36782
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • sakkay
    #33652
    Mig 23-mal még éppen összefuthatott nem? Meg ott a 21.
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2020.02.29. 14:48:30
  • repvez
    Szüli
    #33651
    Nekem amugy tetszik a gép , föleg jól meg lehet pakolni . Meg hogy igy egy kicsit több társa akad DCS-n belül igaz csak saját oldalról ,mert ellenoldali párja megint nem lesz .Vagy egy jó helyszin neki.
  • sakkay
    #33650
    Ja ettől ne aggódj. Ha külsős, akkor külsős lásd. f-14. Sok köze nincsen hozzá edének-persze átadják a szoftveres dolgokat, de ennyi. Kőkemény szerződés, aztán ede vár. A belépő szűrő ami magas.
  • Daniel075
    #33649
    Egy külső cég nem tud megcsinálni egy teljes modult ED segítség nélkül. így szerintem is erre fog elmenni szinte minden erőforrás, ami csak azért baj mert így még távolabb kerülünk egy befejezett F-16 modulhoz.
  • Razor18
    #33648
    Ja, az A-8 Crusader-rel kézenfogva...
  • sakkay
    #33647
    Amúgy ritka undorító egy jószág..tán' a legcsúnyább.
  • sakkay
    #33646
    Semmi közük hozzá, külsős cég.
  • Razor18
    #33645
    Oh boy... még tovább porlasztják az erőforrásaikat...
  • repvez
    Szüli
    #33644
    dcs A-7
  • GaBika6
    #33643
    F16 flights filmed in 8K
    Utoljára szerkesztette: GaBika6, 2020.02.27. 19:22:47
  • LeonSilver
    #33642
    Ezt régen használtam, nem volt sokkal jobb (mármint a fények szempontjából). Jobb volt, de nem tökéletes. Nem értek hozzá, de gyanítom, hogy DCS probléma és nem egyes modulok hibája. Meg hát ez 2018-as, az új fülkéhez nem hiszem, hogy jó lenne.
  • repvez
    Szüli
    #33641
    Mondjuk ettől a fények fejlesztéstől én is azt vártam, hogy majd végre eltünnek a helyzetjelző fényekről azok a hatalmas fénygömbök , amik arányaiba nagyobbak lesznek minél távolabb van a gép.
    Meg a majak is az egész gépet és a gép körüli 10mes kört bevilágitja .
    Na meg a nappal is látható felszálló fények fénykupjait. Meg gondoltam, hogy esetleg több minden fog majd árnyékot vetni egymáson.
  • z0ty4
    #33640
    DCS: Black Shark 2 Ricardo's HD Blue Cockpit

    ezt nem próbáltad?
  • LeonSilver
    #33639
    Én csípem a DCS-t egyébként, nem is keveset költöttem már rá... a lokkontól kezdve fléming kliffek, dobozos BS, Nevadás A10C, van modul, amit kétszer is megvettem, hogy a hardvert ne is említsem, amit alapvetően a DCS miatt szereztem be, mert nincs még egy gém, ami érdekel is és ekkora hw igenye lenne :D Meg hát igazából nincs alternatíva. De azért az eléggé bicskanyitogató, hogy vannak bugok, amik a kezdetektől megvannak.

    Engem olyasmik nem érdekelnek, hogy mondjuk egy xyZ rakéta 10 vagy 11 másodpercig égeti a hajtóanyagot vagy 6, 7 vagy 8 G-t bír. De az marhára zavar, hogy a fülke átlátszó, hogy éjszaka is alkonyat van, stb.. ;)
  • Capt Baloo
    #33638
    Én azon borultam ki, hogy repszim készítők hogyan lehetnek annyira hülyék vagy igénytelenek, hogy 10 év faszkodás után végre reworked meg improved lighting, aztán ha ránézel egy reptérre éjjel, akkor a guruló utak fényei 10x fényesebbek mint pályaszegélyfények meg a bevezető fénysor, de még falusi utca világítása is fényesebb. Most azon túl, hogy ezek sosem ültek repülőn éjjel, de még egy YT videót se néztek meg, fuck basic logic.
  • LeonSilver
    #33637
    Az a bosszantó, hogy a fényekkel a DCS-nek mindig is problémái voltak. A pilótafülkén minden szar átlátszik a leszállófényektől kezdve a labelen keresztül minden :D Valahol van videóm róla, hogy még a kifutó felezővonala is megjelenik a műszerfalon :D
  • LeonSilver
    #33636
    Egyébként csinálnék videót róla, de mióta VR van, azóta "nem tudok" normális videót csinálni. A felbontás miatt látszana két oldalt az asztal, az meg úgy elég ótvar :D
  • Capt Baloo
    #33635
    Mindenre mindig van magyarázat látod, kérdezd 9Line-t vagy BigNewyt :D
  • LeonSilver
    #33634
    Bocs, azt nem is néztem.
  • LeonSilver
    #33633
    Ez így király is lenne - ha nem akkor nem lehetne látni, amikor reggel van (nekem reggel 6 óra volt beállítva) és szemből süt a nap. ;)
    Ja... elvakít :D Mindent értek!
  • Capt Baloo
    #33632
    (Nagyon halkan megjegyzem, hogy amellett, hogy #ednekazapjafaszátezennincsvita, tört össze magyar 29-es is úgy, hogy a futóvisszajelző lámpára rásütő fény miatt nem lehetett rendesen látni, hogy 3 zöld e, de láttam már én is olyat Beech400-ban, hogy az F/O tenyérrel beárnyékolta a lámpát, hogy 100% biztosan lássa, hogy világít-e, mert a rásütő naptól nem volt egyértelmű. Szóval ha csak akkor nem látni rendesen, ha rásüt a nap, az még akár feature is lehet. Ha éjjel se, vagy árnyékban az persze más. )
  • Caterpillar
    #33631
    Én a lebegő static objectekre gondoltam, arra is válaszoltam és azt is linkeltem
  • LeonSilver
    #33630
    Aha. Ezzel csak egy probléma van. Mégpedig az, hogy a BS lámpabugok azóta megvannak, mióta EDe megcsinálta. Már az első, dobozos BS-nél megvolt ez, bizony. Ahogyan alkonyatkor vagy este a műszerfalon átvillanó fények hibája is (ez nem csak a BS-nél van).
    Tessék, itt egy kép a stabilból.
    Tippeld meg kérlek, hogy az auto-turn on target kapcsoló bekapcsolt vagy kikapcsolt állapotban van.

  • Caterpillar
    #33629
    Open Beta Bug.... merthogy az OpenBeta azért van, hogy ezeket jelentsük, akinek ez nem kell, ott a stable release, az se tökéletes, csak a 90%-a a bugoknak az nincs...
  • LeonSilver
    #33628
    Számomra teljesen hihetetlen, felgófoghatatlan és egyben felhábórító, hogy itt van ez a retkes EDe, nem keveset fizet az ember a mégretkesebb modulokért és akkor képtelenek megoldani évek óta, hogy egyes jelzések a BS fülkéjében normálisan láthatóak legyenek. A peccs előtt is voltak problémák. Most az autopilot lámpái faszák ugyan, de helyette a az auto-turn on target kapcsoló fénye láthatatlan (VR-ben).

    Erre meg egyáltalán nincsenek szavak... ha a fülkét úgy éri fény, akkor ennyit látni a kapcsolókból.... szánalmas

  • Wampapa
    #33627
    Benesch Zolit kérdezném, a legutóbbi videódban mi az a (törvénytelenül) pálya fölött lebegő Iljusin ???
    Valami multis bug ? Vagy bétás ? Mert még hasonlóval se találkoztam a stabil verzióban, offline.

  • beci43
    #33626
    Openbeta.
  • majonur
    #33625
    udv! ez a free kamov cockpit az openbetahoz jott? nekem mar eleg reg nem frissitett a normal DCS World 2.5.5.41371 verziom van, szerinte up to date.
  • sakkay
    #33624
    HP reverb.
  • PhantomAss
    #33623
    HP Reverb :)
  • LeonSilver
    #33622
    Azé' ezen a KA-50 fülkén volna még mit csinálni...
  • Fehercsoki
    #33621
    Milyen VR headsetet érdemes most vásárolni ehhez a játékhoz? Oculus Rift S megfelelő lehet? Olvastam jót és rosszat is a trackingről, nem igazán tudom eldönteni, hogy jó vétel-e.
  • LeonSilver
    #33620
    Ezen az egészen rugózhatunk két hétig is akár, az i-gazságot úgysem fogjuk megtudni ;) EDének egyébként azt sem, amit kérdez..
  • VO101Tom
    #33619
    (Bocs, elírtam, 125 programozójuk van)
  • VO101Tom
    #33618
    Nick a redditen az F-16 early access kapcsán azt írja, hogy az e.a. tartja életben a céget mert van 250 programozójuk, akiket nem rúghatnak ki mert annyira nehéz újakat találni. Ebből a szemszögből egyébként mindegy is, hogy dolgoznak-e military projecteken vagy sem, ami biztos, hogy
    1) van 250 programozójuk,
    2) akiket a PC-s e.a.-nak kellene eltartani.

    Persze simán lehet, hogy az egész csak egy kamu PR fogás, hogy az emberek ne lázongjanak inkább fizessenek "nehogy tönkremenjenek szegények", közben a PC-s részleg teljesen jól elvan, és Nicknek tök másra kell a pénz. Nemrég írta Nick azt is (szintén redditen), hogy csak tavaly 80%-al növelték a player base-t, és ugyanennyivel növelték ők is a fejlesztésre szánt pénzeket, VALAHOGY nekem ez nem olyannak tűnik, mintha valaki a túlélésért küzdene, de ezért is kérdeztem, hogy milyen konkrét infók vannak, mert tippelni meg biztosnak lenni én is tudok bármiben, csak ugye azzal nem vagyunk előrébb
    (az biztos a QA-ra nem sokat költöttek )
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2020.02.22. 21:51:57
  • LeonSilver
    #33617
    Azért én abban egészen biztos vagyok, hogy a Combined Armstól kezdve a supercarrierig bekerült cuccok nem a mi két szemünkért van bent. Még az NS 430 sem véletlenül került bele szerintem, hisz' jól megvoltunk nélküle is és nem hinném, hogy túl sokan használnák a DCS berkein belül.
    Persze az is lehet, hogy mi tartjuk el a full EDét, de ez azért eléggé valószínűtlen egy ilyen, elég erősen rétegjátéktól.
  • sakkay
    #33616
  • sakkay
    #33615
    Mondjuk azt pont nem kötik az orrunkra nem igaz Tom?
  • repvez
    Szüli
    #33614
    Ki tudja , hogy a TBS mit fed le és még egyáltalán él e a project. Gyanitom nem kötik az orrunkra , de azét biztos, hoyg van némi köze annak, hogy az A10C után a Hornet a Falcon és már bejelentették az F15E-t is elkészülnek modulba.
    KB ezek az alapgépei az USA -nak igy tréningre kifeezetten hasznos lehet nekik és a NTTR-is ezért készült, hogy a helyi viszonyokat be tudják gyakorolni a növendékek.
  • VO101Tom
    #33613
    A10c óta milyen katonai szimulátort készített az ED? Arra gondolok amit nem polgári PC-s felhasználásra terveztek?