2126
Új licitálós oldal
  • rolcsibaba
    #366
    Hát igen ez a majomság amit Puntogo művel. Pontosan ő is azt írta, hogy azért korrekt a yoodli mert ha rátetted a teljes összeget akkor kiszálhatsz úgy hogy teljes összegen megveszed. Na de ő nem, mert ő puntogo a nagyfiú, és ha nem ő van legfelül akkor már nem is érdemes neki játszania mert ugrott a jóhíre, az mindegy hogy mennyit bukott rajta. na az ilyen emberek miatt nem érdemes itt próbálkozni, mivel ez már a bunkóság teteje. Véletlen se legyen esélye másnak vele szemben esélye. Akkor mit jártatta a száját itt a fórumon is, hogy ő a fasza gyerek.
  • attila0429
    #365
    Hát Puntogo elég sok mindent elvitt már az oldalról nem csak pár proszívot stb.
    De ez a baj akkor jársz csak jol ha sok pénzt be tutsz fektetni.
    De én nem tudok így megjelene puntogo miközbe licitálok fel is adhatnám egyböl.Tényleg picit elveszi a kedvem de ez egy ilyen játék.
  • Nyuli
    #364
    De látom próbálja kárpótolni magát kb:az ötödik porszívójával.Ami egyébként elveszi a többi licitáló kedvét az egésztől.
  • Nyuli
    #363
    Sziasztok!Ez számomra is érdekes,mint ahogy sok más itt...:-)
  • azlk
    #362
    Eddig értelmesnek tűnt a nyertes részéről a licitálás, de ma olyat láttam, ami már nem logikus. Ugye az a cél, hogy a licitáló olcsóbban, vagy ha úgy nem megy, akkor "villámáron" megvegye az árut. De mi értelme a villámárnál többet belefektetni?

    http://www.yoodli.hu/auctions/view/421

    Itt Puntogo 86.400,-ért licitált + 39.336,-ért megveheti, ez így együtt 125.736,- de az áru csak 119.990,- villámáron. Akkor mi a bánatnak klikkel még a vége elött 4-el?
  • ANTIyoodli
    #361
    europa: itt a jogi háttérrel kell kezdeni. ha illegális akkor nincs miről beszélni. Ha meg lehet oldani, hogy legális legyen, akkor a rendszer alapjai adottak.

    Nyereséget hosszú távon fog hozni, és a fokozatosság elvét betartva gondosan tervezve megoldható, hogy nagy bukta ne legyen, és ne kelljen tisztességtelen dolgokat használni.

    Józan paraszti ésszel ki lehet dolgozni egy működőképes dolgot, nyilván azt kell elvárni egy ilyen oldaltól amit te most elvárnál egy korrekt licitálós oldaltól.

    Ha visszaolvasod itt a hozzászólásokat, akkor rájöhetsz hogy nagyon sok reklamáló hozzászólás a yoodli oldal működése során előjövő "hibák" miatt háborog. Meg a megnyert, de törölt liciteken. Ez meg már csak ügyfélszolgálati teendő. Persze ha korrektül csinálod :)
  • Rena9
    #360
    Antiyoodli: ebben igazat adok neked!
  • europa
    #359
    én is gondolkodtam volna egy licites oldal létrehozásán, és működtetésén, de sajna úgy megcsinálni, h ne csak tisztességes legyen, hanem annak is látszon, sőt még némi tisztességes nyereséget is hozzon hosszútávon, hát mit ne mondjak.... szinte lehetetlen dolognak tűnik, főleg most már, hogy sokan így lejáratták ezt a műfajt. De ha összedobnánk egy használható ötletet, akkor még lehet h belevágnék, csak ahhoz tudni kellene , hogy ki mit szeretne látni a korrekt működés érdekében.
  • europa
    #358
    Halik.
    "szerencsejatek" nevű fórumozónak igaza van, mert az APEH szerencsejáték felügyeleti osztálya szerencsejátéknak minősíti a licites oldalakat...
    Szeretném figyelmetekbe ajánlani a www.klikklicit.hu oldalt. no komment részemről, de kivi lennék a véleményetekre)))
  • europa
    #357
    .
  • ANTIyoodli
    #356
    Rena: az lenne a legkorrektebb, hogy a nyertessel felveszik a kapcsolatot, hogy más a termék kéri-e ha nem akkor törlik a licitet. szerintem... persze ez nem kifizetődő...inkább törlés
  • Zgyes07
    #355
    Gondolom a ma reggel folytatott fényképezőgép lezárását áprilisi tréfának szánták megint !!!!!!!! De szerintem a többiek is káromkodtak egy sort.
    Pedig időbe klikkeltem de csak pörgött aztán egyszer csak vége lett.
    Kihozva a Tisztet nyertesünket. Már a másodikkal járok igy.
  • Rena9
    #354
    Nem tudom, hogy melyik jobb: kiadnak egy olyan terméket, melynek az adatai nem egyeznek meg az "ígérttel" -és ez egy újabb reklamációra ad okot-, vagy törlik a licitet?!
  • #353
    na ezt ki érti?

    Fájt nekik,hogy valaki elvitte 120Ft ért a kerékpárt?
    Ez tényleg vicc!!!

    Kedves Felhasználónk,

    A KTM kerékpár (KTM / 2010 / Városi / CITY FUN 3 26" rubyred) aukciója egy adminisztrációs hiba miatt téves adatokkal indult el, ezért sajnálatos módon az aukciót kénytelenek vagyunk törölni. Az aukciót a jó adatokkal pár héten belül újraindítjuk, a többi kerékpár aukcióját nem érinti ez a probléma.

    Üzleti alapelvünknek megfelelően igyekszünk kártalanítani Önt, hogy ne érje veszteség a technikai hiba miatt, ezért az aukcióra tett kreditjeit jóváírjuk az egyenlegén.

    Köszönjük a türelmét és együttműködését, és reméljük, hogy eme kezdeti nehézségek után is felhasználónk marad és számos termékünkre tesz sikeres licitet, gazdagítva eddigi nyerteseink táborát.

    Üdvözlettel,

    Yoodli.hu Support
  • agnica
    #352
    Kedves hipohonder! Köszi tárgytalan az utánna járás ügyemben, mert 16 nap után megkaptam a terméket. Ami viszont számomra érthetetlen hogy ilyen kisméretű termékre, mint a philips mp4 lejátszó, miért 2250Ft a szállítási költség? Más webáruházak ugyanezt a terméket 1000 Ft alatt szállíttatják ki. Na mindegy.
    Szép napot.
  • #351
    Kedves Hipohonder!

    Én klaviatúrára se vettelek, nem hogy szidjalak. :-)
  • hipohonder
    #350
    Kedves rolcsibaba,
    Álltalában tényleg előre ott van nálam a licitre kerülő cucc. Tudomásom szerint akkor szokott ilyen gond lenni hogy nem tudnak valamit beszerezni ami a liciten szerepelt ha többen rá kattintanak a teljes árban megveszem gombra. Mert egy van biztosan de lehet hogy késve tudják a többit beszerezni. Ne szídjatok engem mindig erről tájékoztatnak holott tudom hogy erre is van egy válasz ahol eggyet lehet venni miért nincs több.:)Fogalmam sincs nem ismerem az összes beszerzési forrásukat de biztosan elő fordulhat.
    Sziasztok szép estét nektek
  • #349
    Grundigot sikerült szerezniük máshonnan.
    Az meglesz.
  • rolcsibaba
    #348
    Hát akkor itt a bizonyíték arra hogy hipohonder sem mond igazat, mivel ő korábban azt írta hogy a licit előtt megérkeznek a termékek a telephelyére hogy pár nap alatt ki tudja szállítani.
  • #347
    Nyertem kávéfőzőt és még nem kaptam meg. Mert nincs és nem is tudják mikor tudják beszerezni.
    Március 5én. nyertem. És nagyon úgy fest a dolog,hogy mást akarnak rámtukmálni.
    Meg nincs grundig mp3 lejátszójuk és valami mást akarnak helyette. szóval megy a variálás.
    Csak nem értem miért nem akkor teszik fel a terméket licitre mikor ott van náluk és miért akkor kezdik el beszerezni amikor valaki megnyeri? Hát nem tudják? Ha licitre kerül akkor úgyis megnyeri valaki. :)

  • Rena9
    #346
    De igen Diaby, itt a többség nemrég még azt állította, hogy a Yoodlin egyáltalán nincs esélye senkinek, mert mindenkit átvernek, lehetetlen a nyerés. Az meg, hogy vannak pénzesebb emberek, akiknek megéri ebbe fektetni 1-2 százezer forintot, az nem meglepő..
    fuggetlenites: nem értelek!
  • #345
    Nekem is kezd tele lenni a fxxxxm a yoodlival.

    Amúgy teljesen "korrekt" cég.


  • hipohonder
    #344
    Kedves ANTIyoodli!
    Elösször is nagyon köszönöm az emberi hangu válaszodat és kérdéseidet mert szerintem igy beszéljen egymással két ember aki valamennyire iteligensnek tartja magát.
    1.Van egy laptoppokat forgalmazó cég akik Veszprém környékiek az itteni beszerzést postával küldik tudomásom szerint ezen kivül más nem szállít a cégnek csak mi. megnézem pontosan mennyit vittünk ki mi ebből a 286db-bol.
    2.Én nem megnyugtatni akarlak de igen is ha eljönnél hozzánk akkor legalább meg ismernél és ami fontos nem hívnál többé legalábbis engem csalónak mert én fehéren feketén megtudom neked mutatni mit vittünk ki amire a cégtől meg bízást kaptunk.
    3.Én minden péntek este a barátaimmal pokerezek már 2 éve pár tizezer forintér mert szeretek közöttük lenni meg talán kicsit rabja is lettem. tudod játék szenvedély az is benne van hogy veszitek az is hogy nyerek. Nekem ez a licit dolog is tetszik nem a moho nyerési vágy hajt mint esetleg másokat hanem a játék mert én játékként is kezelem. Egyébként ügyes rutinos régi embereim vannak tudják a dolgukat ugy hogy amire szeretnék arra tudok időt szakítani. Te se legyél a munka rabja:)Egyébként már nagyon régen licitáltam ( lehet hogy kigyogyultam?):))
    4. Nem te ha nem én neveztem magam
    5. Én is ugy gondolom hogy ebben igazadvan de én ehez nem értek ráadásul ha azt írnám hogy ők is a megoldáson dolgoznak ugy se hinnéd el.
    További szép estét
  • Diaby
    #343
    Úgy gondolom, hogy itt nem abban kételkednek az emberek, hogy lehet-e egyáltalán nyerni, hanem, hogy biztos van egy-két helyen simlisség. Főleg miután már több rendszerhiba miatt is töröltek egy-egy aukciót, aztán egy embernek több mint 1000 kreditje van egy termékre stb stb...
  • Seraf
    #342
    ha valaki még mindig kételkedne a dologban, ma megérkezett
    http://kepkezelo.com/images/rb1ajiswo1perri522ri.jpg
    http://kepkezelo.com/images/a2q2u60fo2em1bigu.jpg
    http://kepkezelo.com/images/puh9p7n8zq00l6v059t.jpg
    bocs a képminőségért Nokia 5800...
  • ANTIyoodli
    #341
    hipohonder
    1. mennyi terméket szállítottál ki eddig a 286db lezárt licitből? (feltételezve hogy csak veled kötöttek szerződést a kiszállításról).

    2. én nem vagyok sem ideges, sem nyugtalan így nem kell megnyugodnom. a kételyeimet (bármennyire is szeretnéd) sajnos te nem tudod eloszlatni.

    3. nekem még mindig az a furcsa, hogy egy olyan cégvezető aki 17 emberért felel, hogy éri meg neki licitálgatni, hogy nyerjen rajta pár 10.000 Ft??? lehet én vagy szűk látókörű, de nem a cégvezető az akinek a legkevesebb ideje van, mert a SAJÁT cégét vezeti?

    4. nem neveztelek lelkis fasznak, hiszen nem is ismerlek...

    5. válaszolok a kérdésedre én is. Én programozó vagyok, és igen webes dolgokkal foglalkozom. Nekem továbbra is az a problémám, hogy ha a yoodli egy teljesen korrekt cég, és tudja hogy szar a rendszer, akkor miért nem áll le 1 hétre amíg megírják. vagy mást mondok, miért nem javítják ki hónapok alatt sem? inkább üzemeltetnek egy szart? könnyű azt mondani, hogy túlterhelt a rendszer, de ha én egy megrendelőnek ezt mondanám a start után hetekkel, akkor már bontaná is velem a szerződést, sőt valószínűleg jogalapja is lenne egy pernek, hogy ne fizesse ki a munkámat. És egy szót sem szólhatnék... ezért van teszt időszak...
    Ezt csak úgy leírtam, ha nem látsz bele a cég ügyeibe ehhez úgysem tudsz hozzászólni, de ha már te leírtad a dolgokat akkor én is a kételyeimet.

    És akkor még nem beszéltem a pórul járt emberekről. Biztos, hogy csak töredéke ír ide, sokan letudják annyival hogy bebukták :(

    további szép estét!
  • hipohonder
    #340
    Igen ebben teljesen igazad van de azt ne felejtsd el hogy én automatán mentem és elvileg te nem tudz egy automatát klikkeléssel legyőzni mert hát akkor mi az értelme az automatának max ugy lehet ha mondjuk el fogy a kredit vagy le jár a beállított idő. Amikor láttam hogy engem kiírtak nyertesnek de közben te voltál elől egy klikkel akkor már tudtam hogy gáz van. aAttól függetlenül biztosan tudom hogy rohadt szar érzés ha valamit nyersz és rendszer hibára hivatkozva azt elveszik de szerintem ezt ők is tudják. Ha most én megkaptam volna a gépet neked biztosan rosszul esett volna igy nem is bánom hogy nem mert legalább szoba állsz velem:)persze vicett félre téve igazad van ez egy kicsit nagyon rosszul jött ki. Bár öszintén meg mondom neked nem nagyon bántam mert egy kicsit drága gép lett volna mint az LG TV.Persze tudom hogy ez nem vigasztal téged az tény hogy ebben a dologban neked adnék igazat ha nem automatán lettem volna.Bár megmondom öszintén én se tudtam arrol hogy ez előző nap lezárult volna csak a mi gépünkö ment tovább ezt holnap mindenképpen meg fogom kérdezni.
    Sziasztok
  • Zgyes07
    #339
    Csak arra válaszoljál légyszives,hogy mért törölték fényképezőgépnek a licitjét veled szemben amikor Engem hoztak ki nyertesnek,egy másodpercel
    lekikkeltelek de mégis a lezárt aukcióknál Te votál kiirva.És hiába irtam
    minden kifogást irtak hogy a renszer nem volt jó, utána meg hogy előző nap lezáródott a licit csak ez a mi gépünkön nem jelent meg ezért folytatódott másnap.Most azért mert véletlenül egy klikkelésel mertem nyerni. Amit a mai napig biztosra veszek hogy az nekem járt volna És ha becsületesen utána nézel biztos nekem adnál igazat És ezek után mit gondoljak? Nyertem és mégsem ? Fényképező helyett visszakaptam 100Ft-ot.
  • hipohonder
    #338
    Bár igazán nem értem hogy engem miért támadsz azért meg próbálok válaszolni a kérdésekre.
    Elösször is nekem acéghez annyi közöm van hogy induláskor megkerestek mint fuvarozót és leszerződtek velem a termékek szállítására. Engem abszolut nem érdekel és nincs is hozzá semmi közöm hogy ők mit manipulálnak persze ha manipulálnak. Ha ez így lenne hidd el nem védeném őket egy percig se de ami rálátásom van a dolgoknak azon részére amihez a munkánk kötődik teljesen korrektnek látszanak a dolgok.
    Én az előző hozzászólásommal nem védeni akartam őket azt majd meg teszik maguk ha szükségesnek látják. A segitségemet ajánlottam fel hogy utánna nézek a kérdéses dolgoknak mert igen is erre van rá látásom és ha ebben hibáztak akkor felhívom rá a figyelmüket van elég bajuk a rendszerükkel szrintem ez már nem hiányzik nekik ezért persze nevezhetsz belső embernek.
    Az ellenőrzésre vissz térve amit nálam kellene ekezdeni szerinted meddig könyörögjek még hogy várok mindenkit a nap bármely percében akár előre megbeszélve akár váratlanul főleg neked külön kérvényt nyujtok be és az talán bizonyos kételyeidet szerte foszlatná persze a dolognak szigorúan a szállitási részét a többit mivel nem ismerem hozzászólni nem tudok de tudom javasolni menj le hozzájuk Sz.Fehérvárra hátha utánna megnyugodnál.
    Én nem tudom te mivel foglalkozol de a mai világban luxus lenne egy munkát eldobni mert bizonyos erköcsi agályaim lennének de hangsújozom felém teljesen korrektek ezért ezzel a dilemmával sem kell folalkoznom.
    Engem egy dolog érdekel hogy az a tizehét ember akiket foglalkoztatok maximálisan biztonságba érezze magát acsaládjukat eltudják tartani és ebben a szemét világban ne keljen senkit elbocsájtanom. Tehát egy szóval felelőséggel tartozom értük és ha az kell hogy szart lapátoljunk hogy talpon maradjunk akkor azt tesszük mert ilyen világ van.
    És bármilyen furcsa én egy lelkis fasz vagyok és igen is érdekel ezeknek az embereknek a termékei mert fizettek érte és ha modom van segíteni miért ne tenném nekem semmibe nem kerül.
    Ha megadod privátba a számodat össze hozlak egy yoodlis emberrel hátha vele tudnál tisztázni bizonyos kérdéseket.
    Abban teljesen igazad van hogy megtudom nézni és csak azt tudom vinni amiről ők számlát küldenek de ha nálam van hidd el én kérdőre vonom őket már csak azért is mert abból van a munkánk és a pénzünk!
    Tehát várlak szeretettel a telepünkön kérlek élj a lehetőséggel:)
    További szép napot
    Szasztok
    Vágó Jenő
  • ANTIyoodli
    #337
    hát ezen még most is röhögök. azért ha csaltok és hazudtok legalább következetesen tegyétek. de a tények:

    "© hipohonder 2010. feb. 25. 01:53 #56
    Engem Vágó Jenőnek hívnak cégem fuvarozással foglalkozik és a yoodli kft hivatalosan szerződött szállitói vagyunk.
    Pár szó a nyereményekről:
    Cégem telephelyére folyamatosan érkeznek a különböző gyártó és forgalmazó cégek futárai a megnyert és a JÖVŐBEN licitre kerülő készülékekkel ami lehetővé teszi hogy a licit után három napon belűl már szállithatjuk nektek az ismert konkurencia egy honapos határ idejével szemben."

    Mond már el hipohonder, hogy te mint kiszállító hogyan oldod meg egyes emberek problémáját? ha te nem a yoodli embere vagy??? amit te max meg tudsz nézni, az hogy nálad a telephelyen van-e olyan típusú termék amit agnica, vica1975 nyert. és akkor??? ha te szerződésben állsz a yoodlival (ahogy állítod) akkor az ő cuccaikat akkor viheted ki ha ők utasítást adnak rá!!! porul jár felhasználóknak inkább egy yoodlis ember elérhetőségét adj nekik, ha tényleg segíteni akarsz...

    bár ahogy már előttem többen megjegyezték, csaló hazug banda. ennyi hibát nem lehet "véletlenül" elkövetni! miért kell ennyit hazudozni, azt hiszitek senkinek nem tűnik fel? én csak azon csodálkozom, hogy még nem kaptatok egy jó kis ellenőrzést, én mondjuk tuti nálad kezdeném, hogy akkor hol vannak a szállító levelek, amiket már kiszállítottál termékeket (jelenleg 286db lezárt aukció van). mind megvan? hát persze... de azért védd csak tovább a yoodlit :)

    jobb mint egy kabaré amit ti itt előadtok, hogy elszedjétek más pénzét!
  • hipohonder
    #336
    Sziasztok,
    Bocsánat de idő hiány miatt a licit oldalon se és a forumon se tudtam reagálni semmire.
    agnica légyszi ird le mit nyertél hogy utánna tudjak nézni a termékednek utánna rögtön értesítelek.
    vica1975 szintén
    Egyébként hogy legalább bennem higyjetek bárkit szivesen látok Budapesten a 16. ker telephelyemen hogy a saját szemetekkel lássátok a kiszállításra váró termékeket.
    Sziasztok
    Szép napot
  • agnica
    #335
    vica1975-nek nem akarlak elszomorítani de mint már korábban írtam én március 13-án vettem meg a terméket és még a mai napon semmi hír róluk, pedig világosan leírták hogy 5-7 nap a szállítási határidő én meg már 15 napnál vagyok, de te hátha szerencsésebb leszel.
  • rolcsibaba
    #334
    Pontosan nem elhanyagolható tény az sem hogy elvileg saját magára nem nyomhat az ember még akkor sem ha egyik automata a másik meg klikk, legalább is nem szabadna hogy engedje a rendszer, még akkor sem ha valaki használja a nevét. Eleve ha a rendszer megengedi hogy egy regisztrált felhasználói nevet többször is létrehozzanak akkor nagyon nagy baj van a rendszerrel, mivel ez lenne az alapvető hogy két reget ne engedjen ugyanazzal a névvel. Jó néhány hasonló licitálós oldal, és sehol nem enged saját magára licitálni!!!
  • Serafina01
    #333
    Ez ökörség!Ki a yoddli konkurrense?Ennyire inkorrekt -tolvaj banda nem létezik még egy a neten!
    Én rád gondoltam Rena9,hogy Te vagy a puntogo,hypo-s és a többi is!Nyeliek be apénzeket-és jól vagytok.
  • ANTIyoodli
    #332
    igaz béla :) valóban az adatlapomat is tudtad szerkeszteni. ok elfogadom, hogy megtudtad a jelszavamat. tényleg ügyes vagy (vagy belső sg ember :D)
  • vica1975
    #331
    szóval ezt már én sem hiszem el, nba de kíváncsi leszak, hogy a múlthéten vásárolt árút én megkapom-e vagy az is úszik.... majd megírom.
  • vica1975
    #330
    Ma, 21:57:53 PUNTOGO auto
    Ma, 21:57:42 Izomember klikk
    Ma, 21:57:23 PUNTOGO auto
    Ma, 21:57:14 robben87 klikk
    Ma, 21:56:53 PUNTOGO auto
    Ma, 21:56:42 menekulj auto
    Ma, 21:56:23 PUNTOGO auto
    Ma, 21:56:14 menekulj auto
    Ma, 21:55:53 PUNTOGO auto
    Ma, 21:55:48 PUNTOGO klikk

    Na pl. ez is furcsa saját klikk-re ráteszi az automatát... hogy is van ez???
  • vica1975
    #329
    Kedves Puntogo - 2 nap múlva LED Tv lesz, ki ne hagyd! - a családban még biztos nincs.
  • vica1975
    #328
    megtett licit 1300 - lám mit tesz a név....
  • vica1975
    #327
    és lám meg is nyerte!!! Gratulálunk!!