5765
  • chris0000
    #5605
    hi. a no energy területre egy generátort kell vinni? ha valaki nem tudja miért nem írja, h mit kell csinálni... thx.
  • RJoco
    #5604
    Na jó. Ezt benéztem. Nem ez a fejlesztés adta a difit.
  • RJoco
    #5603
    Elvileg áprilistól legálisan lehet 3 növényem, melyeknek levelei lelassítanak. Persze nem a leveleket kell közvetlenül megenni.
    Viszont így gyorsulhatnak a kocsik....
  • Jóózsf István #5602
    Emlékszem, hogy nem is olyan rég (Egy éve? Másfél? :-) Direkt visszavettek a motorerőkből. Meg is sértődtem! :-DDD

    Azért az sem gyenge, hogy az a rohadt nagy batár nem tud felmenni egy emelkedőn. Kéne szerezni abból a cuccból, amit a fejlesztők tolnak. Hátha én is rózsaszínebben látnám, ezt a játékot!
  • RJoco
    #5601
    Érdekes. Én Alaszkát szerettem. Az volt az első pályám, lehet azért.
    Kolába csak azért mentem, hogy összeszedjem az F750-et. De az AWD-t valahogy nem sikerült, anélkül meg nem használok semmit.
    Tegnap összeszedtem a Femm-et. Aztán rájöttem, hogy be kell fejeznem a hidas feladatot, amivel kb. a régiót kezdtem, mert a szigeten van a difi.
    Úgyhogy egy hatalmasat kerülve a Kenworth viszi a cuccot. Hogy ennek sem tudtak volna egy erősebb motort csinálni. Jó kis gép lenne, de mikor nem megy fel a földutas domboldalon, a kerekek állnak, a fogyasztás meg 20l és nem mozdul, akkor azért nem örülök. A P12-t is imádnám, ha nem lenne harmatgyenge. Bezzeg az orosz cuccok jó erősek szoktak lenni. A Tátrák, meg most ez a Zigz, amivel a Femm-et húztam.
  • BmwMan86
    #5600
    Most úgy csinálom, hogy a Cat-tal felcibálom a sziklán. De mindenképp megtartom mert fasza kis gép.

    Jóózsf István, köszi megtaláltam. ;)
  • Jóózsf István #5599
    Ez a Kola ránézésre lehetne a legbarátságtalanabb régió, de Alaszkát jobban utáltam. Valahogy itt a zord környezet ellenére is szívesebben bicajozok.
    A lényeg, hogy az F750 megvan! És fél napja szívok, a futóművével.
  • Jóózsf István #5598
    Persze, hogy MEGINT hülye vagyok!


    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.02.06. 21:15:16
  • Jóózsf István #5597
    Azmiaz, hogy szpesőledissön? Ha a kedvenc autóm, nem kellene nekem erről tudom?
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.02.06. 20:20:50
  • RJoco
    #5596
    Ebben a nyavajás régióban ez az egyedüli térkép, ami normálisan meg van csinálva. Az összes többi olyan szinten szadista, hogy nem tudom szavakkal leírni.
  • Jóózsf István #5595
    Elszpojlerezzem, hogy hol van hozzá az aktív felfüggesztés?
    Mondjuk, nem lesz egyszerű elmenni érte!
  • RJoco
    #5594
    Van hozzá emelhető felfüggesztés. Valahol össze lehet szedni a fejlesztést. Illetve amit az egyik térképen össze tudsz szedni járgányt, azon eleve rajta van, szóval nem célszerű eladni. Sokáig csak ezért volt ez az egy. Én mindig emelt felfüggesztéssel járok, mert amúgy mindenhol elakad. Így is el szokott akadni, gyakran a semmiben az aszfaltos dimbes-dombos úton. De amúgy jól használható.
  • BmwMan86
    #5593
    Köszi! Nehéz szülés volt.
    Igen az a gép. Amúgy nagyon szuper, csak annyira előre áll az orra, hogy Yukon - Flooded Foothills-ben se a fűrésztelepre, sem a fenti log stationhoz nem tudok vele eljutni. A lenti meg baromi nagy kerülő lenne. Vissza kell szoknom 1,5 év után, hogy a játék nagyon szeret szopatni. :D
    Utoljára szerkesztette: BmwMan86, 2024.02.06. 07:34:30
  • RJoco
    #5592
    Tök jó, gratula!
    Ez az Azov az 5 tengelyes, aminek fordul a hátsó tengelye is?
    Ha igen, akkor az egy nagyon jó kocsi. Én imádom. Annyira, hogy már kettő is van belőle. Bár fára sosem használtam. Általában egy félpót van rákötve.
  • RJoco
    #5591
    Ezt a dlc-t láttam is vásárlásnál. Meg is jegyeztem, hogy de "jó", kaptunk ingyen 4 festést, meg jópénzért lehet venni még 4-et másik autóra.
    De mivel nem a festés viszi előre a verdát, így csak vásárlás után szoktam ezzel foglalkozni, amúgy általában nem. Egyszer feltuningoltam, aztán úgy marad. Max a felépítményt állítgatom rajta.
  • BmwMan86
    #5590
    Írtam a mod.io supportnak és segítettek az újra aktiválásban, majd írták hogy jelentkezzek ki játékon belül majd újra lépjek be és működik. Közben levadásztam az István álltal küldött pót pakkot is. Nem mellesleg az Azov 73210 tudja gyárilag amit akartam. Rohadna meg mire átnyálaztam! :D Köszi mindenkinek a segítséget!
    Utoljára szerkesztette: BmwMan86, 2024.02.06. 05:11:14
  • Jóózsf István #5589
    ÉSMENNYIREÚGYISVAN!!!

    Már festem is át az összes cangát! :-)
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.02.05. 21:19:14
  • Jóózsf István #5588
    Csak lassan-lassan!
    A játék semmilyen modot nem használ? Mert ha DE, akkor maga a játék BELÉP a mod.io-ra!!! És a játékon belül is ki lehet keresni... Azt nem állítom, hogy könnyű. Kábé olyan, mint Zuzu Petas-al beszélgetni...
    Ha viszont ez így nem járható, akkor MIVEL TÖRÖLTÉK a fiókod, ugyanazzal az íméllel létre tudsz hozni egy vadonás újat. Legfeljebb az eddig használt modokat újra össze kell szedegetned.

    Jocó!
    Pont az jutott eszembe, hogy biztos a negyedik bérlet tartalmazza. És az is eszembe jutott amikor vásároltam, hogy megnézzem mit tartalmaz. Mondjuk egy kis repit! Ha már elővételben...
    De ez csak gondolat maradt! :-DDD
  • RJoco
    #5587
    Be kell lépni? A mod.io-ra vagy mire?
    Hát ezt jó tudni. Én is csak akkor léptem be, mikor megcsináltam a regisztrációt.
    Miért nem elég, ha használom?!
  • RJoco
    #5586
    Tekintve, hogy nem használjuk...
    Amúgy szerintem az egyik dlc-ben volt. Szóval a dlc infójából, amit ugye megnéz az ember vásárlás előtt. (Vagy nem, csak megveszi, mint én a hiányzókat. Azt sem tudom, hogy pontosan mit vettem, de legalább megvan mind :D).
  • BmwMan86
    #5585
    Sajnos cseszhetem mert zárolták az oldalon a fiókomat, mert 1 évig nem léptem be. Most írtam nekik hátha. A játék nem rakja be magától a modot, manuálisan meg nem megy. Ki kell csomagolni a mod mappába? Izomból szopat ez a játék.
    Utoljára szerkesztette: BmwMan86, 2024.02.05. 20:03:45
  • Jóózsf István #5584
    Azt tudtuk, hogy ehhez van ilyen festés?

    És vajon honnan...?
  • Jóózsf István #5583
    Ne égesd már magad három adag rönkkel! Mit szólnál egy ilyenhez?

    Nem feltétlen kell ez a teherutó hozzá a pótkocsi mod adja a felépítményt a teherautóra is. Csak megfelelő hosszúságú (Három férőhelyes plató) alváz kell hozzá! És azt is vedd számításba, hogy én mindenbe belepiszkálok. "Lehet" ;-) hogy a tied NEM PONTOSAN így fog viselkedni!
    Teherautó.
    Pótkocsi.

    Ja és még egy dolog. A pótkocsi modban van egy hiba, ami agyonvágja az egyedi DLC festéseket.
  • PagoX
    #5582
    Ha az Aramatsura ráteszed a medium log felépítményt, attól még tudsz hozzákapcsolni medium log pótkocsit. Így már egyszerre két pakk közepes csomagot tudsz vinni. Ráadásul ezt kényelmesen el lehet vontatni egy medium log-os Taygával. Mivel az Aramatsu nem borulékony, minimális odafigyeléssel konvojozhatsz egyszerre 3 pakkot.
  • Jóózsf István #5581
    Ha szerzel valahonnan egy Tayga modot, abban 99%, hogy a modder megoldotta, hogy tudj hozzá pótkocsit is csatlakoztatni. Mondjuk a kisebbik Tayga nem épp erre való. Azt inkább nyergesnek használom...


    Jocó!
    Az 5575-el kapcsolatban már beszéltünk róla (!!!) később került a játékba az AWD a Twinsteer-hez! Alul középen.
    Vagy ha így jobban tetszik... (Elküldtem cseten is.)
  • RJoco
    #5580
    Legalább alaposan megismered a terepet és térkép sem kell egy idő után.
    Volt, hogy az Aramatsu-val úgy tolattam fel egy sziklaszirten, mert olyan meredek volt, hogy lecsúszott volna a rönk. Izgis volt :)
  • BmwMan86
    #5579
    Én jobban szeretek küzdeni vezetés közben mint pakolni. :D
    Ezt a videót néztem de nem tudom a modokat név szerint.
    https://www.youtube.com/watch?v=rUHjjI6zSIY
  • RJoco
    #5578
    Így van. 12 szál simán felfér az Aramatsu-ra. Bár én asszem felpakoltam már 18-at is.
    A célállomáson meg ezeket le kell pakolni, hogy csak 3 maradjon, aztán 3-asával vissza.
    Arra már nem emlékszem, hogy az Aramatsu tud e medium-os pótot vontatni, ha medium-os a platója. Ez esetleg segíthet, hogy ne kelljen annyit pakolni. De én szeretek pakolni, és inkább pakolok, minthogy elvonszoljak vele egy pótot.
    Másik megoldás, ha odamész egy olyan verdával, amin van megfelelő felépítmény. Akkor elég abba átpakolgatni 3-asával és nem kell visszapakolgatni. Ki, hogy szereti.
    Korábban, míg nem volt Aramatsu, olyan kocsikkal mentem, amivel két adag fát el tudtam vinni. Volt, hogy két ilyen kocsival mentem konvojban, de a konvojozás szenvedés. Nagyon ritkán csinálom. Inkább fordulok kettőt. Illetve most már Aramatsu.
  • BmwMan86
    #5577
    Úgy érted, hogy 3 szál fa és abból lesz 1 pakk? Láttam sokan úgy csinálják de nem szeretnék vele bajlódni.
  • RJoco
    #5576
    Szedd össze az Aramatsu Forester-t, akkor nem kell pótokkal bajlódni, de cserébe lehet daruzni :)
    Én imádom, kis és közepes rönkökre ezt használom.
  • RJoco
    #5575
    Én csak egy scout-tal szoktam kamiont vontatni, az a Tatarin. A többivel nem áll szándékomban szenvedni.
    A DLC-knek hála van ez a Herkules, 3 tengellyel, de még ez is gyenge. A múltkor egy Hummer-t akartam odébb vonszolni, de inkább hagytam. Majd megyek valami platóssal és feldobom a hátuljára. Úgyis volt ott egy scout pótkocsi is.

    A videóidnál nem tudom, mi a baja a yt-nek. Most sem lehetett 4K-ban nézni. Az azért jó, ha neked 1-2 percenként akad el. Nekem úgy 10-20 másodpercenként. Mindegy, marad a 2K vagy FHD.

    Ezt a hosszút én is ismerem. Lábon mentem vele talán 10 métert, aztán elakadt. A Tatra-val nem volt kedvem becipelni a garázsba, mert akkor nagyon sokat kellett volna kocsikázni oda-vissza. Úgyhogy kapott egy visszaállítást. Ha jól emlékszem, akkor ennek nincs is AWD opciója, csak nálad. Soha nem is használtam emiatt. Még a raktárból is eladtam.
  • BmwMan86
    #5574
    Van esetleg olyan mod, hogy a Tayga-ra ha ráteszem a medium log felépítményt, tudjak pótkocsit csatlakoztatni? Azt hittem ezt már megoldották. Rohadt messzire kell menni a fákért és nyűgös 3-4 kanyart menni egyesével.
  • BmwMan86
    #5573
    Csak figyelmeztetés volt de gond nélkül betöltötte. Közben sikerült beállítani a kormányt is.
  • Jóózsf István #5572
    Van futóműve, motorja váltója. Megvan az összes kereke. Ez így nem feladat! Nem így emlékszem. De lehet, hogy azért, mert itt helyben javítottam meg és elmentem vele a garázsig. Az macerás volt ebben a mocsárban!
  • Jóózsf István #5571
    Ebben én bőven benne vagyok:
    4K - 40 Mbit /112Kbit. Még csak nem is jó minőség. Csak elfogadható.


    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.02.05. 06:58:44
  • Jóózsf István #5570
    Nem nyúltam a felvétel beállításaihoz.
    Nekem is elakad 1-2 percenként.
    Szerintem konkrétan engem szívat a csücsüb. Mások sokkal jobb minőségű dejókat a tesznek fel és vidáman lehet nézni őket.

    Más:
    Mostanában azzal foglalom el magam, hogy az új mentésben szedegetem össze a járműveket és a hozzájuk tartozó fejlesztéseket. Csak annyi küldetést csinálok, ami kell a továbblépéshez.
    Taymyrral már végeztem. Ott kezdtem, mert kellett a Tayga
    Most visszajöttem Michigan-be. A White-ot annyiféleképpen tettem már magamévá. Így még nem.
    Persze ez már nem a vanilla környezet.
  • RJoco
    #5569
    4K-ban megint nézhetetlen, 2K-ban meg mintha képkocka hiányos lenne.

    Én még nem szedtem össze az enyémet. El kell vontatnom valahova, de még nem sikerült elég erős kocsival érte menni.

    Viszont a sárga daruról eszembe jutott, hogy a Kenworth-ön is olyan van és milyen brutál erős. Azt hinné az ember, hogy a Tatra Force vastag daruja erősebb, de nem. A sárgával simán a platóra tettem egy Paystar 1700-ast, meg olyan puttonyos scout pótot is. A múltkor meg a Tatra darujával úgy szenvedtem fel a kis lapos pótot a hátuljára.
  • Jóózsf István #5568
    Mindenkinek minden tartalom a gépén - konzolján van, csak épp nem fér hozzá.
    Azért szokták tudni a jücsüberekl előre, hogy mi fog a játékba kerülni. Kibogarásszák a fájlokból.
  • Jóózsf István #5567
    Ez az én elképzelésem a FEMM-ről.
    Kicsit össze kellett lopkodnom a már meglévő modokból. Rühelltem volna, ha nekem kellett volna mindent kitalálnom... :-)

    Ez meg egy újabb anomália.
  • RJoco
    #5566
    Érdekes. Tegnap megvettem egy csomó dlc-t valami 42€ értékben és semmit nem szedett le a steam, de minden elérhető volt a játékban.
    Persze ehhez az is kellett, hogy nem játék közben vettem meg. Megtehettem volna, de az aktiváláshoz úgyis ki kellett volna lépnem és ismét elindítanom a játékot.