2126
Új licitálós oldal
  • vica1975
    #406
    én megkaptam a megvásárolt terméket :) ha a megnyert is megérkezik , én vagyok az élő példa, hogy igenis lehet nyerni, ha vissza olvassátok én is nagyon szkeptikus voltam
  • atonika
    #405
    Az auto licit is érdekesen működik, pl. dinotiponak aki már tegnap is nyomult a Samsung LED TV-re 1mp, vagy alatta licitál, akik meg most küzdenek ketten (kgazdag, gabe) auto-val 6-7mp-nél. Tehát nekik rendszeresen fogy a kredit, dinotiponak meg nem.
  • Diaby
    #404
    Hát szerintem itt nyugodtan elmondhatod, egyenlőre a többség úgy áll, hogy alapból nem stimmel valami az oldalon... Amúgy meg én lennék a legboldogabb, ha tényleg nem lenne semmi stikli, de hát nem úgy tűnik...
  • 10S
    #403
    Nem fogom még leírni. Még moralizálok azon, hogy kipróbáljam-e, erkölcsi aggályaim vannak, mert engem nagyon dühítene, ha valaki ezzel happolna el előlem ezt-azt.
    Az viszont esélyes, hogy komoly előnyre lehet vele szert tenni.
    Egy a lényeg: egy kiskapu, biztonsági résnek azért nem nevezném.
  • Rena9
    #402
    vica: gratula, remélem a kételyeid szertefoszlanak az oldallal kapcsolatban.
    10s: kíváncsian várom, hogy mi az!?
  • 10S
    #401
    Én viszont észrevettem egy elképesztő hibát az oldalon, amit kihasználva, lehet csúfkodni...
  • vica1975
    #400
    amit vásároltam a yoodli-n még nem kaptam meg, de a héten sikerült nyernem :) na majd referálok mit mikor kaptam meg.
  • vica1975
    #399
    valaki kérdezte itt a klikklicit véleményt, hááát...
    Az ingyen 5 krediten felül áldoztam rá pár ezrest ....
    vélemény: felettébb furcsa, hogy 1000 Ft-os termékre nem licitál senki, de amint licitál valaki vaoamire, egyből elindul a licitálási kedv....
  • Diaby
    #398
    Igen, kíváncsi vagyok mindenre ;)
  • ari1
    #397
    Kedves Diaby ari vagyok a Led tv-ről ha kiváncsi vagy a történetre szívesen megírom.
  • attila0429
    #396
    3 Hölgyemény szeretné megmutatni hogy tudnak megbízhato jo bux oldalt csinálni gyere és segíts nekik.
    http://moneymakerbux.info/?r=attila0429
  • hatosfogat
    #395
    xverac: Az összefogós elgondolás nem hoz semmi plusz előnyt ahhoz képest, mint ha te egyedül licitálsz. Ha hárman licitáltok fejenként 10-10 ezret és azzal nyertek, akkor minden harmadik nyerés a tiéd, ha te egyedül teszed ugyanezt, akkor viszont mindegyik. Azaz harmada pénzből harmada nyereség. És akkor még mi van, ha az egyeztetés nem működik tökéletesen, mi van, ha valaki elfelejt licitálni és leütik, stb.

    A yoodli, ha nem boltként, hanem nyerési lehetőségként fogod fel, akkor olyan, mint a tombola. Százan vesznek ezer forintért tombolát, és egy fogja megnyerni a nyolcvanezres nyereményt. Az az egy kva jól jár, kilencvenkilenc meg játszott. Ahhoz, hogy nagyobb legyen a nyerési esélyed több tombolát kell venni, de akkor többet is buksz, ha mást húznak ki. A yoodli annyiban más a tombolánál, hogy itt lehet valamennyire taktikázni, így a buta tombolázó a vásárolt tomboláinál is kisebb arányban nyer, az okos pedig tudja valamennyire növelni az esélyeit. De a végső szót döntően akkor is a befektetett pénz mondja ki.

  • Rena9
    #394
    Nikelike: 57-es hozzászólásomban részletesen leírtam.
    xverac: miről szeretnél beszélni? találkozni akarsz? kár, hogy nem előbb írtál, a Műv.Házban talizhattunk volna a Miki egér show-n! :)))
  • lamase
    #393
    xverac, aki még nem írhat ide a következőt üzeni:


    ha nem az se gyász :) köszi: xvera
    sziasztok,
    na én ma nem nyertem borhűtőt :) szerintem klikkeltem, de ofkorsz -mint már itt írtátok- homokórázott :) pedig azt hittem hogy hűű de zseni vagyok elsőre és kaszálok...
    viszont 2-3 dolgon elgondolkodtam -bár szőke vagyok- :mi lenne ha páran összeállnánk, -akár veletek, akár cimbikkel- felosztanánk kb hogy hol ki autolicitáljon. pl előző ugyanolyan cucc + 16 % nál szállnánk be, mondjuk mindenki x-x ezerrel. megbeszéljük,hogy vetésforgóban osztjuk el a cuccokat, és kb ugyanolyan értékű árukra licitálnánk.
    lehet, hogy túl egyszerű és nem működőképes az ötlet, de mi a véleményetek? hátha nem lenne akkora bukovári
    rena: én is gyöngyösi vagyok, lehet hogy jó lenne beszélni :)) (többiek- így csekkolom, hogy "igazi-e" :)))
    szerencsejáték: te hogy buktál be? jó bizniccccnek tűnik pedig, már egy ilyen oldalon gondolkodtam én is azért próbáltam mókából ma.
    mindenki: nem szeretem a nagybetűket, szeretek rövidíteni, amúgy tudok heejjjjjesen írniu, csak lusta vagyok átolvasgatni, meg bénán gépelek: ezekért elnézést.
    ui: más nyereményjátékokkal kib*szott sokat nyertem, és sok "követőm" is volt, sokan nyertek is. ha érdekel valakit, mesélek, bár már kisebb benne a haszon, mint 5-8 éve, mert sokan rákattantak és a net is sokat segít. ott kb 400 szoros volt a haszon, de úgy, hogy minden kiadást írtam. ez jól hangzik de éves átlagba vedd kb, meg itt is igaz volt hogy a pénz pénzt hoz (kivéve ha tényleg hiperszerencsés vagy)
    na kb ennyi így elsőre
  • nikelike
    #392
    A rendszerhiba okára én is kíváncsi lennék. Még nem sikerült nyernem semmit, pár ezrem bánja, de azért nyomok még. Nagyon tetszik a dolog.
    Rena9, Te mit nyertél és hány kredited ment rá?
  • Rena9
    #391
    elég gyorsan beindult az oldal, nyilván az elején veszteséges volt, de most már nem hiszem és mivel ezt bevállalták, nincs is miről beszélnünk...
    Nyugodtan kételkedjetek, nekem is voltak fenntartásaim amíg nem nyertem!
  • 10S
    #390
    hipohonder:
    Milyen rendszerhiba volt?
    Elhiszem neked (miért is kételkednék?), csak megtévesztő, hogy a főoldalon "nincs nyertes", a másikon pedig te vagy, mint nyertes 0 licitált kredittel. Mintha az adatbázisban lenne némi zavar.

    Rena: Ha épeszűen gondolkozol, rájöhetsz, hogy az ilyen párszáz Ft-os licitek tönkrevághatnak egy ilyen oldalt. Persze, ha megfelelő tőkével indultak neki, és bevállalták a kezdeti buktát, akkor az ok, de engedd meg, hogy kételkedjünk. :)
  • hipohonder
    #389
    Sziasztok
    Az emlitett tv-t elvették tőllem renszer hibára hivatkozva a krediteket vissza kaptam szerintem ezért nulla, de szerintem ezt tudjátok.
    Szép estét nektek :)
  • maszlaver25
    #388
    Sziasztok én ma olvastam elösször h miket írtok és teljesen eggytértek mindennel ! Az egy baromság h valaki automatán reggeltől másnap estig licitál egy nyomorult mosogépre ! kiszámoltam több mint 700.000 Ft ment el hát ilyen nincs, én meg nemtudok megnyerni egy nyomorult varrogépet !
  • lamase
    #387
    szépen lehet profitálni ha beindult az oldal, de amig max 10 ember nézi akkor az a 10 több milliós károkat tud okozni.. gondolkozz logikusan sztem
  • Rena9
    #386
    és te honnan tudod ilyen biztosan, h akkor is belsős vitte el?? én nem csalnék, mert átverés nélkül is szépen lehet profitálni, akkor meg minek kockáztatni a hírnevet, lehet h úgy többet veszítenének.
  • lamase
    #385
    amikor 100-200ftért ment el akkor is belső ember vitte el. komolyan ha lenne ilyen oldalad, te nem csalnál? na ugye.
  • Rena9
    #384
    Szerintem meg az a vicces ahogy naphosszat lesitek az oldalt, hogy milyen hibát vesztek észre rajta, ahelyett, hogy megpróbálnátok taktikázni és profitálni belőle. Azért nézzétek már meg, átlagban töredék áron mennek el termékek, de azt nem lehet elkerülni, hogy a több ezer felhasználó közül mindenki csak 1-2 száz forintért nyomjon bele. Tudomásul kell venni, hogy minél több a felhasználó, annál többért fognak elkelni a termékek. Amikor indult az oldal minden pár száz forintért ment el, mert alig volt még felhasználó. Akkor miért nem nyomkodtak a "belső" emberek??? A rendszerhibákat meg kijavíthatnák már, de ettől még nem csalás az egész. Szerintem!
  • ANTIyoodli
    #383
    jó nyilván már megjegyeztétek a felhasználókat akik beépített emberek. hát tessék most generáltak újakat végtelen kredittel. ez sem jó nektek? :))

    tényleg vicc ami itt megy...
  • Diaby
    #382
    Melyiknél?
  • 10S
    #381
    Én sem tudom elképzelni.
  • 10S
    #380
    Ja, az egyik oldalon "nincs nyertes"-t jelez, a másikon pedig hipohonder-t. ???
  • Diaby
    #379
    Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki több százezer Ft értékben krediteket vásárol. Hát akkor mi értelme lenne neki?
  • 10S
    #378
    http://www.yoodli.hu/auctions/view/292 ez még érdekesebb. Az itt is feltűnt hipohonder megtett licitjeinek értéke: 0 Ft. Amíg le nem veszik, érdemes megnézni.
  • 10S
    #377
    Na, ez legalább bolti áron ment el, félmillás forgalmat generálva.
  • Diaby
    #376
    A Samsung 82cm-es LED TV is igen érdekes. Gondolkodom rajta, hogy beszálljak-e de ez a két manusz (btsauto és ari) már tegnap este is itt nyomta és egyszer sem álltak le. Honnan van valakinek ennyi kreditje? Na és hogyhogy pont két ember van aki a végletekig elmegy?
  • 10S
    #375
    Hogy még szebb legyen a kép: amikor megnyerte, még nem okkazio, hanem bongobongo (vagy mi) volt a neve... Emberek, itt iszonyatos átverés megy!
    Érzésem szerint a kevésbé értékes dolgokat kiszórják a jónépnek, az értékesebbeket pedig valaki "húzza", a telefonnál majd 300.000 Ft ment el licitálásokra + amennyiért "okkazio" megvette.
    Szinte végig követtem az aukciót, ha jól látom, volt még egy "névcsere".
  • Diaby
    #374
    Na akkor számoljunk: okkazio nevű userünk 115 714 Ft-ot költött postával együtt a Nokia X6-os telefonra. Itt megvásárolható 107 990 Ft-ért, de más, reális áron kínáló boltban 99 900 Ft-ért is megkapható. Vagy ennyire hülye valaki, vagy nem tudja, hogy meglehet venni a licitekre használt pénz levonásával a terméket vagy valami óriási átverésben van részünk.
  • 10S
    #373
    Na, vajon régi emberünk új néven, vagy egy másik hasonló licitmunkás dolgozott ma a Nokia árverésen? :) Majd 10ezerrel többet adott (szállítási költséggel együtt) a telefonért, mint a kikiáltási ár. Hatalmas üzleti érzék.
    Kb a felénél éreztem, hogy ennek nem lesz jó vége, sok buta meg beszállt. Na, az már a hülye, aki ezeknek pénzt utal. Vajon a kreditek vásárlásakor küldenek számlát? (kétlem)
  • vica1975
    #372
    http://www.ponter.hu/index.php?menu=belep&act=reg&code=55d4805c8e
  • 10S
    #371
    Mondjuk az oldal üzemeltetőinek is lenne esze, és fontos lenne nekik a bizalom, akkor változtatnának a szabályokon, az ilyen eseteket kivédendő:
    - Aki annyit licitált, hogy a licitjei és az aktuális ár eléri az áru értékét, az többet nem licitálhat, hanem megkapja aktuális áron az árut. Ez teljesen korrekt lenne mindenkivel szemben, és az ilyen, csak másokat szopató tagokat is regulázná.
    Mondjuk, ha az oldal érdeke az, hogy rövidtávon minél többet termeljen, a jövő pedig nem érdekes, akkor nem fognak ilyet lépni. Márpedig ez Magyarország, így nincsenek illúzióim.
  • 10S
    #370
    Sziasztok. Új vagyok ezen a fórumon, bár már követem egy ideje, mint ahogyan az aukciós oldalt is.
    Néztem az ominózus árverést is, hihetetlen volt. Hogy valaki egy ilyen oldalon CSAKAZÉRTIS drágábban megvegyen valamit, csak nehogy másé legyen?! Na, ezért nem lesz ez az oldal Magyarországon sikeres, a kezdeti lendület után nem lesz olyan hülye, aki ebbe pénzt toljon. Egyszerű emberként ugyanis akkor van esélyed bármit is elvinni, ha nincs(enek) ott a "nagyfiú(k)". Nem lennék szkeptikus, de az Internet, a bankkártya (amivel befizetsz) azért szűr.
    Az említett úriemberrel kapcsolatos ésszerű magyarázatok - szerintem:
    - Beépített ember, ahogy ANTIyoodli már írta.
    - Valahogyan olcsóbban (ingyen?) kapja a krediteket - van ilyen az üzleti életben -, ekkor tényleg mindegy neki, mennyit nyom rá.
    - Tényleg meg akarja mutatni, hogy ő itt a jani. - Ismerős lehet a stílus, az egyszerre kétmozgáskorlátozottak parkolót elfoglaló terepjáróról mondjuk.

    Innentől kezdve ez az oldal felhasználói szempontból egy nagy rakás ... . Üzemeltetői szempontból - ha a licitálók nagy része befizető, valós személy - azonban működhet, az ominózus netbook árának legalább 4-5 szörösét ellőtték licitre a userek. Amíg vannak olyanok, akik hisznek benne, és licitálnak, addig jön a lóvé. De szerintem a bizalom egy-egy ilyen licit után hamar elfogy az oldal felé. AZ is lehet, hogy egy fogyasztóvédelmi vizsgálatot is megérne a dolog, hogy tényleg mindenki egyszerű licitáló-e, és tényleg mindenki ugyanúgy (ugyanannyiért) veszi-e a krediteket.
  • attila0429
    #369
    Puntogo megjelent a Apple MacBook 13,3" fehér Licitjébe is amit nagy valoszinüséggel meg is fog nyerni ha reggel folytatodik a licit.
    Üneppek után tervezem a beruházni kreditekbe. De nemtom érdemes-e.
  • ANTIyoodli
    #368
    Puntogonak több olyan hozzászólása volt, amiből azt lehet következtetni hogy belső ember. Természetesen ez soha nem fog kiderülni... de hogy a villámár felett licitál valaki nem csak értelmetlen és felesleges pénzkidobás (bár puntogo többször hangoztatta, hogy azért játszik, mert olcsóbban jut hozzá termékekhez), hanem idiótaság is.
    Rolcsibaba: ez nem bunkósság részéről hanem újabb "bizonyíték" hogy belsős ember. Innen kezdve végtelen kreditje van, és csak azért licitál hogy magasabban menjen el egy termék. Vagy ez a laptop sem volt meg raktáron, csak kitették licitre hogy költsétek a kreditet...

    szerintem akinek még van kreditje olyan termékekre licitáljon amire a "nagy" nevek (akik rendszeresen feltűnnek) nem licitálnak. Ha nyer akkor örül, ha nem akkor meg fogja fel a befizetett összeget a játékra költött pénznek.

    szép napot!
  • Nyuli
    #367
    Szerintem ez a yoodlinak sem jó,mert egyre kevesebb kuncsaftja marad így.
    A végén majd mindent ez a pár ember fog elvinni tőlük szarér hugyér.:-)