36817
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • VO101Tom
    #32765
    A Vulkan (k-val ) API nem csodaszer, ugyanolyan API mint a DirectX vagy az OpenGL (OpenGL 2-nek is nevezik néhol). Hogy mekkora a hozott fps, az NAGYON függ attól, hogy mennyire jó programozók dolgoznak rajta. DCS-nél egyébként a core programozók egyáltalán nem rosszak. A játékkal nem szokott technikai jellegű fagyás vagy probléma lenni, amivel általában gond van, azok a rendszerek, fegyverek programozása, térképek erőforrás igénye, ilyesmik. Mondjuk a VR-hoz a beígért fps növekedést nagyon elszámolták, nekem semennyit nem javult, sőt, egy ideje még rosszabb is lett, de ha rászánják az időt, akkor a Vulkan tényleg jobb lehet mint a DirectX (hogy mennyivel, az nagyon játék és programozó függő).
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2019.10.24. 15:43:11
  • molnibalage83
    #32764
    Fogalmam sincs, csak gondoltam megosztom.

    Az félreviheti (?) az ember, ha különbséget néz. Akkor nem nagy. De ha relatív FPS-t nézel, azért elég durva. Főleg, hogy a játszhatóság határán levő alig 30 FPS tartományból feltolta az 50-60-ban is.
  • sakkay
    #32763
    Jó ez, ha nem is egy csoda!
  • molnibalage83
    #32762
  • molnibalage83
    #32761
    Mivel egyesek erősen hisznek a Vulcan API-ban, így az X-Plane eredmények.



  • bunny
    #32760
    Mindenre működik. Közben angol FB csoportban megkaptam az infót, a lényeg, hogy miután elfogadtad a blablát még van egy lépés, ahol választhatsz a fizetés módjából (paypal, kártya) és AZON az oldalon van lehetőség felhasználni a mérföldeket. Simán vitte a leárazott cuccra, a végösszeget csökkenti bármit veszel. Nem sok, de majd 9 dollárt mégse kellett kifizetni :)
  • LeonSilver
    #32759
    Azé' ennyire nem fasza a minyó :D
    Kapotgt egy Mistralt erre leszállt a tengerre, a parasztok meg elmentek a strandra..


    free picture hosting
  • beci43
    #32758
    Leárazott cuccot vettél?Arra nem érvényes semmilyen más kedvezmény.
  • bunny
    #32757
    Bocs, ha már volt, de nem igazán értem az ED miles hogy használható vásárlásnál. Berakom a kosárba a cuccot, de csak kuponkódot lehet beírni, valahol később lehet választani, hogy használja fel azokat? Próbáltam guglizni de nem igazán látok róla infót, hogy pontosan hogyan és hol tudom megadni.
  • beci43
    #32756
    Gondolom le se lehet most operálni a fejéről.Papa, ha Te is megrendeled, küldd át nekem légyszi a linket, ahol rendeled.Nagyon felcsigáztatok.
  • PhantomAss
    #32755
    Igazából ugyan az a véleményem, nagyon elégedett vagyok vele. Semmi nyűg nem jött elő, tökéletesen működik. Megint repülök online ha van egy kis időm, visszajöttek a 10 évvel ezelőtti Sturmovikos emlékek, csak most a vr miatt hatalmas élmény :)
    De persze nekem nincs viszonyítási alapom, ezért jó hogy Sakkay is megvette mert ő azért képben van a többi cuccal is.
    Ha ő is azt mondja hogy jó akkor bátran megveheted :D
  • Death Rattle
    #32754
    Köszi. Hát, nagyon nem vágom nekem miért nem megy. Rejtély...
  • LeonSilver
    #32753
    Deee :) Ezt olvastam, csak gondoltam eltelt közel másfél hónap, több tapasztalatod van már. Mondjuk azt hiszem így is - úgy is kipróbálom. A kurva kozmosz is nagyon jó lett volna és eszembe nem jutott volna visszaküldeni, ha a sweet legalább akkora, mint a rifté. Nekem semmi más bajom nem volt vele, de ez... bassza meg a htc
  • PhantomAss
    #32752
    Ó, én már írtam amikor megkaptam, lehet hogy nem olvastad
    itt
  • sakkay
    #32751
    A kor viszonyaihoz képest :))) fél év nagy idő. Csak annyit mondok 2 millióval több a pixel mint nálad, és arra még rájönnek az al pixelek. Tényleg nagy különbség. Pl most láttam csak, hogy a steam vr hegyes környezetben vannak felhők a hegyek mögött. Eddig fel sem tűnt:)) Vagy a perzsa öbölben amikor a minyó instant küldit indítom, azonnal látok előttem messze négy gépet, na azok eddig 1 perc repülés után jöttek elő. nem mindegy.
  • VO101Tom
    #32750
    Jajj, azt, hogy BMS, azt nem szabad kimondani, minden fontos ember ED-nél csak "a másik, 20 éves szimulátorként" hivatkozik rá. Ne legyél rebellis

    Egen, a 16-oson túl sok mutatni való nincs, amiket tud, azokat Matt már megmutatta a videóiban (de szó szerint. Végigmutatta az összes MFD és DED lapot amiket egyenlőre a gép tud, még a robotpilótából is csak az az egy kapcsolás működik, amit Matt a videójába betett . Nincs damage modell (lehet, hogy a legutolsó patchban már kapott valami ideiglenest), nincs normáls FM, egyszóval heavy WIP ahogy az oroszok mondanák). Nem véletlen, hogy az internet azon felében, ahova ED adminok keze nem ér el, elég sokan fel vannak háborodva, hogy ekkora szart külsős stúdiónak ED soha nem engedett volna early accessre, ez is csak azért került ez oda, mert ED-nek nagyon kell a pénz (ezt a CEO-juk, Nick mondta, hogy e.a. nélkül fenntarthatatlan a működésük ), úgyhogy sokan vannak úgy vele (én is), hogy maximum csak akkor veszik meg, ha majd befejezték az előzőt, amire beszedték a pénzt.
  • sakkay
    #32749
    Tényleg így van.
  • LeonSilver
    #32748
    A policsop végre kikalapálta a Gazellát. Gondolom közeledik az OH-58D Kiowa Warrior kiadása és nem akarták, hogy a szar gazella miatt ne fogyjon a cucc. Habár azért most is van bug... Például ha az ember el is durrogtatja az összes rakétát legyen az Mistral vagy a HOT3 a csövek nem lesznek üresek :D Ez bizony egy jó, méretes grafikai bug.
  • LeonSilver
    #32747
    Talán a jövő héten visszakapom a zsetont, amit a kozmoszra vertem el és akkor én is megrendelem.
    Írhatnál rála Te is néhány sort.. ;)
  • VO101Tom
    #32746
    Ez hogy lehet? Matt aszonta' az Oculus S-el mindent lát, minden olvasható és az mindenre elég
    De most komolyra fodítva, mennyi fps-ed van? 1080ti még ezt is faszán viszi?
  • PhantomAss
    #32745
    Örülök hogy neked is bejött. Akkor ezek szerint egy véleményen vagyunk, szimhez a legjobb.
  • Wampapa
    #32744
    Mirage-t ne is emlitsem. A Harriert meg főleg ne, mindkettőnél alap a két tök. Ahogy én tolom (singliben) egyedül az A-10C nek nem fogy el soha az üzemanyag. Jó nálam a 18 is birja, de nem is fáklyázok, afterrel pillanatok alatt kifogy a nafta. Nem tűnik nekem egy szemmel se rosszabbnak az üzemanyag management mint a BMS-nél.


    A 16-osról nem irtok semmit, video se nagyon van, egyedül Zoly-tól láttam egyet.
    Annyira szar/semmilyen, vagy what ? :)


  • sakkay
    #32743
    Hp Reverb..megjött faxa minden, egy fél napot kell szarozni DCS-ben amíg minden ok lesz-de messze jobb mint bármi amit eddig láttam(szimulátorhoz). Van egy nagyon jó settings leírás a neten) Nekem pont átlag a szem távom, szóval lehet emiatt, de az éles folt nagyon jónak tűnik . Talán a legjobb eddig. A felbontás valóban hatalmas, minden-minden-olvasható. Isten fény' gyakorlatilag nincsen. Ami meglepett. A screen door játékok közben, vagy bármi közben ami nem fehér , tényleg nem látszik, azonban én nagyon világos, vagy fehér háttérnél még látom. A feketéje megint csak a legjobb eddig(LCD vr közül), kéz követés alapvetően jó, de a játék teszteket(nem szim) most kezdem csak el, szóval gondolom ott lesznek gondok. Nekem kényelmes, barátnőmnek 1 perc után minden baja volt-szóval ember függő. A vezeték nagyon vastag, a szett maga iszonyat könnyű. Egyenlőre ennyi. Szerintem, aki szimezik ilyet vegyen.
  • PhantomAss
    #32742
    Most én is megnéztem és nálam is működik. Nekem nem is volt liveries mappám, létrehoztam és benne egy Mig 21 mappát, belemásoltam kitömörítve is és működött.
  • gantus68
    #32741
    Fejlesztési tervek (Matt interjú alapján)
  • Death Rattle
    #32740
    Persze, kicsomagoltam ! Ezért nem értem mi a fene van...
  • LeonSilver
    #32739
    Kicsomagolva másolod be a Mig-21_CP mappába? Most próbáltam ki és működik faszán.
  • Death Rattle
    #32738
    Helló srácok !
    Kínlódok valamivel : A MiG-21BiSz-hez letöltöttem Ezt a szürke műszerfalat, de sehogy nem akaródzik neki feltűnni a DCS beállításaiban. Ott csak az orosz, kínai és angol opció látható. Az install utasítás alapján jártam el, ezért nem értem mi a krampusz...
    Install :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    INSTALL:
    Copy the 'Black Cockpit 2.5' and 'Black Cockpit 2.5' folders into this folder:
    C:\Users\your user name\Saved Games\DCS\Liveries\Mig-21_CP\
    or
    C:\Users\your user name\Saved Games\DCS.openbeta\Liveries\Mig-21_CP\

    Run DCS and go into the Settings\Special tab, and sel ect the Mig-21. Select the mod fr om the Cockpit list.

    Nálam ez így néz ki :C:\Users\Death Rattle\Saved Games\DCS\Liveries\MiG-21_CP szóval nem vágom mi a baj...

    Tud valaki segíteni ? Köszi !
    Utoljára szerkesztette: Death Rattle, 2019.10.22. 20:11:16
  • sakkay
    #32737
    Itt nem repülnek vele sokan-multiban-én igen. És elárulom, hogy már most nagyon sokat számít, hogy pl a 18 nagyon eszik ha nyomod neki-és rohadtul észnél kell lenni, ha komolyabb küldit csinálunk, és beüt valami. Nagyon is van már most értelme, hogy minek mennyi a hatósugara, meg mennyit eszik full gázon'...Erről ennyit.
  • molnibalage83
    #32736
    Elnézést, hogy 10+ év után elvárnám azt, hogy legyen olyan környezet, ahol van értelme a gépek hatósugarának. Egyébként DCS környezetben ez azt jelentené, hogy ASF-ként használva a világból kirepülne utánégetővel. F-15C-hez képest 70%+ keró úgy, hogy minimális a tömeg és légellenállás növekmény.
  • molnibalage83
    #32735
    Az.
  • VO101Tom
    #32734
    A név, amit nem lehet kimondani BMS Falcon.

    Szánalmas...
  • repvez
    #32733
    DCS környezetbe értve.Ne keverd megint bele a való világban betöltött szerepét.
  • molnibalage83
    #32732
    Mit? Egészen más valódi képességeket, a világból kirepül CFT-vel és 3 db pótossal.
  • Wampapa
    #32731
    Ez nagyon baba
  • repvez
    #32730
    sztem ez nem függ össze, hogy milyen gépet készitenek, egy mig29 szu27 vagy egy sz22, de ha a szu25-öst is feljavitanák, sztem jópár ember lenne nyugaton is akinek tetszene a modul, de legalább lenne párja a nyugati gépeknek.

    DE amit nem árult most el csak utalt rá, hogy nagyon várja mindenki az a F15E lesz.Csak nem értem, hogy egy Honet és egy falcon mellett mi mást adhat egy F15? egy keleti technikánál sokkal másabb az egész gép és fegyverek kezelése mások a harcászati profilok .Több érték lenne benne,mint egy ujabb rókabőr.
  • molnibalage83
    #32729
    A nyugat erősebb vásárlóerő. Azoknak kb. 1 max 2 ebéd ára egy 70 dolláros modul...

    A 2021 évszám is jópofa, mert ez lehet 2021 dec. Ez kb. a Holdban van. Ahhoz képest mit mondtak alig 1 éve, hogy 1 éven belül mutatni akarnak valamit...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.10.19. 13:47:47
  • repvez
    #32728
    Az interju alapján én ugy látom, hogy a régi bugokkal azért nem foglalkoznak, mert teljesen átdolgozzák a grafikus enginet és tájat egyebeket, meg szinte megint ujra csinálják az egész játékot.
    Igy ha jót akarnak akkor a régi bugoka megszünnek az uj verzióba,
    Az, hogy a hajófedélzeti AI elörébb van mint a földi mozgás, az csak azért lehet, mert elörébb tart a fejlesztése és a hajó modullal egybe készül.

    A mi viszont számomra még mindig furcsa, hogy nincs tervben egyetlen egy orosz repülö sem ami olyan szinten lenne kidolgozva mint a Hornet vagy a Falcon vagy a Tomcat.
    A mig23asról is volt már pár kép régebben ,de mostanába tt is nagy a csend..multirole gépről meg még semmi sem volt.

    A dinamikus kampány is csak 2021 táján lesz béta, ugyhogy méd sokminden változhat .

    A legnagyobb baj, hogy folyamatosan csinálják az ujabb és ujabb modulokat és kampányokat amiből pénzt tudnak csinálni,de közbe meg nem építenek köré semmi szisztémát és olyan mint a lotto sorsolás, hogy sose találja ki az ember,hogy mi lesz a következő modul ami következik a sorba.
  • molnibalage83
    #32727
    Tekintve, hogy statikus hadjáratokért egy centet sem fizetnék az én értelmezési tartományban ilyen bevétel eddig nem volt. Szóval ezért is fizetni kell majd...
  • sakkay
    #32726
    Nem, látszik nem használod. Egy ideje az a rendszer, ha te valamelyik géphez csinálsz kampányt, bemutatsz 2-3 "részt" és ha ede elfogadja megcsinálhatod a maradék 8-10-et, és azt szerződés alapján ede elkezdi árulni. Így már érted? Ha kész lesz a dinamikus kapmpány akkor ennek részben befellegzik-de addig jó bevétel forrás..