19801
  • SityiSXT
    #10474
    A mai changelog alapján elkezdtek SMS-ék az első Bentleyn dolgozni. Plusz elvileg van már stáblista is, és
    DLC:
    * Created pre-order DLC pack
  • Screenracer #10473


    "Just messing about with some surplus footage :)"
  • Screenracer #10472


    "Build: 873, No driving aids & default car setup, Watch in 1080p"

  • Screenracer #10471
  • Screenracer #10470
  • Screenracer #10469
    Jelenleg még tart az FFB tweaker játékba integrálása. Ezt találtam, de majd még körülnézek.

    "0. SpindleMasterScale and SopScale are just Master Faders for the these, they don´t produce a force themself.
    1. Mz - aligning torque, main permanent force before 90° turning angle, derivated from car front (important)
    2. Fy - side load, main permanent force beyond 90° turning angle, derivated from car front (beware 4 times stronger than Mz)
    3. Fx - longitunal force, temporary force, derivated from car front, adds rattle under braking (not really important)
    4. Fz - vertical load, temporary force, derivated from car front, bumps and kerbs etc.
    5. SopLateral - side load, permanent force beyond 90° turning angle, derivated from car rear, (similar to Fy)
    6. SopDifferential - vertical load, temporary force, derivated from car rear, bumps and kerbs (similar to Fz)"


    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.12.12. 15:31:57
  • SityiSXT
    #10468
    Az Aston Martin és a csúszás-bejelentés fiaskó után erősen kétlem, hogy ilyesmit még egyszer az orrunkra kötnének.
  • GPx8
    #10467
    Sziasztok!
    Tudja valaki, hogy melyik FFB csúszkát kell állítanom, ha fék-vibrációt szeretnék?
  • Screenracer #10466
    Ha nincs nekik ezenkívül még egy titkos listájuk is, akkor sajnos úgy néz ki, hogy nem lesz Nissan GTR, Chevrolet, Ferrari, stb... , szóval nem lesz egyelőre teljes a GT versenyek autókínálata. :((
  • SityiSXT
    #10465
    Az LMP-k szerintem be fognak kerülni, elvégre a WEC ott lesz a választható bajnokságok között.
  • Screenracer #10464
    Összeírtam egy kisebb listát azokról az autókról amin dolgoznak SMS műhelyben, de még nem kerültek be a játékba. Nem igazán lehet tudni, hogy ezek közül melyik fog az alapjátékhoz tartozni és melyik lesz majd DLC. Akárhogy is lesz végül, jöhetnek nyugodtan. :))

    2011 Ariel Atom 3 (Beta2)
    1959 Aston Martin DBR1 (WIP)
    2009 Aston Martin DBR1-2 LMP1 (Lola B09/60) (WIP)
    Aston Martin V8 Vantage GTE (WIP)
    2014 Audi R18 e-tron Quattro (WIP)
    2003 Bentley Speed 8 (PreAlpha)
    2013 Audi A1 Quattro (PreAlpha)
    2014 Bentley Continental GT3 (WIP)
    2002 Audi R8 LMP900 (WIP)
    1989 Audi 90 IMSA GTO (Alpha1)
    1999 BMW V12 LMR (Beta2)
    1974 BMW 2002 Turbo (Beta1)
    2012 BMW 320TC WTCC (Alpha1)
    1966 Ford Mustang 2+2 Fastback (Beta1)
    2015 Ford Mustang GT (Beta1)
    2012 Ford Focus ST BTCC (not started yet)
    2013 Ford Falcon FG (V8 Supercar CotF) (not started yet)
    2012 Ford Fusion NASCAR (not started yet)
    1997 McLaren F1 GTR "Long Tail" (Alpha1)
    1952 Mercedes-Benz 300SL W194 (WIP)
    1998 Mercedes-Benz CLK-LM (Beta1)
  • Screenracer #10463
  • SityiSXT
    #10462
    René Rast Monacóban csapat egyet GT3 osztályú verdával:

  • Screenracer #10461
  • Screenracer #10460
  • Screenracer #10459
    Ezen felül úgy látom, hogy a késleltetett márciusi megjelenés miatt, a megjelenéskor benne lesz a dedikált szerver is. Ugyanis, ha novemberben megjelent volna a játék, a dedikált szervert csak jövőre igérték. Most már nem kell még külön arra is várni.
    A múltkor linkeltem az FFB Topology v.3-at, de már a v.4 azaz T4 kerül majd beépítésre. :)) Addig maszírozzák az FFB-t, amíg jó nem lesz. Abban biztos vagyok, hogy nem fognak egy félkész cuccot a kezükből kiadni és most eléggé ráfeküdtek a témára. De lehet, hogy a T5 kerül végü a játékba. :DDD
    Lassan utolérik a Terminátort. :D
    Amúgy sajnos most elég nagy káosz van megint, mert nem ugyanúgy működik "free practice"-ban, TT-ben, karrierben vagy "quick race"-ben ugyanaz a kombó(autó és pálya). Főleg a gumik viselkedése nem jó még. Amikor pl. jövök ki a boxból, látom, hogy meleg mindegyik gumi, de mihelyt átvált kézi irányításra jéghideg lesz az összes és úgy is viselkedik, vagyis mintha jégre futnék. Amíg nem melegszik fel, legalább 2-3 kör, addig használhatatlan kanyarban. Az biztos, hogy sok függ a vezetési stílustól is, hogy milyen hamar érik el a gumik az üzemihőfokot. Csináltam FC-vel kis gumiégetést boxkijáratban, a hátsógumik néhány fordulat alatt felmelegedtek, az elsők a kör végén már jók voltak. A Clio-nál nagyon nem akarnak melegedni, főleg a hátsók. A Renault Clio-nál, a Formula C-nél biztos így van. Végig kellene ahhoz zongorázni összes autó, összes pálya, hogy melyiknél hogy működik. Az biztos, hogy jelenleg lutri vagy türelem megtalálni a már jobb cuccokat. Gondolom azt még a fejlesztők se tudják, hogy elég lesz-e az idő a márciusi megjelenésig, de szerintem mindenképpen kifogják akkor már adni, legfeljebb majd patch-ekkel javítják, amire nem jutott idő.
    Remélem erre nem kerül sor. :))
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.12.08. 12:00:41
  • Screenracer #10458
  • SityiSXT
    #10457
    Elvileg a hátralévő pár hét pont erről fog szólni. Meg az AI tökéletesítéséről. Aztán meglátjuk.
  • Screenracer #10456
  • Zsoltee_a_bator
    #10455
    Az utobbi idoben az AC teljesen lekotott es nemreg ujra kiprobaltam a jatekot. BMW M1 Procar -t probaltam ki es menekultem vissza az AC-hez, annyira unalmas/semmilyen volt az auto kezelese.

    Most ujra probaltam a F1 C-vel (profil reset, legujabb gumi valasztva). A gyari FFB meg mindig sehol sincs a lehetosegekhez kepest - pl amit anno a spade FFB konfig csinalt.. - mostanaban nem probaltam. Viszont az autot jo volt vezetni. Csak pakoltam bele sorban a koroket..

    A fizikai motorban van potencial, mert el lehet csipni beallitasokat / buildeket amikor teljesen jo. Valoszinuleg apro parameter kulonbsegeken mulik, hogy jo-e a vezetes-elmeny vagy hasznalhatatlan. Nem tudom, ezt ossze tudjak-e hozni par honap alatt az osszes tartalomhoz.
  • Screenracer #10454
  • Screenracer #10453
  • Screenracer #10452
  • Screenracer #10451
    Project CARS APP LIST.
  • Screenracer #10450
    Erre is rendesen ráfeküdtek.

    Physics:
    * Tires: Vintage 1967 r2 tweak
    * RUF RGT8: Calibrated ABS strength to final tires
    * Mercedes SLS AMG: Increased default brake pressure
    * Updated interaction between dynamic objects and triggers.
    * Audi R8 V10 plus: Slight increase in default FFB strength.
    * Scale fuel usage by fuel multiplier in oil temperature calculations
    * Optimised order of tests for adjustment of vehicle contact with terrain.
    * Pagani Huayra: Corrected fuel tank size, Calibrated ABS, Adjusted drivetrain efficiency
    * RUF CTR3: Quicker default steering ratio, Calibrated ABS to tires, Drivetrain efficiency
    * Tires: Added Trofeo option for Pirelli cars, Added compound options for Faretti-tired cars
    * Changed removal of vehicle contact with barrier near triangle edge to adjustment of contact normal.
    * Gumpert Apollo S: Smaller default bump stops so it doesn't ride on them under braking and hard cornering
    * Updated code to use precomputed normals of collision triangle meshes. Updated getting of PhysX contact internal face index through pointer to member.
    * Dynamic session grip changes: Grip range adjusted, Free practice has average grip and no build up, Force session grip advancement on skipping sessions, Debug grip levels to 6 decimal places

    A felét se értem, de még így is igéretesnek látszik. :DDD
    A karriert majd hétvégén fogom kicsit tesztelgetni. A múlt héten teljesen használhatatlan volt, a TT-vel együtt. A "free practice" volt egyedül használható, de az is felemás volt. A legtöbb gondom a gumimelegedéssel volt, szerintem túl lassan melegszenek a gumik és hidegen meg úgy viselkedtek, mintha jégen közlekedtem volna. Ráadásul, ha sikerült felmelegíteni a gumikat akkor egy hosszabb egyenesben visszahűltek, teljesen. Szóval, van mit munkálkodniuk még. :)))
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.12.05. 17:05:21
  • SityiSXT
    #10449
    Vicces a mai changelog:
    GUI - Full stop added to a sentence. Yes, really.

    Amúgy a Facebookon olvastam, hogy most kéri az SMS a tagokat a karrier tesztelésére.

    Meg most már nincs ott az ismert problémáknál a replay bug. Ez akkor most már jó?
    Utoljára szerkesztette: SityiSXT, 2014.12.05. 16:53:13
  • Screenracer #10448
  • SityiSXT
    #10447
    Nocsak...
  • Screenracer #10446
  • Screenracer #10445



    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.12.01. 18:41:30
  • Screenracer #10444
    Ahogy fentebb is látható, elindítottam egy egy pCARS offtopikot. Gondoltam, hogyha valaki rendszeres látogatója ennek a topiknak és más egyéb témában megosztana velünk "dolgokat", amik érdeklik és esetleg úgy gondolja, hogy mást is érdekelhetne, pl. film, zene, más játék, stb...
    Na, oda bátran leírhatja, linkelheti.

    Project CARS Club - OFFTOPIK
  • Screenracer #10443
  • Screenracer #10442
  • Screenracer #10441
  • Screenracer #10440
    Pont tegnap írta Remco, itt. :DDD

    Mindenképpen, ments el minimum egy gumicserét a carsetupban, mielőtt valamelyik pályára lépsz, mert csak így érvényesül az FBB egyelőre. Defaulton nem a legjobb. A GT3-asokat próbálgattam. Egyszerűen szenzációs! Gondolom még pár hétig finom hangolgatják az alapbeállítást, de ha késztetést érez valaki az már állítgathatja.


    FFB Topology v3 guide

    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2014.11.28. 16:33:06
  • SityiSXT
    #10439
    Igazad lett, a mai changelog egyik bejegyzése:

    All cars: FFB Toplogy 3 enabled as default. Spindle master is now recognized and can be used on a per car force adjustment. All Spindle arms set to 15 deg from the previous 10 deg. After testing a bunch of cars i get a better combination of force and detail with this setting. Set all Spinle Arm master scale settings down to 25 with a few exceptions. The net effect is To allow the GUI tire force setting to stay at 100% more or less. : douga

    Mostanában nem írják, hogy törölni kéne a profilt. Ez most már nem követelmény?
  • Screenracer #10438
  • Screenracer #10437
    Igen is, meg nem is. :))) Ez most egy teljesen nyers cucc, de ha valaki ért hozzá, az már használhatja a csúszkákat. A holnapi buildre igérnek valami beállításokat. Ha addig is élvezni akarja valaki a játékot, akkor a "free praktice"-ban, egy minimális carsetup mentés után, pl. gumicsere, próbálgassa. :)) A TT-ben, nekem teljesen használhatatlan volt.
  • SityiSXT
    #10436
    A mai changelogból:

    Controllers/FFB:
    * Changed main tweaker to topology 3
    * Removed some unused FFB tweaker files. SpindleArm for these cars now comes from CDF

    Akkor megkaptuk az új FFB-t?
  • SityiSXT
    #10435
    No igen, és végre a WMD tagok "hozzájutunk-e a Limited Editionhöz a tagságunk által és hogyan" kérdést is megfejthetnék már...