Saber Interactive játékok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#2340
Ja ja tudom a részleteket mert azért néha bele olvasok a konzolosoknak szóló anomáliákba is ,pedig PC-tolom...<#wink>#wink>
Forever>***eta32***
#2339
Igazuk van azoknak akik bántják az Epic-et! Valami hiba van dróttal, de azért tudhatná, hogy nekem ehhez a játékhoz minden jogom megvan!!!
Tegnap már megfordult a fejemben, hogy nem vesződök se a játékkal se ezzel a fossal! Egyébként is ostobán működik. Tegnap eljátszottuk azt, hogy véletlenül a rendes helyett a PTS-t indítottam, mert ugye neki cserélgetni kell sorrendet! Csak tudnám kinek a kedvéért?!?!?
#2338
Nekem sehogy nem lehet P512-m. Hiába pakolgatom a mentéseket ide-oda, akkor sincs a helyén. Se az 5600TS. De az ugye a garázsomban van. Az azért zavar, mert az az egyik autó, amit meg kellene találnom, ahhoz, hogy 100%-os legyen az a régió.
Egyszerűen nem értem, hogy mit honnan vesz a játék? Miért nem jó a grafikai beállítás? Lehet, hogy törlöm az egész "rendes" mentést és valamelyik ősrégivel próbálkozok. Csak már az is unalmas, hogy beteszek egy-egy mentést és újra, meg újra el kell zarándokolnom a járművek fellelési helyére.
Amikor visszatettem a rendesre a saját mentését (Előtte, amikor kijött mindenkinek 12-es verzió, akkor felülírtam a PTS-el) az történt, hogy átmentem wisconsinba, de már minden fel volt fedezve, Odaértem egy küldetéshez, ami az volt, hogy vigyem el a paraszt white-ját, a küldetés ott volt, de a white nem!!! Újra kellett indítanom a küldetést és akkor bedobta. Szóval vannak furcsaságok. És minden egyes mentés cserénél a teljes mappáját cserélem. Tudomásom szerint máshol nem tárol a játékomra vonatkozó adatokat: (c:\Users\xxx\Documents\My Games\SnowRunner\base\storage\xxxxxxxx\
Egyszerűen nem értem, hogy mit honnan vesz a játék? Miért nem jó a grafikai beállítás? Lehet, hogy törlöm az egész "rendes" mentést és valamelyik ősrégivel próbálkozok. Csak már az is unalmas, hogy beteszek egy-egy mentést és újra, meg újra el kell zarándokolnom a járművek fellelési helyére.
Amikor visszatettem a rendesre a saját mentését (Előtte, amikor kijött mindenkinek 12-es verzió, akkor felülírtam a PTS-el) az történt, hogy átmentem wisconsinba, de már minden fel volt fedezve, Odaértem egy küldetéshez, ami az volt, hogy vigyem el a paraszt white-ját, a küldetés ott volt, de a white nem!!! Újra kellett indítanom a küldetést és akkor bedobta. Szóval vannak furcsaságok. És minden egyes mentés cserénél a teljes mappáját cserélem. Tudomásom szerint máshol nem tárol a játékomra vonatkozó adatokat: (c:\Users\xxx\Documents\My Games\SnowRunner\base\storage\xxxxxxxx\
Konzol modoknál most valami olyant húztak, hogy a modok komplexitásától és számától függően egyszerre csak limitált mennyiségű modot enged a játék bekapcsolni. Ezzel a játék stabilitását szeretnék védeni a fejlesztők, csak azoknak akik eddig mondjuk 15 moddal játszottak gond nélkül és most kiírja, hogy túl sok, kicsit kiverte a biztosítékot, mert nekik konkrétan engedni kell az eddigi élményből.
Én 1-2 modot nagyon szeretek de lehet jobb let volna ha soha nem jönnek modok konzolra, mert akkor is jó a játék és nincs ez a idegeskedés.
Én 1-2 modot nagyon szeretek de lehet jobb let volna ha soha nem jönnek modok konzolra, mert akkor is jó a játék és nincs ez a idegeskedés.
#2336
Nem is értem ezt a sok konzolos sírást a modok miatt.
Nekem nincs 1 sem...egyenlőre nem is hiányzik ,van elég tartalom így is ,persze nem mondom hogy nem kellenek a modok ,de egyenlőre a coop sem működik még normálisan ,a modoknál van korlátozás ,ennek is oka van csak sokan ezt nehezen emésztik meg.
Mikor még alap dolgok kijavítására sem futja az időből a készítőknek ,lassan 1 évvel a megjelenés után akkor a sok mod nagy részben szemét, szűrése sem egyszerű a készítők részéről,sokszor jogdíjak márkák és egyéb logók felhasználása miatt is.
Nyilván majd működő képes lesz egyszer a modokkal is de idő kell ,ahogy mindennek ebben a játékban....
Hónapokig ha tankoltam átváltott más menüre stb.., a kormányzás FFB-re hónapokat vártam ,kormány(G27) nagyon soká volt működő képes,a hangot hónapokig állítgattam a mentés hiánya miatt,had ne soroljam azt a sok mindent ami úgy mond megkeserítette az életet a játékon belül.
A mentés az elején katasztrófa volt ,nem volt több mentési slot stb...
A HUD kikapcsolása a mai napig komoly működési irányítási gondot okoz a kezdetektől,csak ugye nem sokan használnák ezt az opciót így nem is lett javítva,(talán nem is lesz)
A kamera irányítása beállítása a mai napig botrányos amit egérrel szarakodni kell a kormánnyal együtt való működés miatt külső nézetből.
Szerintem jobb soha nem is lesz ,ha csak az elődökből indulok ki.
A motor váltó hangok botrányosak,ez sem lesz jobb soha,no meg még lehetne sorolni.
Csak így hirtelen a főbbeket emeltem ki a teljesség igénye nélkül.
Normális váltó ,a "H" manuált már nem is említem,ahogy hard modot sem.
Sírás mindig lesz valamiért.
Sajnos vagy nem de ez van el kell fogadni.
Most hogy bele kerültek a fahordásos küldik mindenhova vissza ugrott az "All" százalékom 63-ra így asszem a következő fél évben sem fokok unatkozni ,még modok nélkül sem.<#wink>#wink>
Még jön majd a 4. pass talán abban is lesz valami map,vagy régió,de szerintem már ellőtték az összeset,de kitudja.
Az is biztos az év végére DLC-k is jönni fognak map és egyéb formában,hülyék lennének nem meglovagolni ezt a vonalat,úgy is meg fogják venni a népek,már van elég tapasztalatuk ,kezd kiforrni a játék,persze ez csak az én találgatásom...meglátjuk....
Nekem nincs 1 sem...egyenlőre nem is hiányzik ,van elég tartalom így is ,persze nem mondom hogy nem kellenek a modok ,de egyenlőre a coop sem működik még normálisan ,a modoknál van korlátozás ,ennek is oka van csak sokan ezt nehezen emésztik meg.
Mikor még alap dolgok kijavítására sem futja az időből a készítőknek ,lassan 1 évvel a megjelenés után akkor a sok mod nagy részben szemét, szűrése sem egyszerű a készítők részéről,sokszor jogdíjak márkák és egyéb logók felhasználása miatt is.
Nyilván majd működő képes lesz egyszer a modokkal is de idő kell ,ahogy mindennek ebben a játékban....
Hónapokig ha tankoltam átváltott más menüre stb.., a kormányzás FFB-re hónapokat vártam ,kormány(G27) nagyon soká volt működő képes,a hangot hónapokig állítgattam a mentés hiánya miatt,had ne soroljam azt a sok mindent ami úgy mond megkeserítette az életet a játékon belül.
A mentés az elején katasztrófa volt ,nem volt több mentési slot stb...
A HUD kikapcsolása a mai napig komoly működési irányítási gondot okoz a kezdetektől,csak ugye nem sokan használnák ezt az opciót így nem is lett javítva,(talán nem is lesz)
A kamera irányítása beállítása a mai napig botrányos amit egérrel szarakodni kell a kormánnyal együtt való működés miatt külső nézetből.
Szerintem jobb soha nem is lesz ,ha csak az elődökből indulok ki.
A motor váltó hangok botrányosak,ez sem lesz jobb soha,no meg még lehetne sorolni.
Csak így hirtelen a főbbeket emeltem ki a teljesség igénye nélkül.
Normális váltó ,a "H" manuált már nem is említem,ahogy hard modot sem.
Sírás mindig lesz valamiért.
Sajnos vagy nem de ez van el kell fogadni.
Most hogy bele kerültek a fahordásos küldik mindenhova vissza ugrott az "All" százalékom 63-ra így asszem a következő fél évben sem fokok unatkozni ,még modok nélkül sem.<#wink>#wink>
Még jön majd a 4. pass talán abban is lesz valami map,vagy régió,de szerintem már ellőtték az összeset,de kitudja.
Az is biztos az év végére DLC-k is jönni fognak map és egyéb formában,hülyék lennének nem meglovagolni ezt a vonalat,úgy is meg fogják venni a népek,már van elég tapasztalatuk ,kezd kiforrni a játék,persze ez csak az én találgatásom...meglátjuk....
Forever>***eta32***
Azt meg elfelejtettem odairni hogy a RadiusOffset szam tulzott novelese azt okozta hogy a kerek belesuppedt a kemenyebb talajba is es a nyom arkot vagott.
Csak a latszat miatt babraltam, a tapadast nem akartam valtoztatni.
Utoljára szerkesztette: Aborg, 2021.02.11. 20:58:47
Csak a latszat miatt babraltam, a tapadast nem akartam valtoztatni.
Utoljára szerkesztette: Aborg, 2021.02.11. 20:58:47
#2334
Amíg hozzá nem nyúltam, nekem is az volt amit előtte állítottam, de aztán elbabráltam benne valamit és onnantól ugyan az mint a PTS!
Ez se rossz topik! <#wink>#wink>
Aborg!
És csak a látszat miatt kellett, vagy a hatására is szükséged volt?
Ez se rossz topik! <#wink>#wink>
Aborg!
És csak a látszat miatt kellett, vagy a hatására is szükséged volt?
Koszi a tippet. A CAT770-nel sikerult megoldani a guminyomas csokkentest.
Szoval a traktornal sikerult, de a Gaz69 (pardon, Tuz166) eseteben nem sikerult leereszteni az elobb leirt modszerrel. Ugy latszik meg mas parameterek is kihatnak a vegeredmenyre. Sebaj, Szergej nyomta a pumpat esz nelkul, ez van 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ezzel a sorral babraltam:
<WheelSoftness RadiusOffset="0.025" SoftForceScale="0.15" />
a megfigyeleseim alapjan erre jutottam:
a RadiusOffset="0.025" valtoztatasa adja meg a gumi alapformajat, a nagyobb szam = puhabb gumi (peldaul "0.045"😉
a SoftForceScale="0.15" valtoztatasa meg talan a gumi allaga, hogy kemenyebb anyagu e vagy vizzel toltott zacskoszeru e? Itt a kisebb szam jelentette a puhabbat.
De vannak valamifele alapbeallitasok is, a sort ki lehet cserelni peldaul erre:
<WheelSoftness _template="Soft" />
vagy erre
<WheelSoftness _template="Stift" />
<WheelSoftness RadiusOffset="0.025" SoftForceScale="0.15" />
a megfigyeleseim alapjan erre jutottam:
a RadiusOffset="0.025" valtoztatasa adja meg a gumi alapformajat, a nagyobb szam = puhabb gumi (peldaul "0.045"😉
a SoftForceScale="0.15" valtoztatasa meg talan a gumi allaga, hogy kemenyebb anyagu e vagy vizzel toltott zacskoszeru e? Itt a kisebb szam jelentette a puhabbat.
De vannak valamifele alapbeallitasok is, a sort ki lehet cserelni peldaul erre:
<WheelSoftness _template="Soft" />
vagy erre
<WheelSoftness _template="Stift" />
Szoval a traktornal sikerult, de a Gaz69 (pardon, Tuz166) eseteben nem sikerult leereszteni az elobb leirt modszerrel. Ugy latszik meg mas parameterek is kihatnak a vegeredmenyre. Sebaj, Szergej nyomta a pumpat esz nelkul, ez van 😊
#2332
"Azt mondanom sem kell, hogy a grafikai beállítás hibát, egy az egyben átemelték a PTS-ből a rendesbe! "
Nos ezen részét is javították.<#taps>#taps>ahogy a hang beállítással sem kell már szórakozni<#vigyor2>#vigyor2>
Nálam legalábbis működik ,minden mentett beállítás ott maradt ahol a frissítés előtt beállítottam.
Inkább nem is piszkáltam,csak megnéztem,ne hogy emiatt legyen gondom,mert ennél a játéknál bármi lehetséges.
A felfedező radar trailert is meg tudom vásárolni megint mindenhol.....
Most nagyon is kapóra jön Kola régiónál ,nem kell vissza vontatnom imandrából , lake kovd-ba ,mert ott még nincs minden felfedezve.
Igaz majd a végén vissza kell vinnem hogy a hozzá tartozó küldit tudjam teljesíteni ,de asszem feldobom valami trailerre és kamionnal vissza viszem
Úgy hogy egyenlőre "örömködés" van ...
Nos ezen részét is javították.<#taps>#taps>ahogy a hang beállítással sem kell már szórakozni<#vigyor2>#vigyor2>
Nálam legalábbis működik ,minden mentett beállítás ott maradt ahol a frissítés előtt beállítottam.
Inkább nem is piszkáltam,csak megnéztem,ne hogy emiatt legyen gondom,mert ennél a játéknál bármi lehetséges.
A felfedező radar trailert is meg tudom vásárolni megint mindenhol.....
Most nagyon is kapóra jön Kola régiónál ,nem kell vissza vontatnom imandrából , lake kovd-ba ,mert ott még nincs minden felfedezve.
Igaz majd a végén vissza kell vinnem hogy a hozzá tartozó küldit tudjam teljesíteni ,de asszem feldobom valami trailerre és kamionnal vissza viszem
Úgy hogy egyenlőre "örömködés" van ...
Forever>***eta32***
#2331
Akkor faxa eddig hónapok óta a hangot kellet állítgatni most a grafikát,mert nem menti a beállításokat.
Ennyi erővel már kb 2 héttel ezelőtt is kiadhatták volna a játékot....
Na mind egy már megszoktam hogy majd fél év múlva javítanak olyan hibákat amiket maguk a készítők generálnak újra és újra egy-egy javítás után,totális dilettantizmus...<#falbav>#falbav>
Ja elhiszem hogy nem fogod a rendesben megint megcsinálni az egészet újból...ami a meg nem talált kocsikat illeti a PTS már csak ilyen fura dolgokat produkál...de ezért teszt szerver.....csak sajnos az élő is az már a kezdetek óta....<#levele>#levele>
Most töltöm én is....<#rinya>#rinya>
Ennyi erővel már kb 2 héttel ezelőtt is kiadhatták volna a játékot....
Na mind egy már megszoktam hogy majd fél év múlva javítanak olyan hibákat amiket maguk a készítők generálnak újra és újra egy-egy javítás után,totális dilettantizmus...<#falbav>#falbav>
Ja elhiszem hogy nem fogod a rendesben megint megcsinálni az egészet újból...ami a meg nem talált kocsikat illeti a PTS már csak ilyen fura dolgokat produkál...de ezért teszt szerver.....csak sajnos az élő is az már a kezdetek óta....<#levele>#levele>
Most töltöm én is....<#rinya>#rinya>
Forever>***eta32***
#2330
De a kettő a garázsomban van. Egy meg (P512) valahol a térképen. Mivel kivégeztem a PTS-ben az új pályákat a rendesben már nem fogom. Viszont így azt írja, hogy két autót nem találtam meg. De vajon melyik kettőt, a háromból? Szóval kicsit fura.
Azt mondanom sem kell, hogy a grafikai beállítás hibát, egy az egyben átemelték a PTS-ből a rendesbe! <#nyes>#nyes> <#nyes>#nyes> <#nyes>#nyes>
Azt mondanom sem kell, hogy a grafikai beállítás hibát, egy az egyben átemelték a PTS-ből a rendesbe! <#nyes>#nyes> <#nyes>#nyes> <#nyes>#nyes>
#2329
Köszi ,de nincs rá szükségem ,már a kezdetek óta (szerencsére) minden gombot egyénileg hozzá tudok rendelni bárhova a váltóra is.
Pl: az új váltónál Phase 3 a kuplung pedál is használatba kerül ha a Low+ és Low- közötti kisebb váltásokat szeretném változtatni.(PTS-ből tudom ott próbáltam.
Ja és majd valaki írja meg jól működik é a Phase 3 ,mert egyenlőre nem töltöttem le.<#shakehead>#shakehead>
Na megyek megnézem a fórumot mit írnak....
Miért nincsenek meg az új kocsik????
Pl: az új váltónál Phase 3 a kuplung pedál is használatba kerül ha a Low+ és Low- közötti kisebb váltásokat szeretném változtatni.(PTS-ből tudom ott próbáltam.
Ja és majd valaki írja meg jól működik é a Phase 3 ,mert egyenlőre nem töltöttem le.<#shakehead>#shakehead>
Na megyek megnézem a fórumot mit írnak....
Miért nincsenek meg az új kocsik????
Forever>***eta32***
#2328
Vaklaki majd mesélje el, hol találhatók az új autók! <#wink>#wink>
#2327
Sok sikert hozzá!
Ennyi erővel kiadhatták volna egy hónappal ezelőtt is!
Ennyi erővel kiadhatták volna egy hónappal ezelőtt is!
#2324
Csak arra nem találtam semmit, amiért bogarásztam a modokat. A gáz-fék reakció javítására. Tegnap több ízben agyvérzést kaptam az idióta bakkecskéző személyautók és tohonya teherautóktól. Éles helyzetben lehetetlen normálisan kezelni a járműveket. Említettem, hogy mennyire jó a sima ST-ben. Gondoltam valaki vette a fáradtságot... de nem.
Arról nem is beszélve, hogy egy böszme-nagy batáron, ha behúzom a kézi(rögzítő)féket, akkor az be van húzva! Ne viselkedjen már úgy, mint egy harminc éves elhanyagolt zsiguli!!! Ki látott már olyat, hogy rögzítem, de szerelvény tovább gurul még X métert?? Kár, hogy nem vettem fel!
Van még egy (Egy???): Nemrég dicsértem a játékot, hogy javult a vontatásnál a vontatott jármű ívválasztása. Mintha nagyobb íven menne, mint a vontató. Ami rém logikus és realisztikus. Ha egy teljesen fogalmatlan embert beültetünk egy vontatott járműbe, akkor az első dolgunk lesz elmondani neki, hogy egy kicsit tartson rá és mi is nagyobb íveket választunk... Na, eddig rendben is vagyunk. Egészen addig, amíg nem szerelvénnyel vontatunk. Ugyanis, ilyenkor a vontatott jármű nem a pótkocsi bekötési pontját követi, hanem a vontató gép elejét. Magyarán kanyarodáskor belső íven meg akarja előzni azt a pótot, amihez hozzá van kötve! Tegnap emiatt többször is sírva fakadtam. (Erről is szivesn beszélgetnék a fejlesztőkkel, egy vascső társaságában. A többit a képzeletetekre bízom!) <#wink>#wink>
Merthogy ugye még mindig nem lehet csak egy adag közepes rönköt szállítani, azt is csak póton!!! És Tajmir-ban van olyan küldetés, hogy vigyél hat egység közepes rönköt egy tanyára. Na, az hat forduló. SOHA!!!
Arról nem is beszélve, hogy egy böszme-nagy batáron, ha behúzom a kézi(rögzítő)féket, akkor az be van húzva! Ne viselkedjen már úgy, mint egy harminc éves elhanyagolt zsiguli!!! Ki látott már olyat, hogy rögzítem, de szerelvény tovább gurul még X métert?? Kár, hogy nem vettem fel!
Van még egy (Egy???): Nemrég dicsértem a játékot, hogy javult a vontatásnál a vontatott jármű ívválasztása. Mintha nagyobb íven menne, mint a vontató. Ami rém logikus és realisztikus. Ha egy teljesen fogalmatlan embert beültetünk egy vontatott járműbe, akkor az első dolgunk lesz elmondani neki, hogy egy kicsit tartson rá és mi is nagyobb íveket választunk... Na, eddig rendben is vagyunk. Egészen addig, amíg nem szerelvénnyel vontatunk. Ugyanis, ilyenkor a vontatott jármű nem a pótkocsi bekötési pontját követi, hanem a vontató gép elejét. Magyarán kanyarodáskor belső íven meg akarja előzni azt a pótot, amihez hozzá van kötve! Tegnap emiatt többször is sírva fakadtam. (Erről is szivesn beszélgetnék a fejlesztőkkel, egy vascső társaságában. A többit a képzeletetekre bízom!) <#wink>#wink>
Merthogy ugye még mindig nem lehet csak egy adag közepes rönköt szállítani, azt is csak póton!!! És Tajmir-ban van olyan küldetés, hogy vigyél hat egység közepes rönköt egy tanyára. Na, az hat forduló. SOHA!!!
#2323
Egy álmom válna valóra: Twinsteer pótkocsival!?! Az összkerék kormányzás és a tajga kerék már csak cseresznye lenne a habon! Egyszer biztos kipróbálom! Van még egy elképzelésem erről a járműről: Mondjuk lehetne hozzá egy rámpa, vagy maga a felépítmény lehetne mozgatható, mint a hidraulikus autómentőknél, hogy felvehessen másik járművet.
Jajjjj! Eszembe jutott a játéknak egy hiányossága: Nem lehet pótot tenni a pótra! Csak azt nem értem, miért?!?!
Jajjjj! Eszembe jutott a játéknak egy hiányossága: Nem lehet pótot tenni a pótra! Csak azt nem értem, miért?!?!
#2322
Endy??? Ha nem is G29, de kiindulási alapnak jó lehet!
#2321
Erre véletlenül akadtam. De szívemből beszél!
Belenéztem a fájlba és láttam, hogy összesen két értéket változtatott meg. (Illetve négyet.)
Az eredeti:
<Chains
BodyFriction="3.0"
BodyFrictionAsphalt="1.2"
IsIgnoreIce="true"
SubstanceFriction="1.3"
UiName="UI_TIRE_TYPE_CHAINS_NAME"
És a mókolt:
<Chains
BodyFriction="3.0"
BodyFrictionAsphalt="1.4"
IsIgnoreIce="true"
SubstanceFriction="2.2"
UiName="UI_TIRE_TYPE_CHAINS_NAME"
És ugyanez a személyautóknál.
Zseniális! Az előző hozzászólásomhoz is ad némi támpontot, Aki érez magában indíttatást nyugodtan töltse le és bogarásszon benne.
Most már legalább tudom, hol kell központilag a gumikat csesztetni és nem kell egyesével!!! Ki is próbálom.
Belenéztem a fájlba és láttam, hogy összesen két értéket változtatott meg. (Illetve négyet.)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az eredeti:
<Chains
BodyFriction="3.0"
BodyFrictionAsphalt="1.2"
IsIgnoreIce="true"
SubstanceFriction="1.3"
UiName="UI_TIRE_TYPE_CHAINS_NAME"
És a mókolt:
<Chains
BodyFriction="3.0"
BodyFrictionAsphalt="1.4"
IsIgnoreIce="true"
SubstanceFriction="2.2"
UiName="UI_TIRE_TYPE_CHAINS_NAME"
És ugyanez a személyautóknál.
Zseniális! Az előző hozzászólásomhoz is ad némi támpontot, Aki érez magában indíttatást nyugodtan töltse le és bogarásszon benne.
Most már legalább tudom, hol kell központilag a gumikat csesztetni és nem kell egyesével!!! Ki is próbálom.
#2320
Érzem, hogy engem akarsz megszólítani. <#wink>#wink> Minap én is elgondolkodtam, hogy ez a guminyomás dolog hogyan is működhet. Ha én fejlesztő lennék, akkor egy változtatható értéket tennék a kerekek tapadásába-hoz. Mondjuk egy szorzót. Ha nagyon jó fej akarnék lenni, akkor azt is beleírnám, hogy laza-sáros talajon, ha leengedném, akkor nőne a tapadás, ha aszfalton meg felfújnám akkor is! Ez ugye két ellentétes dolog, de így logikus...
Hogy ez pontosan hogyan működik a MR-ben azt nem tudom, de ha konkrét autó konkrét gumiját akarod piszkálni, akkor ahhoz tudok irányt mutatni. A pontosság igénye nélkül: SR-ben a d:\Epic Games\SnowRunner\en_us\preload\paks\client\ Mappában vannak csomagolt fájlok, neked valószínűleg az Initial.pak nevű kell. Amit egy Winrar-al kell megnyitni (És nyitva is tartani) azon belül: initial.pak\ \classes\wheels könyvtárban vannak a különböző kerekek xml fájljai. Abban vannak...
<TruckTire _template="Offroad" Mesh="wheels/tire_heavy_mudtires_single_1" Name="mudtires_2">
<WheelFriction _template="Mudtires" SubstanceFriction="5.0"/>
<GameData
Price="7412"
UnlockByExploration="false"
UnlockByRank="13"
>
<UiDesc UiDesc="UI_TIRE_MUDTIRES_DESC" UiName="UI_TIRE_HEAVY_MUDTIRES_SINGLE_2_NAME" />
</GameData>
</TruckTire>
<TruckTire _template="Offroad" Mesh="wheels/tire_heavy_mudtires_single_2" Name="mudtires_3">
<WheelFriction _template="Mudtires" BodyFriction="5.0"/>
<GameData
Price="7712"
UnlockByExploration="false"
UnlockByRank="13"
>
Friction értékek. Hogy az substance, vagy body az mindegy (biztos nem mindegy, de én nem jöttem rá, miért az egyik vagy a másik!) Amiket itt a példában látsz, az már módosított érték. Valószínűbb, hogy valami egy egész akármennyitől kettő egész valamennyiig terjedő számot találsz. Na, azt lehet átírogatni. Azt javaslom, hogy a duplájánál nagyobb értéket ne nagyon erőltesd! Mert előfordulhat, hogy nem indul el a jármű! <#wink>#wink> (Ezt is kifejtettem már egyszer.)
Ha még mindig nem vettem el a kedved, akkor uccu!
Ja igen! Én úgy szoktam, hogy kimásolom a megnyitott initial.pak-ból azokat a fájlokat amit módosítani szeretnék, azokat piszkálom és teszem vissza a helyükre. Így megmaradnak valahol a már módosított fájlok, ha az eredetit módosítod a helyén, akkor azok el fognak veszni minden egyes frissítésnél! És ugye a biztonsági mentést sem kell magyaráznom! (Benzin van benne? Konnektorba be van dugva?)
Ennyit tudok így látatlanban segíteni. Ha ennél többet akarnék, vagy pontosabban, akkor fel kellene telepítenem a játékot...
Hogy ez pontosan hogyan működik a MR-ben azt nem tudom, de ha konkrét autó konkrét gumiját akarod piszkálni, akkor ahhoz tudok irányt mutatni. A pontosság igénye nélkül: SR-ben a d:\Epic Games\SnowRunner\en_us\preload\paks\client\ Mappában vannak csomagolt fájlok, neked valószínűleg az Initial.pak nevű kell. Amit egy Winrar-al kell megnyitni (És nyitva is tartani) azon belül: initial.pak\
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<TruckTire _template="Offroad" Mesh="wheels/tire_heavy_mudtires_single_1" Name="mudtires_2">
<WheelFriction _template="Mudtires" SubstanceFriction="5.0"/>
<GameData
Price="7412"
UnlockByExploration="false"
UnlockByRank="13"
>
<UiDesc UiDesc="UI_TIRE_MUDTIRES_DESC" UiName="UI_TIRE_HEAVY_MUDTIRES_SINGLE_2_NAME" />
</GameData>
</TruckTire>
<TruckTire _template="Offroad" Mesh="wheels/tire_heavy_mudtires_single_2" Name="mudtires_3">
<WheelFriction _template="Mudtires" BodyFriction="5.0"/>
<GameData
Price="7712"
UnlockByExploration="false"
UnlockByRank="13"
>
Friction értékek. Hogy az substance, vagy body az mindegy (biztos nem mindegy, de én nem jöttem rá, miért az egyik vagy a másik!) Amiket itt a példában látsz, az már módosított érték. Valószínűbb, hogy valami egy egész akármennyitől kettő egész valamennyiig terjedő számot találsz. Na, azt lehet átírogatni. Azt javaslom, hogy a duplájánál nagyobb értéket ne nagyon erőltesd! Mert előfordulhat, hogy nem indul el a jármű! <#wink>#wink> (Ezt is kifejtettem már egyszer.)
Ha még mindig nem vettem el a kedved, akkor uccu!
Ja igen! Én úgy szoktam, hogy kimásolom a megnyitott initial.pak-ból azokat a fájlokat amit módosítani szeretnék, azokat piszkálom és teszem vissza a helyükre. Így megmaradnak valahol a már módosított fájlok, ha az eredetit módosítod a helyén, akkor azok el fognak veszni minden egyes frissítésnél! És ugye a biztonsági mentést sem kell magyaráznom! (Benzin van benne? Konnektorba be van dugva?)
Ennyit tudok így látatlanban segíteni. Ha ennél többet akarnék, vagy pontosabban, akkor fel kellene telepítenem a játékot...
A modderek athoztak nehany SR autot a MR-be. Ezeken a guminyomas olyan SR-szeruen kemeny. Nem tudja valaki melyik fileben mit kell atirni hogy kicsit leereszthessem?
Igen, jo moka lenne egy ilyen gep tulajdonosanak lenni. A "hol hasznaljam" kerdes jogos. Nekem mondjuk lenne is hol, nem messze van par regi homokbanya. De igy egymagamban eleg ciki lenne. Ezek szerintem klubok, osszejonnek a sracok, mindenki hozza a sajat masinajat. Ugy mar egesz mas teszta. Kitalalnak valami feladatot aztan megprobaljak megoldani.
Az unokatesomnak van egy benzinmotoros terepes versenybugija, de tizenot ev alatt azt is csak egyszer lattam a banyaban futtatni, azota ott van neki a kredenc tetejen.
Az unokatesomnak van egy benzinmotoros terepes versenybugija, de tizenot ev alatt azt is csak egyszer lattam a banyaban futtatni, azota ott van neki a kredenc tetejen.
#2317
"sok sok ilyen kis modelt" Egyszer majdnem elcsábultam. És nem is a 100K körüli árcédula riasztott el, hanem az, hogy hol használjam?!?
Azért a "sok-sok" az kicsit erős! <#wink>#wink>
Azért a "sok-sok" az kicsit erős! <#wink>#wink>
Tudja azt Aborg is, csak viccesen tálalta a videót. Alig várom, hogy a fiaim kicsit nagyobbak legyenek és vehessek sok sok ilyen kis modelt 😊
#2315
Remélem azért tisztában vagy vele "Egy darabig eltartott mig rajottem mit is latok" vagy még sem....ezek RC játékok....innentől nem értem a többit.....<#fejvakaras>#fejvakaras>
Forever>***eta32***
Gyerekek, ez is remek moka lehet! Egy darabig eltartott mig rajottem mit is latok. A grafika tokeletes, a hangok nagyszeruek. A fizika is turheto 😊 A gravitacio lehetne erosebb, a novenyek meg kisebbek. A kormanyzasra meg indulasra tennek valami limitert ami nem engedi meg veletlenul se a gyorsabb mozdulatokat. Amugy tokeletes.
#2313
Bocs, tárgytalan. Meglett. Csak azt nem értem, hogy ez hogyan maradhatott ki? Ezt a küldetést többször is teljesítettem a SR-es pályafutásom során... Valószínűleg összekeveredtek az emlékek, a játék meg nem mutatta egyértelműen. A hajóroncs felfedezős küldetés volt Drummond szigeten.
Akkor most Alaszka... Bár ezt is megcsináltam már, szintén az újrakezdős mentésben.
Akkor most Alaszka... Bár ezt is megcsináltam már, szintén az újrakezdős mentésben.
#2312
Meg akartam csinálni Micsigenben a 100%-ot, de azt mondja, hogy egy küldetést nem teljesítettem. Csakhogy nem látom sehol azt az egyet. Tudom, hogy vannak később előbukkanó küldetések. Egy például a gát mellett, de az megvolt! Van valami tippetek? Hol lehet még ilyen?
Olyan is rémlik, hogy az egyes pályán nem messze a fűrészteleptől egy ház is adott, de azt hiába lesem.
Olyan is rémlik, hogy az egyes pályán nem messze a fűrészteleptől egy ház is adott, de azt hiába lesem.
#2311
Na ezzel is végeztem Michigan, Alaszka után,Taymyr is 100%-ban kész.
Minden küldi teljesítve,időfutamok kimaxolva aranyra...
Taymyr 100%
Irány a havas Orosz tundra Kola Peninsula.
Még át kell telepítenem a kedvenc gépparkot párat itt hagyok mert ,majd még úgyis vissza kell jönnöm a fahordás miatt
Indul a hófutás egy újabb régióban.....<#taps>#taps>
Minden küldi teljesítve,időfutamok kimaxolva aranyra...
Taymyr 100%
Irány a havas Orosz tundra Kola Peninsula.
Még át kell telepítenem a kedvenc gépparkot párat itt hagyok mert ,majd még úgyis vissza kell jönnöm a fahordás miatt
Indul a hófutás egy újabb régióban.....<#taps>#taps>
Forever>***eta32***
#2310
<#worship>#worship>
Pedig azt hittem kapok rá egy 10.0....<#rinya>#rinya>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.02.08. 18:54:26
Pedig azt hittem kapok rá egy 10.0....<#rinya>#rinya>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.02.08. 18:54:26
Forever>***eta32***
#2309
" erre a trailerre is lehet "csomagolni" " Öööööööö... Maradjunk annyiban, hogy ez nem üzemszerű, de mivel megtehetted, így elfogadjuk.
Erre a produkcióra én 9.7-et adok! Láttam a belső kisugárzásodat! Szép volt Endy!
Erre a produkcióra én 9.7-et adok! Láttam a belső kisugárzásodat! Szép volt Endy!
#2308
Van ez a küldi ami ugye ,nem nagy szám ...megjavítjuk tankoljuk azt annyi....
"Aquatic DON 71"
De ha tovább gondoljuk akkor lehet belőle ilyet csinálni...<#wink>#wink>
Kidaruzzuk a szutymóból,majd megjavítjuk, de tankolni csak a kútnál lehet,na de nem áll rendelkezésre megfelelő szállító trailer,így a javító trailer tetején tudjuk csak oda szállítani ,de a (kitalált) célállomásnál előbb le kell daruzni a tetejéről ugyan azzal a daruval ,majd ezután tudjuk csak megtankolni és így lesz vége csak a küldinek....persze még lehetett volna "ragozni" ,de nekem így elég volt.....
Mindezt a szállítást úgy hogy nem eshet le és mivel megjavítottuk ,a cél állomásig nem is sérülhet meg, a ledaruzáskor sem....
A képek alább...
Én is meglepődtem hogy erre a trailerre is lehet "csomagolni" kocsit,na így ki is használtam.
Na ezek már az igazi "elvetemült kategóriába" tartozók...egyéni küldik....<#nyes>#nyes>
Kidaruzás a mocsárból
Szállítás a szerviz trailer tetején....
A szállítási útvonal
"Cél állomáson ledaruzás előtt
"Aquatic DON 71"
De ha tovább gondoljuk akkor lehet belőle ilyet csinálni...<#wink>#wink>
Kidaruzzuk a szutymóból,majd megjavítjuk, de tankolni csak a kútnál lehet,na de nem áll rendelkezésre megfelelő szállító trailer,így a javító trailer tetején tudjuk csak oda szállítani ,de a (kitalált) célállomásnál előbb le kell daruzni a tetejéről ugyan azzal a daruval ,majd ezután tudjuk csak megtankolni és így lesz vége csak a küldinek....persze még lehetett volna "ragozni" ,de nekem így elég volt.....
Mindezt a szállítást úgy hogy nem eshet le és mivel megjavítottuk ,a cél állomásig nem is sérülhet meg, a ledaruzáskor sem....
A képek alább...
Én is meglepődtem hogy erre a trailerre is lehet "csomagolni" kocsit,na így ki is használtam.
Na ezek már az igazi "elvetemült kategóriába" tartozók...egyéni küldik....<#nyes>#nyes>
Kidaruzás a mocsárból
Szállítás a szerviz trailer tetején....
A szállítási útvonal
"Cél állomáson ledaruzás előtt
Forever>***eta32***
#2307
<#worship>#worship>
Forever>***eta32***
#2305
Annyira nem ,de szeretem a játékot......<#nyes>#nyes>
Adott ez a küldi.
Rift mapon,szépen oda vittem a technikát ,megjavítottan ,majd oda hajtottam a daruval ,pótos trailerrel,feldaruztam a vontatót,ezután hogy azért annyira ne legyen könnyű és gyors ezen az útvonalon,sötétben elszállítottam a cél állomásra.....kicsi map de azért így már nem annyira...
Step 310E feldaruzva
Ezen az útvonalon....
A rendesben van közel 15 napom (a PTS csak 3 meg egy pici) hamarosan kész Taymyr ,de még vár pár fuvar itt ott a 4 mapon...
Na és akkor még hol a többi régió, Kola, Yukon,Wisco,na meg ugye a fahordásos-rakodós küldik minden korábbi mapokon is....<#wink>#wink>
Adott ez a küldi.
Rift mapon,szépen oda vittem a technikát ,megjavítottan ,majd oda hajtottam a daruval ,pótos trailerrel,feldaruztam a vontatót,ezután hogy azért annyira ne legyen könnyű és gyors ezen az útvonalon,sötétben elszállítottam a cél állomásra.....kicsi map de azért így már nem annyira...
Step 310E feldaruzva
Ezen az útvonalon....
A rendesben van közel 15 napom (a PTS csak 3 meg egy pici) hamarosan kész Taymyr ,de még vár pár fuvar itt ott a 4 mapon...
Na és akkor még hol a többi régió, Kola, Yukon,Wisco,na meg ugye a fahordásos-rakodós küldik minden korábbi mapokon is....<#wink>#wink>
Forever>***eta32***
#2304
De, te mazochista vagy! <#wink>#wink>
Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.02.06. 19:42:41
Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.02.06. 19:42:41
#2303
Nekem jó a fogyasztása a kocsiknak,alapon ahogy van,így legalább változatos a játék ,van benne valami a MR-ből "hard " jellegű,figyelni kell tervezni az útvonalakt és szállítani a benyát...
Ha ezekre figyel az ember elég jól ki lehet logisztikázni.....nyilván nem mindig sikerül de ez nem baj....volt nem egyszer hogy a kút előtt fogyott ki 50-100 méterre,de ettől változatos és érdekes,már ha azzá teszi az ember.
Mióta Taymyr régiót tolom csak nagy darukat használok mindenhol ,csak is a nagy daruzás játszik ahol csak lehet...amiket kocsikat (küldikben) el lehetne vontatni mind feldaruzom a szállító trailerekre,majd a célba szállítom....így nem lehet megunni a játékot ....<#wink>#wink>
Amelyiket megkapom örökbe ,azt meg elszállítom ha lehet a legmesszebb levő garázsig ott lepakolom és be a garázsba....
Volt a minap olyan nem 1 küldim több mapon keresztül ami kb. 3 órán át tartott....nyilván mindenhol a legnehezebb részen és a leghosszabb útvonalon haladtam....lehet itt komoly kihívásokat csinálni ,ha nagyon akarja az ember.
Tankolni a 380 literes tankot 4x töltöttem tele.....hol kútnál hol vinnem kellett tartályossal a benyát.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.02.06. 17:43:05
Ha ezekre figyel az ember elég jól ki lehet logisztikázni.....nyilván nem mindig sikerül de ez nem baj....volt nem egyszer hogy a kút előtt fogyott ki 50-100 méterre,de ettől változatos és érdekes,már ha azzá teszi az ember.
Mióta Taymyr régiót tolom csak nagy darukat használok mindenhol ,csak is a nagy daruzás játszik ahol csak lehet...amiket kocsikat (küldikben) el lehetne vontatni mind feldaruzom a szállító trailerekre,majd a célba szállítom....így nem lehet megunni a játékot ....<#wink>#wink>
Amelyiket megkapom örökbe ,azt meg elszállítom ha lehet a legmesszebb levő garázsig ott lepakolom és be a garázsba....
Volt a minap olyan nem 1 küldim több mapon keresztül ami kb. 3 órán át tartott....nyilván mindenhol a legnehezebb részen és a leghosszabb útvonalon haladtam....lehet itt komoly kihívásokat csinálni ,ha nagyon akarja az ember.
Tankolni a 380 literes tankot 4x töltöttem tele.....hol kútnál hol vinnem kellett tartályossal a benyát.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.02.06. 17:43:05
Forever>***eta32***
#2302
Erre megint nem számítottam.
Most tényleg bealudtam. Az a baj, hogy már minden egyes javítás, nekem csak kárt okoz. Az 5600Ts óta nincsenek kétségeim, hogy akarom, e használni a csaló váltómat (KB a felét fogyasztja vele minden jármű) Csakhogy minden peccs után nekem le kell cserélnem a fájlját!
Most tényleg bealudtam. Az a baj, hogy már minden egyes javítás, nekem csak kárt okoz. Az 5600Ts óta nincsenek kétségeim, hogy akarom, e használni a csaló váltómat (KB a felét fogyasztja vele minden jármű) Csakhogy minden peccs után nekem le kell cserélnem a fájlját!
#2301
Ez a "hanghurok" amiről írsz már a kezdetektől benn van bizonyos kocsiknál és azóta jelezve is lett ,de nem javították.
Az élő játékról beszélek...
A hangképzés nem az erősségük és akkor még finoman fogalmaztam....<#levele>#levele>
Van amelyiknél külső nézetre váltással abba marad ,de leginkább csak akkor mikor leállítjuk a motort....
Üdv a fedélzeten....<#wink>#wink>
A legújabb PTS javítás is arról szólt amit elb...tak és most javították.....VICC kategória.....komikus....<#help>#help>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.02.05. 17:12:48
Az élő játékról beszélek...
A hangképzés nem az erősségük és akkor még finoman fogalmaztam....<#levele>#levele>
Van amelyiknél külső nézetre váltással abba marad ,de leginkább csak akkor mikor leállítjuk a motort....
Üdv a fedélzeten....<#wink>#wink>
A legújabb PTS javítás is arról szólt amit elb...tak és most javították.....VICC kategória.....komikus....<#help>#help>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.02.05. 17:12:48
Forever>***eta32***
#2300
Sikerült beletenniük egy hibát! <#wink>#wink> Eddig nem tapasztaltam. Amikor sárban megyünk akkor előkerül egy nyekergő, síró, vinnyogó hajtóműzaj. Talán a váltóé. (Találtam is rá utalást egy xml-ben)
Na mindegy. az rövid hangfelvétel, amit hurok lejátszásba tesz a játék. Na ez nem akart abbamaradni, amikor megálltam a járművel (5600TS). De könnyen megszüntethető egy motorleállítással.
Na mindegy. az rövid hangfelvétel, amit hurok lejátszásba tesz a játék. Na ez nem akart abbamaradni, amikor megálltam a járművel (5600TS). De könnyen megszüntethető egy motorleállítással.
Időben van egy hónapjuk de erőforrásban nem biztos. Gondolom dolgoznak a phase 4-en is és más játékokon is. Egyszerűbb kiadni aztán ha nagyon sír a nép akkor patch-cselnek.
#2298
"külön daru fülke nézet" Ami ugye a MR-ben benne volt! <#wink>#wink>
Az, hogy a kanyarban, vagy a célegyenesben van, szerintem nem jelent semmit. Még mindig a hó végére szavazok. Ha az a "határidő", akkor szerintem ki is fogják használni. Gondolj csak bele. Van egy hónapjuk de előbb kiadják hibásan, csak magukat aláznák meg. Mondjuk ennek a csapatnak szerintem baromira mindegy már!
Az, hogy a kanyarban, vagy a célegyenesben van, szerintem nem jelent semmit. Még mindig a hó végére szavazok. Ha az a "határidő", akkor szerintem ki is fogják használni. Gondolj csak bele. Van egy hónapjuk de előbb kiadják hibásan, csak magukat aláznák meg. Mondjuk ennek a csapatnak szerintem baromira mindegy már!
Szerintem már több update nem fog jönni, mert tegnap hivatalos post-ban közölte a Focus Home, hogy phase 3 "is just around the corner". Szerintem ezt most így elengedik.
Úgy látszik ez az új trend. Bugfest módban kiadni játékokat. Lehet a covidnak is köze van hozzá, mert szerintem elég rendesen ütemterv mögé tette a fejlesztőket. Most meg próbálják behozni.
Úgy látszik ez az új trend. Bugfest módban kiadni játékokat. Lehet a covidnak is köze van hozzá, mert szerintem elég rendesen ütemterv mögé tette a fejlesztőket. Most meg próbálják behozni.
#2296
Nos igen @urva idegesítő mindig újra és újra beállítgatni.....
Ami a belső nézetett illeti ,teljesen más dimenzió.
Nyilván sokat "segít" dob rajt ahogy írod a 3 moncsi....anno évekkel ezelőtt ezért is ruháztam be rá,egy forintját nem bántam meg.
Természetesen 1-el azért nem adja annyira,meg nehezebb is tolatni.
Én már külsőből nem is találok el az úton...nyilván bizonyos tolatásoknál,kényes szituknál,elakadás csörlő pont keresésé ,muszáj nekem is a külsőt használni.
Ami még jó lenne ,persze soha nem fog megvalósulni,az a daruzáshoz egy külön daru fülke nézet...<#eljen>#eljen>
Az lenne igazán csak realisztikus,de ez legyen a legnagyobb gond és hiányosság a játékban....
Ja nekem a "hadonászó kezek" mindig be vannak kapcsolva,engem nem zavar ,sőt már észre sem veszem,fel sem tűnik,kell valami interakció....<#wink>#wink>
A dudát is gyakran használom a madarak miatt....<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.02.04. 07:32:59
Ami a belső nézetett illeti ,teljesen más dimenzió.
Nyilván sokat "segít" dob rajt ahogy írod a 3 moncsi....anno évekkel ezelőtt ezért is ruháztam be rá,egy forintját nem bántam meg.
Természetesen 1-el azért nem adja annyira,meg nehezebb is tolatni.
Én már külsőből nem is találok el az úton...nyilván bizonyos tolatásoknál,kényes szituknál,elakadás csörlő pont keresésé ,muszáj nekem is a külsőt használni.
Ami még jó lenne ,persze soha nem fog megvalósulni,az a daruzáshoz egy külön daru fülke nézet...<#eljen>#eljen>
Az lenne igazán csak realisztikus,de ez legyen a legnagyobb gond és hiányosság a játékban....
Ja nekem a "hadonászó kezek" mindig be vannak kapcsolva,engem nem zavar ,sőt már észre sem veszem,fel sem tűnik,kell valami interakció....<#wink>#wink>
A dudát is gyakran használom a madarak miatt....<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.02.04. 07:32:59
Forever>***eta32***
#2295
Több mint 2 hónapja jeleztem a fórumon ,külön topicban.....
Nyilván nem csak nekem van-volt ilyen gondom a mai napig....
Ahogy a videó beállításokat is ,de az a PTS-en van .
A hang az csak az élesben...
De erre van egy megoldás anno be is írtam a topicba,mondhatnám "saját szabadalom"<#hehe>#hehe>
Mikor indul a játék és tölt akkor az egeret ide-oda mozgatni kell míg tölt és a töltő kerék el nem tűnik.
Így nem kell minden alkalommal külön beállítgatni a hangokat.
Ami a vidi advanced beállításokat illeti ,remélem mire élesbe kerül megcsinálják ...mert akkor<#levele>#levele>
Ennek tegnap hangot is adtam ,picit keményebben,de a lájkokból ítélve jogos volt a felháborodásom ez irányba is...
Nyilván nem csak nekem van-volt ilyen gondom a mai napig....
Ahogy a videó beállításokat is ,de az a PTS-en van .
A hang az csak az élesben...
De erre van egy megoldás anno be is írtam a topicba,mondhatnám "saját szabadalom"<#hehe>#hehe>
Mikor indul a játék és tölt akkor az egeret ide-oda mozgatni kell míg tölt és a töltő kerék el nem tűnik.
Így nem kell minden alkalommal külön beállítgatni a hangokat.
Ami a vidi advanced beállításokat illeti ,remélem mire élesbe kerül megcsinálják ...mert akkor<#levele>#levele>
Ennek tegnap hangot is adtam ,picit keményebben,de a lájkokból ítélve jogos volt a felháborodásom ez irányba is...
Forever>***eta32***
#2293
PTS-ben, vagy a "rendesben"?
Nálam csak a hangot veszi le minden indításkor, minden csúszka 0-án áll. A grafikai beállítások rendben vannak.
#2291
Épp azt néztem, hogy 800MB-ba elég sok minden belefér. Az X4-hez csak a töredéke szokott jönni. Most épp azt tesztelgetem. Majd azért erre is ránézek, hátha felfedezek valamit benne...
Igen. Az az egyetlen dolog, amit én is várok, hogy éljenek azok a beállítások. Mert ugye nem csak nem menti el, hanem nem is állítja át őket! (Legalábbis nem mindet)
Ami ugyan nem grafika, de a hadonászó kezeket sem lehet eltüntetni, a ksiva kóddal együtt!
Mentem mostanában párszor belsőből (Ja igen, és a belső látómezőt sem állítja át) és egyre barátságosabb. Például az aszfalton száguldozni magabiztosabban tudok... És level tú-nak sem rossz belülről tolatgatni, egy nyergessel. De azért még messze vagyok attól, hogy fullba toljam, mint te! Meg azért a három monitor is sokat dob rajta!
Igen. Az az egyetlen dolog, amit én is várok, hogy éljenek azok a beállítások. Mert ugye nem csak nem menti el, hanem nem is állítja át őket! (Legalábbis nem mindet)
Ami ugyan nem grafika, de a hadonászó kezeket sem lehet eltüntetni, a ksiva kóddal együtt!
Mentem mostanában párszor belsőből (Ja igen, és a belső látómezőt sem állítja át) és egyre barátságosabb. Például az aszfalton száguldozni magabiztosabban tudok... És level tú-nak sem rossz belülről tolatgatni, egy nyergessel. De azért még messze vagyok attól, hogy fullba toljam, mint te! Meg azért a három monitor is sokat dob rajta!
#2290
Elnézve a folyamatos hibajelentéseket,még messze ennek a reális esélye.....
Persze ettől függetlenül ez a dilettáns banda simán kiadja késznek a Pass 3 játékot tele bugokkal...ahogy eddig is aztán vagy lesz javítva fél év múlva vagy nem....<#falbav>#falbav> sajna inkább az utóbbi.
Az advanced videó beállítások még mindig nem menthetők,a többivel meg tele a fórum....<#levele>#levele>
Persze ettől függetlenül ez a dilettáns banda simán kiadja késznek a Pass 3 játékot tele bugokkal...ahogy eddig is aztán vagy lesz javítva fél év múlva vagy nem....<#falbav>#falbav> sajna inkább az utóbbi.
Az advanced videó beállítások még mindig nem menthetők,a többivel meg tele a fórum....<#levele>#levele>
Forever>***eta32***