5779
  • chris0000
    #5539
    hi. érdemes felvenni a discord csatornájukat, mert ott minden infot közölnek részletesebben.. üdv.
    https://discord.gg/snowrunner
    3 Pass and 3-Year Anniversary Edition tulajoknak ingyenes lesz!
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2024.01.30. 13:56:34
  • RJoco
    #5538
    Meg is néztem, lássátok ti is.

    Aztán jöjjön egy kis off. Annyiban van köze a dologhoz, hogy néha szóba kerül a fogyasztás.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Közben horror az élet.
    Vettem 4 fogyasztásérőt. Kettő-kettő ugyanazt méri, de egymástól eltérnek. Már épp megreklamáltam őket, erre az eladó képet kér. Bedugtam egy nagyon régit, meg egy kicsit újabbat is a sorba. A nagyon régi kevesebbet mutat, mint bármelyik, a kicsit újabb meg sokkal többet, mint bármelyik. A frissen vásároltak a kettő között vannak. Hülyét kapok. Így nem lehet normálisan mérni. A legnagyobb eltérés majd 200W, 840-1030W. És a fene tudja, hogy melyik mér jól vagy melyik van legalább a közelében.
  • RJoco
    #5537
    Holnap megjelenik a 12 szezon. Hogyan maradt el ez a hír?
  • RJoco
    #5536
    Most esik csak le.
    Én nem megvettem a 3. évet? De megvettem a 3. évet! Még meg sem jelent, de nem sokkal utánad ki is perkáltam. Akkor ezek szerint ilyeneknek nekem is kell lennie. Mindjárt megyek is és megnézem.
    Vagy külön kell megvenni, de ennek ellenére csak a 3. évaddal rendelkezők használhatják?
  • Jóózsf István #5535
    Csak a miheztartás véget...
  • Jóózsf István #5534
    A köpködés elmarad, illetve nem úgy lesz, ahogy elképzeltük, merthogy NINCS IS OLYANOM! És most már ideges is vagyok! Na nem a 990 forintért, hanem a szarházi, inkompetens, degenerált férgek miatt.

    Jaaaa és vájjá': "This Pack is included in the Year 3 Pass and immediately available upon its purchase."

    Azt meg már csak mellékesen jegyzem meg, hogy a 2070-hez járt VOLNA egy mamutos festés, ha regisztrálunk a tökömtuggyahova...! (PROS) Biztos megkaptam. BIZTOS...!
  • RJoco
    #5533
    Megvan még a régi tervről is a kép?
    Kíváncsi vagyok, hogy mennyit változott.

    Szembeköpted magad?
    De legalább nem szivárvány. Még.
    Pedig nagyon szép a szivárvány. Csak egyesek elcseszték. Már nem rejt titkot és kincset.
  • Jóózsf István #5532
    És ez így fog menni életünk végéig. Hogy őszinte legyek; Nem is bánom. Persze. Gyártsák csak a tartalmakat. Amíg ilyen pályákat készítenek, addig vevő vagyok rá! Hol az a negyedik évad? :-)


    Más: Ha bárki azt meri állítani, hogy nekem van ilyenem, leköpöm! És hát...
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.01.29. 17:58:33
  • RJoco
    #5531
    Lefele általában rövidítettem. Felfele sosem. Gyári cuccal? Jó volt a kacskaringós út is.
  • Jóózsf István #5530
    Én a hegyen a rövidített utat használom, de azt nem ajánlom gyári eszközökkel! :-)
  • chris0000
    #5529
    drumond islandről elhozni a rig semi-trailert a portrol, aztán smithvill damon lehozni a hegyről áhh... jobban izgultam mint érettségin..
  • PagoX
    #5528
    Ki lehet próbálni a szállítását is.
  • PagoX
    #5527
    Íme, a Kamazhoz viszonyítva.
  • RJoco
    #5526
    Nagyjából látszik így.
    Az a Rheinmetall a végén sem rossz. Kicsit hasonlít a kedvenc Azov-omra.
  • Jóózsf István #5525
    Itt egymás után vannak a Kenworth-el. Egyetlen értelmes dejó sincs a neten, ami érzékeltetné a méretét!
    Még talán ez...
  • Jóózsf István #5524
    Ez egy orosz batár. Akár lehet ekkora is.
  • RJoco
    #5523
    Most jutottam el oda, hogy megnézzem a videóidat.
    Szerintem én eleve mind a 3 fúró alkatrészt innen vittem és nem vacakoltam a másik két hellyel. Talán ennek volt a legjobban járható az útja.

    Durván nagy a gép. De mitől? Ez a valóságban is ekkora lehet vagy már elrugaszkodtunk a valóságtól?
    (Oké, a fizika mindig is sci-fi volt a játékban, de a verdák eddig talán nem.)
  • Jóózsf István #5522
    Éljen!
  • RJoco
    #5521
    Örülök, hogy sikerült megoldanod.
    Nagyon ritkán járok olyan verdával, aminek nincs daruja. Főleg most, hogy több verda is elérhető lett számomra.
    Persze régen más volt a helyzet, mikor ezek a gépek még nem voltak elérhetőek. Bár akkor sem töröltem sosem a rakományt.
    Egyrészt, ha már leesett, akkor ott is maradhat. Általában olyan helyre esik, ahol nincs útban. Másrészt, hátha szükség lesz még rá ;)
  • chris0000
    #5520
    thx. nah sikerült megoldani, már kettőt elvittem a warehouseba... van discord szerverük https://discord.gg/snowrunner és ott sikerült beszélni külföldiekkel, akik elmondták, h a nyugati részen lévő toronynál lehet csak felvenni a drilling equippmentet, ha pont arra a cargora van szükségem.. nah hát nekem pont a másik kettő volt felfedezve/felvéve, ami utána már nem jelent meg, még restart után sem.. és tényleg a nyugati résznél akárhányat fel lehet venni, ha véletlen leborulna a rakomány, vagy nincs kedve az embernek vissza daruzgatni a rakományt. (ugye még garázs sincs island laken).
    nem igazán akartam újraindítani a játékot, mert már nekem is benne van 40-50 óra... már így is újrakezdtem a játékot, mert anno PC-n volt meg, most meg már csak a PS5 verzió van nekem. thx a helpeket. üdv.
  • RJoco
    #5519
    Ez nem új.
    Mióta ezzel a játékkal játszom, nem volt olyan, hogy ne lett volna benne bug.
    Van, amit idővel javítanak, van, amit csak hosszú idővel, van, ami nem létezett, de beletették.

    Megpróbálhatod a kocsit valahogy átvinni a másik régióba a rakománnyal.
    Még Michigan-ben az első nagyobb kocsira pakoltam valamit. Aztán beálltam a garázsba és el is felejtettem, mert elég tré verda volt. Nameg ott volt a T813 és a Bandit. Szóval a lényeg, hogy a múltkor átnéztem az elrakott kocsiraktárat és előszedtem ezt. Arra nem emlékszem, hogy mikor raktam el. Az biztos, hogy nem vettem újat. A lényeg, hogy rajta volt az áru, amit talán a játék első órájában szedtem fel. 1-200 játékóra biztos eltelt azóta.

    A kép, videó áthozása külső adathordozóval a legegyszerűbb. Elég korlátozott a PS5 megosztási lehetősége, csak a PS ismerősökkel...
    Másik mód, hogy feltolod a mobilos app-ba. Onnan lemented a telóra, aztán valami módon a megfelelő helyre juttatod. Én átküldtem a házi szerverre, aztán feltöltöttem az SG-re.
    Ez lett belőle:

    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2024.01.26. 01:20:13
  • Jóózsf István #5518
    Csak, hogy még egy kicsit forgassam is a hátadban a kést...
    Nemcsak működik, de meg is marad örökre. Úgyhogy mindenképp gondold át az újratelepítést!

    Miután kijött a rilíz első dolgom lesz ezt a vasat átfaragni használhatóvá... Egyelőre valami rejtélyes oknál fogva a saját kerekét sem használhatja. Biztos meglepetésnek szánják a fejlesztők. Bárcsak soha többé ne lepnének meg minket! :-D
    ...Mondjuk a daru átkerülne az első szekcióra, hogy megmaradhasson a hosszú plató. Természetesen a nyugati kerülne rá, mert az hosszabb! :-)

    Van fogalmatok róla, hogy mekkora ez a bicaj? (Én is meglepődtem!!!)
  • chris0000
    #5517
    áhh bugos ez a játék még mindig.. azt nem is írtam,h tegnap mikor rámentem a térképen a Fleetstaromra, és beindítottam felrobbant, mint a filmekben a kocsik... csináltam is egy képet, h h néz ki most a szerelvény, csak PS5-ről nem vágom, h h osszam meg PC-re a képet..
  • Jóózsf István #5516
    Mind a három helyen ez van!
  • Jóózsf István #5515
    Ezt figyeld!
    Meg akartalak viccelni, hogy: "Ne búsulj! Hoztam neked egyet!" De aztán az én állam szakadt le. Nemhogy eltűnt, de nálam most is él. Persze a küldetés már sehol... (És a kútnak sem kellene itt lennie normális esetben!)
    Az jutott még eszembe, hogy újra kellene telepíteni a játékot. A pc-n van olyan, hogy a fájlok épségének ellenőrzése. Ha konzolon is van ilyen, akkor uccu! Ha nem, akkor leszedni, újrarakni. Veszteni már nem vesztesz semmit! :-) De. Tudom hogy mi szívás ezt a játékot végigtolni. Viszont, ha itt tartasz, akkor el lehetne gondolkodni egy új játék indításán is.

    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.01.25. 14:07:19
  • chris0000
    #5514
    utána jutott eszembe, h nem lehet.. multiba egy haverral asszem még meglehet oldani..
  • Jóózsf István #5513
    Ez így klassz, de nem mozgathatsz régiók között árut! :-) És ha nem tévedek, neked viszkonzinba kellene vinned!?!?!
  • chris0000
    #5512
    nah úgy néz ki, h találtam egy havas pályát, ahol a videó alapján lehet drilling equipmnetet felvenni, ami valszeg Alaskai regio, de nem biztos.. ha felismeritek írjátok meg légyszi, thx.
    drilling equipmnet
  • RJoco
    #5511
    Linket nem akartál tenni?
    Megnéztem itt az első hozzászólót (nem tudom, hogy csak a topicra vagy az egész fórumra értetted :D) és érdekes élményben volt részem... :D

    Konzolon alapesetben elég kötöttek a lehetőségek. Letölt, ikon kint, indít. Esetleg megnézheted a beállításokban, hogy mennyi helyet foglal a játék, meg a médiatartalmak. Törölheted őket. Egyéb lehetőséggel még én sem találkoztam. A mentéseket szinkronizálja a felhővel. Alapbeállítás. Kikapcsolható.
    PS5 esetén talán, ha a játékot átteszi valaki egy külső adathordozóra (onnan nem futtatható a játék, mert lassú), akkor, talán, PC-n hozzáférhet a fájlokhoz. De ez csak elmélet.
    Úgyhogy engem is érdekel, miként lehet PS5 játékok fájljaiban turkálni :))
  • Jóózsf István #5510
    Tehát, most a feladatban 0 darab motyót szállítottál le és már csak egyre maradt lehetőséged?
    És ehhez a küldetéshez kötnek egy vagy több másik küldetés?


    Itt az első hozzászóló azt írja, hogy manuálisan állította vissza egy korábbi mentését! Nézz utána, hogyan működik ez. Életemben nem voltam még konzol közelében sem, de nagyon furcsállanám, ha valamilyen módon ne lehetne belepiszkálni. Egy mentés visszaállítása meg elképzelésem szerint KÖTELEZŐ elem a fejlesztők (PS5 és a játék fejlesztői egyaránt!) felé. A netem annyi okosság van. Innentől én nem tudok segíteni. Illetve annyiban, hogy ha eljutunk odáig, hogy fájlokban kotorászunk, akkor tudunk összehasonlítva a pécésekkel valamit okoskodni.
  • RJoco
    #5509
    Nem tudom. Nem emlékszem a küldire. Azt sem tudom, hogy melyik régióról van szó. Meg én nem szoktam küldetés rakományt törölni. Küldetést már töröltem egy bug miatt, mert a rakománya kellett egy másikhoz. Aztán újra kértem és megint megjelent a rakomány ott, ahol korábban. Viszont korábban sosem létezett a rakomány a pályán, csak a küldetés aktiválása után.
    Lehet, hogy nem ez a küldetés aktiválja a helyet, hanem egy másik. Az is lehet, hogy a régióba lépéskor aktiválódik. Esetleg dobd a feladatot, menj másik régióba. Lépj ki, majd vissza, menj vissza a régióba és vedd fel ismét a feladatot.
    Ha ez sem oldja meg, akkor tudom még javasolni a neten való keresést, hátha járt már más is így, végső esetben pedig a snowrunner hazai fórumát, amit esetlegesen a fejlesztők is néznek. Megpróbálhatod bug-ként is bejelenteni.
    Egyéb ötletem nincs. Bocsi.
  • chris0000
    #5508
    hi. most próbáltam egy olyat, h egy másik építményt lebontottam a 3-ból, visszavittem a warehouseba és utána újraindtottam, de csak a warehouseban 0-ázta ki a küldetést, az építményeket nem rakta vissza. így maradt a térképen 1 építmény, ami még elérhető.
    ez szerződéses feladat, nem task feladat, h fel kellene venni/aktíválni a helyszínen...
    én úgy látom, h ezt csak restartolni lehetne, ha működne a restart a játékban megfelelően... üdv.
  • chris0000
    #5507
    aktívnak, aktív a küldetés, csak ez pont egy olyan cargo szerintem, amit csak így lehet megszerezni, és semmilyen warehouseban nem lesz elérhető sajnos.. a sárga jelölő se aktív körben, mert a lebontással el is tűnik, és a cargot fel is rakja a kocsira automatikusan - egy nagy fehér konténert, aminek kell egy négyhelyes plató legalább.
  • Jóózsf István #5506
    És még ez is!

    Mondjuk ebből a 13'320 kockából is láttam már 13'000-et. Nasebaj!
  • Jóózsf István #5505
    Az egy dolog, hogy az építmény nem jelenik meg. Helyszínen is voltál? Az interaktív sárga négyszög sincs ott? És esetleg ha nincs is ott, még lehet aktív... Ha ezek nem jönnek be, akkor nem túl rózsás a helyzet.
    Annak nézz utána, hogy a konzolon hogyan lehet a biztonsági mentést betölteni. Minden nap, amikor először elindítod a játékot (Az intervallum nem biztos. Lehet sűrűbb is.) készít a játék egy biztonsági mentést. A pécén ez nem lenne ügy. Hátha a konzolon is van ilyen.


    Amúgy meg...

    Jó nehéz szülés volt egy ilyen frappáns megjelenési dátumot kitalálni.
    Én meg kínomban a sima verzióval kezdtem el két mod pályát, mert a PTS-el nem indultak el.
    Így majd buzergálhatom a mentést... Mondjuk egyébként sem bírtam volna ki egy hetet...
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.01.24. 15:55:40
  • chris0000
    #5504
    hi. thx a helpet, ezt én is néztem persze, de az ég világon semmit nem csinált. gondoltam is, h egyáltalán ez a restart mire való/jó...
    sajnos akkor bugos lesz az a pályarész, mert hiába a restart, az egyik drill építménye, amit lebontottam, már nem jelenik meg a pályán, csak a vas szerkezet alap, amin állt. csak két építmény jelenik meg a pályán, amit le lehet bontani. üdv.
    #5503 megnézem este... thx.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2024.01.24. 13:53:19
  • RJoco
    #5503
    Legközelebb ezt jó lenne előre jelezni.
    Sajna már nem streamelhető a játék, így nem tudom neked megnézni.
    De elméletileg úgy kell lennie, mint ahogy a videóban is látni. Esetleg dobj fel valahova egy videót vagy képet, hogy néz ki nálad. Ez nem lehet gond, a PS5 az utolsó 1 óra játékát rögzíti. Akkor is, amikor nem nyomod meg a rögzítés gombot. De képet is egyszerűen lehet csinálni.
  • Jóózsf István #5502
    Magyarázzam is, vagy menni fog? :-)
  • chris0000
    #5501
    hi. thx, h írtál.. ez PS5 verzió.. szerződéses küldetésnél nem látok semmilyen lehetőséget, az újraindításra..
    ez így elég béna, mert ráadásul ez egy 3-as régió küldetés, így a többit nem is fogja feloldani, amíg ez nincs kész! üdv.
  • RJoco
    #5500
    A feladatot újra lehet indítani. Arra most pontosan nem emlékszem hogyan. Vagy a felvétel helyén kell vagy, ha szerződéses, akkor ott.
    Viszont, ha nem a feladat adta a cuccot, akkor lehet, hogy nem lesz újra ott. Ezt le kell tesztelned.
    A komplett pályát nem tudom, hogyan lehet újraindítani. Ha kitörlöd, talán akkor.
    De lehet, hogy xml szerkesztéssel is orvosolható a probléma. Ezt majd a profi szerkesztőnknek kell megmondania.
    Esetleg másik megoldás, ha felteszel valamilyen csíter modot, amivel be tudod teremteni a szállítmányt.