19801
  • Screenracer #10603
    Bocsi, tényleg nem azt írtad, de a lényege ez a dolognak. És hát igazából jobb lesz ez így.

    Ezennel indítok egy szavazást új HG ügyben és javaslom Fernandooot, neki már volt egyéb weboldalakon is tapasztalata és jobban tudja nálam, hogy kell egy ilyesmit kézben tartani. :)))
  • Fernandooo #10602
    Baszki, nem azt írtam, hogy ha te nem leszel HG, akkor megoldódnak a problémák. Az csak egy része a problémamegoldásnak, emlékszel, mekkora felhördülés volt itt, amikor megtettek annak. De ha valóban nem érzel sértettséget a felvetésem miatt, akkor megnyugodtam. Persze ezen kívül az összes többit érvényesíteni kellene, csak akkor lesz kerek a helyzet.
  • Screenracer #10601
    Így ránézésre tényleg olyan lehet, de amint megírtad ha én nem leszek HG megoldódnak a problémák. És mivel egyetértek, mert én is éreztem, hogy ez addig így fog menni, amíg HG leszek, már fontolgatom egy ideje ezt a dolgot. Végül te megadtad a végszót. A topik lebontás meg... az én izlésemet tükrözte, majd az új HG megcsinálja, ahogy ő jónak látja. Egyébként nem az sértő, amit te írtál, hanem maga a helyzet. Tehát mielőtt valaki azt hinné, hogy számomra ez "hatalmat" jelent megmutatom, nincs efféle dologra szükségem. Viszont van jó oldala is, nem érzem majd úgy, hogy ami az oldalon történik abban nekem felelősségem van. Szóval hidd el, semmi sértődöttség vagy harag nincs irányodba, sőt még úgy érzem köszönettel is tartozom. Ráadásul, attól hogy nem leszek HG itt még ugyanúgy elfogom mondani a véleményemet, ahogy eddig. :)))
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.01.12. 15:31:27
  • b-type
    #10600
    sztem ezek a problémák megoldódnak majd ha megjelenik a játék. Akkor játék lesz duma helyett.
    Az AC topikba is azok dumálnak a legtöbbet a játék milyenségéről akik nem ligáznak vele, magamat is ideértve. :)
  • Fernandooo #10599
    Miért érzem úgy, hogy kissé felszívtad magad és túlreagáltad a dolgot ezzel a topik lebontással? Bocs, ha sértőnek érezted a megnyilatkozásomat, nem annak szántam. Jó lenne végre megoldani ezt a több hónapja tartó feszültséget, összesen ennyi lenne a cél.
  • Screenracer #10598
    Sok igazság van abban, amit írtál. Beleértve a rólam szóló részt is.

    Számomra nem létkérdés a HG poszt, csak azért gondoltam, hogy elvállalom, mert semmi info nem volt kint, nem voltak kint linkek semmi. Mondjuk arra nem számítottam, hogy lesznek, akik velem azonosítják majd a játékot. De lelkük rajta.

    Tehát, ha gondoljátok szavazzatok meg valakit. Én innentől kezve itt abbahagytam.
  • Fernandooo #10597
    Egyesek csak azért szólnak itt hozzá, mert már megszemélyesítették a játékot Screenracerel, és ezek után így is állnak hozzá. Őt nem kedvelik, a CARS csak szar lehet ezek után. :D Értelmes hozzáállás egyébként. Ebből fakadó kardinális probléma, hogy ugyanezek KIZÁRÓLAG okádni járnak ide, egy deka konstruktív hozzászólásuk nem volt errefelé. Eltöprengtem azon, hogy bemegyek az AC-ba és elbőgöm ott magam: Szar az efefbéje. Ótvar a törésmodellje. Nincs időjárás. Szar az egész így! Nincs hivatalos tartalom, vagyis hát van, csak hát sekélyesen csekély. Szóval szarjáték és csak simcade a hiányosságai miatt és kész.

    Ha ezt megtenném, garantálom, hogy az ottani keménymag nekem esne és olyan színvonalas hozzászólásokkal bombázna, mint pl. "lehet visszamenni a CARS topikba", "nem értesz hozzá mit szólsz bele", "jaj Alex, moderáld már ezt a majmot", bejelentés a modiknál és társaik. Tehát itt lehet flémelni és okádni, ott ugyanezt más nem teheti meg. Kettősmérce. És ezt kellene megérteni és ezért kellene a témában járatos és hiteles embereknek tartani őket. :D

    Azt hiszem, én nem vagyok elfogultsággal és tapasztalatlansággal vádolható a CARS esetében. Amikor amelyik részét lehetett, azt dicsértem, amikor volt rá apropó, akkor ekéztem. Úgy érzem, egyensúlyban tartottam a dolgokat. Nos, ha csak ennyire lennének a többiek is objektívek és képesek lennének egy személytől elvonatkoztatni egy játék esetében, akkor jobb sorsot kapott volna ez a topik. De ehhez szerintem már késő. Ostoba, végletessé tett ellentétek és zsigeri gyűlölet alakult ki néhány arcnál, ami már-már fóbiáig fajult. Itt sosem lesz béke amíg egydimenziós látásmóddal rendelkező trollok ki-be járkálhatnak ide. Távoltartási végzést kellene kiadniuk a modiknak néhány arccal szemben, nulla toleranciával, akkor talán megoldódna ez az áldatlan állapot. Másként nem fog soha, ezt előre borítékolhatom. Másrészről pedig - hogy ne csak az egyik oldal legyen megemlítve - lehet, hogy jót tenne egy HG váltás, vagy simán csak annyi, hogy ismét HG nélküli lenne a topik, modik felügyelete alatt. Azért mondom ezt, mert mindkét részről voltak túlkapások, voltak fanatikus megnyilatkozások, és miután a véleményét kinyilvánítók többsége szerint nem volt korrekt a HG kinevezése - a kinevezési szabályok szerint tényleg nem -, úgy valóban egy, bizonyos tábor számára alapvetően irritáló helyzet alakult ki. Eleve nem alkalmas HG-nak olyan ember, aki ennyire oda van a játékért, hiszen nehezebben tolerálhatja a kritikákat, illetve a személyes ellentétek okán olyasmibe is kritikát lát, ami voltaképpen elfogadható lenne. (Bocs Srceen, nem személyeskedés tényleg, próbáltam mindkét oldalról megvizsgálni a helyzetet.)
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.01.12. 14:17:05
  • Screenracer #10596
    :DDD
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.01.12. 14:01:39
  • SityiSXT
    #10595
    Kb. az általad említett módon működnek a játékok a Steam Early Access keretein belül - például az Assetto Corsába is legalább nagyjából kész dolgok kerültek be, amíg Early Access fázisban volt. Pont ezért igyekszem hangsúlyozni minden egyes alkalommal, hogy a Project Cars baromira nem ilyen, mert itt a nyers buildeket kapjuk már 3 éve. Elvileg minden WMD tagnak kötelessége volna tesztelni minden nap legalább egy kicsit a játékot, és a talált hibákat jelenteni. Ehelyett (és ezt most általánosságban írom, nem célzok konkrétan senkire, nem tisztem megbántani senkit, csak tényeket írok) jópáran ezt ívben, lilán letojva hangoztatják, hogy a Project Cars egy fosch meg hogy nem lesz kész, mert tele van buggal. Persze, hogy tele van, mert:
    - ez egy development build, amit minden nap kapunk, nem a nagyközönségnek van szánva - a WMD tagok nem számítanak nagyközönségnek: nekik tudniuk kellett, mihez csatlakoznak (megj.: a statisztikák alapján baromi sokan nem tudták, ezért is játszanak kevesen vele)
    - a programozás továbbra sem lineáris dolog, ergo az, hogy hány nap van hátra a megjelenésig, nem mérvadó abban a tekintetben, mennyire késznek érződik a játék maga

    Utoljára szerkesztette: SityiSXT, 2015.01.12. 13:52:52
  • lac coo
    #10594
    Nalad ez mar beteges, de ahogy Merlin mondta lentebb, okos enged......
  • Screenracer #10593
    Ez csak éppen ezen a pályán, ezzel az autóval, egy kiragadott momentum. Rakhattam volna olyat is, ahol szinte tökéletes volt minden, azért szinte, mert tökéletes nem létezik. De tulajdonképpen egy tegnapi kis intermezzo járt a fejemben.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Erre és erre gondolok. Megfordult a fejemben ha az a néhány hurrogó, mármint mi, akik csak emiatt a játék miatt jövünk ebbe a topikba, mi lenne ha mi is úgy érznénk jól magunkat, ha egy folyamatos savazásba kezdenénk. Nézd már ez milyen szar, az milyen szar. Nem tudom felmerült-e bármelyik ilyen fejében az, hogyha valami szar és annak csakis a negatívumairól hajlandó beszélni, akkor mit keres abban témáju topikban. Talán csak kiakarja valahol élni azt a vágyát ha neki szar akkor más se érezze benne olyan jól magát? Mit képzel? Mert ugye az általa említett másik topikban, meg lehet beszélni a játék hibáit. Ugye érti mindenki? Annak van egyedül létjogosultsága, ha lehúzzuk valamiről a keresztvizet. Ha valamiért valaki rajong, az csak gátolja a "normálisan" szarozók kinyilatkozásait, mert ugye ebből az derül ki hogy aki nem vele/velük ért egyet, azt bannolni kell, lezárni topikot ahol jól érezheti magát, ahol ellent tudnak nekik mondani és mindez természetesen a nagy szólás és miegyéb szabadság nevében. Na, most kiraktam egy bugot, hibát. Kérdés: Mi oldódott meg? Kinek lett jobb, hogy az idejárók, most láthatják, hogy egy nem kész progiban, vannak hibák? Persze rengeteg hiba van benne ezen kívül is még, de mi változik azzal, hogy tegyük fel telerajkuk a topikot vele és persze szarozzuk folyamatosan. Egyrészt ugye még mindig dolgoznak rajta, vagyis ezen hibák taglalásának nagyrésze okafogyottá válik, másrészt a CARS pontosan olyan kivételes helyzetben van, hogy egyenesen a fejlesztők elé lehet minden bugot tenni még a befejezés előtt. De gyanítom, hogy ezt a topikot nem olvassák, mármint a fejlesztők. :)) Ennek tudatában viszont kérdezem, hogy azok akik abban lelik örömüket, hogy mindent lehúzzanak ami él és mozog, kivéve persze azt ami nekik kedves. Miért nem elégítik ki frusztrációjukat abban, hogy egyenesen a fejlesztők képébe nyomják bele a nagy felfedezéseiket? Ó, azt már nem lehet, mert az kívül esik a konfortzónájukon. De hát ez van mi vagyunk itt minden jónak az elrontói, mert úgy döntöttünk, hogy nem hagyjuk szó nélkül, ha valaki csak hányni jár ide. Mellesleg annak a bizonyos példaértékü másik topiknak a HG-ja is kétlábbal rúgja ki azokat akik, flémelni, trollkodni járnak oda, vagyis simán mennek a kukába az ilyen és hasonló flémelések. Ó, pedig AC-nak is van bőven baja, mégse hordják talicskaszám a bugokról és hibákról a videókat, pedig az már egy jó ideje a piacon van. Olyan szintü tolerancia van a Kunos féle hibákkal szemben, hogy az embernek könnybe lábad a szeme, ahogy ezt az odaadó szeretetet látja. :D De láss csodát én és innen senki nem jár oda a képükbe tolni a nagy leleplező igazságot, egyrészt úgyis törölnék, másrészt, ami a lényegesebb nem látom semmi értelmét. Pedig én is megvettem az AC-t én is verhetném a mellem, hogy a pénzemért nem ezt vártam. De igazából ez nem lenne teljesen igaz, mert Kunos korábbi munkáiból már azért arra lehetett számítani, hogy sok múlik azon, hogy mikor únja el az egészet és hagy ott, csapot-papot. Szerintem már az is nagyszám, hogy itt tart. :D Szóval innen üzenem fórumbarátunknak, talán halottad azt a mondást, hogy " Ne akarj olyan clubnak a tagja lenni, amelyik vesz fel a tagjai sorába."

    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.01.12. 13:43:57
  • Fernandooo #10592
    Ha én játékfejlesztő lennék, publikus buildba csak teljesen kész egységeket intgrálnék.
  • SityiSXT
    #10591
    "Ezen még van munka jócskán." - Talán pont emiatt szerepel minden nap a kiadási jegyzetekben, mit reszeltek épp a szerelőkön... ;)
  • Fernandooo #10590
    Ezen még van munka jócskán. A figurák úgy mozognak, mintha korcsolyáznának. Nem pontosak a mozdulatok, az életben nem látunk ilyet, hogy kicsit feljebb nyúl, aztán utána igazít. Ja, meg ki sem veszik a lecserélendő gumikat, egyszerűen csak eltűnik. Amikor végzett, miért állna vissza, abba az „akció pózba”? Miután a kocsi elhajt, mit állnak ott dermedten? Indulás vissza a garázsba. Ez így elég szar. A teleportálás meg…
  • Screenracer #10589



    Bug. :)) Mondjuk az ilyesmitől még nem fogok magamon eret vágni. Még így is hatalamas az élményfaktor. Ja, és valószínü, hogy ez is javítva lesz még.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.01.12. 09:54:28
  • Screenracer #10588
    Ez igaz, hogy a Ferrari megrendelésére készült, de amikor tegnap próbáltam elindítani, kiírta, hogy a szerver megszünt töltsem le a frissitést, de frissítés nincs egy szál se. Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy a Ferrari részéről ez nem egy hirtelen elhatározás volt, tehát Kunosék is nagy valószínüséggel értesítve lettek, sőt gondolom javasolták egy offline hozzáférés elérését célzó frissítés elkészítését, amire hivatkoznak is.
    De az nincs, ugye.
  • SityiSXT
    #10587
    Fernandooonál a pont: mibe tartott volna egy offline patchet kiadni? Kunosnak meg nagyon sok köze van hozzá, elvégre ő készítette.
  • Fernandooo #10586
    Köszi.

    FVA: Mennyibe tartott volna kiadni egy tapaszt, ami megszünteti a szerverektől való függőséget? Pár hónapja vettem meg ezt a cuccot, egyetlen kört sem mentem még vele. :D (Korábban egy kölcsönadott példánnyal ismerkedtem néhány kör erejéig, jónak tünt.) Bár nem valószínű, hogy valaha komolyabban elővettem volna. Lehet, készülnek egy aktuálisabb verzióval?
  • Screenracer #10585
    Tényleg nem működik. :( Ezt is lehet törölni.

    Ui.: Törölve. RIP FVA. :(
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.01.11. 23:24:23
  • lac coo
    #10584
    Off, de semmi köze Kunosnak ehhez, megrendelésre készítette a Ferrarinak ....
  • SityiSXT
    #10583
    Off, de talán belefér: Kunosék sem szentek. (Ha már az AC felmerült)
    Utoljára szerkesztette: SityiSXT, 2015.01.11. 23:09:32
  • Screenracer #10582
    Na, találtam egy nagyobbat!

    http://sg.hu/galeria/1359533332/13595333321421013815.jpg
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.01.11. 23:07:06
  • Fernandooo #10581
    Kétségtelen, hogy grafikát tekintve a CARS olyan, mint FPS-ekben a Crysis széria.
  • SityiSXT
    #10580
    Ez ugyan a játékból van, de rengeteg rajta az utómunka. A WMD fórumtopikot most így hirtelen nem találom, de ezt Andy kérte game artnak.
  • Screenracer #10578
    Nem találtam ennél nagyobbat. :( Valaki a twitterre posztolta. Nagyon durva, Ilyen látványt még egy autósjátékban se láttam.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.01.11. 22:20:52
  • Fernandooo #10577
    Ez a kép fullhd felbontásban nem elérhető valahol?
  • Screenracer #10576

    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.01.11. 21:15:18
  • Screenracer #10575
  • Screenracer #10574
    Igazáből egész délután bújtam a Google-t, mert gyanúba vettem a tápomat, hogy nem ad enni rendesen a gépemnek. De aztán eluntam az egészet és rendeltem egy új tápot. Jövő héten kiderül. Ártani nem használ, tehát rosszabb biztos nem lesz. :))
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.01.11. 19:03:07
  • Screenracer #10573
    Gondolom rám gondolt, mert random azt írtam be az adatlapomra. Sorry. My bad. :(
    Bár lehet, hogy valaki meg letagadott a korából, mert tapasztalható időnként némi szenilitás egyes hozzászólásokban. Tehát átlagban lehet, hogy stimmel. :))
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.01.11. 19:03:38
  • Fernandooo #10572
    Ki 50 éves itt? :D Arra azért kajak kíváncsi lennék, mert ha van ilyen, akkor az már tényleg agyabeteg és kegyetlenül visszamaradott lehet, hogy eleve leáll játszani, pláne még flémelni is rajtuk. :D AC topikban max 7-8, egyívású, általam korábban pontosan defiinált (10541) játéknáci simizi egymás fejét meg a félkész játékukat, azért olyan nagy a békesség. Csak jelenne meg ott valaki, aki elkezdi úgy osztani a játékot, mint itt lacika, lenne rögtön banzáj...
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.01.11. 18:52:42
  • Screenracer #10571
    Talán Laccoonak ott kellene maradnia. :))) Amúgy nem értem mi köze az AC topiknak ehhez, ha csak az nem hogy onnan jönnek ide szétbarmolni ezt topikot és ha szólok akkor még én vagyok a rossz és én nem tudok normálisan társalogni. Figyelemre méltó meglátás.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.01.11. 18:47:35
  • MerlinW
    #10570
    Tényleg nem értem, hogy tudtok 40-50 évesen ilyen dedós stílusban társalogni. Csináljatok már magatokkal valamit. Vezessétek le a feszültséget valahol vagy nem tudom. Okos enged, szamár... közhelyek, meg minden, de legközelebb egy zsák büntiponttal jövök vissza.
    Érdekes módon az Asetto Corsa topikban értelmesen tudnak fórumozni.
  • Screenracer #10569
    Miért nem próbálod ki, ahelyett hogy itt hasraütve próbálod osztani az észt? A közelében se jársz a dolognak, csak pusztán kitört rajtad a trollkodás. Ajánlom figyelmedbe a #10565 hsz-t úgy látszik az előbb elkerülte a figyelmedet.
  • lac coo
    #10568
    Hát ez azért már öngól, gondolom ezt te is érzed ...:)))

    Hogyne tudnám !
    A srác írta, hogy nem tudja megnézni a videót, ezért mondtam neki, hogy nem a kormány rezegtetésről van szó, hanem másról, a kormány nem is látszik ( a videón ...)

    LOL.
  • Fernandooo #10567
    Néha (gyakran) egészen nevetséges dolgokat tudsz lekaparni. Nem látszik a kormány... Öreg, azt sem tudod, hogy van egy ilyen beépített kameranézet? Úristen, és még a te véleményednek kellene, hogy számítson akár egy amőba számára is? Ne vicceljünk már kérem...
  • Screenracer #10566
    Ez csak úgy nevezett "camera leaning". Az út, pálya egyenetlenségek miatt ilyen. Cockpitből nem látszik ennyire. :)
  • Screenracer #10565
    Ezt te írtad nekem itt, egy másik topikban.

    "Magadtól visszahúzol a kis világodba ,vagy rásegítsünk ?!

    Hihetetlen, ahol feltűnsz megy a flém.... "


    Szerinted mennyire vagy itt szívesen látva? Olvasd el saját szavaidat és cselekedj aszerint.

    Ui.: "Torolte a hsz eimet is a jomadar :))))"

    Ez a mondat úgy nézne ki helyesen, hogy Törölte a hsz-eimet, a jómadár. :))))
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.01.11. 15:10:32
  • lac coo
    #10564
    Torli a kedves hg, de nem nem az, kacsazik az auto az uton, shift effekt, kormany amugy nem is latszik ...
    Torolte a hsz eimet is a jomadar :))))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.01.11. 14:44:29
  • Zsoltee_a_bator
    #10563
    Nem tudom megnezni a videot, de ha csak mikro-rangatozas, az vizualis effektus. Szerintem hulyeseg ez a parkinson szimulacio.. kb 1 eve panaszkodtam ra es azt mondtak lekapcsolhato lesz.