5772
  • RJoco
    #5732
    4€ ezért az Atomért... A fanatizmust meg kell fizetni. Legalább csinálhattak volna neki egy szép festést.

    A pótkocsin is volt fa, csak elfelejtettem képet csinálni. Pedig eszembe volt, míg nem arra koncentráltam, hogy a lejtőn lefele fel ne boruljak. A pótkocsi így is néha olyan szögben állt, hogy csodálkozom, hogy nem borult fel vagy háromszor. De, szerencsére nem.
  • Jóózsf István #5731
    Azt a jóisten se tudja. Elméletileg egy hónap elég lenne a bétára. Illetve még sok is, de valahogy mindig sikerül várakoztatniuk még két három hétig. Azt mondanám május közepéig semmiképp sem, de ne legyen igazam!
  • chris0000
    #5730
    thx a választ. most még csak pts-en fut, vagy mikor érhető el hivatalosan? thx.
  • RJoco
    #5729
    Lehet, nem tudom.
    Mintha a kabinoknál is jártam volna így, de az nem biztos. Vagy a betonlappal volt ez a vízben lévő kikötőnél?
    Már nem emlékszem, olyan rég volt.
  • PagoX
    #5728
    A déli részénél az déli részén él akart lenni.
    A motorháztetőn pedig ott a csille, ami a régió harmadik feladata.
  • PagoX
    #5727
    Akkor minden valószínűség szerint ez a festés illik a pályához:

    A kabin tetején pedig egy békaszemű gekkót próbáltak ábrázolni:


    Teratoscincus scincus scincus: a Chu folyó völgyében, Betpak Dala-sivatagban, Kazahsztán déli részénél. A lemezes, emelt farok a lehetséges ragadozók elleni védekezésül szolgál.
  • Jóózsf István #5726
    Jóval korábban is találkoztam ezzel a Falu mod pályán is, amikor le akartam rögzíteni több SSP-t. Most, hogy mondom, csak ennél a terméknél tapasztaltam és sokáig kísértett is. Rettegtem, amikor hasonló helyzetbe kerültem. Azt hittem már megjavult!

    Az, hogy van órákkal - napokkal korábbról mentésem, az nem jelenti azt, hogy akkor minden rendben. A tököm sem akar tíz percet sem újrajátszani. Amúgy az Alt - F4 segített. Mázli, hogy nem utána közvetlenül mentett. (Annyira volt mázli, hogy a cél közelében tudtam volna másikat szerezni helyette! :-)

    Chris!
    Igen. Már csak a negyedik bérlettel játszható.
  • RJoco
    #5725
    Neked van biztonsági mentésed, miért aggódsz?
    Én olyat a mai napig nem találtam. Ha pont rosszkor mentett, akkor...

    Lehet, hogy a 12. fázisban toltak el valamit? Előtte én sem tapasztaltam ilyet. De úgy látszik, benne hagyják.

    Mondjuk nem játszottam végig még az összeset, szóval lehet, hogy már korábban eltolták.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2024.04.06. 10:27:10
  • chris0000
    #5724
    hi. az új season 13 már a year 4 pass igaz? thx
  • Jóózsf István #5723
    Itt vagyunk valahol.
  • Jóózsf István #5722
    Na, most volt olyan, hogy egy KÜLDETÉS SSP-t eltüntetett! Nem volt őszinte a mosolyom! Remélem az alt-F4 segít!
  • Jóózsf István #5721
    A festés témához visszatérve. A bányász motívum (Civil Ank) érvényes erre a fázisra. Ezüstöt fogunk bányászni. Sajnos a készítők nem nagyon erőltették meg magukat azzal az egyetlen egy pályával, ami Oroszország legmélyebb bugyrát tárja fel jurtákkal, szentjános bogarakkal és a maga nyomorával. (Békát még csak a főcím képen láttam!)
    A két új bicaj egy - egy egyéni küldetés sorozat árán lesz a mienk. A nagyot már láttam. (És ti is, mert véletlenül megmutattam.) A kicsivel még nem szembesültem.
  • Jóózsf István #5720
    Jocó!
    Változtattak a kedvenc Tátrád futóművén. Jelentsen ez bármit is!
    És a daruján is.

    Sok mindenbe belebabráltak. A Főnixbe is. Lehetővé tették, hogy a darut a platóval együtt használhassuk. Ami a fejlesztők részéről meglehetősen szokatlan. Ezt a modderek szokták megtenni helyettük!

    Több bicaj új kereket kapott: Jeep, Landrover, krokodil...

    Még mindig csak a fájlokat nézegetem és hátrahőköltem. Valami disznó nagy batár lesz az egyik új autó.
    17+9 tonna a nyers súlya. A Koloboké 29 és 26, amik hírhedten nehezek!

    Sofőrünkkel is csináltak valamit...

    Egy pálya? Hümm - hümmm. Ez bátor dolog!
  • Jóózsf István #5719
    Zsír! Tennap a X4 ma hófutó béta. Befuthatna egy zacsis is és akkor jönne a spontán ejakuláció!
  • chris0000
    #5718
    egyszer talán azt is rendbe teszik... :) üdv.
  • RJoco
    #5717
    Erre nem tudok mit mondani.
    A kereskedelmi és állami adókat is kerülöm.
    A megfelelő helyekről minden letölthető. Reklámmentesen.

    Jó, hogy SR-ben nincsenek hirdetőtáblák. Az FS-ben ügyesen megoldották. Egyáltalán nem zavaró és a múltkor majdnem vettem egy Ford lego készletet. Bár a moci sem rossz. Mióta kijött az új dlc, azóta inkább azt tolják és kevesebb táblán van lego. Most a formula autókat tolják.
  • Jóózsf István #5716
    Amiről beszéltem a CSK-val kapcsolatban. A megoldás a képarány okozta terület lefedésére.
    És egyben példa az emberi ostobaság mérhetetlen nagyságára!
  • RJoco
    #5715
    Örülök, hogy működött a placebó hatás :))
    Ma már nincs elseje.
  • RJoco
    #5714
    Próbálgasd, azt úgyis annyira szereted.
    A 12. fázis leengedős híd melletti vasüzeménél történt az egyik eset, emlékeim szerint. A másik meg a vízben lévő kikötőnél a reaktor térképén.
  • chris0000
    #5713
    hi. tényleg jobb lett a fizika, vagy csak hülyéskedsz? :) thx. üdv.
  • Jóózsf István #5712
    Olyat már láttam ,hogy átrendezi, de nem igen szokta lenyúlni a javaimat.
  • RJoco
    #5711
    "Fixed a bug where the contest icon of the 'Secret Race' task giver active zone was missing in the game and on the minimap of the 'Reactive Zone' level" Van minimap a játékban?
    "Various visual fixes" Talán nem lesz több villódzás?

    Nem tudom azzal találkoztatok e már, hogy, ha egy 3-as platóra felteszek mondjuk acélgerendákat, majd feloldom a rögzítést, hátrébb tolom és megint megnyitom a menüt egy másik dolog miatt, akkor a már platón lévő cucc eltűnik, pedig a következőt oda sem raktam, csak a lehetősége jelent meg.
    Korlátozott elérhetőségnél problémát okozhat a dolog.
  • Jóózsf István #5710
    Akkor megnyugodtam. Utáltam volna olyan dologért bántani őket, amiért nem érdemlik meg. De hát mindig megérdemlik. MINDIG!!!

    Kivéve, amikor nem. Ne tévedjünk el. Ezt is megérdemlik, de legalább kijavították...

    És még egy rossz hírem van: Ezekben a dejókban már a simogatott verziója van az Atomnak. Tehát; Ha megtetszik, akkor még ne rohanj a kasszához, mert az 5704-es az eredeti!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Béka lesz a 13. fázisban!
  • Jóózsf István #5709
    Igazad van...
    És a mágnessel teli tartányokat is elfogadom!

    Ezt közben elolvastam.
    Tegye már fel a kezét, aki látja azt a sort, hogy: "Ja, és kijavítottuk azt az ordító hibát, hogy az erőmű és az elektromos hálózat elkészülte után a játékból ki, majd újra belépve is van áram a gyárakban!"
    Vagy ezt már RÉG KIJAVÍTOTTÁK, csak én nem tudok róla?
  • RJoco
    #5708
    Ezt szépen levezetted.
    Akkor már csak azt tudom elképzelni, hogy valami shell v-power cucc olyan extra adalékkal, amitől négyszer olyan nehéz lesz az üa, mint amúgy lenne. (Mondjuk amilyen jók a kocsijaid fogyasztásai, tuti, hogy valamilyen adalékot töltesz bele. Csak nem spuri?)
    Lehet, hogy azt gondolták, milyen hülyeség már a benzincsőre mágnest tenni (tegye fel a kezét, aki még nem találkozott ilyennel), sokkal jobb, ha kapásból a tartályba kerülnek az új neodin mágnesek, amitől a nehéz üa tényleg nehéz lesz. Meg mágneses. Tuti a jobb fogyasztás miatt.

    Ellent mondtam volna? Vagy csak egy másik nézőpontból néztem a dolgokat?

    Elhiszem neked, hogy 1L víz 1kg.
    Másik folyadéknál sem szoktam vacakolni. Ha egy kartonban 12L tej van, akkor 12kg-ot cipeltem fel az elsőre. Tűréshatárba belefér. Úgysem az a +-% a lényeg, hanem, ha gyorsan viszem fel, akkor kiköpöm a tüdőm.
  • Jóózsf István #5707
    Az se búsuljon, akinek nincs 1400 forintja Atom-ra! :-)

  • Jóózsf István #5706
    Nagyon jó érvelés.

    A tapasztalataim alapján az ikszemelben leírt súlyadatok egy az egyben értendők. És ha mégsem, akkor inkább lefelé csalnak. Tehát a járművek valós súlyánál talán egy kicsit lejjebb vannak. Kikeressem néhány tartány folyadék tömegét?
    Najó. De csak mert ragaszkodsz hozzá! :-)

    Személyautó tartány: Lötty 900 tömeg 900
    Karbantartó kéttengelyes: (Sárga-piros) Üza 2000 DE NINCS SÚLYA!!! Nem tartották fontosnak. Ez azért baj/érdekes, mert a játék kezeli a folyadékok tömegét. Csináltam már én is olyan dejót, amiben bemutatom, hogy a megtelő pótkocsi rugója hogyan ül össze. Ugye megvan!?!?!?
    Sima kicsi háromtengelyes üza pót: Üza 2000 tömeg 3700 Itt egy kicsit kiestek a ritmusból. Valószínűleg valami jobb cuccot vitt be valaki!
    Ugyanez vizesben (KÉK): 2000 / 2000
    Üza félpót: Üza 3700 Tömege 3700
    Vízszállító félpót: (UA. mint az üzás!!! Csak kék!) Szintén 3700 / 3700
    Katonai félpót: Üza 5000 súlya 5000

    Látjátok miért GONDOLOM azt, hogy a tömegek megegyeznek a VALÓSÁGGAL???? (Azt most engedjük el, hogy ez csak a víz esetében érdekes bizonyos magasságban és hőmérsékleten. De ebbe már csak az igazi nagy tapló parasztok kötnek bele!)
    És a lustáknak: "egy liter a térfogata 1 kg, 3,98 °C (277,14 K) hőmérsékletű, 1013,25 hPa nyomású kémiailag tiszta víznek."

    Szeretem, amikor ellentmondasz nekem, mert így egyrészt kommunikálunk és az nagyon szociális...
    Most viszonylag könnyű dolgom volt, Van amikor fárasztó. Ezért arra kérlek, hogy minden 8'734'658'791'346-dik állításomat, CSAK SIMÁN HIDD EL! :-DDDDD
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.04.02. 19:19:45
  • RJoco
    #5705
    Felveszed? Én most szedtem le 720p-ben, mert az SD-s verzióm valamiért hibás lett. Meg amúgy sem ártott már a jobb minőség. 1080p-ben sajnos csak BD lemezenként van fenn, azt meg nem szeretem. Mondanám, hogy mindegy, mert mind a kettő SD-ről van feltornászva, de azért igencsak nagy a különbség SD és feltornászott 720p között is. Ez a kiadás most teljes képernyős, vagyis 16:9.
    Sokszor láttam már én is, de ez olyan sorozat, amit sokszor meg is lehet nézni. Nem úgy, mint az utóbbi jó 5-10 évben, mikor van 7-10 rész egy évadban. Itt még vannak érdekes töltelékrészek, nem csak a cselekményt tolják. Ha meg nem tolják, akkor dög unalom. Ezért szeretem a StarTrek-eket is újranézni.
    Node elég az offból.

    Szóval az a lényeg, hogy fogalmunk nincs, mi az a 10000. Mert ugye mértékegység, az nincs. Nem is hiszem, hogy ismernék az Si mértékegységeket. Vagy akár a nem Si mértékegységeket. Csak odabiggyesztenek valamit, ami jól néz ki, meg úgy gondolják, hogy oda való. (Megtanulhatták a saját autójuk után, ha benzin, akkor literben számolandó. Még jó, hogy nem gallonban. A láb is mekkora hülyeség. Van, akinek 38-as, másnak meg 47-es. Meg a hüvelyk. Ha tervezés után párszor rávertél kalapáccsal, akkor biztos, hogy nem lesz mérethelyes az elkészített cucc a tervekhez képest. Csak az ujjadhoz képest :))).)
    Szóval a 10000 ebben az esetben 2500 liternek felel meg.
    Amúgy van valami osztó is rá? Ha pl. csak 500 liter van a tartályban, akkor átszámolja, hogy az Body Mass="2000"? Vagy, hogy van ez?
    És mi van a kocsi tartályával? Számolja egyáltalán?
  • Jóózsf István #5704
    Azt valaki kérdezze már meg a fejlesztőktől, (Velem biztos nem állnak szóba) hogy ha egy tartányba 2500 liter ÜZEMANYAG fér, annak hogy a CSIPÁBA lehet 10'000 a súlya?
    <FuelMass>
    <Body Mass="10000" />
    </FuelMass>

    Amúgy meg...
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.04.02. 13:54:34
  • Jóózsf István #5703
    Öööööö. Szerintem én ezt az üzenetet már elküldtem!

    Megjött az ATOM!

    Az epik is nagy kegyesen hajlandó volt letölteni a frissítést, miután el akartam indítani a játékot.

    És ahogy böngészgetem a fájlokat észrevettem, hogy történt változás a sima médium rönköt szállító póton. A fejlesztők rájöttek arra, amit én már rég megcsináltam. Nevezetesen, hogy azon a pótkocsin nincs daruzási pont. EGY DARAB SEM! Így nagykegyesen hozzáadták a cs9rlőzési pontokat a daruzási pontokhoz. AHOGY SZOKTÁK!
  • Jóózsf István #5702
    Csillagkaput százszor láttam. De most azt játszom, hogy felveszem a szar duplán vágott verzióban (Alul - felül és oldalt is!!!! Merthogy 4:3-ban indult amiatt megtoldják a kép két oldalát egy-egy fekete sávval. Most már 16:9. És hogy oldotta meg a paraszt? A tetejéhez is hozzátett, meg az aljához is egy-egy sávot! Tehát; Nem elveszi az oldalsókat és akkor a kép kitöltötte volna volna a képernyőt!!!!)
    AXN!!!

    De nagyon nem ezért jöttem. Hanem mert nem látom az atomot sehol. Sem az epiken, sem a fókusz sztórban! Szóljatok, ha látjátok!
  • RJoco
    #5701
    Ma rengeteg SG-1-et megnéztem :) Nem volt kedvem semmihez. Aztán eszembe jutott, hogy péntek 13 van és idejöttem ;)
    A prohárdveres hírt láttad?
    Film készül a prohardver történetéből. Pitt nem vállalta a főszerepet.
  • Jóózsf István #5700
    ROHADTUL UNATKOZHATTÁL! :-)
  • Jóózsf István #5699
    És rögtön az egész évadot lehet tesztelni egyszerre.
    Jó ez az új felület ahol magunknak lehet beállítani a járművek tulajdonságait. Így nem kell maszatolni az ikszemel szerkesztéssel! Aki most letölti ingyen kapja az ötödik évadot!
  • RJoco
    #5698
    Azta milyen frissítést kapott a játék!
    Teljesen más lett a fizika. Olyan életszerű!
    Ahogy néztem, az új pts is elindult.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2024.04.01. 17:39:08
  • Jóózsf István #5697
    Engem nem zavart volna mától sem!
    Ugyan mindenféle köztéri programokat terveztem, de szakítottam volna rá pár percet!
  • RJoco
    #5696
    Úúúúúdejó!
    Kamionos DLC húsvét után!
    Legalább van időm varázsolgatni a kastély körül.
  • Jóózsf István #5695
    Nesztek... Fogjátok meg jól!
  • Jóózsf István #5694
    Mekkora ötlet!?!?

    Hogyhogy nem jutott eszébe eddig senkinek?
    Innen van. Az ember konkrétan átírta az egész játékot! :-)
  • Jóózsf István #5693
    Van új játékszerem. Kicsit még reszelni kell rajtuk, de használhatóknak tűnnek. Legalábbis a kisebbik.Mert a nagyot nem nagyon értem mi volt a cél vele.