Saber Interactive játékok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2391
Természetesen kicsit túloztam mikor generációbeli ugrásról beszéltem a mod képjavító/ködmentesítő kapcsán, de valljuk be, ég és föld a különbség.
Egyébként egyetértek mindegyikőtök álláspontjával ezzel kapcsolatban. Igen, a betonos fizika a SR esetében kritikán aluli, szerencse hogy a játék egészére értve a betonos pályaszakaszok jó ha 3-5%-ot kitesznek. A szikkákon való haladás is tré. A sàr/dagonya viszont nálam 9/10
Most a mod egyik térképén nyomulok az In the village-on, kemény taktikás placc meg kell hagyni. A logisztika itt fontosabb mint az eddigi pályákon.
#2390
Ja ja én is jobban örültem volna ha az MR fizikára rágyúrják azt a grafikát ami az SR alatt van meg pár plusz tartalom hozzá,de sajna nem így lett,...
A MR én is hasonlók miatt toltam ,nem az xp és a többi miatt, de hogy jött az SR átálltam erre ,igaz már több mint 1 hónapja nem toltam vele,most más jellegű szimekkel nyomulok...
Mondjuk nem csodálom több mint 17 nap órákban,több mint 400 óra és még kb felénél járok......<#wow1><#wink>
Majd vissza térek az SR-re is a MR-re nem hinném,már toltam számomra épp eleget....

Forever>***eta32***

Aborg
#2389
Nem vodkaztam Pavellal, de ugy erzem o egy olyan jatekot akart megalkotni (Spintires) ahol szamara az elsodleges cel a kulso nezetbol valo lassu cammogas latvanynak a minel pontosabb visszaadasa volt. Ez sikerult is neki szerintem. A belso nezetet annyira nem tervezte, hogy meg csak nem is kerult bele az eredeti Spintiresbe, csak valami kabin feletti kulso kamera volt. De engem mar akkor megfogott a jatekaval, mert nekem annyi eleg is volt. Ez talan a mai napig igy van, ezert kedvelem jobban a MRt, mert nekem sokat nyom a latban hogy valamivel jobb a kulso nezetes latvany, fizikailag, lassu menetben, terepen. Kenyelmi okokbol kontrollerral terelgetem, es elegedett vagyok.
Szaguldozni nem szeretek, az aszfalton valo menet meg tenyleg furcsa, elismerem. Tetszik a SR is, vannak benne jo otletek, csak sajnalom hogy enginet valtottak. Ha a MR motorjat fejlesztettek volna tovabb, valoszinuleg mar hozza se nyulnek a MRhoz.

"Nyilván akinek ez jön be jobban és az hogy több száz órán keresztül ugyan azt a küldit tolja unos untalan" na ez igaz is meg nem is. Nekem az ut a fontos, nem a cel (jaaa de elcsepelt 😊. Az szorakoztat ahogy lekuzdom a kerekeim alatt levo terepet, es az mindig mas (domborzat, godor, akadaly stb), mas nehezsegek adodnak, mashogy alakulnak a dolgok. Nem nagyon izgat hogy hany XPt kapok meg hanyas level-re jutok. Persze nem zavar ha ez is benne van, csak nekem nem hianyzik.

#2388
Ja így is lehet nézni de aki vizuálisan ,max kontrollerrel tologatva nyilatkozik a játékok fizikájáról az meg kb egyenértékű azzal mint ha becsukot szemmel vagy 480-as felbontás mellett(kis túlzással ) alkotnánk vélemény a grafikai kinézetről...
Az a baj hogy ha valami más, már szar is a te olvasatodban....
Én nem mondom hogy picit nem jobb a fizika a MR-ben de hogy köszönő viszonyban sincs az SR fizikája a MR-ével az továbbra is kimeríti a ....fogalmát<#wink>
Toltam nem keveset több mint 400 órát,főleg mod pályákon ,mivel a gyáriakat hamar kivégeztem, kormánnyal H váltóval pedálos kuplunggal hard fokozaton kizárólag, ahogy az SR is (kormival a többi sajna hiányzik)így különbséget tudok tenni köztük.
Azt nem vitatom hogy a MR "fizikája" talán jobb , szerintem inkább más,de sokkal egyszerűbb is....amiben jobb más a gumi viselkedés mert az MR-ben alapból lapos minden és jobban belapul és ez sok mindenkit megtéveszt és félre vezet.
Nyilván akinek ez jön be jobban és az hogy több száz órán keresztül ugyan azt a küldit tolja unos untalan,még ha álltala jobbnak titulált fizikát is vél felfedezni annak csak gratulálni tudok .
Majd szólj ha elkerülted a 400 órát a MR-ben....<#wink>
Az SR fizikáján már az elején látszott hogy teljesen más ,ha tetszik lebutított egyszerűsített , talán nem véletlen talán így sikerült ,de lehet szándákos is ...
Mivel itt sokféle talajt kell "modelezni" a MR-el ellentétben.
Ott van sár és van még sár és annyi.....
Nem mondom hogy az SR hibátlan és nem lehetne jobb de a készítőktől ennyi tellett...
Ahogy a MR esetében is egy féle talajban talán jobb(más) ,de hogy aszfalton irányíthatatlan picit nagyobb sebességnél mint 20 Km/h.sok mindent elárul a fizikáról....vagyis a nemlétéről....
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.03.30. 14:04:38

Forever>***eta32***

Aborg
#2387
Akkora egetvero kulonbseg azert nincs. Persze kinek mik az igenyei, ki mire finnyas. En foleg a fizikara. Ezert reszemrol az egyenleted (hasonlo kis tulzassal) igy is behelyettesitheto:
soha még csak meg sem tudja közelíteni az MR fizikáját,nem hogy vetélkedhet vele....<#awink>
#2386
Azért ne túlozzunk a grafikai vetélkedéssel....<#help>
Mikor a vidi még a Full HD sem tudja....
Sima HD de ettől függetlenül is,csupán kiszínezett MR látunk semmi többet akár egy kifestős játék....persze jobb mint az eredeti ,de soha még csak meg sem tudja közelíteni az SR grafikáját,nem hogy vetélkedhet vele....
Aki másként látja annak ajánlott szemorvoshoz fordulnia...<#hehe>

Forever>***eta32***

Aborg
#2385
Mi mi mi? Aszongya a gugli aki nem a baratunk, hogy talan a MTV szines probaadasa? Nu nyicsevo, mudrunyier nehany SR verdaval, SR-vel vetekedo grafikan <#hehe>
#2384
<#eljen><#hehe>

Forever>***eta32***

#2383
És már el is érkeztünk 1969-hez... (április 5. kishazánkban) <#wink>
Aborg
#2382
Gondoltam hogy tetszeni fog! A legkozelebbi kisfilm mar szines lesz 😊
#2381
Aborg!
Ez igen!! Így egészen máshogy fest, egyből realisztikusabb a látvány. Mintha egy generációbeli ugrás lenne akkora a különbség.
Aborg
#2380
Ha mar hoztad a kodos latotavot: nemreg kiprobaltam egy MR grafikai modpakkot (realistic_graphics_adega_mod_pack_v4_1_2b_sp). Eleg pofas. Nekem nem volt gondom a MR grafikajaval, illet az orosz kopottas zoldes autokhoz. De a szinesebb MOD autok bizony kicsit furcsan fakoak voltak (mellesleg mar a hivatalos amerikai DLC autoi is). Hat, ez a mod bizony helyreteszi a dolgokat 😊 Mellesleg az alapjatek osszes autojanak a hutoracsat is realisra javitja (alapbol meg vannak masitva a licenc hianya miatt). A modder irta hogy a SR-vel majd akkor fog foglalkozni ha normalisan fog mukodni <#buck>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)







#2379
fussball bund!
Bizony bizony, akkor te is jól látod!
Én már akkor boldog lennék, ha a túlzásba vitt homályt csökkenteni lehetne, nekem isten igazából ezzel vannak gondjaim, ez rontja a képminőséget igazán. Maga a rèszletgazdagság úgy ahogy elmegy szerintem.
Érdekes, hogy van egy-két TRIAL pálya, ahol szebbnek látom a vidéket, illetve a mod térképek egyike, az On the village kimondottan szépre sikeredett, kevèsbé van homály beletéve. Azon a pályán játszottál már? Ismered?
Bercy
#2378
Szerintem konzoloknál valahogy "csomagokban" lehet patch-elni, mert eddig minden patch 10GB felett volt, pedig ezt semmi nem indokolja. Ami egy játékban sok helyet foglal az a textúrák és a hangok. Minden más elenyésző.

Én is egyet értek azzal, hogy ennél sokkal de sokkal szebb játékok jelentek már meg évekkel ezelőtt is konzolra és hibátlanul futottak. Szóval ez nem lehet kifogás. Nekem Xbox One-on (igen, öreg darab már) néhány pályán érezhetően rosszul fut a játék. Ami annak tükrében, hogy pl az RDR2 vagy a Forza Horizon hogyan nézett ki és hogyan futott vicc kategória.
#2377
Tegnap este megnéztem, sajna a konzolokra továbbra sem érkezett meg ezzel az újabb tapasszal a grafikai tuning, maradt minden a régiben, pedig nagyon bíztam benne. Igaz utoljára a motion blur meg a film grain bele lett téve ( opcionális lett ) ez azért javított a képminőségen. Egyet nem értek: 12 Gb-os javítás mire kellhetett!?
Sokszor hallani a készítőktől, hogy konzoloknál a grafika azért olyan amilyen, mert gyengék a " vasak " ne várjunk olyan minőséget, mint a PC-nél. Ez részben igaz tudom, de ha abból indulok ki, hogy konzolokra készültek olyan játékok mint a RED DEAD REDEMPTION 2 vagy a THE LAST OF US 2 meg még sorolhatnék pár AAA-s kategóriájú játékot, amik álleejtősek minden szempontból, nos akkor az az igazság, hogy bizony nem a konzolok erején múlik a grafikai igényesség, hanem annál jobban a készítők hozzáállásán. ( a tudás és technika adott részükre szerintem ) A minél hamarabb a piacra, gyorsan szedjük meg magunkat elv érvényesül náluk... aztán majd javítjuk ha szar: ezt a hozzáállást képviselik. És egyre többen sajnos.
Nem szólom le ezt a játékot mert imádom, de azért na...
#2376
Ezt én is tudom.... ,de attól még tény az hogy olyanról vidit csinálni ami a készítők "munkáját", vagyis lustaságát és dilettantizmusát mutatja be,totális értelmetlen,kezet foghat a készítőkkel ,a szintje ugyan ott van ,mint a készítőké...
Persze aki nem követi a játékot és fogalma sincs mi is zajlik már lassan 1 éve a játékkal annak tuti "nagy szám" ,hogy olyat BUGOKAT javítottak amiket hónapok óta a készítők bónuszként raktak bele a játékba ,had szopjon a paraszt ha már 1 éve megvette drága pénzért....
Ja és azokkal a a BUGOKKAL mi van amik már a megjelenés óta benn vannak és most sincsenek javítva és talán soha nem lesznek.
Arról miért nem csinálnak a youtuber idióták videót???
Ja az már meghaladja a képességüket ahogy a készítőknek is a javításuk....

Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.03.19. 21:43:54

Forever>***eta32***

Bercy
#2375
A videót nem a készítők csinálták hanem egy youtuber.
#2374
Szia eta!
Uhh, hát legyen igazad, hogy most már a konzolos verzió is megkapta (?) a grafikai " tuningokat" nagyon várom az estét mikor erről meggyőződhetem tapasztalatbó is. Azon én is elfilóztam, hogy elvileg a pc változatnál ezek régebben elérhető opciók, emiatt felesleges lett volna újra lehozni a videóban.
A hátramenetet furcsálltam, azt hittem beakadt a váltó, és ez nem hiba, hanem egy új hiba lehetőség csupán a játékban. bugra nem gondoltam. 😊))
#2373
A köd és egyéb általad említett "plusz" funkciók már rég benn vannak a PC verziókban...ez is szégyen hogy akkor most bekerült a konzolosokéba is....(talán???)
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.03.19. 13:13:18

Forever>***eta32***

#2372
Nem is értem ezt a videót....<#fejvakaras>
Arról csinálni hogy a készítők saját maguk generálnak időről időre olyan BUGOKAT amik előtte nem voltak és több hónap alatt tudják csak kijavítani....(sok könyörgés után a játékosok részéről) ez nem más mint szégyen a készítők részéről ,de erről vidit csinálni is szégyen ezzel csak még jobban lejáratják magukat.
A videós dolog tavaly óta benn volt....ráadásul a PTS-el kaptuk a 12.0-val utána jött még nem kevés javítás úgy a PTS-re Ami most 12.10-en áll, úgy az élőre és most sikerült javítani.....én szégyellem magam <#gunyos1>
Itt a bejegyzés róla amikor először jelentkezett,azóta sokan jelezték több topicban is....
Video settings not saved (12.0)
Gondolom jól látszik a dátum.
A hang beállítások elbaltázásának kijavítására is kb ennyi idő kellett, az is jó volt korábban ,csak úgy bónuszként kapjuk ezeket.<#falbav>
Ahogy a legutóbbi váltó hátramenet kapcsolási lassulást is...stb,stb...<#rinya>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.03.19. 13:07:00

Forever>***eta32***

#2371
Igen, sajnos erre tippelek sajna! Valóban, a volume fog valami ködöt jelent elméletileg... Este kiderül az igazság, reménykedem, hogy ps-re is érvényes legyen ez a plusz funkció. Az hogy párás a levegő rendben is van, de a tőlem 15-20 m-re lévő tárgyak is homályosak, színtelenek, az rettentő zavaró. Nem egy esetben maga az előttem lévő talaj is.
Bercy
#2370
Volume Fog elvileg azt jelenti. Mondjuk a videó PC-n készült, ha te konzolon játszol akkor ez nem biztos, hogy ott lesz a beállítások között.
#2369
Tegnap késő este leszedtem ezt az új tapaszt, gyorsan rápillantottam a listára, inkább hibajavítónak véltem csupán. Viszont youtube-on látom, hogy a setting-ben is vannak pozitív változások ha minden igaz, méghozzá a video listában. Több effekt, illetve képi minőségjavítási funkciót kapott a játék. Este megsasolom, nagyon bízom benne, hogy konzolokra is èrvényes lesz, mert látom a feliratokon, hogy vannak ígéretes beállítási módok. 😊 Én eléggé fizuális igényű gamer vagyok mint talán már kiismertetek ez ügyben. Ha a ködös részt csökkenteni ( szűrni lehetne ) az digitális orgazmust okozna a számomra. Mintha látnék ilyen beállítási módot a listán legalul.
https://youtu.be/IYubbLkVHts
#2368

Forever>***eta32***

#2367
Jav: megjegyzésemet
#2366
Aborg!
Azért odabiggyesztettem àm a " így van kihívás rendesen " megjegyzéseket. 😊
Szeretem én is a kimért, precíz játékmenetet, de ezeknél az alapból nem megpiszkált járműveknél tapasztaltam leginkább, hogy bizony úgy elakadtak sok esetben, hogy a kimentésük komoly, már-már túlzó odafigyelést igényelt. Elsőre élveztem, sokadszorra már nem. A SR alapjátékban a michigani egyik meredélyen felborult Twinster kimentésekor pluszban 3 db kocsim borult fel. Mivel nem szerettem volna " csalni " vagyis nem teleportáltam kocsikat az esetek 98%-ban, emiatt jobbnak láttam, ha a hasonló, számomra nem kimondottan szimpatikus járműveket kihagyom a feladatok teljesítése kapcsán. Meghátráltam na... 😊
Aborg
#2365



A MR-ben egesz mas erzes jatszani az autokkal. Erre most remek pelda hogy ugyanazokal az autokkal jatszhatok amiket mar ismerek a SR-bol. A MR-ben valahogy testkozelibb elmeny,szamomra itt jobb az interakcio.

Most probalgatom melyek azok a SR-bol athozott tovabbi autok (nincs mind athozva) amikkel erdemes lesz legkozelebb jatszanom. Nem minden atportolas tetszik, a grafika persze mindig remek, de nemelyeknek betonkemenyek maradtak a gumijaik, vagy nem tetszik a hangjuk, azokat kiselejtezem.
Oldgamer, jot somolyogtam a " látom te is szenvedtél velük " irasodon: en ugyan nem, az autok szenvedtek, en meg ezen remekul szorakoztam 😊 Ezeket a "szenvedos" lassu helyzeteket elvezem a legjobban: amikor nem ferek el valahol es ugyeskedni kell, vagy lekuzdeni egy nehezebb szakaszt stb.
#2364
Nem mondom, hogy a legproblémásabb autó a Twinster, de valahogy nekem nem jött be. Talán a gyengusz fordulékonyságának hiánya ami zavart még. Kicsit felpöckölve lehet kezesbáránnyá változtatható, majd most újra kipróbálom a " jószágot"
#2363
Pedig a tvinsztír (a négytengelyes) egy jó autó. Amióta megvan hozzá az emelt felfüggesztés. Csak azzal meg könnyű felborítani. Cserébe mindenen átmegy. A legeslegjobb gázló autó.
Picit hozzá kell nyúlni a kormányzásához és pöpec!
Dolgoztam vele fellelt állapotában azon a térképen, ahol található. (Csak hátsó zár) Még így is simán használható. Pláne az összkerékkel és az emeléssel!!!
#2362
Szia Mr. Latyak! 😊
Tetszik a videó, az általam már említett kameranézetek nagyon tetszenek, a fix pontú kimondottan! A SR-ben a CAT elég gyenguszra sikeredett ami a menetteljesítményt/stabilitást illeti, nem igazán szerettem használni. Pont tegnap próbálgattam a vasat mert találtam egyet az egyik mod térképen, azzal telt 30-percem, hogy kimentettem szegénykét a kövek közül. Mindenen fennakad, pedig az egyik legjobb járgánynak tűnik. De nem... A másik " nemszeretem " teherautóm a Twinster, hasonló módon alig tud vánszorogni nehezebb terepeken, látom te is szenvedtél velük. Persze van jó oldala ha használjuk ezen kocsikat, van kihívás rendesen. 😊
Pc-n is problematikus az automatikus kamerakövetés!? A kezdetek óta hiába állítom be egy általam megfelelő szögbe a nézetet, az hamar elmozdul sajna, folyamatosan korrigálni kell. Lassan reagál a kamera a fordulásokra, illetve könnyen oldalnèzetben látom a járgányomat.
Aborg
#2361
Megvagtam a maradek anyagot, ime a video.
Aborg
#2360
Koszi a biztatast, majd meg keszitek hasonlo videot. Nyersanyagom van meg errol a terkeprol, majd osszevagok valamit.

Ami az alvaz alatti kamerat illeti: ezt alapbol nem tudja a jatek, de van hozza egy remek MODkezelo progi ami hozzaad egy szabad kamerat is. Akit erdekel, keressen ra erre es toltse le:
SpinTiresMod.exe (ez egy kozos progi, mindharom jatekhoz jo: Spintires, MR, SR).

Eleg kezdetleges ez a szabadkamera, atrepulhet mindenen, auton, sziklan, talajon... de ha az ember beallitja akkor eleg latvanyosan el lehet mellette kocsikazni. Sajnos semmifele celkoveto vagy celrafordulo funkcioja nincs, de igy is orulok neki 😊

Ami meg a SR verdak MR-be valo athozasat illeti: gondolom ez nem hivatalos, inkabb lelkes MODderek munkaja. Athordanak egy csomo traktor is a Farming simulatorokbol stb. Persze hiaba szep a grafikajuk ha nincs jo beallitva a fizikajuk, vagy ha nem illeszkedik a hangjuk. De aki keres talal 😊
Bercy
#2359
Valószínüleg a hibák miatt törölték, amit említettél. Az induló creditet a pálya készítője szabja meg. Vannak olyan mod pályák ahol az első task ad annyi XP-t, hogy egyből 30-as szintű legyél és megvehess minden járművet. Más mod map készítők pedig arra kényszerítenek, hogy lassan ay elejéről kezd.
#2358
Na, akkor nem csak képzelődtem a néha meghízó kövek tekintetében, másnak is szemet szúrt ezek szerint. Nem tragikus a jelenség, de esetenként irtó bosszantó tud lenni, főleg annak tekintetében, hogy egyes pályaszakaszok hemzsegnek a kövektől, sok esetben kikerülni sem lehet őket normálisan.
A Canadian 01 02 furcsa, hogy nincsen konzolokra, hiszen januárban mindkettőt letöltöttem, de töröltem a hibás működés miatt. Hatalmas pálya volt, a filingje meg szerkezete határozottan tetszett, nem tűnt túlzóan nehéznek. Valószínű a Browser-ből ezek aztán hamar törlésre kerülhettek, más tippem nincsen. A Canadian shield is tetszik, ezzel nyomulok most, de kisebb a térkép kevesebb feladattal. Azt furcsállom, hogy szinte korlátlan kreditet kapok indításként, nem tartom túl jó ötletnek, nem is használom ki. A talált járművekért kapott pénzekből gazdálkodom, így nehezítem meg a játékot a számomra.
Bercy
#2357
Én még nem tapasztaltam, de máshol isolvastam, hogy bizonyos kövek konkrétan a felszinre jönnek miután ráhajtanak.

Rákerestem a canadian 01 mapra mod.io-n és a kommentek alapján ùgy néz ki, hogy a készítő nem tervezi konzolra elkészíteni.
A hátterét nem tudom, lehet a ram limit a gond.
Canaidan 01 mod.io
#2356
Üdv Aborg!
Értem, azért köszi!
A TLOU 2 elég véres game, meg túltolták benne a gender vonalat, ezt nem mindenki tudta megemészteni. Viszont ha technikailag egy remekművel szeretnél egyszer játszani, akkor mindenképpen ajánlanám a figyelmedbe.
A videód megnéztem, tetszik ahogy óvatosan, kimérten vezetsz, látszik ügyelsz arra, hogy ne borulj fel, ez ennek a játéknak ugye az egyik lényegi mivolta többek között. Van egy alsó, tengelyek közötti kameranézet, nagyon tetszett a ki/belátás. 😊 Kár, hogy a kerekeken megragadó sarat nem tették igényesebbé a SR-ban, itt jól láthatóak a sárcupák darabok az abroncsokon, határozottan tetszik! Egyébként nem tudtam, hogy a SR verdái átvihetőek a MR-ba, gondolom ez egy PC-s mod lehetőség. Okos dolog, hogy ezt létrehozták az illetékesek. Szerintem érdemes több hasonló videókat készítened, bizony még saját magad részére is.
A konzolos mod tèrképek igényesek, igaz szerintem az utak járhatóságának nehézségi foka magasra lett lőve, lényegében centiről centire lehet haladni lassabb sebességi fokozaton, hiszen annyi a kő meg egyéb akadály avlegtòbb helyen, hogy az ember csak passog. Mikor kicsinek látok egy követ, majd mikor ráhajtok fennakadok rajta, lehajtok róla, ezután szinte egy nagydarab szikla bukkan elő, na az idegesíteni szokott. Mintha egyes kődarabok szó szerint meghíznának a járművem alatt. 😊 Más is tapasztalta ezt a jelenséget?
Aborg
#2355
Szia Oldgamer! Ami a TLOU2-ot illeti, szamomra talan tul trilleres, nem szivesen huzom fel magam egy jatek miatt (de film miatt sem)...meg konzolom sincs 😊 A SR kerdeseidre nem tudok valaszolni, mint irtam, inkabb a MR-t tolom modokkal. Eppen osszedobtan egy kis videot, szamodra erdekes lesz: igy viselkednek a SR autoi a MR-ben. Kesobb majd meg talan csinalok hasonlo kis videokat.
#2354
Sziasztok!
No, újra itt vagyok köztetek, remélem nem kaptok tőlem agyérgörcsöt! 😊
Durván 2-hónapja, hogy távoztam közületek, szerencsére nem örökre, túléltem a túlélhetetlent, vagyis " kivégeztem " a The last of us 2-t. Mindenkinek csak ajánlani tudom mint játékot, közel ps 5-ös minőségi produktum amit ott láttam/tapasztaltam. A történet milyensége meg emberfüggő, hogy emészthető e, főleg az első rész tükrében.
Snowrunner:
Már vártam, hogy visszatérhessek a vezetés élményéhez! Szerencsère az újabb ( számomra ) TRIAL térképek tetszenek, a MOD variációk nagy része is szenzációs, igaz vannak kisebb-nagyobb hibák, de legalább már nem fagynak le 5-percenként, mint januárban a kezdet kezdetén. ( ps 4 konzol verziónál )
Amit sajnálok, hogy a januárban általam letöltött, majd lefagyások miatt törölt Canadian 01-02-es térképeket/pályákat nem találom a MOD BROWSER listában, egyszerűen eltűntek. Én vagyok esetleg vaksi, vagy kivették a listából az illetékesek!? Mondjuk az On the village pálya nagyon bejön, elleszek vele egy darabig, rengeteg a teljesíthető feladat, grafikailag is remekre sikeredett szerintem. Meg lesz ezen felül majd még kb 3 térkép ami leköt, úgyhogy a kanadai pályák nélkül is elleszek. Van egy Canadian shield nevű térkép, azt majd letöltöm, lehetséges, hogy hasonló lesz mint amit leszedtem a gépemről januárban. Esetleg ezzel valami tapasztalat?
Aborg
#2353
Nagyon tetszik ez a mondatod: "Végre nem szuper sárral vagy szuper hóval operálnak a fejlesztők amin keresztül menni csak sok időbe telik, de nem igényel odafigyelést.". Igen, ez a jo terkepek lenyege, erdekesek legyenek, technikasak.
En ugyan egy ideje visszatertem a MR-hez, de ott is talalni nehany nagyon jo MOD terkepet. Most fejeztem be egyet a SR-bol atmodolt autokkal (nehany egesz jo, de nehanynak igen ramaty a hangja, bar azoknal a SR-ben is ilyen). Kesobb majd osszevagok belole valami kisfilmet, talan erdekes lesz a SR jatekosoknak latni hogy zakatol a SR vas ha MR terep van alatta 😊
Utoljára szerkesztette: Aborg, 2021.03.14. 13:49:36
Bercy
#2352
Most, hogy végeztem phase 3-mal és ismét 100% a minden régió, gondoltam leírom én is a véleményem.

Nagyon modokat nem használtam, mert a legtöbb számomra OP. Nehezebben borul a legtöbb mod truck és azt vettem észre, hogy túl bátran vezetek minden árkon át, úgyhogy kukáztam szinte minden mod-ot. Egyedül egy Derry Longhorn modot tartottam meg, mert sajnos a játékban nagyon rosszul vannak pozícionálva a heavy haulerek... Erőtlenek egyszerűen.

Számomra a Wisconsin régió az abszolút best eddig. Technikailag nagyon hasonlít Taymirra, ami nekem a második legjobb régió. Főleg Grainwoods River map. Végre nem szuper sárral vagy szuper hóval operálnak a fejlesztők amin keresztül menni csak sok időbe telik, de nem igényel odafigyelést. Végre vannak szuper erdei utak, nyomvájukkal.
Tetsztett a küldetések felépítése. Szépen és logikusan épültek egymásra. Volt 1-2 extrém mennyiségű szállítmány, de valahogy jobban meg lehetett oldani, mint Yukonban.

A fa szállítás viszont 1-2 régi mapon az őrületbe kergetett. Pl Yukonban a legszemetebb helyről kellett egy még szemetebb helyre vinni a fát.
#2351
Exclusive Phase 4 Map leak!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Exclusive Phase 4 Map leak!

Oldest to Newest
Newest to Oldest
Most Votes

T

0

TopAirspace 3 minutes ago Reply Quote

Sorry in I can't provide you all with the exclusive screenshots at this stage, but an extremely reliable insider has informed me that the Phase 4 Maps are titled "Rocky Road" and both maps are a giant rock that's littered with smaller rocks,

There new season pass vehicles are dumptrucks and the devs are proud to announce the new transportable cargo of Rocks.

As I understand the main map objectives are to spawn and transport rocks across the rocky road littered with rocks to then dump even more rocks on the rocky road to make the rocky road even more rockier.

Though unlike the delicious rocky road chocolate treat, this new expansion is sure to be far from enjoyable.

More to come.........

Forever>***eta32***

#2350
PTS to Live
Anno mikor indult a PTS a Dev is írta én is olvastam hogy nem oda vissza kompatibilis.
Én ezt arra írtam hogy ha előre haladsz a carrierben PTS-en akkor azt a mentést beteszed az élőbe akkor nem fog jó lenni.
De igazából nagy ívben teszek rá....ha neked így szimpi akkor legyen így csináld így annyira nem érdekel...csak próbáltam "segíteni"
Gondolom a készítők az elején poénnak szánták ezt az infót...

"Lehet, hogy nekem is meg kéne venni...! "
#2345
Bocsánat hogy én értettem félre ebből az előbbi hsz-odból hogy nem vetted meg.....legközelebb jobban figyelek ha azt írod hogy meg kellene tenned valamit, nálad annyit tesz hogy meg tetted....<#zavart2>
Nos amit megvettem az az enyém.
Aki nem vette meg az is övé,na de akkor hogy is????
Milyen jó ez a világ semmit nem kell megvenni,ingyé van minden...<#taps>
Nyilán a készítők részéről én is tartom hogy ez amit eddig leműveltek ,bizonyos fokú "lopás" megkárosítása a vásárlóknak...
Az hogy mi erkölcstelen azt inkább ne firtassuk ,már ami a játék ipart illeti...
A való életben meg mindenki lelkiismeretére van bízva minden....már ha van olyan neki,akinek nem inge..nem rád céloztam ...mielőtt ...kitör a Vezúv.<#hehe>
Ahogy írtad is korábban lehet perelni őket...hajrá...

"Én vagyok a hülye, hogy egyáltalán beszálltam ebbe a béta buliba!"
Senki sem kényszerített,....elég sok idő kellett mire erre rájöttél....<#wink>
Na megyek BETA-zok tovább,minden percét ki szeretném használni hátha ezt is lekapcsolják.......<#ejnye1>

Forever>***eta32***

#2349
Azt ugyan mégis hogy játszottam volna a PTS-el, ha nem veszem meg???
"Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy nálam addig voltak gondok a mentéssel, ill. a beállítások mentésével míg meg nem vettem a játékot" (#2343)
El kellene olvasni minden hozzászólást és akkor nem csinálunk magunkból hülyét! <#wink>
Amúgy nem értem, hogy mi az összefüggés a játék minősége és aközött, hogy én, vagy bárki más megvette volna. Hisz nem úgy készítek el egy terméket, hogy kiadom szarul, és ha mindenki kifizeti aki használja, akkor majd jóvá válik!
Annyit lovagolsz ezen a kifizetem nem fizetem ki dolgon mintha tied lenne!
Persze attól még igazad van, mert erkölcstelenség lopni. És tudod mi erkölcstelen még? A játék fejlesztőinek a viselkedése. Annyit beszéltünk már a hozzáállásukról, hogy már én szégyellem magam, hogy megint ez a téma.
Maradjunk annyiban, hogy ez.:
"eroskin posted earlier that they had killed the server. I assume "killed" means they shut it down."
NEM HIVATALOS INFORMÁCIÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úgyhogy, egyelőre még mindig én vagyok a sértett!
Szóba került még, hogy nem kompatibilis a PTS a rendessel. Hát hogy a viharba ne lenne? A két játék ugyanaz. Az egyikhez van frissítés, a másikhoz nincs. Pontosan ugyanazokat a mentési fájlokat használják. Olyan lehet, hogy a fejlettebb játék fájljai tartalmaznak olyan tételeket, amikkel a rendes nem tud mit kezdeni. De nem egy frissen kiadott verzió, AMI KARAKTERRE EGYEZIK A BÉTÁVAL!!!! Én vagyok a hülye, hogy egyáltalán beszálltam ebbe a béta buliba!

Sok sikert a közepes rönkök szállításához!
#2348
Most jött egy frissítés a PTS-re amiben leállították a szervert ....talán nem véletlen....<#hehe>
Na de most akkor ezt megvetted vagy nem.....????<#nemtudom>
Mert ha nem ahogy alább írtad.....akkor nem értem a felháborodást.
"Lehet, hogy nekem is meg kéne venni...!"
Nem adtál érte pénzt de szar a játék amit ingyen használsz...."hát sajna olcsó (ingyen) húsnak híg a leve"<#hehe>
Én már várom a következő játékukat, ennek a folytatását .....kb 20.1-ben ki is jön....<#vigyor2>

Forever>***eta32***

#2347
ezek után kikérem magamnak, hogy bárki is engem gyanúsítson, hogy magamnak ba-rkácsolom el a játékot!!! <#wink>
Vicc az egész gárda.
És a hozzászólásokban van a legnagyobb igazság: "Lehet, hogy nem játszunk hétvégén? - Nem valószínű, de ott a "rendes"!"
Az emberek nem is várnak már mást tőlük, csak SZART!!!
Ha lesz ennek a játéknak következő kiadása biztos hogy nem fogom megvenni! Nem érdekel, hogy mennyire lesz jó. Ez a tetű bagázs nem érdemel egy fillért sem! Kár, hogy ezért a pénzért nem éri meg beperelni őket. Talán indítani kellene egy csoportos pert, mint a szájberpánk készítői ellen!
Szarházi gazemberek!
#2346
Az igaz ,de annak igen hogy a PTS mentéseket vissza rakod a rendesbe.....<#help>
Nos a te döntésed..... mennyit szívatod magad....
Vannak akik már elvből sem veszik meg mert.....szerintem neked már tök felesleges megvenned .
Mindent kijátszottál ,mindent ismersz ,ha megveszed sem lesz semmivel jobb.....
Max gond nélkül tudod használni.....de az meg minek is????<#hehe>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.02.12. 19:56:50

Forever>***eta32***

#2345
Az, hogy én átírogatok dolgokat az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy ott van egy autó, vagy nincs. Ha egy hangyányi köze lenne a dologhoz, hidd el én sem rinyálnék itt!

Lehet, hogy nekem is meg kéne venni...! <#fejvakaras><#fejvakaras><#fejvakaras>
#2344

Íme a polar bear 2 is van itt belőlük....
polar bear

Forever>***eta32***

#2342
Mi a furcsa a képen és mi-mik akarnak lenni.
Bevallom fogalmam nincs, csak tippjeim.
A vicces hogy árnyék is társul hozzá....többet nem segíthetek.
Éles szeműek előnybe...<#wow1>
Mi a furcsa a képen és hol?????
Itt egy másik kép segítségnek....
Hol és mik a furák....
A nyertes kap majd valamit...<#conf>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.02.12. 09:31:47

Forever>***eta32***

#2341
"Amikor visszatettem a rendesre a saját mentését (Előtte, amikor kijött mindenkinek 12-es verzió, akkor felülírtam a PTS-el) "

Gondolom azt tudod ha a PTS mentését beteszed a rendesbe nem fog működni vagyis nem rendesen ezt már a kezdet kezdetén a készítők nyomatékosították mindenkiben..<#nezze>
Nagyon nem jó ezeket ide oda cserélgetni....
Ez egy egyirányú utca rendesből lehet PTS-be ,vissza már nem....<#felkialtas>
No meg azért te eléggé rendesen átírogatsz fájlokat itt-ott<#shakehead> így ne csodálkozz ha nem működnek olyan dolgok amik pl: nálam hibátlanul....<#kuss>

Forever>***eta32***