2126
Új licitálós oldal
  • puntogo
    #166
    Hipohondernek: Ez kemény futam volt. Ezt már nem hinném hogy elveszik.
  • Diaby
    #165
    Na hipohonder megvan az LG TV. Gratulálok! A Philipset meg meghagyhatod nekem :D
  • Diaby
    #164
    52 176 Ft, pontosan ennyinél tart az LG TV. Ha mindenki ennyire rámegy egy cuccra akkor abból csak a még több veszteség lesz... Amúgy ebben az is közrejátszik, hogy nincs még olyan sok termék, de ez már akkor is kicsit sok.
  • ANTIyoodli
    #163
    persze, hogy jó egy ilyen program, de még nincs készen, és igazából most időm sincs rá, hogy ezzel foglalkozzam. bár még mindig látok benne fantáziát, lehet később visszatérek rá, ahogy minél többen licitálnak :)

    fuggetlenites: amiket liciteket megnyertél mindnek úgy álltál hozzá, hogy kerül amibe kerül a tied lesz?
  • #162
    Én is voltam már úgy,hogy 100% ban elvittem terméket mert sok volt benne.

    Jó dolog az amit írtál program. Milyen alapú?
    üdv
    Rico
  • ANTIyoodli
    #161
    rolcsibaba: nyilván nem tudod előre kiszámolni, hogy mikor kell beszállni, csak a felesleges licitjeidet tudod megspórolni ha van információd a licitálóról.
    Spar+Tesco utalvány tényleg nevetségesen magas áron ment el, talán azért mert az gyakorlatilag kp. vagy ki tudja miért :)
  • ANTIyoodli
    #160
    fuggetlenites: én semmit nem akarok megmagyarázni, az hogy te mit vittél és min buktál a te dolgod. Örülj neki, hogy simán pluszban vagy.
    Én nem sajnálom senkitől a megnyert terméket!

    A sajátodat nyomon tudod követni hogy mennyit költöttél, de a programnak pont az a lényege, hogy minden felhasználót követ. a licit lezárásakor csak a nyertes által feltett licitet látod, a program mivel számolja, hogy ki mennyiszer licitál az összes licitálóról készít statisztikát.

    hidd el elég nagy információ, ha mondjuk rólad az van, hogy nem mindig mész el a végsőkig, hiszen akkor ellened több eséllyel van egy sikeres licitnek, mint azok ellen akiknek kell a termék, és ha gáz van akkor 100%ban inkább elviszik teljes áron.
  • rolcsibaba
    #159
    Hát igen ez az amit nem igen lehet kiszámolni, hogy mikor szálljak be egy licitbe, mert mindig lehet egy új emberke aki utánad száll be mert még akkor is megéri ha ugyanannyit klikkel mint te aki előbb kezdted. Számomra azért volt nevetséges a Spar meg a Tesco utalvány, mivel a többi nagyobb értékű termékekhez képest piszok drágán kelt el.
  • #158
    Bár mindenki nyomon tudja követni a saját profiljában, hogy mennyit költöttek, és mire licitáltak.
  • #157
    Azt vágom,hogy lehet szimulálni a személyt a gép előtt! Mint annak idején voltak azok a kattintgatásos fizetős bannerek. :-)

    Most azt mivel tudod magyarázni,hogy tegnap "megkopasztottak" az mp3 nál de nem érdekel mert kifizettem, szóval.
    De viszont múlt héten sikerült megnyerni kvfözőt és kamerát! És lényegesen drágább a kvfözö meg a kamera mint egy nevetséges Mp3?
  • ANTIyoodli
    #156
    valamint tervbe volt még, hogy a licitálókról készít egy olyan statisztikát, hogy eddig mennyi licitet nyert meg, azokra mennyit költött, amit nem nyert meg mennyit licitált stb. nyilván ha ezek az információk rendelkezésre állnak, akkor sokat meg lehet spórolni felesleges licitekkel.

    de hát ez nincs kész, és sok értelmét egyenlőre nem is látom...
  • ANTIyoodli
    #155
    fuggetlenites: tévedsz. egy program azt csinálja amire meg lett írva. az egér mozgásokat nagyon könnyű szimulálni (és az egér kattintást is, vagy billentyű leütést stb)

    Diaby, puntogo: semmi különöst nem csinál, csak tárolja a liciteknél, hogy ki, mire, mikor licitált, milyen licit volt (auto, klikk), és mennyi volt a visszalévő idő a licit lejáratáig.

    ami "furcsaság" volt, az inkább az, hogy egyes usereknél fix időben licitált az auto licit, míg pár embernél változó. statisztikát nem csináltam, csak feltűnt. igazából amiatt készült pár óra alatt mert mielőtt vettem volna kreditet fel akartam deríteni mik a licitálási trendek.
  • hipohonder
    #154
    Tul nehéz nem akarom kicipelni címre:))
  • hipohonder
    #153
    Én ráérek:)
  • Diaby
    #152
    Azért én kíváncsian várom, hogy az a kis progi mit figyelt meg.
  • #151
    :)
  • #150
    Mit kell figyelni egy programnak egy liciten?
    Helyettem egyik program se fog tudni licitálni. :)
    Hacsak nem olyan programot írtál ami megmondja mikor kell beszálni! Na abból biztos profitálnál! :);-)


    @hipohonder:
    nem birod megnyerni a tv-t?
  • hipohonder
    #149
    Nem akar még valaki beszállni?:))
  • puntogo
    #148
    Engem is.P
  • Diaby
    #147
    ANTIyoodli

    Abban a bizonyos programban amit írtál, leírnád mit észleltél? Már kíváncsivá tettél...
  • ANTIyoodli
    #146
    puntogo: a 9:57-es licit amiről beszéltem, az történetesen
    Diaby hozzászólásában említve van
    Véget ér: 2010. március 09. 09:56

    Amúgy: igen szakmailag képben vagyok, hogy egy ilyen oldal mekkora terhelésnél kellene összeszarnia magát, és mellesleg webprogramozásból élek. Azért kritizálok, mert rendben elindul egy oldal (remélhetőleg volt tesztüzem). rendben nem jöttek ki a hibák, csak élesben. Ez már annyira nem ok, de rendben. De hogy az indulás után több héttel is van olyan licit ami reggel 10kor zárul hibásan az tuti nem túlterhelés miatt van.

    nem téged kritizállak, és nem is azokat akik nyertek vagy lecsúsztak egy nyereményről, hanem a rendszert. de hát MO-on ez a helyzet...

    mellesleg írtam egy programot ami adott licitet figyel, nah itt is jöttek elő érdekességek. Persze lehet csak én vagyok túlságosan szkeptikus és a yoodli Kft tényleg teljesen korrekt minden szempontból.

    további jó licitálást mindenkinek!
  • puntogo
    #145
    Gondolom sok pénzt tettek fel és nem akarják elbukni.
  • Diaby
    #144
    Azért négy ember elég durván rá van kattanva erre az LG TV-re.
  • puntogo
    #143
    Oké értem. Nyertem tv-házimozit- porszivót-fiamnak sony3-hoz játékot.
  • Diaby
    #142
    Szeretném, de arra mondtam, hogy ha majd sikerül valamiket megvenni akkor vágnám, hogy mit és mennyit.
  • puntogo
    #141
    Diabynek:: Ezt mind szeretnéd ebben a sorrendben? P
  • Diaby
    #140
    Óó hát én vágnám fejből :D :D
    2 LG TV
    1 XBOX360
    4 Kávéfőző
    ...
    :D
  • puntogo
    #139
    Diabynek::: azt hiszem 6 nem számoltam csak örültem hogy sikerült. P
  • Diaby
    #138
    Hát remélem :)
    Neked eddig hány terméket sikerült megnyerni?
  • puntogo
    #137
    Diabynek::-- Igen jól látod sokan lesznek szerintem. Na majd figyellek a Philipsnél,Csak ügyesen bátran szurkolok neked, legyen elég kredited nehogy 20 kredit miatt bukj inkább nagyobb csomagot válasz. Az LG-re lehet hogy még én is rámegyek ha kifáradnak a többiek. Elsőt megnyered érezni fogod a licit izét és a yoodli varázsát. Üdv P
  • Diaby
    #136
    Húúú köszi szépen ;) Most a holnap utáni Philips 32PFL5604 TV-t figyeltem ki. Mondjuk péntek este/szombat délelőtt lesznek egy páran, de próba cseresznye. Aztán még lehet a mai LG-t is meg kellene próbálni, de amint látom elég sokan vannak rá...
  • puntogo
    #135
    Kedves Diaby! Breex nevet megjegyzem és figyelek. P
  • Diaby
    #134
    Én még csak egy ezrest buktam :P Igazából a tegnapi TV-re akartam rástartolni, de közbe jött egy kis malőr...
  • vica1975
    #133
    neked sikerült már valamit vásárolni?
  • vica1975
    #132
    Diaby: te is sokat buktál már? Szerintem mikor nem volt ennyire ismert az oldal jobban lehetett vásárolni.
  • vica1975
    #131
    na beszált még egy auto... :)
  • Diaby
    #130
    Vagy mindegyik bukó... Gondolom nincsenek gép előtt és csak megy elfele a kreditjük...
  • vica1975
    #129
    Én is figyelemmel szoktam követni a licitek alakulását. Hát igen a Tv... most 4-en vannak auto licitben, ezek közöl 3 bukó.... kinek van rátöbb pénze, de szerintem pont a bukó miatt tesz rá mindegyik többet és többet...
  • Diaby
    #128
    Breex névvel vagyok a yoodlin.
    Amúgy most nézem, hogy még a 94 cm-es LG TV mindig megvan. Hogy élte át a délelőttöt? :D
  • puntogo
    #127
    Kedves Vica! Én vagy 20000ft elbuktam mire az első nyereményem megnyertem. De az kárpótolt mert az egy házi mozi volt 100.000ft értékben. Biztos sikerülni fog csak légy kitartó és türelmes. Üdv Puntogo