36815
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • whiteskull
    #32844
    És akkor a régi nem használható, vagy kétféle változat lesz belőle?
  • Solt
    #32843
    Hogy egy klasszikust idézzek, "az elv olyan mint a fing, tartja az ember amíg tudja"! :D

    Viszont az nekem új, hogy a polírozott Kamovért fizetni kell és nem ingyenes frissítésként jön... azért ez kikúrja nálam a biztosítékot.
  • sakkay
    #32842
    Mondjuk az már egészen más fényben mutatja a dolgokat.
  • LeonSilver
    #32841
    Nekem is vannak elveim, amiket rendszeresen a sutbavágok :D :D Én nagyon várom az "új" KA-50-et és bármennyi is lesz, megveszem :D D: Kábé harmadszor. Sőt! Valahol van egy dobozos BS1, digitális is van és a BS2 is megvan.
  • VO101Tom
    #32840
    Azt mondta, pakisztánban van valamilyen YF-17 szimulátor, amihez van hozzáférésük. Az alapján készül a DCS modul.
  • VO101Tom
    #32839
    FC3 modulokat eladják majd újra a MAC-ban is. De az nem az én pénzem, nem is én vagyok a célcsoport, az nem fáj :) Kamovot viszont már kifizettem egyszer, ők változtattak valamit, azóta nem használható (még az ős kamov). Tőlem ugyanarra pénzt tuti nem kapnak. Nem az összeg, sokkal inkább az elv miatt.
  • sakkay
    #32838
    Na igen, valami nem változik :(((
  • repvez
    #32837
    Meg kezdik a rókabőr akciót megint. A KA50-est ujra eladják már 3x-ra jövöre.Ahelyett, hogy az FC3asokbol csinálnának egy kicsivel fejlettebb verziót, legalább klikkelhető kapint kreáljanak hozzájuk.
    Mert az FC3as gépeket is 3x eladták már sőt 4x-re külön modülként semmiféle változtatás nélkül, mert az igaz, hogy uj 3d modellt kaptak kivül belülm de semmi uj funkciót sem.igy majd egyszer megint csinálhatják ujra ahogy a KA50esnél ,ha teljesértékü gépet akarnak.
  • sakkay
    #32836
    Na jó de ez faxság-és akkor mi alapján csinálják? Amúgy meg hiába edés a srác-az még nem jelenti azt, hogy nem beszél hülyeséget! Főleg ha pr-os. Lásd Waxot:)))
  • VO101Tom
    #32834
    Szerintem ez a Paki vadász lesz olyan jó, mint a 16-os, és mindenki lenyugodhat a picsába
    Videók alapján egyébként tényleg jónak tűnik, datalink és a fegyverzet is egész jó, ha nem dumáltam volna BMS fórumán a kínai ED adminnal, aki elmagyarázta, hogy ez csak játék és ne problémázzunk azon, hogy nincsenek doksik, akkor még talán meg is venném
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2019.11.01. 17:38:04
  • sakkay
    #32833
    Igen, remélem ezek az fc3 szarok is lassan kikopnak majd. Mondjuk sokat segítene ezen egy telivér vörös vadász is, ez a kínai pakisztáni csoda..hát ezt majd meglátjuk. Egy jó mig 29 vagy szuhoj-de tudom ezt már sokat beszéltük.
  • VO101Tom
    #32832
    Lesz MAC, de most úgy néz ki, hogy külön játékként fog kijönni, mert olyan megoldások lesznek benne, ami sokkal árkádosabb a jelenlegi FC3-nál is.
  • sakkay
    #32831
    Dynamic Campaign: We now have a basic test version that works within DCS World to evaluate the real-time strategy element of the system. We are using this to debug the system. In parallel, work is now underway on the UI interface and the AI machine learning code. This is complex and is receiving a lot of focus at the moment.
    Our new ‘secret’ terrain is coming along very well. We hope to be releasing screens shots soon...
  • sakkay
    #32830
    Első körben úgy volt, hogy ez átjárható lesz a DCS belül, multiban is. Aztán rájöttek, hogy veszélyes dolog ez-nagyon-úgyhogy átgondolták. Meg ahogy Sure írja, ha végeztek felmérést, hogy ők kik, ki a közönség, miből van a pénz-akkor át is lett szerintem ütemezve ez, de alapjaiban.
  • sakkay
    #32829
    Na ja.
  • sure
    #32828
    Lehet, programozó helyett felvettek valami piackutatót, aki meggyőzte őket, hogy inkább mégse kéne kiadni :)
  • molnibalage83
    #32827
    Köszi. A trailerét miért tüntették vajon el? Még a nyomát is el akarják tüntetni annak, hogy kb. 1 éve kint kéne lennie az régi bejelentés szerint?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.11.01. 14:15:30
  • sakkay
    #32826
    MAC és még nem adták ki.
  • molnibalage83
    #32825
    A DCS egyszerűsített arcade változatát végül kiadták? Mi annak a címe? Vagy kis sem jött? Vagy bukás lett? Valami trailerre emlékszem, azóta semmi.
  • Sidewinder
    #32824
    Állásajánlatok az ED-nél: 3D grafikus,RTS programozó,AI programozó,stb.
    A feltételeket a hirdetésben el lehet olvasni, általában mindenütt kell előzetes tapasztalat. Az AI programozónál pluszként veszik figyelembe,ha a jelentkező rendelkezik valamilyen a repüléshez/repülőiparhoz kapcsolódó végzettséggel.
    Itt lehet nézelődni
  • LeonSilver
    #32823
    Még jó...
  • whiteskull
    #32822
    Én iszom is, meg kártyázom is, és mégse érzem azt, hogy ezért ebből ki kellene maradnom. :)
  • LeonSilver
    #32821
    Ugye? Ráadásul én nem iszom alkoholt, nem cigizek, nem kurvázok és kártyázni sem tudok.. :D
  • PhantomAss
    #32820
    Hát mire költsön az ember ha nem a vr repülésre? :D
  • Solt
    #32819
  • LeonSilver
    #32818
    Nem túl régen "beszéltünk" róla Solt kollégával, hogy van egy határ, amit az ember nem lép át. Ehhez képest ilyen az, amikor elgurul a gyógyszer... Jövő héten (remélem..) megjön a reverb is és akkor leállok :D :D (talán)


  • molnibalage83
    #32817
    Sztárság? Ugyan már...

    Nem hittem volna, hogy valaha lesz ilyen. Hihetetlen véletlen is kellett ehhez. Májusban elkezdtem bringa közben hallgatni a podcasteket. Tiszta szerencse, hogy pont olyat is, ahol adomáztak kb. fél percet arról, hogy ehhez nem értenek és egyszer írt nekik valaki erről. Ez az egyszer még 2014 őszén volt talán. A podcast meg 2017 vagy 18-as volt. Na, akkor ezen felbuzdulva írtam nekik megint és kb. egy szemvillanás alatt lett belőle podcast.

    Aug elején vettük fel, de csak most került ki. Én ennek örültem, mert volt idő így a cikksorozat első részét megírni.
  • z0ty4
    #32816
    a sztárság átka
  • molnibalage83
    #32815
    A DCS-t a sok infó fejben tartása közben egyszer Digital Combat Series-nek hívtam meg van benne pár ilyen furcsa mondat.
    A bevallom szót meg kicsit sokszor használtam, de oda se neki. :)
  • LeonSilver
    #32814
    Lesz mit hallgassak délelőtt a munkahelyen :)
  • molnibalage83
    #32813
    Iddqd blog, szimulátor töri podcast.
  • sakkay
    #32812
  • LeonSilver
    #32811
    100%, hogy nem fogsz csalódni benne!
  • PhantomAss
    #32810
    Köszi!
    Sztem meg is rendelem fizu után, ahogy nézem mindenki jókat ír róla.
  • LeonSilver
    #32809
    Tökéletes! Én a sima, a-10 markolatot tettem rá, ugyan úgy működnek a gombok és bizgntyűk, mintha a warthogon lenne a markolat.
    Komolyan mondom, hogy egészen fantasztikus vele repülni. Nagyon-nagyon finom kormánymozdulatokat lehet vele csinálni, ami a helikoptereknél fontos. Még az egyébként izgága Gazella is simán repülhető.
    Mindenképpen megéri az árát!
  • PhantomAss
    #32808
    Leon, te ilyen Warthog adaptert vettél?

    Nagyon szemezek vele mert néha megőrjít a Warthog mozgása. Mennyire vált be neked?
    Gyárilag szerelve nem túl erős a rugó benne? A center -ből nehéz kimozdítani vagy lineárisabban lehet mozgatni mint a warthogot?
    Köszi

    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2019.10.28. 18:16:33
  • molnibalage83
    #32807
    Juj... Igen gyorsan sikerült elszállni a karb tengeri ötödikre... :)

    Eleve ott kezdődik, hogy a földi harcoknál MI küzd MI ellen. Ergo kitől tanul? Már, ha a játékos ezt nem akarja átvenni.
  • k53ta
    #32806
    Dinamikus hadjárat elkészítését és fejlődését nagyban segítheti az, ha az AI folyamatosan tanul. (hasonlóan mint a Tesla vezetés segítő rendszerei). Ha a már leprogramozott és ismert eljárások mellet az AI folyamatosan figyelné hogy a különböző harci helyzetekben a "human" oldal mikor mit tesz és abból folyamatosan tanulna.
    De ehhez nagy felkészültség és erre specializálódott csapat kellene az ED-töl, ráadásul már évek óta gyűjteni kellene az infot a virtuális harcterekről, az ottani mozgásokról...stb. Plusz a valódi jelenleg ismert és múltbeli harc eljárásokat feldolgozni.
    De azt gondolom ehhez nincs meg a csapatuk, de legyen úgy, hogy tévedek és csodálni fogjuk, hogy milyen fasza dinamikus hadjáratot hoztak össze.
  • sakkay
    #32805
    Elhiszem neked persze. Csak azért fura, amit Repvez ír, meg azért is, mivel alig érinti a játékos állományt-lent ezt már kifejtettem. De meglátjuk majd. Nagyon kíváncsi vagyok a hordozó fedélzeti működésre. Az benne a csel, ha nem lesz közel tökéletes, nem tud működni. Kicsit sem-talán nem kell kifejteni, hogy miért. 14 db gép(már írják, hogy 18 is akár) egy akkora fedélzeten.. Úgyhogy igen nagyon várom, hogy mi lesz ebből!
  • VO101Tom
    #32804
    Még év elején volt news, amiben írták, hogy a ww2 vonalhoz jön a dynamic campaign (Fókás kép alatt), illetve emlékszem, ED fórumon admin is írta, hogy ww2-höz jön először. Szorri, az ED fórum keresője egy fos, nem fogok tudni linket adni, úgyhogy vagy elhiszed nekem, vagy végignyálazod az összes találatot a dynamic campaign + ww2 szavakra . Egyébként ez teljesen logikus, lévén sokkal egyszerűbb egy ww2-es hadjárat felépítése, ATO-ja, AI rádiózása, használt fegyverek és a repülőgépek fajtája is (főleg ezzel a szerény DCS planesettel). Térkép is sokkal kisebb, ráadásul nincs AWACS, nincs AAR. Itt jól lehet tesztelni a stratégiai elemeket, hátország utánpótlások, stratégiai célpontok működését, AI működését, útvonal tervezését, feladatok tervezését, meg egyáltalán hogy mennyire működik ez a megszakítás nélküli gameplay (DCS-ben sok változás kell ehhez a konkrét RTS megoldásokon felül, kezdve olyan alapokkal, hogy a területek elfoglalása, repülőterekről induló gépek dinamikusan változhassanak szerver újraindítás nélkül, mert jelenleg szerver restart kell minden szarhoz).
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2019.10.27. 23:33:47