5751
  • Jóózsf István #2223
    Ez lett a narkóm! Nem tudok lejönni róla!
    (Itt nem csak a léc rezgett, hanem a fenyő is, amikor ráborítottam a sok vasat.)
  • Bercy #2222
    Na az a talpat ne is említsd. Kevés frusztrálóbb dolog van, mint a talp miatt beakadni, pedig amúgy a vontató vinné...
    Én is csak a Kolob-bal állok neki a 8slot trailernek, mert a többi vontató simán elakad a talp miatt.
  • eta32 #2221
    Jó hát így is lehet ,ha nem szeretnél sokat fordulni...
    Azért néha rezgett a léc....
    Én meg akkor csak neki indultam az upgrade-ért Yukonba.....a Taymyr map mellé egy kis kiruccanásként....
    Ide feljutni sem volt egyszerű ,de a le út is "hömbölgéssel" teli volt... de jól bírta a vas ,miután már 4x fordult át is volt benn kakaó...
    A táj szépsége megérte....

  • Jóózsf István #2220
    Nekem ne mondja senki, hogy nem használom ki a játékban rejlő lehetőségeket!
    ...vagy...
    Jó hangulatban telt a mai logisztikázás. Csak egyszer borítottam a túlméretest, de az sem volt menthetetlen.
    (Kicsit érdemes várni amíg a jücsüb feldolgozza, hogy 4K legyen.)
  • Jóózsf István #2219
    Szoktam használni. Ahhoz (is) kellett a Kolov 7265447653573754354354-os. Vagy bármilyen vas, aminek jón magasan van a nyerge! Merthogy lépten-nyomon leér a kitámasztó talpa, és akkor jármű legyen a talpán, ami ki-átráncigálja!

    #2215 A bányát ne is emlegessük. Nagyon vérszívó volt. Vontatott szerelvényekkel operáltam. Egyszer megpróbáltam a Twinsteer-el felmenni a másik végéből. Nem a feljutás volt a nehéz, hanem utána a köves döntött szakaszokon a talpon tartása!
    Na, ott volt visszatöltögetés!
  • eta32 #2218
    Ez a játék mindig okoz meglepetéseket,sajnos negatívot is ahogy most szembesültem vele.
    Elrontják azt ami már hónapokkal ezelőtt működött és jó volt ,de miért is csodálkozom.
    Nem véletlen mikor azt mondom hónapok múlva majd jó lesz ...
    Átnéztem a Kola félszigetre .
    Sajnos szembesülnöm kellet azzal hogy a radar pótom szőrén szálán eltűnt....
    Yukonba szerettem volna használni ,mint azt már korábban is megtettem....
    Ezzel még nem is lenne baj ha úgy működne hogy veszek másikat ,de nem nem lehet megvenni sem itt sem máshol ...
    A poén ott van hogy a PTS szerveren ezen része működik....
    Bárhol vehetek ilyen radar pótot és használhatom....
    De az élőbe is így volt hónapokkal ezelőtt....
    Legutóbb talán fél éve használtam ,de tuti sok hónapja annak már,na ott nem.....kicsit sem fura....
    Mondjuk azt se értem hogy az orosz gépeknek a fejlesztéséért miért kell elmennem Yukonba régióba....de ilyeneken már meg sem lepődök.
    Helyenként elég nagy a katyvasz a játékban és a készítők fejében is....
  • Bercy #2217
    Sajnos ez a baj Flooded Foothills-szel. Nem nagyon van alternatív útvonal. És sajnos az egyetlen út nem tartogat igazi kihívásokat csak nagyon lassú a sok sár miatt.
  • eta32 #2216
    Ja ja értem,köszi az infókat....a fórumon is sokan "panaszkodtak" már hogy összességében sok helyen van olyan hogy ugyan azon az útvonalon kell többször is szállítani...
    Én ezt úgy szoktam valamelyest ellensúlyozni , persze ha lehet és kivitelezhető, hogy megpróbálok más útvonalon menni ha csak részbe is...
    Alaszkában is a vége felé már váltogattam a pótokat és a vontatókat, az útvonalat is variáltam ,még ha nehezebb is volt hogy ne legyen uncsi.
    De ugye azokkal a bazi nagy trailerekkel nem nagyon volt sok választás,elég volt a "széles" utakon is elmenni a kanyarokban ,de ettől és ilyenektől igazán még élvezhetőbb szerintem...
  • Bercy #2215
    Kola sem olyan vészes ám. Inkább csak a mechanikája más. Nincs az, hogy megszokott módon a garázs mellett van trailer store is, legalább is Imandrán. Meg vannak nehéz szakaszok, ahol könnyű elakadni, de nem kell olyan sok árut leszállítani. Engem Flooded Foothills arany bánya küldetés jobban frusztrált ahol ugyanoda kellett vinni rengeteg nyersanyagot és az úton volt bőven "szuper sár" ami kihívást ugyan nem jelent csak piszok lassan haladnak benne a gépek. Számomra borzalmasan unalmas volt.
    Taymir az egyik kedvenc régióm. Technikásabb. Kevesebb az unalmas üresjárat, lehet haladni, de figyelni kell.
  • eta32 #2214
    Ja ja ,de nem sietős...amúgy van még hátra a "gyáriakból"...nem kevés ,mivel a seasons pass van meg így nem mostanában lesz mire letolom az egészet ,szerencsére....főleg hogy most már kezd nehezedni ,Kola félsziget lesz igazán nehéz ,ahogy olvasom ,és abból amit ott eddig tapasztaltam, de nem baj....
    Na meg ha hozzá vesszük a Pass3. részét,szerintem a 4.ben is lesz valami új map...remélem...
    Nos igen Taymyr már elég jól bejártam tudom mire számíthatok,de nyilván lesznek jó kis szituk.....ezért is szeretem ezt a játékot,mindig tartogat valami meglepetést....
  • eta32 #2213
    Igen,ki nem hagytam volna...hogy legyen valami izgalom is néha.....
    Michigan "időfutamok"
    Alaszka "időfutamok"
    Habár Alaszkában azért ezzel a trailerrel volt nem kevés,nem volt kedvem annyiszor fordulni ,no meg ki szerettem volna próbálni hogy milyen ezzel lavírozni....
    Azért helyenként voltak kihívást jelentő pillanatok...de jó móka volt...
    8 slot pót
    8 slot pót betonnal..

  • Oldgamer
    #2212
    Eta!
    Akkor haladsz szépen előre, már nincsen sok hátra a " gyári " verziós régiókból.
    Taymyr elég kemény lesz arra készülj, a Rift térképen pl trailer store sincsen, oda mindent el kell hurcibálni! Remélem ez nem volt spoiler... :/ Én itt szívtam a legtöbbet, viszonylagosan hosszabb, nagyon kemény terepeken kell szállítani ezt azt. Nagyjából sejtheted, hiszen 30%-ot azért ott is teljesítettél.
  • Jóózsf István #2211
    Derék! A stopperes küldetéseket is lezavartad mindkét régióban, minden pályán?
  • eta32 #2210
    Nos igen, nem oly egyszerű az élet......
    Az tuti én maradok az élőnél, a PTS arra jó volt hogy megnéztem mit is kapunk majd egyszer ha kész lesz....
    Kipróbáltam ,jó ,meg minden ,de ennek is kell még pár hónap mire kiforrja magát.
    Legalább is az eddigi tapasztalatok ,nem mutattak mást.....
    Most se lesz ez másként.
    Én most itt tartok ,Michigan ,Alaszka 100%-ban kész majd ha megyek a farakodásért anno akkor a trailereket is begyűjtöm de csak annyi teendőm van,pénz van dögivel már most is ,majd a 30-as szintet elértem....
    Mellesleg nagyon jó volt Alaszka is...
    Úgy hogy mire oda érek helyre kalapálják remélem ....
    Michigan Alaszka 100%


    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.01.11. 18:56:56
  • Jóózsf István #2209
    Most akkor a nagy kérdés. Valaki azt írta a fórumban, hogy neki megy a fő mentéssel. Sokan meg ugyan olyan hibákra panaszkodnak, mint eddig. Pöllő: a grafikai beállításokat, még mindig nem menti...

    Vajon hogy indítsam el? Töröljem az egész mentési szekciót, és esetleg telepítsem újra a játékot?

    Töröltem, másoltam.
    Akkor mondom sorban.: Megy a régi mentéssel. Mindegyikkel. Ellenben hibaüzenet még mindig van. Grafikát nem menti.
    Viszont a Yukon kettes pályája csak úgy lesz jó. (Kabinokból csak a kettőt - hármat - kettőt kéri. Minden jármű és pót a helyén) ha még nem kezdtük el a küldetéseket!!! Ha már igen és onnan akarjuk folytatni, ahol abbahagytuk, akkor mindenáron a 10 -15 -10-es felálláshoz ragaszkodik. Hiába próbáltam megetetni a kettővel, leszarta! A kabin és a térképmenü probléma szintén megszűnt.
    Kicsit levert a víz, mert én magam nem készítettem biztonsági mentést a Yukon két pályája között, de szerencsére találtam olyat, amiben a gép békáp(hatja) mappájában volt!
    ELLENBEN. Alig kezdtem vele játszani, olyan teljes gép összeomlás - újraindítást kaptam, hogy csak pislogtam. Nem is emlékszem mikor láttam a gépemtől ilyet utoljára! Az egyik monitor fehér, a másik fekete lett még egy picit ment a hang, de a kontrollerre már nem reagált, aztán a hang is lúpolni kezdett. Majd (Hála istennek) kisvártatva már indult is a gép újra.
    Kicsit kezdek félni ettől a játéktól!
    Az egy dolog, hogy bődületes malőröket nem javítanak azonnal. De két hét után kitolják a szemünket ezzel a nyúlfarnyi hibajavítási listával és a tetejébe még... VICC AZ EGÉSZ!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Fixed crash in main menu when pressing "Continue"
    Fixed bugs with incorrect hints behavior in activation zones
    Paystar wheel hub clipping fix

  • Jóózsf István #2208
    Most akkor a nagy kérdés. Valaki azt írta a fórumban, hogy neki megy a fő mentéssel. Sokan meg ugyan olyan hibákra panaszkodnak, mint eddig. Pöllő: a grafikai beállításokat, még mindig nem menti...

    Vajon hogy indítsam el? Töröljem az egész mentési szekciót, és esetleg telepítsem újra a játékot?
  • eta32 #2207
    PTS Update 11/01/2021 (12.1)
  • eta32 #2206
    Mond meg te....
  • ximix #2205
  • Jóózsf István #2204
    Ja igen... Az új váltót úgy vágtam ki a tajgából, hogy csak úgy zörgött. Annyit nem hoz, amennyivel kényelmetlenebb kezelni. Nem vitatom, biztos lesz olyan helyzet, hogy megérje két fokozat közé váltani, de egyelőre nálam felejtős!
  • Jóózsf István #2203
    Bakker! Épp ezért jöttem!!!
    Csak én így akartam lejátszani.: Mi a hiba a képen?

    Közben arra is rájöttem, hogy ugyan jót kocsikáztam az új pályákon, de isten ments, hogy dolgoznom kelljen rajtuk. Megpróbáltam megjavítani egy hidat. de elszámoltam magam! Kicsit morcos is lettem. Ott fog megrohadni a második pályán egy félpótom, mert én el nem megyek érte. Elég zűrös helyen van. Azt nem bogarásztam végig, hogy lesz-e céges, vagy bármilyen küldetés, hogy legyen azon a pályán pótkocsi depó, de per pillanat az van, amit odaviszel!
    A küldetések is megőrültek! Mindegyik díja nulla forint nulla csillag.
    Az meg szintén nem elhanyagolandó, hogy ha kijavítják a mentési mizériát, akkor azonnal visszatérek a "végigjátszott" mentésemhez, tehát minden amit most csinálok ebben a régióban, az megy kukába! A micsigeniek legalább szórakoztattak!
    Apropó! Helyesbítenék, mert farkast csak a micsigeni pályákon láttam. Már az oroszoknál sem és itt sem!
  • eta32 #2202
    Arra figyelj a gép vásárlásnál "egyenlőre ,várni kell a javításra" hogy az egyik új járgányon nem működik az AWD a hosszú soktengelyes,így azt egyenlőre mellőzd ,mert még saját magát sem képes kihúzni a kátyúból,csak szólok...
  • Jóózsf István #2201
    Elindítottam úgy a játékot, hogy onnan folytattam (földrajzilag) Ahol az autót utoljára hagytam, de küldetések amiket azóta csináltam, nincsenek elvégezve, és a tárgyi feltételek sem adottak rá. Ezt úgy értem el, hogy az aktuális mentésbe, csak a ...save.dat fájlokat másoltam bele az előző biztonsági mentésből. Szóval így nem az igazi. Úgyhogy ment a rollbekk az öt órával korábbi mentésre. Kicsit másképp haladtam tovább. Kiszedtem az összes fejlesztést az összes ruszki pályán. A riften is. Aztán elmentem az orosz havas pályára a fordért és az összes fejlesztéséért (Elég kemény menet volt így célirányosan) És most már kavircoltam is kicsit a wiszkonzini terepen. Úgy ahogy mindig is kellett volna játszanom. Nem néztem meg direkt a térképet. Felmálháztam a fordot és mentem amerre szimpatikus volt. Egy órán keresztül nem is találtam se kilátót, se fejlesztést, aztán lett egy torony és akkor már nem akartam vaktában lövöldözni, mert két fejlesztést is felfedett... Közben átkeveredtem a második pályára és most itt tartok.
    Láttam az inaktív alagutat. Biztos lesz hova vezetnie... Az ilyen ziccereket nem szokták csak úgy parlagon hagyni!

    Szóval meglesznek a fejlesztések itt is és akkor indulhat a rönközés! Ahogy néztem minden régió minden pályáján lesz rá lehetőség.
  • Jóózsf István #2200
    Na kész! Teljesen behalt. Már a saját mentésével sem indul a PTS!
    A Rift pályán tartottam. Egy-két küldetést megcsináltam. Két fejlesztés maradt a teljes orosz régióból. 21. szinten voltam. Egy köpésre attól, amiért idejöttem: Tajga és a böszme négytengelyes, emelhető felfüggesztésű vontató, amihez kellett a 22. szint. És nem megy. Az előző biztonsági mentésemmel megy, ami 5 órányi játékkal előbb volt.
    Voltak is anomáliák: Az előző pályán két küldetést sem akart lezárni, csak ha kiléptem a küldetésből egy másikba. És mindkét esetben a szállítmány utolsó darabja nálam maradt...
    Kéne az a javítás. A video beállításokat nem csak nem menti, de egyik-másik lehetőséget át sem állítja! Tudtam én, hogy nem kell ezzel bétáznom, de erre nem számítottam. Meg ugye, béta nélkül is tud ilyeneket a játék!!!
  • eta32 #2199
    Én ilyeneket soha meg nem néztem,miattam csinálhat bármit...így nincs is mit letiltanom.
    Tudod,,, mindenki úgy játssza a játékot ahogy neki tetszik...
    Neki így realisztikus..... kár ezen mérgelődni....
  • Jóózsf István #2198
    Gumifa szállító szerelvény. Remélem, hogy ez így nem marad a játékban. Viccnek is rossz!
    Eleve nem értem, hogy minek ez a pót ehhez az autóhoz, amikor van hozzá egy tengelyes ami jóval praktikusabb!!! Az, hogy még erőlteti is ez a majom jücsüber, külön felháborít. Le is tiltom.
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2021.01.07. 03:27:24
  • eta32 #2197
    Nos ennyit a "Hard mod lehetőségről"
    " Jellyfoosh Community Manager about an hour ago Reply Quote

    Hey everyone! We appreciate the feedback on this, but please keep in mind that this list is datamined information and not a confirmation of anything, even the feature as a whole. While speculation can be fun, keep in mind that we've had lists like this in previous builds where that feature ended up looking completely different, and even where it didn't arrive at all.

    When anything official is confirmed, we will let you know! "
  • Bercy #2196
    A Bandit nekem se a kedvenc járművem. Nagyon borulékony és közel sem olyan jó terepen.
  • Jóózsf István #2195
    Helyesbítenék: Nem a gumikba nyúltak bele, hanem inkább a motorokba. Persze viszonylag egyszerűen lehetne bizonyítani, ha belekukkantanék a fájlokba, de egyszerűbb találgatni.

    A Banditát röpke 2-3 óra alatt nyolcszor borítottam fel a ruszki első pályán! Nem vagyunk összhangban.
  • Jóózsf István #2194
    Az utolsó utáni lehetőség PC-seknek még mindig létezik: Alt-F4 (Tegnap este kicsit ingerülten léptem ki!)
    Továbbá kijelenthetem, hogy a Banditát gyűlölöm, mint a szart! Amilyen sokra számíthatnánk a megjelenéséből, annyira ostoba.
  • Jóózsf István #2193
    Háááát. Nem mondom, hogy rossz ötletek, hisz egyik másikért mi magunk is kampányoltunk, de nem az én stílusom lesz!

    A P16-nál kár, hogy nem lehet összkerekes, mert tetszik, hogy olyan böszme. Jó lenne a hevi trélert vontatni, magas nyereggel. Most épp emiatt kellett elugranom az oroszokhoz, mert nekik van jó kis magasságállítós négytengelyesük, amivel eddig ezeket a feladatokat végeztem. Ki akarom végezni teljesen micsigent, de egy hatékony vas nélkül nem állok neki.
    Meg ugye tajga nélkül nem élet az élet!
  • Bercy #2192
    A mentéseket szerintem a PS is külön tárolja, szóval attól, hogy törlöd a játékot és újra telepíted nem fog elveszni a mentésed. Nekem xbox van, így nem tudom PS-en pontosan, hogy van.
  • Oldgamer
    #2191
    Ja értem... na az gáz, hiszen végigvittem a jàtékot, egyelőre nem szeretném teljesen letörölni, minden eddig megszerzett dolog elveszne amit megszereztem. Max később. Kérdés, hogy egy későbbi törlés utáni újbóli feltelepítéskor letöltődik e ez a MOD-frissítés, meg a többi is természetesen.
    ( Trial ) Ennek utána fogok nézni, nehogy koppanjak.
  • Bercy #2190
    Úgy értettem, hogy csak magát a mod pályát törölted és nem az egész játékot. Mert a fórumokon mindenhol azt írják, hogy nekik az segített, hogy a komplett snowrunnert letörölték, majd újra installálták. Az egészet.
    Ha bírsz várni pár hetet akkor lehet jobb ötlet megvárni egy rendes patch-ot ami javítja a problémát.
  • Oldgamer
    #2189
    Fussball bund !
    Ez nem az én videóm, de ugyanilyet ír ki nálam is, néha még cifrázza is. :/
    Most olvastam, hogy állítólag még januárban javítják majd ezt a hibát, úgy legyen!
    https://youtu.be/9woUA1S8OuI
  • Oldgamer
    #2188
    Köszi! Igen, ugye írtam alább, hogy ezt a törléses megoldàst megejtettem ( tegnap este ) de újra feltölteni meg màr semmit nem enged a játék ( csak járműveket ) magukat az új pályákat nem. Erre írja ki, hogy : not enough space
    Vagyis nincs, illetve kevés a tárhely. Nekiestem a letöltésnek vagy 10× de ugyez a hibaüzenet megmaradt továbbra is. Azért köszi a tippet!
    Ami jó hír a rosszban, hogy maga az eredeti fő játék meg a TRIAL 4 db pálya hibátlanul működik. Na mindegy, mától most már tényleg TLOU 2-vel nyomulok, aztán 1-hónap múlva mikor végzek vele remélhetőleg minden flottul fog minden menni a SR-ben.
  • Bercy #2187
    Nálam Xbox-on be se tölt a Canada Region mod map. Több helyen is láttam fórumokon, hogy konzolon problémák vannak bizonyos mod pályákkal.
    A "not enough space" hibára a megoldás, hogy törlöd az egész játékot és újra letöltöd. Ez bevált többeknek is a hozzászólások alapján.
  • Oldgamer
    #2186
    A Pacific-ot én is csak a játék elején használtam több alkalommal, mert bár erős és szinte mindenhol elment könnyedén, de iszonyatosan lassú egy jármű, eret vágtam magamon mire odaèrt A-ból B-be.

    Más: konzolosok ( ps ) segítségét kérném!
    A MOD letöltött kanadai pályák ( is ) hibásan működnek. Sok esetben ha az oldalsó választó menüt használom, vagy a tapipaddal aktiválom a térképet, akkor a játék kiír egy hibaüzenetet, miszerint valamilyen downloading hiba keletkezett ( 6-jegyű error hibaüzenet ) és a játékból " kidobódok, újra kell indítani még a konzolt is. Ez iszonyatosan időigényes dolog, sőt a játék maga nem is onnan indul újra, ahol abbahagytam. Gondoltam letörlöm magát ezt a pályát, hátha egy újbóli feltöltéssel rendeződik a helyzet. Viszont most meg az a probléma, hogy nem engedi a rendszer letölteni magukat az új pályákat ( egyiket sem ) mert ezt írja ki a játék: " not enough space " tehát nincsen elég tárhely! (?) Ez vicc, hiszen az ingyen kapott 4000 Mbyte adva van, semmi màs nincsen letöltve ( elhasználva ) Maga a konzolom szabad tárhelye is ( 1-tera ) 45 %-ban szabad. Más külföldi fórumokon is írnak erről a hibáról, nem igazán tudnak vele mit csinálni. Magát az 1.15-ös frissítést is törölném a konzolról ami a mod browser lehetőségeket hozta/adta, de félek utána már nem tudnám újra letölteni ezt a frissítèst, ilyet még soha nem is csináltam. Nem tudom hogy megy ez... Mert ugye bízom benne, hogy valamikor rendbeteszi a cég a hibát, nem szeretném örökre elveszíteni ezeket az ingyenes, amúgy tetszetős, rengeteg plusz feladatot adó térképeket/pályákat! Főleg a Canada 1-2-t. Van összesen vagy 50-feladat a két térképen. Előre is köszönöm az esetleges tippeket, segítséget!
  • Bercy #2185
    P16 a játék elején (feltételezve, hogy Michigenbe játszol) talán a legjobb vontató. Relatív hamar megszerezhető, amikor még hasonló képességű járművek nem elérhetőek. Speciális gumija van aminek a tapadása a legjobb a játékban, kivéve a Tatarinét, de az extrém kivétel.
    Sajnos csak high saddle van hozzá, szóval limitált a használhatósága, de elég sokszor jött jól amikor sárból kellett kihúzni a Paystart.
    Később, amikor már megvan az összes jármű és tuning akkor elveszti a jelentőségét, mert igazából egy feltuningolt White vagy Fleetstar is elmegy szinte mindenhol.
  • eta32 #2184
    Én sem ,kipróbáltam aszfaltra és kemény,talajra még csak csak,de AWD hiányában számomra felejtős ,nem csak ez.
    Ebbe a formában használhatod a rönkszállítóval ahogy a vidin is látod .
    Nem véletlen nem tökig az iszapban ment....
    Pedig jó kis batár lehetne jó a hangja jó is vezetni belsőből is ,de.....