5996
  • RJoco
    #5635
    Akkor nem ment át.
    Zikz 612H - A masztodon.
    Rezvani Hercules.
    Western Star verdák a farkas csomagból, meg a 49X-ből. Mindet nem próbáltam közülük, csak kettőt, de azok tetszettek.
    Ezeket próbáltam. Ezek nincsenek benne egyik évadban sem, úgy kell külön megvenni őket, ha kellenek.
    Amúgy nekem a gumi csomag is tetszik. Szerintem jobbaknak tűnnek, mint a gyáriak. De az is lehet, hogy csak ez az új régió nem akkora kö****.

    Át kellene menni egy másik fórumra, mert ezt itt rendesen megtolták reklámmal.
    Asztalin megy a blokkoló, így használható, de telefonon már esélytelen.
  • Jóózsf István #5634
    Konkrétan melyikekre gondolsz? És milyen téren jobbak?
    Gyorsan megnéztem ezt és valóban látok olyat, ami jobb, mint egy "hétköznapi" Pöllő a Tátrák. De a Brigadéros, ami fizetős kiegészítő bicaj, nálam csak azért jobb, min t a többi, mert szarrá farigcsáltam. Különben egy tizenkettő - egy tucat jármű lenne.
    Ki tudnám még emelni a Derry speckót és a régi új Kraz-t, amit az Aramatsu-val együtt lehet megszerezni. Meg talán az általam felderítőnek használt, amúgy semmire nem jó F750-est.
  • RJoco
    #5633
    Nem gondoltam volna, hogy a DLC-s verdák ilyen jól használhatóak. Nem is értem, hogy nem DLC-be (mármint a Session DLC-k kocsijai nem DLC-s verdák) miért nem tudják így megcsinálni.
    Egyedül a hangjukkal nem vagyok megelégedve.
    Az rosszabb, mint a fordulatszámmérő.
    Egyre magasabb lesz a fordulat, majd visszaesik mintha váltott volna, megint nő, majd megint visszaesik, mindezt úgy, hogy nincs hova felfele váltani.
  • PagoX
    #5632
    Amelyek közül, most úgy tűnik, a legjobb fizikája, az elsőnek, a Spintiresnek van...
  • Jóózsf István #5631
    Írta az esdévanvan is, és azzal is kampányolnak a fejlesztők is, hogy JOBB a KOMPLETT fizika abban a játékban!
    És ez csak egy aprócska kérdést vet fel (újfent) Ha abban a játékban ugyanazok a járművek vannak, mint ebben, akkor EZEK miért nem lettek jobbak? Jahogyazértnemklapnakpénzthakijavítjákazelcseszettmunkájukat? Hát igen. Egyszerűbb újra kiadni egy játékot... NEGYEDSZERRE!!!
  • RJoco
    #5630
    Két adag rövid, négy adag közepes.
  • chris0000
    #5629
    aha.. mintha jobb lenne a sár fizika a játékban, nem? 0:40-nél..
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2024.02.16. 09:29:03
  • Jóózsf István #5628
    Ezt láttuk már?
  • Jóózsf István #5627
    Akkor ez sem kérdés...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "After finishing the power lines 1,2 and 3 all good as no generator is required.... However on reload of the game the generators are required at all 3 sites again."
  • Jóózsf István #5626
    Hát igen. Ebben a játékban mindenki megtalálja a hozzá illő kihívást.
  • BmwMan86
    #5625
    Igen ilyesmire gondoltam. Találtam egyet (No rock & stones) amit manuálisan kell betelepíteni a játék könyvtárába de szerintem szarul csomagoltam és kifagyott betöltésnél az egész. Lényegében már mindegy, csak idegesített Yokon régióban ,hogy az aranybánya indulásához mindig ugyan azon a szar úton kell felmenni nyolcszor egymás után, megkerülve az egész mapot. De már a végénél járok ennek a feladatnak is. Szeretem amikor egy apró kövön felakad az egész szerelvény. Pedig a KOLOB 74760 bírja a strapát, mert egy 8 pakkos pótot cibálok vele.
  • Jóózsf István #5624
    Nnnnna, azt sem javították! Merthogy volt rá jópofa animáció, hisz találkoztunk már a napelemekkel nem is egy régióban! De itt valahogy nem sikerült... És igen. Rohadtul meg tud ijeszteni! :-)

    BMWMan86!
    Valójában az alattomos és kevésbé alattomos sziklákra gallyakra vannak modok, De ne kérd, hogy idézzek egyet is! Ha már ikszemelben túrnék, akkor inkább a sérüléseket venném vissza, mert pindurit túl lettek lihegve. De ez már a játék eleje óta. Emlékezzünk TAJMÍRRA, ahol a sima aszfalt úton lehet összeszedni pár méteren belül egy komplett futóműkárt...
  • RJoco
    #5623
    Megcsináltam az időjárás állomásokat.
    Az elsőhöz kellett 2 raklap napelem. Leadásnál arra számítottam, hogy megjelenik az állványon, de semmi. Aztán 2 másodperc múlva hatalmas csattanással ott terem. Volt ám káromkodás! Tiszta horror. A többinél már számítottam rá.
  • RJoco
    #5622
    Üdv!
    Erre van egy nagyon hatásos módszer.
    Kilépsz a játékból, majd az aktuális gyűjtőprogramban (Steam, Epic, stb.) nyomsz egy "Eltávolítás"t.

    Nem, nincs mód rá. Ki kell kerülni. Vagy nagyobb kocsi kell. A sziklák aktuális helyzete nincs rögzítve sehol. Ahogy a faágaké, gallyaké sem. Minden visszatöltésnél pont ott lesznek, ahol először voltak. Szóval nem eltakaríthatóak. Sőt, néha elég messzebb menni vagy átmenni az alagúton és visszafele ott vannak, ahol először voltak és nem ott, ahol hagytad őket.

    Egy mód lehet, hogy akadnak. A régió fájljaiban kellene megkeresni a sziklákat és egyesével eltávolítani. De ehhez én nem értek.
  • BmwMan86
    #5621
    Üdv!
    Van valami tipp/trükk/mod amivel el lehet tüntetni a sziklákat, kisebb köveket az útról? Az őrületbe kergetnek a sebzéssel amit okoznak ha rámegyek gyök kettővel. A legjobb amikor rámész és kijön a földből majd ötször akkora lesz és felakadsz rajta.
  • RJoco
    #5620
    Még jó, hogy sok a scout-om. Az ilyen helyekre állítok egyet-egyet, aztán gyártok egy rahedlit kilépésig.
    Bár én nem erre gondoltam eredetileg. Úgy néztem a feladatokat, hogy az ilyen gyárak nélkül is van annyi cucc szétszórva a régióban, hogy ne kelljen villany.
    Kabin gyárat is találtam, amihez nem kell villany, csak anyag. Azt meg úgy néztem, hogy a közeli szellemvárosból odaszállítható.
  • Jóózsf István #5619
    Azt veszem észre, hogy utóbbi egy-másfél éve futószalagon gyártják, a tartalmat ehhez a játékhoz. Hogy milyen minőségben, az senkit sem érdekel. Ahogy sikerül! Ez meg azért érdekes, mert kiadják a bétát, amivel nem is nagyon szabad játszani az első héten. Amikor is kijön az első javítás. Az megint fui egy hétig és jön egy újabb tapasz. ÉS AZZAL KÉSZ IS! Természetesen nem hibátlan, de az azt leszarják!
    És akkor TALÁN egy hónappal később kiadnak egy javítást. Aztán megint egy hónap múlva a jön a következő béta. És így tovább.

    Elmondom a hibát, hátha tényleg bennemaradt és akkor talán a lehető legkevesebb bosszúságot fogja okozni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Amint azt már tudjuk áramot kell csiholni. Amikor az megvan, akkor azoknál a termelőegységeknél, ahova elméletileg generátor kellett, már nem fog kelleni, mert ,működnek a hálózatról. ÉS ITT JÖN A hiba: Az első kilépésig. Mert amikor visszatöltöttük, akkor már megint kellett a generátor.

    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.02.12. 10:05:47
  • RJoco
    #5618
    Úgy, mint az ottmaradós utánfutók? Mert, akkor tényleg hiába kapsz nyakfájást.
    Nem csak a generátor maradt ott a hídnál.
    Megcsináltam a scout-tos feladatot, amiben megkapom az új felfedező kocsit. El kellett vinni egy utánfutót is a feladathoz. Na az sem tűnt.
  • Jóózsf István #5617
    Bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi, bólogatóemodzsi,

    Már csak az a kérdés, hogy azt a hibát kijavították-e, amire gondolok. Mert ha nem, akkor kurvára hiába bólogatok! :-)
  • RJoco
    #5616
    Olyan ügyesen kitalálták itt a feladatokat, hogy eddig még sehova nem kellett generátort vinnem gyártás miatt. Talán nem is fog kelleni.
  • chris0000
    #5615
    ennek a Femmnek nem is fordul az első kereke, csak csuklóban?
    én nem vágom ezeket, de a kormánymű, erőátviteli rendszer mind a csuklóban tolja át a kerekekre?
    olyan mintha mindig fel akarna borulni fordulásnál, mert a tengelytáv meg mit-tom én 20M...
    mondjuk még nincs rajta semmi fejlesztésem... vki nyomja itt PS5-ön?
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2024.02.11. 10:54:29
  • Jóózsf István #5614
    Jöhet egy kis rontás?
    Ez nem titok:
    A régió fő feladata az erőmű és az áramhálózat felépítése - helyreállítása. Tehát... Öhhö, öhhö. :-)

    Ezt meg, nem akartátok látni!

    A visszaút a vasgerendákkal még rosszabb volt. És épp csak duplán volt pakolva.
    Kétségtelen, hogy ez a leg-görényebb régió, ami a közlekedést illeti. De van benne valami, amiért mindig megbocsát neki az ember.
    Ott van például az a kieső pálya az ótvaros szűk átjárókkal és azzal a havas úttal, amin a reszelt játékommal is csak gyök kettővel tudtam közlekedni. Mégis megcsináltam rajta 3-4 küldetést. Mert adta magát.
    Attól is agyvérzést kaptam elsőre, hogy nekem kell 6 vasgerenda, négy deszka és nyolc szerviz alkatrész, csak azért, hogy tovább tudjak menni a következő pályára, de már összehoztam a pakkot. Csak még fel kellene valahogy málházni...
  • chris0000
    #5613
    jah ok. :) gondoltam ha másnak is jól jön infonak... :)
    írtátok a hídas, generátoros feladatot... az biztos, h bug lenne? én is megcsináltam, valóban nem lehet elmozdítani onnan, de ha azt a meglévőt lehetne tovább vinni, más feladatokhoz, akkor az meg könnyű lenne... én is vettem másikat mert kellett a manuál gyártáshoz a warehousenál, metal beamre, és pont a másik híd befejezéséhez... üdv.
  • RJoco
    #5612
    István figyelmeztetett korábban, hogy PTS-ben volt egy olyan dolog, hogy a feladatban generátort kellett vinni és ahol az elérte a sárga jelölőt, az ott is marad mozdíthatatlanul, mint a szikla.
    Most engedtem le a nagy hidat és ez még mindig megvan, nem javították. Szóval óvatosan.
  • RJoco
    #5611
    Azért általában a fejlesztések helyszínén szokott lenni valami roncs.
    De itt még ezt is lespórolták:


    A Femm egy kellemesen erős verda lenne a Kenworth után, de a csukló miatt kívülről nem igazán jó vezetni, hamar elszédülök.
  • RJoco
    #5610
    Én ezeket tudom.
    Te nem tudod :)
    Vagy tudtad :)
  • chris0000
    #5609
    hi. aha a trailerben van generator.
    a háttérben ott lesz, h mennyi fuelt kér, és alatta, h no fuel in generator. lefotozom majd.
  • RJoco
    #5608
    Majd biztos meglesz rá a feladat.
    Amúgy honnan akarod vinni a generátor pótkocsit? Csak úgy kíváncsiságból kérdem.
    A hidat befejeztem, jó kis út volt. Csak rossz fejlesztéshez...

    Ha másnak akarsz craftolni rakományt, akkor nem kér fuelt? Ez nekem új.

    És most jut eszembe, hogy elfelejtettem megnézni a tréler boltban, hogy kapni e generátort...
  • chris0000
    #5607
    az új north carolina regió 1-es térkép. a kics hídhoz vinni kell a semi trailert amin egy dög cat van+4 cementet+3metal beamst
    de csak korlátozott számban van ami egyből elérhető a sarokban. van egy villám jelü terület mellette, és arra gondoltam, h oda kell egy generátor pótkocsi? mert fuelt is kér ha magamnak akarok craftolni rakományt.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2024.02.09. 15:59:10
  • BmwMan86
    #5606
    Ezt nem igazán értem, mit szeretnél? Melyik régió, melyik pálya?
  • chris0000
    #5605
    hi. a no energy területre egy generátort kell vinni? ha valaki nem tudja miért nem írja, h mit kell csinálni... thx.
  • RJoco
    #5604
    Na jó. Ezt benéztem. Nem ez a fejlesztés adta a difit.
  • RJoco
    #5603
    Elvileg áprilistól legálisan lehet 3 növényem, melyeknek levelei lelassítanak. Persze nem a leveleket kell közvetlenül megenni.
    Viszont így gyorsulhatnak a kocsik....
  • Jóózsf István #5602
    Emlékszem, hogy nem is olyan rég (Egy éve? Másfél? :-) Direkt visszavettek a motorerőkből. Meg is sértődtem! :-DDD

    Azért az sem gyenge, hogy az a rohadt nagy batár nem tud felmenni egy emelkedőn. Kéne szerezni abból a cuccból, amit a fejlesztők tolnak. Hátha én is rózsaszínebben látnám, ezt a játékot!
  • RJoco
    #5601
    Érdekes. Én Alaszkát szerettem. Az volt az első pályám, lehet azért.
    Kolába csak azért mentem, hogy összeszedjem az F750-et. De az AWD-t valahogy nem sikerült, anélkül meg nem használok semmit.
    Tegnap összeszedtem a Femm-et. Aztán rájöttem, hogy be kell fejeznem a hidas feladatot, amivel kb. a régiót kezdtem, mert a szigeten van a difi.
    Úgyhogy egy hatalmasat kerülve a Kenworth viszi a cuccot. Hogy ennek sem tudtak volna egy erősebb motort csinálni. Jó kis gép lenne, de mikor nem megy fel a földutas domboldalon, a kerekek állnak, a fogyasztás meg 20l és nem mozdul, akkor azért nem örülök. A P12-t is imádnám, ha nem lenne harmatgyenge. Bezzeg az orosz cuccok jó erősek szoktak lenni. A Tátrák, meg most ez a Zigz, amivel a Femm-et húztam.
  • BmwMan86
    #5600
    Most úgy csinálom, hogy a Cat-tal felcibálom a sziklán. De mindenképp megtartom mert fasza kis gép.

    Jóózsf István, köszi megtaláltam. ;)
  • Jóózsf István #5599
    Ez a Kola ránézésre lehetne a legbarátságtalanabb régió, de Alaszkát jobban utáltam. Valahogy itt a zord környezet ellenére is szívesebben bicajozok.
    A lényeg, hogy az F750 megvan! És fél napja szívok, a futóművével.
  • Jóózsf István #5598
    Persze, hogy MEGINT hülye vagyok!


    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.02.06. 21:15:16
  • Jóózsf István #5597
    Azmiaz, hogy szpesőledissön? Ha a kedvenc autóm, nem kellene nekem erről tudom?
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2024.02.06. 20:20:50
  • RJoco
    #5596
    Ebben a nyavajás régióban ez az egyedüli térkép, ami normálisan meg van csinálva. Az összes többi olyan szinten szadista, hogy nem tudom szavakkal leírni.