5765
  • chris0000
    #5565
    sikerült, le kellett tölteni...
  • chris0000
    #5564
    hi. miért nem tudom használni a year pass 3-at? most vettem meg, de lakat van az összes ahhoz tartozó régión... thx. üdv.
  • Jóózsf István #5563
    A bütykölők közül sokan rámozdultak FEMM-re. Érdekes, hogy szinte mindenki úgy gondolja, hogy annak nem kell csuklósnak lennie. És a hátsó kerekeket is kormányozhatóra alakítják.
    Valaki már azt az ötletemet is lenyúlta, hogy a daruknak nem a hátsó szekción kellene lenni, hanem elöl a fülke mögött közvetlen.
  • Jóózsf István #5562
    Jah engem is megvezetett. Szóval 4. éves bérlet 6200.
  • RJoco
    #5561
    24,99€, mint a többi.
    Aki viszont most döntene úgy, hogy megveszi a játékot, akkor 94,95€-ért megkapja, amiben benne van 4 évadnyi cucc. Illetve csak 3, meg az ígéret a 4-re.
    Hogy forintban ez mennyi, nem tudom. Mindenki nézze meg a saját kliensében.
    Ha esetleg már meglenne valami a csomagból, attól még jár a kedvezmény az többire.
    Illetve a 4-re eleve nincs kedvezmény.
  • Jóózsf István #5560
    Most látom, hogy már kint van a negyedik bérlet. 27'000-ért! Hááááthogyismondjam?
  • Jóózsf István #5559
    NÉGYET????
    A kormány nem az én asztalom. Azt sem tudom, hogy lehet-e minden egyes funkciót külön állítani. Mert ha igen, akkor egyesével...

    Elméletileg nem kellett újrakezdeni SOHA a játékot a mentés elavultsága miatt. Ez csak egy figyelmeztetés, vagy el sem indul a játék hiába is akarnád figyelmen kívül hagyni?
    A modok miatt vidáman elindul a játék. Csak szól, hogy ha esetleg valahol pályán hagytál abból a járműből, akkor azt ezentúl ne keresd, mert einstandolja!


    És amúgy 15 ajró a HÉTVÉGÉN az alap játék a gőzön! Hat ezer forintot már megér! :-)))))
  • BmwMan86
    #5558
    Jó reggelt!
    Bezsákoltam a Year 3-4-et.
    Viszont olyan problémába ütköztem amibe a játék megjelenésének napján és nem tudom megoldani.
    Kormánnyal használtam régen egy Thrustmaster T150-el + mellé egy Logitech Joy-al amit a Joytokey appal kalibráltam. Tökéletesen működtek együtt daruzáshoz.
    Most nem tudom beállítani a kormányt még Joy nélkül sem. Az irányt sikerül, szóval fordul jobbra-balra de ha gázadásnál kormányzok akkor elveszi a gázt és amíg vissza nem áll közép állásba nem megy az autó. Tolatásnál meg csörlőzni akar és beakaszt mindenhova. Hiába állítom a profilt erre a kormányra és defaultra akkor is ezt csinálja. Vagy állandó gázadást produkál pedig nem nyomom a pedált. A mentésem elég régi és van benne 300 órám. Első betöltésnél kiírja, hogy a mentés nem kompatibilis a jelenlegi verzióval. 1 modot használok ami egy Ford Raptor, segítségként szoktam mert mindenhol elmegy és keveset eszik. Mondjuk az se most volt frissítve. Szerintetek mit lehetne tenni? Még annyit, hogy hiába állítom be a kormányt a parancsokhoz akkor is ez a hiba.
    Utoljára szerkesztette: BmwMan86, 2024.02.03. 08:21:59
  • Jóózsf István #5557
    A szarvakra gondolsz?
    Az minden autóhoz jár! És azzal nem volt bajom, csak nem teszem fel a bicajokra!

    Pago!
    BAKKER! Nem is tudtam!
    A tartályos félpótoknál látom a fájlokban, hogy letiltja a darut. Azt röhögve kiírom a fájlból. A bajom leginkább az, hogy azt nem látom, hogy ugyan miért ne csatlakoztathatnék egy libanyakút, vagy lépcsőst! Erre utaló szöveg sehol nincs a játékban! (Legalábbis ahol én látom!!!!)

    Így legalább nem fő a fejem, hogy valami el van cseszve. Mondjuk így három nap után már mindegy. Az agyvérzés úton van! :-)
  • RJoco
    #5556
    Ugye tudod, hogy hiányos a F2070A felszerelésed?
    Nem csak a festés járt "ingyé" !!!


    Akit esetleg érdekel a dolog, annak ezen az oldalon kell regisztrálnia érte és összekapcsolnia a játékot a fiókkal, aztán behúzhatja a cuccot. A játék ilyenkor igényelni fog egy ki/belépést, hogy aktiválódjon.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2024.02.02. 20:02:18
  • PagoX
    #5555
    Ez már kezdetek óta ismert.
    Sőt, ha jól emlékszem, ha darut teszel rá, nem tudod a 3700 literes tartály félpótkocsit sem csatlakoztatni.
  • BmwMan86
    #5554
    No megnéztem a fájlokat és az új DLC jött le egy az egyben. A Year 3 is lent van. Ma megveszem mindkettőt ha már rápofátlankodott a gépre. Szép kis marketing húzás ez is.
  • Jóózsf István #5553
    Hölgyek, urak!
    A feladat a következő: Fogtok egy International F2070A-t. Felszerelitek alacsony nyereggel és elmentek vele a legközelebbi pótkocsiboltig. Ott megpróbáltok venni hozzá egy Stepdeck és/vagy Gooseneck semitrailer-t. Aztán esetleg megpróbálhatjátok egy másik autóval is és mindezek után beszámoltok, hogyan sikerült.
    Nekem így!

    Mielőtt elkezdenétek óbégatni, hogy "Persze, mert te szétbaszcsizol mindent a játék fájljaiban!" Jelezném, hogy a dejóban használt egyik mentés új. Nulláról kezdtem. A játék fájljai érintetlenek!

    Na, hama'-hama' Mert kíváncsi vagyok! :-)
  • RJoco
    #5552
    Azt nem tudom. Nekem megvan, így elérhető mind. Bár, ha jól emlékszem, mikor kipróbáltam a PS verziót, akkor ott csak az alap pár darab volt elérhető, a többin, mintha tényleg lakat lett volna.
  • BmwMan86
    #5551
    Az fantasztikus. Megnézem mert már nagyon érdekel, bár majd 1 éve nem indítottam rá és nem is emlékszem, hogy mik vannak meg. Nem baj ha letöltötte mert úgy is meg akarom venni, de tényleg szemétség, hogy letölteti velünk. Ha lent van és nincs megvéve akkor le kellene lakatolnia a pályákat ugye?
  • RJoco
    #5550
    Szia!
    Nekem szerintem 10 GB körül jöhetett le, de lehet, hogy keverem a Cyberpunk-kal vagy a Starfield-del, mert azok is frissítettek tegnap. Viszont nekem megvan a Year 3 egy ideje, szóval csak az új régiót és a frissítést kellett leszednie.

    Azt tapasztalom (sajnos), hogy hajlamosak ilyen szemétségre a nem is tudom kik (felhőszolgáltató? fejlesztők?), hogy leszedetik veled azt is, amire amúgy nem vagy jogosult.
    A Farming Simulator a legújabb dlc előtt leszedett 1,7 GB-ot. Pedig nekem csak az alap játék van meg, abban meg nem változott semmi. Aztán a hétvégén megvettem az egyik dlc-t a sok közül. 3,5 MB volt a frissítés. Új felszerelések, traktorok, egyebek. Meg egy új térkép. Szóval egyértelmű, hogy a cucc már foglalta a helyet a háttértárolón, mert 3,5 MB-ba nem fér bele. Bár az meg érdekes, hogy egy engedélyezés miért ilyen nagy.
    Ez ugye szemétség több szempontból is, de úgy látszik ez most a trendi.
    Szóval lehet, hogy nálad a Year 3 foglalja már a helyet.
  • BmwMan86
    #5549
    Üdv, sziasztok!
    Inkább csak olvasok itt, mint jártatom a számat de most kicsit össze vagyok zavarodva.
    Nekem olyan verzióm van ami tartalmazza a Year 1-2-t. Azaz Tennessee, USA (Season 7) az utolsó amit kaptam. Viszont letöltött tegnap az epic vagy 26GB-ot. Az a Year 3 lehetett vagy mi? Pedig nem vettem meg. Nyilván valami Gold vagy Platinumot vettem annó. Azért este ha hazaérek ránézek.
  • Jóózsf István #5548
    Nem mondom el mekkora zseni vagyok, mert össze-vissza okádjátok magatokat, de vissza(MEG)szereztem az összes festésemet és kijavítottam azt a zavaró hibát a Kenworth-el. Most már bármikor eladhatom és vehetek helyette másikat büntetlenül.

    És köszönet jár Jocónak a mentési fájljaiért és áldozatos munkájáért a közreműködésben!
  • RJoco
    #5547
    5 előtt letölthető volt.
    Amúgy van még 2 régió a 3-ban, ami már egy ideje elérhető.
  • chris0000
    #5546
    hi. aha arra írtam, ha vki éppen nem tudja, h bérleteseknek ingyen van... régi motorosok persze tudják... :) üdv
    nekem nincs meg a year 3 pass, de ma pont kapott egy kis akciót -25öt, be is húzom..
    egyébként mikor élesítik itthoni idő szerint? nem látok időpontot, csak annyit, h jan.31 thx.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2024.01.31. 09:40:10
  • Jóózsf István #5545
    Lesz még pass 1000 és 1'000'000 is! A végtelenségig gyárthatják hozzá.

    Pago!
    Lehet, hogy azért jön ki a "fejlettebb" verziója a játéknak, mert már nem mernek hozzányúlni a meglévő állományhoz. Elég nehéz úgy változtatni központilag, hogy az esetleges galibák a jármű tulajdonságainak megváltoztatásakor ne okozzanak károkat. Járművesztés, stb. Senki nem meri vállalni a fejlesztők közül a felelősséget egy esetleges parasztlázadás miatt.
    Elméletem szerint,: Mert nincsenek megfizetve. Vagy mert nem is képesek rendesen elvégezni a munkát.
    De ha az expedíció tényleg jobb lesz, akkor ez a verzió bukik.

    De amit mondasz az úgy megállja a helyét. Szerintem is bele lehetett volna építeni a hófutóba. Pénzt így is úgy is kapnak érte! Még a presztizsük is nőtt volna. Így, hogy két játék van, nálam nem lettek szimpatikusabbak!
  • RJoco
    #5544
    Úgy emlékszem, hogy a Pass 4 már régebb óta tervben van, csak az időpontok csúsznak mindig.
  • RJoco
    #5543
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pillanatnyi fogyasztásban annyira nem is lényeg. De én havi mérésekre vettem, ott meg már azért nem mindegy. Főleg, hogy az egyik a PEHV-hez megy majd, mert kíváncsi vagyok mennyi a havi töltés-melegítés számla. Az egyik nem bírta a hideget, a másik meg eleve hülyeségeket mért. Majd meglátjuk ez mit bír, bár talán már olyan hideg nem lesz a garázsban.
    A sokat mutatónak a párja a bojlernél van (:égnekállóhajnagyszemekkel:). Ott azért a napi 400W (ha két órát megy naponta) egy hónapban 12kW-os eltérést mutathat a másikhoz képest, amivel korábban mértem.

    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2024.01.30. 20:11:12
  • PagoX
    #5542
    Engem kicsit meglepett. Ezek szerint nem bíznak annyira az expedícióban? Az előrendelések elmaradnak a várttól?
    Nem tudom, hogy gondolják, de lesz két hasonló alapelven nyugvó játék, ahol a második az ígéretek szerint fejlettebb, élethűbb fizikával jön.
    Nem az lenne a logikus, hogy ahhoz adnának ki szállítós DLC-ket, netalán még a hófutó eddigi pályáit is kompatibilizálnák? Nem hiszem, hogy nagy probléma lenne leprogramozni.
    Mert úgy néz ki jelenlegi ismereteink szerint ez az expedíció simán lehetne a hófutó trial menüje is.
  • Jóózsf István #5541
    Ezt mire írtad? "3 Pass and 3-Year Anniversary Edition tulajoknak ingyenes lesz!" Mert ha a 12.fázisra (Újabban szezonra) akkor PERSZE. Erről szól A SZEZON bérlet. Mindig minden pálya benne van a bérletben. Csak pár csip-csup dolog fizetős külön, mint mondjuk egy-két teherautó, az új gumiszett és esetleg festések, de azok inkább szintén benne vannak a bérletben.


    Jocó!
    A fogyasztásmérőkkel nem nyugtattál meg. Ugyan nem létkérdés, hogy épp mennyit fogyaszt a gép PONTOSAN! de azért 200W-ot ne tévedjen már!
  • RJoco
    #5540
    Csak akkor megy a discord, ha valakivel beszélni kell. Amúgy nem.
    Steam-en kint a hír. De mivel a gépet a héten csak ma kapcsoltam be először, így azt sem láttam. Sőt, szerintem a múlt héten sem kapcsoltam be. A fórumot viszont minden nap nézem.
  • chris0000
    #5539
    hi. érdemes felvenni a discord csatornájukat, mert ott minden infot közölnek részletesebben.. üdv.
    https://discord.gg/snowrunner
    3 Pass and 3-Year Anniversary Edition tulajoknak ingyenes lesz!
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2024.01.30. 13:56:34
  • RJoco
    #5538
    Meg is néztem, lássátok ti is.

    Aztán jöjjön egy kis off. Annyiban van köze a dologhoz, hogy néha szóba kerül a fogyasztás.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Közben horror az élet.
    Vettem 4 fogyasztásérőt. Kettő-kettő ugyanazt méri, de egymástól eltérnek. Már épp megreklamáltam őket, erre az eladó képet kér. Bedugtam egy nagyon régit, meg egy kicsit újabbat is a sorba. A nagyon régi kevesebbet mutat, mint bármelyik, a kicsit újabb meg sokkal többet, mint bármelyik. A frissen vásároltak a kettő között vannak. Hülyét kapok. Így nem lehet normálisan mérni. A legnagyobb eltérés majd 200W, 840-1030W. És a fene tudja, hogy melyik mér jól vagy melyik van legalább a közelében.
  • RJoco
    #5537
    Holnap megjelenik a 12 szezon. Hogyan maradt el ez a hír?
  • RJoco
    #5536
    Most esik csak le.
    Én nem megvettem a 3. évet? De megvettem a 3. évet! Még meg sem jelent, de nem sokkal utánad ki is perkáltam. Akkor ezek szerint ilyeneknek nekem is kell lennie. Mindjárt megyek is és megnézem.
    Vagy külön kell megvenni, de ennek ellenére csak a 3. évaddal rendelkezők használhatják?
  • Jóózsf István #5535
    Csak a miheztartás véget...
  • Jóózsf István #5534
    A köpködés elmarad, illetve nem úgy lesz, ahogy elképzeltük, merthogy NINCS IS OLYANOM! És most már ideges is vagyok! Na nem a 990 forintért, hanem a szarházi, inkompetens, degenerált férgek miatt.

    Jaaaa és vájjá': "This Pack is included in the Year 3 Pass and immediately available upon its purchase."

    Azt meg már csak mellékesen jegyzem meg, hogy a 2070-hez járt VOLNA egy mamutos festés, ha regisztrálunk a tökömtuggyahova...! (PROS) Biztos megkaptam. BIZTOS...!
  • RJoco
    #5533
    Megvan még a régi tervről is a kép?
    Kíváncsi vagyok, hogy mennyit változott.

    Szembeköpted magad?
    De legalább nem szivárvány. Még.
    Pedig nagyon szép a szivárvány. Csak egyesek elcseszték. Már nem rejt titkot és kincset.
  • Jóózsf István #5532
    És ez így fog menni életünk végéig. Hogy őszinte legyek; Nem is bánom. Persze. Gyártsák csak a tartalmakat. Amíg ilyen pályákat készítenek, addig vevő vagyok rá! Hol az a negyedik évad? :-)


    Más: Ha bárki azt meri állítani, hogy nekem van ilyenem, leköpöm! És hát...
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.01.29. 17:58:33
  • RJoco
    #5531
    Lefele általában rövidítettem. Felfele sosem. Gyári cuccal? Jó volt a kacskaringós út is.
  • Jóózsf István #5530
    Én a hegyen a rövidített utat használom, de azt nem ajánlom gyári eszközökkel! :-)
  • chris0000
    #5529
    drumond islandről elhozni a rig semi-trailert a portrol, aztán smithvill damon lehozni a hegyről áhh... jobban izgultam mint érettségin..
  • PagoX
    #5528
    Ki lehet próbálni a szállítását is.
  • PagoX
    #5527
    Íme, a Kamazhoz viszonyítva.
  • RJoco
    #5526
    Nagyjából látszik így.
    Az a Rheinmetall a végén sem rossz. Kicsit hasonlít a kedvenc Azov-omra.