36814
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • z0ty4
    #33484
  • sakkay
    #33483
    Így van, nekem vitt el kártyát-hála az égnek garis volt. AZ egy más kérdés, hogy jó táp volt, erős, márkás...csak mégis meghalt! De ettől függetlenül, mint ahogyan írták ezzel nem érdemes szarozni.
  • Solt
    #33482
    Pont a globális hozzáállás, szabályozás a "nyűgöm", tehát a kérdés inkább költői volt... :)
  • VO101Tom
    #33481
    A vörös csillag csak Magyarországon tiltott önkényuralmi jelkép, és nem Oroszország, hanem a saját kommunistáink miatt. Orosz légierő gépein például magyar törvény szerint is teljesen rendben van. A magyar tiltás egyébként is sokkal enyhébb, mint a németeknél vagy oroszoknál.
  • Solt
    #33480
    Nincs is ezzel gond, de akkor a vörös csillag miért lehet ott? Vagy mindkettő, vagy egyik sem... szerintem.
  • VO101Tom
    #33479
    Tápot ne centizd ki. Gép teljes értékéhez képest aprópénz, de tönkre tudja tenni az egészet ha szar.
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2020.01.25. 17:50:35
  • VO101Tom
    #33478
    CloDos modelleken is tiltott a swasztika, mert például Németországban és Oroszországban is törvényileg tiltva van, hogy játékokban szerepeljenek. Történelmi dokumentumokban, felmaradt történelmi tárgyakon rajta maradhat persze, de egy PC-s játék nem ez a kategória. Akkor sem, ha történetesen ww2-es időszakba van helyezve.
  • Razor18
    #33477
    Akkor szerintem főleg ne gondolkozz rajta, csakis jót teszel vele a gépnek is, meg magadnak is, és megint nem kell ezzel törődni egy jó darabig.
  • Solt
    #33476
    Persze, nem szabad kicentizni, de azért egy VGA-s konfiguráció mellé elég egy minőségi 600W-s táp. Ettől függetlenül tápból én is hosszútávra (10 év) tervezek, így egy 750W-s Seasonic tápot vettem 12 év garanciával. Egy VGA mellé bőven elég lesz, de ha esetleg beköszön a két VGA-s korszak akkor is megvagyok. :)
  • bunny
    #33475
    Ha veszek, újat veszek nem érdekel a használt, plusz nagyker nettó tudok intézni, szóval amennyiért a használtat adják annyiért kb. megvan az új garos.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.01.25. 15:03:11
  • bunny
    #33474
    Itt azt kalkulálja, hogy ~90% körül lesz a terhelése (550 és 600 van csak, úgyhogy közélőttem), szóval le nem fog állni de simán lehet winnyog meg mivel 6 éves, erősen necces. Szóval asszem lélekben azért fel kell készüljek, úgyhogy elkezdem az infókat beszerezni, mert ha veszek megint legalább 10 évben gondolkozom.
  • Razor18
    #33473
    Igazad lehet a szarabb tápok miatti rátartással a 600 W-os ajánlás esetében, de azt se felejtsük el, hogy ezek az ajánlások mindig MINIMUM teljesítményt adnak meg. Én nem igazán volnék nyugodt egy nagyobb táp nélkül, persze mindenki maga dönti el, meg a lehetőségei. Legkésőbb a következő upgrade-nél vélhetően úgyis elkerülhetetlen lesz, és akkor majd annyival is kevesebbet kell rászánni "egyszerre", ha már most lecseréli, és úgy biztosan nem fog probléma adódni PSU teljesítmény híján, ami magában is elég fájdalmas tud lenni, ha még valamit agyon is vág a gépben. Hardveraprón igen jó árakon lehet találni nagyobb tápokat, némi türelemmel...
  • bunny
    #33472
    Én is ebben bízom, úgyhogy most úgy állok hogy ha megkapom jól megrángatom, és kiderül.
  • repvez
    #33471
    csak a szokásos saját véleményed alátámasztó találat. Ezek makettek és restaurált gépek amikre ugyan ugy vonatkozik a svasztika mellőzése. eredeti 2vh alatt készült képeken meg kb 90% on volt.
  • Solt
    #33470
    Itt egy kalkulátor, ezzel meg tudod nézni, hogy mennyi a konkrét fogyasztásod: LINK

    Egyébként a W javaslatok erősen fölé lőnek, mert nem a minőségi tápokat veszik figyelembe, ha az átlag "szarokat"... szóval amire azt írják, hogy 600W ajánlott, oda elég 500-550 is egy minőségi darabból.
  • molnibalage83
    #33469
    Hol van szavsztika, hol nincs.
    Nem nehéz találni.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.01.25. 11:48:14
  • repvez
    #33468
    elolvastam az egészet, de a mondandóm nem a fiktiv skinekre vonatkozott igy ezért nem említettem. És a másik fele, meg elég ritkán találni olyan gépet és képet, amin nem szerepel a svasztika, igy ha valaki egy bizonyos történelmileg pontos gépet akar akkor ahhoz hozzá tartozik ez is.
    Persze tudom, hogy ez nem a EDE sara, mert nemzetközileg van tiltva.


    ÉS Balage, igen tudom , hogy a felségjelzés nem része , de ki beszélt arról? nem azt mondtam, hogy nem lehet, csak, hogy nélküle eléggé meg kell válogatni, és utána kell keresni, hogy melyiken nem volt. De a legtöbb ismertebb festésen szerepelt.
  • Caterpillar
    #33467
    Nem kell hogy történelmileg hiteles legyen, megint csak a mondat felét sikerült elolvasni vagy...?



    Bámulatos, hogy van akinek tényleg minden szar...
    Ahogy bunny is írta, ezeket a skineket egyébként tök ingyen csinálná mindenki, így viszont ha tényleg jó kapnak érte egy mapot ingyen, szó szerint mindenki jól jár, nem ED szarjonsünt...
  • molnibalage83
    #33466
    A LW felségjelzése az nem szvasztika volt. Szóval hitelese történelmi skin igenis készíthető.
  • bunny
    #33465
    Nézd, a többségünk (azért veszem bele magam mert én is gyárottam skint, appot is DCS-hez de más játékhoz is) ingyen csinálja, saját örömére aztán megosztja szintén ingyen a közösséggel. Ha ezt valamivel honorálják, az csak jó. Ha ezen az ED keres ... azon is keres virtuálisan, hogy rakat skin, mod miegymás van hozzá tökingyen, tehát ezen szerintem nagyon felesleges pörögni.

    MÁS.

    Tápgondom van. Hozzájutok remélhetőleg egy 1080ti-hez, ahol 600w a javasolt táp. Nekem egy Be quiet! Straight Power 580W tápm van. Nem tudom mennyire van ez kicentizve, mennyi dob rá az oculus tápigénye, van benne 3 SSD, 1 HDD, egy i7-4771 proci és a DCS nyilván pörgetni fogja izomból.

    Van valaki, aki esetleg így kisebb táppal hajt izmosabb gépet + VR?
  • repvez
    #33464
    igy van, csak az FW190eshez kell skint gyártani, de ha lehet akkor a felsorolt megkötésekkel. És legyen történelmileg hiteles, de ne legyen rajta a svasztika , értem

    Tom: Igen ez mind szép és jó amit leírtál és még ösztönző is lehet, de a másik oldala meg az, hogy neked adnak egy 30-40 dolláros ajándékot a skinedért, de a másik oldalon meg ök leakasztanak több ezret egy olyan dologgal amihez nem kellett csinálniuk semmit.

    Ez hatványozottabban érvényesül amikor a missionokat kértek , hogy kreáljon a közösség és majd ki lesz adva egy kampány DLC-be a legjobb válogatás.
  • bunny
    #33463
    Ez ha jól értem arra a konkrét modellre szól, nem bármilyenre.
  • VO101Tom
    #33462
    Ez csak reklám, a pályázat szerintem korrekt, az első 10 (vagy amennyi lesz) akinek a skinje a játékba kerül, annak nevét beírják a credits-be, és mindegyik kap érte egy térképet (= nem ingyen meló). Nyilván ED-nek az csak implicit költség, de ha valaki hobbiból csinál skint, és feltölti fórumra vagy ED weblapra, az még ennyit sem kap. Ha a reklámon kívül bármi "hátsó szándék" lehet benne, az max az, hogy keresnek skin festőket, és a jobbakat esetleg megkeresik PM-ben is. Azt sem érzem nagy tragédiának
  • repvez
    #33461
    Akinek van kedve a Skinkészitéshez
    Nyerhet térképet, meg bekerülhet az alkotása a játékba hivatalosan.

    Bár az ilyen egy kicsit ugy érzem, csak ingyen munkát akarnak kiszervezni a felhasználokkal megcsináltatni , ugy mint a missionokra is volt egy hasonló pályázat töluk.
  • LeonSilver
    #33460
    Figyelj. Ha rám hallgatsz, akkor azzal fizetsz, amivel akarsz ;)
    Ez nem speciális számla, nem bonyolult és pont annyira egyszerű, mint a paypal.
    A revo kártyáról meg számláról meg inkább ne beszéljünk.
  • bunny
    #33459
    Nem kell spéci számla ehez, elég egy ingyenes revolut kártya. Nekem a paypal sokkal kényelmesebb, nem kell beírni kártya adatokat csak 3 kattintás, kb 4 hónapig védve vagy ha nem kapnád meg, vagy rosszat stb. Nem kerül kiadásra semmi adatod, nem kell rátöltögetned ... én őszintén nem látom hátrányát a használatának, csak előnyét. Én ahol lehet paypal fizetek, dehát különbözőek vagyunk, szerencsére több jó válasz is létezik :)
  • LeonSilver
    #33458
    INNEN rendeltük. Sakkay kolléga, én meg azt hiszem Sakkay néhány ösmerőse.
  • Caterpillar
    #33457
    Főnök, említettél valami holland (?) webshopot korábban itt a topicban, ahonnan a sisakokat rendelted (rendeltétek?), azt el tudod küldeni plz, hogy mi, hol, hogy miért, mennyi, mikor, meddig?
  • LeonSilver
    #33456
    Vannak kiváló lakossági számlák, ahol egy virtuális MasterCard is tartozik a számlához. Ezzel lehet a neten bárhol vásárolni, csak annyi pénz van rajta, amit ráteszel. A számládról erre a kártyára történő pénzáthelyezés ingyenes és vissza utalás sem kerül pénzbe. Maga a tranzakció (amikor pénz raksz rá) kábé 10 másodperc a zseton pedig azonnal megjelenik rajta. Én paypal-t csak akkor használok, ha máshogy nem lehet fizetni. Ez úgy öt évente egyszer fordul elő.
  • bunny
    #33455
    Orosz cég, simán felszámolják a gázt is :D
  • kurcsipista2
    #33454
    Köszi!Megoldottam.A zárolt összegben még a gázszámla is benne volt.Azt hittem benéztem valamit a vásárláskor,de rendben van.
  • bunny
    #33453
    Profilodban látszik a számlák, ha nem egyezik akkor keresd a bankod. Egyébként meg ezért kell paypal-t használni, direkt kártyaszámot ha lehet soha ne adj meg.
  • lajko78
    #33452
    F-18 tulajoknak $25
  • gantus68
    #33451
    Nálam problémamentes egy rx470 nitro+ 8gb-al, 19.12.3 driver-el. (19.12.1 is Adrenalin 2020)

    A driver felrakása előtt 'amd cleanup utility'-t futtattam, majd driver fel és készítettem egy profilt a dcs-hez, esport beállítással, freesync bekapcsolva, majd fxo, metashaders2 mappákat töröltem, dcs-ben high preset, vsync on, fullcsreen on. Legutóbb 66.1 volt az átlag fps a driver szerint (méri az fps-t és a frametime-ot, játék közben is), 1% min fps persze kevesebb, akár 37/38 is, de a vsync miatt folyamatos a kép.

    CPU oldalon egyedül 'park control'-t használok, 'bitsum highest performance' be van kapcsolva minden dcs indítása előtt. Letiltja a core park-ot és a freq skálázást a játék alatt.
  • kurcsipista
    #33450
    Sziasztok!szerintetek miért vontak 15600ft-ot a Supercarrier vásárlásakor 25USD helyett??????
  • macleody
    #33449
    Nálam RX480 8GB van a gépben, a 2020-as driverek egyike sem volt jó, vissza kellett raknom a 19.12.1-et, a legújabbat még nem próbáltam. Másik fórumon is sokan panaszkodtak a 2020-as Adrenalinra.
  • Capt Baloo
    #33448
    Minden kezdet nehéz :)
  • gantus68
    #33447
    Most igen.
  • macleody
    #33446
    Amd vga-d van?
  • gantus68
    #33445
    Az amd drivere (adrenalin 2020) nagyon jó lett játékokhoz, antilag/chill/boost (talán még az nvidiánál is jobb :). Ezért ha vkinek ajánlanék most vga-t dcs-hez, akkor 2160p-re 1080ti-t, 1080p-re gtx1070/vega56-ot javasolnék, mint különben ED is ezeket ajánlja. 1080p High preset-hez azonban rx580 8gb a best buy ma, a 6/4gb-os verziókat pedig kerülném mind amd, mind nvidia fronton, mivel a játék high preset-ben simán kifut a vram-ból. High alatt meg nem érdemes játszani :)