19801
  • Screenracer #10884
    Biztos kamatozott.
  • lac coo
    #10883
    Én nem tudom mennyit fizettem be , de tuti Team voltam, és 30-at utaltak vissza !
  • attila46
    #10882
    most néztem nekem 25 E
  • macleody
    #10881
    Hát elmennek a kurva annyjukba, hogy ugyanannyiért vehetem meg mint aki még bele se szagolt a játékba.
  • Screenracer #10880
    Juniorok 10 eurót fizettek be, azok 20% kedvezményt kapnak a teljes árból. A Team Memberek 25 eurót fizettek be, ők 50% kedvezményes kuponnal vehetik meg a játékot. Steam Inventoryban ott kell lennie egy kuponnak, ha nem látszik, újra kell indítani a Steamet, de legkésőbb holnapra mindenkinél ott lesz.

    A hivatalos Steam árak a mérvadók. A helyi árakkal és az olcsóbb egyéb kulcsokat áruló webhwlyekkel nem számolhatott az SMS, mert az teljesen random. Ráadásul akik kiléptek a fejlesztésből, azok semmiféle más kedvezményre nem számíthatnak a továbbiakban, ami az aktív tagokat megilleti.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.06. 20:23:46
  • lac coo
    #10879
    az a pénz természetesen levonódik a vételárból .
  • lac coo
    #10878
    Mondjuk a slusszpoén az lesz, ha én megveszem még a DLC-t is +20 euroért....és akkor még mindig olcsóbban jövök ki :DDD
  • attila46
    #10877
    most komoly??nem a mi pénzünkből fejlesztették...azt hittem ez elővásárlás
  • lac coo
    #10876
    Ahogy olvasom nem a teljes arat kell, picivel tobbet ! :D
  • attila46
    #10875
    Tehát a feklesztői cucc megszünt,,értem....teljes áraz kell fizetni a kész versionhoz
    ?
  • Totti5
    #10874
    Az alap csomagban voltam benne.



    Nekem ( vagy akár neked ) ez egyike sem extra, mert eddig is benne volt:) ha új vasak lennének, akkor oké, de így komikus a dolog.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.06. 20:07:11
  • lac coo
    #10873
    Vagy az ingyen dlc az a limitedhez jar ?
    Amugy melyik verzio kerul plusz 25- be ?

    Amit en talaltam olcson ahhoz csak 3 plusz auto jar, vagy mi, Atom Mugen, meg meg ketto, de igazabol lovesem sincs ki kivel van, annyira nem kapartam egy ket kimaradt auto miatt.....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.06. 20:06:06
  • Totti5
    #10872
    Én már nem tudom :D toljanak vissza 5 ezret a nyereségből és akkor jól vagyunk. Így ez vicces valóban, de ez van.
  • lac coo
    #10871
    De neketem nem ingyen lesz az elso dlc , vagy valami ilyesmi ?
    Attila, mar megszunt a fejlesztoi cucc, megveszed, holnap megjelenik mar csak az mukodik.....
  • attila46
    #10870
    Valaki meg tudná mondani miért tünt ell A CARS a steam fiokokmból???
  • Pitti
    #10869
    azért az tényleg kicsit bicskanyitogató, hogy aki visszakérte a pénzét az most 30 euró körül meg tudja venni gyakorlatilag abból a pénzből amit visszakapott, én meg mint hűséges team member még 25 öt fizetek...
    Laccoo basszus jól csináltad
    De komolyan nem lehet már visszakérni? fel vagyok háborodva...
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.06. 19:58:41
  • Totti5
    #10868
    Ha ezt mondták, írták akkor minden bizonnyal.
  • lac coo
    #10867
    Gondolom, hogy a bolt tudja, de en vagyok kivancsi mikor, annyit mondtak, hogy amegjelenes napjara kuldik ki...
    Gondolnam akkor az holnap....
  • Totti5
    #10866
    Boltban holnap meg lehet venni mindenhol. Hogy mikor küldik ki... vagy holnapra, vagy péntek. Ha megkapták már ma, akkor holnapra, ha holnap kapják a nagykerből akkor péntek. Ezt a bolt tudja.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.06. 19:39:17
  • lac coo
    #10865
    De most tenyleg, lemezes valtozat mikor lesz elerheto, gondolom mar regen a boltokban van de mikorra kildik ki, holnapra ?
  • lac coo
    #10864
    "Regen " is volt ami tetszett, illetve idoszakok mikor teszett az ffb, ha olyasmi akkor azzal nem lesz bajom :)
  • Alexease
    #10863
    Eddig csak alapokon neztem, szandekosan nem akartam belepiszkalni. De jo ez a lehetoseg, nem art ha van, bar ez "visszafele is eldulhet":).
    De alapbol eddig jo volt minden amit probaltam, egyedul az erosseget kell duplajara venni, mert az valoban keves.
  • Totti5
    #10862
    Áhhá! Köszi:)
  • lac coo
    #10861
    Elso resz az ffb erossegek, alap illetve x,y,z iranyban masodik meg a simitas, mennyire legyen szogletes az ffb jel, ha sok a smooth a kiugrasokat levaghatja...
    Ami aggaszt kisse, hogy a csavarodast is effektkent szamolja , mar ha a twist alatt azt ertik .....
    Elvileg nem kellene ezt minden autora buheralni, nem rossz, hogy allithato, de ha egyszer megvan az izles szerinti, akkor annak mukodni kell minden auto alatt, legfeljebb ami piha puha auto az ffb- ben is az lesz, minek azt kemenyre tweekelni ....
  • Screenracer #10860
    A Steam Inventoryban kell lennie a kuponnak. Ha nem látod indítsd újra a Steamet.
  • Totti5
    #10859
    Mikor lesz ez a kód és hova küldik? ugye mindjárt megjelenik.
  • Screenracer #10858
    Tudom, hogy még egy nap, legalábbis ma éjfél után, érik el sokan a játékot, de az FFB mindig is kardinális kérdés szokott lenni itt.
    Bocs, hogy kicsit visszakanyarodok a játékhoz. :DD
    Na, szóval FFB. Mint tudjuk a CARS egy picit másképpen közelíti meg a kérdést. Főleg, ha azt veszem, hogy sokan csak bekapcsolják a játékot, kiválasztják az autót és a pályát, azután meg nyomják, ami a csövön kifér. Tudom ajánlani mindenkinek, hogy tanulmányozza a játék nyújtotta lehetőségeket, mert van belőlük bőven, és csak utána próbálják élesben. Főleg azoknak szól akik csak most fogják először a kezükbe. Ezen lehetőségek legfontosabbika az FFB. Azon belül is a car setup-ban található FFB beállításokra szeretném felhíni mindenki figyelmét, amit ráadásul autónként tudunk beállítani.



    Fenti képen látható, hogy bent vagyunk a "Tuning setup" menüben. Fent középen látható a "Force Feedback" felirat, egérrel rákattintva előjön az első ablaka. A legfelső "Master Scale" csúszkát tapasztalataim szerint én rögtön feltolom 36-ra, ez általában minden autónál jó.
    Alapból gyengének szokott tűnni az FFB, még akkor is, ha a kormánybeállítás menüben az FFB erősségét feltoljuk 100-ra. Persze, ha úgy érezzük, hogy több kell nyomhatjuk a mastert 36 fölé is, de a következő képre az FFB második oldalára ugorva, amit megtehetünk a jobb felső oldalon látható nyilacskák egyikére kattintva, észrevehetjük hogy itt még tobzódhatunk a beállítási lehetőségekben. És azon csúszkák tologatásával is nő az FFB erősségének érzete.



    A második képen a felső négy csúszkával ismerkedtem meg eddig, leginkább úgy, hogy egy-egy klikkel jobbra tologattam őket. :D
    Az alsó négyhez még nem nyúltam. Bevallom sokat nem tudok, hogy mi mire való, leginkább a szöveg alapján tapogatózom. Itt jegyzem meg ha nagyon szétbarmoljuk itt a dolgokat a "reset" gombbal visszanyerhetjük az alapbeállításokat és kezdhetünk mindent elölről. :DDD
    Tulajdonképpen csak fel akartam hívni, főleg az új játékosok figyelmét erre fontos lehetőségre, mert találkoztam olyannal, aki azt se tudta, hogy ilyen van a játékban, pedig már pár éve tolta. :DD
    Az utóbbi hetekben nagyon nem is piszkáltam a carsetupot, csak az FFB-vel javítgattam fel a vezetési élményt. Jut eszembe, az autó beállításainak változtatása dinamikusan visszaköszön az FFB érzeten is.
    De gondolom a következő hetekben majd jönnek a jobbnál-jobb beállítások. Remélem olyanoktól, akik többet tudnak róla, mint én.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.06. 19:09:44
  • Fernandooo #10857
    Látom, megint kezd kibontakozni a CARS-fóbia a szokásos alakoktól. Vicces. Hasonlítgatják a barlangrajz, túlárazott rF2-höz, amire hozzávetőleg senki nem kíváncsi, meg a AC-hoz és az azért jobb, mert tele lehet vágni gányolt, innen-onnan konvertált rémigénytelen modokkal... (Meg hát ki mondta, hogy a CARS az rF-fel akar versenyezni BÁRMIBEN? Volt ilyen megnyilatkozás a fejlesztők részéről? Akkor mi ez az elvárás? :D Ja, sebaj, magának eldönti az egyszeri, vezetni képtelen fóbiás, hogy márpedig össze kell hasonlítani műfajidegen dolgokat és kész. .D Nagyon nagy!) Lassan már a CM F1-es szarja is jobb lesz, csak mert nem tudnak 5 normális kört menni a CARS-ban, leaderboradra fel sem került soha, nem hogy elől legyen... :D És nem áll össze a grafika, hát hogyne, gyakorlatilag műfajában PC-n bőven a legszebb, nagyjából köröket ver mindenre, de nem áll össze. :D Hiába na, a fóbiák azok igen nehezen gyógyítható tudati elváltozások. :D

    Nem baj gyerekek, Steam eladási listán már most 2. a CARS, úgyhogy károgjatok csak nyugodtan, a kutya ugat, a karaván halad. :D :D :D
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.05.06. 19:02:24
  • lac coo
    #10856
    Hát jobb vezetni mint eddig akkor jó lesz ....
    Olyanra nem számítok minr AC KTM, vagy rF Clio :))))

    Graf. én le se mertem írni, de valahogy nekem se áll össze az összkép, olyan puccos de nem szép mint cigányjány a bálban ! :)
  • Alexease
    #10855
    Pedig ez elsosorban a latvany es a hangulat miatt emelkedik ki a tobbi kozul.
    Persze, most mar a vezetesi elmeny sem rossz, de ha kizarolag csak az alapjan kellene szavazni, nem biztos hogy beferne az elso haromba;D Az eso is jo es persze a dinamika is, de az rF2 a valodi dinamikus idealis ivevel, az FFB-vel es gumival azert "cseppet" jobb:)
    De lehetne szempont az "azonal mindent jo vezetni" es modolhato AC vagy a massziv online cuccra epitkezo iR.
    Es ha veletlenul a vegen megis jo lenne az F1, ahhoz sem lenne sok koze, mivel az meg egyvalami kore epitett koncepcio.

    Ez az a progi lesz, amibe lapatoltak mindenbol egy joadagot. Nem erdemes kiemelni egy-egy reszet, mert akkor ugyis "elbukik" vagy bele lehet kotni.

    A grafikaba is. Hiaba a giga textura es millios polygon-hegy, osszessegeben meg mindig kicsit osszedrotozott cucc, valahogy nincs meg latvanyban egy modern kozolos cucc osszkepe (most nem a poligopnokat, pixeleket es hasonlo epitoelemeket kell kiemelni, hanem az osszkepet).
  • lac coo
    #10854
    A szoftverboltok mikor szállítják , Nekem csak annyit mondtak, hogy a megjelenés napján megkapom ...De az holnap v holnapután ? :)
  • Zero Hero
    #10853
    Mikortól játszható amúgy? Ma éjféltől?
  • BooMiller
    #10852
    Ja ez nem hangzott el:) Majd kiderül akkor.
  • Gadfly13
    #10851
    proxy szerver segíthet rajta! :D Nem leszek türelmetlen, majd jön ha jön... :)

    Ez a videó eléggé ráteszi az embert:
    http://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/2039093/movie_max.webm?t=1430842080
    Utoljára szerkesztette: Gadfly13, 2015.05.06. 18:37:38
  • lac coo
    #10850
    Ugy se fog, valami cuccal austral ip vel ha bejelentkezel, vagy ahol mar kint van, akkor menni fog.
    Anno BF3 at toltuk igy a minusz elso napon :)
  • Adam Jonas
    #10849
    Állítsd át a rendszeridőt holnapra, úgyse? :D
  • Gadfly13
    #10848
    Letöltötte, de nem indul, mert az írja, hogy még nem jelent meg.
    Utoljára szerkesztette: Gadfly13, 2015.05.06. 18:23:53
  • Gadfly13
    #10847
    Most kaptam meg a kulcsot! Steam sikeresen beaktiválta és tölti le a gamet. 15 GB-ot húz épp le.
  • lac coo
    #10846
    Én autót akarok vezetni elsősorban, aztán utána bámulni a vízcseppeket :)
  • Onikaan #10845
    Ez jó, de mint írtam vannak későbbi DLC/-k ami a "Full member"-nek ingyenes!