?
  • Adam Jonas
    #10696
    Jut eszembe, demóról még mindig semmi hír?
  • endy papp
    #10695
    Én is így vagyok a megvétellel,csak nem ezzel hanem a szimulátornak kikiáltott dirt rallyval.
    Majd ha tényleg az lesz megveszem....... vagy akkor soha nem kell költenem rá????.
    Természetesen épp úgy örülnék annak(dirt) is mint ennek, most hogy így összeállt egésszé és tényleg amit ígértek megcsinálták.
    Ha hozza majd ezt a szintet ha kész lesz , amit a pcars akkor elgondolkodom a vételén....
    Nem vitának szántam a választ csak te voltál itt a legnagyobb "kritikusa" ennek a játéknak,de most hogy jól össze állt senki nem mondhatja ,nem azt kapta amit várt.
    Persze ha ennél többet várt,akkor csalódnia kellett.
    Akinek meg nem jön be megy iRacing-el vagy ott az AC.....ha már szimekről beszélünk.
    Nekem speciel az iRacing mellé nagyon jó lesz.
    Az AC is jó lenne de valahogy picit üresnek érzem,lehet a "rengeteg" pálya és lehetőség miatt.
    Hiába nagyon jó vezetni, stb.. de nagyon réteg játék lett.
  • Danecay
    #10694
    Ingyen házhoz szállítással!

    https://www.konzolvilag.hu/pc/project-cars
  • Adam Jonas
    #10693
    CD Galaxisnál olcsóbb: http://cdgalaxis.hu/PC/22213/project-cars-majus-8-pentektol.html
  • SityiSXT
    #10692
    Ömlesztve gyors válaszok:
    - Jutalékot 3 havonta fognak osztani. Az első így vélhetően augusztus eleje lesz.
    - A Project Cars 2-t egyelőre még nem jelentették be hivatalosan, plusz dolgozni sem dolgozik még rajta senki. Az ígéret úgy szól, hogy az 1-et 2 évig tuti támogatni fogják, és ez egyformán jelent bugfixeket, mint új tartalmakat. Persze mivel ehhez annyi ember nem kell, ezért a többiek szépen lassan majd elkezdhetnek a 2-n dolgozni. Lehet majd csatlakozni, de nem lesz ilyen jutalékosdi, plusz valószínűleg csak 2-3 hónapig lehet majd beszállni.
    - Valaki emlegette a karrierkezdést: nem muszáj gokarttal indulni. Szándékosan "sandbox" jellegű a karrier: olyan szakágban kezded, amilyenben akarod és a szezon végén abba mész, amelyikbe akarsz - legfeljebb a szerződést ajánló csapatok nem lesznek olyan nívósak az elején.
    - A jutalék mértéke: Még az elején olyasmi becsélések láttak napvilágok, hogy 50 € befektetéssel, 1 milliós eladott példányszámmal olyan 200 € jöhet vissza.
    - Laccoo: pont a kupás Clióval kezdtem a karrierem, és szerintem van akkora móka ezt terelgetni, mint a Kisfityót az AC-ban. Viszont nekem úgy tűnik, ha valami meglepetés ér, könnyebb a Carsban korrigálni, mint az AC-ban (ugyan nem egzakt az összehasonlítás, de a Cliót szedtem már össze olyan szituból, ami az AC-ban a Kisfityóval nem ment volna). Nem is azt mondanám rá, hogy megbocsájtóbb a Cars fizikája/szimulációja, inkább úgy fogalmaznék, hogy finomabbak az átmenetek.
    Utoljára szerkesztette: SityiSXT, 2015.05.04. 15:48:22
  • Alexease
    #10691
    Ahhoz eleg sokat el kellene adniuk:D
    Talan amikor utoljara szamoltam, 0.00122% lenne a reszesedesem az eladasbol. Persze csak a ~60%-bol, ami a usereke, es meg abbol le kell vonni a koltsegeket, gyartast, marketinget es minden egyebet (~4–5000000EUR), es esetleg az afolottobol lehetne "kaszalni":) Vagyis 1-200000-et tuti el kell adni, hogy z afolotti eladasokbol maradjon is valami nekunk is. De azert az SMS sem hulye, valszeg megoldjak okosban:)
  • lac coo
    #10690
    Meglesz aj prociid !:))
  • Screenracer #10689


    Project CARS – 3 Days To Go…
  • Screenracer #10688
    Én is. :)) Ha jön valami érdemleges összeg, úgyis vissza utalom nekik majd a fizetős DLC-k árában. :DDD
    Úgyis minimum két évig jönnek még hozzá tartalmak, ezt igérték legalábbis. Közben háttérben megkezdik a PC2 fejlesztését. 50 GBP lesz oda a legalsó belépő és arra már nem lesz nyereségrészesedés, hanem majd a teljes játék és kedvezményes vagy ingyenes DLC-t kap aki befizet rá. És limitálva lesz a belépők száma is. Még nincsenek kidolgozva a részletek.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.04. 14:15:27
  • Screenracer #10687
    Project CARS 10.449 Ft
  • Alexease
    #10686
    Erre kivancsi leszek;)
  • Screenracer #10685
    "Pedig mikor en kivettem a penzemet, akkor is azzal traktaltak, hogy vigyazzak mert igy elesek a jutalektol :)"

    Ez nincs is másképp. :)

    "Those of you who unfortunately decide to leave us should be aware that taking advantage of the refund results in the end of your membership and therefore both the access to WMD being terminated as well as losing out on your share of the game's sales returns."