36814
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • sakkay
    #33404
    Volt nálam egy jó haverom az ünnepek alatt HTC vive pro-ja van-és győzködtem cserélje le, nem akarta. Eljött. 2perc. És bejelentette a feleségének(aki ott volt), hogy hp reverbet akar szülinapjára Szó szerint így volt. Az álla is leesett DCS alatt.
  • sakkay
    #33403
    Ahogyan Leon írta
  • LeonSilver
    #33402
    Ha neten rendeled, akkor kipróbálhatod, ha nem tetszik visszaküldöd, oszt' jó napot.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2020.01.20. 18:11:08
  • LeonSilver
    #33401
    HTC? Soha többet, akkora csalódás volt a kozmosz.
  • bunny
    #33400
    A Quest tömörítve küldi a képet kábelen, egyrész erőforrást zabál amiből amúgy sincs felesleg a DCS mellett, másrészt a minőség és a késleltetés nem az igazi.
    Szerintem ha van pénz lóvéra akkor vegyén questet asszonynak magadnak meg reverb. Ha nincs, akkor szerintem is a riftS a legjobb kompromisszum jelenleg. Az oculus támogatottságban messze a legjobb.

    ps.: Érdekes, hogy a HTC vive (pro) valahogy senkinél nem merült fel, mint alternatíva :D
  • Caterpillar
    #33399
    Na jó, de nyilván ha már van akkor DCS-re is lenne használva, meg bármire ami szembejön, csak próbálom árnyalni a képet.
    Ha csak DCS-re kéne mint írtam, akkor nem gondolkodnék, de így hogy nem csak arra kell, nem egyértelmű. Vagyis hát, igazából amit írtok az alapján egyre inkább az index tűnik a megfelelőnek, még akkor is ha elbaszom drága...

    Esetleg az Oculus Quest, merhogy már azt is lehet pc-re kötni, felbontásra meg azonos az Index-el, cserébe ugrabugrához vezetéknélküli!
  • LeonSilver
    #33398
    Ha ugrabugrálni akar a nejed a bítszaberrel, akkor szerintem valamelyik, vezeték nélküli cuccot vedd neki.
    Az én véleményem, hogy ha kontroller, akkor a CV1-é mindent visz! Én nem szeretem a reverb kontrollerét, be is b-sztam a szerénybe és vettem egy xbox one vagy mi a bánatot. A subnautikához meg a no man's-hez használom. Ezekhez a nyugis, ülős cuccokhoz teljesen jó a reverb. Rövid a kábel - hát.. boltba menni nem lehet vele, az biztos. ÉS kicsit merev. De ez engem nem zavar. A kábel fel van függesztve és így qrvajóóóóó :D
  • Caterpillar
    #33397
    Hmmm, és mi a helyzet a kábellel? Azt olvastam a Reverb kábele nagyon merev és igazából rövid is...
    Persze értem, hogy felbontásban mindent visz, de az a 2 kamerával követés az amitől igazán fázom és persze DCS előtt ülve nem para, de egy szoba közepén kóborolva a merev kábellel a fejeden úgy hogy ha leteszed a kezed nem is látja a sisak a controllereket az nem hangzik túl jól + az index controller most kvázi az etalon.
  • LeonSilver
    #33396
    Én meg használom a Reverbet és soha, semmi probléma nem volt a követéssel. Javaslom azoknak, akik kínlódnak vele, hogy talán ne barlangban használják. Egyébként ilyen problémája a kozmosznak sem volt.
  • sakkay
    #33395
    Pont ez a gond-nem igazán adja vissza pl. ez a vidi (sem) sem a különbséget. Úgy írom ezt, hogy volt a fejemen. Pl "s" és hp reverb ég és föld felbontás érzékelésben-ez a videóból semennyire nem jön át. Az index nem rossz de a felbontás megint csak kanyarba nincsen a HP-hez. Igaz minden másba meg vagy jobb, vagy ugyanolyan. De kétszer annyiért!!!
  • sakkay
    #33394
    Nem tudom, hogy az itt hozzászóló emberek közül vajon mindenkinek van e megfelelő tapasztalata, de pl a beat saber és az összes játék teljesen jól követ-egy alap játékos szinten. Mondom máshogy-ha nem volt ilyen a fejeden, eszedbe nem jut, hogy nem jó a követése. Akkor van néha gond, ha ki kell nyúlni a holt zónába-pl hátad mögé nyúlsz stb. A beat saber a párodnak teljesen jó!!!100% követés-hc szinten lehet esetleg kevés-de az nem emberi szint
  • Solt
    #33393
    Vegyes használatra a Rift S az ár / érték bajnok, az Index pedig a jelenleg elérhető maximum. Más kérdés, hogy gyakorlatilag mindkettő hiánycikk...
  • Paladin
    #33392
    Szerintem meg pont ezek azok az összehasonlítások, aminek még valami értelme van :)
    Már ami a képminőséget illeti. Le is jön belőle, hogy abban a Reverb a bajnok. Szimeknél, ilyesminél top.

    Nem olvastam részletes reverb kritikákat, mert nem volt nálam konkrétan esélyes ipd állítás hiányában, de gyanítom a trackingja nem lehet az igazi, ha a szimulátoros közösségeken kívül az Indexet tartják a legjobbnak ma.

    Szóval neked kell eldönteni melyik játékstílus milyen eséllyel esik latba.
    (Ha nem lenne elba* drága, Index lett volna nálam is a nyerő, pont azért, mert nem csak szimezek vr-ban.)
  • Caterpillar
    #33391
    Hát asszonynak pont a Beat Saber tetszik így elsőre, szóval ahogy írtam, nem a DCS az elsődleges, mint inkább a room scale játékok.
  • sakkay
    #33390
    Így van. Reverbet vegyél, hacsak nem beat saber bajnoknak készülsz. Mert a reverb szimulátorokban messze a legjobb, lövöldözősben meg közepes. Győri vagyok, ha akarod nyugodtan próbáld ki. 5 féle vr tapasztalat után mondom ezt.
  • Caterpillar
    #33389
    Ezek az összehasonlítás annyira hasznosak, mint mókusnak a porral oltó erdőtűz esetén.
    Szó szerint semmit sem ad vissza abból amit valójában látsz...
  • Paladin
    #33388
    Itt egy Through the lenses összehasonlítás.
  • Caterpillar
    #33387
    Kicsit off kérdés a hozzáértőkhöz (bár a választ sejtem)

    Felmerült az igény VR-ra, de és ez valószínűleg elég fontos szempont, nem kizárólag DCS-re, sőt valószínűleg DCS-re kevesebbet lesz használva mint bármi másra.

    Adott a Reverb, ami ha jól tudom best DCS-hez. Viszont roomscale VR-hoz meg kicsit rosszabb a rossznál..
    A másik versenyző a Valve Index, ez meg room scale-ben best, de DCS-re nem az igazi, ha a Reverb az összehasonlítási alap.

    Tehát a kérdés a következő, van e olyan aki próbálta mindkettőt vagy akár csak a Valve Index-et? Mennyire vállalható az Index DCS-re? Mennyire szenvedős MFD-ket olvasni benne? Mennyire nehéz kiszúrni egy légi célt? Földit?

    Azt hiszem jelenleg a tökéletes kompromisszum, de tartok tőle, elvégre nem egy olcsó cucc...
  • LeonSilver
    #33386
    No.. akkor két hét és jön is a cucc :D :D
  • LeonSilver
    #33385
  • Papa01 #33384
    Köszi a válaszokat! :) Én erre kaptam 6490-et. NA majd jövőre elverjük. :D

    @Leon: Debrecenben: Pínz. :D
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.01.19. 11:50:46
  • feca1229
    #33383
    1000 milles pont 1 dillárt ér, nekem van 4989 milles-om így tudom csökkenteni a 65 dolláros kedvezményes árat még további 4,98 dollárral. mikor kifizetnéd akkor megkérdezi, hogy felkivánod-e használni a milles pontokat és ennyi!
  • LeonSilver
    #33382
    Péz
  • Papa01 #33381
    Erre én is rácsaptam, köszi az infót.. :) Ezek a Miles pontok mire jók?
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.01.19. 11:28:33
  • feca1229
    #33380
    Igen, az F-18 nincs meg nekem. Szóval a hajó meg a repcsi 30-30 dollár! A szuhoj az FC3-ból van meg és úgy tudom, hogy ugyan az, nincs különbség mintha így rémlene.
  • bunny
    #33379
    Ha nincs meg az F-18, simán jó vétel.

    Másnak is feljött a SU-33 ahoz képest, hogy megvan az FC3? Gondolom ez ugyanaz, csak nem képes beazonosítani, hogy már megvan csomagban.
  • LeonSilver
    #33378
    Nekem hétezeöccáz vót, szóval megvettem :D :D
  • feca1229
    #33377
    Ezen a bundle-en gondolkozok én is! 65 dollár az f-18, és a hordozó, a szuhoj nem érdekel mert megvan, és kapok a millesból még 5 dollár kedvezményt tehát az egész 60 dollárból kijön! Így nem tűnik olyan rossz vételnek...
  • repvez
    #33376
  • sakkay
    #33375
    persze
  • LeonSilver
    #33374
    Nekem 8 vagy 9 ropi lenne, de még gondolkodom... :D
  • bunny
    #33373
    2 more weeks :)

    Egyébként ha valakinek nincs meg az F-18, jó bundle-ba rakták. $65-ért az is nagyon jó ár.
    https://www.digitalcombatsimulator.com/en/shop/bundles/fa-18c_and_supercarrier_and_su-33_bundle/
  • sakkay
    #33372
    Van bármi infó mikorra várható?
  • sakkay
    #33371
    Teljesen korrekt 25-ért. Meg is vettem.
  • bunny
    #33370
    Ne felejtsétek, a Miles-eket még pluszba le lehet vonni a kedvezményeken felül.
  • LeonSilver
    #33369

    DCS: Superсarrier now available for Pre-Order
  • LeonSilver
    #33368
  • bunny
    #33367

    https://www.digitalcombatsimulator.com/en/shop/modules/supercarrier/
    F-18 tulajoknak $25, tehát a preorderhez még jár extra kedvezmény. Meglepően jófej velünk az ED, hálából gyorsan meg is rendelem :D
  • bunny
    #33366
    Ilyen checkbox nincs ott sajnos.
  • repvez
    #33365
    e legyen igazam, de ha 14 slotot akarnak a modulban alkalmazni, az nekem ugy hangzik, hogy egyszerre 14 gép lehet a fedélzeten, ha mondjuk 20vs 20 player lesz a szerveren akkor az annyit jelent, hogy 14 player t kitesz a deckre majd ha az egyik felszáll akkor a helyére beteszi a következőt, ahogy most is megjelenik a semmiből melletted.Visszafelé ugyan ez, leszál 14 és mikor kikapcsol akkor eltünik a gép igy hagyva helyet a következő leszállónak..
    Máshogy nem tudom, hogy gondolnák ha több gép lesz a szerveren mint a meglévő helyek.