2126
Új licitálós oldal
  • NokiandSzuszi
    #206
    Vettem 12-öt.Az sikerült.Ott is van.Akkor most mi van?Szerinted?
  • #205
    De probálj meg újból egy kisebb kreditet vásárolni nézd meg mi történik!
  • #204
    Reklamálj a yoodlinál és mond meg,hogy ez és ez van és te nem tudtál licitálni.
  • NokiandSzuszi
    #203
    Nincs msn-em. Megnéztem a netbankot és ott levonásra került.Ilyenkor mit tegyek szerinted?
  • #202
    Persze! senki nem figyelte a tv-t és lezárult! Enyi!
    Köszönöm Szuszi!

    nézd meg jobban,hogy biztos levonta e a kreditet?
    Mert nekem volt rá példa,hogy kifizettem a terméket kártyán és mégsem került kifizetésre. Ha van netbankod akkor meg tudod nézni!
    Van msn ed?

  • NokiandSzuszi
    #201
    Nálam ez látszik.Nálatok is?


    Korábbi licitek Segítség
    Időpont Licitáló Típus
    Ma, 21:14:11 szitizsu auto
    Ma, 21:12:48 tornyaizsolt klikk
    Ma, 20:55:58 babszi klikk
    Ma, 20:37:12 tornyaizsolt klikk
    Ma, 20:21:38 baluthomas klikk
    Ma, 19:08:37 eminem klikk
    Ma, 18:33:36 szitizsu klikk
    Ma, 16:39:05 eminem klikk
    Ma, 16:20:43 pocakmester klikk
    Ma, 16:03:32 vicuska klikk
  • NokiandSzuszi
    #200
    Mi történt a Samsung tv-nél? Látta valaki?
  • NokiandSzuszi
    #199
    Még mindig sehol semmi.:((
    Gratulálok Rico a kamerához.:)
    A számlámról a pénz levonva,kreditem meg sehol.:((((((((((
  • NokiandSzuszi
    #198
    Na most jól beszoptam.:((((
    Vettem kreditet de nem íródott jóvá így buktam nem keveset.:((((
  • puntogo
    #197
    Igazad van NokiandSzuszi,ahogy írtad drága termék lett a hp.Gratulálok a nyereményeihez. Üdv: Puntogo
  • NokiandSzuszi
    #196
    Rico! Nem kell neked az a kamera. :)
  • NokiandSzuszi
    #195
    Köszönöm!
    Tényleg összejött most.Csak ne törjön meg a lendületem.:)
  • #194
    pont nem láttam! :-o
    :)

    Jó hétvégéd volt neked láttam! :) Gratulálok! :-)

    Rico
  • NokiandSzuszi
    #193
    Nagy sikere van a HP laptopnak.:)
    A korábbi licitek fal rendesen üzenőfallá változott.:)
    Aki látta tudja miről beszélek.:)))
    Ez már nagyon drága szerintem.....
  • Diaby
    #192
    Szerintem itt nem a szerver kapacitással van probléma, sőt biztos! Valami szoftverálisan nem jön össze nekik...
  • Fidolorous
    #191
    ezaz, nyomjátok csak a kamubalhét, valahogy meg kell élni :D
  • annonim
    #190
    A mai világban egy nagyobb szerver csere nem akadály egy nagy cégnél . Főleg ha már ennyi pénzt beszednek a kredit töltések után !

    AKI ENNEK A CÉGNEK BEDÖL , TALÁN MÉG A GÓLYA MESÉBE IS HISZ !!!
  • #189
    Hiponak én is igazat adok.
    Most pl ott volt a navi amit nem sikerült megszereznem olcsón. Így megvettem a megtett licittel. Én sem fogom hagyni,hogy bukjam a belicitált pénzem.
    Az összes navi pár ezerért ment el de ami pont nekem kellett teliárban tudtam szert tenni rá. Ez van.
    De még így is jól jártam. ;-)
    További szép estét!
  • agnica
    #188
    Igaza van hipohondernek, hát ennyi pénzt persze szerintem senki nem hagyna bukni, én ennél a szemét mp4-nél jártam igy megnéztem az összes eddig elvitt ilyen terméket és mindegyik ezer egy néhány száznál elkelt. tegnap beszálltam 1200Ft-nál és rátettem 107 kreditet mégsem lett az enyém. Akkor ez miért ment 3000 Ft fölé??? Utánna meg egy fényképező ami 4x annyiba kerül, elkel 5200Ft-ért 19 klikkel. Hol az igazság?
  • hipohonder
    #187
    Kedves rolcsibaba!
    Én birom az építő kritikát semmi gond ezzel de szerintem anélkül hogy megbántsalak ebben az esetben abszolt nem értek veled eggyet. A tv ha figyelemmel kisérted 30000 nél szálltam be autómatán soha eddig egy 180000 Ft os tévé nem volt liciten ráadásul az elején nem tudtam figyelni a licit alakulását de persze erre találták ki az autómatát. Te mit tettél volna a helyemben amikor azzal szembesülsz hogy pár óra leforgása alatt nem hogy vége lenne a licitnek hanem hárman négyen veled vannak automatán és tartasz 40000 nél te ott hagynád? Mert akkor egy igen gazdag ember vagy. szerintem más is ezt tette volna és inkább eladni késöbb akár még pár ezer bukóval de még se 40000-50000. Egyébként tényleg kellene a hálóba de ennyiért semmi képpen.
    A mohóságról pár szóval. Én pldul van amikor napokig nem tudok licitálni idő hiány miattm Én soha nem licitálok egyszerre két termékre mert én is ugy gondolom legyen másoknak is lehetőségük.Ha esetleg megnyerek egy licit ellentétben sok más licitálóval én utánna nem megyek rá más termékre pedig megtehetném semmi és senki nem tiltja ebben a játékban csak az etika.A két monitorra vissza térve ha figyelted az eggyik tv tuneres a másik pedig egy átlagos monitor. A különböző funkciok miatt mlnd két monitort saját használatra tudtuk hasznosítani. Egyébként ha jól emlékszem a másodikat valami nevetségesen kevés klikkeléssel sikerült ehozni. Te miért nem licitáltál rá? És végül ez egy olyan oldal ahol a termékeket álom termékeknek hívják mert meg nem vennéd mert annyira nincs rá szükséged de azért megprobálod mert ennyiért miért ne álljon ott a polcon. ugy hogy ez nem mohóság ccsak én is így gondolom ennyiért miért ne....Egyébként én lentebb ezt már le írtam hogy igen is ha valaki olcson hozzá jut valamihez miért ne adhaná el nyereséggel és most nem a tv röl beszélek:)ez erről szól ilyen az élet. Egyébként ha igy gondolkozol akkor akik üzletet látnak benne azok nem is licitálhatnának?
    Persze lehet hogy én gondolom rosszul ez csak az én privát véleményem.
    Sziasztok szép napot
  • rolcsibaba
    #186
    Én is gratulálok hipohonder, csak akkor nem értelek mivel korábban azt írtad hogy otthonra szeretnél venni tv-t. Ezek szerint te is csak azért szállsz be egy-egy aukcióba hogy másoknak ne sok esélye legyen megvenni valamit is, mert az emberek tudják ha te ott vagy úgy is végig mész ha kell a holmi ha nem. Erre példa a két monitor is egyszerre. Én úgy érzem ez mohóság részedről, mert ha én nyernék egy ilyen monitort örülnék mint majom a farkának és nem azon lennék hogy azonnal elvigyem a másikat is amire egyáltalán nincs szükségem. Hát ilyen dolgok miatt nem olyan szupi ez az oldal legalább is egyenlőre.
  • hipohonder
    #185
    Sziasztok!
    Nagyon szépen köszönöm a gratulációt de ez egy rohat drága tv volt(:
    egyébként eladó mert ha ezt ha beraknám a hálóba soha nem jönne álom a szemere:))
    Sok sikert nektek nyerjetek rengeteg terméket hagy vigyem ki nektek jo pénzért!
    Sép napot nektek és kellemes hosszú hétvégét
  • NokiandSzuszi
    #184
    Orkának aranyat hozott a vasárnap déli harangszó!! :)
  • NokiandSzuszi
    #183
    Szia!
    Nekem jött egy mail,hogy mennyi az összeg amit fizetnem kell.
  • Diaby
    #182
    Nem voltam gép előtt, aztán történt egy kis technikai hiba (összeszedtem egy vírust és nem lehetett böngészni) is. Ma sajnos nem leszek itthon, remélem amire hazaérek meg lesz még a Samsung TV, mert akkor azt már tényleg szeretném megvenni és kéretik nem licitálni rá :D
  • puntogo
    #181
    DIABY: Senki nem nyert mert rendszer hiba történt.Majd törlik a tv.Nem láttalak nagyon kivártál?Ezért kell kattintgatni mert igy lemaradsz, automatára akkor tedd be ha biztos vagy a dolgodba.Direkt néztem a licite,t és nem szálltam be, mert várta hogy belépsz.Szép napot mindenkinek. Puntogo
  • agnica
    #180
    Sziasztok. Kérdésem lenne azokhoz akik már vásároltak teljes áron holmit, hogy valahol látnom kell a megvásárolt terméket, vagy milyen módon tudom meg hogy elfogadták a teljes áru vásárlást vagy nem? Tegnap este rátettem 107 kreditet a philips mp4-re és mégsem én lettem a befutó, ezért még mielőtt lezárult volna rányomtam hogy megveszem teljes áron, de sehol nem szerepel a profilomban hogy vásároltam volna valamit.
  • Diaby
    #179
    Ki nyerte most a Philips TV-t?! Mert eminemet ír, de ha meg belelépek akkor meg Napsugar4et. Most akkor ez, hogy van? Én meg sajnos elbambultam...
  • #178
    Kiegészítem még annyival,hogy nem jutott el a serverig a klikk, én is tapasztaltam. Ezért írtam,hogy vis major.
    Ilyenkor nem szabad semmit csinálni a neten ami leveszi a sávszélességet. (letöltés, videotelefon, stb) Ez benne is van a súgóban.

  • #177
    Nálam ugyanez volt a borotvánál! Már túl késő volt.
    Ezzel nem tudok én se mit tenni.
    Erre mondják ezt vis major.

  • Diaby
    #176
    Amúgy MarkoKis nevezetű felhasználó számomra sokkal gyanúsabb, mert elvileg automatát használ, de az csak 1-2-3mp-eknél licitál...
  • rolcsibaba
    #175
    Igazad van vica1975 én már az elején ezt írtam, hogy ezen miért nem változtatnak a szabályzatban, hogy egy felhasználó egy időben ne licitálhasson több helyen, mivel ha ő esetleg milliomos vagy az átlagnál több pénze van akkor a többi licitálónak semmi esélye.
  • Diaby
    #174
    Két ablak? ;)
  • vica1975
    #173
    Ez a fagyigép:
    Ma, 17:46:41 kutlac klikk
    Ma, 17:46:38 gyurjud auto
    Ma, 17:46:38 borsi auto
    Ma, 17:46:38 czlunatic auto
    Ma, 17:45:42 kutlac klikk

    Ez a Tv:
    Ma, 17:47:14 kutlac klikk
    Ma, 17:47:10 MrLacci auto
    Ma, 17:47:10 eminem auto
    Ma, 17:46:45 kutlac klikk

    Egyszerre két helyen? kutlac
  • vica1975
    #172
    szóval az én véleményem is, hogy ez egy nagy csalás!!!! a porszívóra pár ezrest ellicitáltam, mikor 3mp-nél megnyomtam és nem 1mp-nél!!! csak forgott és kiírta, hogy vége! erről ennyit!!!
  • Diaby
    #171
    Amúgy nem tudom megfigyeltétek-e már, de a klikkelők licitjei mindig akkor jelennek meg amikor 1mp van hátra. Kicsit furcsa, mert nem hinném, hogy mindenki az utolsó mp-re hagyná, na meg akkor is csak egy ember licitál?
  • Diaby
    #170
    Mármint, hogy szórakozott?
  • puntogo
    #169
    Remélem mindenki tudja hogy az Orka szórakozott.Ja és dédnagyapó néven is fog játszani. Jó hétvégét mindenkinek és sok nyereményt. Üdv:: Puntogo
  • #168
    Láttam én is az "orvost" :) Szétröhögtem magam rajta!! :-D

    Hipohondernek meg gratulálok a futamhoz!
  • NokiandSzuszi
    #167
    Üdv mindenkinek!
    Gratulálok Hipohonder!:) Kemény csatában,de megszerezted a tv-t.
    Bár láttam egy jópofa nicket is "hipohonder orvosa",- komoly. :)
    Én ezzel a névvel játszom a Yoodlin és azok közé tartozom akik nem tudnak róla rosszat mondani.Két terméket nyertem igen jó áron, és meg is kaptam mindkettőt.Sajnos a mondás igaz,pénzt pénzzel lehet csinálni.
    További sok sikert mindenkinek!